Belgian Lead Youth , 24-03-2018 00:00, Blueberry Hill, Courtray

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:

Having complications with your registration? Contact us before the closure of the inscriptions on joris.aerts@klimenbergsportfederatie.be and jean@clubalpin.be.  Late registrations/ complains won't be accepted.

Program:

8:00-9:00 registration

9:15 briefing

9:45 start route 1

12:30/13:00 Start route 2 (provisional)

15:20 closing isolation (provisional)

15:30 observation

16:00 finals

Coaches info: https://drive.google.com/file/d/1nSrZPguOldDrLVBWIcK1cBoQ_TwwEFBN/view?usp=sharing

Junior Female

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Cathinka Tilborghs 2 Klimax
Esther Sartiaux 3 Klimclub Hungaria
Laure-Anne Stevens 1 Klimax
Elfe Claes 4 Klimax

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Elfe Claes 4 Klimax
2 Laure-Anne Stevens 1 Klimax
3 Esther Sartiaux 3 Klimclub Hungaria
4 Cathinka Tilborghs 2 Klimax
# Naam Rugnummer Team
1 Esther Sartiaux 3 Klimclub Hungaria
2 Cathinka Tilborghs 2 Klimax
3 Elfe Claes 4 Klimax
4 Laure-Anne Stevens 1 Klimax
24-03-2018 18:08
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Laure-Anne Stevens 1 Top 23+ 31+ 100.0 Klimax
2 Elfe Claes 4 Top 19+ 30 80.0 Klimax
3 Cathinka Tilborghs 2 31 19+ 18+ 65.0 Klimax
4 Esther Sartiaux 3 19 12 55.0 Klimclub Hungaria

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Louis Debrulle 101 Stone Climbing Factory
Mathijs van Gorp 111 Klimax
Sander De Boever 108 Bleau Climbing Team
Tillo Legley 110 Blueberry Club
Sam Lemmens 102 Klimclub Hungaria
Brecht Wittoek 104 Klimclub Hungaria
Lukas Franckaert 107 City Lizard
Ward Huylebroek 105 Bleau Climbing Team
Dorsan van Cutsem 113 Entre Ciel et Terre
Justin Fernez 109 Face Nord / Evolution

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Justin Fernez 109 Face Nord / Evolution
2 Louis Debrulle 101 Stone Climbing Factory
3 Brecht Wittoek 104 Klimclub Hungaria
4 Ward Huylebroek 105 Bleau Climbing Team
5 Sander De Boever 108 Bleau Climbing Team
6 Tillo Legley 110 Blueberry Club
7 Lukas Franckaert 107 City Lizard
8 Mathijs van Gorp 111 Klimax
9 Dorsan van Cutsem 113 Entre Ciel et Terre
10 Sam Lemmens 102 Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Team
1 Tillo Legley 110 Blueberry Club
2 Lukas Franckaert 107 City Lizard
3 Mathijs van Gorp 111 Klimax
4 Dorsan van Cutsem 113 Entre Ciel et Terre
5 Sam Lemmens 102 Klimclub Hungaria
6 Justin Fernez 109 Face Nord / Evolution
7 Louis Debrulle 101 Stone Climbing Factory
8 Brecht Wittoek 104 Klimclub Hungaria
9 Ward Huylebroek 105 Bleau Climbing Team
10 Sander De Boever 108 Bleau Climbing Team
24-03-2018 18:08
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lukas Franckaert 107 Top 26+ Top 100.0 City Lizard
2 Louis Debrulle 101 Top 25+ Top 80.0 Stone Climbing Factory
3 Sam Lemmens 102 Top 19+ 31 65.0 Klimclub Hungaria
4 Brecht Wittoek 104 Top 17+ 28 55.0 Klimclub Hungaria
5 Sander De Boever 108 24+ 23 27+ 51.0 Bleau Climbing Team
6 Tillo Legley 110 26+ 22+ 24+ 47.0 Blueberry Club
7 Dorsan van Cutsem 113 26+ 19+ 43.0 Entre Ciel et Terre
8 Ward Huylebroek 105 25 16+ 40.0 Bleau Climbing Team
9 Mathijs van Gorp 111 26 15+ 37.0 Klimax
10 Justin Fernez 109 19+ 16+ 34.0 Face Nord / Evolution

Youth A Female

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Zara Cooreman 202 BEL Brussels Monkeys Climbing
Nolwenn de Vocht 203 BEL Stone Climbing Factory
Ine van Zegbroeck 204 BEL Klimax
Emmy Delannoy 207 BEL
Perrine Bieux 206 LUX KSE
Morgane Daele 210 BEL Rêvolution Climbing Team
Camille De Wit 201 BEL Klimclub Hungaria
Charlène Tilborghs 208 BEL Klimax

