Jeugd Boulder 2 JAB , 11-01-2020 10:30, Bolder Neoliet, Rotterdam
Discipline: Boulder
Competitie: Jeugd Boulder JAB 19/20
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2001 en 2002], Jeugd A [2003 en 2004] en Jeugd B [2005 en 2006].
Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.
Het voorlopige tijdschema volgt: Kwalificatierondes: 09:00 uur Hal + aanmelding open
09:30 uur Sluiting aanmelding
categorie Jongens B 10:00 uur Start kwalificatie
categorie jongens B 11:00 uur Sluiting aanmelding
categorie Meisjes B 11:30 uur Einde kwalificatie
categorie jongens B 11:30 Start kwalificatie
categorie Meisjes B 13:00 uur Einde kwalificatie
categorie Meisjes B 13:00 uur Sluiting aanmelding
categorie A 13:30 uur Start kwalificatie categorie
A 15:45 uur Sluiting aanmelding categorie
Junioren 16:00 uur Einde kwalificatie categorie
A 16:15 uur Start kwalificatie categorie
Junioren 17:45 uur Einde kwalificatie categorie
Junioren Finales: 16:30 uur Start Finale
categorie Jongens B 17:00 uur Start Finale
categorie Meisjes B 18:00 uur Prijsuitreiking
categorie Jongens + Meisjes B 18:00 uur Start Finale
categorie A + Junioren 19:15 uur Prijsuitreiking
categorie A + Junioren Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.
Meisjes U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar. Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 25
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Sophie Trenning
407
Team Mountain Network
2
Myrthe van de Pol
408
Ayers Rookies
3
Sanne Gijselman
406
Team Neoliet
4
Manon Knops
402
Top Climbing Twente
5
Lies van Raaij
415
Team Delfts Bleau
6
Gianna Evers
404
REVOLT
7
Gitta Posthumus
417
Ayers Rookies
8
Nienke Sorber
423
Monk Amsterdam
9
Ileen Rouwenhorst
414
Team Delfts Bleau
10
Sterre Tolenaar
409
Monk Rotterdam
11
Iris van 't Westeinde
405
Team Neoliet
12
Milou van der Klooster
421
Monk Rotterdam
13
Edith Savenije
418
Top-It
14
Mara Voorthuis
424
Kei Boulderhal
15
Anya van Essen
420
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
422
Team Mountain Network
17
Amber Schiffeleers
400
TOC Limburg
18
Renée Langenhuizen
401
Team Delfts Bleau
19
Lieke van Gemert
425
Team Mountain Network
20
Lisa Klem
412
REVOLT
21
Gitte Meus
410
Team Mountain Network
22
Nena Brunekreef
413
Team Mountain Network
23
Klaar van den Beuken
416
Ayers Rookies
24
Marit Zeldenthuis
411
Climb Up
25
Suzanne Willemsen
419
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Sophie Trenning
407
Team Mountain Network
2
Myrthe van de Pol
408
Ayers Rookies
3
Sanne Gijselman
406
Team Neoliet
4
Manon Knops
402
Top Climbing Twente
5
Lies van Raaij
415
Team Delfts Bleau
6
Gianna Evers
404
REVOLT
7
Gitta Posthumus
417
Ayers Rookies
8
Nienke Sorber
423
Monk Amsterdam
9
Ileen Rouwenhorst
414
Team Delfts Bleau
10
Sterre Tolenaar
409
Monk Rotterdam
11
Iris van 't Westeinde
405
Team Neoliet
12
Milou van der Klooster
421
Monk Rotterdam
13
Edith Savenije
418
Top-It
14
Mara Voorthuis
424
Kei Boulderhal
15
Anya van Essen
420
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
422
Team Mountain Network
17
Amber Schiffeleers
400
TOC Limburg
18
Renée Langenhuizen
401
Team Delfts Bleau
19
Lieke van Gemert
425
Team Mountain Network
20
Lisa Klem
412
REVOLT
21
Gitte Meus
410
Team Mountain Network
22
Nena Brunekreef
413
Team Mountain Network
23
Klaar van den Beuken
416
Ayers Rookies
24
Marit Zeldenthuis
411
Climb Up
25
Suzanne Willemsen
419
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Sophie Trenning
407
Team Mountain Network
2
Myrthe van de Pol
408
Ayers Rookies
3
Sanne Gijselman
406
Team Neoliet
4
Manon Knops
402
Top Climbing Twente
5
Lies van Raaij
415
Team Delfts Bleau
6
Gianna Evers
404
REVOLT
7
Gitta Posthumus
417
Ayers Rookies
8
Nienke Sorber
423
Monk Amsterdam
9
Ileen Rouwenhorst
414
Team Delfts Bleau
10
Sterre Tolenaar
409
Monk Rotterdam
11
Iris van 't Westeinde
405
Team Neoliet
12
Milou van der Klooster
421
Monk Rotterdam
13
Edith Savenije
418
Top-It
14
Mara Voorthuis
424
Kei Boulderhal
15
Anya van Essen
420
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
422
Team Mountain Network
17
Amber Schiffeleers
400
TOC Limburg
18
Renée Langenhuizen
401
Team Delfts Bleau
19
Lieke van Gemert
425
Team Mountain Network
20
Lisa Klem
412
REVOLT
21
Gitte Meus
410
Team Mountain Network
22
Nena Brunekreef
413
Team Mountain Network
23
Klaar van den Beuken
416
Ayers Rookies
24
Marit Zeldenthuis
411
Climb Up
25
Suzanne Willemsen
419
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Sophie Trenning
