Lead 2, 11-09-2022 11:00, MN Noardwand, Leeuwarden
Discipline: LeadCompetitie: 2022 LEAD
Status: Inschrijving gesloten
Omschrijving:
LET OP! Wedstrijd op zondag i.p.v. zaterdag.
De wedstrijd bestaat uit een kwalificatieronde met vier flash voorklim routes en een on-sight finale route.
Voorlopige tijdschema:
10:00 uur Aanmelding open
11:00 uur Aanmelding gesloten
11:30 uur Start kwalificatie ronde
16:45 uur Einde kwalificatie ronde
17:00 uur Sluiting isolatie finalisten
17:30 uur Presentatie + inlezen
17:45 uur Start Finale
19:00 uur Einde Finale + prijsuitreiking
Het gedetailleerder tijdschema kun je hier vinden. Deelnemers ontvangen geen email meer voorafgaande aan de wedstrijd.
Video's van de kwalificaties staan vrijdagmiddag online, bekijk ze via YouTube.
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het ABNK van toepassing is.
- Het IFSC reglement van 2022 is van toepassing.
Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info is hier te vinden: https://nkbv.nl/academie/agenda/14142
Vragen of intresse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €17,50,- en dient bij inschrijving betaald te worden middels een online betaling.
Leeftijd: vanaf geboortejaar 2006.
Dames
Aantal deelnemers: 16
Naam | Rugnummer | Nat. | Team | Ins# |
---|---|---|---|---|
Hilde Leemburg | 4 | NED | Klimcentrum Bjoeks | |
Klaar van den Beuken | 12 | NED | Ayers Rookies | |
Isabelle Franklin | 8 | NED | ESAC | |
Marrit Elsinga | 9 | NED | Team Mountain Network | |
Bente Schiffeleers | 7 | NED | TOC Limburg | |
Amber Schiffeleers | 3 | NED | TOC Limburg | |
Femke de Rijk | 1 | NED | Klimcentrum Bjoeks | |
Demi Veldhuizen | 2 | NED | Team Mountain Network | |
Ellen Timmer | 5 | NED | North Bound Climbing | |
Doenja Sinke | 10 | NED | Kei Boulderhal | |
Edith Savenije | 11 | NED | Kei Boulderhal | |
Sanne Gijselman | 6 | NED | Team Neoliet | |
Roos ten Napel | 13 | NED | YETI | |
Anya van Essen | 14 | NED | Team Mountain Network | |
Alea de Munnik | 15 | NED | Team Neoliet | |
Charlotte Perry-Houts | 16 | USA |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Bente Schiffeleers | 7 | TOC Limburg | |
2 | Doenja Sinke | 10 | Kei Boulderhal | |
3 | Roos ten Napel | 13 | YETI | |
4 | Alea de Munnik | 15 | Team Neoliet | |
5 | Charlotte Perry-Houts | 16 | ||
6 | Ellen Timmer | 5 | North Bound Climbing | |
7 | Demi Veldhuizen | 2 | Team Mountain Network | |
8 | Amber Schiffeleers | 3 | TOC Limburg | |
9 | Klaar van den Beuken | 12 | Ayers Rookies | |
10 | Isabelle Franklin | 8 | ESAC | |
11 | Femke de Rijk | 1 | Klimcentrum Bjoeks | |
12 | Sanne Gijselman | 6 | Team Neoliet | |
13 | Hilde Leemburg | 4 | Klimcentrum Bjoeks | |
14 | Edith Savenije | 11 | Kei Boulderhal | |
15 | Anya van Essen | 14 | Team Mountain Network | |
