Belgian Lead Youth 2020 CANCELLED, 21-03-2020 09:05, Klimax, Puurs

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Inschrijving gesloten
Officiele omschrijving: Provisional Timing:

8.00 - 9.00  Registrations
9.15 - 9.50  Briefing + Demo
10.00     Start Q1
+- 12.30   Start Q2

15.00 Opening Isolation
15.50 Closing Isolation
16.30 Presentation + Final
19.00 Podium














Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Morgane Daele 105 BEL
Lucie Delcoigne 104 BEL
Perrine Bieux 102 LUX Escal'Pades
Camille De Wit 103 BEL Klimclub Hungaria
Charlène Tilborghs 101 BEL Klimax

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Charlène Tilborghs 101 BEL Klimax
2 Perrine Bieux 102 LUX Escal'Pades
3 Camille De Wit 103 BEL Klimclub Hungaria
4 Lucie Delcoigne 104 BEL
5 Morgane Daele 105 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lucie Delcoigne 104 BEL
2 Morgane Daele 105 BEL
3 Charlène Tilborghs 101 BEL Klimax
4 Perrine Bieux 102 LUX Escal'Pades
5 Camille De Wit 103 BEL Klimclub Hungaria
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Florian Thill 208 LUX KSE
Samuel Duron 212 BEL Vertical Thinking
Valère van Hoorde 211 BEL Vertical Thinking
Lionel Bauduin 210 BEL
Mats Vancraeynest 215 BEL Klimax
Luca Ferrari 213 BEL Stone Climbing Factory
Aiko Herbos 202 BEL Klimax
Anon4109 - - -
Gabriel Olivares Quintanilla 206 BEL New Rock / EEA
Robin Andries 209 BEL Team ACCM
Sébastien Quatresooz 214 BEL Team ACCM
Roman Brusselmans 203 BEL New Rock / EEA
Mathias Evrard 201 BEL CAB Liège /Gecko
John-Alexandre Vink 205 BEL
Ioen Delille 207 BEL CAB Liège /Gecko

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mathias Evrard 201 BEL CAB Liège /Gecko
2 Aiko Herbos 202 BEL Klimax
3 Roman Brusselmans 203 BEL New Rock / EEA
4 Anon4109 - - -
5 John-Alexandre Vink 205 BEL
6 Gabriel Olivares Quintanilla 206 BEL New Rock / EEA
7 Ioen Delille 207 BEL CAB Liège /Gecko
8 Florian Thill 208 LUX KSE
9 Robin Andries 209 BEL Team ACCM
10 Lionel Bauduin 210 BEL
11 Valère van Hoorde 211 BEL Vertical Thinking
12 Samuel Duron 212 BEL Vertical Thinking
13 Luca Ferrari 213 BEL Stone Climbing Factory
14 Sébastien Quatresooz 214 BEL Team ACCM
15 Mats Vancraeynest 215 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Robin Andries 209 BEL Team ACCM
2 Lionel Bauduin 210 BEL
3 Valère van Hoorde 211 BEL Vertical Thinking
4 Samuel Duron 212 BEL Vertical Thinking
5 Luca Ferrari 213 BEL Stone Climbing Factory
6 Sébastien Quatresooz 214 BEL Team ACCM
7 Mats Vancraeynest 215 BEL Klimax
8 Mathias Evrard 201 BEL CAB Liège /Gecko
9 Aiko Herbos 202 BEL Klimax
10 Roman Brusselmans 203 BEL New Rock / EEA
11 Anon4109 - - -
12 John-Alexandre Vink 205 BEL
13 Gabriel Olivares Quintanilla 206 BEL New Rock / EEA
14 Ioen Delille 207 BEL CAB Liège /Gecko
15 Florian Thill 208 LUX KSE
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Maelle Desmare 310 BEL CAB Liège /Gecko
Tine Walraevens 305 BEL Vertical Thinking
Erin Goedvree 302 NED Vertical Thinking
Lucie Watillon 309 BEL Team Club Alpin Brabant
Chloé Lambert 301 BEL Entre Ciel et Terre
Ysaline Daele 303 BEL New Rock / EEA
Juliette Meunier 307 BEL Escal'Pades
Nore Pellens 312 BEL Klimax
Siri de Leus 311 BEL
Silke Dewitte 308 BEL Klimax
Katrina Bowen 306 BEL New Rock / EEA
Juliette Colpin-van Swam 304 BEL CAB Liège /Gecko

