Belgian Lead Youth Cup 1 + OVJK, 19-01-2019 00:00, Klimax, Puurs

Discipline: Lead
Competitie: Belgian Lead Youth Cup 2019
Status: Begonnen
Officiele omschrijving: Provisional Timing:

8:00-9:00 registration
9:15-9:50 briefing followed by demonstration
10:00 start route 1 and ±12:30 start route 2

Each round starts with the paraclimber(s)

15:00 opening isolation and 15:20 closing isolation (provisional)
15:30 observation (provisional)
16:00 finals (provisional)


Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Ine van Zegbroeck 804 BEL Klimax
Nolwenn de Vocht 803 BEL Stone Climbing Factory
Gwendoline Joris 807 LUX Escal'Pades
Zara Cooreman 806 BEL Brussels Monkeys Climbing
Sophie Weber 801 LUX KSE
Lisa Hardiquest 802 BEL Stone Climbing Factory
Anon5203 - - -

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sophie Weber 801 LUX KSE
2 Lisa Hardiquest 802 BEL Stone Climbing Factory
3 Nolwenn de Vocht 803 BEL Stone Climbing Factory
4 Ine van Zegbroeck 804 BEL Klimax
5 Anon5203 - - -
6 Zara Cooreman 806 BEL Brussels Monkeys Climbing
7 Gwendoline Joris 807 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Anon5203 - - -
2 Zara Cooreman 806 BEL Brussels Monkeys Climbing
3 Gwendoline Joris 807 LUX Escal'Pades
4 Sophie Weber 801 LUX KSE
5 Lisa Hardiquest 802 BEL Stone Climbing Factory
6 Nolwenn de Vocht 803 BEL Stone Climbing Factory
7 Ine van Zegbroeck 804 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Cathinka Tilborghs 805 BEL 33 100.0 Klimax
2 Ine van Zegbroeck 804 BEL 32 80.0 Klimax
3 Lisa Hardiquest 802 BEL 30 65.0 Stone Climbing Factory
4 Zara Cooreman 806 BEL 29+ 55.0 Brussels Monkeys Climbing
5 Nolwenn de Vocht 803 BEL 29 49.0 Stone Climbing Factory
5 Gwendoline Joris 807 LUX 29 49.0 Escal'Pades
7 Sophie Weber 801 LUX 16 43.0 KSE

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Louis Debrulle 901 BEL Stone Climbing Factory
Rafael Coronado 906 LUX Escal'Pades
Tillo Legley 907 BEL Blueberry Club
Donatien Meeus 902 BEL Stone Climbing Factory
Mathijs van Gorp 912 BEL Klimax
Mats Vancraeynest 911 BEL Klimax
Aiko Herbos 903 BEL Klimax
Lionel Bauduin 910 BEL Brussels Monkeys Climbing
Robin Andries 904 BEL Team ACCM
Lukas Franckaert 909 BEL Rêvolution Climbing Team
Martin Ykman 908 BEL Stone Climbing Factory
Bram Van Deuren 913 BEL Klimax

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Louis Debrulle 901 BEL Stone Climbing Factory
2 Donatien Meeus 902 BEL Stone Climbing Factory
3 Aiko Herbos 903 BEL Klimax
4 Robin Andries 904 BEL Team ACCM
5 Rafael Coronado 906 LUX Escal'Pades
6 Tillo Legley 907 BEL Blueberry Club
7 Martin Ykman 908 BEL Stone Climbing Factory
8 Lukas Franckaert 909 BEL Rêvolution Climbing Team
9 Lionel Bauduin 910 BEL Brussels Monkeys Climbing
10 Mats Vancraeynest 911 BEL Klimax
11 Mathijs van Gorp 912 BEL Klimax
12 Bram Van Deuren 913 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Martin Ykman 908 BEL Stone Climbing Factory
2 Lukas Franckaert 909 BEL Rêvolution Climbing Team
3 Lionel Bauduin 910 BEL Brussels Monkeys Climbing
4 Mats Vancraeynest 911 BEL Klimax
5 Mathijs van Gorp 912 BEL Klimax
6 Bram Van Deuren 913 BEL Klimax
7 Louis Debrulle 901 BEL Stone Climbing Factory
8 Donatien Meeus 902 BEL Stone Climbing Factory
9 Aiko Herbos 903 BEL Klimax
10 Robin Andries 904 BEL Team ACCM
11 Rafael Coronado 906 LUX Escal'Pades
12 Tillo Legley 907 BEL Blueberry Club
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Louis Debrulle 901 BEL Top 75.0 Stone Climbing Factory
1 Rafael Coronado 906 LUX Top 75.0 Escal'Pades
1 Lionel Bauduin 910 BEL Top 75.0 Brussels Monkeys Climbing
1 Lukas Franckaert 909 BEL Top 75.0 Rêvolution Climbing Team
5 Mats Vancraeynest 911 BEL 33+ 51.0 Klimax
6 Donatien Meeus 902 BEL 28+ 47.0 Stone Climbing Factory
7 Aiko Herbos 903 BEL 27+ 43.0 Klimax
8 Tillo Legley 907 BEL 26+ 40.0 Blueberry Club
9 Martin Ykman 908 BEL 23 37.0 Stone Climbing Factory
10 Robin Andries 904 BEL 22+ 34.0 Team ACCM
11 Mathijs van Gorp 912 BEL 21+ 31.0 Klimax
12 Bram Van Deuren 913 BEL 20+ 28.0 Klimax