16 | Marrit Elsinga | 9 | Team Mountain Network |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Bente Schiffeleers | 7 | TOC Limburg | |
2 | Doenja Sinke | 10 | Kei Boulderhal | |
3 | Roos ten Napel | 13 | YETI | |
4 | Alea de Munnik | 15 | Team Neoliet | |
5 | Charlotte Perry-Houts | 16 | ||
6 | Ellen Timmer | 5 | North Bound Climbing | |
7 | Demi Veldhuizen | 2 | Team Mountain Network | |
8 | Amber Schiffeleers | 3 | TOC Limburg | |
9 | Klaar van den Beuken | 12 | Ayers Rookies | |
10 | Isabelle Franklin | 8 | ESAC | |
11 | Femke de Rijk | 1 | Klimcentrum Bjoeks | |
12 | Sanne Gijselman | 6 | Team Neoliet | |
13 | Hilde Leemburg | 4 | Klimcentrum Bjoeks | |
14 | Edith Savenije | 11 | Kei Boulderhal | |
15 | Anya van Essen | 14 | Team Mountain Network | |
16 | Marrit Elsinga | 9 | Team Mountain Network |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Bente Schiffeleers | 7 | TOC Limburg | |
2 | Doenja Sinke | 10 | Kei Boulderhal | |
3 | Roos ten Napel | 13 | YETI | |
4 | Alea de Munnik | 15 | Team Neoliet | |
5 | Charlotte Perry-Houts | 16 | ||
6 | Ellen Timmer | 5 | North Bound Climbing | |
7 | Demi Veldhuizen | 2 | Team Mountain Network | |
8 | Amber Schiffeleers | 3 | TOC Limburg | |
9 | Klaar van den Beuken | 12 | Ayers Rookies | |
10 | Isabelle Franklin | 8 | ESAC | |
11 | Femke de Rijk | 1 | Klimcentrum Bjoeks | |
12 | Sanne Gijselman | 6 | Team Neoliet | |
13 | Hilde Leemburg | 4 | Klimcentrum Bjoeks | |
14 | Edith Savenije | 11 | Kei Boulderhal | |
15 | Anya van Essen | 14 | Team Mountain Network | |
16 | Marrit Elsinga | 9 | Team Mountain Network |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Bente Schiffeleers | 7 | TOC Limburg | |
2 | Doenja Sinke | 10 | Kei Boulderhal | |
3 | Roos ten Napel | 13 | YETI | |
4 | Alea de Munnik | 15 | Team Neoliet | |
5 | Charlotte Perry-Houts | 16 | ||
6 | Ellen Timmer | 5 | North Bound Climbing | |
7 | Demi Veldhuizen | 2 | Team Mountain Network | |
8 | Amber Schiffeleers | 3 | TOC Limburg | |
9 | Klaar van den Beuken | 12 | Ayers Rookies | |
10 | Isabelle Franklin | 8 | ESAC | |
11 | Femke de Rijk | 1 | Klimcentrum Bjoeks | |
12 | Sanne Gijselman | 6 | Team Neoliet | |
13 | Hilde Leemburg | 4 | Klimcentrum Bjoeks | |
14 | Edith Savenije | 11 | Kei Boulderhal | |
15 | Anya van Essen | 14 | Team Mountain Network | |
16 | Marrit Elsinga | 9 | Team Mountain Network |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anya van Essen | 14 | NED | Top | Top | Top | 36 | 38+ | 100.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Amber Schiffeleers | 3 | NED | Top | Top | Top | 35 | 35 | 80.0 | TOC Limburg | ||
3 | Sanne Gijselman | 6 | NED | Top | Top | 18+ | 32+ | 35 | 65.0 | Team Neoliet | ||
4 | Doenja Sinke | 10 | NED | Top | 32 | 35+ | 31+ | 31 | 55.0 | Kei Boulderhal | ||