407
Team Mountain Network
2
Myrthe van de Pol
408
Ayers Rookies
3
Sanne Gijselman
406
Team Neoliet
4
Manon Knops
402
Top Climbing Twente
5
Lies van Raaij
415
Team Delfts Bleau
6
Gianna Evers
404
REVOLT
7
Gitta Posthumus
417
Ayers Rookies
8
Nienke Sorber
423
Monk Amsterdam
9
Ileen Rouwenhorst
414
Team Delfts Bleau
10
Sterre Tolenaar
409
Monk Rotterdam
11
Iris van 't Westeinde
405
Team Neoliet
12
Milou van der Klooster
421
Monk Rotterdam
13
Edith Savenije
418
Top-It
14
Mara Voorthuis
424
Kei Boulderhal
15
Anya van Essen
420
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
422
Team Mountain Network
17
Amber Schiffeleers
400
TOC Limburg
18
Renée Langenhuizen
401
Team Delfts Bleau
19
Lieke van Gemert
425
Team Mountain Network
20
Lisa Klem
412
REVOLT
21
Gitte Meus
410
Team Mountain Network
22
Nena Brunekreef
413
Team Mountain Network
23
Klaar van den Beuken
416
Ayers Rookies
24
Marit Zeldenthuis
411
Climb Up
25
Suzanne Willemsen
419
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Sophie Trenning
407
Team Mountain Network
2
Myrthe van de Pol
408
Ayers Rookies
3
Sanne Gijselman
406
Team Neoliet
4
Manon Knops
402
Top Climbing Twente
5
Lies van Raaij
415
Team Delfts Bleau
6
Gianna Evers
404
REVOLT
7
Gitta Posthumus
417
Ayers Rookies
8
Nienke Sorber
423
Monk Amsterdam
9
Ileen Rouwenhorst
414
Team Delfts Bleau
10
Sterre Tolenaar
409
Monk Rotterdam
11
Iris van 't Westeinde
405
Team Neoliet
12
Milou van der Klooster
421
Monk Rotterdam
13
Edith Savenije
418
Top-It
14
Mara Voorthuis
424
Kei Boulderhal
15
Anya van Essen
420
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
422
Team Mountain Network
17
Amber Schiffeleers
400
TOC Limburg
18
Renée Langenhuizen
401
Team Delfts Bleau
19
Lieke van Gemert
425
Team Mountain Network
20
Lisa Klem
412
REVOLT
21
Gitte Meus
410
Team Mountain Network
22
Nena Brunekreef
413
Team Mountain Network
23
Klaar van den Beuken
416
Ayers Rookies
24
Marit Zeldenthuis
411
Climb Up
25
Suzanne Willemsen
419
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Sophie Trenning
407
Team Mountain Network
2
Myrthe van de Pol
408
Ayers Rookies
3
Sanne Gijselman
406
Team Neoliet
4
Manon Knops
402
Top Climbing Twente
5
Lies van Raaij
415
Team Delfts Bleau
6
Gianna Evers
404
REVOLT
7
Gitta Posthumus
417
Ayers Rookies
8
Nienke Sorber
423
Monk Amsterdam
9
Ileen Rouwenhorst
414
Team Delfts Bleau
10
Sterre Tolenaar
409
Monk Rotterdam
11
Iris van 't Westeinde
405
Team Neoliet
12
Milou van der Klooster
421
Monk Rotterdam
13
Edith Savenije
418
Top-It
14
Mara Voorthuis
424
Kei Boulderhal
15
Anya van Essen
420
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
422
Team Mountain Network
17
Amber Schiffeleers
400
TOC Limburg
18
Renée Langenhuizen
401
Team Delfts Bleau
19
Lieke van Gemert
425
Team Mountain Network
20
Lisa Klem
412
REVOLT
21
Gitte Meus
410
Team Mountain Network
22
Nena Brunekreef
413
Team Mountain Network
23
Klaar van den Beuken
416
Ayers Rookies
24
Marit Zeldenthuis
411
Climb Up
25
Suzanne Willemsen
419
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Sophie Trenning
407
Team Mountain Network
2
Myrthe van de Pol
408
Ayers Rookies
3
Sanne Gijselman
406
Team Neoliet
4
Manon Knops
402
Top Climbing Twente
5
Lies van Raaij
415
Team Delfts Bleau
6
Gianna Evers
404
REVOLT
7
Gitta Posthumus
417
Ayers Rookies
8
Nienke Sorber
423
Monk Amsterdam
9
Ileen Rouwenhorst
414
Team Delfts Bleau
10
Sterre Tolenaar
409
Monk Rotterdam
11
Iris van 't Westeinde
405
Team Neoliet
12
Milou van der Klooster
421
Monk Rotterdam
13
Edith Savenije
418
Top-It
14
Mara Voorthuis
424
Kei Boulderhal
15
Anya van Essen
420
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
422
Team Mountain Network
17
Amber Schiffeleers
400
TOC Limburg
18
Renée Langenhuizen
401
Team Delfts Bleau
19
Lieke van Gemert
425
Team Mountain Network
20
Lisa Klem
412
REVOLT
21
Gitte Meus
410
Team Mountain Network
22
Nena Brunekreef
413
Team Mountain Network
23
Klaar van den Beuken
416
Ayers Rookies
24
Marit Zeldenthuis
411
Climb Up
25
Suzanne Willemsen
419
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Sophie Trenning
407
Team Mountain Network
2
Myrthe van de Pol
408
Ayers Rookies
3
Sanne Gijselman
406
Team Neoliet
4
Manon Knops
402
Top Climbing Twente
5
Lies van Raaij
415
Team Delfts Bleau
6
Gianna Evers
404
REVOLT
7
Gitta Posthumus
417
Ayers Rookies
8
Nienke Sorber
423
Monk Amsterdam
9
Ileen Rouwenhorst
414
Team Delfts Bleau
10
Sterre Tolenaar
409
Monk Rotterdam
11
Iris van 't Westeinde
405