Aantal deelnemers: 12

Naam Rugnummer Nat. Team
Morgane Daele 606 BEL Rêvolution Climbing Team
Katrina Bowen 613 BEL New Rock
Gitte Meus 601 NED Team Mountain Network
Lucie Watillon 607 BEL Team Club Alpin Brabant
Lucie Delcoigne 608 BEL Rêvolution Climbing Team
Pauline Oury 612 BEL Escal'Pades
Siri de Leus 605 BEL Rêvolution Climbing Team
Anon4914 - - -
Charlène Tilborghs 609 BEL Klimax
Matilde Delogu 614 ITA Stone Climbing Factory
Anon5193 - - -
Juliette Meunier 602 BEL Escal'Pades

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 12

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Gitte Meus 601 NED Team Mountain Network
2 Juliette Meunier 602 BEL Escal'Pades
3 Anon4914 - - -
4 Siri de Leus 605 BEL Rêvolution Climbing Team
5 Morgane Daele 606 BEL Rêvolution Climbing Team
6 Lucie Watillon 607 BEL Team Club Alpin Brabant
7 Lucie Delcoigne 608 BEL Rêvolution Climbing Team
8 Charlène Tilborghs 609 BEL Klimax
9 Anon5193 - - -
10 Pauline Oury 612 BEL Escal'Pades
11 Katrina Bowen 613 BEL New Rock
12 Matilde Delogu 614 ITA Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lucie Delcoigne 608 BEL Rêvolution Climbing Team
2 Charlène Tilborghs 609 BEL Klimax
3 Anon5193 - - -
4 Pauline Oury 612 BEL Escal'Pades
5 Katrina Bowen 613 BEL New Rock
6 Matilde Delogu 614 ITA Stone Climbing Factory
7 Gitte Meus 601 NED Team Mountain Network
8 Juliette Meunier 602 BEL Escal'Pades
9 Anon4914 - - -
10 Siri de Leus 605 BEL Rêvolution Climbing Team
11 Morgane Daele 606 BEL Rêvolution Climbing Team
12 Lucie Watillon 607 BEL Team Club Alpin Brabant
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lucie Watillon 607 BEL 36 39+ 100.0 Team Club Alpin Brabant
2 Morgane Daele 606 BEL 34+ 34+ 73.0 Rêvolution Climbing Team
2 Lucie Delcoigne 608 BEL 35+ 32 73.0 Rêvolution Climbing Team
4 Charlène Tilborghs 609 BEL 32 28 55.0 Klimax
5 Pauline Oury 612 BEL 32+ 21+ 51.0 Escal'Pades
6 Juliette Meunier 602 BEL 29+ 23+ 47.0 Escal'Pades
7 Siri de Leus 605 BEL 30 21 43.0 Rêvolution Climbing Team
8 Gitte Meus 601 NED 26 18 40.0 Team Mountain Network
9 Anon4914 - - 16 16+ 37.0 -
10 Matilde Delogu 614 ITA 19 5+ 34.0 Stone Climbing Factory
11 Shanni da Cunha e Silva 610 BEL 15 8 31.0 Klimax
12 Katrina Bowen 613 BEL 15+ 5+ 28.0 New Rock

