Belgian Boulder Youth Cup 1, 06-10-2018 09:50, L'escale, Arlon

Discipline: Boulder
Competitie: Belgian Boulder Youth Cup 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:

Updated Timing:

 

7:30 – 8:30   Registration youth B/C

8:45               Briefing B/C

9:00-12:00     Competition Youth B/C

11:00-12:00   Registration Youth A

11:30             CMBEL judges on venue

12:15             Briefing youth A

12:30-14:10 Qualification Youth A

14:30           Closing Isolation youth B AND A

15:00 – 16:10 Final youth B

16:20 - 17:40 Final youth A



Having difficulties with your registration?

Contact us before the closure of the registrations:

Dominique.van.eyken@klimenbergsportfederatie.be (NL)

or

jean@clubalpin.be (FR)  

Late registrations/ complains won't be accepted.

Youth A Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Morgane Daele 4 BEL
Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
Lucie Watillon 8 BEL
Camille De Wit 10 BEL Klimclub Hungaria
Perrine Bieux 9 LUX Escal'Pades
Matilde Delogu 5 ITA Stone Climbing Factory
Pauline Oury 11 BEL Escal'Pades
Juliette Meunier 3 BEL Escal'Pades
Katrina Bowen 7 BEL New Rock

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pauline Oury 11 BEL Escal'Pades
2 Lucie Watillon 8 BEL
3 Perrine Bieux 9 LUX Escal'Pades
4 Matilde Delogu 5 ITA Stone Climbing Factory
5 Katrina Bowen 7 BEL New Rock
6 Juliette Meunier 3 BEL Escal'Pades
7 Morgane Daele 4 BEL
8 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
9 Camille De Wit 10 BEL Klimclub Hungaria
06-10-2018 19:05
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Pauline Oury 11 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z3 6T7 7Z9 T2Z2 Z2 T1Z1 T1Z1 3T4 4Z6 100.0 Escal'Pades
2 Charlène Tilborghs 2 BEL T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 Z1 Z1 Z1 4T6 7Z7 T5Z5 T1Z1 Z4 T2Z2 3T8 4Z12 80.0 Klimax
3 Lucie Watillon 8 BEL T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T5Z1 7T14 7Z8 T6Z1 T1Z1 T1Z1 3T8 3Z3 65.0
4 Camille De Wit 10 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z2 Z1 Z5 5T8 7Z13 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 55.0 Klimclub Hungaria
5 Morgane Daele 4 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 Z1 5T7 6Z8 T1Z1 T4Z2 2T5 2Z3 51.0
6 Perrine Bieux 9 LUX T3Z1 T1Z1 T4Z1 T1Z1 Z1 Z1 4T9 6Z6 T9Z7 Z5 Z1 1T9 3Z13 47.0 Escal'Pades
7 Juliette Meunier 3 BEL T2Z1 T1Z1 T4Z2 Z1 T4Z1 Z2 Z2 4T11 7Z10 Z4 0T0 1Z4 43.0 Escal'Pades
8 Katrina Bowen 7 BEL T2Z1 T3Z3 Z3 Z1 Z2 2T5 5Z10 0T0 0Z0 40.0 New Rock
9 Matilde Delogu 5 ITA Z1 Z1 Z3 Z4 0T0 4Z9 37.0 Stone Climbing Factory

Youth A Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team
Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
Loïc Prégaldien 104 BEL CAB Liège /Gecko
Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
Thibault Claesen 110 BEL Stone Climbing Factory
Harry Engelborghs 112 BEL Stone Climbing Factory
Simon Vandenhaute 113 BEL Klimclub Hungaria
Ties Vancraeynest 114 BEL Klimax
Gabriel Olivares Quintanilla 115 BEL New Rock
Samuel Demian 116 SVK
François Mertens 117 BEL Entre Ciel et Terre
Aurelien Massin 118 BEL Top Rock - l’Elephant
Florian Thill 120 LUX KSE
Zéphyr Defays 121 BEL Escal'Pades
Stefan Markovsky 122 BUL Klimclub Hungaria
Ferre Demuynck 123 BEL Blok team
Théo Grandjean 124 BEL Stone Climbing Factory

