Belgian Boulder Cup 2, 19-11-2017 14:00, BeBloc

Discipline: Boulder
Competitie: Belgian Boulder Cup 2017
Status: Afgelopen
Officiele omschrijving:

De Belgische Nationale boulder wedstrijden worden georganiseerd voor volgende leeftijdsgroepen:

Dames/Heren: 1998-...

Junioren: 2000-1999

Youth A: 2002-2001

De leeftijdsgroepen Youth A en Junioren worden omwille praktische organisatie mee in de categorie senioren opgenomen.

Alle deelnemers dienen in het bezit te zijn van een geldig lidmaatschap bij een erkende federatie aangesloten bij het IFSC.

Program

9.30 - 10.30  Registration
10.30               Briefing
10.45               Start selection
14.45               End selection (provisional)
15.00               Opening isolation
16.00               Closing isolation
16.45               Observation
17.00               Finals
18.15               Podium

Senior Female (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Senior Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 46

Naam Rugnummer Nat. Team
Igor Depoorter 101 BEL Klimclub Hungaria
Luca Ferrari 102 BEL Stone Climbing Factory
Arno Luypaert 103 BEL Moondo
Niels Heerwegh 104 BEL City Lizard
Nicolas De Jaegher 105 BEL New Rock
Aiko Herbos 106 BEL Klimax
Tim Collier 107 BEL
Mats Vancraeynest 109 BEL Klimax
Arnaud Ansion 112 BEL Stone Climbing Factory
Florian Gourgue 113 BEL Stone Climbing Factory
Donatien Meeùs 114 BEL Stone Climbing Factory
Juan Massart 115 BEL
Hannes Perilleux 116 BEL Olympia
Guillaume Parein 117 BEL
Jeremy Lombaerts 118 BEL Brussels Monkeys Climbing
Nicolas Collin 119 BEL Stone Climbing Factory
Louis Debrulle 120 BEL Stone Climbing Factory
Loïc Prégaldien 121 BEL Area
John-Alexandre Vink 122 BEL Rêvolution Climbing Team
Tao Claes 123 BEL
Thomas Salakenos 125 BEL Rêvolution Climbing Team
Vincent Poth 126 BEL
Harold Peeters 127 BEL Rêvolution Climbing Team
Olivier Vandersleyen 128 BEL
Mathijs van Gorp 130 BEL Klimax
Roman Brusselmans 131 BEL New Rock
Thibaut Vazé 132 BEL
Lionel Bauduin 134 BEL Brussels Monkeys Climbing
Robin Andries 136 BEL Team ACCM
Romain Wettach 140 BEL Team ACCM
Rafael Coronado 141 LUX Escal'Pades
Zéphyr Defays 142 BEL Escal'Pades
Gabriel Olivares Quintanilla 143 BEL New Rock
Michaël Timmermans 144 BEL Stone Climbing Factory
Harry Engelborghs 145 BEL Stone Climbing Factory
Samuel Duron 146 BEL Vertical Thinking
Valère van Hoorde 147 BEL Vertical Thinking
Romain Haladjian 149 BEL
Lukas Geukens 150 BEL Klimclub Hungaria
Brecht Wittoek 151 BEL Klimclub Hungaria
Pierre-Henry Lambert 152 BEL
Yashin ver Donck 154 BEL Olympia
Stéphane Hanssens 158 BEL Rêvolution Climbing Team
Antoine Kauffmann 155 BEL Rêvolution Climbing Team
Simon Lorenzi 156 BEL Rêvolution Climbing Team
Nicolas Mathieu 157 BEL

