Belgian Boulder Youth 2018 , 17-11-2018 09:59, BLOK, Hoboken

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:

7:00 Opening Climbing Gym


7:30 - 8:30 Registratie Youth B
9:00-10:50 Qualification Youth B

10:00 - 11:00 Registratie Youth A
11:30-13:20 Qualification Youth A

12:30 - 13:30 Registratie Youth C
14:00 -15:50 Final Youth C

16:00 Closing Isolation
17:00 Start finals (first Youth B followed by Youth A)

Youth A Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Lucie Delcoigne 1 BEL Rêvolution Climbing Team
Charlène Tilborghs 2 NED Klimax
Meri Delbroek 12 BEL Crux Climbing Team
Lucie Watillon 4 BEL
Camille De Wit 5 BEL Klimclub Hungaria
Matilde Delogu 6 ITA Stone Climbing Factory
Pauline Oury 7 BEL Escal'Pades
Juliette Meunier 8 BEL Escal'Pades
Morgane Daele 9 BEL Rêvolution Climbing Team
Perrine Bieux 10 LUX Escal'Pades
Katrina Bowen 11 BEL New Rock

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Camille De Wit 5 BEL Klimclub Hungaria
2 Juliette Meunier 8 BEL Escal'Pades
3 Lucie Watillon 4 BEL
4 Perrine Bieux 10 LUX Escal'Pades
5 Lucie Delcoigne 1 BEL Rêvolution Climbing Team
6 Katrina Bowen 11 BEL New Rock
7 Morgane Daele 9 BEL Rêvolution Climbing Team
8 Pauline Oury 7 BEL Escal'Pades
9 Matilde Delogu 6 ITA Stone Climbing Factory
10 Charlène Tilborghs 2 NED Klimax
11 Meri Delbroek 12 BEL Crux Climbing Team
17-11-2018 20:53
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Lucie Delcoigne 1 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B1 8T11 8B9 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 4T6 4B6 100.0 Rêvolution Climbing Team
2 Pauline Oury 7 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B1 8T11 8B9 T1B1 T3B3 T1B1 T4B4 4T9 4B9 80.0 Escal'Pades
3 Charlène Tilborghs 2 NED T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 T3B3 7T10 7B9 T1B1 B1 B3 1T1 3B5 65.0 Klimax
4 Lucie Watillon 4 BEL T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B1 6T10 7B8 B1 B6 T1B1 1T1 3B8 55.0
5 Perrine Bieux 10 LUX T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B1 8T11 8B9 B4 B1 B1 0T0 3B6 51.0 Escal'Pades
6 Morgane Daele 9 BEL T4B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T1B1 B1 6T11 7B9 B2 0T0 1B2 47.0 Rêvolution Climbing Team
7 Camille De Wit 5 BEL B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B2 B4 5T6 8B12 43.0 Klimclub Hungaria
8 Juliette Meunier 8 BEL B1 T1B1 T1B1 B1 T4B1 T3B3 4T9 6B8 40.0 Escal'Pades
9 Katrina Bowen 11 BEL B2 T2B2 B1 1T2 3B5 37.0 New Rock
10 Matilde Delogu 6 ITA B3 T2B2 B1 1T2 3B6 34.0 Stone Climbing Factory
11 Meri Delbroek 12 BEL T3B3 1T3 1B3 31.0 Crux Climbing Team

Youth A Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock
François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
Aurelien Massin 115 BEL SSF
Zéphyr Defays 117 BEL Escal'Pades
Ferre Demuynck 118 BEL Blok team
Félix Foret 119 BEL Entre Ciel et Terre
Thibault Claesen 121 BEL Stone Climbing Factory
Stefan Markovsky 122 BUL Klimclub Hungaria
Loïc Pirotte 123 BEL SSF
Ynze Visser 125 NED
Sander van Assche 130 BEL City Lizard