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Chloé Lambert 301 BEL Entre Ciel et Terre
2 Erin Goedvree 302 NED Vertical Thinking
3 Ysaline Daele 303 BEL New Rock / EEA
4 Juliette Colpin-van Swam 304 BEL CAB Liège /Gecko
5 Tine Walraevens 305 BEL Vertical Thinking
6 Katrina Bowen 306 BEL New Rock / EEA
7 Juliette Meunier 307 BEL Escal'Pades
8 Silke Dewitte 308 BEL Klimax
9 Lucie Watillon 309 BEL Team Club Alpin Brabant
10 Maelle Desmare 310 BEL CAB Liège /Gecko
11 Siri de Leus 311 BEL
12 Nore Pellens 312 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Juliette Meunier 307 BEL Escal'Pades
2 Silke Dewitte 308 BEL Klimax
3 Lucie Watillon 309 BEL Team Club Alpin Brabant
4 Maelle Desmare 310 BEL CAB Liège /Gecko
5 Siri de Leus 311 BEL
6 Nore Pellens 312 BEL Klimax
7 Chloé Lambert 301 BEL Entre Ciel et Terre
8 Erin Goedvree 302 NED Vertical Thinking
9 Ysaline Daele 303 BEL New Rock / EEA
10 Juliette Colpin-van Swam 304 BEL CAB Liège /Gecko
11 Tine Walraevens 305 BEL Vertical Thinking
12 Katrina Bowen 306 BEL New Rock / EEA
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Nathan Rousselle 408 BEL Escal'Pades
Ferre Beirens 417 BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet 404 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 421 BEL Vertical Thinking
Lukas Van Beveren 413 BEL Vertical Thinking
Félix Foret 415 BEL Entre Ciel et Terre
Jasper van Malderen 403 BEL Klimax
Ties Vancraeynest 409 BEL Klimax
Stefan Markovsky 411 BUL Klimclub Hungaria
Maxim Milet 418 BEL Kajoe
François Mertens 402 BEL Entre Ciel et Terre
Jim Zeimes 406 LUX Escal'Pades
Thibo Bourgeois 401 BEL Stone Climbing Factory
Félix Hervé 416 LUX KSE
Hugo Zaffuto 410 BEL Top Rock - l’Elephant
Hannes van Duysen 422 BEL Vertical Thinking
Dries de Pesseroey 405 BEL City Lizard
Rinus Deelen 419 BEL Klimax
Pol Freres 414 LUX
Sander Verheyden 420 BEL Olympia
Igor Dierckx 407 BEL Entre Ciel et Terre
Maxime Duculot 412 BEL ESKIlibre

