Jeugd Boulder 3 JAB, 25-03-2017 10:14, Monk Eindhoven
Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2017
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1998 en 1999], Jeugd A [2000 en 2001] en Jeugd B [2002 en 2003].
Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën. Er wordt geklommen in drie startgroepen. Jeugd B vormt startgroep 1, Jeugd A startgroep 2 en de Junioren startgroep 3.
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde met per categorie 10 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve rondetijd wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep.
Het voorlopige tijdschema is als volgt:
10.00 uur Monk Eindhoven en aanmelding open
10.30 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.45 uur Start kwalificatie startgroep 1
13.15 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
13.30 uur Start startgroep 2 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 1
15.30 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
15.45 uur Start startgroep 3 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 2
17.15 uur Einde startgroep 3 & aansluitend prijsuitreiking startgroep 3
De prijsuitreiking vindt per leeftijdscategorie plaats, aansluitend op de bekendmaking van de uitslag.
LET OP! De vierde en laatste wedstrijd van de competitie heeft een andere opzet. JB4 JAB krijgt naast een flash ronde (met 8 boulders) ook een finaleronde met 4 onsight boulders volgens het 1/2 finale format van de IFSC. Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.
Meisjes U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar. Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 16
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kyra de Bree
301
Climb Up
2
Olivie van der Linden
302
Team Neoliet
3
Noor van Zundert
303
Team Neoliet
4
Ysa Rakestraw
304
5
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
6
Aloes Bosch
306
7
Kaya van Haasteren
307
8
Cecile van der Meel
308
Ayers Rookies
9
Maura-marie Mevis
309
IVY Climbing
10
Carlijn Hukkelhoven
310
IVY Climbing
11
Simone Gerritsen
311
12
Manon Boereboom
312
13
Jasmijn van de Sande
314
Climb Up
14
Nadia Kleinsman
315
ES Onsight Klimtalenten
15
Laura Knops
316
ES Onsight Klimtalenten
16
Saskia IJntema
317
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kyra de Bree
301
Climb Up
2
Olivie van der Linden
302
Team Neoliet
3
Noor van Zundert
303
Team Neoliet
4
Ysa Rakestraw
304
5
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
6
Aloes Bosch
306
7
Kaya van Haasteren
307
8
Cecile van der Meel
308
Ayers Rookies
9
Maura-marie Mevis
309
IVY Climbing
10
Carlijn Hukkelhoven
310
IVY Climbing
11
Simone Gerritsen
311
12
Manon Boereboom
312
13
Jasmijn van de Sande
314
Climb Up
14
Nadia Kleinsman
315
ES Onsight Klimtalenten
15
Laura Knops
316
ES Onsight Klimtalenten
16
Saskia IJntema
317
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kyra de Bree
301
Climb Up
2
Olivie van der Linden
302
Team Neoliet
3
Noor van Zundert
303
Team Neoliet
4
Ysa Rakestraw
304
5
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
6
Aloes Bosch
306
7
Kaya van Haasteren
307
8
Cecile van der Meel
308
Ayers Rookies
9
Maura-marie Mevis
309
IVY Climbing
10
Carlijn Hukkelhoven
310
IVY Climbing
11
Simone Gerritsen
311
12
Manon Boereboom
312
13