Team Neoliet
12
Milou van der Klooster
421
Monk Rotterdam
13
Edith Savenije
418
Top-It
14
Mara Voorthuis
424
Kei Boulderhal
15
Anya van Essen
420
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
422
Team Mountain Network
17
Amber Schiffeleers
400
TOC Limburg
18
Renée Langenhuizen
401
Team Delfts Bleau
19
Lieke van Gemert
425
Team Mountain Network
20
Lisa Klem
412
REVOLT
21
Gitte Meus
410
Team Mountain Network
22
Nena Brunekreef
413
Team Mountain Network
23
Klaar van den Beuken
416
Ayers Rookies
24
Marit Zeldenthuis
411
Climb Up
25
Suzanne Willemsen
419
Team Mountain Network
Publicatie tijd 11-01-2020 19:47
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Lisa Klem
412
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
8T9 8Z8
T1Z1
T1Z1
T1Z1
3T3 3Z3
100.0
REVOLT
2
Amber Schiffeleers
400
Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z1
T1Z1
T2Z1
6T10 8Z8
T2Z2
T1Z1
T4Z3
3T7 3Z6
80.0
TOC Limburg
3
Gianna Evers
404
T1Z1
Z1
T4Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
5T8 7Z7
T1Z1
T1Z1
Z2
2T2 3Z4
65.0
REVOLT
4
Anya van Essen
420
Z4
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
7T9 8Z12
T3Z1
T1Z1
Z2
2T4 3Z4
55.0
Team Mountain Network
5
Mara Voorthuis
424
Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
7T9 8Z8
Z3
T1Z1
Z1
1T1 3Z5
51.0
Kei Boulderhal
6
Edith Savenije
418
Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
Z1
6T8 8Z8
Z3
T3Z2
Z9
1T3 3Z14
47.0
Top-It
7
Iris van 't Westeinde
405
Z1
T1Z1
Z2
Z3
T2Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
4T5 8Z12
43.0
Team Neoliet
8
Manon Knops
402
Z1
T1Z1
Z1
Z1
T2Z1
T5Z1
T1Z1
Z2
4T9 8Z9
40.0
Top Climbing Twente
9
Klaar van den Beuken
416
Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
Z1
4T5 7Z7
37.0
Ayers Rookies
10
Lies van Raaij
415
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
4T4 6Z6
34.0
Team Delfts Bleau
11
Lieke van Gemert
425
T1Z1
Z2
Z4
T1Z1
T4Z1
T1Z1
4T7 6Z10
31.0
Team Mountain Network
12
Sanne Gijselman
406
T1Z1
Z5
T1Z1
T2Z1
T4Z4
Z1
4T8 6Z13
28.0
Team Neoliet
13
Marit Zeldenthuis
411
T3Z2
T1Z1
T3Z1
T2Z2
4T9 4Z6
26.0
Climb Up
14
Gitte Meus
410
T3Z1
T2Z1
T5Z1
T1Z1
4T11 4Z4
24.0
Team Mountain Network
15
Fenna Schouten
422
T2Z1
Z1
T2Z1
Z4
T1Z1
Z4
3T5 6Z12
22.0
Team Mountain Network
16
Milou van der Klooster
421
T1Z1
T1Z1
Z1
T4Z1
3T6 4Z4
20.0
Monk Rotterdam
17
Myrthe van de Pol
408
T1Z1
Z2
Z1
Z1
Z1
T3Z3
2T4 6Z9
18.0
Ayers Rookies
18
Renée Langenhuizen
401
Z1
T2Z2
Z1
T3Z1
Z5
2T5 5Z10
16.0
Team Delfts Bleau
19
Sophie Trenning
407
T2Z1
Z1
Z2
T3Z3
2T5 4Z7
14.0
Team Mountain Network
20
Ileen Rouwenhorst
414
T1Z1
Z1
Z2
T4Z4
2T5 4Z8
12.0
Team Delfts Bleau
21
Nienke Sorber
423
Z1
T3Z1
Z1
Z4
1T3 4Z7
10.0
Monk Amsterdam
22
Gitta Posthumus
417
Z3
T2Z1
1T2 2Z4
9.0
Ayers Rookies
23
Suzanne Willemsen
419
Z1
T3Z3
1T3 2Z4
8.0
Team Mountain Network
24
Nena Brunekreef
413
Z1
0T0 1Z1
7.0
Team Mountain Network
24
Sterre Tolenaar
409
Z1
0T0 1Z1
7.0
Monk Rotterdam
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 9
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Elja Leijenhorst
208
Team Delfts Bleau
2
Dunya Handor
204
Bruut
3
Charlène Tilborghs
201
Team Mountain Network
4
Debby Bogaard
202
Team Delfts Bleau
5
Merleyn Koops
206
GRIP Nijmegen
6
Freja Smed
200
Climb Up
7
Maartje Wilmink
203
Team Delfts Bleau
8
Mette van Liempd
205
Monk Eindhoven
9
Simone Gerritsen
207
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Elja Leijenhorst
208
Team Delfts Bleau
2
Dunya Handor
204
Bruut
3
Charlène Tilborghs
201
Team Mountain Network
4
Debby Bogaard
202
Team Delfts Bleau
5
Merleyn Koops
206
GRIP Nijmegen
6
Freja Smed
200
Climb Up
7
Maartje Wilmink
203
Team Delfts Bleau
8
Mette van Liempd
205
Monk Eindhoven
9
Simone Gerritsen
207
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Elja Leijenhorst
208
Team Delfts Bleau
2
Dunya Handor
204
Bruut
3
Charlène Tilborghs
201
Team Mountain Network
4
Debby Bogaard
202
Team Delfts Bleau
5
Merleyn Koops
206
GRIP Nijmegen
6
Freja Smed
200
Climb Up
7
Maartje Wilmink
203
Team Delfts Bleau
8
Mette van Liempd
205
Monk Eindhoven
9
Simone Gerritsen
207
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Elja Leijenhorst
208
Team Delfts Bleau
2
Dunya Handor
204
Bruut
3
Charlène Tilborghs
201
Team Mountain Network
4
Debby Bogaard
202
Team Delfts Bleau
5
Merleyn Koops
206
GRIP Nijmegen
6
Freja Smed
200
Climb Up
7
Maartje Wilmink
203
Team Delfts Bleau
8
Mette van Liempd
205
Monk Eindhoven
9
Simone Gerritsen
207
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Elja Leijenhorst