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zéphyr Defays 117 BEL Escal'Pades
2 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
3 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
4 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
5 Thibault Claesen 121 BEL Stone Climbing Factory
6 Ferre Demuynck 118 BEL Blok team
7 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
10 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock
12 Sander van Assche 130 BEL City Lizard
13 Aurelien Massin 115 BEL SSF
14 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
15 Félix Foret 119 BEL Entre Ciel et Terre
16 Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
17 Stefan Markovsky 122 BUL Klimclub Hungaria
18 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
19 Loïc Pirotte 123 BEL SSF
20 Ynze Visser 125 NED
21 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
22 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
17-11-2018 20:53
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Luca Ferrari 101 BEL T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 8T10 8B10 T1B1 T2B1 T1B1 T1B1 4T5 4B4 100.0 Stone Climbing Factory
2 Jasper van Malderen 105 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B5 8T12 8B12 T1B1 B1 T1B1 T1B1 3T3 4B4 80.0 Klimax
3 François Mertens 114 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 8T10 8B10 T1B1 B1 T1B1 T2B2 3T4 4B5 65.0 Entre Ciel et Terre
4 Ties Vancraeynest 112 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 8T9 8B9 T1B1 B1 T2B2 B1 2T3 4B5 55.0 Klimax
5 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 7T9 7B7 T1B1 B1 B1 B1 1T1 4B4 51.0 New Rock
6 Zéphyr Defays 117 BEL T1B1 T1B1 T2B2 T3B3 T3B1 T2B2 B2 T3B3 7T15 8B15 T2B2 B5 B2 B3 1T2 4B12 47.0 Escal'Pades
7 Samuel Duron 107 BEL T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 7T11 7B10 43.0 Vertical Thinking
8 Ynze Visser 125 NED T1B1 T4B1 T1B1 T3B3 T1B1 T3B1 T3B3 7T16 7B11 40.0
9 Stefan Markovsky 122 BUL T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 B1 T1B1 6T7 7B8 37.0 Klimclub Hungaria
10 Niels Heerwegh 103 BEL T1B1 T1B1 T5B5 T2B1 T4B1 T1B1 6T14 6B10 34.0 City Lizard
11 Harry Engelborghs 110 BEL T2B2 T1B1 T2B2 T2B1 T1B1 B4 B2 5T8 7B13 31.0 Stone Climbing Factory
12 Ferre Beirens 106 BEL T1B1 T2B1 T1B1 T2B1 B2 T1B1 5T7 6B7 28.0 Vertical Thinking
13 Dries de Pesseroey 102 BEL T1B1 T1B1 T5B4 T1B1 B2 T1B1 5T9 6B10 26.0 City Lizard
14 Aurelien Massin 115 BEL T1B1 T2B2 T2B2 T5B5 T3B1 B3 5T13 6B14 24.0 SSF
15 Ferre Huylebroek 108 BEL T1B1 T1B1 T1B1 B4 T1B1 B1 4T4 6B9 22.0 Vertical Thinking
16 Simon Vandenhaute 111 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 4T4 5B5 20.0 Klimclub Hungaria
17 Félix Foret 119 BEL T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 B2 4T5 5B7 18.0 Entre Ciel et Terre
18 Ferre Demuynck 118 BEL T3B3 T3B1 T2B2 B1 B1 3T8 5B8 16.0 Blok team
19 Valère van Hoorde 109 BEL T1B1 T2B2 T1B1 B3 3T4 4B7 14.0 Vertical Thinking
20 Loïc Pirotte 123 BEL T1B1 T2B2 T3B1 3T6 3B4 12.0 SSF
21 Sander van Assche 130 BEL T1B1 B3 T2B2 2T3 3B6 10.0 City Lizard
22 Thibault Claesen 121 BEL B5 T2B2 B3 1T2 3B10 9.0 Stone Climbing Factory

Youth B Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Team
Gladys de Vocht 201 Stone Climbing Factory
Tine Walraevens 202 Vertical Thinking
Nore Pellens 203 Klimax
Jeanne Kreusch 204 Entre Ciel et Terre
Lily Duranton 205 Entre Ciel et Terre
Lorraine Kervyn 206 Entre Ciel et Terre
Marjolein Vanstraelen 207 Olympia
Silke Dewitte 208 Klimax
Lieze Reweghs 209 Crux Climbing Team
Charlotte Weynants 210 Escal'Pades
Ite Lemière 211 Klimax
Juliette Colpin-van Swam 212 Gecko Tank
Clara Vogels 213 Gecko Tank
Léa Depotter 214 Stone Climbing Factory
Louisa van Drom 215 Kajoe
Ysaline Daele 216 New Rock
Iris Suetens 218 City Lizard

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Team
1 Léa Depotter 214 Stone Climbing Factory
2 Ysaline Daele 216 New Rock
3 Clara Vogels 213 Gecko Tank
4 Louisa van Drom 215 Kajoe
5 Iris Suetens 218 City Lizard
6 Lieze Reweghs 209 Crux Climbing Team
7 Marjolein Vanstraelen 207 Olympia
8 Lorraine Kervyn 206 Entre Ciel et Terre
9 Silke Dewitte 208 Klimax
10 Gladys de Vocht 201 Stone Climbing Factory
11 Nore Pellens 203 Klimax
12 Jeanne Kreusch 204 Entre Ciel et Terre
13 Ite Lemière 211 Klimax
14 Charlotte Weynants 210 Escal'Pades
15 Tine Walraevens 202 Vertical Thinking
16 Juliette Colpin-van Swam 212 Gecko Tank
17 Lily Duranton 205 Entre Ciel et Terre
17-11-2018 18:46
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Ite Lemière 211 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B3 T1B1 T2B2 7T9 8B12 T1B1 T1B1 T1B1 B3 3T3 4B6 100.0 Klimax
2 Nore Pellens 203 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 8T9 8B9 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 3B3 80.0 Klimax
3 Charlotte Weynants 210 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T2B1 T2B1 T1B1 8T13 8B11 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 3B3 65.0 Escal'Pades
4 Tine Walraevens 202 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B2 T2B2 T4B2 T1B1 8T14 8B12 T1B1 T1B1 B1 2T2 3B3 55.0 Vertical Thinking
5 Marjolein Vanstraelen 207 T4B4 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 T3B3 7T14 7B14 T2B2 T3B3 2T5 2B5 51.0 Olympia
6 Silke Dewitte 208 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T3B3 B1 T1B1 6T9 7B9 T1B1 B1 B4 1T1 3B6 47.0 Klimax
7 Jeanne Kreusch 204 T1B1 T3B2 T2B2 T1B1 T3B3 B2 T2B2 6T12 7B13 43.0 Entre Ciel et Terre
8 Ysaline Daele 216 T2B2 T1B1 T2B2 T1B1 B3 T3B3 5T9 6B12 40.0 New Rock
9 Gladys de Vocht 201 T1B1 T2B2 T1B1 T2B2 T3B3 5T9 5B9 37.0 Stone Climbing Factory
10 Lily Duranton 205 T2B2 T3B3 T1B1 T1B1 T3B2 5T10 5B9 34.0 Entre Ciel et Terre
11 Lieze Reweghs 209 B4 T2B2 T4B1 2T6 3B7 30.0 Crux Climbing Team
11 Léa Depotter 214 T3B3 B1 T3B3 2T6 3B7 30.0 Stone Climbing Factory
13 Lorraine Kervyn 206 T2B2 T2B1 2T4 2B3 26.0 Entre Ciel et Terre
14 Clara Vogels 213 T3B3 T1B1 2T4 2B4 24.0 Gecko Tank
15 Louisa van Drom 215 B3 T2B1 1T2 2B4 22.0 Kajoe
16 Juliette Colpin-van Swam 212 B3 B4 B2 0T0 3B9 20.0 Gecko Tank
17 Iris Suetens 218 0T0 0B0 18.0 City Lizard

