Belgian Boulder Youth Cup 2, 20-10-2018 00:00, Crux

Discipline: Boulder
Competitie: Belgian Boulder Youth Cup 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:

Updated Timing:

7:30-8:30 Registration youth B/C

8:45 Briefing B/C

9:00-12:00 Competition B/C

11:00-12:00 Registration Youth A

11:30 CMBEL judges on venue

12:15 Briefing youth A

12:30-14:20 Qualif A (38 atleten - 1u50)

15:30 Closing Isolation youth B AND A

16:00  Start Final 



Having difficulties with your registration?

Contact us before the closure of the registrations:

Dominique.van.eyken@klimenbergsportfederatie.be (NL)

or

jean@clubalpin.be (FR)  

Late registrations/ complains won't be accepted.

Youth A Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Lucie Delcoigne 1 BEL Rêvolution Climbing Team
Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
Lucie Watillon 4 BEL
Camille De Wit 5 BEL Klimclub Hungaria
Matilde Delogu 6 ITA Stone Climbing Factory
Pauline Oury 7 BEL Escal'Pades
Juliette Meunier 8 BEL Escal'Pades
Morgane Daele 9 BEL Rêvolution Climbing Team
Perrine Bieux 10 LUX Escal'Pades
Meri Delbroek 11 BEL Crux Climbing Team
Katrina Bowen 12 BEL New Rock

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lucie Delcoigne 1 BEL Rêvolution Climbing Team
2 Matilde Delogu 6 ITA Stone Climbing Factory
3 Katrina Bowen 12 BEL New Rock
4 Perrine Bieux 10 LUX Escal'Pades
5 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
6 Lucie Watillon 4 BEL
7 Meri Delbroek 11 BEL Crux Climbing Team
8 Juliette Meunier 8 BEL Escal'Pades
9 Camille De Wit 5 BEL Klimclub Hungaria
10 Pauline Oury 7 BEL Escal'Pades
11 Morgane Daele 9 BEL Rêvolution Climbing Team
20-10-2018 19:22
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Pauline Oury 7 BEL B1 T4B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 6T10 7B7 T1B1 T1B1 T4B1 T2B2 4T8 4B5 100.0 Escal'Pades
2 Lucie Delcoigne 1 BEL T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B5 7T8 8B12 T1B1 - T1B1 T2B2 3T4 3B4 80.0 Rêvolution Climbing Team
3 Charlène Tilborghs 2 BEL B1 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T7 6B6 T1B1 - T1B1 T4B2 3T6 3B4 65.0 Klimax
4 Lucie Watillon 4 BEL T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 8T10 8B8 T1B1 T1B1 B1 B11 2T2 4B14 55.0
5 Perrine Bieux 10 LUX B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T5 6B6 T1B1 B2 B3 B3 1T1 4B9 51.0 Escal'Pades
6 Camille De Wit 5 BEL B1 B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B3 4T4 7B9 T2B1 - - - 1T2 1B1 47.0 Klimclub Hungaria
7 Juliette Meunier 8 BEL B1 B1 T1B1 T1B1 T3B2 T1B1 4T6 6B7 B1 - B3 B13 0T0 3B17 43.0 Escal'Pades
8 Morgane Daele 9 BEL B2 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 6T7 7B9 B1 - B8 - 0T0 2B9 40.0 Rêvolution Climbing Team
9 Katrina Bowen 12 BEL B1 B1 T1B1 T1B1 2T2 4B4 37.0 New Rock
10 Matilde Delogu 6 ITA B1 T1B1 B2 T3B2 2T4 4B6 34.0 Stone Climbing Factory
11 Meri Delbroek 11 BEL B2 T3B1 - 1T3 2B3 31.0 Crux Climbing Team

Youth A Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 27

Naam Rugnummer Nat. Team
Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
Loïc Prégaldien 104 BEL Gecko Tank
Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock
François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
Aurelien Massin 115 BEL SSF
Mathias Evrard 116 BEL Gecko Tank
Zéphyr Defays 117 BEL Escal'Pades
Théo Grandjean 118 BEL Stone Climbing Factory
Félix Foret 119 BEL Entre Ciel et Terre
Jan Gbur 127 POL Stone Climbing Factory
Thibault Claesen 120 BEL Stone Climbing Factory
Brieuc De Backer 121 BEL Entre Ciel et Terre
Stefan Markovsky 122 BUL Klimclub Hungaria
John-Alexandre Vink 123 BEL Rêvolution Climbing Team
Sander van Assche 124 BEL City Lizard
Emiel Weyn 125 BEL City Lizard
Milan Vernimmen 126 BEL City Lizard

