Belgian Boulder Youth 2018 , 17-11-2018 09:59, BLOK, Hoboken

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:

7:00 Opening Climbing Gym


7:30 - 8:30 Registratie Youth B
9:00-10:50 Qualification Youth B

10:00 - 11:00 Registratie Youth A
11:30-13:20 Qualification Youth A

12:30 - 13:30 Registratie Youth C
14:00 -15:50 Final Youth C

16:00 Closing Isolation
17:00 Start finals (first Youth B followed by Youth A)

Youth A Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Lucie Delcoigne 1 BEL
Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
Meri Delbroek 12 BEL Crux Climbing Team
Lucie Watillon 4 BEL
Camille De Wit 5 BEL Klimclub Hungaria
Anon1901 - - -
Pauline Oury 7 BEL Escal'Pades
Juliette Meunier 8 BEL Escal'Pades
Morgane Daele 9 BEL
Perrine Bieux 10 LUX Escal'Pades
Katrina Bowen 11 BEL New Rock / EEA

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Camille De Wit 5 BEL Klimclub Hungaria
2 Juliette Meunier 8 BEL Escal'Pades
3 Lucie Watillon 4 BEL
4 Perrine Bieux 10 LUX Escal'Pades
5 Lucie Delcoigne 1 BEL
6 Katrina Bowen 11 BEL New Rock / EEA
7 Morgane Daele 9 BEL
8 Pauline Oury 7 BEL Escal'Pades
9 Anon1901 - - -
10 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
11 Meri Delbroek 12 BEL Crux Climbing Team
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Camille De Wit 5 BEL Klimclub Hungaria
2 Juliette Meunier 8 BEL Escal'Pades
3 Lucie Watillon 4 BEL
4 Perrine Bieux 10 LUX Escal'Pades
5 Lucie Delcoigne 1 BEL
6 Katrina Bowen 11 BEL New Rock / EEA
7 Morgane Daele 9 BEL
8 Pauline Oury 7 BEL Escal'Pades
9 Anon1901 - - -
10 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
11 Meri Delbroek 12 BEL Crux Climbing Team
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Camille De Wit 5 BEL Klimclub Hungaria
2 Juliette Meunier 8 BEL Escal'Pades
3 Lucie Watillon 4 BEL
4 Perrine Bieux 10 LUX Escal'Pades
5 Lucie Delcoigne 1 BEL
6 Katrina Bowen 11 BEL New Rock / EEA
7 Morgane Daele 9 BEL
8 Pauline Oury 7 BEL Escal'Pades
9 Anon1901 - - -
10 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
11 Meri Delbroek 12 BEL Crux Climbing Team
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Camille De Wit 5 BEL Klimclub Hungaria
2 Juliette Meunier 8 BEL Escal'Pades
3 Lucie Watillon 4 BEL
4 Perrine Bieux 10 LUX Escal'Pades
5 Lucie Delcoigne 1 BEL
6 Katrina Bowen 11 BEL New Rock / EEA
7 Morgane Daele 9 BEL
8 Pauline Oury 7 BEL Escal'Pades
9 Anon1901 - - -
10 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
11 Meri Delbroek 12 BEL Crux Climbing Team
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Camille De Wit 5 BEL Klimclub Hungaria
2 Juliette Meunier 8 BEL Escal'Pades
3 Lucie Watillon 4 BEL
4 Perrine Bieux 10 LUX Escal'Pades
5 Lucie Delcoigne 1 BEL
6 Katrina Bowen 11 BEL New Rock / EEA
7 Morgane Daele 9 BEL
8 Pauline Oury 7 BEL Escal'Pades
9 Anon1901 - - -
10 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
11 Meri Delbroek 12 BEL Crux Climbing Team
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Camille De Wit 5 BEL Klimclub Hungaria
2 Juliette Meunier 8 BEL Escal'Pades
3 Lucie Watillon 4 BEL
4 Perrine Bieux 10 LUX Escal'Pades
5 Lucie Delcoigne 1 BEL
6 Katrina Bowen 11 BEL New Rock / EEA
7 Morgane Daele 9 BEL
8 Pauline Oury 7 BEL Escal'Pades
9 Anon1901 - - -
10 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
11 Meri Delbroek 12 BEL Crux Climbing Team
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Camille De Wit 5 BEL Klimclub Hungaria
2 Juliette Meunier 8 BEL Escal'Pades
3 Lucie Watillon 4 BEL
4 Perrine Bieux 10 LUX Escal'Pades
5 Lucie Delcoigne 1 BEL
6 Katrina Bowen 11 BEL New Rock / EEA
7 Morgane Daele 9 BEL
8 Pauline Oury 7 BEL Escal'Pades
9 Anon1901 - - -
10 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
11 Meri Delbroek 12 BEL Crux Climbing Team
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Camille De Wit 5 BEL Klimclub Hungaria
2 Juliette Meunier 8 BEL Escal'Pades
3 Lucie Watillon 4 BEL
4 Perrine Bieux 10 LUX Escal'Pades
5 Lucie Delcoigne 1 BEL
6 Katrina Bowen 11 BEL New Rock / EEA
7 Morgane Daele 9 BEL
8 Pauline Oury 7 BEL Escal'Pades
9 Anon1901 - - -
10 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
11 Meri Delbroek 12 BEL Crux Climbing Team
17-11-2018 20:53
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Lucie Delcoigne 1 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z1 8T11 8Z9 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 4T6 4Z6 100.0
2 Pauline Oury 7 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z1 8T11 8Z9 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T4Z4 4T9 4Z9 80.0 Escal'Pades
3 Charlène Tilborghs 2 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 7T10 7Z9 T1Z1 Z1 Z3 1T1 3Z5 65.0 Klimax
4 Lucie Watillon 4 BEL T4Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 6T10 7Z8 Z1 Z6 T1Z1 1T1 3Z8 55.0
5 Perrine Bieux 10 LUX T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z1 8T11 8Z9 Z4 Z1 Z1 0T0 3Z6 51.0 Escal'Pades
6 Morgane Daele 9 BEL T4Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 6T11 7Z9 Z2 0T0 1Z2 47.0
7 Camille De Wit 5 BEL Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z4 5T6 8Z12 43.0 Klimclub Hungaria
8 Juliette Meunier 8 BEL Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T4Z1 T3Z3 4T9 6Z8 40.0 Escal'Pades
9 Katrina Bowen 11 BEL Z2 T2Z2 Z1 1T2 3Z5 37.0 New Rock / EEA
10 Anon1901 - - Z3 T2Z2 Z1 1T2 3Z6 34.0 -
11 Meri Delbroek 12 BEL T3Z3 1T3 1Z3 31.0 Crux Climbing Team

