Jeugd Boulder 1 JAB , 26-01-2019 10:30, De Campus, Den Haag
Discipline: Boulder
Competitie: JEUGD BOULDER JAB 2019
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003] en Jeugd B [2004 en 2005].
Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.
LET OP! Vanwege het grote aantal aanmeldingen is de voorronde opgedeeld in vier startgroepen i.p.v. twee.
Junioren vormt startgroep 1 ,
Meisjes Jeugd A vormt startgroep 2 , Jongens Jeugd A vormt startgroep 3 en de
Jeugd B vormen startgroep 4 . De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.
Het
voorlopige tijdschema is als volgt:
09.00 uur De Campus en
aanmelding open
09.30 uur Sluiting aanmelding Junioren
09.45 uur Start kwalificatie Junioren
11.15 uur Einde Junioren & sluiting aanmelding Meisjes A
11.30 uur Start Meisjes A
13.00 uur Einde Meisjes A
& sluiting aanmelding Jongens A
13:15 uur Start Jongens A
14:45 uur Einde Jongens A & sluiting aanmelding Jeugd B
15.00 uur Start Jeugd B
18.00 uur Einde Jeugd B
18.30 uur Start Finale Jeugd B, Jeugd A en Junioren
20.30 uur Einde Finale
20.45 uur Prijsuitreiking alle categorieën
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.
Meisjes U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar. Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 33
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Gitte Meus
327
Team Mountain Network
2
Doris van Gogh
309
Monk Amsterdam
3
Isa Witte
326
4
Kyra Pattinama
332
IVY Climbing
5
Luna Jansen
300
Kunststof Jeugd
6
Sam Swalué
306
Top Climbing Twente
7
Mette van Liempd
310
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
305
Kei Boulderhal
9
Milou van der Klooster
331
Monk Rotterdam
10
Kim Derwig
308
Monk Eindhoven
11
Nienke Sorber
316
Monk Amsterdam
12
Eline De Becker
319
Team Neoliet
13
Marit Zeldenthuis
318
Climb Up
14
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
15
Freja Smed
315
Climb Up
16
Tysa Aukema
333
Team Mountain Network
17
Sven van der Heijden
302
Monk Amsterdam
18
Julia Janssen
314
Top Climbing Twente
19
Lotte van der Zanden
307
Monk Eindhoven
20
Nina Schilderman
321
ES Onsight Klimteam
21
Debby Bogaard
304
Team Delfts Bleau
22
Lies van Raaij
328
Team Delfts Bleau
23
Iris van 't Westeinde
312
Team Neoliet
24
Diana Alkemade
303
Team Neoliet
25
Pien Mooij
301
26
Manon Knops
324
Top Climbing Twente
27
Sterre Tolenaar
325
Monk Rotterdam
28
Dunya Handor
330
Bruut
29
Julia Leidelmeijer
311
30
Gianna Evers
317
REVOLT
31
Maartje Wilmink
322
Team Delfts Bleau
32
Pleun Frank
323
Monk Amsterdam
33
Cécile Blikman
329
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Gitte Meus
327
Team Mountain Network
2
Doris van Gogh
309
Monk Amsterdam
3
Isa Witte
326
4
Kyra Pattinama
332
IVY Climbing
5
Luna Jansen
300
Kunststof Jeugd
6
Sam Swalué
306
Top Climbing Twente
7
Mette van Liempd
310
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
305
Kei Boulderhal
9
Milou van der Klooster
331
Monk Rotterdam
10
Kim Derwig
308
Monk Eindhoven
11
Nienke Sorber
316
Monk Amsterdam
12
Eline De Becker
319
Team Neoliet
13
Marit Zeldenthuis
318
Climb Up
14
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
15
Freja Smed
315
Climb Up
16
Tysa Aukema
333
Team Mountain Network
17
Sven van der Heijden
302
Monk Amsterdam
18
Julia Janssen
314
Top Climbing Twente
19
Lotte van der Zanden
307
Monk Eindhoven
20
Nina Schilderman
321
ES Onsight Klimteam
21
Debby Bogaard
304
Team Delfts Bleau
22
Lies van Raaij
328
Team Delfts Bleau
23
Iris van 't Westeinde
312
Team Neoliet
24
Diana Alkemade
303
Team Neoliet
25
Pien Mooij
301
26
Manon Knops
324
Top Climbing Twente
27
Sterre Tolenaar
325
Monk Rotterdam
28
Dunya Handor
330
Bruut
29
Julia Leidelmeijer
311
30
Gianna Evers
317
REVOLT
31
Maartje Wilmink
322
Team Delfts Bleau
32
Pleun Frank
323
Monk Amsterdam
33
Cécile Blikman
329
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Gitte Meus
327
Team Mountain Network
2
Doris van Gogh
309
Monk Amsterdam
3
Isa Witte
326
4
Kyra Pattinama
332
IVY Climbing
5
Luna Jansen
300
Kunststof Jeugd
6
Sam Swalué
306
Top Climbing Twente
7
Mette van Liempd
310
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
305
Kei Boulderhal
9
Milou van der Klooster
331
Monk Rotterdam
10
Kim Derwig
308
Monk Eindhoven
11
Nienke Sorber
316
Monk Amsterdam
12
Eline De Becker
319
Team Neoliet
13
Marit Zeldenthuis
318
Climb Up
14
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
15
Freja Smed
315
Climb Up
16
Tysa Aukema
333
Team Mountain Network
17
Sven van der Heijden
302
Monk Amsterdam
18
Julia Janssen
314
Top Climbing Twente
19
Lotte van der Zanden
307
Monk Eindhoven
20
Nina Schilderman
321
ES Onsight Klimteam
21
Debby Bogaard
304
Team Delfts Bleau
22
Lies van Raaij
328
Team Delfts Bleau
23
Iris van 't Westeinde
312
Team Neoliet
24
Diana Alkemade
303
Team Neoliet