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thibo Bourgeois 401 BEL Stone Climbing Factory
2 François Mertens 402 BEL Entre Ciel et Terre
3 Jasper van Malderen 403 BEL Klimax
4 Arthur Bouquet 404 BEL Vertical Thinking
5 Dries de Pesseroey 405 BEL City Lizard
6 Jim Zeimes 406 LUX Escal'Pades
7 Igor Dierckx 407 BEL Entre Ciel et Terre
8 Nathan Rousselle 408 BEL Escal'Pades
9 Ties Vancraeynest 409 BEL Klimax
10 Hugo Zaffuto 410 BEL Top Rock - l’Elephant
11 Stefan Markovsky 411 BUL Klimclub Hungaria
12 Maxime Duculot 412 BEL ESKIlibre
13 Lukas Van Beveren 413 BEL Vertical Thinking
14 Pol Freres 414 LUX
15 Félix Foret 415 BEL Entre Ciel et Terre
16 Félix Hervé 416 LUX KSE
17 Ferre Beirens 417 BEL Vertical Thinking
18 Maxim Milet 418 BEL Kajoe
19 Rinus Deelen 419 BEL Klimax
20 Sander Verheyden 420 BEL Olympia
21 Ferre Huylebroek 421 BEL Vertical Thinking
22 Hannes van Duysen 422 BEL Vertical Thinking
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maxime Duculot 412 BEL ESKIlibre
2 Lukas Van Beveren 413 BEL Vertical Thinking
3 Pol Freres 414 LUX
4 Félix Foret 415 BEL Entre Ciel et Terre
5 Félix Hervé 416 LUX KSE
6 Ferre Beirens 417 BEL Vertical Thinking
7 Maxim Milet 418 BEL Kajoe
8 Rinus Deelen 419 BEL Klimax
9 Sander Verheyden 420 BEL Olympia
10 Ferre Huylebroek 421 BEL Vertical Thinking
11 Hannes van Duysen 422 BEL Vertical Thinking
12 Thibo Bourgeois 401 BEL Stone Climbing Factory
13 François Mertens 402 BEL Entre Ciel et Terre
14 Jasper van Malderen 403 BEL Klimax
15 Arthur Bouquet 404 BEL Vertical Thinking
16 Dries de Pesseroey 405 BEL City Lizard
17 Jim Zeimes 406 LUX Escal'Pades
18 Igor Dierckx 407 BEL Entre Ciel et Terre
19 Nathan Rousselle 408 BEL Escal'Pades
20 Ties Vancraeynest 409 BEL Klimax
21 Hugo Zaffuto 410 BEL Top Rock - l’Elephant
22 Stefan Markovsky 411 BUL Klimclub Hungaria
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Team
Lina Bauvir 509 CAB Liège /Gecko
Océane Allard 514 Rêvolution Climbing Team - Escal'pades
Charlotte Weynants 508 Escal'Pades
Gladys de Vocht 504 Stone Climbing Factory
Jeanne Kreusch 510 Entre Ciel et Terre
Julie Verbeelen 513 New Rock / EEA
Lorraine Kervyn 515 Entre Ciel et Terre
Estée Rodiers 516 Olympia
Marjolein Vanstraelen 506 Olympia
Perrine Renette 502 Entre Ciel et Terre
Margot Marchand 511 ESKIlibre
Julie Bonneu 501 CAB Liège /Gecko
Rose Doucet 503 CAB Liège /Gecko
Clara Vogels 507 CAB Liège /Gecko
Lucie Remion 512 CAB Liège /Gecko
Valentine Foidart 505 ESKIlibre

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Team
1 Julie Bonneu 501 CAB Liège /Gecko
2 Perrine Renette 502 Entre Ciel et Terre
3 Rose Doucet 503 CAB Liège /Gecko
4 Gladys de Vocht 504 Stone Climbing Factory
5 Valentine Foidart 505 ESKIlibre
6 Marjolein Vanstraelen 506 Olympia
7 Clara Vogels 507 CAB Liège /Gecko
8 Charlotte Weynants 508 Escal'Pades
9 Lina Bauvir 509 CAB Liège /Gecko
10 Jeanne Kreusch 510 Entre Ciel et Terre
11 Margot Marchand 511 ESKIlibre
12 Lucie Remion 512 CAB Liège /Gecko
13 Julie Verbeelen 513 New Rock / EEA
14 Océane Allard 514 Rêvolution Climbing Team - Escal'pades
15 Lorraine Kervyn 515 Entre Ciel et Terre
16 Estée Rodiers 516 Olympia
# Naam Rugnummer Team
1 Lina Bauvir 509 CAB Liège /Gecko
2 Jeanne Kreusch 510 Entre Ciel et Terre
3 Margot Marchand 511 ESKIlibre
4 Lucie Remion 512 CAB Liège /Gecko
5 Julie Verbeelen 513 New Rock / EEA
6 Océane Allard 514 Rêvolution Climbing Team - Escal'pades
7 Lorraine Kervyn 515 Entre Ciel et Terre
8 Estée Rodiers 516 Olympia
9 Julie Bonneu 501 CAB Liège /Gecko
10 Perrine Renette 502 Entre Ciel et Terre
11 Rose Doucet 503 CAB Liège /Gecko
12 Gladys de Vocht 504 Stone Climbing Factory
13 Valentine Foidart 505 ESKIlibre
14 Marjolein Vanstraelen 506 Olympia
15 Clara Vogels 507 CAB Liège /Gecko
16 Charlotte Weynants 508 Escal'Pades
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Julien Ameye 602 BEL Blueberry Club
Alexandre Noël 620 BEL Escal'Pades
Korneel Vrij 606 BEL Vertical Thinking
Thao Mersch 607 LUX KSE
Maro Hilgert 618 BEL Kajoe
Lars Vanhove 614 BEL Crux Climbing Team
Antonin Lüthi 608 BEL Stone Climbing Factory
Laurent Neuser 621 LUX KSE
Tristan Noels 617 BEL Klimclub Hungaria
Thor Gijsbers 612 BEL Klimclub Hungaria
Sid Wille 609 BEL Klimclub Hungaria
Simon Apsner 619 LUX D-Summit Dudelange
Zoran Santens 613 BEL
Léopold Prinz 603 LUX Escal'Pades
Jitse Remes 605 BEL Klimax
Fabijan Pipelers 615 BEL Kajoe
Titouan Grossetete 616 BEL Entre Ciel et Terre
David Geerts 611 BEL Kajoe
Victor Beaujean 601 BEL Entre Ciel et Terre
Malo Donéa 610 BEL CAB Liège /Gecko
Manu Rogiers 604 BEL Bleau Climbing Team