Youth A Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
Zéphyr Defays 117 BEL Escal'Pades
Ferre Demuynck 118 BEL Blok team
Félix Foret 119 BEL Entre Ciel et Terre
Thibault Claesen 121 BEL Stone Climbing Factory
Stefan Markovsky 122 BEL Klimclub Hungaria
Loïc Pirotte 123 BEL Top Rock - l’Elephant
Ynze Visser 125 NED
Sander van Assche 130 BEL City Lizard

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zéphyr Defays 117 BEL Escal'Pades
2 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
3 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
4 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
5 Thibault Claesen 121 BEL Stone Climbing Factory
6 Ferre Demuynck 118 BEL Blok team
7 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
10 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 Sander van Assche 130 BEL City Lizard
13 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
14 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
15 Félix Foret 119 BEL Entre Ciel et Terre
16 Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
17 Stefan Markovsky 122 BEL Klimclub Hungaria
18 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
19 Loïc Pirotte 123 BEL Top Rock - l’Elephant
20 Ynze Visser 125 NED
21 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
22 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zéphyr Defays 117 BEL Escal'Pades
2 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
3 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
4 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
5 Thibault Claesen 121 BEL Stone Climbing Factory
6 Ferre Demuynck 118 BEL Blok team
7 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
10 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 Sander van Assche 130 BEL City Lizard
13 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
14 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
15 Félix Foret 119 BEL Entre Ciel et Terre
16 Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
17 Stefan Markovsky 122 BEL Klimclub Hungaria
18 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
19 Loïc Pirotte 123 BEL Top Rock - l’Elephant
20 Ynze Visser 125 NED
21 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
22 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zéphyr Defays 117 BEL Escal'Pades
2 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
3 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
4 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
5 Thibault Claesen 121 BEL Stone Climbing Factory
6 Ferre Demuynck 118 BEL Blok team
7 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
10 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 Sander van Assche 130 BEL City Lizard
13 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
14 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
15 Félix Foret 119 BEL Entre Ciel et Terre
16 Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
17 Stefan Markovsky 122 BEL Klimclub Hungaria
18 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
19 Loïc Pirotte 123 BEL Top Rock - l’Elephant
20 Ynze Visser 125 NED
21 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
22 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zéphyr Defays 117 BEL Escal'Pades
2 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
3 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
4 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
5 Thibault Claesen 121 BEL Stone Climbing Factory
6 Ferre Demuynck 118 BEL Blok team
7 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
10 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 Sander van Assche 130 BEL City Lizard
13 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
14 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
15 Félix Foret 119 BEL Entre Ciel et Terre
16 Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
17 Stefan Markovsky 122 BEL Klimclub Hungaria
18 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
19 Loïc Pirotte 123 BEL Top Rock - l’Elephant
20 Ynze Visser 125 NED
21 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
22 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zéphyr Defays 117 BEL Escal'Pades
2 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
3 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
4 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
5 Thibault Claesen 121 BEL Stone Climbing Factory
6 Ferre Demuynck 118 BEL Blok team
7 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
10 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 Sander van Assche 130 BEL City Lizard
13 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
14 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
15 Félix Foret 119 BEL Entre Ciel et Terre
16 Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
17 Stefan Markovsky 122 BEL Klimclub Hungaria
18 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
19 Loïc Pirotte 123 BEL Top Rock - l’Elephant
20 Ynze Visser 125 NED
21 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
22 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zéphyr Defays 117 BEL Escal'Pades
2 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
