Jeugd Boulder 2, 06-03-2010 11:00, De Klimmuur Haarlem
Discipline: BoulderCompetitie: Jeugd Boulder 2010
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:
Aan deze wedstrijd kunnen vier leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1991 en 1992], Jeugd A [1993 en 1994], Jeugd B [1995 en 1996] en Jeugd C [1997 en 1998]. Jeugd B en Jeugd C zijn samengevoegd tot één categorie.
De wedstrijdformule is simpel: Klim je tien moeilijkste boulders en lever je scorekaart aan het einde van de wedstrijd in. Je mag elke boulder zo vaak proberen als je wilt! Je beste twee wedstrijdresultaten tellen mee voor de competitie eindstand.
De wedstrijd begint om 11:00 uur en duurt tot 15:00 uur. de prijsuitreiking is om 15:30 uur
LET OP! De Jeugd Boulder Competitie geldt niet als kwalificatie voor het NJK Boulder. Dit kampioenschap heeft een open inschrijving. De winnaars van de competitie plaatsen zich direct voor de finale van het NJK Boulder.
Meisjes B+C
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Meisjes U18
Aantal deelnemers: 7
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Sara Bouma | 301 | ||
Sanne Maas | 304 | ||
Tirza Noach | 305 | Klimhal Amsterdam | |
Tabitha Buma | 302 | ||
Swaen Harmsen | 303 | Klimmuur Utrecht | |
Elsa Doornbos | 307 | ||
Brechtje Anthonissen | 308 |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 7
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Brechtje Anthonissen | 308 | |
2 | Sanne Maas | 304 | |
3 | Sara Bouma | 301 | |
4 | Elsa Doornbos | 307 | |
5 | Tabitha Buma | 302 | |
6 | Swaen Harmsen | 303 | Klimmuur Utrecht |
7 | Tirza Noach | 305 | Klimhal Amsterdam |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | Punten | Totaal | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tabitha Buma | 302 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 396 | 100.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Brechtje Anthonissen | 308 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 277 | 80.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Elsa Doornbos | 307 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 262 | 65.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Sanne Maas | 304 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 261 | 55.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Tirza Noach | 305 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 252 | 51.0 | Klimhal Amsterdam | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Sara Bouma | 301 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 215 | 47.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Swaen Harmsen | 303 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 189 | 43.0 | Klimmuur Utrecht |
Meisjes U20
Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar
Jongens B+C
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Jongens U18
Aantal deelnemers: 8
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Jelle Schouten | 410 | Ayers Rookies | |
Jaap Maaskant | 409 | Monk Eindhoven | |
Tim Reuser | 707 | ||
Michiel Hennevelt | 407 | ||
Stijn Janssen | 408 | Monk Eindhoven | |
Tom Hendriks | 406 | Monk Eindhoven | |
Jasper Bloem | 401 | Monk Eindhoven | |
Bram Hartsuiker | 404 | Klimmuur Utrecht |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Jasper Bloem | 401 | Monk Eindhoven |
2 | Michiel Hennevelt | 407 | |
3 | Tim Reuser | 707 | |
4 | Stijn Janssen | 408 | Monk Eindhoven |
5 | Bram Hartsuiker | 404 | Klimmuur Utrecht |
6 | Tom Hendriks | 406 | Monk Eindhoven |
7 | Jaap Maaskant | 409 | Monk Eindhoven |
8 | Jelle Schouten | 410 | Ayers Rookies |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | Punten | Totaal | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tim Reuser | 707 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 680 | 100.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Michiel Hennevelt | 407 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 505 | 80.0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Jaap Maaskant | 409 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 409 | 65.0 | Monk Eindhoven | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Tom Hendriks | 406 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 409 | 65.0 | Monk Eindhoven | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Jelle Schouten | 410 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 375 | 51.0 | Ayers Rookies | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Stijn Janssen | 408 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 353 | 47.0 | Monk Eindhoven | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Jasper Bloem | 401 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 353 | 47.0 | Monk Eindhoven | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Bram Hartsuiker | 404 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 84 | 40.0 | Klimmuur Utrecht |
Jongens U20
Aantal deelnemers: 5
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Jasper van der Sande | 203 | Outdoor Valley | |
Bastiaan Sporrel | 205 | ||
Stefan Gerritsen | 201 | ||
Martijn Roelofs | 202 | ||
Pepijn Smit | 204 | Team Haarlem |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 5
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Stefan Gerritsen | 201 | |
2 | Martijn Roelofs | 202 | |
3 | Pepijn Smit | 204 | Team Haarlem |
4 | Jasper van der Sande | 203 | Outdoor Valley |
5 | Bastiaan Sporrel | 205 |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | Punten | Totaal | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stefan Gerritsen | 201 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 576 | 100.0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Pepijn Smit | 204 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 531 | 80.0 | Team Haarlem | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Jasper van der Sande | 203 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 505 | 65.0 | Outdoor Valley | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Bastiaan Sporrel | 205 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 505 | 65.0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Martijn Roelofs | 202 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 326 | 51.0 |