NJK Lead 2012, 14-10-2012 11:00, Neoliet Eindhoven
Discipline: LeadCompetitie:
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Aan dit kampioenschap kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaar 1993 en 1994], Jeugd A [1995 en 1996], Jeugd B+C [1997 t/m2000].
LET OP! Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead via de Nationale Jeugd Lead Competitie. Verder is de klimhal vanaf 6 oktober VERBODEN TERREIN voor deelnemers.
Voor het NJK Lead 2012 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.
Het kampioenschap bestaat uit een halve finale en finaleroute die beide on sight worden voorgeklommen.
Het tijdschema:
Hal open 10:30 uur
Isolatie open halve finale gemengd 9:30 uur
Isolatie sluit halve finale gemengd 10:30 uur
Briefing Deelnemers 10:30 uur
Start halve finale 11:00 uur
Einde halve finale 14:00 uur
Uitslag halve finale 14:30 uur
Isolatie open finale gemengd 14:30 uur
Isolatie sluit finale gemengd 14:45 uur
Briefing finale 14:45 uur
Start finale 15:00 uur
Einde finale 17:00 uur
Uitslag en prijs uitreiking 17:30 uur
Meisjes B+C
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Meisjes U18
Aantal deelnemers: 8
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Eva Vink | 302 | ||
Aniek Lith | 301 | ||
Yavanna Kemp | 303 | ||
Djenné Fila | 305 | ||
Djoeke Woutman | 306 | ||
Lotte Mertens | 307 | ||
Elien Versteegen | 308 | ||
Karlien ter Horst van Delden | 304 |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Elien Versteegen | 308 | |
2 | Lotte Mertens | 307 | |
3 | Djoeke Woutman | 306 | |
4 | Djenné Fila | 305 | |
5 | Karlien ter Horst van Delden | 304 | |
6 | Yavanna Kemp | 303 | |
7 | Eva Vink | 302 | |
8 | Aniek Lith | 301 |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva Vink | 302 | 28+ | 35+ | 100.0 | |||
2 | Aniek Lith | 301 | Top | 30+ | 80.0 | |||
3 | Yavanna Kemp | 303 | 26+ | 20+ | 65.0 | |||
4 | Djenné Fila | 305 | 25+ | DNS | 53.0 | |||
4 | Djoeke Woutman | 306 | 25+ | DNS | 53.0 | |||
6 | Lotte Mertens | 307 | 19 | 47.0 | ||||
7 | Karlien ter Horst van Delden | 304 | 17+ | 43.0 | ||||
8 | Elien Versteegen | 308 | 15+ | 40.0 |
Meisjes U20
Aantal deelnemers: 8
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Sanne Maas | 101 | ||
Tabitha Buma | 102 | ||
Noor ten Hagen | 103 | ||
Brechtje Anthonissen | 104 | ||
Elsa Doornbos | 105 | ||
Sara Bouma | 106 | ||
Emma Passchier | 107 | ||
Daniëlle de Jong | 108 |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 8
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Daniëlle de Jong | 108 | |
2 | Emma Passchier | 107 | |
3 | Sara Bouma | 106 | |
4 | Elsa Doornbos | 105 | |
5 | Brechtje Anthonissen | 104 | |
6 | Noor ten Hagen | 103 | |
7 | Tabitha Buma | 102 | |
8 | Sanne Maas | 101 |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tabitha Buma | 102 | Top | 38+ | 100.0 | |||
2 | Elsa Doornbos | 105 | 25+ | 25+ | 80.0 | |||
3 | Sanne Maas | 101 | 25+ | 20+ | 60.0 | |||
3 | Emma Passchier | 107 | 25+ | 20+ | 60.0 | |||
5 | Brechtje Anthonissen | 104 | 21 | 51.0 | ||||
6 | Sara Bouma | 106 | 19+ | 47.0 | ||||
7 | Daniëlle de Jong | 108 | 18+ | 43.0 | ||||
8 | Noor ten Hagen | 103 | 17+ | 40.0 |
Jongens B+C
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Jongens U18
Aantal deelnemers: 11
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Teun Keusters | 401 | ||
Stijn van Dijk | 402 | ||
Bob Schubert | 403 | ||
Riemer Koorn | 404 | ||
Daan Groskamp | 405 | ||
Pieter van Loon | 406 | ||
Thomas Kluwer | 407 | ||
Laurent Lorenzo | 408 | ||
Max Ruys | 409 | ||
Daan Brinkhof | 410 | ||
Dennis Hijdra | 412 |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 11
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Dennis Hijdra | 412 | |
2 | Daan Brinkhof | 410 | |
3 | Max Ruys | 409 | |
4 | Laurent Lorenzo | 408 | |
5 | Thomas Kluwer | 407 | |
6 | Pieter van Loon | 406 | |
7 | Daan Groskamp | 405 | |
8 | Riemer Koorn | 404 | |
9 | Bob Schubert | 403 | |
10 | Stijn van Dijk | 402 | |
11 | Teun Keusters | 401 |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teun Keusters | 401 | Top | 47+ | 100.0 | |||
2 | Daan Groskamp | 405 | Top | 44+ | 80.0 | |||
3 | Riemer Koorn | 404 | 36+ | 30 | 65.0 | |||
4 | Bob Schubert | 403 | Top | 29 | 55.0 | |||
5 | Stijn van Dijk | 402 | 36+ | 21 | 51.0 | |||
6 | Thomas Kluwer | 407 | 33+ | 47.0 | ||||
7 | Pieter van Loon | 406 | 30 | 43.0 | ||||
8 | Max Ruys | 409 | 29+ | 40.0 | ||||
9 | Daan Brinkhof | 410 | 27 | 37.0 | ||||
10 | Laurent Lorenzo | 408 | 17+ | 32.0 | ||||
10 | Dennis Hijdra | 412 | 17+ | 32.0 |
Jongens U20
Aantal deelnemers: 6
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Jelle Schouten | 201 | ||
Jacco Schaft | 202 | ||
Milan Bos | 203 | ||
Wouter van Roessel | 204 | ||
Tije Bakker | 205 | ||
Tim Reuser | 208 |
Ronde: Kwalificatie Aantal deelnemers: 6
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Tije Bakker | 205 | |
2 | Wouter van Roessel | 204 | |
3 | Milan Bos | 203 | |
4 | Jacco Schaft | 202 | |
5 | Jelle Schouten | 201 | |
6 | Tim Reuser | 208 |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wouter van Roessel | 204 | Top | 36+ | 100.0 | |||
2 | Tim Reuser | 208 | Top | 29 | 80.0 | |||
3 | Jelle Schouten | 201 | 36+ | 21+ | 65.0 | |||
4 | Tije Bakker | 205 | 33+ | 55.0 | ||||
5 | Milan Bos | 203 | 23+ | 51.0 | ||||
6 | Jacco Schaft | 202 | 20+ | 47.0 |