Belgian Lead Youth 2020, 21-03-2020 09:05, Klimax, Puurs

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Open voor inschrijving (Inschrijving sluit op: 08-03-2020 23:59)
Officiele omschrijving: Provisional Timing:

8.00 - 9.00  Registrations
9.15 - 9.50  Briefing + Demo
10.00     Start Q1
+- 12.30   Start Q2

15.00 Opening Isolation
15.50 Closing Isolation
16.30 Presentation + Final
19.00 Podium














Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Morgane Daele BEL
Lucie Delcoigne BEL
Perrine Bieux LUX Escal'Pades
Camille De Wit BEL Klimclub Hungaria
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Florian Thill LUX KSE
Samuel Duron BEL Vertical Thinking
Valère van Hoorde BEL Vertical Thinking
Lionel Bauduin BEL
Mats Vancraeynest BEL Klimax
Luca Ferrari BEL Stone Climbing Factory
Aiko Herbos BEL Klimax
Simon Vandenhaute BEL Klimclub Hungaria
Anon4109 - - -
Gabriel Olivares Quintanilla BEL New Rock
Robin Andries BEL Team ACCM
Sébastien Quatresooz BEL Team ACCM
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Tine Walraevens BEL Vertical Thinking
Erin Goedvree NED Vertical Thinking
Lucie Watillon BEL Team Club Alpin Brabant
Chloé Lambert BEL Entre Ciel et Terre
Anon4110 - - -
Ysaline Daele BEL New Rock
Juliette Meunier BEL Escal'Pades
Nore Pellens BEL Klimax
Siri de Leus BEL
Silke Dewitte BEL Klimax
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Nathan Rousselle BEL Escal'Pades
Ferre Beirens BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek BEL Vertical Thinking
Lukas Van Beveren BEL Vertical Thinking
Félix Foret BEL Entre Ciel et Terre
Jasper van Malderen BEL Klimax
Ties Vancraeynest BEL Klimax
Stefan Markovsky BUL Klimclub Hungaria
Maxim Milet BEL Kajoe
François Mertens BEL Entre Ciel et Terre
Jim Zeimes LUX Escal'Pades
Thibo Bourgeois BEL Stone Climbing Factory
Félix Hervé LUX KSE
Hugo Zaffuto BEL Top Rock - l’Elephant
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Océane Allard
Charlotte Weynants Escal'Pades
Gladys de Vocht Stone Climbing Factory
Jeanne Kreusch Entre Ciel et Terre
Julie Verbeelen New Rock
Lo Nottebaert Klimclub Hungaria
Lorraine Kervyn Entre Ciel et Terre
Estée Rodiers Olympia
Marjolein Vanstraelen Olympia
Perrine Renette Entre Ciel et Terre
Margot Marchand ESKIlibre
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Julien Ameye BEL Blueberry Club
Alexandre Noël BEL Escal'Pades
Korneel Vrij BEL Vertical Thinking
Thao Mersch LUX KSE
Maro Hilgert BEL Kajoe
Lars Vanhove BEL Crux Climbing Team
Célian Lescaut BEL Escal'Pades
Antonin Lüthi BEL Stone Climbing Factory
Laurent Neuser LUX KSE
Tristan Noels BEL Klimclub Hungaria
Thor Gijsbers BEL Klimclub Hungaria
Noah Harris BEL Klimclub Hungaria
Sid Wille BEL Klimclub Hungaria
Simon Apsner LUX D-Summit Dudelange
Zoran Santens BEL
Léopold Prinz LUX Escal'Pades
Jitse Remes BEL Klimax
Fabijan Pipelers BEL Kajoe
Adama War BEL New Rock
Titouan Grossetete BEL Entre Ciel et Terre
David Geerts BEL Kajoe
Victor Beaujean BEL Entre Ciel et Terre
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.