Jeugd Boulder 3 JAB, Sat, 10 Mar 2018 10:14:00 +0100, Cube Bouldergym, Enschede
Discipline: Boulder
League: JEUGD BOULDER JAB 2018
Status: Processed
Description: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 1999 en 2000], Jeugd A 2001 en 2002] en Jeugd B [2003 en 2004].
Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.
LET OP! Vanwege het grote aantal aanmeldingen is de voorronde opgedeeld in drie startgroepen i.p.v. twee. Jeugd B vormt startgroep 1, Jeugd A vormt startgroep 2 en de Junioren vormen startgroep 3. Ook het tijdschema is iets gewijzigd waardoor de wedstrijd o.a een half uur eerder begint!
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.
Het tijdschema is als volgt:
09.00 uur Cube en aanmelding open
09.45 uur Sluiting aanmelding startgroep 1
10.00 uur Start kwalificatie startgroep 1
12.30 uur Einde startgroep 1 & sluiting aanmelding startgroep 2
12.45 uur Start startgroep 2
15.15 uur Einde startgroep 2 & sluiting aanmelding startgroep 3
15.30 uur Start startgroep 3
16.45 uur Einde startgroep 3
17.15 uur Start Finale Jeugd B, Jeugd A en Junioren.
19.30 uur Einde Finale & aansluitend prijsuitreiking
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.
Youth Female U16
The competitionresults are not public.
Number of competitors: 19
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 19
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Tysa Aukema
312
Climb Up
2
Merleyn Koops
316
3
Simone Gerritsen
320
Monk Eindhoven
4
Isa Witte
306
Team Kids From The Block
5
Kyra Pattinama
304
6
Irina Kramers
307
Kei Boulderhal
7
Iris Heerekop
303
Ayers Rookies
8
Sven van der Heijden
319
Monk Amsterdam
9
Sanne Blok
308
Ayers Rookies
10
Noor van Zundert
311
Team Neoliet
11
Kaya van Haasteren
315
12
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
13
Mette van Liempd
318
14
Aloes Bosch
313
15
Cécile Blikman
302
16
Eline De Becker
321
Team Neoliet
17
Freja Smed
314
Climb Up
18
Nadia Kleinsman
301
ES Onsight Klimtalenten
19
Diana Alkemade
322
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Tysa Aukema
312
Climb Up
2
Merleyn Koops
316
3
Simone Gerritsen
320
Monk Eindhoven
4
Isa Witte
306
Team Kids From The Block
5
Kyra Pattinama
304
6
Irina Kramers
307
Kei Boulderhal
7
Iris Heerekop
303
Ayers Rookies
8
Sven van der Heijden
319
Monk Amsterdam
9
Sanne Blok
308
Ayers Rookies
10
Noor van Zundert
311
Team Neoliet
11
Kaya van Haasteren
315
12
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
13
Mette van Liempd
318
14
Aloes Bosch
313
15
Cécile Blikman
302
16
Eline De Becker
321
Team Neoliet
17
Freja Smed
314
Climb Up
18
Nadia Kleinsman
301
ES Onsight Klimtalenten
19
Diana Alkemade
322
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Tysa Aukema
312
Climb Up
2
Merleyn Koops
316
3
Simone Gerritsen
320
Monk Eindhoven
4
Isa Witte
306
Team Kids From The Block
5
Kyra Pattinama
304
6
Irina Kramers
307
Kei Boulderhal
7
Iris Heerekop
303
Ayers Rookies
8
Sven van der Heijden
319
