Jeugd Lead Series Noord Oost 3, 24-02-2024 10:00, Arque, Enschede
Discipline: LeadCompetitie: Jeugd Lead Series Noord Oost 2024
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:
De jeugdige klimmers kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
- Categorie START (4 routes met niveaus 4, 5a, 5b, 5c)
- Categorie MID (4 routes met niveaus 5b, 5c, 6a, 6b)
- Categorie MAX (4 routes met niveaus 6a, 6b, 6c, 7a)
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!
Wedstrijdschema:
10.00 hal open
10.30 einde aanmeldtijd START
10.45 - 12:30 briefing en vervolgens routes klimmen start.
12.30 prijsuitreiking start, einde aanmeldtijd MID
12.30 - 14.00 briefing en vervolgens routes klimmen mid.
14.15 prijsuitreiking mid, einde aanmeldtijd MAX
14.30 - 16:30 briefing en vervolgens routes klimmen MAX
16.30 prijsuitreiking Max
10.00 hal open
10.30 einde aanmeldtijd START
10.45 - 12:30 briefing en vervolgens routes klimmen start.
12.30 prijsuitreiking start, einde aanmeldtijd MID
12.30 - 14.00 briefing en vervolgens routes klimmen mid.
14.15 prijsuitreiking mid, einde aanmeldtijd MAX
14.30 - 16:30 briefing en vervolgens routes klimmen MAX
16.30 prijsuitreiking Max
Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).
Voor vragen: series.noordoost@nkbv.info
Voor vragen: series.noordoost@nkbv.info
Max U10, U12 & U14, lead
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Max U16, U18 & U20, lead
Aantal deelnemers: 11
Naam | Rugnummer | Nat. | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|---|
Kay de Wit | NED | ES Onsight Klimteam | |||
Christiaan Tuasela | NED | Arqué | |||
Yoram Dijkstra | NED | Yosemite Jeugd | |||
Sijmen de Vries | NED | Yosemite Jeugd | |||
Senna Numan | NED | Team Mountain Network | |||
Tirzah Pierik | NED | Top Climbing Twente | |||
Tim Meulen | NED | Team Mountain Network | |||
Siem van den Akker | NED | Team Mountain Network | |||
Maja Nowak | POL | Top Climbing Twente | Disp | ||
Aimée Hof | NED | Top Climbing Twente | |||
Nina Klos | NED | Top Climbing Twente |
Ronde: Max U16, U18 & U20 - Routes: Aantal deelnemers: 11
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Tirzah Pierik | Top Climbing Twente | ||
2 | Senna Numan | Team Mountain Network | ||
3 | Sijmen de Vries | Yosemite Jeugd | ||
4 | Tim Meulen | Team Mountain Network | ||
5 | Siem van den Akker | Team Mountain Network | ||
6 | Christiaan Tuasela | Arqué | ||
7 | Yoram Dijkstra | Yosemite Jeugd | ||
8 | Kay de Wit | ES Onsight Klimteam | ||
9 | Maja Nowak | Top Climbing Twente | ||
10 | Aimée Hof | Top Climbing Twente | ||
11 | Nina Klos | Top Climbing Twente |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Tirzah Pierik | Top Climbing Twente | ||
2 | Senna Numan | Team Mountain Network | ||
3 | Sijmen de Vries | Yosemite Jeugd | ||
4 | Tim Meulen | Team Mountain Network | ||
5 | Siem van den Akker | Team Mountain Network | ||
6 | Christiaan Tuasela | Arqué | ||
7 | Yoram Dijkstra | Yosemite Jeugd | ||
8 | Kay de Wit | ES Onsight Klimteam | ||
9 | Maja Nowak | Top Climbing Twente | ||
10 | Aimée Hof | Top Climbing Twente | ||
11 | Nina Klos | Top Climbing Twente |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Tirzah Pierik | Top Climbing Twente | ||
2 | Senna Numan | Team Mountain Network | ||
3 | Sijmen de Vries | Yosemite Jeugd | ||
4 | Tim Meulen | Team Mountain Network | ||
5 | Siem van den Akker | Team Mountain Network | ||
6 | Christiaan Tuasela | Arqué | ||
7 | Yoram Dijkstra | Yosemite Jeugd | ||
8 | Kay de Wit | ES Onsight Klimteam | ||
9 | Maja Nowak | Top Climbing Twente | ||
10 | Aimée Hof | Top Climbing Twente | ||
11 | Nina Klos | Top Climbing Twente |
# | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Tirzah Pierik | Top Climbing Twente | ||
2 | Senna Numan | Team Mountain Network | ||
3 | Sijmen de Vries | Yosemite Jeugd | ||
4 | Tim Meulen | Team Mountain Network | ||
5 | Siem van den Akker | Team Mountain Network | ||
6 | Christiaan Tuasela | Arqué | ||
7 | Yoram Dijkstra | Yosemite Jeugd | ||
8 | Kay de Wit | ES Onsight Klimteam | ||
9 | Maja Nowak | Top Climbing Twente | ||
10 | Aimée Hof | Top Climbing Twente | ||
11 | Nina Klos | Top Climbing Twente |
24-02-2024 13:45
# | Naam | Rugnummer | Nat. | 1 | 2 | 3 | 4 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yoram Dijkstra | NED | Top | Top | Top | 11 | 903.0 | Yosemite Jeugd | |||
1 | Tirzah Pierik | NED | Top | Top | Top | 11 | 903.0 | Top Climbing Twente | |||
3 | Maja Nowak | POL | Top | Top | 19 | 10 | 690.0 | Top Climbing Twente | |||
4 | Sijmen de Vries | NED | Top | Top | Top | 4 | 610.0 | Yosemite Jeugd | |||
5 | Tim Meulen | NED | Top | Top | 16 | 4 | 545.0 | Team Mountain Network | |||
6 | Kay de Wit | NED | Top | Top | 14 | 4 | 495.0 | ES Onsight Klimteam | |||
7 | Aimée Hof | NED | Top | Top | 13 | 4 | 455.0 | Top Climbing Twente | |||
8 | Christiaan Tuasela | NED | 30 | 4 | 13 | 10 | 415.0 | Arqué | |||
9 | Senna Numan | NED | 21 | Top | 4 | 4 | 380.0 | Team Mountain Network | |||
10 | Nina Klos | NED | 27 | 23 | 13 | 4 | 350.0 | Top Climbing Twente | |||
11 | Siem van den Akker | NED | 22 | 10 | 3 | 5 | 325.0 | Team Mountain Network |
Mid U10, U12 & U14, lead
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Mid U16, U18 & U20, lead
Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar
Start U10, U12 & U14, lead
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.