3 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
4 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
5 Thibault Claesen 121 BEL Stone Climbing Factory
6 Ferre Demuynck 118 BEL Blok team
7 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
10 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 Sander van Assche 130 BEL City Lizard
13 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
14 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
15 Félix Foret 119 BEL Entre Ciel et Terre
16 Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
17 Stefan Markovsky 122 BEL Klimclub Hungaria
18 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
19 Loïc Pirotte 123 BEL Top Rock - l’Elephant
20 Ynze Visser 125 NED
21 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
22 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zéphyr Defays 117 BEL Escal'Pades
2 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
3 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
4 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
5 Thibault Claesen 121 BEL Stone Climbing Factory
6 Ferre Demuynck 118 BEL Blok team
7 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
10 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 Sander van Assche 130 BEL City Lizard
13 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
14 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
15 Félix Foret 119 BEL Entre Ciel et Terre
16 Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
17 Stefan Markovsky 122 BEL Klimclub Hungaria
18 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
19 Loïc Pirotte 123 BEL Top Rock - l’Elephant
20 Ynze Visser 125 NED
21 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
22 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zéphyr Defays 117 BEL Escal'Pades
2 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
3 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
4 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
5 Thibault Claesen 121 BEL Stone Climbing Factory
6 Ferre Demuynck 118 BEL Blok team
7 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
10 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 Sander van Assche 130 BEL City Lizard
13 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
14 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
15 Félix Foret 119 BEL Entre Ciel et Terre
16 Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
17 Stefan Markovsky 122 BEL Klimclub Hungaria
18 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
19 Loïc Pirotte 123 BEL Top Rock - l’Elephant
20 Ynze Visser 125 NED
21 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
22 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
17-11-2018 20:53
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Luca Ferrari 101 BEL T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 8T10 8Z10 T1Z1 T2Z1 T1Z1 T1Z1 4T5 4Z4 100.0 Stone Climbing Factory
2 Jasper van Malderen 105 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T5Z5 8T12 8Z12 T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 4Z4 80.0 Klimax
3 François Mertens 114 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 8T10 8Z10 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z2 3T4 4Z5 65.0 Entre Ciel et Terre
4 Ties Vancraeynest 112 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 8T9 8Z9 T1Z1 Z1 T2Z2 Z1 2T3 4Z5 55.0 Klimax
5 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 7T9 7Z7 T1Z1 Z1 Z1 Z1 1T1 4Z4 51.0 New Rock / EEA
6 Zéphyr Defays 117 BEL T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z3 T3Z1 T2Z2 Z2 T3Z3 7T15 8Z15 T2Z2 Z5 Z2 Z3 1T2 4Z12 47.0 Escal'Pades
7 Samuel Duron 107 BEL T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 7T11 7Z10 43.0 Vertical Thinking
8 Ynze Visser 125 NED T1Z1 T4Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T3Z1 T3Z3 7T16 7Z11 40.0
9 Stefan Markovsky 122 BEL T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 6T7 7Z8 37.0 Klimclub Hungaria
10 Niels Heerwegh 103 BEL T1Z1 T1Z1 T5Z5 T2Z1 T4Z1 T1Z1 6T14 6Z10 34.0 City Lizard
11 Harry Engelborghs 110 BEL T2Z2 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 Z4 Z2 5T8 7Z13 31.0 Stone Climbing Factory
12 Ferre Beirens 106 BEL T1Z1 T2Z1 T1Z1 T2Z1 Z2 T1Z1 5T7 6Z7 28.0 Vertical Thinking
13 Dries de Pesseroey 102 BEL T1Z1 T1Z1 T5Z4 T1Z1 Z2 T1Z1 5T9 6Z10 26.0 City Lizard
14 Aurelien Massin 115 BEL T1Z1 T2Z2 T2Z2 T5Z5 T3Z1 Z3 5T13 6Z14 24.0 Top Rock - l’Elephant
15 Ferre Huylebroek 108 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 T1Z1 Z1 4T4 6Z9 22.0 Vertical Thinking
16 Simon Vandenhaute 111 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 4T4 5Z5 20.0 Klimclub Hungaria
17 Félix Foret 119 BEL T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z2 4T5 5Z7 18.0 Entre Ciel et Terre
18 Ferre Demuynck 118 BEL T3Z3 T3Z1 T2Z2 Z1 Z1 3T8 5Z8 16.0 Blok team
19 Valère van Hoorde 109 BEL T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z3 3T4 4Z7 14.0 Vertical Thinking
20 Loïc Pirotte 123 BEL T1Z1 T2Z2 T3Z1 3T6 3Z4 12.0 Top Rock - l’Elephant
21 Sander van Assche 130 BEL T1Z1 Z3 T2Z2 2T3 3Z6 10.0 City Lizard
22 Thibault Claesen 121 BEL Z5 T2Z2 Z3 1T2 3Z10 9.0 Stone Climbing Factory