Monk Amsterdam
9
Sanne Blok
308
Ayers Rookies
10
Noor van Zundert
311
Team Neoliet
11
Kaya van Haasteren
315
12
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
13
Mette van Liempd
318
14
Aloes Bosch
313
15
Cécile Blikman
302
16
Eline De Becker
321
Team Neoliet
17
Freja Smed
314
Climb Up
18
Nadia Kleinsman
301
ES Onsight Klimtalenten
19
Diana Alkemade
322
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Tysa Aukema
312
Climb Up
2
Merleyn Koops
316
3
Simone Gerritsen
320
Monk Eindhoven
4
Isa Witte
306
Team Kids From The Block
5
Kyra Pattinama
304
6
Irina Kramers
307
Kei Boulderhal
7
Iris Heerekop
303
Ayers Rookies
8
Sven van der Heijden
319
Monk Amsterdam
9
Sanne Blok
308
Ayers Rookies
10
Noor van Zundert
311
Team Neoliet
11
Kaya van Haasteren
315
12
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
13
Mette van Liempd
318
14
Aloes Bosch
313
15
Cécile Blikman
302
16
Eline De Becker
321
Team Neoliet
17
Freja Smed
314
Climb Up
18
Nadia Kleinsman
301
ES Onsight Klimtalenten
19
Diana Alkemade
322
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Tysa Aukema
312
Climb Up
2
Merleyn Koops
316
3
Simone Gerritsen
320
Monk Eindhoven
4
Isa Witte
306
Team Kids From The Block
5
Kyra Pattinama
304
6
Irina Kramers
307
Kei Boulderhal
7
Iris Heerekop
303
Ayers Rookies
8
Sven van der Heijden
319
Monk Amsterdam
9
Sanne Blok
308
Ayers Rookies
10
Noor van Zundert
311
Team Neoliet
11
Kaya van Haasteren
315
12
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
13
Mette van Liempd
318
14
Aloes Bosch
313
15
Cécile Blikman
302
16
Eline De Becker
321
Team Neoliet
17
Freja Smed
314
Climb Up
18
Nadia Kleinsman
301
ES Onsight Klimtalenten
19
Diana Alkemade
322
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Tysa Aukema
312
Climb Up
2
Merleyn Koops
316
3
Simone Gerritsen
320
Monk Eindhoven
4
Isa Witte
306
Team Kids From The Block
5
Kyra Pattinama
304
6
Irina Kramers
307
Kei Boulderhal
7
Iris Heerekop
303
Ayers Rookies
8
Sven van der Heijden
319
Monk Amsterdam
9
Sanne Blok
308
Ayers Rookies
10
Noor van Zundert
311
Team Neoliet
11
Kaya van Haasteren
315
12
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
13
Mette van Liempd
318
14
Aloes Bosch
313
15
Cécile Blikman
302
16
Eline De Becker
321
Team Neoliet
17
Freja Smed
314
Climb Up
18
Nadia Kleinsman
301
ES Onsight Klimtalenten
19
Diana Alkemade
322
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Tysa Aukema
312
Climb Up
2
Merleyn Koops
316
3
Simone Gerritsen
320
Monk Eindhoven
4
Isa Witte
306
Team Kids From The Block
5
Kyra Pattinama
304
6
Irina Kramers
307
Kei Boulderhal
7
Iris Heerekop
303
Ayers Rookies
8
Sven van der Heijden
319
Monk Amsterdam
9
Sanne Blok
308
Ayers Rookies
10
Noor van Zundert
311
Team Neoliet
11
Kaya van Haasteren
315
12
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
13
Mette van Liempd
318
14
Aloes Bosch
313
15
Cécile Blikman
302
16
Eline De Becker
321
Team Neoliet
17
Freja Smed
314
Climb Up
18
Nadia Kleinsman
301