25
Pien Mooij
301
26
Manon Knops
324
Top Climbing Twente
27
Sterre Tolenaar
325
Monk Rotterdam
28
Dunya Handor
330
Bruut
29
Julia Leidelmeijer
311
30
Gianna Evers
317
REVOLT
31
Maartje Wilmink
322
Team Delfts Bleau
32
Pleun Frank
323
Monk Amsterdam
33
Cécile Blikman
329
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Gitte Meus
327
Team Mountain Network
2
Doris van Gogh
309
Monk Amsterdam
3
Isa Witte
326
4
Kyra Pattinama
332
IVY Climbing
5
Luna Jansen
300
Kunststof Jeugd
6
Sam Swalué
306
Top Climbing Twente
7
Mette van Liempd
310
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
305
Kei Boulderhal
9
Milou van der Klooster
331
Monk Rotterdam
10
Kim Derwig
308
Monk Eindhoven
11
Nienke Sorber
316
Monk Amsterdam
12
Eline De Becker
319
Team Neoliet
13
Marit Zeldenthuis
318
Climb Up
14
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
15
Freja Smed
315
Climb Up
16
Tysa Aukema
333
Team Mountain Network
17
Sven van der Heijden
302
Monk Amsterdam
18
Julia Janssen
314
Top Climbing Twente
19
Lotte van der Zanden
307
Monk Eindhoven
20
Nina Schilderman
321
ES Onsight Klimteam
21
Debby Bogaard
304
Team Delfts Bleau
22
Lies van Raaij
328
Team Delfts Bleau
23
Iris van 't Westeinde
312
Team Neoliet
24
Diana Alkemade
303
Team Neoliet
25
Pien Mooij
301
26
Manon Knops
324
Top Climbing Twente
27
Sterre Tolenaar
325
Monk Rotterdam
28
Dunya Handor
330
Bruut
29
Julia Leidelmeijer
311
30
Gianna Evers
317
REVOLT
31
Maartje Wilmink
322
Team Delfts Bleau
32
Pleun Frank
323
Monk Amsterdam
33
Cécile Blikman
329
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Gitte Meus
327
Team Mountain Network
2
Doris van Gogh
309
Monk Amsterdam
3
Isa Witte
326
4
Kyra Pattinama
332
IVY Climbing
5
Luna Jansen
300
Kunststof Jeugd
6
Sam Swalué
306
Top Climbing Twente
7
Mette van Liempd
310
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
305
Kei Boulderhal
9
Milou van der Klooster
331
Monk Rotterdam
10
Kim Derwig
308
Monk Eindhoven
11
Nienke Sorber
316
Monk Amsterdam
12
Eline De Becker
319
Team Neoliet
13
Marit Zeldenthuis
318
Climb Up
14
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
15
Freja Smed
315
Climb Up
16
Tysa Aukema
333
Team Mountain Network
17
Sven van der Heijden
302
Monk Amsterdam
18
Julia Janssen
314
Top Climbing Twente
19
Lotte van der Zanden
307
Monk Eindhoven
20
Nina Schilderman
321
ES Onsight Klimteam
21
Debby Bogaard
304
Team Delfts Bleau
22
Lies van Raaij
328
Team Delfts Bleau
23
Iris van 't Westeinde
312
Team Neoliet
24
Diana Alkemade
303
Team Neoliet
25
Pien Mooij
301
26
Manon Knops
324
Top Climbing Twente
27
Sterre Tolenaar
325
Monk Rotterdam
28
Dunya Handor
330
Bruut
29
Julia Leidelmeijer
311
30
Gianna Evers
317
REVOLT
31
Maartje Wilmink
322
Team Delfts Bleau
32
Pleun Frank
323
Monk Amsterdam
33
Cécile Blikman
329
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Gitte Meus
327
Team Mountain Network
2
Doris van Gogh
309
Monk Amsterdam
3
Isa Witte
326
4
Kyra Pattinama
332
IVY Climbing
5
Luna Jansen
300
Kunststof Jeugd
6
Sam Swalué
306
Top Climbing Twente
7
Mette van Liempd
310
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
305
Kei Boulderhal
9
Milou van der Klooster
331
Monk Rotterdam
10
Kim Derwig
308
Monk Eindhoven
11
Nienke Sorber
316
Monk Amsterdam
12
Eline De Becker
319
Team Neoliet
13
Marit Zeldenthuis
318
Climb Up
14
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
15
Freja Smed
315
Climb Up
16
Tysa Aukema
333
Team Mountain Network
17
Sven van der Heijden
302
Monk Amsterdam
18
Julia Janssen
314
Top Climbing Twente
19
Lotte van der Zanden
307
Monk Eindhoven
20
Nina Schilderman
321
ES Onsight Klimteam
21
Debby Bogaard
304
Team Delfts Bleau
22
Lies van Raaij
328
Team Delfts Bleau
23
Iris van 't Westeinde
312
Team Neoliet
24
Diana Alkemade
303
Team Neoliet
25
Pien Mooij
301
26
Manon Knops
324
Top Climbing Twente
27
Sterre Tolenaar
325
Monk Rotterdam
28
Dunya Handor
330
Bruut
29
Julia Leidelmeijer
311
30
Gianna Evers
317
REVOLT
31
Maartje Wilmink
322
Team Delfts Bleau
32
Pleun Frank
323
Monk Amsterdam
33
Cécile Blikman
329
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Gitte Meus
327
Team Mountain Network
2
Doris van Gogh
309
Monk Amsterdam
3
Isa Witte
326
4
Kyra Pattinama
332
IVY Climbing
5
Luna Jansen
300
Kunststof Jeugd
6
Sam Swalué
306
Top Climbing Twente
7
Mette van Liempd
310
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
305
Kei Boulderhal
9
Milou van der Klooster
331
Monk Rotterdam
10
Kim Derwig
308
Monk Eindhoven
11
Nienke Sorber
316
Monk Amsterdam
12
Eline De Becker
319
Team Neoliet
13
Marit Zeldenthuis
318
Climb Up
14
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
15
Freja Smed
315
Climb Up
16
Tysa Aukema
333
Team Mountain Network
17
Sven van der Heijden
302
Monk Amsterdam
18
Julia Janssen
314
Top Climbing Twente