Youth B Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Team
Gladys de Vocht 201 Stone Climbing Factory
Tine Walraevens 202 Vertical Thinking
Nore Pellens 203 Klimax
Jeanne Kreusch 204 Entre Ciel et Terre
Lily Duranton 205 Entre Ciel et Terre
Lorraine Kervyn 206 Entre Ciel et Terre
Marjolein Vanstraelen 207 Olympia
Silke Dewitte 208 Klimax
Lieze Reweghs 209 Crux Climbing Team
Charlotte Weynants 210 Escal'Pades
Ite Lemière 211 Klimax
Juliette Colpin-van Swam 212 CAB Liège /Gecko
Clara Vogels 213 CAB Liège /Gecko
Léa Depotter 214 Stone Climbing Factory
Louisa van Drom 215 Kajoe
Ysaline Daele 216 New Rock / EEA
Anon3514 - -

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Team
1 Léa Depotter 214 Stone Climbing Factory
2 Ysaline Daele 216 New Rock / EEA
3 Clara Vogels 213 CAB Liège /Gecko
4 Louisa van Drom 215 Kajoe
5 Anon3514 - -
6 Lieze Reweghs 209 Crux Climbing Team
7 Marjolein Vanstraelen 207 Olympia
8 Lorraine Kervyn 206 Entre Ciel et Terre
9 Silke Dewitte 208 Klimax
10 Gladys de Vocht 201 Stone Climbing Factory
11 Nore Pellens 203 Klimax
12 Jeanne Kreusch 204 Entre Ciel et Terre
13 Ite Lemière 211 Klimax
14 Charlotte Weynants 210 Escal'Pades
15 Tine Walraevens 202 Vertical Thinking
16 Juliette Colpin-van Swam 212 CAB Liège /Gecko
17 Lily Duranton 205 Entre Ciel et Terre
# Naam Rugnummer Team
1 Léa Depotter 214 Stone Climbing Factory
2 Ysaline Daele 216 New Rock / EEA
3 Clara Vogels 213 CAB Liège /Gecko
4 Louisa van Drom 215 Kajoe
5 Anon3514 - -
6 Lieze Reweghs 209 Crux Climbing Team
7 Marjolein Vanstraelen 207 Olympia
8 Lorraine Kervyn 206 Entre Ciel et Terre
9 Silke Dewitte 208 Klimax
10 Gladys de Vocht 201 Stone Climbing Factory
11 Nore Pellens 203 Klimax
12 Jeanne Kreusch 204 Entre Ciel et Terre
13 Ite Lemière 211 Klimax
14 Charlotte Weynants 210 Escal'Pades
15 Tine Walraevens 202 Vertical Thinking
16 Juliette Colpin-van Swam 212 CAB Liège /Gecko
17 Lily Duranton 205 Entre Ciel et Terre
# Naam Rugnummer Team
1 Léa Depotter 214 Stone Climbing Factory
2 Ysaline Daele 216 New Rock / EEA
3 Clara Vogels 213 CAB Liège /Gecko
4 Louisa van Drom 215 Kajoe
5 Anon3514 - -
6 Lieze Reweghs 209 Crux Climbing Team
7 Marjolein Vanstraelen 207 Olympia
8 Lorraine Kervyn 206 Entre Ciel et Terre
9 Silke Dewitte 208 Klimax
10 Gladys de Vocht 201 Stone Climbing Factory
11 Nore Pellens 203 Klimax
12 Jeanne Kreusch 204 Entre Ciel et Terre
13 Ite Lemière 211 Klimax
14 Charlotte Weynants 210 Escal'Pades
15 Tine Walraevens 202 Vertical Thinking