ES Onsight Klimtalenten
19
Diana Alkemade
322
Team Neoliet
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Tysa Aukema
312
Climb Up
2
Merleyn Koops
316
3
Simone Gerritsen
320
Monk Eindhoven
4
Isa Witte
306
Team Kids From The Block
5
Kyra Pattinama
304
6
Irina Kramers
307
Kei Boulderhal
7
Iris Heerekop
303
Ayers Rookies
8
Sven van der Heijden
319
Monk Amsterdam
9
Sanne Blok
308
Ayers Rookies
10
Noor van Zundert
311
Team Neoliet
11
Kaya van Haasteren
315
12
Marrit Elsinga
305
Team Mountain Network
13
Mette van Liempd
318
14
Aloes Bosch
313
15
Cécile Blikman
302
16
Eline De Becker
321
Team Neoliet
17
Freja Smed
314
Climb Up
18
Nadia Kleinsman
301
ES Onsight Klimtalenten
19
Diana Alkemade
322
Team Neoliet
Publication time 11-03-2018 11:55
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
Total
League. Points
Team
1
Mette van Liempd
318
NED
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T2Z1
T1Z1
8T13 8Z8
T1Z1
T1Z1
T1Z1
3T3 3Z3
100.0
2
Simone Gerritsen
320
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T2Z2
Z1
T1Z1
T1Z1
7T9 8Z10
T2Z2
-
Z2
1T2 2Z4
80.0
Monk Eindhoven
3
Kaya van Haasteren
315
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z2
Z2
T3Z1
5T9 6Z8
Z3
Z1
Z2
0T0 3Z6
65.0
4
Irina Kramers
307
NED
Z3
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
Z1
3T3 6Z8
Z5
Z1
Z1
0T0 3Z7
55.0
Kei Boulderhal
5
Sven van der Heijden
319
NED
T1Z1
T4Z4
T1Z1
T2Z1
Z1
Z1
T1Z1
5T9 7Z10
-
-
Z1
0T0 1Z1
51.0
Monk Amsterdam
6
Kyra Pattinama
304
NED
T2Z1
T3Z3
T2Z1
T4Z3
Z1
T5Z3
5T16 6Z12
-
-
Z3
0T0 1Z3
47.0
7
Isa Witte
306
NED
T2Z1
T2Z1
Z1
Z1
2T4 4Z4
43.0
Team Kids From The Block
8
Aloes Bosch
313
NED
T1Z1
T3Z1
Z2
Z1
2T4 4Z5
40.0
9
Tysa Aukema
312
NED
Z1
T1Z1
Z1
T4Z2
2T5 4Z5
37.0
Climb Up
10
Freja Smed
314
NED
T1Z1
Z1
Z1
T5Z4
2T6 4Z7
34.0
Climb Up
11
Merleyn Koops
316
NED
Z1
T3Z1
T5Z2
Z2
2T8 4Z6
31.0
12
Cécile Blikman
302
NED
Z4
Z1
T2Z1
Z1
Z3
1T2 5Z10
28.0
13
Noor van Zundert
311
NED
T2Z1
Z1
1T2 2Z2
26.0
Team Neoliet
14
Nadia Kleinsman
301
NED
T4Z1
Z2
Z4
1T4 3Z7
23.0
ES Onsight Klimtalenten
14
Eline De Becker
321
BEL
Z1
T4Z4
Z2
1T4 3Z7
23.0
Team Neoliet
16
Sanne Blok
308
NED
Z1
T5Z1
1T5 2Z2
20.0
Ayers Rookies
17
Marrit Elsinga
305
NED
Z1
0T0 1Z1
16.0
Team Mountain Network
17
Iris Heerekop
303
NED
Z1
0T0 1Z1
16.0
Ayers Rookies
17
Diana Alkemade
322
NED
Z1
0T0 1Z1
16.0
Team Neoliet
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 9
#
Name
Bib number
Team
1
Julia van den Goor
110
Team Neoliet
2
Kyra de Bree
111
Climb Up
3
Kaylee Mast
109
Cube Bouldergym
4
Cecile van der Meel
105
Ayers Rookies
5
Manon Boereboom
101
6
Maura-marie Mevis
102
IVY Climbing
7
Helen Zegelaar
103
8
Laura Knops
108
ES Onsight Klimtalenten
9
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Julia van den Goor
110
Team Neoliet
2
Kyra de Bree
111
Climb Up
3
Kaylee Mast
109
Cube Bouldergym
4
Cecile van der Meel
105
Ayers Rookies
5
Manon Boereboom
101
6
Maura-marie Mevis
102
IVY Climbing
7
Helen Zegelaar
103
8
Laura Knops
