NJK BOULDER 2019, 01-06-2019 10:00, RijnBoulder, Arnhem
Discipline: BoulderCompetitie:
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Aan dit kampioenschap kunnen zes leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [geboortejaren 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003], Jeugd B [2004 en 2005] en Jeugd C [2006 en 2007].
Het voorlopige tijdschema:
Jeugd C + B:
10.00 uur Isolatie open voor Jeugd C en Jeugd B + MN Open
11.00 uur Sluiting Isolatie Jeugd C en Jeugd B
11.30 uur Start Finale Jeugd C en Jeugd B
13.35 uur Einde Finale Jeugd C en Jeugd B
14.00 uur Prijsuitreiking Jeugd C en Jeugd B
Jeugd Junioren + A:
13.00 uur Isolatie open voor Jeugd A en Junioren
13.30 uur Sluiting Isolatie Jeugd A en Junioren
14.30 uur Start Finale Jeugd A en Junioren
16.45 uur Einde Finale Jeugd A en Junioren
16.50 uur Prijsuitreiking Jeugd A en Junioren
13.00 uur Isolatie open voor Jeugd A en Junioren
13.30 uur Sluiting Isolatie Jeugd A en Junioren
14.30 uur Start Finale Jeugd A en Junioren
16.45 uur Einde Finale Jeugd A en Junioren
16.50 uur Prijsuitreiking Jeugd A en Junioren
Je kunt je plaatsen voor het NJK Boulder 2019 via de Nationale Jeugd Boulder Competitie. Het wedstrijdformat is in het kort bijna gelijk aan het World Cup 1/2 Finale format: 4 onsight boulders met 5 minuten klimtijd en 5 minuten rust tussen de boulders.
Voor het NJK Boulder 2019 geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.
Meisjes U14
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Meisjes U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Meisjes U18
Aantal deelnemers: 8
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Mette van Liempd | 307 | Monk Eindhoven | |
Pleun Frank | 306 | Monk Amsterdam | |
Manon Knops | 305 | Top Climbing Twente | |
Sam Swalué | 304 | Top Climbing Twente | |
Sven van der Heijden | 303 | Monk Amsterdam | |
Gianna Evers | 302 | REVOLT | |
Iris van 't Westeinde | 301 | Team Neoliet | |
Pien Mooij | 300 | REVOLT |
Ronde: Finale - Routes: Aantal deelnemers: 8
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Pien Mooij | 300 | REVOLT |
2 | Iris van 't Westeinde | 301 | Team Neoliet |
3 | Gianna Evers | 302 | REVOLT |
4 | Sven van der Heijden | 303 | Monk Amsterdam |
5 | Sam Swalué | 304 | Top Climbing Twente |
6 | Manon Knops | 305 | Top Climbing Twente |
7 | Pleun Frank | 306 | Monk Amsterdam |
8 | Mette van Liempd | 307 | Monk Eindhoven |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Pien Mooij | 300 | REVOLT |
2 | Iris van 't Westeinde | 301 | Team Neoliet |
3 | Gianna Evers | 302 | REVOLT |
4 | Sven van der Heijden | 303 | Monk Amsterdam |
5 | Sam Swalué | 304 | Top Climbing Twente |
6 | Manon Knops | 305 | Top Climbing Twente |
7 | Pleun Frank | 306 | Monk Amsterdam |
8 | Mette van Liempd | 307 | Monk Eindhoven |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Pien Mooij | 300 | REVOLT |
2 | Iris van 't Westeinde | 301 | Team Neoliet |