5 | Ellen Timmer | 5 | NED | Top | Top | 33 | 36 | 30+ | 51.0 | North Bound Climbing | ||
6 | Edith Savenije | 11 | NED | Top | 31+ | 33+ | 31+ | 23+ | 47.0 | Kei Boulderhal | ||
7 | Roos ten Napel | 13 | NED | Top | 27+ | 33+ | 29 | 43.0 | YETI | |||
8 | Klaar van den Beuken | 12 | NED | Top | 20+ | 27+ | 31+ | 40.0 | Ayers Rookies | |||
9 | Isabelle Franklin | 8 | NED | Top | 26+ | 33 | 26 | 37.0 | ESAC | |||
10 | Bente Schiffeleers | 7 | NED | Top | 28+ | 18 | 29+ | 34.0 | TOC Limburg | |||
11 | Charlotte Perry-Houts | 16 | USA | Top | 20 | 28+ | 25 | 31.0 | ||||
12 | Demi Veldhuizen | 2 | NED | Top | 22 | 10 | 26 | 28.0 | Team Mountain Network | |||
13 | Hilde Leemburg | 4 | NED | 24+ | 14 | 10 | 23 | 26.0 | Klimcentrum Bjoeks | |||
14 | Marrit Elsinga | 9 | NED | 17+ | 10+ | 18 | 20 | 24.0 | Team Mountain Network | |||
15 | Alea de Munnik | 15 | NED | 13 | 8+ | 10 | 20 | 22.0 | Team Neoliet | |||
16 | Femke de Rijk | 1 | NED | DNS | DNS | DNS | DNS | 20.0 | Klimcentrum Bjoeks |
Heren
Aantal deelnemers: 24
Naam | Rugnummer | Nat. | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|---|
Sander Jansma | 41 | NED | Klimcentrum Bjoeks | ||
Luuk Spaargaren | 24 | NED | Team Mountain Network | Disp | |
Casper Lensselink | 30 | NED | North Bound Climbing | ||
Michiel Hennevelt | 33 | NED | |||
Bram van Kasteren | 22 | NED | |||
Lucas Bérail | 35 | FRA | GSAC | ||
Jochem Kissels | 23 | NED | TOC Limburg | ||
Joey Klein Koerkamp | 37 | NED | ITOC | ||
Herman van Luijn | 21 | NED | Klimcentrum Bjoeks | ||
Idse de Boer | 27 | NED | North Bound Climbing | ||
Jesse Honkoop | 39 | NED | Team Mountain Network | ||
Koen Buchmeyer | 31 | NED | |||
Armen Shamelian | 29 | NED | Sterk | ||
Tom Muskens | 20 | NED | Team Neoliet | ||
Paul Flintrop | 28 | NED | Team Neoliet | ||
Jens de Louw | 36 | NED | Team Mountain Network | ||
Leto Cavé | 34 | NED | Team Mountain Network | ||
Thijs Pieters | 38 | NED | Team Neoliet | ||
Nigel Armino | 32 | NED | |||
Simon Jamnig | 26 | NED | |||
Fokke Wiersma | 42 | NED | BananaBenders | ||
Tom Reuvers | 43 | NED | NIJSAC | ||
Karsten Roelofs | 44 | NED | TSAC | ||
Koen Vromans | 45 | NED | Team Mountain Network |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 24
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Nigel Armino | 32 | ||
2 | Luuk Spaargaren | 24 | Team Mountain Network | |
3 | Jesse Honkoop | 39 | Team Mountain Network | |
4 | Michiel Hennevelt | 33 | ||
5 | Armen Shamelian | 29 | Sterk | |
6 | Thijs Pieters | 38 | Team Neoliet | |
7 | Herman van Luijn | 21 | Klimcentrum Bjoeks | |
8 | Tom Muskens | 20 | Team Neoliet | |
9 | Idse de Boer | 27 | North Bound Climbing | |
10 | Simon Jamnig | 26 | ||
11 | Jochem Kissels | 23 | TOC Limburg | |
12 | Paul Flintrop | 28 | Team Neoliet | |
13 | Casper Lensselink | 30 | North Bound Climbing | |