Youth B Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
Jitse Remes 308 BEL Klimax
Maro Hilgert 311 BEL Kajoe
Nathan Rousselle 312 BEL Escal'Pades
Lucas Hofmann 314 BEL Gecko Tank
Sander Verheyden 315 BEL Olympia
Matthias Verbert 316 BEL Kajoe
Jim Zeimes 317 LUX Escal'Pades
Thor Gijsbers 318 BEL Klimclub Hungaria
Noah Harris 319 BEL Klimclub Hungaria
Julien Ameye 320 BEL Blueberry Club

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thor Gijsbers 318 BEL Klimclub Hungaria
2 Julien Ameye 320 BEL Blueberry Club
3 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
4 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
5 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
6 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
7 Jim Zeimes 317 LUX Escal'Pades
8 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
9 Maro Hilgert 311 BEL Kajoe
10 Jitse Remes 308 BEL Klimax
11 Matthias Verbert 316 BEL Kajoe
12 Noah Harris 319 BEL Klimclub Hungaria
13 Nathan Rousselle 312 BEL Escal'Pades
14 Sander Verheyden 315 BEL Olympia
15 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lucas Hofmann 314 BEL Gecko Tank
17-11-2018 20:51
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal 1 Totaal Comp. Punten Team
1 Jitse Remes 308 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T8 8B8 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 T1B1 1T1 1B1 100.0 Klimax
2 Jim Zeimes 317 LUX T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T8 8B8 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 B1 0T0 1B1 80.0 Escal'Pades
3 Hannes van Duysen 302 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T1B1 8T11 8B11 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 4T5 4B5 65.0 Vertical Thinking
4 Arthur Bouquet 303 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T3B3 T2B2 T1B1 T1B1 8T11 8B11 T1B1 T7B7 T1B1 T1B1 4T10 4B10 55.0 Vertical Thinking
5 Nathan Rousselle 312 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T3B3 T2B2 T1B1 8T12 8B12 T2B2 T2B1 T2B1 3T6 3B4 51.0 Escal'Pades
6 Matthias Verbert 316 BEL T1B1 T5B3 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 8T13 8B11 T1B1 T1B1 B4 2T2 3B6 47.0 Kajoe
7 Lucas Hofmann 314 BEL T1B1 B1 T1B1 T1B1 T3B3 T2B2 T1B1 T1B1 7T10 8B11 43.0 Gecko Tank
8 Thibo Bourgeois 305 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B3 T1B1 6T7 7B10 40.0 Stone Climbing Factory
9 Lars Vanhove 304 BEL T1B1 B3 T1B1 T1B1 T4B4 B2 T1B1 5T8 7B13 37.0 Crux Climbing Team
10 Maro Hilgert 311 BEL T2B2 T5B2 T1B1 T1B1 T2B2 B2 5T11 6B10 34.0 Kajoe
11 Victor Beaujean 307 BEL T2B2 B3 T1B1 T3B3 B5 T1B1 4T7 6B15 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Igor Tacq 306 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T4B3 B1 4T7 5B7 28.0 Entre Ciel et Terre
13 Thor Gijsbers 318 BEL T1B1 B1 T1B1 B1 2T2 4B4 26.0 Klimclub Hungaria
14 Julien Ameye 320 BEL T1B1 T2B2 B1 2T3 3B4 24.0 Blueberry Club
15 Noah Harris 319 BEL T1B1 T3B3 B1 2T4 3B5 22.0 Klimclub Hungaria
16 Sander Verheyden 315 BEL B3 B1 B1 0T0 3B5 20.0 Olympia

Youth C Female (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.