Blok Open 2018 Session 1 (9.00h-12.00h), 24-03-2018 00:00, Blok, Hoboken

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Inschrijving gesloten
Omschrijving:
ANNUAL BIG BOULDER COMPETITION for YOUTH, ADULTS and VETERANS

Om in te schrijven voor de wedstrijd maak je eerst een account aan( gratis). Dit doe je door recht boven in het scherm te klikken op "account aanmaken"

3 Sessions and finals:
max 70 climbers/ session
Participation in finals ONLY for climbers in SESSION 3
Finals m/f adults and veterans mixed

Youth -16y ranking m/f and podium
Adult ranking m/f and podium
Veterans +35y ranking m/f and podium

Many prices from our sponsors and tombola

SESSION 1: 9.00-12.00h : Youth -16y, Adults, Veterans
12.30h podium youth
SESSION 2: 13.00h-16.00h: Adults, Veterans -NO participation in finals !-
SESSION 3: 16.00h-19.00h: Adults, Veterans, Wild cards -possible participation in finals!-
19.30h: announcement finalists
20.30h-22.30: SPECIAL FINALS with dj Captain Thomas
23.00h: podium adults
23.00h-????: crazy sounds with Captain Thomas

Catering by URBAN WOLF 

inschrijvingsgeld = €20 inclusief tshirt

Aantal deelnemers: 2

Naam Rugnummer Team
Anon9161 - -
Veerle Van den Rul Crux Climbing Team

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 2

# Naam Rugnummer Team
1 Anon9161 - -
2 Veerle Van den Rul Crux Climbing Team
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Veerle Van den Rul 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1500 100.0 Crux Climbing Team
2 Anon9161 - 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 800 80.0 -

Female (16-) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Rob Burggrave BEL City Lizard
Lucas De Ridder BEL Kajoe
Benoit Delforge BEL City Lizard
Davy Vos BEL Crux Climbing Team
Senne Trogh BEL Kajoe
Simon Dierickx BEL Kajoe
Stijn Adams BEL City Lizard
Alexis Valck BEL Blok team
Jef Embrechts BEL
Gert Mercelis BEL Kajoe
Emile Cox BEL Kajoe
Niels Declercq BEL Kajoe
Dennis Muys BEL Kajoe
Pieter Jaeken BEL
Nicolai Ballin DEN

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emile Cox BEL Kajoe
2 Stijn Adams BEL City Lizard
3 Davy Vos BEL Crux Climbing Team
4 Simon Dierickx BEL Kajoe
5 Pieter Jaeken BEL
6 Benoit Delforge BEL City Lizard
7 Alexis Valck BEL Blok team
8 Dennis Muys BEL Kajoe
9 Jef Embrechts BEL
10 Lucas De Ridder BEL Kajoe
11 Niels Declercq BEL Kajoe
12 Rob Burggrave BEL City Lizard
13 Gert Mercelis BEL Kajoe
14 Senne Trogh BEL Kajoe
15 Nicolai Ballin DEN
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Stijn Adams BEL 1 1 1 1 1 1 1 2750 100.0 City Lizard
2 Dennis Muys BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2530 80.0 Kajoe
3 Emile Cox BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2480 65.0 Kajoe
4 Gert Mercelis BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2380 55.0 Kajoe
5 Senne Trogh BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2280 51.0 Kajoe
6 Simon Dierickx BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2270 47.0 Kajoe
7 Alexis Valck BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2170 43.0 Blok team
8 Davy Vos BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2120 40.0 Crux Climbing Team
9 Benoit Delforge BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1630 37.0 City Lizard
10 Pieter Jaeken BEL 1 1 1 1 1 1 1 1560 34.0
11 Rob Burggrave BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1340 31.0 City Lizard
12 Lucas De Ridder BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1080 28.0 Kajoe
13 Niels Declercq BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 750 26.0 Kajoe
14 Nicolai Ballin DEN 1 1 1 1 1 1 600 24.0
15 Jef Embrechts BEL 0 22.0

Male (16-) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.