Jasmijn van de Sande
314
Climb Up
14
Nadia Kleinsman
315
ES Onsight Klimtalenten
15
Laura Knops
316
ES Onsight Klimtalenten
16
Saskia IJntema
317
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kyra de Bree
301
Climb Up
2
Olivie van der Linden
302
Team Neoliet
3
Noor van Zundert
303
Team Neoliet
4
Ysa Rakestraw
304
5
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
6
Aloes Bosch
306
7
Kaya van Haasteren
307
8
Cecile van der Meel
308
Ayers Rookies
9
Maura-marie Mevis
309
IVY Climbing
10
Carlijn Hukkelhoven
310
IVY Climbing
11
Simone Gerritsen
311
12
Manon Boereboom
312
13
Jasmijn van de Sande
314
Climb Up
14
Nadia Kleinsman
315
ES Onsight Klimtalenten
15
Laura Knops
316
ES Onsight Klimtalenten
16
Saskia IJntema
317
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kyra de Bree
301
Climb Up
2
Olivie van der Linden
302
Team Neoliet
3
Noor van Zundert
303
Team Neoliet
4
Ysa Rakestraw
304
5
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
6
Aloes Bosch
306
7
Kaya van Haasteren
307
8
Cecile van der Meel
308
Ayers Rookies
9
Maura-marie Mevis
309
IVY Climbing
10
Carlijn Hukkelhoven
310
IVY Climbing
11
Simone Gerritsen
311
12
Manon Boereboom
312
13
Jasmijn van de Sande
314
Climb Up
14
Nadia Kleinsman
315
ES Onsight Klimtalenten
15
Laura Knops
316
ES Onsight Klimtalenten
16
Saskia IJntema
317
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kyra de Bree
301
Climb Up
2
Olivie van der Linden
302
Team Neoliet
3
Noor van Zundert
303
Team Neoliet
4
Ysa Rakestraw
304
5
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
6
Aloes Bosch
306
7
Kaya van Haasteren
307
8
Cecile van der Meel
308
Ayers Rookies
9
Maura-marie Mevis
309
IVY Climbing
10
Carlijn Hukkelhoven
310
IVY Climbing
11
Simone Gerritsen
311
12
Manon Boereboom
312
13
Jasmijn van de Sande
314
Climb Up
14
Nadia Kleinsman
315
ES Onsight Klimtalenten
15
Laura Knops
316
ES Onsight Klimtalenten
16
Saskia IJntema
317
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kyra de Bree
301
Climb Up
2
Olivie van der Linden
302
Team Neoliet
3
Noor van Zundert
303
Team Neoliet
4
Ysa Rakestraw
304
5
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
6
Aloes Bosch
306
7
Kaya van Haasteren
307
8
Cecile van der Meel
308
Ayers Rookies
9
Maura-marie Mevis
309
IVY Climbing
10
Carlijn Hukkelhoven
310
IVY Climbing
11
Simone Gerritsen
311
12
Manon Boereboom
312
13
Jasmijn van de Sande
314
Climb Up
14
Nadia Kleinsman
315
ES Onsight Klimtalenten
15
Laura Knops
316
ES Onsight Klimtalenten
16
Saskia IJntema
317
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kyra de Bree
301
Climb Up
2
Olivie van der Linden
302
Team Neoliet
3
Noor van Zundert
303
Team Neoliet
4
Ysa Rakestraw
304
5
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
6
Aloes Bosch
306
7
Kaya van Haasteren
307
8
Cecile van der Meel
308
Ayers Rookies
9
Maura-marie Mevis
309
IVY Climbing
10
Carlijn Hukkelhoven
310
IVY Climbing
11
Simone Gerritsen
311
12
Manon Boereboom
312
13
Jasmijn van de Sande
314
Climb Up
14
Nadia Kleinsman
315
ES Onsight Klimtalenten
15
Laura Knops
316
ES Onsight Klimtalenten
16
Saskia IJntema
317
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kyra de Bree
301
Climb Up
2
Olivie van der Linden
302
Team Neoliet
3
Noor van Zundert
303
Team Neoliet
4
Ysa Rakestraw
304
5