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Loïc Prégaldien 104 BEL CAB Liège /Gecko
2 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
3 Thibault Claesen 110 BEL Stone Climbing Factory
4 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
5 Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
6 Gabriel Olivares Quintanilla 115 BEL New Rock
7 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
8 François Mertens 117 BEL Entre Ciel et Terre
9 Harry Engelborghs 112 BEL Stone Climbing Factory
10 Florian Thill 120 LUX KSE
11 Ties Vancraeynest 114 BEL Klimax
12 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
13 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
14 Zéphyr Defays 121 BEL Escal'Pades
15 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
16 Samuel Demian 116 SVK
17 Aurelien Massin 118 BEL Top Rock - l’Elephant
18 Simon Vandenhaute 113 BEL Klimclub Hungaria
19 Théo Grandjean 124 BEL Stone Climbing Factory
20 Ferre Demuynck 123 BEL Blok team
21 Stefan Markovsky 122 BUL Klimclub Hungaria
06-10-2018 19:06
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Jasper van Malderen 105 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 T2Z2 5T6 7Z9 T2Z2 T2Z2 T3Z3 T1Z1 4T8 4Z8 100.0 Klimax
2 Luca Ferrari 101 BEL T2Z2 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T5Z4 5T10 6Z10 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 3T3 4Z4 80.0 Stone Climbing Factory
3 Ties Vancraeynest 114 BEL T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 Z1 4T5 7Z9 T5Z4 T2Z2 Z4 T1Z1 3T8 4Z11 65.0 Klimax
4 François Mertens 117 BEL T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z2 T5Z1 5T10 7Z8 Z1 T3Z1 Z2 T2Z1 2T5 4Z5 55.0 Entre Ciel et Terre
5 Ferre Beirens 106 BEL Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 3T3 6Z6 T2Z1 T3Z2 Z4 Z1 2T5 4Z8 51.0 Vertical Thinking
6 Dries de Pesseroey 102 BEL T3Z1 T2Z1 T4Z1 Z1 T1Z1 4T10 5Z5 Z1 T5Z5 T4Z4 2T9 3Z10 47.0 City Lizard
7 Gabriel Olivares Quintanilla 115 BEL T1Z1 T4Z2 T1Z1 T1Z1 T5Z3 5T12 5Z8 Z1 Z3 Z2 0T0 3Z6 43.0 New Rock
8 Niels Heerwegh 103 BEL T3Z1 T1Z1 Z5 T1Z1 3T5 4Z8 Z1 0T0 1Z1 40.0 City Lizard
9 Samuel Duron 107 BEL T3Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 3T6 4Z4 37.0 Vertical Thinking
10 Théo Grandjean 124 BEL T2Z2 Z1 T1Z1 2T3 3Z4 34.0 Stone Climbing Factory
11 Ferre Huylebroek 108 BEL Z1 Z1 Z3 T1Z1 1T1 4Z6 31.0 Vertical Thinking
12 Stefan Markovsky 122 BUL Z2 T4Z1 1T4 2Z3 28.0 Klimclub Hungaria
13 Zéphyr Defays 121 BEL Z1 Z1 Z1 Z2 0T0 4Z5 26.0 Escal'Pades
14 Harry Engelborghs 112 BEL Z1 Z1 Z3 Z3 0T0 4Z8 24.0 Stone Climbing Factory
15 Aurelien Massin 118 BEL Z1 Z3 Z2 Z3 0T0 4Z9 22.0 Top Rock - l’Elephant
16 Thibault Claesen 110 BEL Z1 Z1 Z1 0T0 3Z3 20.0 Stone Climbing Factory
17 Loïc Prégaldien 104 BEL Z2 Z1 Z2 0T0 3Z5 18.0 CAB Liège /Gecko
18 Florian Thill 120 LUX Z1 Z1 0T0 2Z2 16.0 KSE
19 Samuel Demian 116 SVK Z3 Z1 0T0 2Z4 14.0
20 Simon Vandenhaute 113 BEL Z3 Z3 0T0 2Z6 12.0 Klimclub Hungaria
21 Ferre Demuynck 123 BEL Z3 Z4 0T0 2Z7 10.0 Blok team