19
Lotte van der Zanden
307
Monk Eindhoven
20
Nina Schilderman
321
ES Onsight Klimteam
21
Debby Bogaard
304
Team Delfts Bleau
22
Lies van Raaij
328
Team Delfts Bleau
23
Iris van 't Westeinde
312
Team Neoliet
24
Diana Alkemade
303
Team Neoliet
25
Pien Mooij
301
26
Manon Knops
324
Top Climbing Twente
27
Sterre Tolenaar
325
Monk Rotterdam
28
Dunya Handor
330
Bruut
29
Julia Leidelmeijer
311
30
Gianna Evers
317
REVOLT
31
Maartje Wilmink
322
Team Delfts Bleau
32
Pleun Frank
323
Monk Amsterdam
33
Cécile Blikman
329
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Gitte Meus
327
Team Mountain Network
2
Doris van Gogh
309
Monk Amsterdam
3
Isa Witte
326
4
Kyra Pattinama
332
IVY Climbing
5
Luna Jansen
300
Kunststof Jeugd
6
Sam Swalué
306
Top Climbing Twente
7
Mette van Liempd
310
Monk Eindhoven
8
Irina Kramers
305
Kei Boulderhal
9
Milou van der Klooster
331
Monk Rotterdam
10
Kim Derwig
308
Monk Eindhoven
11
Nienke Sorber
316
Monk Amsterdam
12
Eline De Becker
319
Team Neoliet
13
Marit Zeldenthuis
318
Climb Up
14
Sanne Blok
313
Ayers Rookies
15
Freja Smed
315
Climb Up
16
Tysa Aukema
333
Team Mountain Network
17
Sven van der Heijden
302
Monk Amsterdam
18
Julia Janssen
314
Top Climbing Twente
19
Lotte van der Zanden
307
Monk Eindhoven
20
Nina Schilderman
321
ES Onsight Klimteam
21
Debby Bogaard
304
Team Delfts Bleau
22
Lies van Raaij
328
Team Delfts Bleau
23
Iris van 't Westeinde
312
Team Neoliet
24
Diana Alkemade
303
Team Neoliet
25
Pien Mooij
301
26
Manon Knops
324
Top Climbing Twente
27
Sterre Tolenaar
325
Monk Rotterdam
28
Dunya Handor
330
Bruut
29
Julia Leidelmeijer
311
30
Gianna Evers
317
REVOLT
31
Maartje Wilmink
322
Team Delfts Bleau
32
Pleun Frank
323
Monk Amsterdam
33
Cécile Blikman
329
Publicatie tijd 26-01-2019 21:39
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Pleun Frank
323
NED
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
6T6 8Z8
T3Z2
-
T1Z1
2T4 2Z3
100.0
Monk Amsterdam
2
Mette van Liempd
310
NED
T1Z1
T3Z3
T2Z2
T4Z1
T1Z1
T1Z1
6T12 6Z9
Z5
Z2
T3Z1
1T3 3Z8
80.0
Monk Eindhoven
3
Sam Swalué
306
NED
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
Z1
5T6 7Z8
-
Z2
T2Z1
1T2 2Z3
65.0
Top Climbing Twente
4
Iris van 't Westeinde
312
NED
T1Z1
T2Z2
Z3
T2Z2
T4Z3
T1Z1
T1Z1
6T11 7Z13
-
Z5
Z4
0T0 2Z9
55.0
Team Neoliet
5
Manon Knops
324
NED
T1Z1
T3Z3
T2Z2
Z2
T3Z2
T3Z1
T1Z1
Z1
6T13 8Z13
-
-
-
0T0 0Z0
51.0
Top Climbing Twente
6
Gianna Evers
317
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
5T6 5Z5
-
-
-
0T0 0Z0
47.0
REVOLT
7
Irina Kramers
305
NED
T1Z1
T3Z3
T4Z2
T3Z3
T5Z5
5T16 5Z14
43.0
Kei Boulderhal
8
Julia Janssen
314
NED
T5Z2
T2Z1
T2Z1
Z1
T1Z1
Z1
4T10 6Z7
40.0
Top Climbing Twente
9
Sven van der Heijden
302
NED
T1Z1
T2Z1
Z2
T1Z1
T2Z2
4T6 5Z7
37.0
Monk Amsterdam
10
Pien Mooij
301
NED
T1Z1
T1Z1
Z2
T1Z1
T3Z3
4T6 5Z8
34.0
11
Lies van Raaij
328
NED
T2Z2
T1Z1
Z2
T5Z5
T5Z1
4T13 5Z11
31.0
Team Delfts Bleau
12
Isa Witte
326
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T3Z3
4T7 4Z6
28.0
13
Marit Zeldenthuis
318
NED
T3Z3
T2Z1
T2Z2
3T7 3Z6
26.0
Climb Up
14
Gitte Meus
327
NED
T1Z1
Z1
T3Z3
Z2
2T4 4Z7
24.0
Team Mountain Network
15
Tysa Aukema
333
NED
Z2
T5Z4
T2Z2
2T7 3Z8
22.0
Team Mountain Network
16
Kyra Pattinama
332
NED
T1Z1
Z1
Z3
Z1
1T1 4Z6
20.0
IVY Climbing
17
Dunya Handor
330
NED
T1Z1
Z4
Z2
Z3
1T1 4Z10
18.0
Bruut
18
Nienke Sorber
316
NED
T4Z4
Z4
Z2
Z1
1T4 4Z11
16.0
Monk Amsterdam
19
Maartje Wilmink
322
NED
T1Z1
Z1
1T1 2Z2
14.0
Team Delfts Bleau
20
Freja Smed
315
NED
T4Z2
Z3
1T4 2Z5
12.0
Climb Up
21
Lotte van der Zanden
307
NED
T5Z1
1T5 1Z1
10.0
Monk Eindhoven
22
Doris van Gogh
309
NED
Z4
Z4
Z1
0T0 3Z9
9.0
Monk Amsterdam
23
Julia Leidelmeijer
311
NED
Z5
Z3
Z4
0T0 3Z12
8.0
24
Milou van der Klooster
331
NED
Z3
Z1
0T0 2Z4
7.0
Monk Rotterdam
25
Debby Bogaard
304
NED
Z1
0T0 1Z1
6.0
Team Delfts Bleau
26
Sterre Tolenaar
325
NED
Z4
0T0 1Z4
5.0
Monk Rotterdam
27
Sanne Blok
313
NED
Z5
0T0 1Z5
4.0
Ayers Rookies
28
Cécile Blikman
329
NED
0T0 0Z0
1.0
28
Kim Derwig
308
NED
0T0 0Z0
1.0
Monk Eindhoven
28
Luna Jansen
300
NED
0T0 0Z0
1.0
Kunststof Jeugd
28
Diana Alkemade
303
NED
0T0 0Z0
1.0
Team Neoliet
28
Eline De Becker
319
BEL
0T0 0Z0
1.0
Team Neoliet
28
Nina Schilderman
321
NED
0T0 0Z0
1.0
ES Onsight Klimteam
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 10
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Ysa Rakestraw
104
Monk Eindhoven
2
Kaya van Haasteren
100
3
Merleyn Koops
102
4
Marrit Elsinga
106
Team Mountain Network
5
Manon Boereboom
105
Monk Eindhoven
6
Aloes Bosch
109
7
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
8
Noor van Zundert
108
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
101
Monk Eindhoven
10
Elja Leijenhorst
107
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Ysa Rakestraw
104
Monk Eindhoven
2