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
6
Aloes Bosch
306
7
Kaya van Haasteren
307
8
Cecile van der Meel
308
Ayers Rookies
9
Maura-marie Mevis
309
IVY Climbing
10
Carlijn Hukkelhoven
310
IVY Climbing
11
Simone Gerritsen
311
12
Manon Boereboom
312
13
Jasmijn van de Sande
314
Climb Up
14
Nadia Kleinsman
315
ES Onsight Klimtalenten
15
Laura Knops
316
ES Onsight Klimtalenten
16
Saskia IJntema
317
Team Neoliet
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kyra de Bree
301
Climb Up
2
Olivie van der Linden
302
Team Neoliet
3
Noor van Zundert
303
Team Neoliet
4
Ysa Rakestraw
304
5
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
6
Aloes Bosch
306
7
Kaya van Haasteren
307
8
Cecile van der Meel
308
Ayers Rookies
9
Maura-marie Mevis
309
IVY Climbing
10
Carlijn Hukkelhoven
310
IVY Climbing
11
Simone Gerritsen
311
12
Manon Boereboom
312
13
Jasmijn van de Sande
314
Climb Up
14
Nadia Kleinsman
315
ES Onsight Klimtalenten
15
Laura Knops
316
ES Onsight Klimtalenten
16
Saskia IJntema
317
Team Neoliet
Publicatie tijd 25-03-2017 15:55
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Ysa Rakestraw
304
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
T1Z1
T1Z1
T5Z1
Z5
T1Z1
9T15 10Z15
100.0
2
Carlijn Hukkelhoven
310
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T8 6Z6
80.0
IVY Climbing
3
Jasmijn van de Sande
314
T1Z1
T1Z1
Z1
T4Z4
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T9 7Z10
65.0
Climb Up
4
Laura Knops
316
T1Z1
T3Z1
Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
5T8 6Z7
55.0
ES Onsight Klimtalenten
5
Simone Gerritsen
311
T1Z1
T4Z2
Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
5T9 6Z8
51.0
6
Kyra de Bree
301
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T4 5Z5
47.0
Climb Up
7
Nadia Kleinsman
315
T1Z1
Z2
Z3
T1Z1
T5Z5
T1Z1
4T8 6Z13
43.0
ES Onsight Klimtalenten
8
Maura-marie Mevis
309
T1Z1
Z1
Z1
T1Z1
T5Z5
T2Z2
4T9 6Z11
40.0
IVY Climbing
9
Aloes Bosch
306
T1Z1
Z4
Z1
T1Z1
T1Z1
3T3 5Z8
37.0
10
Manon Boereboom
312
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
3T3 4Z4
34.0
11
Kaya van Haasteren
307
T1Z1
Z1
T2Z1
Z3
T1Z1
3T4 5Z7
31.0
12
Olivie van der Linden
302
T1Z1
Z1
T2Z2
Z4
T1Z1
3T4 5Z9
28.0
Team Neoliet
13
Cecile van der Meel
308
T2Z2
T1Z1
T1Z1
3T4 3Z4
26.0
Ayers Rookies
14
Saskia IJntema
317
Z1
T3Z1
T4Z2
2T7 3Z4
24.0
Team Neoliet
15
Marrit Elsinga
305
Z1
T1Z1
1T1 2Z2
22.0
Team Mountain Network
16
Noor van Zundert
303
Z2
Z1
0T0 2Z3
20.0
Team Neoliet
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 8
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Naomi Swagten
103
Team Neoliet
3
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
4
Lynn van der Meer
105
Team Neoliet
5
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
6
Denise Schoormans
111
Team Neoliet
7
Janneke Venema
112
8
Lisa Sanders
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Naomi Swagten
103
Team Neoliet
3
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
4
Lynn van der Meer
105
Team Neoliet
5
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
6
Denise Schoormans
111
Team Neoliet
7
Janneke Venema
112
8
Lisa Sanders
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Naomi Swagten
103
Team Neoliet
3
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
4
Lynn van der Meer
105
Team Neoliet
5