16 Juliette Colpin-van Swam 212 CAB Liège /Gecko
17 Lily Duranton 205 Entre Ciel et Terre
# Naam Rugnummer Team
1 Léa Depotter 214 Stone Climbing Factory
2 Ysaline Daele 216 New Rock / EEA
3 Clara Vogels 213 CAB Liège /Gecko
4 Louisa van Drom 215 Kajoe
5 Anon3514 - -
6 Lieze Reweghs 209 Crux Climbing Team
7 Marjolein Vanstraelen 207 Olympia
8 Lorraine Kervyn 206 Entre Ciel et Terre
9 Silke Dewitte 208 Klimax
10 Gladys de Vocht 201 Stone Climbing Factory
11 Nore Pellens 203 Klimax
12 Jeanne Kreusch 204 Entre Ciel et Terre
13 Ite Lemière 211 Klimax
14 Charlotte Weynants 210 Escal'Pades
15 Tine Walraevens 202 Vertical Thinking
16 Juliette Colpin-van Swam 212 CAB Liège /Gecko
17 Lily Duranton 205 Entre Ciel et Terre
# Naam Rugnummer Team
1 Léa Depotter 214 Stone Climbing Factory
2 Ysaline Daele 216 New Rock / EEA
3 Clara Vogels 213 CAB Liège /Gecko
4 Louisa van Drom 215 Kajoe
5 Anon3514 - -
6 Lieze Reweghs 209 Crux Climbing Team
7 Marjolein Vanstraelen 207 Olympia
8 Lorraine Kervyn 206 Entre Ciel et Terre
9 Silke Dewitte 208 Klimax
10 Gladys de Vocht 201 Stone Climbing Factory
11 Nore Pellens 203 Klimax
12 Jeanne Kreusch 204 Entre Ciel et Terre
13 Ite Lemière 211 Klimax
14 Charlotte Weynants 210 Escal'Pades
15 Tine Walraevens 202 Vertical Thinking
16 Juliette Colpin-van Swam 212 CAB Liège /Gecko
17 Lily Duranton 205 Entre Ciel et Terre
# Naam Rugnummer Team
1 Léa Depotter 214 Stone Climbing Factory
2 Ysaline Daele 216 New Rock / EEA
3 Clara Vogels 213 CAB Liège /Gecko
4 Louisa van Drom 215 Kajoe
5 Anon3514 - -
6 Lieze Reweghs 209 Crux Climbing Team
7 Marjolein Vanstraelen 207 Olympia
8 Lorraine Kervyn 206 Entre Ciel et Terre
9 Silke Dewitte 208 Klimax
10 Gladys de Vocht 201 Stone Climbing Factory
11 Nore Pellens 203 Klimax
12 Jeanne Kreusch 204 Entre Ciel et Terre
13 Ite Lemière 211 Klimax
14 Charlotte Weynants 210 Escal'Pades
15 Tine Walraevens 202 Vertical Thinking
16 Juliette Colpin-van Swam 212 CAB Liège /Gecko
17 Lily Duranton 205 Entre Ciel et Terre
# Naam Rugnummer Team
1 Léa Depotter 214 Stone Climbing Factory
2 Ysaline Daele 216 New Rock / EEA
3 Clara Vogels 213 CAB Liège /Gecko
4 Louisa van Drom 215 Kajoe
5 Anon3514 - -
6 Lieze Reweghs 209 Crux Climbing Team
7 Marjolein Vanstraelen 207 Olympia
8 Lorraine Kervyn 206 Entre Ciel et Terre
9 Silke Dewitte 208 Klimax
10 Gladys de Vocht 201 Stone Climbing Factory
11 Nore Pellens 203 Klimax
12 Jeanne Kreusch 204 Entre Ciel et Terre
13 Ite Lemière 211 Klimax
14 Charlotte Weynants 210 Escal'Pades
15 Tine Walraevens 202 Vertical Thinking