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 27

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
2 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
3 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
4 Félix Foret 119 BEL Entre Ciel et Terre
5 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
6 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
7 Sander van Assche 124 BEL City Lizard
8 Aurelien Massin 115 BEL SSF
9 Luca Ferrari 101 BEL Stone Climbing Factory
10 Mathias Evrard 116 BEL Gecko Tank
11 Emiel Weyn 125 BEL City Lizard
12 John-Alexandre Vink 123 BEL Rêvolution Climbing Team
13 Zéphyr Defays 117 BEL Escal'Pades
14 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
15 Stefan Markovsky 122 BUL Klimclub Hungaria
16 Thibault Claesen 120 BEL Stone Climbing Factory
17 Théo Grandjean 118 BEL Stone Climbing Factory
18 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
19 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
20 Loïc Prégaldien 104 BEL Gecko Tank
21 Brieuc De Backer 121 BEL Entre Ciel et Terre
22 Milan Vernimmen 126 BEL City Lizard
23 Jan Gbur 127 POL Stone Climbing Factory
24 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
25 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock
26 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
27 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
20-10-2018 19:22
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Luca Ferrari 101 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 6T6 6B6 T1B1 B1 T1B1 - 2T2 3B3 100.0 Stone Climbing Factory
2 Jasper van Malderen 105 BEL T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 7T11 7B8 B2 B1 B1 T3B1 1T3 4B5 80.0 Klimax
3 François Mertens 114 BEL T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 T2B2 B1 T1B1 6T7 8B9 B4 B1 B4 B1 0T0 4B10 65.0 Entre Ciel et Terre
4 Samuel Duron 107 BEL T1B1 T1B1 B4 T1B1 T1B1 T1B1 5T5 6B9 - B1 B2 B1 0T0 3B4 55.0 Vertical Thinking
5 Ties Vancraeynest 112 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 T4B2 T1B1 7T11 7B9 B3 B1 - B7 0T0 3B11 51.0 Klimax
6 Ferre Beirens 106 BEL T1B1 T1B1 T4B1 T1B1 T5B1 T1B1 6T13 6B6 B2 B1 - - 0T0 2B3 47.0 Vertical Thinking
7 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL T1B1 T1B1 B2 T2B1 T2B1 T1B1 5T7 6B7 - B1 - B5 0T0 2B6 43.0 New Rock
8 Stefan Markovsky 122 BUL T1B1 T2B2 B2 T1B1 T1B1 T1B1 5T6 6B8 - B6 - B8 0T0 2B14 40.0 Klimclub Hungaria
9 Ferre Huylebroek 108 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 5T7 5B5 37.0 Vertical Thinking
10 Dries de Pesseroey 102 BEL T1B1 T1B1 B4 B2 T2B1 T1B1 4T5 6B10 34.0 City Lizard
11 John-Alexandre Vink 123 BEL T1B1 T1B1 T4B1 B1 B2 T1B1 4T7 6B7 31.0 Rêvolution Climbing Team
12 Niels Heerwegh 103 BEL T1B1 T1B1 B4 T1B1 T1B1 4T4 5B8 28.0 City Lizard
13 Loïc Prégaldien 104 BEL T1B1 T3B2 T3B1 B1 T1B1 4T8 5B6 26.0 Gecko Tank
14 Zéphyr Defays 117 BEL T1B1 T5B5 T4B1 B2 T1B1 4T11 5B10 24.0 Escal'Pades
15 Brieuc De Backer 121 BEL T1B1 T3B1 T3B1 T1B1 4T8 4B4 22.0 Entre Ciel et Terre
16 Harry Engelborghs 110 BEL T1B1 T5B5 T3B1 T1B1 4T10 4B8 20.0 Stone Climbing Factory
17 Théo Grandjean 118 BEL T1B1 B5 T3B3 B1 B2 T1B1 3T5 6B13 18.0 Stone Climbing Factory
18 Sander van Assche 124 BEL T1B1 T1B1 B1 T1B1 3T3 4B4 16.0 City Lizard
19 Félix Foret 119 BEL T1B1 B4 T4B1 T1B1 3T6 4B7 14.0 Entre Ciel et Terre
20 Jan Gbur 127 POL T1B1 B2 B1 B2 T1B1 2T2 5B7 12.0 Stone Climbing Factory
21 Aurelien Massin 115 BEL T1B1 B1 T1B1 2T2 3B3 10.0 SSF
22 Thibault Claesen 120 BEL T1B1 B3 T1B1 2T2 3B5 9.0 Stone Climbing Factory
23 Emiel Weyn 125 BEL T1B1 B2 1T1 2B3 8.0 City Lizard
24 Simon Vandenhaute 111 BEL T1B1 1T1 1B1 7.0 Klimclub Hungaria
25 Milan Vernimmen 126 BEL B4 0T0 1B4 6.0 City Lizard
26 Valère van Hoorde 109 BEL 0T0 0B0 5.0 Vertical Thinking
26 Mathias Evrard 116 BEL 0T0 0B0 5.0 Gecko Tank