108
ES Onsight Klimtalenten
9
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Julia van den Goor
110
Team Neoliet
2
Kyra de Bree
111
Climb Up
3
Kaylee Mast
109
Cube Bouldergym
4
Cecile van der Meel
105
Ayers Rookies
5
Manon Boereboom
101
6
Maura-marie Mevis
102
IVY Climbing
7
Helen Zegelaar
103
8
Laura Knops
108
ES Onsight Klimtalenten
9
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Julia van den Goor
110
Team Neoliet
2
Kyra de Bree
111
Climb Up
3
Kaylee Mast
109
Cube Bouldergym
4
Cecile van der Meel
105
Ayers Rookies
5
Manon Boereboom
101
6
Maura-marie Mevis
102
IVY Climbing
7
Helen Zegelaar
103
8
Laura Knops
108
ES Onsight Klimtalenten
9
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Julia van den Goor
110
Team Neoliet
2
Kyra de Bree
111
Climb Up
3
Kaylee Mast
109
Cube Bouldergym
4
Cecile van der Meel
105
Ayers Rookies
5
Manon Boereboom
101
6
Maura-marie Mevis
102
IVY Climbing
7
Helen Zegelaar
103
8
Laura Knops
108
ES Onsight Klimtalenten
9
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Julia van den Goor
110
Team Neoliet
2
Kyra de Bree
111
Climb Up
3
Kaylee Mast
109
Cube Bouldergym
4
Cecile van der Meel
105
Ayers Rookies
5
Manon Boereboom
101
6
Maura-marie Mevis
102
IVY Climbing
7
Helen Zegelaar
103
8
Laura Knops
108
ES Onsight Klimtalenten
9
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Julia van den Goor
110
Team Neoliet
2
Kyra de Bree
111
Climb Up
3
Kaylee Mast
109
Cube Bouldergym
4
Cecile van der Meel
105
Ayers Rookies
5
Manon Boereboom
101
6
Maura-marie Mevis
102
IVY Climbing
7
Helen Zegelaar
103
8
Laura Knops
108
ES Onsight Klimtalenten
9
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Julia van den Goor
110
Team Neoliet
2
Kyra de Bree
111
Climb Up
3
Kaylee Mast
109
Cube Bouldergym
4
Cecile van der Meel
105
Ayers Rookies
5
Manon Boereboom
101
6
Maura-marie Mevis
102
IVY Climbing
7
Helen Zegelaar
103
8
Laura Knops
108
ES Onsight Klimtalenten
9
Marieke Berends
104
Monk Eindhoven
Publication time 11-03-2018 11:55
#
Name
Bib number
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
Total
League. Points
Team
1
Julia van den Goor
110
Z3
T2Z1
T2Z2
Z1
T1Z1
T4Z4
4T9 6Z12
-
T3Z2
Z1
1T3 2Z3
100.0
Team Neoliet
2
Laura Knops
108
Z1
T1Z1
Z3
T1Z1
T2Z2
Z1
T1Z1
T2Z2
5T7 8Z12
-
T6Z3
Z2
1T6 2Z5
80.0
ES Onsight Klimtalenten
3
Marieke Berends
104
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T3Z2
T3Z1
T2Z2
T1Z1
8T14 8Z10
Z2
Z1
Z1
0T0 3Z4
65.0
Monk Eindhoven
4
Kyra de Bree
111
T3Z2
Z1
Z2
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
5T7 8Z10
Z1
Z1
Z7
0T0 3Z9
55.0
Climb Up
5
Manon Boereboom
101
Z2
Z2
T1Z1
T2Z1
T2Z1
T2Z2
4T7 6Z9
-
Z4
Z1
0T0 2Z5
51.0
6
Cecile van der Meel
105
Z2
T1Z1
T2Z2
Z2
T5Z3
3T8 5Z10
-
-
Z21
0T0 1Z21
47.0
Ayers Rookies
7
Maura-marie Mevis
102
Z4
T1Z1
T1Z1
Z3
Z4
2T2 5Z13
43.0
IVY Climbing
8
Helen Zegelaar
103
Z3
T2Z2
Z1
1T2 3Z6
40.0
9
Kaylee Mast
109
Z1
0T0 1Z1
37.0
Cube Bouldergym
Youth Male U16
The competitionresults are not public.
