Blok Open 2018 Session 1 (9.00h-12.00h), 24-03-2018 00:00, Blok, Hoboken

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Inschrijving gesloten
Officiele omschrijving:
ANNUAL BIG BOULDER COMPETITION for YOUTH, ADULTS and VETERANS

Om in te schrijven voor de wedstrijd maak je eerst een account aan( gratis). Dit doe je door recht boven in het scherm te klikken op "account aanmaken"

3 Sessions and finals:
max 70 climbers/ session
Participation in finals ONLY for climbers in SESSION 3
Finals m/f adults and veterans mixed

Youth -16y ranking m/f and podium
Adult ranking m/f and podium
Veterans +35y ranking m/f and podium

Many prices from our sponsors and tombola

SESSION 1: 9.00-12.00h : Youth -16y, Adults, Veterans
12.30h podium youth
SESSION 2: 13.00h-16.00h: Adults, Veterans -NO participation in finals !-
SESSION 3: 16.00h-19.00h: Adults, Veterans, Wild cards -possible participation in finals!-
19.30h: announcement finalists
20.30h-22.30: SPECIAL FINALS with dj Captain Thomas
23.00h: podium adults
23.00h-????: crazy sounds with Captain Thomas

Catering by URBAN WOLF 

inschrijvingsgeld = €20 inclusief tshirt

Aantal deelnemers: 2

Naam Rugnummer Team
Febe Roevens Kajoe
Veerle Van den Rul Crux Climbing Team

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 2

# Naam Rugnummer Team
1 Febe Roevens Kajoe
2 Veerle Van den Rul Crux Climbing Team
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Veerle Van den Rul 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1500 100.0 Crux Climbing Team
2 Febe Roevens 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 800 80.0 Kajoe

Female (16-) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Rob Burggrave BEL City Lizard
Lucas De Ridder BEL Kajoe
Benoit Delforge BEL City Lizard
Davy Vos BEL Crux Climbing Team
Senne Trogh BEL Kajoe
Simon Dierickx BEL Kajoe
Stijn Adams BEL City Lizard
Alexis Valck BEL Blok team
jef embrechts embrechts BEL
Gert Mercelis BEL Kajoe
Emile Cox BEL Kajoe
Niels Declercq BEL Kajoe
Dennis Muys BEL Kajoe
pieter jaeken BEL
Nicolai Z. Ballin DEN

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Emile Cox BEL Kajoe
2 Stijn Adams BEL City Lizard
3 Davy Vos BEL Crux Climbing Team
4 Simon Dierickx BEL Kajoe
5 pieter jaeken BEL
6 Benoit Delforge BEL City Lizard
7 Alexis Valck BEL Blok team
8 Dennis Muys BEL Kajoe
9 jef embrechts embrechts BEL
10 Lucas De Ridder BEL Kajoe
11 Niels Declercq BEL Kajoe
12 Rob Burggrave BEL City Lizard
13 Gert Mercelis BEL Kajoe
14 Senne Trogh BEL Kajoe
15 Nicolai Z. Ballin DEN
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Stijn Adams BEL 1 1 1 1 1 1 1 2750 100.0 City Lizard
2 Dennis Muys BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2530 80.0 Kajoe
3 Emile Cox BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2480 65.0 Kajoe
4 Gert Mercelis BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2380 55.0 Kajoe
5 Senne Trogh BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2280 51.0 Kajoe
6 Simon Dierickx BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2270 47.0 Kajoe
7 Alexis Valck BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2170 43.0 Blok team
8 Davy Vos BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2120 40.0 Crux Climbing Team
9 Benoit Delforge BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1630 37.0 City Lizard
10 pieter jaeken BEL 1 1 1 1 1 1 1 1560 34.0
11 Rob Burggrave BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1340 31.0 City Lizard
12 Lucas De Ridder BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1080 28.0 Kajoe
13 Niels Declercq BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 750 26.0 Kajoe
14 Nicolai Z. Ballin DEN 1 1 1 1 1 1 600 24.0
15 jef embrechts embrechts BEL 0 22.0

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team
Tariq Coen BEL Kajoe
Sander van Assche BEL City Lizard
Lewis Prévost BEL
Dries de Pesseroey BEL City Lizard
Lionel Windey BEL City Lizard
Emiel Weyn BEL City Lizard
Arthur Bouquet BEL Vertical Thinking
Aaron de Bruyn BEL City Lizard
Matthias Verbert BEL Kajoe
Willem Sans BEL Blok team
Ferre Demuynck BEL Blok team
Daniel S. Ballin DEN
Ezra Soetens BEL Blok team
Wolf Maes BEL City Lizard
Sander Dierickx BEL City Lizard
Gabriel Gonzalez BEL Blok team
Tibbe Apers BEL City Lizard
Robbe Robbe Matheï BEL
Stef Reweghs BEL

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Wolf Maes BEL City Lizard
2 Ferre Demuynck BEL Blok team
3 Tibbe Apers BEL City Lizard
4 Gabriel Gonzalez BEL Blok team
5 Tariq Coen BEL Kajoe
6 Lionel Windey BEL City Lizard
7 Sander van Assche BEL City Lizard
8 Matthias Verbert BEL Kajoe
9 Emiel Weyn BEL City Lizard
10 Willem Sans BEL Blok team
11 Dries de Pesseroey BEL City Lizard
12 Sander Dierickx BEL City Lizard
13 Daniel S. Ballin DEN
14 Aaron de Bruyn BEL City Lizard
15 Lewis Prévost BEL
16 Ezra Soetens BEL Blok team
17 Arthur Bouquet BEL Vertical Thinking
18 Robbe Robbe Matheï BEL
19 Stef Reweghs BEL
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Punten Totaal Comp. Punten Team
1 Dries de Pesseroey BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2530 100.0 City Lizard
2 Sander van Assche BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2490 80.0 City Lizard
3 Matthias Verbert BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2290 65.0 Kajoe
4 Ferre Demuynck BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1700 55.0 Blok team
5 Stef Reweghs BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1430 51.0
6 Emiel Weyn BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1320 47.0 City Lizard
7 Tariq Coen BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1040 43.0 Kajoe
8 Aaron de Bruyn BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 760 39.0 City Lizard
8 Sander Dierickx BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 760 39.0 City Lizard
10 Tibbe Apers BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 720 34.0 City Lizard
11 Ezra Soetens BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 570 31.0 Blok team
12 Willem Sans BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 490 28.0 Blok team
13 Wolf Maes BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 480 26.0 City Lizard
14 Lionel Windey BEL 1 1 1 1 1 1 1 340 24.0 City Lizard
15 Robbe Robbe Matheï BEL 1 1 1 1 1 1 1 330 22.0
16 Lewis Prévost BEL 1 1 1 1 1 1 250 20.0
17 Daniel S. Ballin DEN 1 1 1 1 190 18.0
18 Arthur Bouquet BEL 0 15.0 Vertical Thinking
18 Gabriel Gonzalez BEL 0 15.0 Blok team