Boulder 4, 02-04-2016 13:00, Monk Eindhoven
Discipline: Boulder
Competitie: BOULDER 2016
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: De wedstrijd bestaat uit een voorronde met 8 flash boulders en een On Sight finale met 4 boulders. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.
10.30 uur Opening aanmelding
11.00 uur Sluiting aanmelding
11.30 uur Start voorronde
14.00 uur Einde voorronde (voorlopig)
15.00 uur Start Finale (voorlopig)
17.00 uur Einde Finale (voorlopig)
17.30 uur Prijsuitreiking (voorlopig)
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.
Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2000.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 21
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Manon Boereboom
4
Team Neoliet
2
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
3
Carlijn Hukkelhoven
3
IVY Climbing
4
Lindsay van den Broek
12
5
Julia van den Goor
23
Team Neoliet
6
Roelien van de Vrie
25
Team Mountain Network
7
Marta Shiryeva
14
8
Julia Meijer
22
Monk Eindhoven
9
Lotte van Dijk
18
Climb Up
10
Tiba Vroom
19
11
Kyra de Bree
10
Climb Up
12
Naomi Swagten
7
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
6
14
Elisabeth Keijzer
2
15
Pauline Schreurs
24
16
Winke van Diest
20
17
Kim van den Hout
11
18
Marieke Berends
17
Monk Eindhoven
19
Alise Zvigule
26
20
Mirthe van Liere
13
21
Lisa Sanders
8
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Manon Boereboom
4
Team Neoliet
2
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
3
Carlijn Hukkelhoven
3
IVY Climbing
4
Lindsay van den Broek
12
5
Julia van den Goor
23
Team Neoliet
6
Roelien van de Vrie
25
Team Mountain Network
7
Marta Shiryeva
14
8
Julia Meijer
22
Monk Eindhoven
9
Lotte van Dijk
18
Climb Up
10
Tiba Vroom
19
11
Kyra de Bree
10
Climb Up
12
Naomi Swagten
7
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
6
14
Elisabeth Keijzer
2
15
Pauline Schreurs
24
16
Winke van Diest
20
17
Kim van den Hout
11
18
Marieke Berends
17
Monk Eindhoven
19
Alise Zvigule
26
20
Mirthe van Liere
13
21
Lisa Sanders
8
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Manon Boereboom
4
Team Neoliet
2
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
3
Carlijn Hukkelhoven
3
IVY Climbing
4
Lindsay van den Broek
12
5
Julia van den Goor
23
Team Neoliet
6
Roelien van de Vrie
25
Team Mountain Network
7
Marta Shiryeva
14
8
Julia Meijer
22
Monk Eindhoven
9
Lotte van Dijk
18
Climb Up
10
Tiba Vroom
19
11
Kyra de Bree
10
Climb Up
12
Naomi Swagten
7
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
6
14
Elisabeth Keijzer
2
15
Pauline Schreurs
24
16
Winke van Diest
20
17
Kim van den Hout
11
18
Marieke Berends
17
Monk Eindhoven
19
Alise Zvigule
26
20
Mirthe van Liere
13
21
Lisa Sanders
8
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Manon Boereboom
4
Team Neoliet
2
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
3
Carlijn Hukkelhoven
3
IVY Climbing
4
Lindsay van den Broek
12
5
Julia van den Goor
23
Team Neoliet
6
Roelien van de Vrie
25
Team Mountain Network