14 | Leto Cavé | 34 | Team Mountain Network | |
15 | Sander Jansma | 41 | Klimcentrum Bjoeks | |
16 | Jens de Louw | 36 | Team Mountain Network | |
17 | Bram van Kasteren | 22 | ||
18 | Karsten Roelofs | 44 | TSAC | |
19 | Koen Vromans | 45 | Team Mountain Network | |
20 | Koen Buchmeyer | 31 | ||
21 | Joey Klein Koerkamp | 37 | ITOC | |
22 | Tom Reuvers | 43 | NIJSAC | |
23 | Lucas Bérail | 35 | GSAC | |
24 | Fokke Wiersma | 42 | BananaBenders |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Nigel Armino | 32 | ||
2 | Luuk Spaargaren | 24 | Team Mountain Network | |
3 | Jesse Honkoop | 39 | Team Mountain Network | |
4 | Michiel Hennevelt | 33 | ||
5 | Armen Shamelian | 29 | Sterk | |
6 | Thijs Pieters | 38 | Team Neoliet | |
7 | Herman van Luijn | 21 | Klimcentrum Bjoeks | |
8 | Tom Muskens | 20 | Team Neoliet | |
9 | Idse de Boer | 27 | North Bound Climbing | |
10 | Simon Jamnig | 26 | ||
11 | Jochem Kissels | 23 | TOC Limburg | |
12 | Paul Flintrop | 28 | Team Neoliet | |
13 | Casper Lensselink | 30 | North Bound Climbing | |
14 | Leto Cavé | 34 | Team Mountain Network | |
15 | Sander Jansma | 41 | Klimcentrum Bjoeks | |
16 | Jens de Louw | 36 | Team Mountain Network | |
17 | Bram van Kasteren | 22 | ||
18 | Karsten Roelofs | 44 | TSAC | |
19 | Koen Vromans | 45 | Team Mountain Network | |
20 | Koen Buchmeyer | 31 | ||
21 | Joey Klein Koerkamp | 37 | ITOC | |
22 | Tom Reuvers | 43 | NIJSAC | |
23 | Lucas Bérail | 35 | GSAC | |
24 | Fokke Wiersma | 42 | BananaBenders |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Nigel Armino | 32 | ||
2 | Luuk Spaargaren | 24 | Team Mountain Network | |
3 | Jesse Honkoop | 39 | Team Mountain Network | |
4 | Michiel Hennevelt | 33 | ||
5 | Armen Shamelian | 29 | Sterk | |
6 | Thijs Pieters | 38 | Team Neoliet | |
7 | Herman van Luijn | 21 | Klimcentrum Bjoeks | |
8 | Tom Muskens | 20 | Team Neoliet | |
9 | Idse de Boer | 27 | North Bound Climbing | |
10 | Simon Jamnig | 26 | ||
11 | Jochem Kissels | 23 | TOC Limburg | |
12 | Paul Flintrop | 28 | Team Neoliet | |
13 | Casper Lensselink | 30 | North Bound Climbing | |
14 | Leto Cavé | 34 | Team Mountain Network | |
15 | Sander Jansma | 41 | Klimcentrum Bjoeks | |
16 | Jens de Louw | 36 | Team Mountain Network | |
17 | Bram van Kasteren | 22 | ||
18 | Karsten Roelofs | 44 | TSAC | |
19 | Koen Vromans | 45 | Team Mountain Network | |
20 | Koen Buchmeyer | 31 | ||
21 | Joey Klein Koerkamp | 37 | ITOC | |
22 | Tom Reuvers | 43 | NIJSAC | |
23 | Lucas Bérail | 35 | GSAC | |
24 | Fokke Wiersma | 42 | BananaBenders |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Nigel Armino | 32 | ||
2 | Luuk Spaargaren | 24 | Team Mountain Network | |
3 | Jesse Honkoop | 39 | Team Mountain Network | |
4 | Michiel Hennevelt | 33 | ||
5 | Armen Shamelian | 29 | Sterk | |
