Belgian Lead Youth Cup 3, 10-03-2018 08:00, L'escale, Arlon

Discipline: Lead
Competitie: Belgium Lead Youth Cup 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Having complications with your registration? Contact us before the closure of the inscriptions on joris.aerts@klimenbergsportfederatie.be and jean@clubalpin.be.  Late registrations/ complains won't be accepted.

Junior Female

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Gwendoline Joris 2 LUX Escal'Pades
Laure-Anne Stevens 6 BEL Klimax
Esther Sartiaux 1 BEL Klimclub Hungaria
Elfe Claes 5 BEL Klimax

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Laure-Anne Stevens 6 BEL Klimax
2 Esther Sartiaux 1 BEL Klimclub Hungaria
3 Elfe Claes 5 BEL Klimax
4 Gwendoline Joris 2 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elfe Claes 5 BEL Klimax
2 Gwendoline Joris 2 LUX Escal'Pades
3 Laure-Anne Stevens 6 BEL Klimax
4 Esther Sartiaux 1 BEL Klimclub Hungaria
10-03-2018 17:52
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Laure-Anne Stevens 6 BEL Top 26 34 100.0 Klimax
2 Gwendoline Joris 2 LUX 38+ 32+ 19+ 80.0 Escal'Pades
3 Elfe Claes 5 BEL Top 22+ 19+ 65.0 Klimax
4 Esther Sartiaux 1 BEL 21+ 12+ 55.0 Klimclub Hungaria

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Sam Lemmens 112 Klimclub Hungaria
Louis Debrulle 111 Stone Climbing Factory
Mathijs van Gorp 107 Klimax
Harold Peeters 113 Rêvolution Climbing Team
Dorsan van Cutsem 108 Entre Ciel et Terre
Sven Lempereur 102 Rêvolution Climbing Team
Sander De Boever 101 Bleau Climbing Team
Nicolas De Jaegher 104 New Rock
Justin Fernez 103

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Sven Lempereur 102 Rêvolution Climbing Team
2 Louis Debrulle 111 Stone Climbing Factory
3 Sander De Boever 101 Bleau Climbing Team
4 Nicolas De Jaegher 104 New Rock
5 Mathijs van Gorp 107 Klimax
6 Justin Fernez 103
7 Dorsan van Cutsem 108 Entre Ciel et Terre
8 Harold Peeters 113 Rêvolution Climbing Team
9 Sam Lemmens 112 Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Team
1 Justin Fernez 103
2 Dorsan van Cutsem 108 Entre Ciel et Terre
3 Harold Peeters 113 Rêvolution Climbing Team
4 Sam Lemmens 112 Klimclub Hungaria
5 Sven Lempereur 102 Rêvolution Climbing Team
6 Louis Debrulle 111 Stone Climbing Factory
7 Sander De Boever 101 Bleau Climbing Team
8 Nicolas De Jaegher 104 New Rock
9 Mathijs van Gorp 107 Klimax
10-03-2018 17:58
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Louis Debrulle 111 31 Top 28+ 100.0 Stone Climbing Factory
2 Sven Lempereur 102 20+ 28+ 26 80.0 Rêvolution Climbing Team
3 Harold Peeters 113 20+ 23+ 23+ 65.0 Rêvolution Climbing Team
4 Sam Lemmens 112 20+ 23+ 22+ 55.0 Klimclub Hungaria
5 Nicolas De Jaegher 104 18+ 23+ 19+ 51.0 New Rock
6 Sander De Boever 101 15+ 22+ 47.0 Bleau Climbing Team
7 Dorsan van Cutsem 108 14+ 18 43.0 Entre Ciel et Terre
8 Mathijs van Gorp 107 14 18 40.0 Klimax
9 Justin Fernez 103 11+ 12 37.0

Youth A Female

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Camille De Wit 209 BEL Klimclub Hungaria
Ine van Zegbroeck 201 BEL Klimax
Morgane Daele 210 BEL Rêvolution Climbing Team
Charlène Tilborghs 203 BEL Klimax
Marie Colot 208 BEL Escal'Pades
Zara Cooreman 202 BEL Brussels Monkeys Climbing
Sophie Weber 206 LUX KSE
Perrine Bieux 204 LUX KSE
Cloé Zimmer 207 BEL Escal'Pades

