Belgian Lead Youth , 24-03-2018 00:00, Blueberry Hill, Courtray

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:

Having complications with your registration? Contact us before the closure of the inscriptions on joris.aerts@klimenbergsportfederatie.be and jean@clubalpin.be.  Late registrations/ complains won't be accepted.

Program:

8:00-9:00 registration

9:15 briefing

9:45 start route 1

12:30/13:00 Start route 2 (provisional)

15:20 closing isolation (provisional)

15:30 observation

16:00 finals

Coaches info: https://drive.google.com/file/d/1nSrZPguOldDrLVBWIcK1cBoQ_TwwEFBN/view?usp=sharing

Junior Female

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Team
Anon9077 - -
Esther Sartiaux 3 Klimclub Hungaria
Laure-Anne Stevens 1 Klimax
Elfe Claes 4 Klimax

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Team
1 Elfe Claes 4 Klimax
2 Laure-Anne Stevens 1 Klimax
3 Esther Sartiaux 3 Klimclub Hungaria
4 Anon9077 - -
# Naam Rugnummer Team
1 Esther Sartiaux 3 Klimclub Hungaria
2 Anon9077 - -
3 Elfe Claes 4 Klimax
4 Laure-Anne Stevens 1 Klimax
24-03-2018 18:08
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Laure-Anne Stevens 1 Top 23+ 31+ 100.0 Klimax
2 Elfe Claes 4 Top 19+ 30 80.0 Klimax
3 Anon9077 - 31 19+ 18+ 65.0 -
4 Esther Sartiaux 3 19 12 55.0 Klimclub Hungaria

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Louis Debrulle 101 Stone Climbing Factory
Mathijs van Gorp 111 Klimax
Sander De Boever 108 Bleau Climbing Team
Tillo Legley 110 Blueberry Club
Sam Lemmens 102 Klimclub Hungaria
Brecht Wittoek 104 Klimclub Hungaria
Lukas Franckaert 107 City Lizard
Ward Huylebroek 105 Bleau Climbing Team
Dorsan van Cutsem 113 Entre Ciel et Terre
Justin Fernez 109

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Team
1 Justin Fernez 109
2 Louis Debrulle 101 Stone Climbing Factory
3 Brecht Wittoek 104 Klimclub Hungaria
4 Ward Huylebroek 105 Bleau Climbing Team
5 Sander De Boever 108 Bleau Climbing Team
6 Tillo Legley 110 Blueberry Club
7 Lukas Franckaert 107 City Lizard
8 Mathijs van Gorp 111 Klimax
9 Dorsan van Cutsem 113 Entre Ciel et Terre
10 Sam Lemmens 102 Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Team
1 Tillo Legley 110 Blueberry Club
2 Lukas Franckaert 107 City Lizard
3 Mathijs van Gorp 111 Klimax
4 Dorsan van Cutsem 113 Entre Ciel et Terre
5 Sam Lemmens 102 Klimclub Hungaria
6 Justin Fernez 109
7 Louis Debrulle 101 Stone Climbing Factory
8 Brecht Wittoek 104 Klimclub Hungaria
9 Ward Huylebroek 105 Bleau Climbing Team
10 Sander De Boever 108 Bleau Climbing Team
24-03-2018 18:08
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lukas Franckaert 107 Top 26+ Top 100.0 City Lizard
2 Louis Debrulle 101 Top 25+ Top 80.0 Stone Climbing Factory
3 Sam Lemmens 102 Top 19+ 31 65.0 Klimclub Hungaria
4 Brecht Wittoek 104 Top 17+ 28 55.0 Klimclub Hungaria
5 Sander De Boever 108 24+ 23 27+ 51.0 Bleau Climbing Team
6 Tillo Legley 110 26+ 22+ 24+ 47.0 Blueberry Club
7 Dorsan van Cutsem 113 26+ 19+ 43.0 Entre Ciel et Terre
8 Ward Huylebroek 105 25 16+ 40.0 Bleau Climbing Team
9 Mathijs van Gorp 111 26 15+ 37.0 Klimax
10 Justin Fernez 109 19+ 16+ 34.0

Youth A Female

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Nat. Team
Zara Cooreman 202 BEL Brussels Monkeys Climbing
Nolwenn de Vocht 203 BEL Stone Climbing Factory
Ine van Zegbroeck 204 BEL Klimax
Emmy Delannoy 207 BEL
Perrine Bieux 206 LUX KSE
Morgane Daele 210 BEL
Camille De Wit 201 BEL Klimclub Hungaria
Charlène Tilborghs 208 BEL Klimax

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Perrine Bieux 206 LUX KSE
2 Nolwenn de Vocht 203 BEL Stone Climbing Factory
3 Charlène Tilborghs 208 BEL Klimax
4 Ine van Zegbroeck 204 BEL Klimax
5 Camille De Wit 201 BEL Klimclub Hungaria
6 Zara Cooreman 202 BEL Brussels Monkeys Climbing
7 Emmy Delannoy 207 BEL
8 Morgane Daele 210 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Camille De Wit 201 BEL Klimclub Hungaria
2 Zara Cooreman 202 BEL Brussels Monkeys Climbing
3 Emmy Delannoy 207 BEL
4 Morgane Daele 210 BEL
5 Perrine Bieux 206 LUX KSE
6 Nolwenn de Vocht 203 BEL Stone Climbing Factory
7 Charlène Tilborghs 208 BEL Klimax
8 Ine van Zegbroeck 204 BEL Klimax
24-03-2018 18:08
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Morgane Daele 210 BEL Top 33 31+ 100.0
2 Perrine Bieux 206 LUX 29 33 29+ 80.0 KSE
3 Ine van Zegbroeck 204 BEL Top 28+ 29+ 65.0 Klimax
4 Charlène Tilborghs 208 BEL Top 28+ 25+ 55.0 Klimax
5 Camille De Wit 201 BEL Top 20+ 21+ 51.0 Klimclub Hungaria
6 Zara Cooreman 202 BEL Top 19.5+ 47.0 Brussels Monkeys Climbing
7 Nolwenn de Vocht 203 BEL Top 15+ 43.0 Stone Climbing Factory
8 Emmy Delannoy 207 BEL 13 0 40.0

