Belgian Lead Youth Cup 3, 10-03-2018 08:00, L'escale, Arlon

Discipline: Lead
Competitie: Belgium Lead Youth Cup 2018
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Having complications with your registration? Contact us before the closure of the inscriptions on joris.aerts@klimenbergsportfederatie.be and jean@clubalpin.be.  Late registrations/ complains won't be accepted.

Junior Female

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Gwendoline Joris 2 LUX Escal'Pades
Laure-Anne Stevens 6 BEL Klimax
Esther Sartiaux 1 BEL Klimclub Hungaria
Elfe Claes 5 BEL Klimax

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Laure-Anne Stevens 6 BEL Klimax
2 Esther Sartiaux 1 BEL Klimclub Hungaria
3 Elfe Claes 5 BEL Klimax
4 Gwendoline Joris 2 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elfe Claes 5 BEL Klimax
2 Gwendoline Joris 2 LUX Escal'Pades
3 Laure-Anne Stevens 6 BEL Klimax
4 Esther Sartiaux 1 BEL Klimclub Hungaria
10-03-2018 17:52
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Laure-Anne Stevens 6 BEL Top 26 34 100.0 Klimax
2 Gwendoline Joris 2 LUX 38+ 32+ 19+ 80.0 Escal'Pades
3 Elfe Claes 5 BEL Top 22+ 19+ 65.0 Klimax
4 Esther Sartiaux 1 BEL 21+ 12+ 55.0 Klimclub Hungaria

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Sam Lemmens 112 Klimclub Hungaria
Louis Debrulle 111 Stone Climbing Factory
Mathijs van Gorp 107 Klimax
Harold Peeters 113
Dorsan van Cutsem 108 Entre Ciel et Terre
Sven Lempereur 102
Sander De Boever 101 Bleau Climbing Team
Nicolas De Jaegher 104 New Rock / EEA
Justin Fernez 103

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Sven Lempereur 102
2 Louis Debrulle 111 Stone Climbing Factory
3 Sander De Boever 101 Bleau Climbing Team
4 Nicolas De Jaegher 104 New Rock / EEA
5 Mathijs van Gorp 107 Klimax
6 Justin Fernez 103
7 Dorsan van Cutsem 108 Entre Ciel et Terre
8 Harold Peeters 113
9 Sam Lemmens 112 Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Team
1 Justin Fernez 103
2 Dorsan van Cutsem 108 Entre Ciel et Terre
3 Harold Peeters 113
4 Sam Lemmens 112 Klimclub Hungaria
5 Sven Lempereur 102
6 Louis Debrulle 111 Stone Climbing Factory
7 Sander De Boever 101 Bleau Climbing Team
8 Nicolas De Jaegher 104 New Rock / EEA
9 Mathijs van Gorp 107 Klimax
10-03-2018 17:58
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Louis Debrulle 111 31 Top 28+ 100.0 Stone Climbing Factory
2 Sven Lempereur 102 20+ 28+ 26 80.0
3 Harold Peeters 113 20+ 23+ 23+ 65.0
4 Sam Lemmens 112 20+ 23+ 22+ 55.0 Klimclub Hungaria
5 Nicolas De Jaegher 104 18+ 23+ 19+ 51.0 New Rock / EEA
6 Sander De Boever 101 15+ 22+ 47.0 Bleau Climbing Team
7 Dorsan van Cutsem 108 14+ 18 43.0 Entre Ciel et Terre
8 Mathijs van Gorp 107 14 18 40.0 Klimax
9 Justin Fernez 103 11+ 12 37.0

Youth A Female

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Camille De Wit 209 BEL Klimclub Hungaria
Ine van Zegbroeck 201 BEL Klimax
Morgane Daele 210 BEL
Charlène Tilborghs 203 BEL Klimax
Marie Colot 208 BEL Escal'Pades
Zara Cooreman 202 BEL Brussels Monkeys Climbing
Sophie Weber 206 LUX KSE
Perrine Bieux 204 LUX KSE
Cloé Zimmer 207 BEL Escal'Pades

