Belgian Boulder Youth 2017, 18-11-2017 09:00, BeBloc

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Afgelopen
Officiele omschrijving: The Belgian Boulder Youth Championship is an open competition for climbers in folowing categories: Youth B and Youth C

Program
7.30 - 9.00      Registrations Youth B
8.45                Briefing Youth B
9.00                Start qualification Youth B
10.30 / 12.00  End qualification Youth B (depends on the number of participants)
11.30 - 12.30   Registrations Youth C
12.15              Briefing Youth C
12.30              Start final Youth C
14.00 / 15.30  End finale Youth C (depends on the number of participants)
14.30              Opening isolation Youth B
15.30              Closing isolatie Youth B
16.15              Observation Youth B
16.30              Start final Youth B
18.00              Official ceremony

Youth B Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Lucie Watillon 600 BEL
Tine Walraevens 601 BEL Vertical Thinking
Nore Pellens 602 BEL Klimax
Marie Capelle 604 BEL Brussels Monkeys Climbing
Siri de Leus 605 BEL Rêvolution Climbing Team
Juliette Colpin-van Swam 606 BEL Gecko Tank
Erin Goedvree 607 NED Vertical Thinking
Nina Delmee 608 BEL New Rock
Ysaline Daele 609 BEL New Rock
Juliette Meunier 610 BEL Escal'Pades
Pauline Oury 611 BEL Escal'Pades
Jeanne Verlaine 612 BEL

Ronde: Semi-Final Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jeanne Verlaine 612 BEL
2 Nina Delmee 608 BEL New Rock
3 Tine Walraevens 601 BEL Vertical Thinking
4 Lucie Watillon 600 BEL
5 Juliette Colpin-van Swam 606 BEL Gecko Tank
6 Ysaline Daele 609 BEL New Rock
7 Nore Pellens 602 BEL Klimax
8 Juliette Meunier 610 BEL Escal'Pades
9 Siri de Leus 605 BEL Rêvolution Climbing Team
10 Marie Capelle 604 BEL Brussels Monkeys Climbing
11 Pauline Oury 611 BEL Escal'Pades
12 Erin Goedvree 607 NED Vertical Thinking
18-11-2017 18:39
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Lucie Watillon 600 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 8T10 8B8 T1B1 B3 T1B1 T1B1 3T3 4B6 100.0
2 Nore Pellens 602 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T4B3 7T11 7B10 T1B1 B3 T1B1 2T2 3B5 80.0 Klimax
3 Juliette Meunier 610 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T4B3 5T8 6B8 T1B1 T1B1 2T2 2B2 65.0 Escal'Pades
4 Pauline Oury 611 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T4B4 T2B1 8T13 8B11 T1B1 B1 T4B1 2T5 3B3 55.0 Escal'Pades
5 Tine Walraevens 601 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B1 5T9 5B5 T1B1 B2 1T1 2B3 51.0 Vertical Thinking
6 Marie Capelle 604 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 T1B1 B2 1T1 2B3 47.0 Brussels Monkeys Climbing
7 Erin Goedvree 607 NED T1B1 B1 T1B1 B2 2T2 4B5 43.0 Vertical Thinking
8 Nina Delmee 608 BEL T1B1 T1B1 B1 2T2 3B3 40.0 New Rock
9 Jeanne Verlaine 612 BEL T3B1 T1B1 B2 2T4 3B4 37.0
10 Siri de Leus 605 BEL B1 T1B1 B1 1T1 3B3 34.0 Rêvolution Climbing Team
11 Ysaline Daele 609 BEL B3 B1 B1 B2 B5 0T0 5B12 31.0 New Rock
12 Juliette Colpin-van Swam 606 BEL B1 B1 0T0 2B2 28.0 Gecko Tank

Youth B Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Jasper van Malderen 700 BEL Klimax
Ties Vancraeynest 701 BEL Klimax
Hannes van Duysen 702 BEL Vertical Thinking
Théo Grandjean 703 BEL Stone Climbing Factory
Nathan Rousselle 704 BEL Escal'Pades
Dries de Pesseroey 705 BEL City Lizard
Ferre Beirens 706 BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet 707 BEL Vertical Thinking
Lucas Hofmann 708 BEL Gecko Tank
Jim Zeimes 709 LUX Escal'Pades
Thibault Claesen 710 BEL Stone Climbing Factory
Sacha César 711 BEL Escal'Pades
Alexey Koshelev 713 BEL Stone Climbing Factory
François Mertens 715 BEL Entre Ciel et Terre
Elouan Dehez 716 BEL Rêvolution Climbing Team
Malo Chevrier 717 BEL Escal'Pades
Gabriel Ansion 720 BEL Escal'Pades
Timothé Verlaine 721 BEL