Kaya van Haasteren
100
3
Merleyn Koops
102
4
Marrit Elsinga
106
Team Mountain Network
5
Manon Boereboom
105
Monk Eindhoven
6
Aloes Bosch
109
7
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
8
Noor van Zundert
108
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
101
Monk Eindhoven
10
Elja Leijenhorst
107
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Ysa Rakestraw
104
Monk Eindhoven
2
Kaya van Haasteren
100
3
Merleyn Koops
102
4
Marrit Elsinga
106
Team Mountain Network
5
Manon Boereboom
105
Monk Eindhoven
6
Aloes Bosch
109
7
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
8
Noor van Zundert
108
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
101
Monk Eindhoven
10
Elja Leijenhorst
107
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Ysa Rakestraw
104
Monk Eindhoven
2
Kaya van Haasteren
100
3
Merleyn Koops
102
4
Marrit Elsinga
106
Team Mountain Network
5
Manon Boereboom
105
Monk Eindhoven
6
Aloes Bosch
109
7
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
8
Noor van Zundert
108
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
101
Monk Eindhoven
10
Elja Leijenhorst
107
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Ysa Rakestraw
104
Monk Eindhoven
2
Kaya van Haasteren
100
3
Merleyn Koops
102
4
Marrit Elsinga
106
Team Mountain Network
5
Manon Boereboom
105
Monk Eindhoven
6
Aloes Bosch
109
7
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
8
Noor van Zundert
108
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
101
Monk Eindhoven
10
Elja Leijenhorst
107
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Ysa Rakestraw
104
Monk Eindhoven
2
Kaya van Haasteren
100
3
Merleyn Koops
102
4
Marrit Elsinga
106
Team Mountain Network
5
Manon Boereboom
105
Monk Eindhoven
6
Aloes Bosch
109
7
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
8
Noor van Zundert
108
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
101
Monk Eindhoven
10
Elja Leijenhorst
107
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Ysa Rakestraw
104
Monk Eindhoven
2
Kaya van Haasteren
100
3
Merleyn Koops
102
4
Marrit Elsinga
106
Team Mountain Network
5
Manon Boereboom
105
Monk Eindhoven
6
Aloes Bosch
109
7
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
8
Noor van Zundert
108
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
101
Monk Eindhoven
10
Elja Leijenhorst
107
Team Delfts Bleau
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Ysa Rakestraw
104
Monk Eindhoven
2
Kaya van Haasteren
100
3
Merleyn Koops
102
4
Marrit Elsinga
106
Team Mountain Network
5
Manon Boereboom
105
Monk Eindhoven
6
Aloes Bosch
109
7
Cecile van der Meel
103
Ayers Rookies
8
Noor van Zundert
108
Team Neoliet
9
Simone Gerritsen
101
Monk Eindhoven
10
Elja Leijenhorst
107
Team Delfts Bleau
Publicatie tijd 26-01-2019 21:39
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Ysa Rakestraw
104
T1Z1
T2Z2
T2Z2
T2Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
Z2
6T9 8Z11
Z1
T2Z2
-
1T2 2Z3
100.0
Monk Eindhoven
2
Merleyn Koops
102
Z1
T1Z1
T4Z1
2T5 3Z3
-
Z1
-
0T0 1Z1
80.0
3
Kaya van Haasteren
100
T1Z1
T4Z3
T3Z2
Z1
3T8 4Z7
-
-
Z5
0T0 1Z5
65.0
4
Simone Gerritsen
101
T1Z1
T3Z3
T3Z2
T5Z1
T2Z2
5T14 5Z9
-
-
-
0T0 0Z0
55.0
Monk Eindhoven
5
Manon Boereboom
105
T1Z1
T4Z2
Z1
T1Z1
3T6 4Z5
-
-
-
0T0 0Z0
51.0
Monk Eindhoven
6
Elja Leijenhorst
107
T1Z1
T3Z3
Z2
2T4 3Z6
-
-
-
0T0 0Z0
47.0
Team Delfts Bleau
7
Aloes Bosch
109
T2Z1
T2Z2
2T4 2Z3
43.0
8
Cecile van der Meel
103
T3Z3
Z1
Z1
1T3 3Z5
40.0
Ayers Rookies
9
Noor van Zundert
108
Z2
0T0 1Z2
37.0
Team Neoliet
10
Marrit Elsinga
106
0T0 0Z0
34.0
Team Mountain Network
Jongens U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar. Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 36
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sybren Kuiper
400
Monk Amsterdam
2
Wouter Remmerswaal
426
Climb Up
3
Justin Plein
438
4
Mees Baudoin
423
Monk Eindhoven
5
Leto Cavé
435
Team Mountain Network
6
Abel Mensink
401
Team Delfts Bleau
7
Iwan Pasveer
417
Team Mountain Network
8
Jens de Louw
434
Team Mountain Network
9
Teun Mulder
413
Kunststof Jeugd
10
Roman Schaekers
408
Climb Up
11
Gregor Struwe
425
Team Gropo
12
Simon van de Sande
432
Monk Eindhoven
13
Brend English
427
14
Hidde Bakker
437
REVOLT
15
Tycho van der Straaten
421
Ayers Rookies
16
Aaron Bird
422
17
Juan Armino
419
18
Merijn Langkamp
428
19
Mick Stringer
403
Boulderteam Haarlem
20
Ynze Visser
433
21
Joost de Wolf
412
Klimmuur Haarlem
22
Ties Baars
402
Monk Eindhoven
23
Jonathan Meuleman
430
Kunststof Jeugd
24
Kiaro Jenniskens
418
Climb Up
25
Fin Visser
409
Monk Amsterdam
26
Sem van den Akker
436
Team Kids From The Block
27
Mees Vissers
414
Monk Amsterdam
28
Reinoud Smelt
406
Top-It
29
Eckart Pruijs
431
REVOLT
30
Resul Ergul
404
Monk Amsterdam
31
Micha Vergeer
212
32
Tom Crouwel