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Perrine Bieux 206 LUX KSE
2 Nolwenn de Vocht 203 BEL Stone Climbing Factory
3 Charlène Tilborghs 208 BEL Klimax
4 Ine van Zegbroeck 204 BEL Klimax
5 Camille De Wit 201 BEL Klimclub Hungaria
6 Zara Cooreman 202 BEL Brussels Monkeys Climbing
7 Emmy Delannoy 207 BEL
8 Morgane Daele 210 BEL Rêvolution Climbing Team
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Camille De Wit 201 BEL Klimclub Hungaria
2 Zara Cooreman 202 BEL Brussels Monkeys Climbing
3 Emmy Delannoy 207 BEL
4 Morgane Daele 210 BEL Rêvolution Climbing Team
5 Perrine Bieux 206 LUX KSE
6 Nolwenn de Vocht 203 BEL Stone Climbing Factory
7 Charlène Tilborghs 208 BEL Klimax
8 Ine van Zegbroeck 204 BEL Klimax
24-03-2018 18:08
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Morgane Daele 210 BEL Top 33 31+ 100.0 Rêvolution Climbing Team
2 Perrine Bieux 206 LUX 29 33 29+ 80.0 KSE
3 Ine van Zegbroeck 204 BEL Top 28+ 29+ 65.0 Klimax
4 Charlène Tilborghs 208 BEL Top 28+ 25+ 55.0 Klimax
5 Camille De Wit 201 BEL Top 20+ 21+ 51.0 Klimclub Hungaria
6 Zara Cooreman 202 BEL Top 19.5+ 47.0 Brussels Monkeys Climbing
7 Nolwenn de Vocht 203 BEL Top 15+ 43.0 Stone Climbing Factory
8 Emmy Delannoy 207 BEL 13 0 40.0

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Team
Lionel Bauduin 307 Brussels Monkeys Climbing
Martin Ykman 313 Stone Climbing Factory
Luca Ferrari 324 Stone Climbing Factory
Mats Vancraeynest 317 Klimax
Aurelien Massin 308 SSF
Loïc Prégaldien 306 Gecko Tank
Donatien Meeùs 319 Stone Climbing Factory
Aiko Herbos 305 Klimax
John-Alexandre Vink 320 Rêvolution Climbing Team
Wolf Goossens 310 Bleau Climbing Team
Samuel Duron 322 Vertical Thinking
Simon Vandenhaute 318 Klimclub Hungaria
lucas Uytterhoeven 303 Klimclub Hungaria
Hannes Perilleux 309 Olympia
Robin Andries 302 Team ACCM
Brieuc De Backer 323 Entre Ciel et Terre
Mathias Evrard 301 Gecko Tank
ioen delille 314 Gecko Tank
Josué cammaert 304 The North Face
Zéphyr Defays 316 Escal'Pades