Number of competitors: 23
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 23
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Busse Lommers
429
Kei Boulderhal
2
Ties van Veggel
406
3
Paul Houbrechts
401
REVOLT
4
Mees Vissers
424
Monk Amsterdam
5
Sven Goudriaan
407
Team Mountain Network
6
Ties Baars
426
7
Torben van Kolfschoten
409
REVOLT
8
Thijme Maassen
422
9
Dylan van den Berge
411
Team Yellowstone
10
Mees Vooijs
425
11
Teun van der Graaf
405
12
Sem van den Akker
408
Team Neoliet
13
Wes Vermeeren
402
14
Simon Boes
415
15
Casper Lensselink
410
Team Mountain Network
16
Tycho van der Straaten
420
Ayers Rookies
17
Hidde Bakker
427
REVOLT
18
Wouter Remmerswaal
417
Climb Up
19
Abel Mensink
430
Team Delfts Bleau
20
Gregor Struwe
423
Team Gropo
21
Jules Kluwer
413
Kei Boulderhal
22
Brend English
416
Team Mountain Network
23
Joris Kieboom
418
Climb Up
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Busse Lommers
429
Kei Boulderhal
2
Ties van Veggel
406
3
Paul Houbrechts
401
REVOLT
4
Mees Vissers
424
Monk Amsterdam
5
Sven Goudriaan
407
Team Mountain Network
6
Ties Baars
426
7
Torben van Kolfschoten
409
REVOLT
8
Thijme Maassen
422
9
Dylan van den Berge
411
Team Yellowstone
10
Mees Vooijs
425
11
Teun van der Graaf
405
12
Sem van den Akker
408
Team Neoliet
13
Wes Vermeeren
402
14
Simon Boes
415
15
Casper Lensselink
410
Team Mountain Network
16
Tycho van der Straaten
420
Ayers Rookies
17
Hidde Bakker
427
REVOLT
18
Wouter Remmerswaal
417
Climb Up
19
Abel Mensink
430
Team Delfts Bleau
20
Gregor Struwe
423
Team Gropo
21
Jules Kluwer
413
Kei Boulderhal
22
Brend English
416
Team Mountain Network
23
Joris Kieboom
418
Climb Up
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Busse Lommers
429
Kei Boulderhal
2
Ties van Veggel
406
3
Paul Houbrechts
401
REVOLT
4
Mees Vissers
424
Monk Amsterdam
5
Sven Goudriaan
407
Team Mountain Network
6
Ties Baars
426
7
Torben van Kolfschoten
409
REVOLT
8
Thijme Maassen
422
9
Dylan van den Berge
411
Team Yellowstone
10
Mees Vooijs
425
11
Teun van der Graaf
405
12
Sem van den Akker
408
Team Neoliet
13
Wes Vermeeren
402
14
Simon Boes
415
15
Casper Lensselink
410
Team Mountain Network
16
Tycho van der Straaten
420
Ayers Rookies
17
Hidde Bakker
427
REVOLT
18
Wouter Remmerswaal
417
Climb Up
19
Abel Mensink
430
Team Delfts Bleau
20
Gregor Struwe
423
Team Gropo
21
Jules Kluwer
413
Kei Boulderhal
22
Brend English
416
Team Mountain Network
23
Joris Kieboom
418
Climb Up
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Busse Lommers
429
Kei Boulderhal
2
Ties van Veggel
406
3
Paul Houbrechts
401
REVOLT
4
Mees Vissers
424
Monk Amsterdam
5
Sven Goudriaan
407
Team Mountain Network
6
Ties Baars
426
7
Torben van Kolfschoten
409
REVOLT
8
Thijme Maassen
422
9
Dylan van den Berge
411
Team Yellowstone
10
Mees Vooijs
425
11
Teun van der Graaf
405
12
Sem van den Akker
408
Team Neoliet
13
Wes Vermeeren
402
14
Simon Boes
415
15
Casper Lensselink
410
Team Mountain Network
16
Tycho van der Straaten
420
Ayers Rookies
17
Hidde Bakker
427
REVOLT
18
Wouter Remmerswaal
417
Climb Up
19
Abel Mensink
430
Team Delfts Bleau
20
Gregor Struwe
423
Team Gropo
21
Jules Kluwer
413
Kei Boulderhal
22
Brend English
416