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Morgane Daele 210 BEL Rêvolution Climbing Team
2 Zara Cooreman 202 BEL Brussels Monkeys Climbing
3 Camille De Wit 209 BEL Klimclub Hungaria
4 Ine van Zegbroeck 201 BEL Klimax
5 Cloé Zimmer 207 BEL Escal'Pades
6 Charlène Tilborghs 203 BEL Klimax
7 Sophie Weber 206 LUX KSE
8 Marie Colot 208 BEL Escal'Pades
9 Perrine Bieux 204 LUX KSE
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Charlène Tilborghs 203 BEL Klimax
2 Sophie Weber 206 LUX KSE
3 Marie Colot 208 BEL Escal'Pades
4 Perrine Bieux 204 LUX KSE
5 Morgane Daele 210 BEL Rêvolution Climbing Team
6 Zara Cooreman 202 BEL Brussels Monkeys Climbing
7 Camille De Wit 209 BEL Klimclub Hungaria
8 Ine van Zegbroeck 201 BEL Klimax
9 Cloé Zimmer 207 BEL Escal'Pades
10-03-2018 17:59
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Morgane Daele 210 BEL 39+ 32+ 33+ 100.0 Rêvolution Climbing Team
2 Charlène Tilborghs 203 BEL Top Top 19+ 80.0 Klimax
3 Camille De Wit 209 BEL Top 32+ 19+ 65.0 Klimclub Hungaria
4 Ine van Zegbroeck 201 BEL 37+ 33+ 19 55.0 Klimax
5 Marie Colot 208 BEL Top 34 16+ 51.0 Escal'Pades
6 Perrine Bieux 204 LUX 40+ 29+ 47.0 KSE
7 Zara Cooreman 202 BEL 38+ 23+ 43.0 Brussels Monkeys Climbing
8 Sophie Weber 206 LUX 28 16+ 40.0 KSE
9 Cloé Zimmer 207 BEL 28 12+ 37.0 Escal'Pades

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Nat. Team
Luca Ferrari 320 BEL Stone Climbing Factory
Loïc Prégaldien 306 BEL Area
Robin Andries 308 BEL Team ACCM
Hannes Perilleux 312 BEL Olympia
Donatien Meeùs 316 BEL Stone Climbing Factory
Aiko Herbos 327 BEL Klimax
Mats Vancraeynest 321 BEL Klimax
Harry Engelborghs 309 BEL Stone Climbing Factory
Rafael Coronado 322 LUX Escal'Pades
Brieuc De Backer 314 BEL Entre Ciel et Terre
John-Alexandre Vink 313 BEL Rêvolution Climbing Team
Samuel Duron 319 BEL Vertical Thinking
Simon Vandenhaute 324 BEL Klimclub Hungaria
Aurelien Massin 305 BEL SSF
Zéphyr Defays 318 BEL Escal'Pades
Lionel Bauduin 326 BEL Brussels Monkeys Climbing
Adelin Martinez Aroca 301 BEL
Martin Ykman 304 BEL Stone Climbing Factory
Michel Theisen 325 LUX Flera
Roman Brusselmans 311 BEL New Rock
Brieuc Bastin 315 BEL Escal'Pades
Josué cammaert 328 BEL The North Face
Romain Haladjian 302 BEL
Mathias Malevé 317 BEL ESKIlibre
Florian Thill 307 LUX KSE