Youth B Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Team
Gladys de Vocht 201 Stone Climbing Factory
Léa Depotter 204 Stone Climbing Factory
Nore Pellens 205 Klimax
Jeanne Kreusch 206 Entre Ciel et Terre
Lorraine Kervyn 208 Entre Ciel et Terre
Marjolein Vanstraelen 209 Olympia
Silke Dewitte 210 Klimax
Lieze Reweghs 211 Crux Climbing Team
Charlotte Weynants 212 Escal'Pades
Ite Lemière 213 Klimax
Rose Doucet 215 CAB Liège /Gecko
Ysaline Daele 216 New Rock
Clara Vogels 217 CAB Liège /Gecko

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Team
1 Gladys de Vocht 201 Stone Climbing Factory
2 Jeanne Kreusch 206 Entre Ciel et Terre
3 Marjolein Vanstraelen 209 Olympia
4 Charlotte Weynants 212 Escal'Pades
5 Ite Lemière 213 Klimax
6 Nore Pellens 205 Klimax
7 Clara Vogels 217 CAB Liège /Gecko
8 Ysaline Daele 216 New Rock
9 Léa Depotter 204 Stone Climbing Factory
10 Lieze Reweghs 211 Crux Climbing Team
11 Lorraine Kervyn 208 Entre Ciel et Terre
12 Rose Doucet 215 CAB Liège /Gecko
13 Silke Dewitte 210 Klimax
06-10-2018 19:06
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Nore Pellens 205 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2980.85 # 19 tops T4Z2 T1Z1 T2Z2 Z2 3T7 4Z7 100.0 Klimax
2 Charlotte Weynants 212 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 6730.85 # 23 tops T2Z1 T3Z2 Z1 2T5 3Z4 80.0 Escal'Pades
3 Ite Lemière 213 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2480.85 # 18 tops T2Z2 1T2 1Z2 65.0 Klimax
4 Jeanne Kreusch 206 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1271.33 # 12 tops T8Z8 1T8 1Z8 55.0 Entre Ciel et Terre
5 Marjolein Vanstraelen 209 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1330.85 # 13 tops T9Z9 1T9 1Z9 51.0 Olympia
6 Ysaline Daele 216 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1323.28 # 12 tops Z4 0T0 1Z4 47.0 New Rock
7 Silke Dewitte 210 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2530.85 # 17 tops 0T0 0Z0 43.0 Klimax
8 Gladys de Vocht 201 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1797.52 # 13 tops 0T0 0Z0 40.0 Stone Climbing Factory
9 Lorraine Kervyn 208 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1054.66 # 11 tops 37.0 Entre Ciel et Terre
10 Léa Depotter 204 1 1 1 1 1 1 1 1 1 754.66 # 9 tops 33.0 Stone Climbing Factory
10 Lieze Reweghs 211 1 1 1 1 1 1 1 1 1 754.66 # 9 tops 33.0 Crux Climbing Team
12 Rose Doucet 215 1 1 1 1 1 1 498.6 # 6 tops 28.0 CAB Liège /Gecko
13 Clara Vogels 217 1 1 1 1 1 1 491.03 # 6 tops 26.0 CAB Liège /Gecko

Youth B Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
Jim Zeimes 306 LUX Escal'Pades
Igor Tacq 307 BEL Entre Ciel et Terre
Victor Beaujean 308 BEL Entre Ciel et Terre
Nathan Rousselle 309 BEL Escal'Pades
Jitse Remes 310 BEL Klimax
Malo Donéa 313 BEL CAB Liège /Gecko
Guillaume Cabergs 314 BEL CAB Liège /Gecko
Julien Ameye 315 BEL Blueberry Club
Anon1921 - - -
Lucas Hofmann 318 BEL CAB Liège /Gecko
Thor Gijsbers 319 BEL Klimclub Hungaria
Sid Wille 321 BEL Klimclub Hungaria
Pol Freres 322 LUX KSE
Thao Mersch 323 LUX KSE
Félix Hervé 324 LUX KSE
Sacha César 325 BEL Escal'Pades
Simon Apsner 326 LUX KSE