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Team
Lionel Bauduin 307 Brussels Monkeys Climbing
Martin Ykman 313 Stone Climbing Factory
Luca Ferrari 324 Stone Climbing Factory
Mats Vancraeynest 317 Klimax
Aurelien Massin 308 Top Rock - l’Elephant
Loïc Prégaldien 306 CAB Liège /Gecko
Donatien Meeus 319 Stone Climbing Factory
Aiko Herbos 305 Klimax
John-Alexandre Vink 320
Wolf Goossens 310 Bleau Climbing Team
Samuel Duron 322 Vertical Thinking
Simon Vandenhaute 318 Klimclub Hungaria
Lucas Uytterhoeven 303 Klimclub Hungaria
Hannes Perilleux 309 Olympia
Robin Andries 302 Team ACCM
Brieuc De Backer 323 Entre Ciel et Terre
Mathias Evrard 301 CAB Liège /Gecko
Ioen Delille 314 CAB Liège /Gecko
Josué Cammaert 304 The North Face
Zéphyr Defays 316 Escal'Pades

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Team
1 Simon Vandenhaute 318 Klimclub Hungaria
2 John-Alexandre Vink 320
3 Samuel Duron 322 Vertical Thinking
4 Wolf Goossens 310 Bleau Climbing Team
5 Aurelien Massin 308 Top Rock - l’Elephant
6 Lucas Uytterhoeven 303 Klimclub Hungaria
7 Josué Cammaert 304 The North Face
8 Loïc Prégaldien 306 CAB Liège /Gecko
9 Robin Andries 302 Team ACCM
10 Donatien Meeus 319 Stone Climbing Factory
11 Mathias Evrard 301 CAB Liège /Gecko
12 Martin Ykman 313 Stone Climbing Factory
13 Brieuc De Backer 323 Entre Ciel et Terre
14 Luca Ferrari 324 Stone Climbing Factory
15 Hannes Perilleux 309 Olympia
16 Mats Vancraeynest 317 Klimax
17 Zéphyr Defays 316 Escal'Pades
18 Ioen Delille 314 CAB Liège /Gecko
19 Lionel Bauduin 307 Brussels Monkeys Climbing
20 Aiko Herbos 305 Klimax
# Naam Rugnummer Team
1 Mathias Evrard 301 CAB Liège /Gecko
2 Martin Ykman 313 Stone Climbing Factory
3 Brieuc De Backer 323 Entre Ciel et Terre
4 Luca Ferrari 324 Stone Climbing Factory
5 Hannes Perilleux 309 Olympia
6 Mats Vancraeynest 317 Klimax
7 Zéphyr Defays 316 Escal'Pades
8 Ioen Delille 314 CAB Liège /Gecko
9 Lionel Bauduin 307 Brussels Monkeys Climbing
10 Aiko Herbos 305 Klimax
11 Simon Vandenhaute 318 Klimclub Hungaria
12 John-Alexandre Vink 320
13 Samuel Duron 322 Vertical Thinking
14 Wolf Goossens 310 Bleau Climbing Team
15 Aurelien Massin 308 Top Rock - l’Elephant
16 Lucas Uytterhoeven 303 Klimclub Hungaria
17 Josué Cammaert 304 The North Face
18 Loïc Prégaldien 306 CAB Liège /Gecko
19 Robin Andries 302 Team ACCM
20 Donatien Meeus 319 Stone Climbing Factory
24-03-2018 18:08
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Luca Ferrari 324 Top 26 31+ 100.0 Stone Climbing Factory
2 Mats Vancraeynest 317 Top 22 31+ 80.0 Klimax
3 Aiko Herbos 305 Top 22+ 29+ 65.0 Klimax
4 Lionel Bauduin 307 Top 23 25 55.0 Brussels Monkeys Climbing
5 Samuel Duron 322 29+ 19+ 23 51.0 Vertical Thinking
6 Lucas Uytterhoeven 303 26+ 22+ 19 47.0 Klimclub Hungaria
7 Donatien Meeus 319 Top 22+ 17+ 43.0 Stone Climbing Factory
8 Robin Andries 302 29 19+ 16 40.0 Team ACCM
9 Martin Ykman 313 20+ 22+ 37.0 Stone Climbing Factory
10 Hannes Perilleux 309 24 17+ 34.0 Olympia
11 Wolf Goossens 310 21+ 18+ 31.0 Bleau Climbing Team
12 John-Alexandre Vink 320 24+ 15+ 28.0
13 Brieuc De Backer 323 20 19 26.0 Entre Ciel et Terre
14 Zéphyr Defays 316 20+ 16 24.0 Escal'Pades
15 Mathias Evrard 301 23 15 22.0 CAB Liège /Gecko
16 Loïc Prégaldien 306 20+ 15+ 20.0 CAB Liège /Gecko
17 Aurelien Massin 308 17+ 15+ 18.0 Top Rock - l’Elephant
18 Simon Vandenhaute 318 18+ 15 16.0 Klimclub Hungaria
19 Ioen Delille 314 14 14+ 13.0 CAB Liège /Gecko
19 Josué Cammaert 304 14+ 14 13.0 The North Face

Youth B Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth B Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.