Blok Open 2018 Session 3 (16.00h-19.00) +final, 24-03-2018 00:00, Blok, Hoboken

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Inschrijving gesloten
Officiele omschrijving:
ANNUAL BIG BOULDER COMPETITION for YOUTH, ADULTS and VETERANS

Om in te schrijven voor de wedstrijd maak je eerst een account aan( gratis). Dit doe je door recht boven in het scherm te klikken op "account aanmaken"

3 Sessions and finals:
max 70 climbers/ session
Participation in finals ONLY for climbers in SESSION 3
Finals m/f adults and veterans mixed

Youth -16y ranking m/f and podium
Adult ranking m/f and podium
Veterans +35y ranking m/f and podium

Many prices from our sponsors and tombola

SESSION 1: 9.00-12.00h : Youth -16y, Adults, Veterans
12.30h podium youth
SESSION 2: 13.00h-16.00h: Adults, Veterans -NO participation in finals !-
SESSION 3: 16.00h-19.00h: Adults, Veterans, Wild cards -possible participation in finals!-
19.30h: announcement finalists
20.30h-22.30: SPECIAL FINALS with dj Captain Thomas
23.00h: podium adults
23.00h-????: crazy sounds with Captain Thomas

Catering by URBAN WOLF

inschrijvingsgeld = €20 inclusief tshirt

Aantal deelnemers: 9

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lieslore van Gorp BEL
2 Laura van Bruyssel BEL Klimax
3 Iesha Mortier BEL
4 Veerle Van Maele BEL
5 Liubov Lukina RUS
6 Lucie Delcoigne BEL
7 Celine Cuypers BEL Klimax
8 Mathilde Therasse BEL
9 Marjolein Saelens BEL
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Celine Cuypers BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2600 T1B1 T1B1 B1 T1B1 3T3 4B4 100.0 Klimax
2 Liubov Lukina RUS 1 1 1 1 1 1 2390 T2B2 T1B1 T1B1 3T4 3B4 80.0
3 Laura van Bruyssel BEL 1 1 1 1 1 1 1 2210 T1B1 T2B2 T2B2 3T5 3B5 65.0 Klimax
4 Mathilde Therasse BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2100 T1B1 T1B1 2T2 2B2 55.0
5 Lieslore van Gorp BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1780 T1B1 B1 1T1 2B2 51.0
6 Marjolein Saelens BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1350 T2B2 1T2 1B2 47.0
7 Veerle Van Maele BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 550 43.0
8 Lucie Delcoigne BEL 0 39.0
8 Iesha Mortier BEL 0 39.0

Aantal deelnemers: 38

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 38

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Brent Van den Broeck BEL
2 Thiebout Van Hooreweder BEL
3 Siebe Vanhee BEL
4 Tom van de Wouwer BEL
5 Lukas Geukens BEL
6 Olivier de Deken BEL
7 Lorenz De Broe BEL
8 Maxime Lebrun BEL
9 Kevin Kevin Lopata FRA
10 Joris van Mol BEL
11 Hugo Deneffe \ BEL
12 Ignace Debreyne BEL Klimax
13 Sébastien Perpette BEL
14 didier rosius rosius BEL Blok team
15 Rob Denayer BEL Blok team
16 Bart de Hollander BEL
17 Manolo Debreyne BEL
18 Michiel van Heule BEL Bleau Climbing Team
19 Benjaminov Terlinckski RUS Blok team
20 Robi Beirnaert BEL Klimax
21 Elias Van Bruyssel BEL Klimax
22 Michael Aelbrecht BEL
23 Marius Oniga BEL Blok team
24 Warre Denayer BEL Blok team
25 Levi Daems BEL
26 Thomas Elsen BEL
27 Jan-Pieter Devroe BEL
28 Tim Goossens BEL Klimax
29 Ludovic Perpette BEL
30 Steven Cappoen BEL Klimax
31 Matthias Faes BEL
32 PAVEL gabriel ROM Blok team
33 Simon Lorenzi BEL
34 Tao Claes BEL Blok team
35 Sam Deckers BEL
36 Yothi Claes BEL
37 Simon de Loose BEL
38 Jeroen van Malderen BEL
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Rob Denayer BEL 1 1 1 1 1 1 2850 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 100.0 Blok team
2 Siebe Vanhee BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2710 T1B1 T1B1 T2B1 3T4 3B3 80.0
3 PAVEL gabriel ROM 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2710 T1B1 T1B1 B3 2T2 3B5 65.0 Blok team
4 Robi Beirnaert BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2730 T2B2 T1B1 B1 2T3 3B4 55.0 Klimax
5 Tim Goossens BEL 1 1 1 1 1 1 1 2730 T1B1 B2 B1 1T1 3B4 51.0 Klimax
6 Manolo Debreyne BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2620 T1B1 B1 1T1 2B2 47.0
7 Thiebout Van Hooreweder BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2590 43.0
8 Matthias Faes BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2570 40.0
9 Marius Oniga BEL 1 1 1 1 1 1 1 2530 37.0 Blok team
10 Steven Cappoen BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2510 34.0 Klimax
11 Olivier de Deken BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2470 31.0
12 Tao Claes BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2450 28.0 Blok team
13 Sam Deckers BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2430 26.0
14 Sébastien Perpette BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2390 24.0
15 Levi Daems BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2370 22.0
16 Simon de Loose BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2360 20.0
17 Brent Van den Broeck BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2350 17.0
17 Ludovic Perpette BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2350 17.0
19 Maxime Lebrun BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2320 13.0
19 Michael Aelbrecht BEL 1 1 1 1 1 1 1 2320 13.0
21 Jeroen van Malderen BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2160 10.0
22 Jan-Pieter Devroe BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2120 9.0
23 didier rosius rosius BEL 1 1 1 1 1 1 1 2080 8.0 Blok team
23 Elias Van Bruyssel BEL 1 1 1 1 1 1 1 2080 8.0 Klimax
25 Thomas Elsen BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1930 6.0
26 Tom van de Wouwer BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1910 5.0
27 Warre Denayer BEL 1 1 1 1 1 1890 4.0 Blok team
28 Hugo Deneffe \ BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1800 3.0
29 Bart de Hollander BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1520 2.0
30 Benjaminov Terlinckski RUS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1410 1.0 Blok team
31 Yothi Claes BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1190 0.0
32 Joris van Mol BEL 1 1 1 1 1 1 1 920 0.0
33 Michiel van Heule BEL 0 0.0 Bleau Climbing Team
33 Lukas Geukens BEL 0 0.0
33 Kevin Kevin Lopata FRA 0 0.0
33 Simon Lorenzi BEL 0 0.0
33 Lorenz De Broe BEL 0 0.0
33 Ignace Debreyne BEL 0 0.0 Klimax