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Gabriel Olivares Quintanilla 710 BEL New Rock
Luca Ferrari 705 BEL Stone Climbing Factory
Aurelien Massin 714 BEL SSF
Harry Engelborghs 701 BEL Stone Climbing Factory
Félix Foret 717 BEL Entre Ciel et Terre
Simon Vandenhaute 716 BEL Klimclub Hungaria
Jasper van Malderen 719 BEL Klimax
Ties Vancraeynest 718 BEL Klimax
Ferre Beirens 706 BEL Vertical Thinking
Samuel Duron 703 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 720 BEL Vertical Thinking
Valère van Hoorde 704 BEL Vertical Thinking
Florian Thill 708 LUX KSE
Sébastien Quatresooz 707 BEL Team ACCM
Stefan Markovsky 711 BUL Klimclub Hungaria
John-Alexandre Vink 709 BEL Rêvolution Climbing Team
Mathias Evrard 713 BEL Gecko Tank
Zéphyr Defays 702 BEL Escal'Pades

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Harry Engelborghs 701 BEL Stone Climbing Factory
2 Zéphyr Defays 702 BEL Escal'Pades
3 Samuel Duron 703 BEL Vertical Thinking
4 Valère van Hoorde 704 BEL Vertical Thinking
5 Luca Ferrari 705 BEL Stone Climbing Factory
6 Ferre Beirens 706 BEL Vertical Thinking
7 Sébastien Quatresooz 707 BEL Team ACCM
8 Florian Thill 708 LUX KSE
9 John-Alexandre Vink 709 BEL Rêvolution Climbing Team
10 Gabriel Olivares Quintanilla 710 BEL New Rock
11 Stefan Markovsky 711 BUL Klimclub Hungaria
12 Mathias Evrard 713 BEL Gecko Tank
13 Aurelien Massin 714 BEL SSF
14 Simon Vandenhaute 716 BEL Klimclub Hungaria
15 Félix Foret 717 BEL Entre Ciel et Terre
16 Ties Vancraeynest 718 BEL Klimax
17 Jasper van Malderen 719 BEL Klimax
18 Ferre Huylebroek 720 BEL Vertical Thinking
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Mathias Evrard 713 BEL Gecko Tank
2 Aurelien Massin 714 BEL SSF
3 Simon Vandenhaute 716 BEL Klimclub Hungaria
4 Félix Foret 717 BEL Entre Ciel et Terre
5 Ties Vancraeynest 718 BEL Klimax
6 Jasper van Malderen 719 BEL Klimax
7 Ferre Huylebroek 720 BEL Vertical Thinking
8 Harry Engelborghs 701 BEL Stone Climbing Factory
9 Zéphyr Defays 702 BEL Escal'Pades
10 Samuel Duron 703 BEL Vertical Thinking
11 Valère van Hoorde 704 BEL Vertical Thinking
12 Luca Ferrari 705 BEL Stone Climbing Factory
13 Ferre Beirens 706 BEL Vertical Thinking
14 Sébastien Quatresooz 707 BEL Team ACCM
15 Florian Thill 708 LUX KSE
16 John-Alexandre Vink 709 BEL Rêvolution Climbing Team
17 Gabriel Olivares Quintanilla 710 BEL New Rock
18 Stefan Markovsky 711 BUL Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Luca Ferrari 705 BEL Top 90.0 Stone Climbing Factory
1 Ties Vancraeynest 718 BEL Top 90.0 Klimax
3 Jasper van Malderen 719 BEL 39 65.0 Klimax
4 Ferre Huylebroek 720 BEL 34+ 55.0 Vertical Thinking
5 John-Alexandre Vink 709 BEL 33+ 51.0 Rêvolution Climbing Team
6 Samuel Duron 703 BEL 31 47.0 Vertical Thinking
7 Gabriel Olivares Quintanilla 710 BEL 29+ 40.0 New Rock
7 Sébastien Quatresooz 707 BEL 29+ 40.0 Team ACCM
7 Stefan Markovsky 711 BUL 29+ 40.0 Klimclub Hungaria
10 Ferre Beirens 706 BEL 23 33.0 Vertical Thinking
10 Valère van Hoorde 704 BEL 23 33.0 Vertical Thinking
12 Harry Engelborghs 701 BEL 22+ 26.0 Stone Climbing Factory
12 Félix Foret 717 BEL 22+ 26.0 Entre Ciel et Terre
12 Florian Thill 708 LUX 22+ 26.0 KSE
15 Mathias Evrard 713 BEL 21+ 22.0 Gecko Tank
16 Zéphyr Defays 702 BEL 21 20.0 Escal'Pades
17 Simon Vandenhaute 716 BEL 16+ 18.0 Klimclub Hungaria
18 Aurelien Massin 714 BEL 15 16.0 SSF