7
Marta Shiryeva
14
8
Julia Meijer
22
Monk Eindhoven
9
Lotte van Dijk
18
Climb Up
10
Tiba Vroom
19
11
Kyra de Bree
10
Climb Up
12
Naomi Swagten
7
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
6
14
Elisabeth Keijzer
2
15
Pauline Schreurs
24
16
Winke van Diest
20
17
Kim van den Hout
11
18
Marieke Berends
17
Monk Eindhoven
19
Alise Zvigule
26
20
Mirthe van Liere
13
21
Lisa Sanders
8
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Manon Boereboom
4
Team Neoliet
2
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
3
Carlijn Hukkelhoven
3
IVY Climbing
4
Lindsay van den Broek
12
5
Julia van den Goor
23
Team Neoliet
6
Roelien van de Vrie
25
Team Mountain Network
7
Marta Shiryeva
14
8
Julia Meijer
22
Monk Eindhoven
9
Lotte van Dijk
18
Climb Up
10
Tiba Vroom
19
11
Kyra de Bree
10
Climb Up
12
Naomi Swagten
7
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
6
14
Elisabeth Keijzer
2
15
Pauline Schreurs
24
16
Winke van Diest
20
17
Kim van den Hout
11
18
Marieke Berends
17
Monk Eindhoven
19
Alise Zvigule
26
20
Mirthe van Liere
13
21
Lisa Sanders
8
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Manon Boereboom
4
Team Neoliet
2
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
3
Carlijn Hukkelhoven
3
IVY Climbing
4
Lindsay van den Broek
12
5
Julia van den Goor
23
Team Neoliet
6
Roelien van de Vrie
25
Team Mountain Network
7
Marta Shiryeva
14
8
Julia Meijer
22
Monk Eindhoven
9
Lotte van Dijk
18
Climb Up
10
Tiba Vroom
19
11
Kyra de Bree
10
Climb Up
12
Naomi Swagten
7
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
6
14
Elisabeth Keijzer
2
15
Pauline Schreurs
24
16
Winke van Diest
20
17
Kim van den Hout
11
18
Marieke Berends
17
Monk Eindhoven
19
Alise Zvigule
26
20
Mirthe van Liere
13
21
Lisa Sanders
8
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Manon Boereboom
4
Team Neoliet
2
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
3
Carlijn Hukkelhoven
3
IVY Climbing
4
Lindsay van den Broek
12
5
Julia van den Goor
23
Team Neoliet
6
Roelien van de Vrie
25
Team Mountain Network
7
Marta Shiryeva
14
8
Julia Meijer
22
Monk Eindhoven
9
Lotte van Dijk
18
Climb Up
10
Tiba Vroom
19
11
Kyra de Bree
10
Climb Up
12
Naomi Swagten
7
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
6
14
Elisabeth Keijzer
2
15
Pauline Schreurs
24
16
Winke van Diest
20
17
Kim van den Hout
11
18
Marieke Berends
17
Monk Eindhoven
19
Alise Zvigule
26
20
Mirthe van Liere
13
21
Lisa Sanders
8
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Manon Boereboom
4
Team Neoliet
2
Lynn van der Meer
21
Team Neoliet
3
Carlijn Hukkelhoven
3
IVY Climbing
4
Lindsay van den Broek
12
5
Julia van den Goor
23
Team Neoliet
6
Roelien van de Vrie
25
Team Mountain Network
7
Marta Shiryeva
14
8
Julia Meijer
22
Monk Eindhoven
9
Lotte van Dijk
18
Climb Up
10
Tiba Vroom
19
11
Kyra de Bree
10
Climb Up
12
Naomi Swagten
7
Team Neoliet
13
Ysa Rakestraw
6
14
Elisabeth Keijzer
2
15
Pauline Schreurs
24
16
Winke van Diest
20
17
Kim van den Hout
11
18
Marieke Berends
17
Monk Eindhoven
19
Alise Zvigule
