Jeugd Lead 3, 17-06-2012 12:00, Yellow Stone Roosendaal
Discipline: Lead
Competitie: JEUGD LEAD 2012
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1993 en 1994], Jeugd A [1995 en 1996], Jeugd B+C [1997 t/m 2000]
Beschrijving: De wedstrijd start om 12.00 uur en duurt tot 18.00 uur. De prijsuitreiking is om 18.30 uur gepland.
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers a €12,- te voldoen bij binnenkomst.
Meisjes B+C
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.
Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 7
# |
Naam |
Rugnummer |
Team |
1 |
Djenné Fila |
301 |
|
2 |
Eva Vink |
310 |
|
3 |
Yavanna Kemp |
303 |
Climb Up |
4 |
Beau Nederhand |
307 |
|
5 |
Aniek Lith |
304 |
Top Climbing Holland |
6 |
Elien Versteegen |
309 |
|
7 |
Karlien ter Horst van Delden |
302 |
Klimcentrum Bjoeks |
# |
Naam |
Rugnummer |
Team |
1 |
Yavanna Kemp |
303 |
Climb Up |
2 |
Djenné Fila |
301 |
|
3 |
Eva Vink |
310 |
|
4 |
Beau Nederhand |
307 |
|
5 |
Aniek Lith |
304 |
Top Climbing Holland |
6 |
Elien Versteegen |
309 |
|
7 |
Karlien ter Horst van Delden |
302 |
Klimcentrum Bjoeks |
# |
Naam |
Rugnummer |
1 |
2 |
1 |
Comp. Punten |
Team |
|
|
1 |
Aniek Lith |
304 |
Top |
21+ |
23 |
100.0 |
Top Climbing Holland |
|
|
2 |
Eva Vink |
310 |
Top |
21+ |
21+ |
80.0 |
|
|
|
3 |
Djenné Fila |
301 |
Top |
22+ |
21 |
65.0 |
|
|
|
4 |
Yavanna Kemp |
303 |
Top |
20+ |
|
55.0 |
Climb Up |
|
|
5 |
Karlien ter Horst van Delden |
302 |
38+ |
19+ |
|
51.0 |
Klimcentrum Bjoeks |
|
|
6 |
Elien Versteegen |
309 |
39+ |
17+ |
|
47.0 |
|
|
|
7 |
Beau Nederhand |
307 |
16+ |
9 |
|
43.0 |
|
|
|
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 6
# |
Naam |
Rugnummer |
Team |
1 |
Brechtje Anthonissen |
101 |
|
2 |
Tabitha Buma |
103 |
|
3 |
Sara Bouma |
102 |
|
4 |
Noor ten Hagen |
105 |
|
5 |
Sanne Maas |
106 |
|
6 |
Elsa Doornbos |
104 |
|
# |
Naam |
Rugnummer |
Team |
1 |
Tabitha Buma |
103 |
|
2 |
Brechtje Anthonissen |
101 |
|
3 |
Sara Bouma |
102 |
|
4 |
Noor ten Hagen |
105 |
|
5 |
Sanne Maas |
106 |
|
6 |
Elsa Doornbos |
104 |
|
# |
Naam |
Rugnummer |
1 |
2 |
1 |
Comp. Punten |
Team |
|
|
1 |
Tabitha Buma |
103 |
Top |
Top |
34+ |
100.0 |
|
|
|
2 |
Sanne Maas |
106 |
Top |
31+ |
23+ |
80.0 |
|
|
|
3 |
Brechtje Anthonissen |
101 |
Top |
29+ |
23+ |
65.0 |
|
|
|
4 |
Elsa Doornbos |
104 |
Top |
23+ |
|
55.0 |
|
|
|
5 |
Sara Bouma |
102 |
Top |
19+ |
|
51.0 |
|
|
|
6 |
Noor ten Hagen |
105 |
25+ |
10+ |
|
47.0 |
|
|
|
Jongens B+C
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.
Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 10
# |
Naam |
Rugnummer |
Team |
1 |
Bob Schubert |
416 |
|
2 |
Jurriën van der Most |
414 |
Yosemite |
3 |
Laurent Lorenzo |
413 |
ES Onsight Klimtalenten |
4 |
Daan Brinkhof |
403 |
|
5 |
Maarten Bierens |
402 |
|
6 |
Stijn van Dijk |
404 |
Climb Up |
7 |
Riemer Koorn |
411 |
|
8 |
Daan Groskamp |
406 |
Top Climbing Holland |
9 |
Thomas Kluwer |
410 |
|
10 |
Teun Keusters |
409 |
|
# |
Naam |
Rugnummer |
Team |
1 |
Daan Brinkhof |
403 |
|
2 |
Maarten Bierens |
402 |
|
3 |
Bob Schubert |
416 |
|
4 |
Jurriën van der Most |
414 |
Yosemite |
5 |
Laurent Lorenzo |
413 |
ES Onsight Klimtalenten |
6 |
Stijn van Dijk |
404 |
Climb Up |
7 |
Riemer Koorn |
411 |
|
8 |
Daan Groskamp |
406 |
Top Climbing Holland |
9 |
Thomas Kluwer |
410 |
|
10 |
Teun Keusters |
409 |
|
# |
Naam |
Rugnummer |
1 |
2 |
1 |
Comp. Punten |
Team |
|
|
1 |
Daan Groskamp |
406 |
Top |
Top |
35+ |
100.0 |
Top Climbing Holland |
|
|
2 |
Teun Keusters |
409 |
Top |
Top |
34+ |
80.0 |
|
|
|
3 |
Stijn van Dijk |
404 |
Top |
24+ |
27+ |
65.0 |
Climb Up |
|
|
4 |
Bob Schubert |
416 |
Top |
Top |
18 |
55.0 |
|
|
|
5 |
Laurent Lorenzo |
413 |
Top |
24 |
16+ |
51.0 |
ES Onsight Klimtalenten |
|
|
6 |
Thomas Kluwer |
410 |
Top |
16+ |
|
47.0 |
|
|
|
7 |
Riemer Koorn |
411 |
9 |
34+ |
|
43.0 |
|
|
|
8 |
Maarten Bierens |
402 |
24+ |
15+ |
|
40.0 |
|
|
|
9 |
Daan Brinkhof |
403 |
23 |
14+ |
|
37.0 |
|
|
|
10 |
Jurriën van der Most |
414 |
16 |
6 |
|
34.0 |
Yosemite |
|
|
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 3
# |
Naam |
Rugnummer |
Team |
1 |
Wouter van Roessel |
203 |
SAXA Tilburg |
2 |
Jacco Schaft |
204 |
Ayers Rookies |
3 |
Milan Bos |
201 |
Ayers Rookies |
# |
Naam |
Rugnummer |
Team |
1 |
Wouter van Roessel |
203 |
SAXA Tilburg |
2 |
Jacco Schaft |
204 |
Ayers Rookies |
3 |
Milan Bos |
201 |
Ayers Rookies |
# |
Naam |
Rugnummer |
1 |
2 |
1 |
Comp. Punten |
Team |
|
|
1 |
Wouter van Roessel |
203 |
Top |
34+ |
30+ |
100.0 |
SAXA Tilburg |
|
|
2 |
Milan Bos |
201 |
29+ |
16+ |
15+ |
80.0 |
Ayers Rookies |
|
|
3 |
Jacco Schaft |
204 |
11 |
14+ |
9+ |
65.0 |
Ayers Rookies |
|
|