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
6
Denise Schoormans
111
Team Neoliet
7
Janneke Venema
112
8
Lisa Sanders
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Naomi Swagten
103
Team Neoliet
3
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
4
Lynn van der Meer
105
Team Neoliet
5
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
6
Denise Schoormans
111
Team Neoliet
7
Janneke Venema
112
8
Lisa Sanders
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Naomi Swagten
103
Team Neoliet
3
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
4
Lynn van der Meer
105
Team Neoliet
5
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
6
Denise Schoormans
111
Team Neoliet
7
Janneke Venema
112
8
Lisa Sanders
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Naomi Swagten
103
Team Neoliet
3
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
4
Lynn van der Meer
105
Team Neoliet
5
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
6
Denise Schoormans
111
Team Neoliet
7
Janneke Venema
112
8
Lisa Sanders
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Naomi Swagten
103
Team Neoliet
3
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
4
Lynn van der Meer
105
Team Neoliet
5
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
6
Denise Schoormans
111
Team Neoliet
7
Janneke Venema
112
8
Lisa Sanders
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Naomi Swagten
103
Team Neoliet
3
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
4
Lynn van der Meer
105
Team Neoliet
5
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
6
Denise Schoormans
111
Team Neoliet
7
Janneke Venema
112
8
Lisa Sanders
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Naomi Swagten
103
Team Neoliet
3
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
4
Lynn van der Meer
105
Team Neoliet
5
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
6
Denise Schoormans
111
Team Neoliet
7
Janneke Venema
112
8
Lisa Sanders
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Helen Zegelaar
101
Team Neoliet
2
Naomi Swagten
103
Team Neoliet
3
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
4
Lynn van der Meer
105
Team Neoliet
5
Julia van den Goor
108
Team Neoliet
6
Denise Schoormans
111
Team Neoliet
7
Janneke Venema
112
8
Lisa Sanders
Publicatie tijd 25-03-2017 17:43
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Lynn van der Meer
105
T1Z1
T2Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
T1Z1
6T8 7Z8
100.0
Team Neoliet
2
Marieke Berends
104
T1Z1
T1Z1
T5Z1
Z3
T2Z1
T1Z1
T1Z1
6T11 7Z9
80.0
Monk Eindhoven
3
Lisa Sanders
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
5T6 6Z7
65.0
4
Naomi Swagten
103
T1Z1
Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
4T6 5Z7
55.0
Team Neoliet
5
Janneke Venema
112
T1Z1
Z2
Z1
T1Z1
T3Z3
T2Z1
4T7 6Z9
51.0
6
Julia van den Goor
108
T1Z1
T2Z1
T2Z2
3T5 3Z4
47.0
Team Neoliet
7
Helen Zegelaar
101
T2Z2
Z1
T3Z1
T1Z1
3T6 4Z5
43.0
Team Neoliet
8
Denise Schoormans
111
Z1
Z1
T3Z1
T2Z1
2T5 4Z4
40.0
Team Neoliet
Jongens U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar. Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 21
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lencho Palstra
401
Team Delfts Bleau
2
Sil Rutten
402
Team Neoliet
3
Torben van Kolfschoten