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brieuc Bastin 315 BEL Escal'Pades
2 Hannes Perilleux 312 BEL Olympia
3 Mats Vancraeynest 321 BEL Klimax
4 Aurelien Massin 305 BEL SSF
5 Samuel Duron 319 BEL Vertical Thinking
6 Michel Theisen 325 LUX Flera
7 Donatien Meeùs 316 BEL Stone Climbing Factory
8 Romain Haladjian 302 BEL
9 Luca Ferrari 320 BEL Stone Climbing Factory
10 Rafael Coronado 322 LUX Escal'Pades
11 Florian Thill 307 LUX KSE
12 John-Alexandre Vink 313 BEL Rêvolution Climbing Team
13 Martin Ykman 304 BEL Stone Climbing Factory
14 Zéphyr Defays 318 BEL Escal'Pades
15 Robin Andries 308 BEL Team ACCM
16 Mathias Malevé 317 BEL ESKIlibre
17 Harry Engelborghs 309 BEL Stone Climbing Factory
18 Loïc Prégaldien 306 BEL Area
19 Josué cammaert 328 BEL The North Face
20 Simon Vandenhaute 324 BEL Klimclub Hungaria
21 Adelin Martinez Aroca 301 BEL
22 Brieuc De Backer 314 BEL Entre Ciel et Terre
23 Aiko Herbos 327 BEL Klimax
24 Lionel Bauduin 326 BEL Brussels Monkeys Climbing
25 Roman Brusselmans 311 BEL New Rock
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zéphyr Defays 318 BEL Escal'Pades
2 Robin Andries 308 BEL Team ACCM
3 Mathias Malevé 317 BEL ESKIlibre
4 Harry Engelborghs 309 BEL Stone Climbing Factory
5 Loïc Prégaldien 306 BEL Area
6 Josué cammaert 328 BEL The North Face
7 Simon Vandenhaute 324 BEL Klimclub Hungaria
8 Adelin Martinez Aroca 301 BEL
9 Brieuc De Backer 314 BEL Entre Ciel et Terre
10 Aiko Herbos 327 BEL Klimax
11 Lionel Bauduin 326 BEL Brussels Monkeys Climbing
12 Roman Brusselmans 311 BEL New Rock
13 Brieuc Bastin 315 BEL Escal'Pades
14 Hannes Perilleux 312 BEL Olympia
15 Mats Vancraeynest 321 BEL Klimax
16 Aurelien Massin 305 BEL SSF
17 Samuel Duron 319 BEL Vertical Thinking
18 Michel Theisen 325 LUX Flera
19 Donatien Meeùs 316 BEL Stone Climbing Factory
20 Romain Haladjian 302 BEL
21 Luca Ferrari 320 BEL Stone Climbing Factory
22 Rafael Coronado 322 LUX Escal'Pades
23 Florian Thill 307 LUX KSE
24 John-Alexandre Vink 313 BEL Rêvolution Climbing Team
25 Martin Ykman 304 BEL Stone Climbing Factory
10-03-2018 17:59
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Luca Ferrari 320 BEL 31+ 29+ 27+ 100.0 Stone Climbing Factory
2 Rafael Coronado 322 LUX Top 28 23+ 80.0 Escal'Pades
3 Mats Vancraeynest 321 BEL 30+ 20+ 20 65.0 Klimax
4 Samuel Duron 319 BEL 16.5+ 20+ 20 55.0 Vertical Thinking
5 Brieuc Bastin 315 BEL 31 27+ 19+ 51.0 Escal'Pades
6 Aiko Herbos 327 BEL 29+ 20+ 17+ 47.0 Klimax
7 Lionel Bauduin 326 BEL 32 18+ 15+ 43.0 Brussels Monkeys Climbing
8 Donatien Meeùs 316 BEL 31 20+ 15 40.0 Stone Climbing Factory
9 John-Alexandre Vink 313 BEL 25+ 18+ 37.0 Rêvolution Climbing Team
10 Robin Andries 308 BEL 18.5+ 18+ 34.0 Team ACCM
11 Zéphyr Defays 318 BEL 18+ 18+ 31.0 Escal'Pades
12 Hannes Perilleux 312 BEL 30+ 11+ 28.0 Olympia
13 Roman Brusselmans 311 BEL 18+ 15 26.0 New Rock
14 Adelin Martinez Aroca 301 BEL 18 17+ 24.0
15 Brieuc De Backer 314 BEL 13 18+ 22.0 Entre Ciel et Terre
16 Martin Ykman 304 BEL 17+ 13 20.0 Stone Climbing Factory
17 Josué cammaert 328 BEL 17 11+ 18.0 The North Face
18 Aurelien Massin 305 BEL 12+ 13 16.0 SSF
19 Romain Haladjian 302 BEL 16 11+ 14.0
20 Harry Engelborghs 309 BEL 13 11+ 12.0 Stone Climbing Factory
21 Florian Thill 307 LUX 16.5 11 10.0 KSE
22 Michel Theisen 325 LUX 10 11+ 9.0 Flera
23 Simon Vandenhaute 324 BEL 6+ 11+ 8.0 Klimclub Hungaria
24 Loïc Prégaldien 306 BEL 12 11 7.0 Area
25 Mathias Malevé 317 BEL 8 8 6.0 ESKIlibre