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Victor Beaujean 601 BEL Entre Ciel et Terre
2 Julien Ameye 602 BEL Blueberry Club
3 Léopold Prinz 603 LUX Escal'Pades
4 Manu Rogiers 604 BEL Bleau Climbing Team
5 Jitse Remes 605 BEL Klimax
6 Korneel Vrij 606 BEL Vertical Thinking
7 Thao Mersch 607 LUX KSE
8 Antonin Lüthi 608 BEL Stone Climbing Factory
9 Sid Wille 609 BEL Klimclub Hungaria
10 Malo Donéa 610 BEL CAB Liège /Gecko
11 David Geerts 611 BEL Kajoe
12 Thor Gijsbers 612 BEL Klimclub Hungaria
13 Zoran Santens 613 BEL
14 Lars Vanhove 614 BEL Crux Climbing Team
15 Fabijan Pipelers 615 BEL Kajoe
16 Titouan Grossetete 616 BEL Entre Ciel et Terre
17 Tristan Noels 617 BEL Klimclub Hungaria
18 Maro Hilgert 618 BEL Kajoe
19 Simon Apsner 619 LUX D-Summit Dudelange
20 Alexandre Noël 620 BEL Escal'Pades
21 Laurent Neuser 621 LUX KSE
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thor Gijsbers 612 BEL Klimclub Hungaria
2 Zoran Santens 613 BEL
3 Lars Vanhove 614 BEL Crux Climbing Team
4 Fabijan Pipelers 615 BEL Kajoe
5 Titouan Grossetete 616 BEL Entre Ciel et Terre
6 Tristan Noels 617 BEL Klimclub Hungaria
7 Maro Hilgert 618 BEL Kajoe
8 Simon Apsner 619 LUX D-Summit Dudelange
9 Alexandre Noël 620 BEL Escal'Pades
10 Laurent Neuser 621 LUX KSE
11 Victor Beaujean 601 BEL Entre Ciel et Terre
12 Julien Ameye 602 BEL Blueberry Club
13 Léopold Prinz 603 LUX Escal'Pades
14 Manu Rogiers 604 BEL Bleau Climbing Team
15 Jitse Remes 605 BEL Klimax
16 Korneel Vrij 606 BEL Vertical Thinking
17 Thao Mersch 607 LUX KSE
18 Antonin Lüthi 608 BEL Stone Climbing Factory
19 Sid Wille 609 BEL Klimclub Hungaria
20 Malo Donéa 610 BEL CAB Liège /Gecko
21 David Geerts 611 BEL Kajoe
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.