16 Juliette Colpin-van Swam 212 CAB Liège /Gecko
17 Lily Duranton 205 Entre Ciel et Terre
# Naam Rugnummer Team
1 Léa Depotter 214 Stone Climbing Factory
2 Ysaline Daele 216 New Rock / EEA
3 Clara Vogels 213 CAB Liège /Gecko
4 Louisa van Drom 215 Kajoe
5 Anon3514 - -
6 Lieze Reweghs 209 Crux Climbing Team
7 Marjolein Vanstraelen 207 Olympia
8 Lorraine Kervyn 206 Entre Ciel et Terre
9 Silke Dewitte 208 Klimax
10 Gladys de Vocht 201 Stone Climbing Factory
11 Nore Pellens 203 Klimax
12 Jeanne Kreusch 204 Entre Ciel et Terre
13 Ite Lemière 211 Klimax
14 Charlotte Weynants 210 Escal'Pades
15 Tine Walraevens 202 Vertical Thinking
16 Juliette Colpin-van Swam 212 CAB Liège /Gecko
17 Lily Duranton 205 Entre Ciel et Terre
17-11-2018 18:46
# Naam Rugnummer 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Ite Lemière 211 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z3 T1Z1 T2Z2 7T9 8Z12 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z3 3T3 4Z6 100.0 Klimax
2 Nore Pellens 203 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 8T9 8Z9 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 80.0 Klimax
3 Charlotte Weynants 210 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T2Z1 T2Z1 T1Z1 8T13 8Z11 T1Z1 T1Z1 T1Z1 3T3 3Z3 65.0 Escal'Pades
4 Tine Walraevens 202 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 T2Z2 T4Z2 T1Z1 8T14 8Z12 T1Z1 T1Z1 Z1 2T2 3Z3 55.0 Vertical Thinking
5 Marjolein Vanstraelen 207 T4Z4 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T3Z3 7T14 7Z14 T2Z2 T3Z3 2T5 2Z5 51.0 Olympia
6 Silke Dewitte 208 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T3Z3 Z1 T1Z1 6T9 7Z9 T1Z1 Z1 Z4 1T1 3Z6 47.0 Klimax
7 Jeanne Kreusch 204 T1Z1 T3Z2 T2Z2 T1Z1 T3Z3 Z2 T2Z2 6T12 7Z13 43.0 Entre Ciel et Terre
8 Ysaline Daele 216 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T1Z1 Z3 T3Z3 5T9 6Z12 40.0 New Rock / EEA
9 Gladys de Vocht 201 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z2 T3Z3 5T9 5Z9 37.0 Stone Climbing Factory
10 Lily Duranton 205 T2Z2 T3Z3 T1Z1 T1Z1 T3Z2 5T10 5Z9 34.0 Entre Ciel et Terre
11 Lieze Reweghs 209 Z4 T2Z2 T4Z1 2T6 3Z7 30.0 Crux Climbing Team
11 Léa Depotter 214 T3Z3 Z1 T3Z3 2T6 3Z7 30.0 Stone Climbing Factory
13 Lorraine Kervyn 206 T2Z2 T2Z1 2T4 2Z3 26.0 Entre Ciel et Terre
14 Clara Vogels 213 T3Z3 T1Z1 2T4 2Z4 24.0 CAB Liège /Gecko
15 Louisa van Drom 215 Z3 T2Z1 1T2 2Z4 22.0 Kajoe
16 Juliette Colpin-van Swam 212 Z3 Z4 Z2 0T0 3Z9 20.0 CAB Liège /Gecko
17 Anon3514 - 0T0 0Z0 18.0 -