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Victor Beaujean 308 BEL Entre Ciel et Terre
2 Lucas Hofmann 318 BEL CAB Liège /Gecko
3 Anon1921 - - -
4 Guillaume Cabergs 314 BEL CAB Liège /Gecko
5 Félix Hervé 324 LUX KSE
6 Thao Mersch 323 LUX KSE
7 Igor Tacq 307 BEL Entre Ciel et Terre
8 Malo Donéa 313 BEL CAB Liège /Gecko
9 Simon Apsner 326 LUX KSE
10 Sacha César 325 BEL Escal'Pades
11 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
12 Nathan Rousselle 309 BEL Escal'Pades
13 Jitse Remes 310 BEL Klimax
14 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
15 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
16 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
17 Pol Freres 322 LUX KSE
18 Julien Ameye 315 BEL Blueberry Club
19 Sid Wille 321 BEL Klimclub Hungaria
20 Thor Gijsbers 319 BEL Klimclub Hungaria
21 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
22 Jim Zeimes 306 LUX Escal'Pades
06-10-2018 19:08
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Jim Zeimes 306 LUX 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4853.89 # 30 tops T4Z3 T1Z1 T2Z1 Z1 3T7 4Z6 100.0 Escal'Pades
2 Hannes van Duysen 302 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4853.89 # 30 tops T3Z3 T11Z8 T2Z1 3T16 3Z12 80.0 Vertical Thinking
3 Jitse Remes 310 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2707.02 # 22 tops T4Z3 Z1 T1Z1 2T5 3Z5 65.0 Klimax
4 Sacha César 325 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1448.88 # 17 tops Z3 Z1 Z2 0T0 3Z6 55.0 Escal'Pades
5 Lucas Hofmann 318 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1901.51 # 20 tops Z5 Z3 Z6 0T0 3Z14 51.0 CAB Liège /Gecko
6 Nathan Rousselle 309 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1806.67 # 16 tops Z9 Z2 Z3 0T0 3Z14 47.0 Escal'Pades
7 Arthur Bouquet 303 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2294.37 # 22 tops Z1 Z1 0T0 2Z2 43.0 Vertical Thinking
8 Casimir de Mits 301 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1247.54 # 16 tops Z13 Z2 0T0 2Z15 40.0 Brussels Monkeys Climbing
9 Lars Vanhove 304 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1073.3 # 14 tops 37.0 Crux Climbing Team
10 Thor Gijsbers 319 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 997.54 # 14 tops 34.0 Klimclub Hungaria
11 Igor Tacq 307 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 934.41 # 14 tops 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Simon Apsner 326 LUX 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 811.04 # 13 tops 28.0 KSE
13 Thibo Bourgeois 305 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 749.13 # 12 tops 26.0 Stone Climbing Factory
14 Anon1921 - - 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 681.15 # 11 tops 24.0 -
15 Félix Hervé 324 LUX 1 1 1 1 1 1 1 1 1 565.91 # 9 tops 22.0 KSE
16 Sid Wille 321 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 547.22 # 9 tops 20.0 Klimclub Hungaria
17 Victor Beaujean 308 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 493.88 # 9 tops 18.0 Entre Ciel et Terre
18 Thao Mersch 323 LUX 1 1 1 1 1 1 1 1 1 481.98 # 9 tops 16.0 KSE
19 Guillaume Cabergs 314 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 470.13 # 9 tops 14.0 CAB Liège /Gecko
20 Pol Freres 322 LUX 1 1 1 1 1 1 1 1 1 466.86 # 9 tops 12.0 KSE
21 Julien Ameye 315 BEL 1 1 1 1 1 1 1 358.67 # 7 tops 10.0 Blueberry Club
22 Malo Donéa 313 BEL 1 1 1 1 1 255 # 5 tops 9.0 CAB Liège /Gecko

Youth C/D Female (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C/D Male (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.