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Team
1 Simon Vandenhaute 318 Klimclub Hungaria
2 John-Alexandre Vink 320 Rêvolution Climbing Team
3 Samuel Duron 322 Vertical Thinking
4 Wolf Goossens 310 Bleau Climbing Team
5 Aurelien Massin 308 SSF
6 lucas Uytterhoeven 303 Klimclub Hungaria
7 Josué cammaert 304 The North Face
8 Loïc Prégaldien 306 Gecko Tank
9 Robin Andries 302 Team ACCM
10 Donatien Meeùs 319 Stone Climbing Factory
11 Mathias Evrard 301 Gecko Tank
12 Martin Ykman 313 Stone Climbing Factory
13 Brieuc De Backer 323 Entre Ciel et Terre
14 Luca Ferrari 324 Stone Climbing Factory
15 Hannes Perilleux 309 Olympia
16 Mats Vancraeynest 317 Klimax
17 Zéphyr Defays 316 Escal'Pades
18 ioen delille 314 Gecko Tank
19 Lionel Bauduin 307 Brussels Monkeys Climbing
20 Aiko Herbos 305 Klimax
# Naam Rugnummer Team
1 Mathias Evrard 301 Gecko Tank
2 Martin Ykman 313 Stone Climbing Factory
3 Brieuc De Backer 323 Entre Ciel et Terre
4 Luca Ferrari 324 Stone Climbing Factory
5 Hannes Perilleux 309 Olympia
6 Mats Vancraeynest 317 Klimax
7 Zéphyr Defays 316 Escal'Pades
8 ioen delille 314 Gecko Tank
9 Lionel Bauduin 307 Brussels Monkeys Climbing
10 Aiko Herbos 305 Klimax
11 Simon Vandenhaute 318 Klimclub Hungaria
12 John-Alexandre Vink 320 Rêvolution Climbing Team
13 Samuel Duron 322 Vertical Thinking
14 Wolf Goossens 310 Bleau Climbing Team
15 Aurelien Massin 308 SSF
16 lucas Uytterhoeven 303 Klimclub Hungaria
17 Josué cammaert 304 The North Face
18 Loïc Prégaldien 306 Gecko Tank
19 Robin Andries 302 Team ACCM
20 Donatien Meeùs 319 Stone Climbing Factory
24-03-2018 18:08
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Luca Ferrari 324 Top 26 31+ 100.0 Stone Climbing Factory
2 Mats Vancraeynest 317 Top 22 31+ 80.0 Klimax
3 Aiko Herbos 305 Top 22+ 29+ 65.0 Klimax
4 Lionel Bauduin 307 Top 23 25 55.0 Brussels Monkeys Climbing
5 Samuel Duron 322 29+ 19+ 23 51.0 Vertical Thinking
6 lucas Uytterhoeven 303 26+ 22+ 19 47.0 Klimclub Hungaria
7 Donatien Meeùs 319 Top 22+ 17+ 43.0 Stone Climbing Factory
8 Robin Andries 302 29 19+ 16 40.0 Team ACCM
9 Martin Ykman 313 20+ 22+ 37.0 Stone Climbing Factory
10 Hannes Perilleux 309 24 17+ 34.0 Olympia
11 Wolf Goossens 310 21+ 18+ 31.0 Bleau Climbing Team
12 John-Alexandre Vink 320 24+ 15+ 28.0 Rêvolution Climbing Team
13 Brieuc De Backer 323 20 19 26.0 Entre Ciel et Terre
14 Zéphyr Defays 316 20+ 16 24.0 Escal'Pades
15 Mathias Evrard 301 23 15 22.0 Gecko Tank
16 Loïc Prégaldien 306 20+ 15+ 20.0 Gecko Tank
17 Aurelien Massin 308 17+ 15+ 18.0 SSF
18 Simon Vandenhaute 318 18+ 15 16.0 Klimclub Hungaria
19 ioen delille 314 14 14+ 13.0 Gecko Tank
19 Josué cammaert 304 14+ 14 13.0 The North Face

Youth B Female

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Team
Tine Walraevens 404 Vertical Thinking
Lucie Watillon 406 Moondo
Ite Lemière 410 Klimax
Silke Dewitte 401 Klimax
Siri de Leus 411 Rêvolution Climbing Team
Nore Pellens 408 Klimax
Pauline Oury 403 Escal'Pades
Justine Gesché 402 Face Nord / Evolution
Lucile Tastenhoye 405 Entre Ciel et Terre
chloé LAMBERT 409 Entre Ciel et Terre
Juliette Colpin-van Swam 407 Gecko Tank
Juliette Meunier 412 Escal'Pades

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Team
1 Tine Walraevens 404 Vertical Thinking
2 Ite Lemière 410 Klimax
3 Lucie Watillon 406 Moondo
4 Siri de Leus 411 Rêvolution Climbing Team
5 Lucile Tastenhoye 405 Entre Ciel et Terre
6 chloé LAMBERT 409 Entre Ciel et Terre
7 Juliette Colpin-van Swam 407 Gecko Tank
8 Silke Dewitte 401 Klimax
9 Nore Pellens 408 Klimax
10 Pauline Oury 403 Escal'Pades
11 Juliette Meunier 412 Escal'Pades
12 Justine Gesché 402 Face Nord / Evolution
# Naam Rugnummer Team
1 Juliette Colpin-van Swam 407 Gecko Tank
2 Silke Dewitte 401 Klimax
3 Nore Pellens 408 Klimax
4 Pauline Oury 403 Escal'Pades
5 Juliette Meunier 412 Escal'Pades
6 Justine Gesché 402 Face Nord / Evolution
7 Tine Walraevens 404 Vertical Thinking
8 Ite Lemière 410 Klimax
9 Lucie Watillon 406 Moondo
10 Siri de Leus 411 Rêvolution Climbing Team
11 Lucile Tastenhoye 405 Entre Ciel et Terre
12 chloé LAMBERT 409 Entre Ciel et Terre
24-03-2018 18:09
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lucie Watillon 406 Top Top Top 100.0 Moondo
2 Pauline Oury 403 Top 28 26+ 80.0 Escal'Pades
3 Silke Dewitte 401 Top 20.5+ 26+ 65.0 Klimax
4 Nore Pellens 408 28 27+ 17+ 55.0 Klimax
5 Siri de Leus 411 Top 19+ 16+ 51.0 Rêvolution Climbing Team
6 Ite Lemière 410 34+ 25+ 16 47.0 Klimax
7 Tine Walraevens 404 28 25 14+ 43.0 Vertical Thinking
8 chloé LAMBERT 409 13+ 18.5+ 40.0 Entre Ciel et Terre
9 Juliette Meunier 412 13 18.5+ 37.0 Escal'Pades
10 Juliette Colpin-van Swam 407 22+ 10+ 34.0 Gecko Tank
11 Lucile Tastenhoye 405 13+ 15+ 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Justine Gesché 402 9+ 18.5 28.0 Face Nord / Evolution

