Belgian Boulder Youth Cup 1, 07-10-2017 09:00, L'Escale

Discipline: Boulder
Competitie: Belgian Boulder Youth Cup 2017
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: De Belgische Nationale jeugd wedstrijden worden georganiseerd voor volgende leeftijdsgroepen: Meisjes Jongens Geboren in Youth B Youth B 2003-2004 Youth C Youth C 2005–2006 Alle deelnemers dienen in het bezit te zijn van een geldig lidmaatschap bij een erkende federatie aangesloten bij het IFSC.

Program:
8:00-9:00 Registration
8:45 Briefing
9:00-13:00 Competition
14:00 Closing Isolation Final Youth B
14:30 Final Youth B

Youth B Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Nore Pellens BF1 BEL Klimax
Lucie Watillon BF2 BEL Moondo
Tine Walraevens BF3 BEL Vertical Thinking
Silke Dewitte BF4 BEL Klimax
Siri de Leus BF5 BEL Rêvolution Climbing Team
Juliette Meunier BF6 BEL Escal'Pades
Daniela Coronado BF7 LUX Escal'Pades
Pauline Oury BF8 BEL Escal'Pades
Erin Goedvree BF9 NED Vertical Thinking
Noemie Bourscheid BF10 LUX
Marie Capelle BF11 BEL

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pauline Oury BF8 BEL Escal'Pades
2 Lucie Watillon BF2 BEL Moondo
3 Erin Goedvree BF9 NED Vertical Thinking
4 Siri de Leus BF5 BEL Rêvolution Climbing Team
5 Daniela Coronado BF7 LUX Escal'Pades
6 Noemie Bourscheid BF10 LUX
7 Juliette Meunier BF6 BEL Escal'Pades
8 Silke Dewitte BF4 BEL Klimax
9 Tine Walraevens BF3 BEL Vertical Thinking
10 Marie Capelle BF11 BEL
11 Nore Pellens BF1 BEL Klimax
07-10-2017 21:38
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Punten Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Lucie Watillon BF2 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 6923.41 # 29 tops T1B1 B1 T4B1 2T5 3B3 100.0 Moondo
2 Nore Pellens BF1 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3465.08 # 25 tops B3 T3B3 B5 1T3 3B11 80.0 Klimax
3 Pauline Oury BF8 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4798.41 # 28 tops B2 B1 B1 0T0 3B4 65.0 Escal'Pades
4 Juliette Meunier BF6 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3681.75 # 25 tops B6 B1 B2 0T0 3B9 55.0 Escal'Pades
5 Silke Dewitte BF4 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2172.22 # 19 tops - B3 B1 0T0 2B4 51.0 Klimax
6 Marie Capelle BF11 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2315.08 # 20 tops - B5 B1 0T0 2B6 47.0
7 Siri de Leus BF5 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2413.89 # 20 tops - - B3 0T0 1B3 43.0 Rêvolution Climbing Team
8 Tine Walraevens BF3 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2931.75 # 22 tops B4 - - 0T0 1B4 40.0 Vertical Thinking
9 Erin Goedvree BF9 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1903.97 # 15 tops 37.0 Vertical Thinking
10 Daniela Coronado BF7 LUX 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1394.44 # 13 tops 34.0 Escal'Pades
11 Noemie Bourscheid BF10 LUX 0 # 0 tops 31.0

Youth B Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Jasper van Malderen BM1 BEL Klimax
François Mertens BM2 BEL Entre Ciel et Terre
Hannes van Duysen BM3 BEL Vertical Thinking
Théo Grandjean BM4 BEL Stone Climbing Factory
Thibault Claesen BM5 BEL Stone Climbing Factory
Ferre Huylebroek BM6 BEL Vertical Thinking
Ferre Demuynck BM7 BEL Blok team
Nathan Rousselle BM8 BEL
Dries de Pesseroey BM9 BEL City Lizard
Jim Zeimes BM10 LUX Escal'Pades
Tijl Munters BM12 BEL Crux Climbing Team
Ferre Beirens BM13 BEL Vertical Thinking
Sacha César BM14 BEL
Arthur Bouquet BM15 BEL Vertical Thinking
Alexey Koshelev BM16 BEL Stone Climbing Factory
Malo Chevrier BM17 BEL Escal'Pades
Félix Hervé BM18 LUX KSE
Elouan Dehez BM19 BEL Rêvolution Climbing Team
Lucas Hofmann BM20 BEL Gecko Tank
Florian Royer BM21 BEL Escal'Pades
Gabriel Ansion BM22 BEL Escal'Pades
Louis Lang BM23 LUX Flera