415
Climb Up
33
Gib Goudappel
424
Team Delfts Bleau
34
Thijn Elbers
416
GRIP Nijmegen
35
Paul Brand
411
36
Sven Goudriaan
429
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sybren Kuiper
400
Monk Amsterdam
2
Wouter Remmerswaal
426
Climb Up
3
Justin Plein
438
4
Mees Baudoin
423
Monk Eindhoven
5
Leto Cavé
435
Team Mountain Network
6
Abel Mensink
401
Team Delfts Bleau
7
Iwan Pasveer
417
Team Mountain Network
8
Jens de Louw
434
Team Mountain Network
9
Teun Mulder
413
Kunststof Jeugd
10
Roman Schaekers
408
Climb Up
11
Gregor Struwe
425
Team Gropo
12
Simon van de Sande
432
Monk Eindhoven
13
Brend English
427
14
Hidde Bakker
437
REVOLT
15
Tycho van der Straaten
421
Ayers Rookies
16
Aaron Bird
422
17
Juan Armino
419
18
Merijn Langkamp
428
19
Mick Stringer
403
Boulderteam Haarlem
20
Ynze Visser
433
21
Joost de Wolf
412
Klimmuur Haarlem
22
Ties Baars
402
Monk Eindhoven
23
Jonathan Meuleman
430
Kunststof Jeugd
24
Kiaro Jenniskens
418
Climb Up
25
Fin Visser
409
Monk Amsterdam
26
Sem van den Akker
436
Team Kids From The Block
27
Mees Vissers
414
Monk Amsterdam
28
Reinoud Smelt
406
Top-It
29
Eckart Pruijs
431
REVOLT
30
Resul Ergul
404
Monk Amsterdam
31
Micha Vergeer
212
32
Tom Crouwel
415
Climb Up
33
Gib Goudappel
424
Team Delfts Bleau
34
Thijn Elbers
416
GRIP Nijmegen
35
Paul Brand
411
36
Sven Goudriaan
429
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sybren Kuiper
400
Monk Amsterdam
2
Wouter Remmerswaal
426
Climb Up
3
Justin Plein
438
4
Mees Baudoin
423
Monk Eindhoven
5
Leto Cavé
435
Team Mountain Network
6
Abel Mensink
401
Team Delfts Bleau
7
Iwan Pasveer
417
Team Mountain Network
8
Jens de Louw
434
Team Mountain Network
9
Teun Mulder
413
Kunststof Jeugd
10
Roman Schaekers
408
Climb Up
11
Gregor Struwe
425
Team Gropo
12
Simon van de Sande
432
Monk Eindhoven
13
Brend English
427
14
Hidde Bakker
437
REVOLT
15
Tycho van der Straaten
421
Ayers Rookies
16
Aaron Bird
422
17
Juan Armino
419
18
Merijn Langkamp
428
19
Mick Stringer
403
Boulderteam Haarlem
20
Ynze Visser
433
21
Joost de Wolf
412
Klimmuur Haarlem
22
Ties Baars
402
Monk Eindhoven
23
Jonathan Meuleman
430
Kunststof Jeugd
24
Kiaro Jenniskens
418
Climb Up
25
Fin Visser
409
Monk Amsterdam
26
Sem van den Akker
436
Team Kids From The Block
27
Mees Vissers
414
Monk Amsterdam
28
Reinoud Smelt
406
Top-It
29
Eckart Pruijs
431
REVOLT
30
Resul Ergul
404
Monk Amsterdam
31
Micha Vergeer
212
32
Tom Crouwel
415
Climb Up
33
Gib Goudappel
424
Team Delfts Bleau
34
Thijn Elbers
416
GRIP Nijmegen
35
Paul Brand
411
36
Sven Goudriaan
429
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sybren Kuiper
400
Monk Amsterdam
2
Wouter Remmerswaal
426
Climb Up
3
Justin Plein
438
4
Mees Baudoin
423
Monk Eindhoven
5
Leto Cavé
435
Team Mountain Network
6
Abel Mensink
401
Team Delfts Bleau
7
Iwan Pasveer
417
Team Mountain Network
8
Jens de Louw
434
Team Mountain Network
9
Teun Mulder
413
Kunststof Jeugd
10
Roman Schaekers
408
Climb Up
11
Gregor Struwe
425
Team Gropo
12
Simon van de Sande
432
Monk Eindhoven
13
Brend English
427
14
Hidde Bakker
437
REVOLT
15
Tycho van der Straaten
421
Ayers Rookies
16
Aaron Bird
422
17
Juan Armino
419
18
Merijn Langkamp
428
19
Mick Stringer
403
Boulderteam Haarlem
20
Ynze Visser
433
21
Joost de Wolf
412
Klimmuur Haarlem
22
Ties Baars
402
Monk Eindhoven
23
Jonathan Meuleman
430
Kunststof Jeugd
24
Kiaro Jenniskens
418
Climb Up
25
Fin Visser
409
Monk Amsterdam
26
Sem van den Akker
436
Team Kids From The Block
27
Mees Vissers
414
Monk Amsterdam
28
Reinoud Smelt
406
Top-It
29
Eckart Pruijs
431
REVOLT
30
Resul Ergul
404
Monk Amsterdam
31
Micha Vergeer
212
32
Tom Crouwel
415
Climb Up
33
Gib Goudappel
424
Team Delfts Bleau
34
Thijn Elbers
416
GRIP Nijmegen
35
Paul Brand
411
36
Sven Goudriaan
429
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sybren Kuiper
400
Monk Amsterdam
2
Wouter Remmerswaal
426
Climb Up
3
Justin Plein
438
4
Mees Baudoin
423
Monk Eindhoven
5
Leto Cavé
435
Team Mountain Network
6
Abel Mensink
401
Team Delfts Bleau
7
Iwan Pasveer
417
Team Mountain Network
8
Jens de Louw
434
Team Mountain Network
9
Teun Mulder
413
Kunststof Jeugd
10
Roman Schaekers
408
Climb Up
11
Gregor Struwe
425
Team Gropo
12
Simon van de Sande
432
Monk Eindhoven
13
Brend English
427
14
Hidde Bakker
437
REVOLT
15
Tycho van der Straaten
421
Ayers Rookies
16
Aaron Bird
422
17
Juan Armino
419
18
Merijn Langkamp
428
19
Mick Stringer
403
Boulderteam Haarlem
20
Ynze Visser
433
21
Joost de Wolf
412
Klimmuur Haarlem
22
Ties Baars
402
Monk Eindhoven
23
Jonathan Meuleman
430
Kunststof Jeugd
24
Kiaro Jenniskens
418
Climb Up
25
Fin Visser
409
Monk Amsterdam
26
Sem van den Akker
436
Team Kids From The Block
27
Mees Vissers
414
Monk Amsterdam
28
Reinoud Smelt
406
Top-It
29
Eckart Pruijs
431
REVOLT
30
Resul Ergul
404
Monk Amsterdam