208
Team Delfts Bleau
2
Dunya Handor
204
Bruut
3
Charlène Tilborghs
201
Team Mountain Network
4
Debby Bogaard
202
Team Delfts Bleau
5
Merleyn Koops
206
GRIP Nijmegen
6
Freja Smed
200
Climb Up
7
Maartje Wilmink
203
Team Delfts Bleau
8
Mette van Liempd
205
Monk Eindhoven
9
Simone Gerritsen
207
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Elja Leijenhorst
208
Team Delfts Bleau
2
Dunya Handor
204
Bruut
3
Charlène Tilborghs
201
Team Mountain Network
4
Debby Bogaard
202
Team Delfts Bleau
5
Merleyn Koops
206
GRIP Nijmegen
6
Freja Smed
200
Climb Up
7
Maartje Wilmink
203
Team Delfts Bleau
8
Mette van Liempd
205
Monk Eindhoven
9
Simone Gerritsen
207
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Elja Leijenhorst
208
Team Delfts Bleau
2
Dunya Handor
204
Bruut
3
Charlène Tilborghs
201
Team Mountain Network
4
Debby Bogaard
202
Team Delfts Bleau
5
Merleyn Koops
206
GRIP Nijmegen
6
Freja Smed
200
Climb Up
7
Maartje Wilmink
203
Team Delfts Bleau
8
Mette van Liempd
205
Monk Eindhoven
9
Simone Gerritsen
207
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Elja Leijenhorst
208
Team Delfts Bleau
2
Dunya Handor
204
Bruut
3
Charlène Tilborghs
201
Team Mountain Network
4
Debby Bogaard
202
Team Delfts Bleau
5
Merleyn Koops
206
GRIP Nijmegen
6
Freja Smed
200
Climb Up
7
Maartje Wilmink
203
Team Delfts Bleau
8
Mette van Liempd
205
Monk Eindhoven
9
Simone Gerritsen
207
Publicatie tijd 11-01-2020 20:06
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Charlène Tilborghs
201
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
7T8 8Z8
Z2
T1Z1
T3Z1
2T4 3Z4
100.0
Team Mountain Network
2
Mette van Liempd
205
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
Z2
5T5 7Z8
Z2
T1Z1
Z2
1T1 3Z5
80.0
Monk Eindhoven
3
Simone Gerritsen
207
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z1
T2Z1
6T10 7Z7
Z4
T1Z1
Z1
1T1 3Z6
65.0
4
Freja Smed
200
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T3Z1
Z3
5T9 7Z9
T1Z1
Z1
1T1 2Z2
55.0
Climb Up
5
Maartje Wilmink
203
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T3Z3
5T7 6Z8
T1Z1
Z7
1T1 2Z8
51.0
Team Delfts Bleau
6
Elja Leijenhorst
208
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z1
T2Z2
6T10 7Z8
Z1
Z2
Z7
0T0 3Z10
47.0
Team Delfts Bleau
7
Debby Bogaard
202
T1Z1
T1Z1
T2Z2
Z1
Z2
T1Z1
Z5
4T5 7Z13
43.0
Team Delfts Bleau
8
Dunya Handor
204
T1Z1
Z2
T2Z1
Z1
Z3
T1Z1
Z2
3T4 7Z11
40.0
Bruut
9
Merleyn Koops
206
Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
3T4 4Z5
37.0
GRIP Nijmegen
Jongens U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar. Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 25
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mink Eilers
324
Team Delfts Bleau
2
Gib Goudappel
315
Team Delfts Bleau
3
Flemming Shalders
317
Team Fabriek
4
Roman Schaekers
303
Climb Up
5
Kamiel Ariëns
305
Team Delfts Bleau
6
Mingus Pulles
318
Monk Eindhoven
7
Sam van Hoytema
320
Kunststof Jeugd
8
David Klos
321
Top Climbing Twente
9
Iggy Stafford
310
Team Mountain Network
10
Paul Brand
323
T.N.T. Climbing
11
Ynze Visser
304
12
Jan de Munck
309
Kunststof Jeugd
13
Tim Slegter
300
School of Rock
14
Ronin de Vreeze
311
Monk Amsterdam
15
Iwan Pasveer
325
Team Mountain Network
16
Kevin Peeters
316
Monk Rotterdam
17
Eckart Pruijs
319
REVOLT
18
Gijs Kieboom
306
Climb Up
19
Youri van der Stap
312
Team Delfts Bleau
20
Maila Keij
313
Team Yellowstone
21
Mick Stringer
307
Team Fabriek
22
Merijn Langkamp
301
GRIP Nijmegen
23
Sebastian Stoutjesdijk
326
Monk Rotterdam
24
Gideon Zuiker
302
GRIP Nijmegen
25
IJsbrand Meeter
314
Monk Amsterdam
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mink Eilers
324
Team Delfts Bleau
2
Gib Goudappel
315
Team Delfts Bleau
3
Flemming Shalders
317
Team Fabriek
4
Roman Schaekers
303
Climb Up
5
Kamiel Ariëns
305
Team Delfts Bleau
6
Mingus Pulles
318
Monk Eindhoven
7
Sam van Hoytema
320
Kunststof Jeugd
8
David Klos
321
Top Climbing Twente
9
Iggy Stafford
310
Team Mountain Network
10
Paul Brand
323
T.N.T. Climbing
11
Ynze Visser
304
12
Jan de Munck
309
Kunststof Jeugd
13
Tim Slegter
300
School of Rock
14
Ronin de Vreeze
311
Monk Amsterdam
15
Iwan Pasveer
325
Team Mountain Network
16
Kevin Peeters
316
Monk Rotterdam
17
Eckart Pruijs
319
REVOLT
18
Gijs Kieboom
306
Climb Up
19
Youri van der Stap
312
Team Delfts Bleau
20
Maila Keij
313
Team Yellowstone
21
Mick Stringer
307
Team Fabriek
22
Merijn Langkamp
301
GRIP Nijmegen
23
Sebastian Stoutjesdijk
326
Monk Rotterdam
24
Gideon Zuiker
302