403
REVOLT
4
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
5
Wes Vermeeren
407
6
Antonie Moes
409
Top-It
7
Isaac van Hoogstraaten
410
8
Sam Berends
411
9
Simon Boes
413
10
Castor Sprado
414
11
Klim Baudoin
415
12
Arno De Becker
416
Team Neoliet
13
Pepijn Hogt
417
Kei Boulderhal
14
Tibor Pruijs
418
15
Jim van der Velden
419
16
Finn van Gelooven
420
17
Lout Verschuur
421
Team Neoliet
18
Jules Kluwer
422
Kei Boulderhal
19
Victor van der Zwaag
424
Monk Amsterdam
20
Teun van der Graaf
425
21
Ties van Veggel
426
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lencho Palstra
401
Team Delfts Bleau
2
Sil Rutten
402
Team Neoliet
3
Torben van Kolfschoten
403
REVOLT
4
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
5
Wes Vermeeren
407
6
Antonie Moes
409
Top-It
7
Isaac van Hoogstraaten
410
8
Sam Berends
411
9
Simon Boes
413
10
Castor Sprado
414
11
Klim Baudoin
415
12
Arno De Becker
416
Team Neoliet
13
Pepijn Hogt
417
Kei Boulderhal
14
Tibor Pruijs
418
15
Jim van der Velden
419
16
Finn van Gelooven
420
17
Lout Verschuur
421
Team Neoliet
18
Jules Kluwer
422
Kei Boulderhal
19
Victor van der Zwaag
424
Monk Amsterdam
20
Teun van der Graaf
425
21
Ties van Veggel
426
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lencho Palstra
401
Team Delfts Bleau
2
Sil Rutten
402
Team Neoliet
3
Torben van Kolfschoten
403
REVOLT
4
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
5
Wes Vermeeren
407
6
Antonie Moes
409
Top-It
7
Isaac van Hoogstraaten
410
8
Sam Berends
411
9
Simon Boes
413
10
Castor Sprado
414
11
Klim Baudoin
415
12
Arno De Becker
416
Team Neoliet
13
Pepijn Hogt
417
Kei Boulderhal
14
Tibor Pruijs
418
15
Jim van der Velden
419
16
Finn van Gelooven
420
17
Lout Verschuur
421
Team Neoliet
18
Jules Kluwer
422
Kei Boulderhal
19
Victor van der Zwaag
424
Monk Amsterdam
20
Teun van der Graaf
425
21
Ties van Veggel
426
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lencho Palstra
401
Team Delfts Bleau
2
Sil Rutten
402
Team Neoliet
3
Torben van Kolfschoten
403
REVOLT
4
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
5
Wes Vermeeren
407
6
Antonie Moes
409
Top-It
7
Isaac van Hoogstraaten
410
8
Sam Berends
411
9
Simon Boes
413
10
Castor Sprado
414
11
Klim Baudoin
415
12
Arno De Becker
416
Team Neoliet
13
Pepijn Hogt
417
Kei Boulderhal
14
Tibor Pruijs
418
15
Jim van der Velden
419
16
Finn van Gelooven
420
17
Lout Verschuur
421
Team Neoliet
18
Jules Kluwer
422
Kei Boulderhal
19
Victor van der Zwaag
424
Monk Amsterdam
20
Teun van der Graaf
425
21
Ties van Veggel
426
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lencho Palstra
401
Team Delfts Bleau
2
Sil Rutten
402
Team Neoliet
3
Torben van Kolfschoten
403
REVOLT
4
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
5
Wes Vermeeren
407
6
Antonie Moes
409
Top-It
7
Isaac van Hoogstraaten
410
8
Sam Berends
411
9
Simon Boes
413
10
Castor Sprado
414
11
Klim Baudoin
415
12
Arno De Becker
416
Team Neoliet
13
Pepijn Hogt
417
Kei Boulderhal
14
Tibor Pruijs
418
15
Jim van der Velden
419
16
Finn van Gelooven
420
17
Lout Verschuur
421
Team Neoliet
18
Jules Kluwer
422
Kei Boulderhal
19
Victor van der Zwaag
424
Monk Amsterdam
20
Teun van der Graaf
425
21
Ties van Veggel
426
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lencho Palstra
401
Team Delfts Bleau
2
Sil Rutten