6 | Thijs Pieters | 38 | Team Neoliet | |
7 | Herman van Luijn | 21 | Klimcentrum Bjoeks | |
8 | Tom Muskens | 20 | Team Neoliet | |
9 | Idse de Boer | 27 | North Bound Climbing | |
10 | Simon Jamnig | 26 | ||
11 | Jochem Kissels | 23 | TOC Limburg | |
12 | Paul Flintrop | 28 | Team Neoliet | |
13 | Casper Lensselink | 30 | North Bound Climbing | |
14 | Leto Cavé | 34 | Team Mountain Network | |
15 | Sander Jansma | 41 | Klimcentrum Bjoeks | |
16 | Jens de Louw | 36 | Team Mountain Network | |
17 | Bram van Kasteren | 22 | ||
18 | Karsten Roelofs | 44 | TSAC | |
19 | Koen Vromans | 45 | Team Mountain Network | |
20 | Koen Buchmeyer | 31 | ||
21 | Joey Klein Koerkamp | 37 | ITOC | |
22 | Tom Reuvers | 43 | NIJSAC | |
23 | Lucas Bérail | 35 | GSAC | |
24 | Fokke Wiersma | 42 | BananaBenders |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nigel Armino | 32 | NED | Top | Top | Top | 25 | Top | 100.0 | |||
2 | Leto Cavé | 34 | NED | Top | Top | Top | 9+ | 37 | 80.0 | Team Mountain Network | ||
3 | Luuk Spaargaren | 24 | NED | 38+ | Top | 31+ | 23+ | 26+ | 65.0 | Team Mountain Network | ||
4 | Michiel Hennevelt | 33 | NED | Top | Top | 24+ | 23+ | 24 | 55.0 | |||
5 | Jens de Louw | 36 | NED | Top | Top | Top | 43 | 14 | 51.0 | Team Mountain Network | ||
6 | Thijs Pieters | 38 | NED | Top | Top | 31+ | 23+ | 14 | 47.0 | Team Neoliet | ||
7 | Jesse Honkoop | 39 | NED | Top | Top | 20+ | 15 | 43.0 | Team Mountain Network | |||
8 | Simon Jamnig | 26 | NED | 35+ | Top | 19+ | 24+ | 40.0 | ||||
9 | Lucas Bérail | 35 | FRA | 34+ | Top | 23+ | 18 | 37.0 | GSAC | |||
10 | Sander Jansma | 41 | NED | 37+ | Top | 20+ | 15+ | 34.0 | Klimcentrum Bjoeks | |||
11 | Idse de Boer | 27 | NED | 38 | Top | 21+ | 15 | 31.0 | North Bound Climbing | |||
12 | Jochem Kissels | 23 | NED | 35 | Top | 31+ | 9+ | 28.0 | TOC Limburg | |||
13 | Armen Shamelian | 29 | NED | 37 | Top | 29+ | 9+ | 26.0 | Sterk | |||
14 | Koen Vromans | 45 | NED | 34+ | Top | 20+ | 15 | 24.0 | Team Mountain Network | |||
15 | Paul Flintrop | 28 | NED | 27+ | Top | 19+ | 15+ | 22.0 | Team Neoliet | |||
16 | Karsten Roelofs | 44 | NED | 28+ | Top | 19+ | 14+ | 20.0 | TSAC | |||
17 | Casper Lensselink | 30 | NED | 29+ | Top | 5+ | 14+ | 18.0 | North Bound Climbing | |||
18 | Joey Klein Koerkamp | 37 | NED | 23+ | Top | 19+ | 14 | 16.0 | ITOC | |||
19 | Koen Buchmeyer | 31 | NED | 25 | 30 | 19+ | 15 | 14.0 | ||||
20 | Fokke Wiersma | 42 | NED | 26+ | 27 | 19+ | 9+ | 12.0 | BananaBenders | |||
21 | Herman van Luijn | 21 | NED | 19+ | 27+ | 14+ | 13 | 10.0 | Klimcentrum Bjoeks | |||
22 | Bram van Kasteren | 22 | NED | 1+ | 36+ | 19+ | 9+ | 9.0 | ||||
23 | Tom Muskens | 20 | NED | 19+ | 27 | 14+ | 11 | 8.0 | Team Neoliet | |||
24 | Tom Reuvers | 43 | NED | 13+ | 20 | 10+ | 9+ | 7.0 | NIJSAC |