GRIP Nijmegen
25
IJsbrand Meeter
314
Monk Amsterdam
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mink Eilers
324
Team Delfts Bleau
2
Gib Goudappel
315
Team Delfts Bleau
3
Flemming Shalders
317
Team Fabriek
4
Roman Schaekers
303
Climb Up
5
Kamiel Ariëns
305
Team Delfts Bleau
6
Mingus Pulles
318
Monk Eindhoven
7
Sam van Hoytema
320
Kunststof Jeugd
8
David Klos
321
Top Climbing Twente
9
Iggy Stafford
310
Team Mountain Network
10
Paul Brand
323
T.N.T. Climbing
11
Ynze Visser
304
12
Jan de Munck
309
Kunststof Jeugd
13
Tim Slegter
300
School of Rock
14
Ronin de Vreeze
311
Monk Amsterdam
15
Iwan Pasveer
325
Team Mountain Network
16
Kevin Peeters
316
Monk Rotterdam
17
Eckart Pruijs
319
REVOLT
18
Gijs Kieboom
306
Climb Up
19
Youri van der Stap
312
Team Delfts Bleau
20
Maila Keij
313
Team Yellowstone
21
Mick Stringer
307
Team Fabriek
22
Merijn Langkamp
301
GRIP Nijmegen
23
Sebastian Stoutjesdijk
326
Monk Rotterdam
24
Gideon Zuiker
302
GRIP Nijmegen
25
IJsbrand Meeter
314
Monk Amsterdam
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mink Eilers
324
Team Delfts Bleau
2
Gib Goudappel
315
Team Delfts Bleau
3
Flemming Shalders
317
Team Fabriek
4
Roman Schaekers
303
Climb Up
5
Kamiel Ariëns
305
Team Delfts Bleau
6
Mingus Pulles
318
Monk Eindhoven
7
Sam van Hoytema
320
Kunststof Jeugd
8
David Klos
321
Top Climbing Twente
9
Iggy Stafford
310
Team Mountain Network
10
Paul Brand
323
T.N.T. Climbing
11
Ynze Visser
304
12
Jan de Munck
309
Kunststof Jeugd
13
Tim Slegter
300
School of Rock
14
Ronin de Vreeze
311
Monk Amsterdam
15
Iwan Pasveer
325
Team Mountain Network
16
Kevin Peeters
316
Monk Rotterdam
17
Eckart Pruijs
319
REVOLT
18
Gijs Kieboom
306
Climb Up
19
Youri van der Stap
312
Team Delfts Bleau
20
Maila Keij
313
Team Yellowstone
21
Mick Stringer
307
Team Fabriek
22
Merijn Langkamp
301
GRIP Nijmegen
23
Sebastian Stoutjesdijk
326
Monk Rotterdam
24
Gideon Zuiker
302
GRIP Nijmegen
25
IJsbrand Meeter
314
Monk Amsterdam
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mink Eilers
324
Team Delfts Bleau
2
Gib Goudappel
315
Team Delfts Bleau
3
Flemming Shalders
317
Team Fabriek
4
Roman Schaekers
303
Climb Up
5
Kamiel Ariëns
305
Team Delfts Bleau
6
Mingus Pulles
318
Monk Eindhoven
7
Sam van Hoytema
320
Kunststof Jeugd
8
David Klos
321
Top Climbing Twente
9
Iggy Stafford
310
Team Mountain Network
10
Paul Brand
323
T.N.T. Climbing
11
Ynze Visser
304
12
Jan de Munck
309
Kunststof Jeugd
13
Tim Slegter
300
School of Rock
14
Ronin de Vreeze
311
Monk Amsterdam
15
Iwan Pasveer
325
Team Mountain Network
16
Kevin Peeters
316
Monk Rotterdam
17
Eckart Pruijs
319
REVOLT
18
Gijs Kieboom
306
Climb Up
19
Youri van der Stap
312
Team Delfts Bleau
20
Maila Keij
313
Team Yellowstone
21
Mick Stringer
307
Team Fabriek
22
Merijn Langkamp
301
GRIP Nijmegen
23
Sebastian Stoutjesdijk
326
Monk Rotterdam
24
Gideon Zuiker
302
GRIP Nijmegen
25
IJsbrand Meeter
314
Monk Amsterdam
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mink Eilers
324
Team Delfts Bleau
2
Gib Goudappel
315
Team Delfts Bleau
3
Flemming Shalders
317
Team Fabriek
4
Roman Schaekers
303
Climb Up
5
Kamiel Ariëns
305
Team Delfts Bleau
6
Mingus Pulles
318
Monk Eindhoven
7
Sam van Hoytema
320
Kunststof Jeugd
8
David Klos
321
Top Climbing Twente
9
Iggy Stafford
310
Team Mountain Network
10
Paul Brand
323
T.N.T. Climbing
11
Ynze Visser
304
12
Jan de Munck
309
Kunststof Jeugd
13
Tim Slegter
300
School of Rock
14
Ronin de Vreeze
311
Monk Amsterdam
15
Iwan Pasveer
325
Team Mountain Network
16
Kevin Peeters
316
Monk Rotterdam
17
Eckart Pruijs
319
REVOLT
18
Gijs Kieboom
306
Climb Up
19
Youri van der Stap
312
Team Delfts Bleau
20
Maila Keij
313
Team Yellowstone
21
Mick Stringer
307
Team Fabriek
22
Merijn Langkamp
301
GRIP Nijmegen
23
Sebastian Stoutjesdijk
326
Monk Rotterdam
24
Gideon Zuiker
302
GRIP Nijmegen
25
IJsbrand Meeter
314
Monk Amsterdam
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mink Eilers
324
Team Delfts Bleau
2
Gib Goudappel
315
Team Delfts Bleau
3
Flemming Shalders
317
Team Fabriek
4
Roman Schaekers
303
Climb Up
5
Kamiel Ariëns
305
Team Delfts Bleau
6
Mingus Pulles
318
Monk Eindhoven
7
Sam van Hoytema
320
Kunststof Jeugd
8
David Klos
321
Top Climbing Twente
9
Iggy Stafford
310
Team Mountain Network
10
Paul Brand
323
T.N.T. Climbing
11
Ynze Visser
304
12
Jan de Munck
309
Kunststof Jeugd
13
Tim Slegter
300
School of Rock
14
Ronin de Vreeze
311
Monk Amsterdam
15
Iwan Pasveer
325
Team Mountain Network
16
Kevin Peeters
316
Monk Rotterdam
