NSK Lead 2018, 09-06-2018 13:19, Neoliet Utrecht
Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Het jaarlijkse NSK Lead, voorheen NSK Sportklimmen, vindt plaats in Neoliet Utrecht en wordt georganiseerd door SVAC YETI. Schrijf je ook in op:
https://nsk.alpenclub.nl/
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 40
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Saskia Bruil
YETI
2
Marloes Bersma
YETI
3
Sabine de Haan
GSAC
4
Maud Moes
Ibex
5
Vera Folkersma
USAC
6
Wietske Brouwer
YETI
7
Renee Bossina
8
Mariël Steinmeijer
MaasSAC
9
Elsa Doornbos
GSAC
10
Clara Tump
ASAC
11
Floor Oostwegel
USAC
12
Naomi Swagten
13
Bente de Jongh
TSAC
14
Nori Smeets
15
Marijke Algra
USAC
16
Mar Oostermeijer
Ibex
17
Sabine Dieleman
MaasSAC
18
Eva van Wijck
ASAC
19
Anika Smit
GSAC
20
Janine van Heteren
21
Helen Zegelaar
NIJSAC
22
Lisanne Pellikaan
USAC
23
Janna Wilhelmsen
ASAC
24
Florianne van Roosmalen
ESAC
25
Michelle Singerling
26
Elte Hillekens
GSAC
27
Arianna Girardi
TSAC
28
Jarinka Heijink
Ibex
29
Ellen van Wordragen
USAC
30
Annemarie Bok
Ibex
31
Hannelieke Weener
MaasSAC
32
Annick Teepe
YETI
33
Lise Berghuis
USAC
34
Judith Meskers
ASAC
35
Jip Enthoven
YETI
36
Laureanne Lodewijks
MaasSAC
37
Manon Bosch
TSAC
38
Liyan Smeding
NIJSAC
39
Sanne den Exter van den Brink
40
Ina Sieber
Ibex
Publicatie tijd 28-06-2018 14:02
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
1
Comp. Punten
Team
1
Judith Meskers
NED
Top
Top
Top
23
Top
Top
Top
Top
100.0
ASAC
2
Naomi Swagten
NED
11
13
Top
27
Top
Top
Top
Top
Top
80.0
3
Elsa Doornbos
NED
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
37+
65.0
GSAC
4
Sanne den Exter van den Brink
NED
Top
Top
21
21
Top
Top
Top
35
55.0
5
Anika Smit
NED
15
Top
Top
17
17
Top
Top
Top
Top
Top
19
30.5+
51.0
GSAC
6
Eva van Wijck
NED
3
19
21
19
Top
Top
Top
Top
Top
10
Top
Top
Top
30.5
47.0
ASAC
7
Helen Zegelaar
NED
3
17
Top
20
Top
Top
Top
10
Top
43.0
NIJSAC
8
Nori Smeets
NED
4
7
16
20
6
Top
15
Top
40.0
9
Jarinka Heijink
NED
3
Top
16
18
Top
8
Top
18
37.0
Ibex
10
Annemarie Bok
NED
10
13
7
Top
Top
Top
23
23
34.0
Ibex
11
Liyan Smeding
NED
3
17
Top
15
13
Top
Top
Top
6
15
Top
18
31.0
NIJSAC
12
Ellen van Wordragen
NED
5
11
13
Top
Top
Top
Top
Top
7
Top
Top
28.0
USAC
13
Annick Teepe
NED
Top
Top
9
5
Top
Top
6
Top
Top
Top
6
Top
Top
Top
18
26.0
YETI
14
Sabine de Haan
NED
Top
13
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
24.0
GSAC
15
Mariël Steinmeijer