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Morgane Daele 210 BEL
2 Zara Cooreman 202 BEL Brussels Monkeys Climbing
3 Camille De Wit 209 BEL Klimclub Hungaria
4 Ine van Zegbroeck 201 BEL Klimax
5 Cloé Zimmer 207 BEL Escal'Pades
6 Charlène Tilborghs 203 BEL Klimax
7 Sophie Weber 206 LUX KSE
8 Marie Colot 208 BEL Escal'Pades
9 Perrine Bieux 204 LUX KSE
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Charlène Tilborghs 203 BEL Klimax
2 Sophie Weber 206 LUX KSE
3 Marie Colot 208 BEL Escal'Pades
4 Perrine Bieux 204 LUX KSE
5 Morgane Daele 210 BEL
6 Zara Cooreman 202 BEL Brussels Monkeys Climbing
7 Camille De Wit 209 BEL Klimclub Hungaria
8 Ine van Zegbroeck 201 BEL Klimax
9 Cloé Zimmer 207 BEL Escal'Pades
10-03-2018 17:59
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Morgane Daele 210 BEL 39+ 32+ 33+ 100.0
2 Charlène Tilborghs 203 BEL Top Top 19+ 80.0 Klimax
3 Camille De Wit 209 BEL Top 32+ 19+ 65.0 Klimclub Hungaria
4 Ine van Zegbroeck 201 BEL 37+ 33+ 19 55.0 Klimax
5 Marie Colot 208 BEL Top 34 16+ 51.0 Escal'Pades
6 Perrine Bieux 204 LUX 40+ 29+ 47.0 KSE
7 Zara Cooreman 202 BEL 38+ 23+ 43.0 Brussels Monkeys Climbing
8 Sophie Weber 206 LUX 28 16+ 40.0 KSE
9 Cloé Zimmer 207 BEL 28 12+ 37.0 Escal'Pades

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Nat. Team
Luca Ferrari 320 BEL Stone Climbing Factory
Loïc Prégaldien 306 BEL
Robin Andries 308 BEL Team ACCM
Hannes Perilleux 312 BEL Olympia
Donatien Meeus 316 BEL Stone Climbing Factory
Aiko Herbos 327 BEL Klimax
Mats Vancraeynest 321 BEL Klimax
Harry Engelborghs 309 BEL Stone Climbing Factory
Rafael Coronado 322 LUX Escal'Pades
Brieuc De Backer 314 BEL Entre Ciel et Terre
John-Alexandre Vink 313 BEL
Samuel Duron 319 BEL Vertical Thinking
Simon Vandenhaute 324 BEL Klimclub Hungaria
Aurelien Massin 305 BEL Top Rock - l’Elephant
Zéphyr Defays 318 BEL Escal'Pades
Lionel Bauduin 326 BEL Brussels Monkeys Climbing
Adelin Martinez Aroca 301 BEL
Martin Ykman 304 BEL Stone Climbing Factory
Michel Theisen 325 LUX
Roman Brusselmans 311 BEL New Rock / EEA
Brieuc Bastin 315 BEL Escal'Pades
Josué Cammaert 328 BEL The North Face
Romain Haladjian 302 BEL
Mathias Malevé 317 BEL ESKIlibre
Florian Thill 307 LUX KSE