26
20
Mirthe van Liere
13
21
Lisa Sanders
8
Team Neoliet
Publicatie tijd 02-04-2016 17:33
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
4
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Julia Meijer
22
NED
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T3Z3
T1Z1
T1Z1
8T12 8Z11
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T2Z1
4T6 4Z4
100.0
Monk Eindhoven
2
Lynn van der Meer
21
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z4
T1Z1
T2Z1
T3Z1
T2Z2
8T15 8Z12
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
3T3 4Z4
80.0
Team Neoliet
3
Mirthe van Liere
13
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
8T9 8Z8
T2Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
3T4 4Z4
65.0
4
Tiba Vroom
19
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T2Z1
8T10 8Z9
Z2
Z1
T3Z3
T1Z1
2T4 4Z7
55.0
5
Roelien van de Vrie
25
NED
T4Z4
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T3Z2
T2Z2
T3Z1
8T17 8Z13
Z2
Z1
Z1
T3Z1
1T3 4Z5
51.0
Team Mountain Network
6
Kim van den Hout
11
NED
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T4Z4
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
8T14 8Z11
T5Z1
DNS
DNS
DNS
1T5 1Z1
47.0
7
Ysa Rakestraw
6
NED
T4Z2
T2Z1
T1Z1
T4Z4
T2Z1
T2Z2
T2Z1
T1Z1
8T18 8Z13
Z2
Z1
-
Z2
0T0 3Z5
43.0
8
Pauline Schreurs
24
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
7T8 7Z8
40.0
9
Winke van Diest
20
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
6T7 6Z6
37.0
10
Marieke Berends
17
NED
T5Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T2Z1
6T12 6Z6
34.0
Monk Eindhoven
11
Elisabeth Keijzer
2
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z5
Z1
T1Z1
5T5 7Z11
31.0
12
Manon Boereboom
4
NED
T2Z2
Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T5Z1
5T11 6Z7
28.0
Team Neoliet
13
Carlijn Hukkelhoven
3
NED
T4Z4
Z1
T1Z1
T1Z1
Z5
T3Z1
T4Z2
5T13 7Z15
26.0
IVY Climbing
14
Lisa Sanders
8
NED
T1Z1
T1Z1
Z1
Z2
T3Z1
T2Z1
4T7 6Z7
24.0
Team Neoliet
15
Kyra de Bree
10
NED
T3Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
4T8 4Z4
22.0
Climb Up
16
Alise Zvigule
26
LAT
T3Z2
T1Z1
T2Z1
T3Z1
Z3
4T9 5Z8
20.0
17
Marta Shiryeva
14
RUS
T4Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T4Z4
4T10 5Z8
18.0
18
Julia van den Goor
23
NED
Z1
T1Z1
Z1
Z3
T5Z5
2T6 5Z11
16.0
Team Neoliet
19
Naomi Swagten
7
NED
Z4
Z1
T1Z1
Z1
1T1 4Z7
14.0
Team Neoliet
20
Lindsay van den Broek
12
NED
Z1
T3Z1
Z2
Z2
1T3 4Z6
12.0
21
Lotte van Dijk
18
NED
Z1
T5Z1
Z1
Z3
1T5 4Z6
10.0
Climb Up
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 33
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Giel Wieggers
91
2
Max Deelen
57
Climb Up
3
Truong Ngo
62
Monk Eindhoven
4
Marijn Janmaat
68
5
Trevor Vermoolen
75
Team Delfts Bleau
6
Nigel Armino
76
IVY Climbing
7
Mark Brand
79
Team Mountain Network
8
Wouter van Roessel
81
9
Nick ten Hoopen
74
10
Mark de Leeuw
83
Team Delfts Bleau
11
Max van der Heijden
71
12
Martijn Pieterse
51
13
Daan Rutten
56
14
Julian Konig
78
15
Zeno Schaekers
72
Climb Up
16
Koke Helmes
55
17
Bob Giesberts
93