31
Micha Vergeer
212
32
Tom Crouwel
415
Climb Up
33
Gib Goudappel
424
Team Delfts Bleau
34
Thijn Elbers
416
GRIP Nijmegen
35
Paul Brand
411
36
Sven Goudriaan
429
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sybren Kuiper
400
Monk Amsterdam
2
Wouter Remmerswaal
426
Climb Up
3
Justin Plein
438
4
Mees Baudoin
423
Monk Eindhoven
5
Leto Cavé
435
Team Mountain Network
6
Abel Mensink
401
Team Delfts Bleau
7
Iwan Pasveer
417
Team Mountain Network
8
Jens de Louw
434
Team Mountain Network
9
Teun Mulder
413
Kunststof Jeugd
10
Roman Schaekers
408
Climb Up
11
Gregor Struwe
425
Team Gropo
12
Simon van de Sande
432
Monk Eindhoven
13
Brend English
427
14
Hidde Bakker
437
REVOLT
15
Tycho van der Straaten
421
Ayers Rookies
16
Aaron Bird
422
17
Juan Armino
419
18
Merijn Langkamp
428
19
Mick Stringer
403
Boulderteam Haarlem
20
Ynze Visser
433
21
Joost de Wolf
412
Klimmuur Haarlem
22
Ties Baars
402
Monk Eindhoven
23
Jonathan Meuleman
430
Kunststof Jeugd
24
Kiaro Jenniskens
418
Climb Up
25
Fin Visser
409
Monk Amsterdam
26
Sem van den Akker
436
Team Kids From The Block
27
Mees Vissers
414
Monk Amsterdam
28
Reinoud Smelt
406
Top-It
29
Eckart Pruijs
431
REVOLT
30
Resul Ergul
404
Monk Amsterdam
31
Micha Vergeer
212
32
Tom Crouwel
415
Climb Up
33
Gib Goudappel
424
Team Delfts Bleau
34
Thijn Elbers
416
GRIP Nijmegen
35
Paul Brand
411
36
Sven Goudriaan
429
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sybren Kuiper
400
Monk Amsterdam
2
Wouter Remmerswaal
426
Climb Up
3
Justin Plein
438
4
Mees Baudoin
423
Monk Eindhoven
5
Leto Cavé
435
Team Mountain Network
6
Abel Mensink
401
Team Delfts Bleau
7
Iwan Pasveer
417
Team Mountain Network
8
Jens de Louw
434
Team Mountain Network
9
Teun Mulder
413
Kunststof Jeugd
10
Roman Schaekers
408
Climb Up
11
Gregor Struwe
425
Team Gropo
12
Simon van de Sande
432
Monk Eindhoven
13
Brend English
427
14
Hidde Bakker
437
REVOLT
15
Tycho van der Straaten
421
Ayers Rookies
16
Aaron Bird
422
17
Juan Armino
419
18
Merijn Langkamp
428
19
Mick Stringer
403
Boulderteam Haarlem
20
Ynze Visser
433
21
Joost de Wolf
412
Klimmuur Haarlem
22
Ties Baars
402
Monk Eindhoven
23
Jonathan Meuleman
430
Kunststof Jeugd
24
Kiaro Jenniskens
418
Climb Up
25
Fin Visser
409
Monk Amsterdam
26
Sem van den Akker
436
Team Kids From The Block
27
Mees Vissers
414
Monk Amsterdam
28
Reinoud Smelt
406
Top-It
29
Eckart Pruijs
431
REVOLT
30
Resul Ergul
404
Monk Amsterdam
31
Micha Vergeer
212
32
Tom Crouwel
415
Climb Up
33
Gib Goudappel
424
Team Delfts Bleau
34
Thijn Elbers
416
GRIP Nijmegen
35
Paul Brand
411
36
Sven Goudriaan
429
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sybren Kuiper
400
Monk Amsterdam
2
Wouter Remmerswaal
426
Climb Up
3
Justin Plein
438
4
Mees Baudoin
423
Monk Eindhoven
5
Leto Cavé
435
Team Mountain Network
6
Abel Mensink
401
Team Delfts Bleau
7
Iwan Pasveer
417
Team Mountain Network
8
Jens de Louw
434
Team Mountain Network
9
Teun Mulder
413
Kunststof Jeugd
10
Roman Schaekers
408
Climb Up
11
Gregor Struwe
425
Team Gropo
12
Simon van de Sande
432
Monk Eindhoven
13
Brend English
427
14
Hidde Bakker
437
REVOLT
15
Tycho van der Straaten
421
Ayers Rookies
16
Aaron Bird
422
17
Juan Armino
419
18
Merijn Langkamp
428
19
Mick Stringer
403
Boulderteam Haarlem
20
Ynze Visser
433
21
Joost de Wolf
412
Klimmuur Haarlem
22
Ties Baars
402
Monk Eindhoven
23
Jonathan Meuleman
430
Kunststof Jeugd
24
Kiaro Jenniskens
418
Climb Up
25
Fin Visser
409
Monk Amsterdam
26
Sem van den Akker
436
Team Kids From The Block
27
Mees Vissers
414
Monk Amsterdam
28
Reinoud Smelt
406
Top-It
29
Eckart Pruijs
431
REVOLT
30
Resul Ergul
404
Monk Amsterdam
31
Micha Vergeer
212
32
Tom Crouwel
415
Climb Up
33
Gib Goudappel
424
Team Delfts Bleau
34
Thijn Elbers
416
GRIP Nijmegen
35
Paul Brand
411
36
Sven Goudriaan
429
Team Mountain Network
Publicatie tijd 26-01-2019 21:39
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Leto Cavé
435
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
8T9 8Z9
T1Z1
T1Z1
T3Z3
3T5 3Z5
100.0
Team Mountain Network
2
Jens de Louw
434
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T3Z3
8T12 8Z10
T3Z3
T4Z2
T5Z5
3T12 3Z10
80.0
Team Mountain Network
3
Paul Brand
411
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
T1Z1
T2Z1
Z3
7T10 8Z11
T6Z6
T3Z1
T3Z3
3T12 3Z10
65.0
4
Iwan Pasveer
417
NED
T2Z2
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
Z1
Z1
6T9 8Z10
T4Z4
Z1
T3Z3
2T7 3Z8
55.0
Team Mountain Network
5
Ynze Visser
433
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
Z1
Z5
6T7 8Z12
T2Z1
T2Z1
-
2T4 2Z2
51.0
6
Gregor Struwe
425
NED
T2Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T4Z1
T1Z1
Z1
Z2
6T11 8Z10
Z2
Z1
T7Z6
1T7 3Z9
47.0
Team Gropo
7
Sem van den Akker
436
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
6T6 7Z7
43.0
Team Kids From The Block