3 | Gianna Evers | 302 | REVOLT |
4 | Sven van der Heijden | 303 | Monk Amsterdam |
5 | Sam Swalué | 304 | Top Climbing Twente |
6 | Manon Knops | 305 | Top Climbing Twente |
7 | Pleun Frank | 306 | Monk Amsterdam |
8 | Mette van Liempd | 307 | Monk Eindhoven |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Pien Mooij | 300 | REVOLT |
2 | Iris van 't Westeinde | 301 | Team Neoliet |
3 | Gianna Evers | 302 | REVOLT |
4 | Sven van der Heijden | 303 | Monk Amsterdam |
5 | Sam Swalué | 304 | Top Climbing Twente |
6 | Manon Knops | 305 | Top Climbing Twente |
7 | Pleun Frank | 306 | Monk Amsterdam |
8 | Mette van Liempd | 307 | Monk Eindhoven |
11-06-2019 13:41
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 3 | 4 | Totaal | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pleun Frank | 306 | T2Z1 | - | Z1 | T1Z1 | 2T3 3Z3 | 100.0 | Monk Amsterdam | ||
2 | Gianna Evers | 302 | T2Z2 | - | Z2 | T2Z2 | 2T4 3Z6 | 80.0 | REVOLT | ||
3 | Mette van Liempd | 307 | T1Z1 | - | - | T2Z1 | 2T3 2Z2 | 65.0 | Monk Eindhoven | ||
4 | Sam Swalué | 304 | T2Z2 | - | - | T2Z1 | 2T4 2Z3 | 55.0 | Top Climbing Twente | ||
5 | Iris van 't Westeinde | 301 | Z3 | - | Z1 | T3Z2 | 1T3 3Z6 | 51.0 | Team Neoliet | ||
6 | Manon Knops | 305 | Z1 | - | T5Z5 | Z5 | 1T5 3Z11 | 47.0 | Top Climbing Twente | ||
7 | Pien Mooij | 300 | T7Z3 | - | Z4 | Z1 | 1T7 3Z8 | 43.0 | REVOLT | ||
8 | Sven van der Heijden | 303 | Z4 | - | Z5 | - | 0T0 2Z9 | 40.0 | Monk Amsterdam |
Meisjes U20
Aantal deelnemers: 4
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Ysa Rakestraw | 103 | Monk Eindhoven | |
Kaya van Haasteren | 102 | ||
Merleyn Koops | 101 | ||
Aloes Bosch | 100 |
Ronde: Finale - Routes: Aantal deelnemers: 4
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Aloes Bosch | 100 | |
2 | Merleyn Koops | 101 | |
3 | Kaya van Haasteren | 102 | |
4 | Ysa Rakestraw | 103 | Monk Eindhoven |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Aloes Bosch | 100 | |
2 | Merleyn Koops | 101 | |
3 | Kaya van Haasteren | 102 | |
4 | Ysa Rakestraw | 103 | Monk Eindhoven |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Aloes Bosch | 100 | |
2 | Merleyn Koops | 101 | |
3 | Kaya van Haasteren | 102 | |
4 | Ysa Rakestraw | 103 | Monk Eindhoven |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Aloes Bosch | 100 | |
2 | Merleyn Koops | 101 | |
3 | Kaya van Haasteren | 102 | |
4 | Ysa Rakestraw | 103 | Monk Eindhoven |
11-06-2019 13:41
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 3 | 4 | Totaal | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ysa Rakestraw | 103 | T6Z6 | Z1 | T1Z1 | T4Z2 | 3T11 4Z10 | 100.0 | Monk Eindhoven | ||
2 | Kaya van Haasteren | 102 | Z5 | - | Z1 | Z3 | 0T0 3Z9 | 80.0 | |||
3 | Merleyn Koops | 101 | Z2 | - | - | 0T0 1Z2 | 65.0 | ||||
4 | Aloes Bosch | 100 | Z3 | - | - | 0T0 1Z3 | 55.0 |
Jongens U14
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Jongens U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Jongens U18