NED
18
12
Top
Top
Top
Top
9
8
12
22.0
MaasSAC
16
Marijke Algra
NED
Top
2
Top
Top
Top
Top
Top
Top
8
Top
Top
9
20.0
USAC
17
Vera Folkersma
NED
Top
11
11
Top
Top
Top
Top
Top
13
Top
Top
18.0
USAC
18
Lisanne Pellikaan
NED
10
6
15
Top
4
Top
Top
8
8
Top
16.0
USAC
19
Michelle Singerling
NED
Top
8
Top
Top
13
Top
Top
10
Top
14.0
20
Laureanne Lodewijks
NED
Top
5
14
Top
10
13
Top
Top
6
9
Top
Top
6
12.0
MaasSAC
21
Elte Hillekens
NED
17
7
8
Top
Top
4
18
Top
Top
8
Top
Top
10.0
GSAC
22
Floor Oostwegel
NED
Top
7
6
20
Top
14
Top
Top
8
Top
Top
9.0
USAC
23
Wietske Brouwer
NED
Top
15
Top
Top
Top
6
Top
Top
Top
8
Top
8.0
YETI
24
Renee Bossina
NED
13
17
Top
Top
Top
Top
Top
7.0
25
Clara Tump
NED
Top
5
Top
0
Top
Top
Top
6
6.0
ASAC
26
Janna Wilhelmsen
GER
Top
5
13
Top
Top
Top
18
5.0
ASAC
27
Lise Berghuis
NED
14
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
8
4.0
USAC
28
Bente de Jongh
NED
14
5
24
Top
14
Top
Top
8
Top
Top
5
3.0
TSAC
29
Marloes Bersma
NED
Top
7
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
2.0
YETI
30
Arianna Girardi
ITA
Top
5
21
Top
4
24
Top
Top
8
Top
Top
1.0
TSAC
31
Mar Oostermeijer
NED
13
4
Top
Top
4
Top
Top
0.0
Ibex
32
Maud Moes
NED
3
4
Top
10
0.0
Ibex
33
Sabine Dieleman
NED
Top
Top
Top
Top
8
Top
Top
0.0
MaasSAC
34
Ina Sieber
GER
6
8
27
4
10
Top
Top
Top
0.0
Ibex
35
Saskia Bruil
NED
13
4
14
Top
5
Top
Top
Top
Top
0.0
YETI
36
Manon Bosch
NED
10
Top
Top
Top
Top
Top
Top
0.0
TSAC
37
Jip Enthoven
NED
17
19
Top
Top
Top
Top
Top
0.0
YETI
38
Janine van Heteren
NED
0.0
38
Hannelieke Weener
NED
0.0
MaasSAC
38
Florianne van Roosmalen
NED
0.0
ESAC
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 61
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Joep de Smet
2
Martijn Poot
TSAC
3
Jochem van Schaick
GSAC
4
Nick Eleveld
TSAC
5
Max Lievense
TSAC
6
Timo Haase
TSAC
7
Casper van Lier
Ibex
8
Frank Stapel
TSAC
9
Ruben Mul
GSAC
10
Wouter Bolhuis
TSAC
11
Michiel Nusselder
Ibex
12
Paco Frantzen
YETI
13
Chris van der Vossen
GSAC
14
Enzo Kerkhof
YETI
15
Joey Klein Koerkamp
TSAC
16
Bram van der Schoot
17
Mark Laméris
TSAC
18
Jelle Manders
ASAC
19
Joren van Veen
GSAC
20
Jouke Kleefstra
GSAC
21
Frank Folkersma
GSAC
22
Robin Kampert
Ibex
23
Tjebbe Zwart
ASAC
24
Peter Buckley
MaasSAC
25
Niels van der Vossen
26
Pieter van Zundert
MaasSAC
27
Damiano Luzzi
Ibex
28
Jerin Emmen
ESAC
29
Dominick Viëtor
TSAC
30
Timo Bras
ESAC
31
Oliver de Wolf
32
Robin Franken
Ibex
33
Bastiaan Appeldoorn