18
Casper Meskers
87
19
Jesse Pauw
69
Team Delfts Bleau
20
Tom Elink Schuurman
90
21
Erik van den Goor
61
22
Hans Busker
89
23
Nathan de Groen
54
24
Daan Brinkhof
66
25
Ferdinand Schulte
63
Kei Boulderhal
26
Sven Elink Schuurman
58
27
Timo Tak
80
Monk Eindhoven
28
Boaz Pauw
73
Team Delfts Bleau
29
Jorrit van de Wiel
67
30
Remmelt Dirksen
59
31
Olivier Coenen
92
32
Wolter Westdijk
85
33
Jelle Grobben
64
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Giel Wieggers
91
2
Max Deelen
57
Climb Up
3
Truong Ngo
62
Monk Eindhoven
4
Marijn Janmaat
68
5
Trevor Vermoolen
75
Team Delfts Bleau
6
Nigel Armino
76
IVY Climbing
7
Mark Brand
79
Team Mountain Network
8
Wouter van Roessel
81
9
Nick ten Hoopen
74
10
Mark de Leeuw
83
Team Delfts Bleau
11
Max van der Heijden
71
12
Martijn Pieterse
51
13
Daan Rutten
56
14
Julian Konig
78
15
Zeno Schaekers
72
Climb Up
16
Koke Helmes
55
17
Bob Giesberts
93
18
Casper Meskers
87
19
Jesse Pauw
69
Team Delfts Bleau
20
Tom Elink Schuurman
90
21
Erik van den Goor
61
22
Hans Busker
89
23
Nathan de Groen
54
24
Daan Brinkhof
66
25
Ferdinand Schulte
63
Kei Boulderhal
26
Sven Elink Schuurman
58
27
Timo Tak
80
Monk Eindhoven
28
Boaz Pauw
73
Team Delfts Bleau
29
Jorrit van de Wiel
67
30
Remmelt Dirksen
59
31
Olivier Coenen
92
32
Wolter Westdijk
85
33
Jelle Grobben
64
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Giel Wieggers
91
2
Max Deelen
57
Climb Up
3
Truong Ngo
62
Monk Eindhoven
4
Marijn Janmaat
68
5
Trevor Vermoolen
75
Team Delfts Bleau
6
Nigel Armino
76
IVY Climbing
7
Mark Brand
79
Team Mountain Network
8
Wouter van Roessel
81
9
Nick ten Hoopen
74
10
Mark de Leeuw
83
Team Delfts Bleau
11
Max van der Heijden
71
12
Martijn Pieterse
51
13
Daan Rutten
56
14
Julian Konig
78
15
Zeno Schaekers
72
Climb Up
16
Koke Helmes
55
17
Bob Giesberts
93
18
Casper Meskers
87
19
Jesse Pauw
69
Team Delfts Bleau
20
Tom Elink Schuurman
90
21
Erik van den Goor
61
22
Hans Busker
89
23
Nathan de Groen
54
24
Daan Brinkhof
66
25
Ferdinand Schulte
63
Kei Boulderhal
26
Sven Elink Schuurman
58
27
Timo Tak
80
Monk Eindhoven
28
Boaz Pauw
73
Team Delfts Bleau
29
Jorrit van de Wiel
67
30
Remmelt Dirksen
59
31
Olivier Coenen
92
32
Wolter Westdijk
85
33
Jelle Grobben
64
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Giel Wieggers
91
2
Max Deelen
57
Climb Up
3
Truong Ngo
62
Monk Eindhoven
4
Marijn Janmaat
68
5
Trevor Vermoolen
75
Team Delfts Bleau
6
Nigel Armino
76
IVY Climbing
7
Mark Brand
79
Team Mountain Network
8
Wouter van Roessel
81
9
Nick ten Hoopen
74
10
Mark de Leeuw
83
Team Delfts Bleau
11
Max van der Heijden
71
12
Martijn Pieterse
51
13
Daan Rutten
56
14
Julian Konig
78
15
Zeno Schaekers
72
Climb Up
16
Koke Helmes
55
17
Bob Giesberts
93
18
Casper Meskers
87
19
Jesse Pauw
69
Team Delfts Bleau
20
Tom Elink Schuurman
90
21
Erik van den Goor
61
22
Hans Busker
89
23
Nathan de Groen
54
24
Daan Brinkhof
66
25
Ferdinand Schulte
63
Kei Boulderhal
26
Sven Elink Schuurman
58
27
Timo Tak
80
Monk Eindhoven
28
Boaz Pauw
73
Team Delfts Bleau
29
Jorrit van de Wiel
67
30