Youth B Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
Jitse Remes 308 BEL Klimax
Maro Hilgert 311 BEL Kajoe
Nathan Rousselle 312 BEL Escal'Pades
Lucas Hofmann 314 BEL CAB Liège /Gecko
Sander Verheyden 315 BEL Olympia
Matthias Verbert 316 BEL Kajoe
Jim Zeimes 317 LUX Escal'Pades
Thor Gijsbers 318 BEL Klimclub Hungaria
Noah Harris 319 BEL Klimclub Hungaria
Julien Ameye 320 BEL Blueberry Club

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thor Gijsbers 318 BEL Klimclub Hungaria
2 Julien Ameye 320 BEL Blueberry Club
3 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
4 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
5 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
6 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
7 Jim Zeimes 317 LUX Escal'Pades
8 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
9 Maro Hilgert 311 BEL Kajoe
10 Jitse Remes 308 BEL Klimax
11 Matthias Verbert 316 BEL Kajoe
12 Noah Harris 319 BEL Klimclub Hungaria
13 Nathan Rousselle 312 BEL Escal'Pades
14 Sander Verheyden 315 BEL Olympia
15 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lucas Hofmann 314 BEL CAB Liège /Gecko
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thor Gijsbers 318 BEL Klimclub Hungaria
2 Julien Ameye 320 BEL Blueberry Club
3 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
4 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
5 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
6 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
7 Jim Zeimes 317 LUX Escal'Pades
8 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
9 Maro Hilgert 311 BEL Kajoe
10 Jitse Remes 308 BEL Klimax
11 Matthias Verbert 316 BEL Kajoe
12 Noah Harris 319 BEL Klimclub Hungaria
13 Nathan Rousselle 312 BEL Escal'Pades
14 Sander Verheyden 315 BEL Olympia
15 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lucas Hofmann 314 BEL CAB Liège /Gecko
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thor Gijsbers 318 BEL Klimclub Hungaria
2 Julien Ameye 320 BEL Blueberry Club
3 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
4 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
5 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
6 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
7 Jim Zeimes 317 LUX Escal'Pades
8 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
9 Maro Hilgert 311 BEL Kajoe
10 Jitse Remes 308 BEL Klimax
11 Matthias Verbert 316 BEL Kajoe
12 Noah Harris 319 BEL Klimclub Hungaria
13 Nathan Rousselle 312 BEL Escal'Pades
14 Sander Verheyden 315 BEL Olympia
15 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lucas Hofmann 314 BEL CAB Liège /Gecko
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thor Gijsbers 318 BEL Klimclub Hungaria
2 Julien Ameye 320 BEL Blueberry Club
3 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
4 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
5 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
6 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
7 Jim Zeimes 317 LUX Escal'Pades
8 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
9 Maro Hilgert 311 BEL Kajoe
10 Jitse Remes 308 BEL Klimax
11 Matthias Verbert 316 BEL Kajoe
12 Noah Harris 319 BEL Klimclub Hungaria
13 Nathan Rousselle 312 BEL Escal'Pades
14 Sander Verheyden 315 BEL Olympia
15 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lucas Hofmann 314 BEL CAB Liège /Gecko
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thor Gijsbers 318 BEL Klimclub Hungaria
2 Julien Ameye 320 BEL Blueberry Club
3 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
4 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
5 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
6 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
7 Jim Zeimes 317 LUX Escal'Pades
8 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
9 Maro Hilgert 311 BEL Kajoe
10 Jitse Remes 308 BEL Klimax
11 Matthias Verbert 316 BEL Kajoe
12 Noah Harris 319 BEL Klimclub Hungaria
13 Nathan Rousselle 312 BEL Escal'Pades
14 Sander Verheyden 315 BEL Olympia
15 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lucas Hofmann 314 BEL CAB Liège /Gecko
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thor Gijsbers 318 BEL Klimclub Hungaria