8
Hidde Bakker
437
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
Z3
T3Z1
6T9 7Z9
40.0
REVOLT
9
Merijn Langkamp
428
NED
T1Z1
T1Z1
T4Z1
T1Z1
Z4
T2Z2
Z3
5T9 7Z13
37.0
10
Abel Mensink
401
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z4
5T5 6Z9
34.0
Team Delfts Bleau
12
Simon van de Sande
432
NED
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
Z2
Z4
4T6 6Z11
28.0
Monk Eindhoven
13
Ties Baars
402
NED
T3Z3
T2Z2
T3Z2
T1Z1
Z4
Z1
4T9 6Z13
26.0
Monk Eindhoven
14
Sven Goudriaan
429
NED
T2Z2
T2Z2
T1Z1
T1Z1
Z2
4T6 5Z8
24.0
Team Mountain Network
15
Mick Stringer
403
NED
T2Z2
T2Z2
T2Z2
Z2
T4Z1
4T10 5Z9
22.0
Boulderteam Haarlem
16
Roman Schaekers
408
NED
T3Z3
T2Z2
T1Z1
T1Z1
4T7 4Z7
20.0
Climb Up
17
Gib Goudappel
424
NED
T2Z2
T1Z1
T5Z1
T2Z2
4T10 4Z6
18.0
Team Delfts Bleau
18
Mees Vissers
414
NED
Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T3Z1
Z1
3T5 6Z6
16.0
Monk Amsterdam
19
Tycho van der Straaten
421
NED
Z1
T2Z2
T4Z4
T1Z1
Z2
Z1
3T7 6Z11
14.0
Ayers Rookies
20
Juan Armino
419
NED
T1Z1
T5Z3
T2Z1
Z5
Z3
3T8 5Z13
12.0
21
Teun Mulder
413
NED
T2Z2
T1Z1
Z1
T3Z1
3T6 4Z5
10.0
Kunststof Jeugd
22
Thijn Elbers
416
NED
Z1
T3Z2
T3Z2
T4Z2
3T10 4Z7
9.0
GRIP Nijmegen
23
Wouter Remmerswaal
426
NED
T2Z1
T3Z1
T1Z1
3T6 3Z3
8.0
Climb Up
24
Brend English
427
NED
T2Z2
Z1
T1Z1
Z3
Z2
2T3 5Z9
7.0
25
Micha Vergeer
212
NED
Z1
T2Z2
T3Z3
Z1
2T5 4Z7
6.0
26
Tom Crouwel
415
NED
Z5
T2Z1
T5Z1
Z1
2T7 4Z8
5.0
Climb Up
27
Resul Ergul
404
NED
T4Z4
T1Z1
Z1
2T5 3Z6
4.0
Monk Amsterdam
28
Mees Baudoin
423
NED
T3Z2
Z2
T5Z1
2T8 3Z5
3.0
Monk Eindhoven
29
Eckart Pruijs
431
NED
T3Z1
T3Z1
2T6 2Z2
2.0
REVOLT
31
Joost de Wolf
412
NED
Z2
T3Z1
Z1
1T3 3Z4
0.0
Klimmuur Haarlem
32
Jonathan Meuleman
430
NED
T1Z1
Z1
1T1 2Z2
0.0
Kunststof Jeugd
33
Aaron Bird
422
GBR
T2Z1
Z1
1T2 2Z2
0.0
34
Sybren Kuiper
400
NED
Z2
0T0 1Z2
0.0
Monk Amsterdam
35
Reinoud Smelt
406
NED
Z4
0T0 1Z4
0.0
Top-It
35
Justin Plein
438
NED
Z4
0T0 1Z4
0.0
37
Fin Visser
409
GER
0T0 0Z0
0.0
Monk Amsterdam
37
Kiaro Jenniskens
418
NED
0T0 0Z0
0.0
Climb Up
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 21
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
BoJay Stam
219
2
Antonie Moes
217
Top-It
3
Torben van Kolfschoten
203
Monk Amsterdam
4
Quinten Zonneveld
202
Kunststof Jeugd
5
Teun van der Graaf
205
Monk Eindhoven
6
Stijn van Herwerden
213
Bruut
7
Busse Lommers
204
Kei Boulderhal
8
Daan Kox
210
9
Klim Baudoin
214
Monk Eindhoven
10
Sam Berends
211
Monk Eindhoven
11
Casper Lensselink
200
Team Mountain Network
12
Kevin Salvador
218
13
Iker Borsten
216
Kei Boulderhal
14
Jens Peeters
221
15
Joram van Buuren
207
Team Neoliet
16
Mikola Byelov
215
Monk Amsterdam
17
Mael Durand
209
Kunststof Jeugd
18
Simon Boes
201
19
Ties van Veggel
206
20
Jules Kluwer
208
Kei Boulderhal
21
Jay de Jager
220
Monte Cervino
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
BoJay Stam
219
2
Antonie Moes
217
Top-It
3
Torben van Kolfschoten
203
Monk Amsterdam
4
Quinten Zonneveld
202
Kunststof Jeugd
5
Teun van der Graaf
205
Monk Eindhoven
6
Stijn van Herwerden
213
Bruut
7
Busse Lommers
204
Kei Boulderhal
8
Daan Kox
210
9
Klim Baudoin
214
Monk Eindhoven
10
Sam Berends
211
Monk Eindhoven
11
Casper Lensselink
200
Team Mountain Network
12
Kevin Salvador
218
13
Iker Borsten
216
Kei Boulderhal
14
Jens Peeters
221
15
Joram van Buuren
207
Team Neoliet
16
Mikola Byelov
215
Monk Amsterdam
17
Mael Durand
209
Kunststof Jeugd
18
Simon Boes
201
19
Ties van Veggel
206
20
Jules Kluwer
208
Kei Boulderhal
21
Jay de Jager
220
Monte Cervino
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
BoJay Stam
219
2
Antonie Moes
217
Top-It
3
Torben van Kolfschoten
203
Monk Amsterdam
4
Quinten Zonneveld
202
Kunststof Jeugd
5
Teun van der Graaf
205
Monk Eindhoven
6
Stijn van Herwerden
213
Bruut
7
Busse Lommers
204
Kei Boulderhal
8
Daan Kox
210
9
Klim Baudoin
214
Monk Eindhoven
10
Sam Berends
211
Monk Eindhoven
11
Casper Lensselink
200
Team Mountain Network
12
Kevin Salvador
218
13
Iker Borsten
216
Kei Boulderhal
14
Jens Peeters
221
15
Joram van Buuren
207
Team Neoliet
16
Mikola Byelov
215
Monk Amsterdam
17
Mael Durand
209
Kunststof Jeugd
18
Simon Boes
201
19
Ties van Veggel
206
20
Jules Kluwer
208
Kei Boulderhal
21
Jay de Jager
220
Monte Cervino
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
BoJay Stam
219
2
Antonie Moes
217
Top-It
3
Torben van Kolfschoten
203
Monk Amsterdam
4
Quinten Zonneveld
202
Kunststof Jeugd
5
Teun van der Graaf
205
Monk Eindhoven
6
Stijn van Herwerden
213
Bruut
7
Busse Lommers
204
Kei Boulderhal
8
Daan Kox
210
9
Klim Baudoin
214
Monk Eindhoven
10
Sam Berends
211
Monk Eindhoven
11
Casper Lensselink
200
Team Mountain Network
12
Kevin Salvador
218
13
Iker Borsten
216
Kei Boulderhal
14
Jens Peeters
221
15
Joram van Buuren
207
Team Neoliet
16
Mikola Byelov