34
Floris van den Oever
TSAC
35
Mart Geluk
36
Martijn Bruil
YETI
37
Eduardo Villamor-Martinez
MaasSAC
38
Sebastiaan Koster
GSAC
39
Rick Poppe
TSAC
40
Dion Terwiel
41
Damiën Kooij
42
Remco Koeckhoven
43
Stan Bovenschen
ASAC
44
Ferd van Banning
USAC
45
Wouter Tijdink
TSAC
46
A. W. J. van Kasteren
ESAC
47
Tijmen Oliehoek
TSAC
48
Diede Yadava
USAC
49
Sijtze Bokslag
MaasSAC
50
Jordy Anninga
YETI
51
Pieter van Loon
52
Jannick Boonstra
GSAC
53
Victor Gladys
ASAC
54
Tom Reuvers
NIJSAC
55
B.V. Kemperman
Ibex
56
Pieter Bik
57
Tinko Jans
Ibex
58
Thomas Aalbers
USAC
59
Sybrand van Rees
GSAC
60
Pepijn Rot
61
Erik Verhoeven
ESAC
Publicatie tijd 28-06-2018 14:03
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
1
Comp. Punten
Team
1
Pieter van Loon
NED
Top
Top
Top
Top
Top
Top
35+
100.0
2
Ruben Mul
NED
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
25+
80.0
GSAC
3
Pieter Bik
NED
Top
Top
Top
27
Top
Top
25+
65.0
4
Frank Stapel
NED
19
Top
Top
Top
Top
Top
Top
25+
55.0
TSAC
5
Pepijn Rot
NED
19
Top
Top
Top
Top
Top
25
51.0
6
Enzo Kerkhof
NED
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
24
47.0
YETI
7
Bram van der Schoot
NED
22
Top
Top
25
Top
Top
43.0
8
Tjebbe Zwart
NED
19
Top
Top
24
Top
Top
Top
40.0
ASAC
9
Mart Geluk
NED
4
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
37.0
10
Joep de Smet
NED
16
Top
Top
24
Top
Top
Top
Top
Top
Top
34.0
11
Timo Bras
NED
Top
15
Top
Top
22
Top
Top
Top
Top
Top
31.0
ESAC
12
Frank Folkersma
NED
4
Top
Top
24
Top
Top
28.0
GSAC
13
Remco Koeckhoven
NED
Top
21
Top
Top
18
23
Top
Top
26.0
14
Bastiaan Appeldoorn
NED
Top
Top
Top
Top
23
Top
Top
Top
24.0
15
Joey Klein Koerkamp
NED
7
Top
Top
21
Top
Top
Top
13
Top
Top
Top
Top
22.0
TSAC
16
Nick Eleveld
NED
4
Top
Top
17
23
Top
Top
Top
Top
Top
20.0
TSAC
17
Jerin Emmen
NED
4
25
Top
22
23
Top
Top
Top
Top
Top
18.0
ESAC
18
Jochem van Schaick
NED
Top
4
Top
Top
22
21
Top
Top
Top
Top
Top
Top
16.0
GSAC
19
Mark Laméris
NED
11
Top
Top
15
18
Top
Top
Top
14.0
TSAC
20
Oliver de Wolf
NED
Top
19
17
19
Top
Top
Top
Top
Top
12.0
21
Tom Reuvers
NED
16
19
Top
16
7
Top
Top
Top
Top
Top
18
10.0
NIJSAC
22
Chris van der Vossen
NED
Top
10
11
17
18
4
Top
Top
17
9.0
GSAC
23
Paco Frantzen
NED
5
18
Top
15
18
Top
Top
19
8.0
YETI
24
Niels van der Vossen
NED
10
10
9
14
Top
Top
Top
Top
7
7.0
25
Michiel Nusselder
NED
Top
Top
21
Top
Top
6.0
Ibex
26
Joren van Veen
NED
4
6
16
9
Top
Top
14
16
5.0
GSAC
27
Jannick Boonstra
NED
Top
2
21