Ronde: Semi-Final Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lucas Hofmann 708 BEL Gecko Tank
2 Sacha César 711 BEL Escal'Pades
3 Ferre Beirens 706 BEL Vertical Thinking
4 Malo Chevrier 717 BEL Escal'Pades
5 François Mertens 715 BEL Entre Ciel et Terre
6 Arthur Bouquet 707 BEL Vertical Thinking
7 Thibault Claesen 710 BEL Stone Climbing Factory
8 Alexey Koshelev 713 BEL Stone Climbing Factory
9 Hannes van Duysen 702 BEL Vertical Thinking
10 Ties Vancraeynest 701 BEL Klimax
11 Jasper van Malderen 700 BEL Klimax
12 Elouan Dehez 716 BEL Rêvolution Climbing Team
13 Jim Zeimes 709 LUX Escal'Pades
14 Gabriel Ansion 720 BEL Escal'Pades
15 Dries de Pesseroey 705 BEL City Lizard
16 Nathan Rousselle 704 BEL Escal'Pades
17 Théo Grandjean 703 BEL Stone Climbing Factory
18 Timothé Verlaine 721 BEL
18-11-2017 18:40
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Jasper van Malderen 700 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T3B1 7T10 7B8 T1B1 T4B1 T1B1 T1B1 4T7 4B4 100.0 Klimax
2 Hannes van Duysen 702 BEL T1B1 T3B1 T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 7T10 7B7 T4B1 T1B1 T1B1 T2B1 4T8 4B4 80.0 Vertical Thinking
3 Ties Vancraeynest 701 BEL T2B1 T4B1 T3B3 T3B1 T1B1 5T13 5B7 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 3B3 65.0 Klimax
4 Dries de Pesseroey 705 BEL T2B1 T3B1 B4 T4B4 T1B1 B1 4T10 6B12 T1B1 B7 T1B1 T3B1 3T5 4B10 55.0 City Lizard
5 Jim Zeimes 709 LUX T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 B1 6T8 7B9 B1 T1B1 T1B1 2T2 3B3 51.0 Escal'Pades
6 François Mertens 715 BEL T1B1 T1B1 T3B2 T3B3 T1B1 B1 5T9 6B9 B2 B7 T1B1 1T1 3B10 47.0 Entre Ciel et Terre
7 Arthur Bouquet 707 BEL T2B2 T2B1 B3 B1 T2B2 B4 B2 3T6 7B15 43.0 Vertical Thinking
8 Ferre Beirens 706 BEL T1B1 B1 T3B3 T2B2 B1 3T6 5B8 40.0 Vertical Thinking
9 Elouan Dehez 716 BEL T1B1 B1 B1 T2B2 2T3 4B5 37.0 Rêvolution Climbing Team
10 Thibault Claesen 710 BEL T2B1 B3 T1B1 2T3 3B5 34.0 Stone Climbing Factory
11 Alexey Koshelev 713 BEL T2B2 B1 B1 T3B3 2T5 4B7 31.0 Stone Climbing Factory
12 Sacha César 711 BEL T3B3 T4B4 B1 2T7 3B8 28.0 Escal'Pades
13 Théo Grandjean 703 BEL T2B1 B2 B1 B2 1T2 4B6 26.0 Stone Climbing Factory
14 Gabriel Ansion 720 BEL T2B2 1T2 1B2 24.0 Escal'Pades
15 Malo Chevrier 717 BEL T4B1 B1 B4 1T4 3B6 22.0 Escal'Pades
16 Lucas Hofmann 708 BEL B1 B1 B3 0T0 3B5 20.0 Gecko Tank
17 Nathan Rousselle 704 BEL B4 B1 0T0 2B5 18.0 Escal'Pades
18 Timothé Verlaine 721 BEL B2 0T0 1B2 16.0

Youth C Female (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.