Belgian Lead, 13-05-2018 00:00, Face Nord, Mons

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Having complications with your registration? Contact us before the closure of the inscriptions on joris.aerts@klimenbergsportfederatie.be and jean@clubalpin.be.  Late registrations/ complains won't be accepted.

Female (lead)

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Anak Verhoeven 8 BEL Klimax
Liubov Lukina 11 RUS Klimclub Hungaria
Celine Cuypers 7 BEL Klimax
Charlène Tilborghs 9 BEL Klimax
Perrine Bieux 12 LUX KSE
Héloïse Doumont 5 BEL Rêvolution Climbing Team
Claudine Delsaux 2 BEL Gecko Tank
Morgane Daele 3 BEL Rêvolution Climbing Team
Lucie Watillon 1 BEL Moondo Dispensatie
Madeline Montignie 4 BEL Rêvolution Climbing Team
Laura van Bruyssel 10 BEL Klimax

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Héloïse Doumont 5 BEL Rêvolution Climbing Team
2 Madeline Montignie 4 BEL Rêvolution Climbing Team
3 Liubov Lukina 11 RUS Klimclub Hungaria
4 Claudine Delsaux 2 BEL Gecko Tank
5 Celine Cuypers 7 BEL Klimax
6 Lucie Watillon 1 BEL Moondo
7 Perrine Bieux 12 LUX KSE
8 Morgane Daele 3 BEL Rêvolution Climbing Team
9 Anak Verhoeven 8 BEL Klimax
10 Laura van Bruyssel 10 BEL Klimax
11 Charlène Tilborghs 9 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Perrine Bieux 12 LUX KSE
2 Morgane Daele 3 BEL Rêvolution Climbing Team
3 Anak Verhoeven 8 BEL Klimax
4 Laura van Bruyssel 10 BEL Klimax
5 Charlène Tilborghs 9 BEL Klimax
6 Héloïse Doumont 5 BEL Rêvolution Climbing Team
7 Madeline Montignie 4 BEL Rêvolution Climbing Team
8 Liubov Lukina 11 RUS Klimclub Hungaria
9 Claudine Delsaux 2 BEL Gecko Tank
10 Celine Cuypers 7 BEL Klimax
11 Lucie Watillon 1 BEL Moondo
13-05-2018 17:49
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Anak Verhoeven 8 BEL Top Top Top 100.0 Klimax
2 Lucie Watillon 1 BEL Top 26+ 33 80.0 Moondo
3 Héloïse Doumont 5 BEL Top 32 32+ 65.0 Rêvolution Climbing Team
4 Celine Cuypers 7 BEL Top 31 29+ 55.0 Klimax
5 Madeline Montignie 4 BEL Top 23 21 51.0 Rêvolution Climbing Team
6 Charlène Tilborghs 9 BEL Top 22+ 21 47.0 Klimax
7 Morgane Daele 3 BEL 35 25 21 43.0 Rêvolution Climbing Team
8 Perrine Bieux 12 LUX Top 18 40.0 KSE
9 Laura van Bruyssel 10 BEL 32+ 23+ 37.0 Klimax
10 Liubov Lukina 11 RUS 28.5+ 22+ 34.0 Klimclub Hungaria
11 Claudine Delsaux 2 BEL 28 22 31.0 Gecko Tank

Aantal deelnemers: 25

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Arno Luypaert 125 BEL Moondo
Rafael Coronado 126 LUX Escal'Pades
Michaël Timmermans 113 BEL Stone Climbing Factory
Mats Vancraeynest 109 BEL Klimax
Yashin ver Donck 112 BEL Olympia
Ties Vancraeynest 124 BEL Dispensatie
Sven Lempereur 105 BEL Rêvolution Climbing Team
Mathijs van Gorp 119 BEL Klimax
Mathieu Pauwels 114 BEL
Cédric Claert 123 BEL Team ACCM
Sébastien Berthe 127 BEL Rêvolution Climbing Team
Sam Lemmens 122 BEL Klimclub Hungaria
Loïc Timmermans 129 BEL Stone Climbing Factory
Alexis Guérin 110 BEL Rêvolution Climbing Team
Nicolas Collin 121 BEL Stone Climbing Factory
Robin Andries 116 BEL Team ACCM
Thomas Salakenos 117 BEL Rêvolution Climbing Team
Dorsan van Cutsem 101 BEL Entre Ciel et Terre
Luca Ferrari 103 BEL Stone Climbing Factory
Stéphane Hanssens 102 BEL Rêvolution Climbing Team
Antoine Kauffmann 118 BEL Rêvolution Climbing Team
Simon Lorenzi 111 BEL Rêvolution Climbing Team
Donatien Meeùs 128 BEL Stone Climbing Factory
Lukas Franckaert 104 BEL City Lizard
Malorick Caucheteur 115 BEL