17
Eckart Pruijs
319
REVOLT
18
Gijs Kieboom
306
Climb Up
19
Youri van der Stap
312
Team Delfts Bleau
20
Maila Keij
313
Team Yellowstone
21
Mick Stringer
307
Team Fabriek
22
Merijn Langkamp
301
GRIP Nijmegen
23
Sebastian Stoutjesdijk
326
Monk Rotterdam
24
Gideon Zuiker
302
GRIP Nijmegen
25
IJsbrand Meeter
314
Monk Amsterdam
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Mink Eilers
324
Team Delfts Bleau
2
Gib Goudappel
315
Team Delfts Bleau
3
Flemming Shalders
317
Team Fabriek
4
Roman Schaekers
303
Climb Up
5
Kamiel Ariëns
305
Team Delfts Bleau
6
Mingus Pulles
318
Monk Eindhoven
7
Sam van Hoytema
320
Kunststof Jeugd
8
David Klos
321
Top Climbing Twente
9
Iggy Stafford
310
Team Mountain Network
10
Paul Brand
323
T.N.T. Climbing
11
Ynze Visser
304
12
Jan de Munck
309
Kunststof Jeugd
13
Tim Slegter
300
School of Rock
14
Ronin de Vreeze
311
Monk Amsterdam
15
Iwan Pasveer
325
Team Mountain Network
16
Kevin Peeters
316
Monk Rotterdam
17
Eckart Pruijs
319
REVOLT
18
Gijs Kieboom
306
Climb Up
19
Youri van der Stap
312
Team Delfts Bleau
20
Maila Keij
313
Team Yellowstone
21
Mick Stringer
307
Team Fabriek
22
Merijn Langkamp
301
GRIP Nijmegen
23
Sebastian Stoutjesdijk
326
Monk Rotterdam
24
Gideon Zuiker
302
GRIP Nijmegen
25
IJsbrand Meeter
314
Monk Amsterdam
Publicatie tijd 11-01-2020 19:47
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Paul Brand
323
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
8T9 8Z8
T1Z1
Z5
T3Z2
2T4 3Z8
100.0
T.N.T. Climbing
2
Mick Stringer
307
NED
T5Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T3Z2
T1Z1
7T14 7Z9
T1Z1
Z1
1T1 2Z2
80.0
Team Fabriek
3
Iwan Pasveer
325
NED
T2Z1
T5Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
8T14 8Z10
T3Z3
Z2
1T3 2Z5
65.0
Team Mountain Network
4
Youri van der Stap
312
NED
T4Z2
Z4
T3Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T3Z3
T4Z1
7T18 8Z14
T3Z3
Z4
1T3 2Z7
55.0
Team Delfts Bleau
5
Eckart Pruijs
319
NED
T1Z1
Z3
T2Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
7T9 8Z10
T3Z2
1T3 1Z2
51.0
REVOLT
6
Ynze Visser
304
NED
T2Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
7T10 7Z9
0T0 0Z0
47.0
7
Kevin Peeters
316
NED
T2Z1
T5Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T3Z1
7T16 7Z9
43.0
Monk Rotterdam
8
David Klos
321
NED
Z1
T4Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
6T12 7Z7
40.0
Top Climbing Twente
9
Gijs Kieboom
306
NED
Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
5T5 7Z9
37.0
Climb Up
10
Flemming Shalders
317
NED
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T2Z2
Z3
4T7 5Z8
34.0
Team Fabriek
11
Gideon Zuiker
302
NED
Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z3
4T9 5Z7
31.0
GRIP Nijmegen
12
Mingus Pulles
318
BEL
Z1
Z1
T3Z1
T3Z1
T3Z3
Z2
Z1
3T9 7Z10
28.0
Monk Eindhoven
13
Merijn Langkamp
301
NED
Z1
Z2
T1Z1
T3Z2
Z2
T1Z1
3T5 6Z9
26.0
GRIP Nijmegen
14
Gib Goudappel
315
NED
Z2
Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
Z3
2T2 6Z9
24.0
Team Delfts Bleau
15
Kamiel Ariëns
305
NED
Z2
Z2
Z1
T2Z1
T1Z1
Z1
2T3 6Z8
22.0
Team Delfts Bleau
16
Roman Schaekers
303
NED
Z1
Z1
Z4
T2Z1
T1Z1
Z2
2T3 6Z10
20.0
Climb Up
17
Tim Slegter
300
NED
Z4
Z3
Z1
T1Z1
T2Z1
Z2
2T3 6Z12
18.0
School of Rock
18
IJsbrand Meeter
314
NED
Z2
Z1
Z4
T3Z2
T3Z1
Z2
2T6 6Z12
16.0
Monk Amsterdam
19
Ronin de Vreeze
311
NED
Z1
Z2
T1Z1
T4Z1
2T5 4Z5
14.0
Monk Amsterdam
20
Sam van Hoytema
320
NED
T1Z1
T3Z1
2T4 2Z2
12.0
Kunststof Jeugd
21
Sebastian Stoutjesdijk
326
NED
Z1
Z1
Z4
T2Z1
1T2 4Z7
10.0
Monk Rotterdam
22
Mink Eilers
324
NED
Z3
Z1
T5Z1
1T5 3Z5
9.0
Team Delfts Bleau
23
Jan de Munck
309
NED
Z3
Z1
Z1
Z2
0T0 4Z7
8.0
Kunststof Jeugd
24
Iggy Stafford
310
NED
Z1
Z1
0T0 2Z2
7.0
Team Mountain Network
25
Maila Keij
313
NED
0T0 0Z0
6.0
Team Yellowstone
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 23
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sven van der Heijden
117
Monk Amsterdam
2
Paul Houbrechts
111
REVOLT
3
Casper Lensselink
103
North Bound Climbing
4
Sem van den Akker
114
Team Kids From The Block
5
Joris Kieboom
120
Climb Up
6
Aurélien Massin
107
Top Rock - l’Elephant
7
Jens de Louw
100
Team Mountain Network
8
Mischa Radt
106
Team Mountain Network
9
Hidde Bakker
118
REVOLT
10
Jaron Stam
105
Team Mountain Network
11
Simon Boes
104
GRIP Nijmegen
12
Thijme Maassen
102
Monk Eindhoven
13
Ties Baars
122
Monk Eindhoven
14
Gilles van Kemenade
101
15
Mees van Someren
110
Monk Eindhoven
16
Kiaro Jenniskens
108
Climb Up
17
Teun van der Graaf
115
Monk Eindhoven
18
Luka Kuijper