Youth B Female

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Tine Walraevens 407 BEL Vertical Thinking
Nore Pellens 410 BEL Klimax
Silke Dewitte 412 BEL Klimax
Ite Lemière 403 BEL Klimax
Siri de Leus 402 BEL Rêvolution Climbing Team
Juliette Meunier 406 BEL Escal'Pades
Pauline Oury 411 BEL Escal'Pades
Erin Goedvree 408 NED Vertical Thinking
Juliette Colpin-van Swam 409 BEL Gecko Tank
Oriane Cassier 401 BEL ESKIlibre
chloé LAMBERT 405 BEL Entre Ciel et Terre
Daniela Coronado 404 LUX Escal'Pades

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Tine Walraevens 407 BEL Vertical Thinking
2 Silke Dewitte 412 BEL Klimax
3 Siri de Leus 402 BEL Rêvolution Climbing Team
4 Juliette Colpin-van Swam 409 BEL Gecko Tank
5 Juliette Meunier 406 BEL Escal'Pades
6 Oriane Cassier 401 BEL ESKIlibre
7 Daniela Coronado 404 LUX Escal'Pades
8 Erin Goedvree 408 NED Vertical Thinking
9 chloé LAMBERT 405 BEL Entre Ciel et Terre
10 Ite Lemière 403 BEL Klimax
11 Pauline Oury 411 BEL Escal'Pades
12 Nore Pellens 410 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Daniela Coronado 404 LUX Escal'Pades
2 Erin Goedvree 408 NED Vertical Thinking
3 chloé LAMBERT 405 BEL Entre Ciel et Terre
4 Ite Lemière 403 BEL Klimax
5 Pauline Oury 411 BEL Escal'Pades
6 Nore Pellens 410 BEL Klimax
7 Tine Walraevens 407 BEL Vertical Thinking
8 Silke Dewitte 412 BEL Klimax
9 Siri de Leus 402 BEL Rêvolution Climbing Team
10 Juliette Colpin-van Swam 409 BEL Gecko Tank
11 Juliette Meunier 406 BEL Escal'Pades
12 Oriane Cassier 401 BEL ESKIlibre
10-03-2018 17:59
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Silke Dewitte 412 BEL 28+ 29+ 26 100.0 Klimax
2 Pauline Oury 411 BEL Top 29+ 19+ 80.0 Escal'Pades
3 Nore Pellens 410 BEL 17 21+ 19+ 65.0 Klimax
4 Siri de Leus 402 BEL 14 28 19+ 55.0 Rêvolution Climbing Team
5 Ite Lemière 403 BEL 18+ 16+ 15+ 51.0 Klimax
6 Juliette Meunier 406 BEL 17+ 30 15 47.0 Escal'Pades
7 Tine Walraevens 407 BEL 26+ 11 15 43.0 Vertical Thinking
8 Erin Goedvree 408 NED 16 14+ 40.0 Vertical Thinking
9 chloé LAMBERT 405 BEL 13 15+ 37.0 Entre Ciel et Terre
10 Daniela Coronado 404 LUX 13 10+ 34.0 Escal'Pades
11 Juliette Colpin-van Swam 409 BEL 7 10 31.0 Gecko Tank
12 Oriane Cassier 401 BEL 6 3+ 28.0 ESKIlibre

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
François Mertens 521 BEL Entre Ciel et Terre
Jim Zeimes 511 LUX Escal'Pades
Hannes van Duysen 501 BEL Vertical Thinking
Alexey Koshelev 518 BEL Stone Climbing Factory
Thibault Claesen 508 BEL Stone Climbing Factory
Ties Vancraeynest 509 BEL Klimax
Ferre Huylebroek 510 BEL Vertical Thinking
Sacha César 520 BEL Escal'Pades
Arthur Bouquet 507 BEL Vertical Thinking
Lucas Hofmann 516 BEL Gecko Tank
Nathan Rousselle 503 BEL Escal'Pades
Félix Foret 505 BEL Entre Ciel et Terre
Igor Dierckx 506 BEL Entre Ciel et Terre
Pol Freres 512 LUX Flera
Florian Royer 515 BEL Escal'Pades
Martin dassesse 514 BEL Gecko Tank
Maxime Duculot 504 BEL ESKIlibre
Félix Hervé 502 LUX KSE