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 46

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Luca Ferrari 102 BEL Stone Climbing Factory
2 Samuel Duron 146 BEL Vertical Thinking
3 Harold Peeters 127 BEL Rêvolution Climbing Team
4 Tao Claes 123 BEL
5 Harry Engelborghs 145 BEL Stone Climbing Factory
6 Stéphane Hanssens 158 BEL Rêvolution Climbing Team
7 Zéphyr Defays 142 BEL Escal'Pades
8 Arno Luypaert 103 BEL Moondo
9 Valère van Hoorde 147 BEL Vertical Thinking
10 Pierre-Henry Lambert 152 BEL
11 Romain Haladjian 149 BEL
12 Tim Collier 107 BEL
13 Niels Heerwegh 104 BEL City Lizard
14 Nicolas De Jaegher 105 BEL New Rock
15 Robin Andries 136 BEL Team ACCM
16 Simon Lorenzi 156 BEL Rêvolution Climbing Team
17 Romain Wettach 140 BEL Team ACCM
18 Nicolas Collin 119 BEL Stone Climbing Factory
19 Juan Massart 115 BEL
20 Lionel Bauduin 134 BEL Brussels Monkeys Climbing
21 Roman Brusselmans 131 BEL New Rock
22 Loïc Prégaldien 121 BEL Area
23 Hannes Perilleux 116 BEL Olympia
24 Aiko Herbos 106 BEL Klimax
25 Thomas Salakenos 125 BEL Rêvolution Climbing Team
26 Guillaume Parein 117 BEL
27 Louis Debrulle 120 BEL Stone Climbing Factory
28 Olivier Vandersleyen 128 BEL
29 Mathijs van Gorp 130 BEL Klimax
30 Antoine Kauffmann 155 BEL Rêvolution Climbing Team
31 Donatien Meeùs 114 BEL Stone Climbing Factory
32 Florian Gourgue 113 BEL Stone Climbing Factory
33 Mats Vancraeynest 109 BEL Klimax
34 Rafael Coronado 141 LUX Escal'Pades
35 Arnaud Ansion 112 BEL Stone Climbing Factory
36 John-Alexandre Vink 122 BEL Rêvolution Climbing Team
37 Lukas Geukens 150 BEL Klimclub Hungaria
38 Nicolas Mathieu 157 BEL
39 Vincent Poth 126 BEL
40 Gabriel Olivares Quintanilla 143 BEL New Rock
41 Igor Depoorter 101 BEL Klimclub Hungaria
42 Michaël Timmermans 144 BEL Stone Climbing Factory
43 Yashin ver Donck 154 BEL Olympia
44 Thibaut Vazé 132 BEL
45 Brecht Wittoek 151 BEL Klimclub Hungaria
46 Jeremy Lombaerts 118 BEL Brussels Monkeys Climbing
19-11-2017 19:02
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Nicolas Collin 119 BEL T3B1 T4B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T4B4 T1B1 T3B1 T1B1 12T24 12B16 T2B2 T1B1 T1B1 T2B2 4T6 4B6 100.0 Stone Climbing Factory
2 Stéphane Hanssens 158 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 12T14 12B13 T1B1 T4B1 T1B1 T2B2 4T8 4B5 80.0 Rêvolution Climbing Team
3 Lukas Geukens 150 BEL T2B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B2 T3B2 T3B2 T2B1 12T21 12B16 T1B1 T4B1 T1B1 T2B2 4T8 4B5 65.0 Klimclub Hungaria
4 Simon Lorenzi 156 BEL T1B1 T5B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 T2B2 T3B3 T1B1 12T21 12B17 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 3B3 55.0 Rêvolution Climbing Team
5 Igor Depoorter 101 BEL T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T2B1 T2B2 T3B1 11T18 11B14 T2B1 B1 T1B1 B5 2T3 4B8 51.0 Klimclub Hungaria
6 Thomas Salakenos 125 BEL T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B2 T2B2 T2B1 T3B3 T1B1 T1B1 T3B1 12T21 12B16 B1 T2B2 T2B2 2T4 3B5 47.0 Rêvolution Climbing Team
7 Vincent Poth 126 BEL T2B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T3B3 T1B1 T4B4 B4 B3 10T20 12B24 T3B2 B3 1T3 2B5 43.0
8 Arnaud Ansion 112 BEL T2B2 T5B1 B1 T1B1 T1B1 T3B2 T2B1 T5B2 T1B1 T3B1 T1B1 T2B1 11T26 12B15 B1 B1 T4B3 1T4 3B5 40.0 Stone Climbing Factory