112
19
Abel Mensink
116
Team Delfts Bleau
20
Sven Goudriaan
113
Team Mountain Network
21
Tycho van der Straaten
109
Ayers Rookies
22
Thijn Elbers
121
GRIP Nijmegen
23
Idse de Boer
119
North Bound Climbing
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sven van der Heijden
117
Monk Amsterdam
2
Paul Houbrechts
111
REVOLT
3
Casper Lensselink
103
North Bound Climbing
4
Sem van den Akker
114
Team Kids From The Block
5
Joris Kieboom
120
Climb Up
6
Aurélien Massin
107
Top Rock - l’Elephant
7
Jens de Louw
100
Team Mountain Network
8
Mischa Radt
106
Team Mountain Network
9
Hidde Bakker
118
REVOLT
10
Jaron Stam
105
Team Mountain Network
11
Simon Boes
104
GRIP Nijmegen
12
Thijme Maassen
102
Monk Eindhoven
13
Ties Baars
122
Monk Eindhoven
14
Gilles van Kemenade
101
15
Mees van Someren
110
Monk Eindhoven
16
Kiaro Jenniskens
108
Climb Up
17
Teun van der Graaf
115
Monk Eindhoven
18
Luka Kuijper
112
19
Abel Mensink
116
Team Delfts Bleau
20
Sven Goudriaan
113
Team Mountain Network
21
Tycho van der Straaten
109
Ayers Rookies
22
Thijn Elbers
121
GRIP Nijmegen
23
Idse de Boer
119
North Bound Climbing
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sven van der Heijden
117
Monk Amsterdam
2
Paul Houbrechts
111
REVOLT
3
Casper Lensselink
103
North Bound Climbing
4
Sem van den Akker
114
Team Kids From The Block
5
Joris Kieboom
120
Climb Up
6
Aurélien Massin
107
Top Rock - l’Elephant
7
Jens de Louw
100
Team Mountain Network
8
Mischa Radt
106
Team Mountain Network
9
Hidde Bakker
118
REVOLT
10
Jaron Stam
105
Team Mountain Network
11
Simon Boes
104
GRIP Nijmegen
12
Thijme Maassen
102
Monk Eindhoven
13
Ties Baars
122
Monk Eindhoven
14
Gilles van Kemenade
101
15
Mees van Someren
110
Monk Eindhoven
16
Kiaro Jenniskens
108
Climb Up
17
Teun van der Graaf
115
Monk Eindhoven
18
Luka Kuijper
112
19
Abel Mensink
116
Team Delfts Bleau
20
Sven Goudriaan
113
Team Mountain Network
21
Tycho van der Straaten
109
Ayers Rookies
22
Thijn Elbers
121
GRIP Nijmegen
23
Idse de Boer
119
North Bound Climbing
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sven van der Heijden
117
Monk Amsterdam
2
Paul Houbrechts
111
REVOLT
3
Casper Lensselink
103
North Bound Climbing
4
Sem van den Akker
114
Team Kids From The Block
5
Joris Kieboom
120
Climb Up
6
Aurélien Massin
107
Top Rock - l’Elephant
7
Jens de Louw
100
Team Mountain Network
8
Mischa Radt
106
Team Mountain Network
9
Hidde Bakker
118
REVOLT
10
Jaron Stam
105
Team Mountain Network
11
Simon Boes
104
GRIP Nijmegen
12
Thijme Maassen
102
Monk Eindhoven
13
Ties Baars
122
Monk Eindhoven
14
Gilles van Kemenade
101
15
Mees van Someren
110
Monk Eindhoven
16
Kiaro Jenniskens
108
Climb Up
17
Teun van der Graaf
115
Monk Eindhoven
18
Luka Kuijper
112
19
Abel Mensink
116
Team Delfts Bleau
20
Sven Goudriaan
113
Team Mountain Network
21
Tycho van der Straaten
109
Ayers Rookies
22
Thijn Elbers
121
GRIP Nijmegen
23
Idse de Boer
119
North Bound Climbing
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sven van der Heijden
117
Monk Amsterdam
2
Paul Houbrechts
111
REVOLT
3
Casper Lensselink
103
North Bound Climbing
4
Sem van den Akker
114
Team Kids From The Block
5
Joris Kieboom
120
Climb Up
6
Aurélien Massin
107
Top Rock - l’Elephant
7
Jens de Louw
100
Team Mountain Network
8
Mischa Radt
106
Team Mountain Network
9
Hidde Bakker
118
REVOLT
10
Jaron Stam
105
Team Mountain Network
11
Simon Boes
104
GRIP Nijmegen
12
Thijme Maassen
102
Monk Eindhoven
13
Ties Baars
122
Monk Eindhoven
14
Gilles van Kemenade
101
15
Mees van Someren
110
Monk Eindhoven
16
Kiaro Jenniskens
108
Climb Up
17
Teun van der Graaf
115
Monk Eindhoven
18
Luka Kuijper
112
19
Abel Mensink
116
Team Delfts Bleau
20
Sven Goudriaan
113
Team Mountain Network
21
Tycho van der Straaten
109
Ayers Rookies
22
Thijn Elbers
121
GRIP Nijmegen
23
Idse de Boer
119
North Bound Climbing
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sven van der Heijden
117
Monk Amsterdam
2
Paul Houbrechts
111
REVOLT
3
Casper Lensselink
103
North Bound Climbing
4
Sem van den Akker
114
Team Kids From The Block
5
Joris Kieboom
120
Climb Up
6
Aurélien Massin
107
Top Rock - l’Elephant
7
Jens de Louw
100
Team Mountain Network
8
Mischa Radt
106
Team Mountain Network
9
Hidde Bakker
118
REVOLT
10
Jaron Stam
105
Team Mountain Network
11
Simon Boes
104
GRIP Nijmegen
12
Thijme Maassen
102
Monk Eindhoven
13
Ties Baars
122
Monk Eindhoven
14
Gilles van Kemenade
101
15
Mees van Someren
110
Monk Eindhoven
16
Kiaro Jenniskens
108
Climb Up
17
Teun van der Graaf