402
Team Neoliet
3
Torben van Kolfschoten
403
REVOLT
4
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
5
Wes Vermeeren
407
6
Antonie Moes
409
Top-It
7
Isaac van Hoogstraaten
410
8
Sam Berends
411
9
Simon Boes
413
10
Castor Sprado
414
11
Klim Baudoin
415
12
Arno De Becker
416
Team Neoliet
13
Pepijn Hogt
417
Kei Boulderhal
14
Tibor Pruijs
418
15
Jim van der Velden
419
16
Finn van Gelooven
420
17
Lout Verschuur
421
Team Neoliet
18
Jules Kluwer
422
Kei Boulderhal
19
Victor van der Zwaag
424
Monk Amsterdam
20
Teun van der Graaf
425
21
Ties van Veggel
426
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lencho Palstra
401
Team Delfts Bleau
2
Sil Rutten
402
Team Neoliet
3
Torben van Kolfschoten
403
REVOLT
4
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
5
Wes Vermeeren
407
6
Antonie Moes
409
Top-It
7
Isaac van Hoogstraaten
410
8
Sam Berends
411
9
Simon Boes
413
10
Castor Sprado
414
11
Klim Baudoin
415
12
Arno De Becker
416
Team Neoliet
13
Pepijn Hogt
417
Kei Boulderhal
14
Tibor Pruijs
418
15
Jim van der Velden
419
16
Finn van Gelooven
420
17
Lout Verschuur
421
Team Neoliet
18
Jules Kluwer
422
Kei Boulderhal
19
Victor van der Zwaag
424
Monk Amsterdam
20
Teun van der Graaf
425
21
Ties van Veggel
426
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lencho Palstra
401
Team Delfts Bleau
2
Sil Rutten
402
Team Neoliet
3
Torben van Kolfschoten
403
REVOLT
4
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
5
Wes Vermeeren
407
6
Antonie Moes
409
Top-It
7
Isaac van Hoogstraaten
410
8
Sam Berends
411
9
Simon Boes
413
10
Castor Sprado
414
11
Klim Baudoin
415
12
Arno De Becker
416
Team Neoliet
13
Pepijn Hogt
417
Kei Boulderhal
14
Tibor Pruijs
418
15
Jim van der Velden
419
16
Finn van Gelooven
420
17
Lout Verschuur
421
Team Neoliet
18
Jules Kluwer
422
Kei Boulderhal
19
Victor van der Zwaag
424
Monk Amsterdam
20
Teun van der Graaf
425
21
Ties van Veggel
426
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lencho Palstra
401
Team Delfts Bleau
2
Sil Rutten
402
Team Neoliet
3
Torben van Kolfschoten
403
REVOLT
4
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
5
Wes Vermeeren
407
6
Antonie Moes
409
Top-It
7
Isaac van Hoogstraaten
410
8
Sam Berends
411
9
Simon Boes
413
10
Castor Sprado
414
11
Klim Baudoin
415
12
Arno De Becker
416
Team Neoliet
13
Pepijn Hogt
417
Kei Boulderhal
14
Tibor Pruijs
418
15
Jim van der Velden
419
16
Finn van Gelooven
420
17
Lout Verschuur
421
Team Neoliet
18
Jules Kluwer
422
Kei Boulderhal
19
Victor van der Zwaag
424
Monk Amsterdam
20
Teun van der Graaf
425
21
Ties van Veggel
426
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Lencho Palstra
401
Team Delfts Bleau
2
Sil Rutten
402
Team Neoliet
3
Torben van Kolfschoten
403
REVOLT
4
Dylan van den Berge
405
Team Yellowstone
5
Wes Vermeeren
407
6
Antonie Moes
409
Top-It
7
Isaac van Hoogstraaten
410
8
Sam Berends
411
9
Simon Boes
413
10
Castor Sprado
414
11
Klim Baudoin
415
12
Arno De Becker
416
Team Neoliet
13
Pepijn Hogt
417
Kei Boulderhal
14
Tibor Pruijs
418
15
Jim van der Velden
419
16
Finn van Gelooven
420
17
Lout Verschuur
421
Team Neoliet
18
Jules Kluwer
422
Kei Boulderhal
19
Victor van der Zwaag
424
Monk Amsterdam
20
Teun van der Graaf
425
21
Ties van Veggel
426
Publicatie tijd 25-03-2017 16:32