Team Mountain Network
23
Joris Kieboom
418
Climb Up
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Busse Lommers
429
Kei Boulderhal
2
Ties van Veggel
406
3
Paul Houbrechts
401
REVOLT
4
Mees Vissers
424
Monk Amsterdam
5
Sven Goudriaan
407
Team Mountain Network
6
Ties Baars
426
7
Torben van Kolfschoten
409
REVOLT
8
Thijme Maassen
422
9
Dylan van den Berge
411
Team Yellowstone
10
Mees Vooijs
425
11
Teun van der Graaf
405
12
Sem van den Akker
408
Team Neoliet
13
Wes Vermeeren
402
14
Simon Boes
415
15
Casper Lensselink
410
Team Mountain Network
16
Tycho van der Straaten
420
Ayers Rookies
17
Hidde Bakker
427
REVOLT
18
Wouter Remmerswaal
417
Climb Up
19
Abel Mensink
430
Team Delfts Bleau
20
Gregor Struwe
423
Team Gropo
21
Jules Kluwer
413
Kei Boulderhal
22
Brend English
416
Team Mountain Network
23
Joris Kieboom
418
Climb Up
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Busse Lommers
429
Kei Boulderhal
2
Ties van Veggel
406
3
Paul Houbrechts
401
REVOLT
4
Mees Vissers
424
Monk Amsterdam
5
Sven Goudriaan
407
Team Mountain Network
6
Ties Baars
426
7
Torben van Kolfschoten
409
REVOLT
8
Thijme Maassen
422
9
Dylan van den Berge
411
Team Yellowstone
10
Mees Vooijs
425
11
Teun van der Graaf
405
12
Sem van den Akker
408
Team Neoliet
13
Wes Vermeeren
402
14
Simon Boes
415
15
Casper Lensselink
410
Team Mountain Network
16
Tycho van der Straaten
420
Ayers Rookies
17
Hidde Bakker
427
REVOLT
18
Wouter Remmerswaal
417
Climb Up
19
Abel Mensink
430
Team Delfts Bleau
20
Gregor Struwe
423
Team Gropo
21
Jules Kluwer
413
Kei Boulderhal
22
Brend English
416
Team Mountain Network
23
Joris Kieboom
418
Climb Up
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Busse Lommers
429
Kei Boulderhal
2
Ties van Veggel
406
3
Paul Houbrechts
401
REVOLT
4
Mees Vissers
424
Monk Amsterdam
5
Sven Goudriaan
407
Team Mountain Network
6
Ties Baars
426
7
Torben van Kolfschoten
409
REVOLT
8
Thijme Maassen
422
9
Dylan van den Berge
411
Team Yellowstone
10
Mees Vooijs
425
11
Teun van der Graaf
405
12
Sem van den Akker
408
Team Neoliet
13
Wes Vermeeren
402
14
Simon Boes
415
15
Casper Lensselink
410
Team Mountain Network
16
Tycho van der Straaten
420
Ayers Rookies
17
Hidde Bakker
427
REVOLT
18
Wouter Remmerswaal
417
Climb Up
19
Abel Mensink
430
Team Delfts Bleau
20
Gregor Struwe
423
Team Gropo
21
Jules Kluwer
413
Kei Boulderhal
22
Brend English
416
Team Mountain Network
23
Joris Kieboom
418
Climb Up
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Busse Lommers
429
Kei Boulderhal
2
Ties van Veggel
406
3
Paul Houbrechts
401
REVOLT
4
Mees Vissers
424
Monk Amsterdam
5
Sven Goudriaan
407
Team Mountain Network
6
Ties Baars
426
7
Torben van Kolfschoten
409
REVOLT
8
Thijme Maassen
422
9
Dylan van den Berge
411
Team Yellowstone
10
Mees Vooijs
425
11
Teun van der Graaf
405
12
Sem van den Akker
408
Team Neoliet
13
Wes Vermeeren
402
14
Simon Boes
415
15
Casper Lensselink
410
Team Mountain Network
16
Tycho van der Straaten
420
Ayers Rookies
17
Hidde Bakker
427
REVOLT
18
Wouter Remmerswaal
417
Climb Up
19
Abel Mensink
430
Team Delfts Bleau
20
Gregor Struwe
423
Team Gropo
21
Jules Kluwer
413
Kei Boulderhal
22
Brend English
416
Team Mountain Network
23
Joris Kieboom
418
Climb Up