Remmelt Dirksen
59
31
Olivier Coenen
92
32
Wolter Westdijk
85
33
Jelle Grobben
64
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Giel Wieggers
91
2
Max Deelen
57
Climb Up
3
Truong Ngo
62
Monk Eindhoven
4
Marijn Janmaat
68
5
Trevor Vermoolen
75
Team Delfts Bleau
6
Nigel Armino
76
IVY Climbing
7
Mark Brand
79
Team Mountain Network
8
Wouter van Roessel
81
9
Nick ten Hoopen
74
10
Mark de Leeuw
83
Team Delfts Bleau
11
Max van der Heijden
71
12
Martijn Pieterse
51
13
Daan Rutten
56
14
Julian Konig
78
15
Zeno Schaekers
72
Climb Up
16
Koke Helmes
55
17
Bob Giesberts
93
18
Casper Meskers
87
19
Jesse Pauw
69
Team Delfts Bleau
20
Tom Elink Schuurman
90
21
Erik van den Goor
61
22
Hans Busker
89
23
Nathan de Groen
54
24
Daan Brinkhof
66
25
Ferdinand Schulte
63
Kei Boulderhal
26
Sven Elink Schuurman
58
27
Timo Tak
80
Monk Eindhoven
28
Boaz Pauw
73
Team Delfts Bleau
29
Jorrit van de Wiel
67
30
Remmelt Dirksen
59
31
Olivier Coenen
92
32
Wolter Westdijk
85
33
Jelle Grobben
64
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Giel Wieggers
91
2
Max Deelen
57
Climb Up
3
Truong Ngo
62
Monk Eindhoven
4
Marijn Janmaat
68
5
Trevor Vermoolen
75
Team Delfts Bleau
6
Nigel Armino
76
IVY Climbing
7
Mark Brand
79
Team Mountain Network
8
Wouter van Roessel
81
9
Nick ten Hoopen
74
10
Mark de Leeuw
83
Team Delfts Bleau
11
Max van der Heijden
71
12
Martijn Pieterse
51
13
Daan Rutten
56
14
Julian Konig
78
15
Zeno Schaekers
72
Climb Up
16
Koke Helmes
55
17
Bob Giesberts
93
18
Casper Meskers
87
19
Jesse Pauw
69
Team Delfts Bleau
20
Tom Elink Schuurman
90
21
Erik van den Goor
61
22
Hans Busker
89
23
Nathan de Groen
54
24
Daan Brinkhof
66
25
Ferdinand Schulte
63
Kei Boulderhal
26
Sven Elink Schuurman
58
27
Timo Tak
80
Monk Eindhoven
28
Boaz Pauw
73
Team Delfts Bleau
29
Jorrit van de Wiel
67
30
Remmelt Dirksen
59
31
Olivier Coenen
92
32
Wolter Westdijk
85
33
Jelle Grobben
64
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Giel Wieggers
91
2
Max Deelen
57
Climb Up
3
Truong Ngo
62
Monk Eindhoven
4
Marijn Janmaat
68
5
Trevor Vermoolen
75
Team Delfts Bleau
6
Nigel Armino
76
IVY Climbing
7
Mark Brand
79
Team Mountain Network
8
Wouter van Roessel
81
9
Nick ten Hoopen
74
10
Mark de Leeuw
83
Team Delfts Bleau
11
Max van der Heijden
71
12
Martijn Pieterse
51
13
Daan Rutten
56
14
Julian Konig
78
15
Zeno Schaekers
72
Climb Up
16
Koke Helmes
55
17
Bob Giesberts
93
18
Casper Meskers
87
19
Jesse Pauw
69
Team Delfts Bleau
20
Tom Elink Schuurman
90
21
Erik van den Goor
61
22
Hans Busker
89
23
Nathan de Groen
54
24
Daan Brinkhof
66
25
Ferdinand Schulte
63
Kei Boulderhal
26
Sven Elink Schuurman
58
27
Timo Tak
80
Monk Eindhoven
28
Boaz Pauw
73
Team Delfts Bleau
29
Jorrit van de Wiel
67
30
Remmelt Dirksen
59
31
Olivier Coenen
92
32
Wolter Westdijk
85
33
Jelle Grobben
64
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Giel Wieggers
91
2
Max Deelen
57
Climb Up
3
Truong Ngo
62
Monk Eindhoven
4
Marijn Janmaat
68
5
Trevor Vermoolen
75
Team Delfts Bleau
6
Nigel Armino
76
IVY Climbing
7
Mark Brand
79