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gabriel Ansion BM22 BEL Escal'Pades
2 Jasper van Malderen BM1 BEL Klimax
3 Florian Royer BM21 BEL Escal'Pades
4 Félix Hervé BM18 LUX KSE
5 Ferre Huylebroek BM6 BEL Vertical Thinking
6 François Mertens BM2 BEL Entre Ciel et Terre
7 Louis Lang BM23 LUX Flera
8 Hannes van Duysen BM3 BEL Vertical Thinking
9 Jim Zeimes BM10 LUX Escal'Pades
10 Ferre Beirens BM13 BEL Vertical Thinking
11 Arthur Bouquet BM15 BEL Vertical Thinking
12 Ferre Demuynck BM7 BEL Blok team
13 Elouan Dehez BM19 BEL Rêvolution Climbing Team
14 Théo Grandjean BM4 BEL Stone Climbing Factory
15 Tijl Munters BM12 BEL Crux Climbing Team
16 Nathan Rousselle BM8 BEL
17 Malo Chevrier BM17 BEL Escal'Pades
18 Alexey Koshelev BM16 BEL Stone Climbing Factory
19 Sacha César BM14 BEL
20 Lucas Hofmann BM20 BEL Gecko Tank
21 Dries de Pesseroey BM9 BEL City Lizard
22 Thibault Claesen BM5 BEL Stone Climbing Factory
07-10-2017 21:39
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Punten Totaal 1 2 3 Totaal Comp. Punten Team
1 Jasper van Malderen BM1 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 5422.77 # 37 tops T4B2 - B2 1T4 2B4 100.0 Klimax
2 Jim Zeimes BM10 LUX 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3589.44 # 34 tops B7 B3 - 0T0 2B10 80.0 Escal'Pades
3 Hannes van Duysen BM3 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3630.28 # 22 tops B12 B2 - 0T0 2B14 65.0 Vertical Thinking
4 Arthur Bouquet BM15 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2860.27 # 30 tops B4 - - 0T0 1B4 55.0 Vertical Thinking
5 Ferre Beirens BM13 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2691.88 # 26 tops B7 - - 0T0 1B7 51.0 Vertical Thinking
6 François Mertens BM2 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2278.09 # 24 tops B10 - - 0T0 1B10 47.0 Entre Ciel et Terre
7 Dries de Pesseroey BM9 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2589.44 # 30 tops B11 - - 0T0 1B11 43.0 City Lizard
8 Théo Grandjean BM4 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1785.04 # 24 tops - - - 0T0 0B0 40.0 Stone Climbing Factory
9 Lucas Hofmann BM20 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1560.87 # 23 tops 37.0 Gecko Tank
10 Alexey Koshelev BM16 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1451.27 # 22 tops 34.0 Stone Climbing Factory
11 Gabriel Ansion BM22 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1392.18 # 21 tops 31.0 Escal'Pades
12 Sacha César BM14 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1375.52 # 21 tops 28.0
13 Ferre Huylebroek BM6 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1240.88 # 19 tops 26.0 Vertical Thinking
14 Nathan Rousselle BM8 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1113.29 # 17 tops 24.0
15 Elouan Dehez BM19 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1113.18 # 18 tops 22.0 Rêvolution Climbing Team
16 Malo Chevrier BM17 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1066.71 # 17 tops 20.0 Escal'Pades
17 Ferre Demuynck BM7 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 929.81 # 15 tops 18.0 Blok team
18 Thibault Claesen BM5 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 809.14 # 14 tops 16.0 Stone Climbing Factory
19 Louis Lang BM23 LUX 1 1 1 1 1 1 1 1 450.8 # 8 tops 14.0 Flera
20 Florian Royer BM21 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 435.67 # 8 tops 12.0 Escal'Pades
21 Tijl Munters BM12 BEL 1 1 1 1 213.45 # 4 tops 10.0 Crux Climbing Team
22 Félix Hervé BM18 LUX 0 # 0 tops 9.0 KSE

Youth C/D Female (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C/D Male (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.