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 25

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Arno Luypaert 125 BEL Moondo
2 Sam Lemmens 122 BEL Klimclub Hungaria
3 Dorsan van Cutsem 101 BEL Entre Ciel et Terre
4 Alexis Guérin 110 BEL Rêvolution Climbing Team
5 Mathijs van Gorp 119 BEL Klimax
6 Michaël Timmermans 113 BEL Stone Climbing Factory
7 Nicolas Collin 121 BEL Stone Climbing Factory
8 Luca Ferrari 103 BEL Stone Climbing Factory
9 Mats Vancraeynest 109 BEL Klimax
10 Robin Andries 116 BEL Team ACCM
11 Sven Lempereur 105 BEL Rêvolution Climbing Team
12 Malorick Caucheteur 115 BEL
13 Thomas Salakenos 117 BEL Rêvolution Climbing Team
14 Stéphane Hanssens 102 BEL Rêvolution Climbing Team
15 Loïc Timmermans 129 BEL Stone Climbing Factory
16 Cédric Claert 123 BEL Team ACCM
17 Ties Vancraeynest 124 BEL
18 Mathieu Pauwels 114 BEL
19 Yashin ver Donck 112 BEL Olympia
20 Sébastien Berthe 127 BEL Rêvolution Climbing Team
21 Simon Lorenzi 111 BEL Rêvolution Climbing Team
22 Donatien Meeùs 128 BEL Stone Climbing Factory
23 Rafael Coronado 126 LUX Escal'Pades
24 Lukas Franckaert 104 BEL City Lizard
25 Antoine Kauffmann 118 BEL Rêvolution Climbing Team
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Stéphane Hanssens 102 BEL Rêvolution Climbing Team
2 Loïc Timmermans 129 BEL Stone Climbing Factory
3 Cédric Claert 123 BEL Team ACCM
4 Ties Vancraeynest 124 BEL
5 Mathieu Pauwels 114 BEL
6 Yashin ver Donck 112 BEL Olympia
7 Sébastien Berthe 127 BEL Rêvolution Climbing Team
8 Simon Lorenzi 111 BEL Rêvolution Climbing Team
9 Donatien Meeùs 128 BEL Stone Climbing Factory
10 Rafael Coronado 126 LUX Escal'Pades
11 Lukas Franckaert 104 BEL City Lizard
12 Antoine Kauffmann 118 BEL Rêvolution Climbing Team
13 Arno Luypaert 125 BEL Moondo
14 Sam Lemmens 122 BEL Klimclub Hungaria
15 Dorsan van Cutsem 101 BEL Entre Ciel et Terre
16 Alexis Guérin 110 BEL Rêvolution Climbing Team
17 Mathijs van Gorp 119 BEL Klimax
18 Michaël Timmermans 113 BEL Stone Climbing Factory
19 Nicolas Collin 121 BEL Stone Climbing Factory
20 Luca Ferrari 103 BEL Stone Climbing Factory
21 Mats Vancraeynest 109 BEL Klimax
22 Robin Andries 116 BEL Team ACCM
23 Sven Lempereur 105 BEL Rêvolution Climbing Team
24 Malorick Caucheteur 115 BEL
25 Thomas Salakenos 117 BEL Rêvolution Climbing Team
13-05-2018 17:49
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Sébastien Berthe 127 BEL Top Top 34 100.0 Rêvolution Climbing Team
2 Simon Lorenzi 111 BEL Top 39+ 33 80.0 Rêvolution Climbing Team
3 Nicolas Collin 121 BEL 25+ 34+ 30+ 65.0 Stone Climbing Factory
4 Stéphane Hanssens 102 BEL Top 40 22 55.0 Rêvolution Climbing Team
5 Sven Lempereur 105 BEL 25+ 20 18+ 51.0 Rêvolution Climbing Team
6 Lukas Franckaert 104 BEL 20+ 31 17+ 47.0 City Lizard
7 Loïc Timmermans 129 BEL 25+ 36 9+ 43.0 Stone Climbing Factory
8 Antoine Kauffmann 118 BEL 20+ 28+ 6+ 40.0 Rêvolution Climbing Team
9 Rafael Coronado 126 LUX 17+ 34 37.0 Escal'Pades
10 Mathieu Pauwels 114 BEL 20+ 28 34.0
11 Thomas Salakenos 117 BEL 20+ 27+ 31.0 Rêvolution Climbing Team
12 Michaël Timmermans 113 BEL 20+ 27 28.0 Stone Climbing Factory
13 Ties Vancraeynest 124 BEL 20+ 25 26.0
14 Alexis Guérin 110 BEL 20 28 24.0 Rêvolution Climbing Team
15 Luca Ferrari 103 BEL 20+ 23 22.0 Stone Climbing Factory
16 Arno Luypaert 125 BEL 20+ 19+ 20.0 Moondo
17 Mats Vancraeynest 109 BEL 17 22+ 18.0 Klimax
18 Yashin ver Donck 112 BEL 14+ 21 16.0 Olympia
19 Sam Lemmens 122 BEL 15+ 19 14.0 Klimclub Hungaria
20 Robin Andries 116 BEL 11+ 16+ 12.0 Team ACCM
21 Cédric Claert 123 BEL 11 16+ 10.0 Team ACCM
22 Dorsan van Cutsem 101 BEL 11+ 13 9.0 Entre Ciel et Terre
23 Malorick Caucheteur 115 BEL 10+ 16 8.0
24 Mathijs van Gorp 119 BEL 10+ 15 7.0 Klimax
25 Donatien Meeùs 128 BEL 7 13 6.0 Stone Climbing Factory
Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar

Veterans Male

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team
Nicolas Daneau 204 BEL Entre Ciel et Terre
Olivier Anseau 206 BEL Bleau Climbing Team
Stéphane Van Lierde 202 BEL Entre Ciel et Terre
Eric Berthe 205 BEL Escal'Pades
Steven Cappoen 201 BEL Klimax
Benjamin Fallet 203 BEL

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 6

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eric Berthe 205 BEL Escal'Pades
2 Stéphane Van Lierde 202 BEL Entre Ciel et Terre
3 Benjamin Fallet 203 BEL
4 Olivier Anseau 206 BEL Bleau Climbing Team
5 Nicolas Daneau 204 BEL Entre Ciel et Terre
6 Steven Cappoen 201 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Olivier Anseau 206 BEL Bleau Climbing Team
2 Nicolas Daneau 204 BEL Entre Ciel et Terre
3 Steven Cappoen 201 BEL Klimax
4 Eric Berthe 205 BEL Escal'Pades
5 Stéphane Van Lierde 202 BEL Entre Ciel et Terre
6 Benjamin Fallet 203 BEL
13-05-2018 17:49
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Benjamin Fallet 203 BEL Top 27 22 100.0
2 Steven Cappoen 201 BEL 27 25+ 22 80.0 Klimax
3 Eric Berthe 205 BEL Top 24+ 21+ 65.0 Escal'Pades
4 Nicolas Daneau 204 BEL 26+ 20 17 55.0 Entre Ciel et Terre
5 Stéphane Van Lierde 202 BEL 26 19 51.0 Entre Ciel et Terre
6 Olivier Anseau 206 BEL 17+ 17 47.0 Bleau Climbing Team

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Rêvolution Climbing Team 394.0
2 Klimax 307.0
3 Stone Climbing Factory 136.0
4 Entre Ciel et Terre 115.0
5 Escal'Pades 102.0
6 Moondo 100.0
7 Klimclub Hungaria 48.0
8 City Lizard 47.0
8 Bleau Climbing Team 47.0
10 KSE 40.0
11 Gecko Tank 31.0
12 Team ACCM 22.0
13 Olympia 16.0