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Isaac van Hoogstraaten
410
T1Z1
T4Z4
T2Z1
T2Z1
T1Z1
Z4
T2Z1
T2Z1
7T14 8Z14
100.0
2
Jules Kluwer
422
T2Z1
Z1
T1Z1
T4Z4
Z5
T1Z1
T1Z1
T3Z3
6T12 8Z17
80.0
Kei Boulderhal
3
Teun van der Graaf
425
T1Z1
T5Z1
T1Z1
Z1
Z2
T2Z1
T1Z1
T3Z1
6T13 8Z9
65.0
4
Antonie Moes
409
T3Z1
Z1
T5Z4
T2Z2
T1Z1
4T11 5Z9
55.0
Top-It
5
Simon Boes
413
T1Z1
Z1
Z1
T2Z1
T1Z1
Z2
3T4 6Z7
51.0
6
Castor Sprado
414
T1Z1
Z2
Z1
Z1
T3Z1
T1Z1
3T5 6Z7
47.0
7
Ties van Veggel
426
T2Z2
T1Z1
Z2
T2Z2
Z5
3T5 5Z12
43.0
8
Finn van Gelooven
420
T3Z1
Z2
Z1
T4Z4
Z4
T1Z1
Z3
3T8 7Z16
40.0
9
Dylan van den Berge
405
T1Z1
Z1
T5Z1
T2Z2
Z4
3T8 5Z9
37.0
Team Yellowstone
10
Jim van der Velden
419
T3Z1
Z1
T3Z1
T3Z1
3T9 4Z4
34.0
11
Klim Baudoin
415
T1Z1
Z1
Z1
T1Z1
2T2 4Z4
31.0
12
Lencho Palstra
401
Z1
Z2
Z1
Z1
Z1
T1Z1
T2Z1
2T3 7Z8
28.0
Team Delfts Bleau
13
Victor van der Zwaag
424
T2Z1
Z1
T1Z1
Z3
Z3
2T3 5Z9
26.0
Monk Amsterdam
14
Torben van Kolfschoten
403
T2Z2
Z3
Z1
Z3
T1Z1
2T3 5Z10
24.0
REVOLT
15
Sil Rutten
402
Z1
Z1
Z1
Z1
T1Z1
1T1 5Z5
22.0
Team Neoliet
16
Wes Vermeeren
407
Z1
Z1
Z1
T1Z1
1T1 4Z4
20.0
17
Sam Berends
411
Z3
Z2
Z1
T1Z1
1T1 4Z7
18.0
18
Pepijn Hogt
417
T1Z1
Z1
Z1
1T1 3Z3
16.0
Kei Boulderhal
19
Arno De Becker
416
Z2
Z1
Z1
Z4
0T0 4Z8
14.0
Team Neoliet
20
Lout Verschuur
421
Z1
Z1
Z2
0T0 3Z4
12.0
Team Neoliet
21
Tibor Pruijs
418
Z1
0T0 1Z1
10.0
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 12
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Andreas van Esch
201
2
Lucas de Jong
203
3
Tim Ponsen
204
4
Trevor Vermoolen
205
REVOLT
5
Stephen van Bokhoven
206
Team Neoliet
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Nigel Armino
208
IVY Climbing
8
Lucas Hijdra
209
9
Pepijn Kluiters
210
JGDCLB Den Haag
10
Gidion van Doorn
212
GRIP Nijmegen
11
Jesse van der Heijden
213
12
Casper Meskers
214
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Andreas van Esch
201
2
Lucas de Jong
203
3
Tim Ponsen
204
4
Trevor Vermoolen
205
REVOLT
5
Stephen van Bokhoven
206
Team Neoliet
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Nigel Armino
208
IVY Climbing
8
Lucas Hijdra
209
9
Pepijn Kluiters
210
JGDCLB Den Haag
10
Gidion van Doorn
212
GRIP Nijmegen
11
Jesse van der Heijden
213
12
Casper Meskers
214
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Andreas van Esch
201
2
Lucas de Jong
203
3
Tim Ponsen
204
4
Trevor Vermoolen
205
REVOLT
5
Stephen van Bokhoven
206
Team Neoliet
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Nigel Armino
208
IVY Climbing
8
Lucas Hijdra
209
9
Pepijn Kluiters
210
JGDCLB Den Haag
10
Gidion van Doorn
212
GRIP Nijmegen
11
Jesse van der Heijden
213
12
Casper Meskers
214
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Andreas van Esch
201
2
Lucas de Jong
203
3
Tim Ponsen
204
4
Trevor Vermoolen
205
REVOLT
5
Stephen van Bokhoven
206
Team Neoliet
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Nigel Armino
208
IVY Climbing
8
Lucas Hijdra
209
9
Pepijn Kluiters
210
JGDCLB Den Haag
10
Gidion van Doorn
212
GRIP Nijmegen
11
Jesse van der Heijden
213
12
Casper Meskers
214
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Andreas van Esch
201
2
Lucas de Jong
203
3
Tim Ponsen
204
4
Trevor Vermoolen
205
REVOLT
5
Stephen van Bokhoven
206
Team Neoliet
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Nigel Armino
208