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Hannes van Duysen 508 BEL Vertical Thinking
Ties Vancraeynest 503 BEL Klimax
Arthur Bouquet 511 BEL Vertical Thinking
Thibault Claesen 509 BEL Stone Climbing Factory
Félix Foret 504 BEL Entre Ciel et Terre
Thomas Risselin 505 BEL
Jim Zeimes 502 LUX Escal'Pades
Alexey Koshelev 513 BEL Stone Climbing Factory
Nathan Rousselle 507 BEL Escal'Pades
Thibo Bourgeois 516 BEL Stone Climbing Factory
Ferre Huylebroek 517 BEL Vertical Thinking
Ferre Beirens 515 BEL Vertical Thinking
François Mertens 506 BEL Entre Ciel et Terre
Martin dassesse 501 BEL Gecko Tank
Sacha César 514 BEL Escal'Pades

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sacha César 514 BEL Escal'Pades
2 Hannes van Duysen 508 BEL Vertical Thinking
3 Martin dassesse 501 BEL Gecko Tank
4 Nathan Rousselle 507 BEL Escal'Pades
5 Alexey Koshelev 513 BEL Stone Climbing Factory
6 Thomas Risselin 505 BEL
7 François Mertens 506 BEL Entre Ciel et Terre
8 Ferre Huylebroek 517 BEL Vertical Thinking
9 Ferre Beirens 515 BEL Vertical Thinking
10 Thibault Claesen 509 BEL Stone Climbing Factory
11 Ties Vancraeynest 503 BEL Klimax
12 Thibo Bourgeois 516 BEL Stone Climbing Factory
13 Jim Zeimes 502 LUX Escal'Pades
14 Félix Foret 504 BEL Entre Ciel et Terre
15 Arthur Bouquet 511 BEL Vertical Thinking
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferre Beirens 515 BEL Vertical Thinking
2 Thibault Claesen 509 BEL Stone Climbing Factory
3 Ties Vancraeynest 503 BEL Klimax
4 Thibo Bourgeois 516 BEL Stone Climbing Factory
5 Jim Zeimes 502 LUX Escal'Pades
6 Félix Foret 504 BEL Entre Ciel et Terre
7 Arthur Bouquet 511 BEL Vertical Thinking
8 Sacha César 514 BEL Escal'Pades
9 Hannes van Duysen 508 BEL Vertical Thinking
10 Martin dassesse 501 BEL Gecko Tank
11 Nathan Rousselle 507 BEL Escal'Pades
12 Alexey Koshelev 513 BEL Stone Climbing Factory
13 Thomas Risselin 505 BEL
14 François Mertens 506 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ferre Huylebroek 517 BEL Vertical Thinking
24-03-2018 18:09
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Ties Vancraeynest 503 BEL Top Top 26+ 100.0 Klimax
2 Ferre Huylebroek 517 BEL Top 24+ 26+ 80.0 Vertical Thinking
3 Hannes van Duysen 508 BEL Top Top 25+ 65.0 Vertical Thinking
4 François Mertens 506 BEL Top Top 19.5+ 55.0 Entre Ciel et Terre
5 Jim Zeimes 502 LUX Top 23+ 19.5+ 51.0 Escal'Pades
6 Arthur Bouquet 511 BEL 38 28+ 19.5+ 47.0 Vertical Thinking
7 Alexey Koshelev 513 BEL 39+ 25+ 18 43.0 Stone Climbing Factory
8 Ferre Beirens 515 BEL 39+ 24+ 17+ 40.0 Vertical Thinking
9 Nathan Rousselle 507 BEL 31 24+ 37.0 Escal'Pades
10 Sacha César 514 BEL 33+ 19+ 34.0 Escal'Pades
11 Félix Foret 504 BEL 32+ 19+ 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Martin dassesse 501 BEL 30+ 18+ 28.0 Gecko Tank
13 Thibault Claesen 509 BEL 30+ 14+ 25.0 Stone Climbing Factory
13 Thibo Bourgeois 516 BEL 30+ 14+ 25.0 Stone Climbing Factory
15 Thomas Risselin 505 BEL 20+ 14+ 22.0

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.