Team Mountain Network
8
Wouter van Roessel
81
9
Nick ten Hoopen
74
10
Mark de Leeuw
83
Team Delfts Bleau
11
Max van der Heijden
71
12
Martijn Pieterse
51
13
Daan Rutten
56
14
Julian Konig
78
15
Zeno Schaekers
72
Climb Up
16
Koke Helmes
55
17
Bob Giesberts
93
18
Casper Meskers
87
19
Jesse Pauw
69
Team Delfts Bleau
20
Tom Elink Schuurman
90
21
Erik van den Goor
61
22
Hans Busker
89
23
Nathan de Groen
54
24
Daan Brinkhof
66
25
Ferdinand Schulte
63
Kei Boulderhal
26
Sven Elink Schuurman
58
27
Timo Tak
80
Monk Eindhoven
28
Boaz Pauw
73
Team Delfts Bleau
29
Jorrit van de Wiel
67
30
Remmelt Dirksen
59
31
Olivier Coenen
92
32
Wolter Westdijk
85
33
Jelle Grobben
64
Team Delfts Bleau
Publicatie tijd 02-04-2016 17:34
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
4
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Remmelt Dirksen
59
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
6T7 7Z7
T1Z1
-
T1Z1
T1Z1
3T3 3Z3
100.0
2
Mark Brand
79
NED
T3Z1
T4Z3
T2Z2
T4Z1
T1Z1
Z2
T1Z1
6T15 7Z11
-
-
T1Z1
-
1T1 1Z1
80.0
Team Mountain Network
3
Giel Wieggers
91
NED
T2Z1
T4Z2
T1Z1
T4Z1
T2Z2
T3Z2
T2Z2
7T18 7Z11
-
-
T3Z3
-
1T3 1Z3
65.0
4
Timo Tak
80
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
6T6 7Z7
Z2
Z4
T6Z6
Z1
1T6 4Z13
55.0
Monk Eindhoven
5
Ferdinand Schulte
63
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
6T9 6Z6
Z3
-
-
Z2
0T0 2Z5
51.0
Kei Boulderhal
6
Hans Busker
89
NED
T3Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
5T8 5Z6
-
-
-
-
0T0 0Z0
47.0
7
Truong Ngo
62
NED
T2Z1
T4Z2
T2Z2
T3Z1
Z1
T2Z1
Z2
5T13 7Z10
43.0
Monk Eindhoven
8
Marijn Janmaat
68
NED
T3Z1
T5Z1
T2Z2
T3Z1
Z4
T1Z1
5T14 6Z10
40.0
9
Max van der Heijden
71
NED
T2Z1
T2Z2
T1Z1
Z2
T4Z2
4T9 5Z8
37.0
10
Jorrit van de Wiel
67
NED
T2Z1
T4Z4
T2Z2
Z3
T1Z1
4T9 5Z11
34.0
11
Bob Giesberts
93
NED
T2Z1
T1Z1
T5Z1
T2Z2
4T10 4Z5
31.0
12
Nick ten Hoopen
74
NED
Z1
T5Z3
T1Z1
Z1
T3Z3
Z1
T2Z2
4T11 7Z12
28.0
13
Olivier Coenen
92
BEL
T5Z1
T3Z2
T1Z1
T3Z3
4T12 4Z7
26.0
14
Julian Konig
78
NED
T5Z4
T2Z2
Z2
T5Z5
3T12 4Z13
24.0
15
Sven Elink Schuurman
58
NED
Z1
Z1
T1Z1
T2Z2
2T3 4Z5
22.0
16
Wouter van Roessel
81
NED
Z1
Z1
Z3
T3Z3
T4Z2
2T7 5Z10
20.0
17
Wolter Westdijk
85
NED
T4Z1
T3Z1
2T7 2Z2
18.0
18
Daan Brinkhof
66
NED
T5Z1
Z4
T3Z3
Z3
2T8 4Z11
16.0
19
Nigel Armino
76
NED
Z1
T3Z3
T5Z5
2T8 3Z9
14.0
IVY Climbing
20
Daan Rutten
56
NED
Z4
T4Z4
Z5
T5Z5
2T9 4Z18
12.0
21
Koke Helmes
55
NED
Z1
Z5
T1Z1
Z1
Z5
1T1 5Z13
10.0
22
Max Deelen
57
NED
Z1
T1Z1
1T1 2Z2
9.0
Climb Up
23
Jelle Grobben
64
NED
Z1
Z5
T4Z4
Z5
1T4 4Z15
8.0
Team Delfts Bleau
24
Zeno Schaekers
72
NED
Z1
T4Z4
Z1
1T4 3Z6
7.0
Climb Up
25
Tom Elink Schuurman
90
NED
Z2
T4Z4
Z4
1T4 3Z10
6.0
26
Nathan de Groen
54
NED
T5Z1
1T5 1Z1
5.0
27
Martijn Pieterse
51
NED
Z1
Z1
0T0 2Z2
4.0
28
Trevor Vermoolen
75
NED
Z1
Z4
0T0 2Z5
3.0
Team Delfts Bleau
29
Boaz Pauw
73
NED
Z2
Z4
0T0 2Z6
2.0
Team Delfts Bleau
30
Erik van den Goor
61
NED
Z1
0T0 1Z1
1.0
30
Casper Meskers
87
NED
Z1
0T0 1Z1
1.0
32
Mark de Leeuw
83
NED
Z4
0T0 1Z4
0.0
Team Delfts Bleau
33
Jesse Pauw
69
NED
0T0 0Z0
0.0
Team Delfts Bleau