IVY Climbing
8
Lucas Hijdra
209
9
Pepijn Kluiters
210
JGDCLB Den Haag
10
Gidion van Doorn
212
GRIP Nijmegen
11
Jesse van der Heijden
213
12
Casper Meskers
214
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Andreas van Esch
201
2
Lucas de Jong
203
3
Tim Ponsen
204
4
Trevor Vermoolen
205
REVOLT
5
Stephen van Bokhoven
206
Team Neoliet
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Nigel Armino
208
IVY Climbing
8
Lucas Hijdra
209
9
Pepijn Kluiters
210
JGDCLB Den Haag
10
Gidion van Doorn
212
GRIP Nijmegen
11
Jesse van der Heijden
213
12
Casper Meskers
214
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Andreas van Esch
201
2
Lucas de Jong
203
3
Tim Ponsen
204
4
Trevor Vermoolen
205
REVOLT
5
Stephen van Bokhoven
206
Team Neoliet
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Nigel Armino
208
IVY Climbing
8
Lucas Hijdra
209
9
Pepijn Kluiters
210
JGDCLB Den Haag
10
Gidion van Doorn
212
GRIP Nijmegen
11
Jesse van der Heijden
213
12
Casper Meskers
214
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Andreas van Esch
201
2
Lucas de Jong
203
3
Tim Ponsen
204
4
Trevor Vermoolen
205
REVOLT
5
Stephen van Bokhoven
206
Team Neoliet
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Nigel Armino
208
IVY Climbing
8
Lucas Hijdra
209
9
Pepijn Kluiters
210
JGDCLB Den Haag
10
Gidion van Doorn
212
GRIP Nijmegen
11
Jesse van der Heijden
213
12
Casper Meskers
214
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Andreas van Esch
201
2
Lucas de Jong
203
3
Tim Ponsen
204
4
Trevor Vermoolen
205
REVOLT
5
Stephen van Bokhoven
206
Team Neoliet
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Nigel Armino
208
IVY Climbing
8
Lucas Hijdra
209
9
Pepijn Kluiters
210
JGDCLB Den Haag
10
Gidion van Doorn
212
GRIP Nijmegen
11
Jesse van der Heijden
213
12
Casper Meskers
214
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Andreas van Esch
201
2
Lucas de Jong
203
3
Tim Ponsen
204
4
Trevor Vermoolen
205
REVOLT
5
Stephen van Bokhoven
206
Team Neoliet
6
Sten van Vliet
207
ES Onsight Klimtalenten
7
Nigel Armino
208
IVY Climbing
8
Lucas Hijdra
209
9
Pepijn Kluiters
210
JGDCLB Den Haag
10
Gidion van Doorn
212
GRIP Nijmegen
11
Jesse van der Heijden
213
12
Casper Meskers
214
Publicatie tijd 25-03-2017 17:43
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Nigel Armino
208
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T3Z1
9T17 9Z11
100.0
IVY Climbing
2
Trevor Vermoolen
205
T2Z1
T1Z1
T3Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
8T13 8Z9
80.0
REVOLT
3
Sten van Vliet
207
T2Z1
T1Z1
T3Z1
T2Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
8T15 8Z8
65.0
ES Onsight Klimtalenten
4
Gidion van Doorn
212
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
Z4
6T8 8Z12
55.0
GRIP Nijmegen
5
Lucas de Jong
203
Z1
T1Z1
Z1
T2Z2
Z2
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z1
6T9 9Z11
51.0
6
Jesse van der Heijden
213
T1Z1
Z1
T3Z2
Z1
T2Z1
T1Z1
T3Z1
5T10 7Z8
47.0
7
Casper Meskers
214
T1Z1
Z1
T3Z2
Z4
T1Z1
T1Z1
Z5
4T6 7Z15
43.0
8
Lucas Hijdra
209
Z2
T1Z1
Z1
T4Z1
T3Z1
Z2
3T8 6Z8
40.0
9
Tim Ponsen
204
Z1
T2Z1
Z3
T3Z1
Z5
2T5 5Z11
37.0
10
Andreas van Esch
201
Z3
Z1
T4Z4
Z1
T2Z2
2T6 5Z11
34.0
11
Pepijn Kluiters
210
Z2
Z3
Z1
T2Z1
1T2 4Z7
31.0
JGDCLB Den Haag
12
Stephen van Bokhoven
206
Z1
Z1
Z3
Z1
0T0 4Z6
28.0
Team Neoliet