Aantal deelnemers: 10
Naam | Rugnummer | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|
Hidde Bakker | 409 | REVOLT | ||
Iwan Pasveer | 408 | Team Mountain Network | ||
Paul Brand | 407 | |||
Jens de Louw | 406 | Team Mountain Network | ||
Abel Mensink | 405 | Team Delfts Bleau | ||
Ynze Visser | 404 | |||
Sem van den Akker | 403 | Team Kids From The Block | ||
Ties Baars | 402 | Monk Eindhoven | ||
Leto Cavé | 400 | Team Mountain Network | Disp | |
Mischa Radt | 401 | Disp |
Ronde: Finale - Routes: Aantal deelnemers: 10
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Leto Cavé | 400 | Team Mountain Network |
2 | Mischa Radt | 401 | |
3 | Ties Baars | 402 | Monk Eindhoven |
4 | Sem van den Akker | 403 | Team Kids From The Block |
5 | Ynze Visser | 404 | |
6 | Abel Mensink | 405 | Team Delfts Bleau |
7 | Jens de Louw | 406 | Team Mountain Network |
8 | Paul Brand | 407 | |
9 | Iwan Pasveer | 408 | Team Mountain Network |
10 | Hidde Bakker | 409 | REVOLT |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Leto Cavé | 400 | Team Mountain Network |
2 | Mischa Radt | 401 | |
3 | Ties Baars | 402 | Monk Eindhoven |
4 | Sem van den Akker | 403 | Team Kids From The Block |
5 | Ynze Visser | 404 | |
6 | Abel Mensink | 405 | Team Delfts Bleau |
7 | Jens de Louw | 406 | Team Mountain Network |
8 | Paul Brand | 407 | |
9 | Iwan Pasveer | 408 | Team Mountain Network |
10 | Hidde Bakker | 409 | REVOLT |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Leto Cavé | 400 | Team Mountain Network |
2 | Mischa Radt | 401 | |
3 | Ties Baars | 402 | Monk Eindhoven |
4 | Sem van den Akker | 403 | Team Kids From The Block |
5 | Ynze Visser | 404 | |
6 | Abel Mensink | 405 | Team Delfts Bleau |
7 | Jens de Louw | 406 | Team Mountain Network |
8 | Paul Brand | 407 | |
9 | Iwan Pasveer | 408 | Team Mountain Network |
10 | Hidde Bakker | 409 | REVOLT |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Leto Cavé | 400 | Team Mountain Network |
2 | Mischa Radt | 401 | |
3 | Ties Baars | 402 | Monk Eindhoven |
4 | Sem van den Akker | 403 | Team Kids From The Block |
5 | Ynze Visser | 404 | |
6 | Abel Mensink | 405 | Team Delfts Bleau |
7 | Jens de Louw | 406 | Team Mountain Network |
8 | Paul Brand | 407 | |
9 | Iwan Pasveer | 408 | Team Mountain Network |
10 | Hidde Bakker | 409 | REVOLT |
11-06-2019 13:41
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 3 | 4 | Totaal | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iwan Pasveer | 408 | T1Z1 | T2Z2 | T1Z1 | Z1 | 3T4 4Z5 | 100.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Leto Cavé | 400 | T3Z2 | T1Z1 | T1Z1 | Z1 | 3T5 4Z5 | 73.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Mischa Radt | 401 | T3Z2 | T1Z1 | T1Z1 | Z1 | 3T5 4Z5 | 73.0 | |||
4 | Jens de Louw | 406 | T3Z3 | Z3 | T1Z1 | T1Z1 | 3T5 4Z8 | 55.0 | Team Mountain Network | ||
5 | Paul Brand | 407 | T3Z2 | T1Z1 | T2Z1 | Z1 | 3T6 4Z5 | 51.0 | |||