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brieuc Bastin 315 BEL Escal'Pades
2 Hannes Perilleux 312 BEL Olympia
3 Mats Vancraeynest 321 BEL Klimax
4 Aurelien Massin 305 BEL Top Rock - l’Elephant
5 Samuel Duron 319 BEL Vertical Thinking
6 Michel Theisen 325 LUX
7 Donatien Meeus 316 BEL Stone Climbing Factory
8 Romain Haladjian 302 BEL
9 Luca Ferrari 320 BEL Stone Climbing Factory
10 Rafael Coronado 322 LUX Escal'Pades
11 Florian Thill 307 LUX KSE
12 John-Alexandre Vink 313 BEL
13 Martin Ykman 304 BEL Stone Climbing Factory
14 Zéphyr Defays 318 BEL Escal'Pades
15 Robin Andries 308 BEL Team ACCM
16 Mathias Malevé 317 BEL ESKIlibre
17 Harry Engelborghs 309 BEL Stone Climbing Factory
18 Loïc Prégaldien 306 BEL
19 Josué Cammaert 328 BEL The North Face
20 Simon Vandenhaute 324 BEL Klimclub Hungaria
21 Adelin Martinez Aroca 301 BEL
22 Brieuc De Backer 314 BEL Entre Ciel et Terre
23 Aiko Herbos 327 BEL Klimax
24 Lionel Bauduin 326 BEL Brussels Monkeys Climbing
25 Roman Brusselmans 311 BEL New Rock / EEA
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zéphyr Defays 318 BEL Escal'Pades
2 Robin Andries 308 BEL Team ACCM
3 Mathias Malevé 317 BEL ESKIlibre
4 Harry Engelborghs 309 BEL Stone Climbing Factory
5 Loïc Prégaldien 306 BEL
6 Josué Cammaert 328 BEL The North Face
7 Simon Vandenhaute 324 BEL Klimclub Hungaria
8 Adelin Martinez Aroca 301 BEL
9 Brieuc De Backer 314 BEL Entre Ciel et Terre
10 Aiko Herbos 327 BEL Klimax
11 Lionel Bauduin 326 BEL Brussels Monkeys Climbing
12 Roman Brusselmans 311 BEL New Rock / EEA
13 Brieuc Bastin 315 BEL Escal'Pades
14 Hannes Perilleux 312 BEL Olympia
15 Mats Vancraeynest 321 BEL Klimax
16 Aurelien Massin 305 BEL Top Rock - l’Elephant
17 Samuel Duron 319 BEL Vertical Thinking
18 Michel Theisen 325 LUX
19 Donatien Meeus 316 BEL Stone Climbing Factory
20 Romain Haladjian 302 BEL
21 Luca Ferrari 320 BEL Stone Climbing Factory
22 Rafael Coronado 322 LUX Escal'Pades
23 Florian Thill 307 LUX KSE
24 John-Alexandre Vink 313 BEL
25 Martin Ykman 304 BEL Stone Climbing Factory
10-03-2018 17:59
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Luca Ferrari 320 BEL 31+ 29+ 27+ 100.0 Stone Climbing Factory
2 Rafael Coronado 322 LUX Top 28 23+ 80.0 Escal'Pades
3 Mats Vancraeynest 321 BEL 30+ 20+ 20 65.0 Klimax
4 Samuel Duron 319 BEL 16.5+ 20+ 20 55.0 Vertical Thinking
5 Brieuc Bastin 315 BEL 31 27+ 19+ 51.0 Escal'Pades
6 Aiko Herbos 327 BEL 29+ 20+ 17+ 47.0 Klimax
7 Lionel Bauduin 326 BEL 32 18+ 15+ 43.0 Brussels Monkeys Climbing
8 Donatien Meeus 316 BEL 31 20+ 15 40.0 Stone Climbing Factory
9 John-Alexandre Vink 313 BEL 25+ 18+ 37.0
10 Robin Andries 308 BEL 18.5+ 18+ 34.0 Team ACCM
11 Zéphyr Defays 318 BEL 18+ 18+ 31.0 Escal'Pades
12 Hannes Perilleux 312 BEL 30+ 11+ 28.0 Olympia
13 Roman Brusselmans 311 BEL 18+ 15 26.0 New Rock / EEA
14 Adelin Martinez Aroca 301 BEL 18 17+ 24.0
15 Brieuc De Backer 314 BEL 13 18+ 22.0 Entre Ciel et Terre
16 Martin Ykman 304 BEL 17+ 13 20.0 Stone Climbing Factory
17 Josué Cammaert 328 BEL 17 11+ 18.0 The North Face
18 Aurelien Massin 305 BEL 12+ 13 16.0 Top Rock - l’Elephant
19 Romain Haladjian 302 BEL 16 11+ 14.0
20 Harry Engelborghs 309 BEL 13 11+ 12.0 Stone Climbing Factory
21 Florian Thill 307 LUX 16.5 11 10.0 KSE
22 Michel Theisen 325 LUX 10 11+ 9.0
23 Simon Vandenhaute 324 BEL 6+ 11+ 8.0 Klimclub Hungaria
24 Loïc Prégaldien 306 BEL 12 11 7.0
25 Mathias Malevé 317 BEL 8 8 6.0 ESKIlibre

Youth B Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth B Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.