NJK Lead 2011, 09-10-2011 11:00, De Klimmuur Haarlem
Discipline: LeadCompetitie:
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Aan dit kampioenschap kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaar 1992 en 1993], Jeugd A [1994 en 1995], Jeugd B+C [1996 t/m1999].
LET OP! Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead via de Nationale Jeugd Lead Competitie.
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het kampioenschap wordt volgens volgend tijdschema gehouden:
10.30 uur Isolatie halve finale open (alle categorieën)
11.30 uur Isolatie halve finale dicht (alle categorieën)
11.30 uur klimhal open voor publiek
12.00 uur Start halve finale
15.00 uur Einde halve finale
15.30 uur Uitslag halve finale
15.30 uur Isolatie finale open (alle categorieën)
15.45 uur Isolatie finale dicht (alle categorieën)
16.00 uur Start Finale
18.00 uur Einde Finale
18.30 uur Uitslag wedstrijd plus prijsuitreiking
Meisjes B+C
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Meisjes U18
Aantal deelnemers: 11
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Tabitha Buma | 301 | ||
Renske van der Haar | 302 | ||
Sanne Maas | 303 | ||
Joëlle de Leeuw | 304 | ||
Djoeke Woutman | 305 | ||
Swaen Harmsen | 306 | ||
Sara Bouma | 307 | ||
Djenné Fila | 308 | ||
Jonneke Hoogewoud | 309 | ||
Sara Franken | 310 | ||
Noor ten Hagen | 311 |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 11
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Noor ten Hagen | 311 | |
2 | Sara Franken | 310 | |
3 | Jonneke Hoogewoud | 309 | |
4 | Djenné Fila | 308 | |
5 | Sara Bouma | 307 | |
6 | Swaen Harmsen | 306 | |
7 | Djoeke Woutman | 305 | |
8 | Joëlle de Leeuw | 304 | |
9 | Sanne Maas | 303 | |
10 | Renske van der Haar | 302 | |
11 | Tabitha Buma | 301 |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tabitha Buma | 301 | 26+ | 27+ | 100.0 | |||
2 | Sanne Maas | 303 | 20+ | 19 | 80.0 | |||
3 | Djenné Fila | 308 | 20 | 18- | 65.0 | |||
4 | Swaen Harmsen | 306 | 20- | 17+ | 55.0 | |||
5 | Renske van der Haar | 302 | 20- | 14- | 51.0 | |||
6 | Joëlle de Leeuw | 304 | 18- | 47.0 | ||||
7 | Sara Bouma | 307 | 16.5 | 43.0 | ||||
8 | Djoeke Woutman | 305 | 16+ | 40.0 | ||||
9 | Jonneke Hoogewoud | 309 | 10- | 37.0 | ||||
10 | Sara Franken | 310 | 9+ | 34.0 | ||||
11 | Noor ten Hagen | 311 | 9 | 31.0 |
Meisjes U20
Aantal deelnemers: 6
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Brechtje Anthonissen | 101 | ||
Emma Passchier | 102 | ||
Iris Straatsma | 103 | ||
Sanne den Exter van den Brink | 104 | ||
Leanne van der Hout | 106 | ||
Nikki van Bergen | 107 |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 6
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Nikki van Bergen | 107 | |
2 | Leanne van der Hout | 106 | |
3 | Sanne den Exter van den Brink | 104 | |
4 | Iris Straatsma | 103 | |
5 | Emma Passchier | 102 | |
6 | Brechtje Anthonissen | 101 |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikki van Bergen | 107 | Top | 34- | 100.0 | |||
2 | Iris Straatsma | 103 | 35- | 19- | 80.0 | |||
3 | Brechtje Anthonissen | 101 | 34+ | 18.5 | 65.0 | |||
4 | Emma Passchier | 102 | 32- | 55.0 | ||||
5 | Sanne den Exter van den Brink | 104 | 28- | 51.0 | ||||
6 | Leanne van der Hout | 106 | 12 | 47.0 |
Jongens B+C
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Jongens U18
Aantal deelnemers: 9
Naam | Rugnummer | Nat. | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|---|
Wouter van Roessel | 401 | NED | |||
Teun Keusters | 402 | NED | |||
Laurent Lorenzo | 403 | NED | |||
Jelle Schouten | 404 | NED | |||
Jori Lambert | 405 | NED | |||
Riemer Koorn | 406 | NED | |||
Max Ruys | 407 | NED | |||
Tije Bakker | 408 | NED | |||
Lukas Geukens | 901 | BEL | OutsideComp |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 9
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Tije Bakker | 408 | ||
2 | Max Ruys | 407 | ||
3 | Riemer Koorn | 406 | ||
4 | Jori Lambert | 405 | ||
5 | Jelle Schouten | 404 | ||
6 | Laurent Lorenzo | 403 | ||
7 | Teun Keusters | 402 | ||
8 | Wouter van Roessel | 401 | ||
9 | Lukas Geukens | 901 |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukas Geukens | 901 | BEL | Top | 30- | 0.0 | |||
2 | Teun Keusters | 402 | NED | Top | 22- | 100.0 | |||
3 | Wouter van Roessel | 401 | NED | 32+ | 18+ | 80.0 | |||
4 | Jori Lambert | 405 | NED | 30- | 18+ | 65.0 | |||
5 | Laurent Lorenzo | 403 | NED | 31+ | 16- | 55.0 | |||
6 | Tije Bakker | 408 | NED | 28+ | 51.0 | ||||
7 | Jelle Schouten | 404 | NED | 25- | 47.0 | ||||
8 | Max Ruys | 407 | NED | 23 | 43.0 | ||||
9 | Riemer Koorn | 406 | NED | 22+ | 40.0 |
Jongens U20
Aantal deelnemers: 3
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Tim Reuser | 201 | ||
Job van de Noort | 202 | ||
Milan Bos | 203 |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 3
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Milan Bos | 203 | |
2 | Job van de Noort | 202 | |
3 | Tim Reuser | 201 |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tim Reuser | 201 | Top | 33- | 100.0 | |||
2 | Job van de Noort | 202 | 23 | 18 | 80.0 | |||
3 | Milan Bos | 203 | 17+ | 13+ | 65.0 |