9 Nicolas Mathieu 157 BEL T1B1 B2 T1B1 T2B1 T2B2 T2B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 9T14 10B12 B4 B2 T7B7 1T7 3B13 37.0
10 Antoine Kauffmann 155 BEL T1B1 B4 T4B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T5B4 T3B3 B1 T3B2 T2B1 9T22 12B21 0T0 0B0 34.0 Rêvolution Climbing Team
11 Louis Debrulle 120 BEL T1B1 T3B1 T3B2 T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 T4B2 B2 B1 8T17 10B13 30.0 Stone Climbing Factory
11 Harold Peeters 127 BEL T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 T1B1 B1 T5B4 T3B1 8T17 10B13 30.0 Rêvolution Climbing Team
13 Rafael Coronado 141 LUX T2B2 B1 T2B1 T1B1 T1B1 T3B3 B1 T3B3 T4B4 B4 T2B2 B1 8T18 12B24 26.0 Escal'Pades
14 Lionel Bauduin 134 BEL T1B1 B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B2 T2B1 T4B1 B1 7T11 10B12 24.0 Brussels Monkeys Climbing
15 Luca Ferrari 102 BEL T4B1 B5 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B4 B1 6T10 9B16 22.0 Stone Climbing Factory
16 Arno Luypaert 103 BEL T4B1 B2 T1B1 T2B1 T1B1 T2B2 B1 T4B4 B4 B4 B2 6T14 11B23 20.0 Moondo
17 Olivier Vandersleyen 128 BEL T1B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 B1 5T7 7B9 18.0
18 Mats Vancraeynest 109 BEL T1B1 B1 T3B1 T1B1 T2B2 T1B1 B2 B1 B1 5T8 9B11 16.0 Klimax
19 Romain Wettach 140 BEL T2B1 T3B3 T1B1 T1B1 T2B2 B3 B2 B1 5T9 8B14 14.0 Team ACCM
20 Jeremy Lombaerts 118 BEL T3B1 T3B1 T1B1 T3B1 T1B1 B4 B1 B4 5T11 8B14 12.0 Brussels Monkeys Climbing
21 Yashin ver Donck 154 BEL T3B1 B1 T2B1 T4B1 T2B2 T2B1 B1 5T13 7B8 10.0 Olympia
22 Florian Gourgue 113 BEL T1B1 B1 B1 T2B1 T1B1 T3B1 4T7 6B6 9.0 Stone Climbing Factory
23 Michaël Timmermans 144 BEL T3B1 B3 T2B1 T4B1 T2B2 B3 4T11 6B11 8.0 Stone Climbing Factory
24 Aiko Herbos 106 BEL T1B1 B1 T4B1 B1 T4B4 T4B3 B2 B1 4T13 8B14 7.0 Klimax
25 Guillaume Parein 117 BEL T4B1 B3 T5B1 T3B1 T3B3 B2 4T15 6B11 6.0
26 Brecht Wittoek 151 BEL T1B1 B3 T2B1 B1 T1B1 B1 B2 3T4 7B10 5.0 Klimclub Hungaria
27 Nicolas De Jaegher 105 BEL T1B1 B5 T1B1 B1 B4 T2B2 3T4 6B14 4.0 New Rock
28 Donatien Meeùs 114 BEL T1B1 B1 B1 T5B1 T1B1 B5 B2 3T7 7B12 3.0 Stone Climbing Factory
29 Juan Massart 115 BEL B1 T3B2 T1B1 B4 T3B2 3T7 5B10 2.0
30 Pierre-Henry Lambert 152 BEL B1 B2 T1B1 T2B1 T5B2 B3 B2 3T8 7B12 1.0
31 Samuel Duron 146 BEL B1 B5 T2B1 T2B1 2T4 4B8 0.0 Vertical Thinking
32 Gabriel Olivares Quintanilla 143 BEL T3B3 T2B1 B4 B3 2T5 4B11 0.0 New Rock
33 Mathijs van Gorp 130 BEL B1 B1 B1 T2B1 T4B4 B2 2T6 6B10 0.0 Klimax
34 Tao Claes 123 BEL T5B1 T5B2 B1 B1 2T10 4B5 0.0
35 Robin Andries 136 BEL B1 B1 T1B1 B1 B3 1T1 5B7 0.0 Team ACCM
36 Roman Brusselmans 131 BEL T2B1 B1 B1 1T2 3B3 0.0 New Rock
37 Zéphyr Defays 142 BEL B3 B4 T3B1 B2 B2 1T3 5B12 0.0 Escal'Pades
38 Tim Collier 107 BEL T4B2 B1 B1 B5 1T4 4B9 0.0
39 Thibaut Vazé 132 BEL B3 T4B1 B1 1T4 3B5 0.0
40 Niels Heerwegh 104 BEL B4 B4 B1 B1 0T0 4B10 0.0 City Lizard
41 Valère van Hoorde 147 BEL B3 B4 B1 B3 0T0 4B11 0.0 Vertical Thinking
42 Harry Engelborghs 145 BEL B3 B2 B2 0T0 3B7 0.0 Stone Climbing Factory
43 Hannes Perilleux 116 BEL B1 B1 0T0 2B2 0.0 Olympia
44 Loïc Prégaldien 121 BEL B2 B1 0T0 2B3 0.0 Area
45 Romain Haladjian 149 BEL B3 B1 0T0 2B4 0.0
46 John-Alexandre Vink 122 BEL B1 0T0 1B1 0.0 Rêvolution Climbing Team