Publication time 11-03-2018 11:55
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
Total
League. Points
Team
1
Gregor Struwe
423
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T2Z1
T1Z1
8T11 8Z10
T4Z1
T1Z1
T5Z2
3T10 3Z4
100.0
Team Gropo
2
Hidde Bakker
427
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T2Z1
8T10 8Z9
Z2
T3Z3
T4Z4
2T7 3Z9
80.0
REVOLT
3
Simon Boes
415
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T2Z2
T2Z1
T2Z1
T1Z1
8T12 8Z10
Z1
-
T3Z3
1T3 2Z4
65.0
4
Torben van Kolfschoten
409
NED
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
8T9 8Z9
Z5
-
T3Z2
1T3 2Z7
55.0
REVOLT
5
Tycho van der Straaten
420
NED
T1Z1
T1Z1
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
8T11 8Z8
Z3
Z1
T5Z5
1T5 3Z9
51.0
Ayers Rookies
6
Jules Kluwer
413
NED
T2Z1
T1Z1
T2Z2
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
8T11 8Z9
DNS
DNS
DNS
0T0 0Z0
47.0
Kei Boulderhal
7
Dylan van den Berge
411
NED
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T2Z2
T3Z2
T2Z1
T1Z1
8T13 8Z11
43.0
Team Yellowstone
8
Ties Baars
426
NED
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z1
T4Z1
T2Z1
8T16 8Z8
40.0
9
Thijme Maassen
422
NED
T4Z2
T2Z1
T3Z2
T2Z1
T3Z1
T2Z2
T3Z1
T1Z1
8T20 8Z11
37.0
10
Teun van der Graaf
405
NED
Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z1
T1Z1
Z2
T2Z1
T1Z1
6T9 8Z9
34.0
11
Sem van den Akker
408
NED
Z2
T2Z2
T2Z2
T1Z1
Z3
T3Z1
T3Z1
T1Z1
6T12 8Z13
31.0
Team Neoliet
12
Mees Vissers
424
NED
Z1
T1Z1
T2Z2
T3Z1
T4Z4
T5Z1
T1Z1
6T16 7Z11
28.0
Monk Amsterdam
13
Ties van Veggel
406
NED
Z1
T2Z2
Z1
T4Z1
T2Z1
T3Z2
T2Z2
5T13 7Z10
26.0
14
Brend English
416
NED
Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z1
Z2
Z1
T1Z1
4T7 7Z8
24.0
Team Mountain Network
15
Casper Lensselink
410
NED
Z1
T2Z2
T1Z1
T4Z2
Z1
T1Z1
4T8 6Z8
22.0
Team Mountain Network
16
Abel Mensink
430
NED
Z3
T1Z1
T2Z2
T3Z2
Z1
Z1
T3Z3
4T9 7Z13
20.0
Team Delfts Bleau
17
Paul Houbrechts
401
BEL
Z1
T1Z1
T5Z1
Z2
T3Z1
T1Z1
4T10 6Z7
18.0
REVOLT
18
Joris Kieboom
418
NED
T1Z1
Z3
Z1
T2Z1
T1Z1
3T4 5Z7
16.0
Climb Up
19
Wes Vermeeren
402
NED
Z1
T1Z1
T2Z1
Z4
Z1
Z1
T2Z2
3T5 7Z11
14.0
20
Busse Lommers
429
NED
T2Z1
Z2
Z4
T1Z1
2T3 4Z8
12.0
Kei Boulderhal
21
Sven Goudriaan
407
NED
Z4
Z4
Z1
Z1
T1Z1
1T1 5Z11
10.0
Team Mountain Network
22
Wouter Remmerswaal
417
NED
Z1
Z3
T2Z1
1T2 3Z5
9.0
Climb Up
23
Mees Vooijs
425
NED
0T0 0Z0
8.0
Number of competitors: 10
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 10
#
Name
Bib number
Team
1
Trevor Vermoolen
207
2
Wouter Peletier
203
Klimmuur Haarlem
3
Antonie Moes
210
Top-It
4
Daan Kox
211
5
Pepijn Hogt
204
Kei Boulderhal
6
Gidion van Doorn
205
GRIP Nijmegen
7
Zeno Schaekers
208
Team Mountain Network
8
Castor Sprado
209
Klimmuur Utrecht
9
Pepijn Kluiters
202
REVOLT
10
Isaac van Hoogstraaten
206
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Trevor Vermoolen
207
2
Wouter Peletier
203
Klimmuur Haarlem
3
Antonie Moes
210
Top-It
4
Daan Kox
211
5
Pepijn Hogt
204
Kei Boulderhal
6
Gidion van Doorn
205
GRIP Nijmegen
7
Zeno Schaekers
208
Team Mountain Network
8
Castor Sprado
209
Klimmuur Utrecht
9
Pepijn Kluiters
202
REVOLT
10
Isaac van Hoogstraaten
206
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Trevor Vermoolen