6 | Hidde Bakker | 409 | T1Z1 | Z2 | T2Z1 | Z1 | 2T3 4Z5 | 47.0 | REVOLT | ||
7 | Ynze Visser | 404 | T2Z1 | T2Z1 | Z1 | Z1 | 2T4 4Z4 | 43.0 | |||
8 | Sem van den Akker | 403 | T2Z2 | Z3 | Z2 | Z1 | 1T2 4Z8 | 40.0 | Team Kids From The Block | ||
9 | Abel Mensink | 405 | Z3 | T5Z4 | Z1 | Z1 | 1T5 4Z9 | 37.0 | Team Delfts Bleau | ||
10 | Ties Baars | 402 | Z2 | Z1 | Z1 | Z1 | 0T0 4Z5 | 34.0 | Monk Eindhoven |
Jongens U20
Aantal deelnemers: 8
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Torben van Kolfschoten | 207 | Monk Amsterdam | |
Simon Boes | 206 | ||
Jules Kluwer | 205 | ||
Daan Kox | 204 | Graviton Bouldergym | |
Teun van der Graaf | 203 | Monk Eindhoven | |
Antonie Moes | 202 | Top-It | |
Ties van Veggel | 201 | ||
Klim Baudoin | 200 | Monk Eindhoven |
Ronde: Finale - Routes: Aantal deelnemers: 8
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Klim Baudoin | 200 | Monk Eindhoven |
2 | Ties van Veggel | 201 | |
3 | Antonie Moes | 202 | Top-It |
4 | Teun van der Graaf | 203 | Monk Eindhoven |
5 | Daan Kox | 204 | Graviton Bouldergym |
6 | Jules Kluwer | 205 | |
7 | Simon Boes | 206 | |
8 | Torben van Kolfschoten | 207 | Monk Amsterdam |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Klim Baudoin | 200 | Monk Eindhoven |
2 | Ties van Veggel | 201 | |
3 | Antonie Moes | 202 | Top-It |
4 | Teun van der Graaf | 203 | Monk Eindhoven |
5 | Daan Kox | 204 | Graviton Bouldergym |
6 | Jules Kluwer | 205 | |
7 | Simon Boes | 206 | |
8 | Torben van Kolfschoten | 207 | Monk Amsterdam |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Klim Baudoin | 200 | Monk Eindhoven |
2 | Ties van Veggel | 201 | |
3 | Antonie Moes | 202 | Top-It |
4 | Teun van der Graaf | 203 | Monk Eindhoven |
5 | Daan Kox | 204 | Graviton Bouldergym |
6 | Jules Kluwer | 205 | |
7 | Simon Boes | 206 | |
8 | Torben van Kolfschoten | 207 | Monk Amsterdam |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Klim Baudoin | 200 | Monk Eindhoven |
2 | Ties van Veggel | 201 | |
3 | Antonie Moes | 202 | Top-It |
4 | Teun van der Graaf | 203 | Monk Eindhoven |
5 | Daan Kox | 204 | Graviton Bouldergym |
6 | Jules Kluwer | 205 | |
7 | Simon Boes | 206 | |
8 | Torben van Kolfschoten | 207 | Monk Amsterdam |
11-06-2019 13:41
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 3 | 4 | Totaal | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simon Boes | 206 | T2Z2 | T5Z1 | Z4 | T1Z1 | 3T8 4Z8 | 100.0 | |||
2 | Daan Kox | 204 | - | T1Z1 | Z3 | T3Z3 | 2T4 3Z7 | 80.0 | Graviton Bouldergym | ||
3 | Torben van Kolfschoten | 207 | Z6 | Z5 | Z1 | T6Z2 | 1T6 4Z14 | 65.0 | Monk Amsterdam | ||
4 | Teun van der Graaf | 203 | - | Z9 | Z1 | T1Z1 | 1T1 3Z11 | 55.0 | Monk Eindhoven | ||
5 | Ties van Veggel | 201 | - | Z1 | - | Z1 | 0T0 2Z2 | 51.0 | |||
6 | Klim Baudoin | 200 | Z3 | - | - | Z1 | 0T0 2Z4 | 47.0 | Monk Eindhoven | ||
7 | Jules Kluwer | 205 | - | Z3 | - | Z2 | 0T0 2Z5 | 43.0 | |||
8 | Antonie Moes | 202 | - | - | - | Z1 | 0T0 1Z1 | 40.0 | Top-It |