2 Julien Ameye 320 BEL Blueberry Club
3 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
4 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
5 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
6 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
7 Jim Zeimes 317 LUX Escal'Pades
8 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
9 Maro Hilgert 311 BEL Kajoe
10 Jitse Remes 308 BEL Klimax
11 Matthias Verbert 316 BEL Kajoe
12 Noah Harris 319 BEL Klimclub Hungaria
13 Nathan Rousselle 312 BEL Escal'Pades
14 Sander Verheyden 315 BEL Olympia
15 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lucas Hofmann 314 BEL CAB Liège /Gecko
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thor Gijsbers 318 BEL Klimclub Hungaria
2 Julien Ameye 320 BEL Blueberry Club
3 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
4 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
5 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
6 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
7 Jim Zeimes 317 LUX Escal'Pades
8 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
9 Maro Hilgert 311 BEL Kajoe
10 Jitse Remes 308 BEL Klimax
11 Matthias Verbert 316 BEL Kajoe
12 Noah Harris 319 BEL Klimclub Hungaria
13 Nathan Rousselle 312 BEL Escal'Pades
14 Sander Verheyden 315 BEL Olympia
15 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lucas Hofmann 314 BEL CAB Liège /Gecko
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thor Gijsbers 318 BEL Klimclub Hungaria
2 Julien Ameye 320 BEL Blueberry Club
3 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
4 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
5 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
6 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
7 Jim Zeimes 317 LUX Escal'Pades
8 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
9 Maro Hilgert 311 BEL Kajoe
10 Jitse Remes 308 BEL Klimax
11 Matthias Verbert 316 BEL Kajoe
12 Noah Harris 319 BEL Klimclub Hungaria
13 Nathan Rousselle 312 BEL Escal'Pades
14 Sander Verheyden 315 BEL Olympia
15 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lucas Hofmann 314 BEL CAB Liège /Gecko
17-11-2018 20:51
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal 1 Totaal Comp. Punten Team
1 Jitse Remes 308 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 8Z8 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 T1Z1 1T1 1Z1 100.0 Klimax
2 Jim Zeimes 317 LUX T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 8T8 8Z8 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 Z1 0T0 1Z1 80.0 Escal'Pades
3 Hannes van Duysen 302 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z4 T1Z1 T1Z1 8T11 8Z11 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T1Z1 4T5 4Z5 65.0 Vertical Thinking
4 Arthur Bouquet 303 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z2 T1Z1 T1Z1 8T11 8Z11 T1Z1 T7Z7 T1Z1 T1Z1 4T10 4Z10 55.0 Vertical Thinking
5 Nathan Rousselle 312 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T3Z3 T2Z2 T1Z1 8T12 8Z12 T2Z2 T2Z1 T2Z1 3T6 3Z4 51.0 Escal'Pades
6 Matthias Verbert 316 BEL T1Z1 T5Z3 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 8T13 8Z11 T1Z1 T1Z1 Z4 2T2 3Z6 47.0 Kajoe
7 Lucas Hofmann 314 BEL T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 T2Z2 T1Z1 T1Z1 7T10 8Z11 43.0 CAB Liège /Gecko
8 Thibo Bourgeois 305 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z3 T1Z1 6T7 7Z10 40.0 Stone Climbing Factory
9 Lars Vanhove 304 BEL T1Z1 Z3 T1Z1 T1Z1 T4Z4 Z2 T1Z1 5T8 7Z13 37.0 Crux Climbing Team
10 Maro Hilgert 311 BEL T2Z2 T5Z2 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z2 5T11 6Z10 34.0 Kajoe
11 Victor Beaujean 307 BEL T2Z2 Z3 T1Z1 T3Z3 Z5 T1Z1 4T7 6Z15 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Igor Tacq 306 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z3 Z1 4T7 5Z7 28.0 Entre Ciel et Terre
13 Thor Gijsbers 318 BEL T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 2T2 4Z4 26.0 Klimclub Hungaria
14 Julien Ameye 320 BEL T1Z1 T2Z2 Z1 2T3 3Z4 24.0 Blueberry Club
15 Noah Harris 319 BEL T1Z1 T3Z3 Z1 2T4 3Z5 22.0 Klimclub Hungaria
16 Sander Verheyden 315 BEL Z3 Z1 Z1 0T0 3Z5 20.0 Olympia

Youth C Female (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.