Youth B Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Nat. Team
Gladys de Vocht 201 BEL Stone Climbing Factory
Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
Nore Pellens 205 BEL Klimax
Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
Silke Dewitte 210 BEL Klimax
Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
Ite Lemière 214 BEL Klimax
Juliette Colpin-van Swam 215 BEL Gecko Tank
rose doucet 216 BEL Gecko Tank
clara vogels 217 BEL Gecko Tank
Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
Louisa van Drom 219 BEL Kajoe
Amber Schiffeleers 220 NED IVY Climbing
Anon2612 - - -
Ysaline Daele 222 BEL New Rock

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Gladys de Vocht 201 BEL Stone Climbing Factory
3 clara vogels 217 BEL Gecko Tank
4 Ysaline Daele 222 BEL New Rock
5 Ite Lemière 214 BEL Klimax
6 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
7 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
8 Louisa van Drom 219 BEL Kajoe
9 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
10 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
11 rose doucet 216 BEL Gecko Tank
12 Anon2612 - - -
13 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
14 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
15 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
16 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
17 Amber Schiffeleers 220 NED IVY Climbing
18 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
19 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL Gecko Tank
20 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
20-10-2018 19:22
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Nore Pellens 205 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3404.74 # 20 tops T1B1 B3 T1B1 T1B1 3T3 4B6 100.0 Klimax
2 Charlotte Weynants 213 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2458.15 # 22 tops T1B1 B2 B1 T2B2 2T3 4B6 80.0 Escal'Pades
3 Silke Dewitte 210 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1760.09 # 20 tops T1B1 - B1 T1B1 2T2 3B3 65.0 Klimax
4 Amber Schiffeleers 220 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1589.46 # 16 tops T2B2 - B1 T1B1 2T3 3B4 55.0 IVY Climbing
5 Ite Lemière 214 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1716.44 # 19 tops T2B2 - B1 T2B2 2T4 3B5 51.0 Klimax
6 Marjolein Vanstraelen 209 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1641.84 # 17 tops T3B3 - B1 T2B2 2T5 3B6 47.0 Olympia
7 Tine Walraevens 204 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1819.26 # 21 tops T4B4 - B1 T3B3 2T7 3B8 43.0 Vertical Thinking
8 Ysaline Daele 222 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1371.4 # 15 tops T5B5 - B1 B2 1T5 3B8 40.0 New Rock
9 Zoë Goossens 203 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1339.1 # 17 tops 37.0 Team Kids From The Block
10 Gladys de Vocht 201 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1202.95 # 15 tops 34.0 Stone Climbing Factory
11 Jeanne Kreusch 206 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1159.93 # 14 tops 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1065.71 # 14 tops 28.0 Gecko Tank
13 Lily Duranton 207 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1046.17 # 13 tops 26.0 Entre Ciel et Terre
14 Léa Depotter 218 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 906.68 # 12 tops 24.0 Stone Climbing Factory
15 Lorraine Kervyn 208 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 879.64 # 11 tops 22.0 Entre Ciel et Terre
16 rose doucet 216 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 819.88 # 11 tops 20.0 Gecko Tank
17 clara vogels 217 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 618.49 # 8 tops 18.0 Gecko Tank
18 Birte Sterckx 212 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 576.82 # 9 tops 16.0 Crux Climbing Team
19 Louisa van Drom 219 BEL 1 1 1 1 1 1 380.39 # 6 tops 14.0 Kajoe
20 Anon2612 - - 1 1 1 1 242.86 # 4 tops 12.0 -

Youth B Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 28

Naam Rugnummer Nat. Team
Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
Igor Tacq 305 BEL Entre Ciel et Terre
Victor Beaujean 306 BEL Entre Ciel et Terre
Nathan Rousselle 307 BEL Escal'Pades
Jitse Remes 308 BEL Klimax
Toon Lehaen 309 BEL Crux Climbing Team
Guillaume Cabergs 311 BEL Gecko Tank
Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
Maxim Milet 314 BEL Kajoe
Sacha César 315 BEL Escal'Pades
Jim Zeimes 316 LUX Escal'Pades
Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
Matthias Verbert 318 BEL Kajoe
Tariq Coen 319 BEL Kajoe
Sander Verheyden 320 BEL Olympia
Simon P Apsner 321 LUX Flera
Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
Noah Harris 323 BEL Klimclub Hungaria
Thor Gijsbers 324 BEL Klimclub Hungaria
Joppe van der Aa 326 BEL Klimax
Tibbe Apers 327 BEL City Lizard
Aaron de Bruyn 328 BEL City Lizard
Lucas Hofmann 329 BEL Gecko Tank
Sverre Jamaer 330 BEL Olympia