Top
9
14
Top
Top
Top
Top
Top
Top
8
13
Top
Top
21
4.0
GSAC
28
Sybrand van Rees
NED
Top
2
4
19
9
7
Top
Top
Top
Top
Top
Top
14
Top
Top
Top
8
3.0
GSAC
29
Floris van den Oever
NED
Top
16
9
21
Top
Top
Top
Top
Top
16
2.0
TSAC
30
Robin Franken
NED
Top
22
20
Top
Top
Top
1.0
Ibex
31
Rick Poppe
NED
Top
2
21
9
8
Top
Top
Top
Top
Top
7
21
Top
Top
13
0.0
TSAC
32
Jelle Manders
NED
2
13
12
Top
Top
9
Top
Top
Top
18
0.0
ASAC
33
Damiën Kooij
NED
Top
17
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
13
Top
Top
Top
Top
0.0
34
Eduardo Villamor-Martinez
NED
Top
6
9
15
Top
Top
Top
Top
6
10
13
0.0
MaasSAC
35
Dominick Viëtor
NED
Top
3
15
Top
8
Top
8
20
Top
0.0
TSAC
36
Victor Gladys
GER
Top
13
Top
Top
8
Top
Top
Top
18
0.0
ASAC
37
Tijmen Oliehoek
NED
Top
17
Top
7
7
Top
Top
Top
Top
Top
Top
5
Top
Top
Top
18
0.0
TSAC
38
Sebastiaan Koster
NED
Top
15
9
7
Top
Top
Top
Top
Top
Top
21
Top
Top
0.0
GSAC
39
Jordy Anninga
NED
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
0.0
YETI
40
Diede Yadava
NED
Top
Top
12
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
0.0
USAC
41
Pieter van Zundert
BEL
Top
8
Top
Top
9
Top
Top
Top
17
0.0
MaasSAC
42
Martijn Bruil
NED
Top
17
Top
Top
Top
Top
Top
Top
8
Top
Top
0.0
YETI
43
Thomas Aalbers
NED
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
Top
0.0
USAC
44
Ferd van Banning
NED
Top
16
5
Top
Top
Top
Top
20
13
Top
13
0.0
USAC
45
Martijn Poot
NED
Top
Top
Top
Top
3
Top
6
Top
Top
Top
13
0.0
TSAC
46
Damiano Luzzi
SUI
Top
13
Top
Top
Top
20
Top
0.0
Ibex
47
Wouter Tijdink
NED
Top
7
Top
Top
Top
Top
Top
Top
8
10
Top
Top
18
0.0
TSAC
48
Max Lievense
NED
Top
20
Top
Top
Top
Top
Top
Top
5
10
Top
Top
16
0.0
TSAC
49
Jouke Kleefstra
NED
11
4
5
20
Top
9
20
Top
Top
5
Top
Top
0.0
GSAC
50
Tinko Jans
NED
Top
4
14
20
24
Top
Top
Top
0.0
Ibex
51
Robin Kampert
NED
Top
20
Top
Top
Top
Top
8
Top
Top
0.0
Ibex
52
Sijtze Bokslag
NED
Top
19
Top
Top
0.0
MaasSAC
53
Casper van Lier
NED
Top
15
Top
Top
9
Top
Top
Top
17
Top
Top
0.0
Ibex
54
Wouter Bolhuis
NED
Top
21
Top
Top
Top
Top
Top
Top
0.0
TSAC
55
B.V. Kemperman
NED
6
Top
4
Top
Top
0.0
Ibex
56
Dion Terwiel
NED
Top
Top
Top
Top
0.0
57
Erik Verhoeven
NED
Top
Top
0.0
ESAC
58
A. W. J. van Kasteren
NED
0.0
ESAC
58
Stan Bovenschen
NED
0.0
ASAC
58
Peter Buckley
IRL
0.0
MaasSAC
58
Timo Haase
NED
0.0
TSAC
Team Uitslag
#
Team
Totaal
1
GSAC
264.0
2
ASAC
193.0
3
TSAC
101.0
4
YETI
91.0
5
NIJSAC
84.0
6
Ibex
78.0
7
USAC
66.0
8
ESAC
49.0
9
MaasSAC
34.0