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thibault Claesen 508 BEL Stone Climbing Factory
2 Nathan Rousselle 503 BEL Escal'Pades
3 Lucas Hofmann 516 BEL Gecko Tank
4 Martin dassesse 514 BEL Gecko Tank
5 Sacha César 520 BEL Escal'Pades
6 Florian Royer 515 BEL Escal'Pades
7 Pol Freres 512 LUX Flera
8 Ferre Huylebroek 510 BEL Vertical Thinking
9 Félix Foret 505 BEL Entre Ciel et Terre
10 Ties Vancraeynest 509 BEL Klimax
11 Hannes van Duysen 501 BEL Vertical Thinking
12 Arthur Bouquet 507 BEL Vertical Thinking
13 Félix Hervé 502 LUX KSE
14 Alexey Koshelev 518 BEL Stone Climbing Factory
15 Jim Zeimes 511 LUX Escal'Pades
16 François Mertens 521 BEL Entre Ciel et Terre
17 Maxime Duculot 504 BEL ESKIlibre
18 Igor Dierckx 506 BEL Entre Ciel et Terre
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ties Vancraeynest 509 BEL Klimax
2 Hannes van Duysen 501 BEL Vertical Thinking
3 Arthur Bouquet 507 BEL Vertical Thinking
4 Félix Hervé 502 LUX KSE
5 Alexey Koshelev 518 BEL Stone Climbing Factory
6 Jim Zeimes 511 LUX Escal'Pades
7 François Mertens 521 BEL Entre Ciel et Terre
8 Maxime Duculot 504 BEL ESKIlibre
9 Igor Dierckx 506 BEL Entre Ciel et Terre
10 Thibault Claesen 508 BEL Stone Climbing Factory
11 Nathan Rousselle 503 BEL Escal'Pades
12 Lucas Hofmann 516 BEL Gecko Tank
13 Martin dassesse 514 BEL Gecko Tank
14 Sacha César 520 BEL Escal'Pades
15 Florian Royer 515 BEL Escal'Pades
16 Pol Freres 512 LUX Flera
17 Ferre Huylebroek 510 BEL Vertical Thinking
18 Félix Foret 505 BEL Entre Ciel et Terre
10-03-2018 18:00
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Ties Vancraeynest 509 BEL Top 34+ 22 100.0 Klimax
2 Arthur Bouquet 507 BEL 51 31 19.5+ 80.0 Vertical Thinking
3 Hannes van Duysen 501 BEL 54+ Top 19+ 65.0 Vertical Thinking
4 Alexey Koshelev 518 BEL 51+ 25 17 55.0 Stone Climbing Factory
5 Jim Zeimes 511 LUX 39+ 34+ 13+ 51.0 Escal'Pades
6 Sacha César 520 BEL 39 24 13+ 47.0 Escal'Pades
7 François Mertens 521 BEL Top 32 13 43.0 Entre Ciel et Terre
8 Ferre Huylebroek 510 BEL 48+ 4+ 4 40.0 Vertical Thinking
9 Lucas Hofmann 516 BEL 36+ 23 37.0 Gecko Tank
10 Igor Dierckx 506 BEL 37 20 34.0 Entre Ciel et Terre
11 Félix Foret 505 BEL 32+ 20+ 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Pol Freres 512 LUX 39 14 28.0 Flera
13 Nathan Rousselle 503 BEL 39+ 2+ 26.0 Escal'Pades
14 Martin dassesse 514 BEL 31+ 14+ 24.0 Gecko Tank
15 Florian Royer 515 BEL 29+ 19 22.0 Escal'Pades
16 Thibault Claesen 508 BEL 31+ 13 19.0 Stone Climbing Factory
16 Félix Hervé 502 LUX 32 4+ 19.0 KSE
18 Maxime Duculot 504 BEL 15 4 16.0 ESKIlibre

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.