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 28

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simon P Apsner 321 LUX Flera
2 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
3 Lucas Hofmann 329 BEL Gecko Tank
4 Toon Lehaen 309 BEL Crux Climbing Team
5 Noah Harris 323 BEL Klimclub Hungaria
6 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
7 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
8 Jitse Remes 308 BEL Klimax
9 Guillaume Cabergs 311 BEL Gecko Tank
10 Jim Zeimes 316 LUX Escal'Pades
11 Victor Beaujean 306 BEL Entre Ciel et Terre
12 Sacha César 315 BEL Escal'Pades
13 Matthias Verbert 318 BEL Kajoe
14 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
15 Thor Gijsbers 324 BEL Klimclub Hungaria
16 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
17 Sander Verheyden 320 BEL Olympia
18 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
19 Tibbe Apers 327 BEL City Lizard
20 Maxim Milet 314 BEL Kajoe
21 Aaron de Bruyn 328 BEL City Lizard
22 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
23 Igor Tacq 305 BEL Entre Ciel et Terre
24 Nathan Rousselle 307 BEL Escal'Pades
25 Joppe van der Aa 326 BEL Klimax
26 Sverre Jamaer 330 BEL Olympia
27 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
28 Tariq Coen 319 BEL Kajoe
20-10-2018 19:23
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Hannes van Duysen 302 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3015.23 # 24 tops T2B2 T1B1 B1 T4B1 3T7 4B5 100.0 Vertical Thinking
2 Jim Zeimes 316 LUX 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2901.24 # 23 tops B1 T1B1 B1 T3B1 2T4 4B4 80.0 Escal'Pades
3 Jitse Remes 308 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2516.61 # 22 tops - T1B1 - T4B2 2T5 2B3 65.0 Klimax
4 Arthur Bouquet 303 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1303.53 # 13 tops - T1B1 B1 B1 1T1 3B3 55.0 Vertical Thinking
5 Lucas Hofmann 329 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1464.48 # 20 tops B3 T2B1 - B3 1T2 3B7 51.0 Gecko Tank
6 Sacha César 315 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1350.24 # 19 tops - B1 - B2 0T0 2B3 47.0 Escal'Pades
7 Matthias Verbert 318 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1486.07 # 17 tops - B1 - B3 0T0 2B4 43.0 Kajoe
8 Joppe van der Aa 326 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1190.24 # 19 tops - - - - 0T0 0B0 40.0 Klimax
9 Sid Wille 322 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1118.81 # 19 tops 37.0 Klimclub Hungaria
10 Lars Vanhove 304 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1100.22 # 17 tops 34.0 Crux Climbing Team
11 Thor Gijsbers 324 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1095.46 # 18 tops 31.0 Klimclub Hungaria
12 Nathan Rousselle 307 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1052.27 # 15 tops 28.0 Escal'Pades
13 Noah Harris 323 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 974.14 # 16 tops 26.0 Klimclub Hungaria
14 Julien Ameye 312 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 961.53 # 16 tops 24.0 Blueberry Club
15 Casimir de Mits 301 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 943.38 # 16 tops 22.0 Brussels Monkeys Climbing
16 Igor Tacq 305 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 851.77 # 13 tops 20.0 Entre Ciel et Terre
17 Guillaume Cabergs 311 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 808.12 # 14 tops 18.0 Gecko Tank
18 Toon Lehaen 309 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 742.23 # 13 tops 16.0 Crux Climbing Team
19 Maro Hilgert 313 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 705 # 12 tops 14.0 Kajoe
20 Tariq Coen 319 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 616.46 # 12 tops 12.0 Kajoe
21 Aaron de Bruyn 328 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 601.68 # 10 tops 10.0 City Lizard
22 Tibbe Apers 327 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 598.29 # 9 tops 9.0 City Lizard
23 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 551.82 # 10 tops 8.0 Stone Climbing Factory
24 Simon P Apsner 321 LUX 1 1 1 1 1 1 1 1 1 539.99 # 9 tops 7.0 Flera
25 Victor Beaujean 306 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 517.5 # 10 tops 6.0 Entre Ciel et Terre
26 Maxim Milet 314 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 445.62 # 9 tops 5.0 Kajoe
27 Sander Verheyden 320 BEL 1 1 1 1 1 1 1 386.64 # 7 tops 4.0 Olympia
28 Sverre Jamaer 330 BEL 1 1 1 161.43 # 3 tops 3.0 Olympia

Youth C/D Female (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C/D Male (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.