207
2
Wouter Peletier
203
Klimmuur Haarlem
3
Antonie Moes
210
Top-It
4
Daan Kox
211
5
Pepijn Hogt
204
Kei Boulderhal
6
Gidion van Doorn
205
GRIP Nijmegen
7
Zeno Schaekers
208
Team Mountain Network
8
Castor Sprado
209
Klimmuur Utrecht
9
Pepijn Kluiters
202
REVOLT
10
Isaac van Hoogstraaten
206
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Trevor Vermoolen
207
2
Wouter Peletier
203
Klimmuur Haarlem
3
Antonie Moes
210
Top-It
4
Daan Kox
211
5
Pepijn Hogt
204
Kei Boulderhal
6
Gidion van Doorn
205
GRIP Nijmegen
7
Zeno Schaekers
208
Team Mountain Network
8
Castor Sprado
209
Klimmuur Utrecht
9
Pepijn Kluiters
202
REVOLT
10
Isaac van Hoogstraaten
206
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Trevor Vermoolen
207
2
Wouter Peletier
203
Klimmuur Haarlem
3
Antonie Moes
210
Top-It
4
Daan Kox
211
5
Pepijn Hogt
204
Kei Boulderhal
6
Gidion van Doorn
205
GRIP Nijmegen
7
Zeno Schaekers
208
Team Mountain Network
8
Castor Sprado
209
Klimmuur Utrecht
9
Pepijn Kluiters
202
REVOLT
10
Isaac van Hoogstraaten
206
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Trevor Vermoolen
207
2
Wouter Peletier
203
Klimmuur Haarlem
3
Antonie Moes
210
Top-It
4
Daan Kox
211
5
Pepijn Hogt
204
Kei Boulderhal
6
Gidion van Doorn
205
GRIP Nijmegen
7
Zeno Schaekers
208
Team Mountain Network
8
Castor Sprado
209
Klimmuur Utrecht
9
Pepijn Kluiters
202
REVOLT
10
Isaac van Hoogstraaten
206
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Trevor Vermoolen
207
2
Wouter Peletier
203
Klimmuur Haarlem
3
Antonie Moes
210
Top-It
4
Daan Kox
211
5
Pepijn Hogt
204
Kei Boulderhal
6
Gidion van Doorn
205
GRIP Nijmegen
7
Zeno Schaekers
208
Team Mountain Network
8
Castor Sprado
209
Klimmuur Utrecht
9
Pepijn Kluiters
202
REVOLT
10
Isaac van Hoogstraaten
206
Monk Eindhoven
#
Name
Bib number
Team
1
Trevor Vermoolen
207
2
Wouter Peletier
203
Klimmuur Haarlem
3
Antonie Moes
210
Top-It
4
Daan Kox
211
5
Pepijn Hogt
204
Kei Boulderhal
6
Gidion van Doorn
205
GRIP Nijmegen
7
Zeno Schaekers
208
Team Mountain Network
8
Castor Sprado
209
Klimmuur Utrecht
9
Pepijn Kluiters
202
REVOLT
10
Isaac van Hoogstraaten
206
Monk Eindhoven
Publication time 11-03-2018 11:54
#
Name
Bib number
1
2
3
4
5
6
7
8
Total
1
2
3
Total
League. Points
Team
1
Gidion van Doorn
205
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T3Z2
T1Z1
T4Z4
8T14 8Z13
T1Z1
T1Z1
T6Z6
3T8 3Z8
100.0
GRIP Nijmegen
2
Zeno Schaekers
208
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z4
8T11 8Z11
Z1
T1Z1
T1Z1
2T2 3Z3
80.0
Team Mountain Network
3
Isaac van Hoogstraaten
206
T1Z1
T1Z1
T4Z4
T1Z1
Z2
T5Z2
5T12 6Z11
T2Z2
-
Z3
1T2 2Z5
65.0
Monk Eindhoven
4
Daan Kox
211
T1Z1
T3Z2
T5Z5
T1Z1
Z1
T1Z1
5T11 6Z11
Z1
Z1
-
0T0 2Z2
55.0
5
Castor Sprado
209
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T5Z1
T2Z1
6T12 6Z6
Z1
Z2
-
0T0 2Z3
51.0
Klimmuur Utrecht
6
Trevor Vermoolen
207
T5Z1
T1Z1
T3Z2
T2Z1
T1Z1
T4Z2
T1Z1
T3Z3
8T20 8Z12
-
Z2
DNS
0T0 1Z2
47.0
7
Antonie Moes
210
Z2
T4Z4
T4Z1
T1Z1
T2Z1
4T11 5Z9
43.0
Top-It
8
Pepijn Hogt
204
Z1
T1Z1
T2Z1
Z1
T4Z2
3T7 5Z6
40.0
Kei Boulderhal
9
Wouter Peletier
203
Z2
T1Z1
T3Z2
Z3
Z4
T4Z2
3T8 6Z14
37.0
Klimmuur Haarlem
10
Pepijn Kluiters
202
T2Z2
Z1
1T2 2Z3
34.0
REVOLT