115
Monk Eindhoven
18
Luka Kuijper
112
19
Abel Mensink
116
Team Delfts Bleau
20
Sven Goudriaan
113
Team Mountain Network
21
Tycho van der Straaten
109
Ayers Rookies
22
Thijn Elbers
121
GRIP Nijmegen
23
Idse de Boer
119
North Bound Climbing
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sven van der Heijden
117
Monk Amsterdam
2
Paul Houbrechts
111
REVOLT
3
Casper Lensselink
103
North Bound Climbing
4
Sem van den Akker
114
Team Kids From The Block
5
Joris Kieboom
120
Climb Up
6
Aurélien Massin
107
Top Rock - l’Elephant
7
Jens de Louw
100
Team Mountain Network
8
Mischa Radt
106
Team Mountain Network
9
Hidde Bakker
118
REVOLT
10
Jaron Stam
105
Team Mountain Network
11
Simon Boes
104
GRIP Nijmegen
12
Thijme Maassen
102
Monk Eindhoven
13
Ties Baars
122
Monk Eindhoven
14
Gilles van Kemenade
101
15
Mees van Someren
110
Monk Eindhoven
16
Kiaro Jenniskens
108
Climb Up
17
Teun van der Graaf
115
Monk Eindhoven
18
Luka Kuijper
112
19
Abel Mensink
116
Team Delfts Bleau
20
Sven Goudriaan
113
Team Mountain Network
21
Tycho van der Straaten
109
Ayers Rookies
22
Thijn Elbers
121
GRIP Nijmegen
23
Idse de Boer
119
North Bound Climbing
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Sven van der Heijden
117
Monk Amsterdam
2
Paul Houbrechts
111
REVOLT
3
Casper Lensselink
103
North Bound Climbing
4
Sem van den Akker
114
Team Kids From The Block
5
Joris Kieboom
120
Climb Up
6
Aurélien Massin
107
Top Rock - l’Elephant
7
Jens de Louw
100
Team Mountain Network
8
Mischa Radt
106
Team Mountain Network
9
Hidde Bakker
118
REVOLT
10
Jaron Stam
105
Team Mountain Network
11
Simon Boes
104
GRIP Nijmegen
12
Thijme Maassen
102
Monk Eindhoven
13
Ties Baars
122
Monk Eindhoven
14
Gilles van Kemenade
101
15
Mees van Someren
110
Monk Eindhoven
16
Kiaro Jenniskens
108
Climb Up
17
Teun van der Graaf
115
Monk Eindhoven
18
Luka Kuijper
112
19
Abel Mensink
116
Team Delfts Bleau
20
Sven Goudriaan
113
Team Mountain Network
21
Tycho van der Straaten
109
Ayers Rookies
22
Thijn Elbers
121
GRIP Nijmegen
23
Idse de Boer
119
North Bound Climbing
Publicatie tijd 11-01-2020 20:06
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Mischa Radt
106
NED
T5Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
7T12 7Z8
T1Z1
Z1
T4Z4
2T5 3Z6
100.0
Team Mountain Network
2
Jens de Louw
100
NED
Z1
T3Z3
T1Z1
T4Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
7T12 8Z10
T1Z1
Z5
Z2
1T1 3Z8
80.0
Team Mountain Network
3
Hidde Bakker
118
NED
Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T6 8Z8
T1Z1
Z1
1T1 2Z2
65.0
REVOLT
4
Paul Houbrechts
111
BEL
Z2
Z2
T1Z1
Z3
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
5T5 8Z12
T1Z1
Z1
1T1 2Z2
55.0
REVOLT
5
Abel Mensink
116
NED
Z1
T1Z1
Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
5T5 7Z8
T1Z1
Z1
1T1 2Z2
51.0
Team Delfts Bleau
6
Sem van den Akker
114
NED
Z3
T5Z2
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T11 7Z10
0T0 0Z0
47.0
Team Kids From The Block
7
Thijme Maassen
102
NED
Z1
Z5
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z2
5T7 7Z12
43.0
Monk Eindhoven
8
Simon Boes
104
NED
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
5T5 6Z6
40.0
GRIP Nijmegen
9
Teun van der Graaf
115
NED
Z1
T2Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
5T7 6Z6
37.0
Monk Eindhoven
10
Luka Kuijper
112
NED
Z3
T4Z4
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
5T8 6Z11
34.0
11
Idse de Boer
119
NED
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T3Z2
T1Z1
5T8 5Z7
31.0
North Bound Climbing
12
Ties Baars
122
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T4Z3
T1Z1
5T9 5Z7
28.0
Monk Eindhoven
13
Casper Lensselink
103
NED
T2Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
5T10 5Z5
26.0
North Bound Climbing
14
Thijn Elbers
121
NED
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T4 5Z5
24.0
GRIP Nijmegen
15
Tycho van der Straaten
109
NED
Z4
T1Z1
T1Z1
T3Z2
T1Z1
4T6 5Z9
22.0
Ayers Rookies
16
Aurélien Massin
107
BEL
Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z2
T1Z1
4T7 5Z6
20.0
Top Rock - l’Elephant
17
Joris Kieboom
120
NED
Z1
T1Z1
T2Z1
T3Z3
Z1
3T6 5Z7
18.0
Climb Up
18
Mees van Someren
110
NED
Z4
T2Z1
Z1
T2Z1
Z2
2T4 5Z9
16.0
Monk Eindhoven
19
Jaron Stam
105
NED
T2Z1
T2Z1
Z2
Z1
2T4 4Z5
14.0
Team Mountain Network
20
Sven Goudriaan
113
NED
Z2
T1Z1
T3Z1
2T4 3Z4
12.0
Team Mountain Network
21
Kiaro Jenniskens
108
NED
Z1
0T0 1Z1
10.0
Climb Up
22
Gilles van Kemenade
101
NED
0T0 0Z0
9.0
22
Sven van der Heijden
117
NED
0T0 0Z0
9.0
Monk Amsterdam