215
Monk Amsterdam
17
Mael Durand
209
Kunststof Jeugd
18
Simon Boes
201
19
Ties van Veggel
206
20
Jules Kluwer
208
Kei Boulderhal
21
Jay de Jager
220
Monte Cervino
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
BoJay Stam
219
2
Antonie Moes
217
Top-It
3
Torben van Kolfschoten
203
Monk Amsterdam
4
Quinten Zonneveld
202
Kunststof Jeugd
5
Teun van der Graaf
205
Monk Eindhoven
6
Stijn van Herwerden
213
Bruut
7
Busse Lommers
204
Kei Boulderhal
8
Daan Kox
210
9
Klim Baudoin
214
Monk Eindhoven
10
Sam Berends
211
Monk Eindhoven
11
Casper Lensselink
200
Team Mountain Network
12
Kevin Salvador
218
13
Iker Borsten
216
Kei Boulderhal
14
Jens Peeters
221
15
Joram van Buuren
207
Team Neoliet
16
Mikola Byelov
215
Monk Amsterdam
17
Mael Durand
209
Kunststof Jeugd
18
Simon Boes
201
19
Ties van Veggel
206
20
Jules Kluwer
208
Kei Boulderhal
21
Jay de Jager
220
Monte Cervino
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
BoJay Stam
219
2
Antonie Moes
217
Top-It
3
Torben van Kolfschoten
203
Monk Amsterdam
4
Quinten Zonneveld
202
Kunststof Jeugd
5
Teun van der Graaf
205
Monk Eindhoven
6
Stijn van Herwerden
213
Bruut
7
Busse Lommers
204
Kei Boulderhal
8
Daan Kox
210
9
Klim Baudoin
214
Monk Eindhoven
10
Sam Berends
211
Monk Eindhoven
11
Casper Lensselink
200
Team Mountain Network
12
Kevin Salvador
218
13
Iker Borsten
216
Kei Boulderhal
14
Jens Peeters
221
15
Joram van Buuren
207
Team Neoliet
16
Mikola Byelov
215
Monk Amsterdam
17
Mael Durand
209
Kunststof Jeugd
18
Simon Boes
201
19
Ties van Veggel
206
20
Jules Kluwer
208
Kei Boulderhal
21
Jay de Jager
220
Monte Cervino
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
BoJay Stam
219
2
Antonie Moes
217
Top-It
3
Torben van Kolfschoten
203
Monk Amsterdam
4
Quinten Zonneveld
202
Kunststof Jeugd
5
Teun van der Graaf
205
Monk Eindhoven
6
Stijn van Herwerden
213
Bruut
7
Busse Lommers
204
Kei Boulderhal
8
Daan Kox
210
9
Klim Baudoin
214
Monk Eindhoven
10
Sam Berends
211
Monk Eindhoven
11
Casper Lensselink
200
Team Mountain Network
12
Kevin Salvador
218
13
Iker Borsten
216
Kei Boulderhal
14
Jens Peeters
221
15
Joram van Buuren
207
Team Neoliet
16
Mikola Byelov
215
Monk Amsterdam
17
Mael Durand
209
Kunststof Jeugd
18
Simon Boes
201
19
Ties van Veggel
206
20
Jules Kluwer
208
Kei Boulderhal
21
Jay de Jager
220
Monte Cervino
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
BoJay Stam
219
2
Antonie Moes
217
Top-It
3
Torben van Kolfschoten
203
Monk Amsterdam
4
Quinten Zonneveld
202
Kunststof Jeugd
5
Teun van der Graaf
205
Monk Eindhoven
6
Stijn van Herwerden
213
Bruut
7
Busse Lommers
204
Kei Boulderhal
8
Daan Kox
210
9
Klim Baudoin
214
Monk Eindhoven
10
Sam Berends
211
Monk Eindhoven
11
Casper Lensselink
200
Team Mountain Network
12
Kevin Salvador
218
13
Iker Borsten
216
Kei Boulderhal
14
Jens Peeters
221
15
Joram van Buuren
207
Team Neoliet
16
Mikola Byelov
215
Monk Amsterdam
17
Mael Durand
209
Kunststof Jeugd
18
Simon Boes
201
19
Ties van Veggel
206
20
Jules Kluwer
208
Kei Boulderhal
21
Jay de Jager
220
Monte Cervino
Publicatie tijd 26-01-2019 21:39
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Daan Kox
210
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
6T6 7Z7
T1Z1
Z1
T4Z4
2T5 3Z6
100.0
2
Teun van der Graaf
205
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
Z2
6T7 7Z8
T5Z3
Z1
T2Z2
2T7 3Z6
80.0
Monk Eindhoven
3
Mikola Byelov
215
NED
T2Z2
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
Z2
5T7 7Z9
-
T6Z1
T1Z1
2T7 2Z2
65.0
Monk Amsterdam
4
Simon Boes
201
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z3
T2Z1
Z1
5T6 7Z9
-
Z1
T3Z3
1T3 2Z4
55.0
5
Klim Baudoin
214
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
Z2
5T7 6Z7
-
Z2
-
0T0 1Z2
51.0
Monk Eindhoven
6
Ties van Veggel
206
NED
T3Z1
T3Z2
T3Z1
T1Z1
T1Z1
5T11 5Z6
-
Z3
-
0T0 1Z3
47.0
7
Jules Kluwer
208
NED
T2Z1
T1Z1
T5Z1
T1Z1
Z4
Z2
Z1
4T9 7Z11
43.0
Kei Boulderhal
8
Torben van Kolfschoten
203
NED
T2Z1
Z4
T1Z1
T1Z1
Z1
T2Z1
4T6 6Z9
40.0
Monk Amsterdam
9
Jens Peeters
221
NED
T1Z1
T4Z4
T1Z1
T4Z4
4T10 4Z10
37.0
10
Jay de Jager
220
NED
T3Z3
T3Z2
T1Z1
T5Z5
4T12 4Z11
34.0
Monte Cervino
11
Busse Lommers
204
NED
T2Z2
Z2
T2Z1
T2Z2
Z1
Z1
Z3
3T6 7Z12
31.0
Kei Boulderhal
12
Antonie Moes
217
NED
T1Z1
T2Z2
T1Z1
Z1
Z2
3T4 5Z7
28.0
Top-It
13
Casper Lensselink
200
NED
T3Z1
T2Z1
T2Z1
Z3
Z1
3T7 5Z7
26.0
Team Mountain Network
14
Quinten Zonneveld
202
NED
Z2
T2Z1
T4Z4
Z2
2T6 4Z9
24.0
Kunststof Jeugd
15
Kevin Salvador
218
FRA
T3Z1
T2Z2
2T5 2Z3
22.0
16
Sam Berends
211
NED
T4Z1
Z5
1T4 2Z6
20.0
Monk Eindhoven
17
Stijn van Herwerden
213
NED
Z2
Z5
Z1
0T0 3Z8
18.0
Bruut
18
BoJay Stam
219
NED
Z5
Z1
0T0 2Z6
16.0
19
Iker Borsten
216
NED
Z4
0T0 1Z4
14.0
Kei Boulderhal
20
Joram van Buuren
207
NED
0T0 0Z0
11.0
Team Neoliet
20
Mael Durand
209
NED
0T0 0Z0
11.0
Kunststof Jeugd