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Ysaline Daele 407 BEL New Rock
Charlotte Weynants 409 BEL Escal'Pades
Ite Lemière 414 BEL Klimax
Floor Honkoop 404 NED Team Mountain Network
Gladys de Vocht 415 BEL Stone Climbing Factory
Lorraine Kervyn 418 BEL Entre Ciel et Terre
Jeanne Kreusch 413 BEL Entre Ciel et Terre
Lily Duranton 416 BEL Entre Ciel et Terre
Silke Dewitte 417 BEL Klimax
Tine Walraevens 403 BEL Vertical Thinking
Marjolein Vanstraelen 406 BEL Olympia
Amber Schiffeleers 411 NED IVY Climbing
Juliette Colpin-van Swam 412 BEL Gecko Tank
Clara Vogels 408 BEL Gecko Tank
rose doucet 401 BEL Gecko Tank
Anon5229 - - -

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 rose doucet 401 BEL Gecko Tank
2 Anon5229 - - -
3 Tine Walraevens 403 BEL Vertical Thinking
4 Floor Honkoop 404 NED Team Mountain Network
5 Marjolein Vanstraelen 406 BEL Olympia
6 Ysaline Daele 407 BEL New Rock
7 Clara Vogels 408 BEL Gecko Tank
8 Charlotte Weynants 409 BEL Escal'Pades
9 Amber Schiffeleers 411 NED IVY Climbing
10 Juliette Colpin-van Swam 412 BEL Gecko Tank
11 Jeanne Kreusch 413 BEL Entre Ciel et Terre
12 Ite Lemière 414 BEL Klimax
13 Gladys de Vocht 415 BEL Stone Climbing Factory
14 Lily Duranton 416 BEL Entre Ciel et Terre
15 Silke Dewitte 417 BEL Klimax
16 Lorraine Kervyn 418 BEL Entre Ciel et Terre
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Amber Schiffeleers 411 NED IVY Climbing
2 Juliette Colpin-van Swam 412 BEL Gecko Tank
3 Jeanne Kreusch 413 BEL Entre Ciel et Terre
4 Ite Lemière 414 BEL Klimax
5 Gladys de Vocht 415 BEL Stone Climbing Factory
6 Lily Duranton 416 BEL Entre Ciel et Terre
7 Silke Dewitte 417 BEL Klimax
8 Lorraine Kervyn 418 BEL Entre Ciel et Terre
9 rose doucet 401 BEL Gecko Tank
10 Anon5229 - - -
11 Tine Walraevens 403 BEL Vertical Thinking
12 Floor Honkoop 404 NED Team Mountain Network
13 Marjolein Vanstraelen 406 BEL Olympia
14 Ysaline Daele 407 BEL New Rock
15 Clara Vogels 408 BEL Gecko Tank
16 Charlotte Weynants 409 BEL Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Charlotte Weynants 409 BEL 28+ 90.0 Escal'Pades
1 Silke Dewitte 417 BEL 28+ 90.0 Klimax
3 Amber Schiffeleers 411 NED 27+ 65.0 IVY Climbing
4 Tine Walraevens 403 BEL 24 55.0 Vertical Thinking
5 Ite Lemière 414 BEL 23+ 49.0 Klimax
5 Jeanne Kreusch 413 BEL 23+ 49.0 Entre Ciel et Terre
7 Ysaline Daele 407 BEL 22+ 43.0 New Rock
8 Lorraine Kervyn 418 BEL 20.5+ 40.0 Entre Ciel et Terre
9 Gladys de Vocht 415 BEL 20+ 37.0 Stone Climbing Factory
10 Marjolein Vanstraelen 406 BEL 20 34.0 Olympia
11 Lily Duranton 416 BEL 18+ 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Floor Honkoop 404 NED 15 27.0 Team Mountain Network
12 Juliette Colpin-van Swam 412 BEL 15 27.0 Gecko Tank
14 Clara Vogels 408 BEL 10+ 22.0 Gecko Tank
14 rose doucet 401 BEL 10+ 22.0 Gecko Tank
14 Amelie Ryckaert 402 BEL 10+ 22.0 Klimax

Aantal deelnemers: 29

Naam Rugnummer Nat. Team
Félix Hervé 519 LUX
Sacha César 520 BEL Escal'Pades
Casimir de Mits 502 BEL Brussels Monkeys Climbing
Jesse Honkoop 522 NED Team Mountain Network
Jim Zeimes 515 LUX Escal'Pades
Jitse Remes 503 BEL Klimax
Julien Ameye 523 BEL Blueberry Club
Victor Beaujean 518 BEL Entre Ciel et Terre
Stijn Van Royen 505 BEL Klimax
Arthur Bouquet 516 BEL Vertical Thinking
Matthias Verbert 501 BEL Kajoe
Nathan Rousselle 512 BEL Escal'Pades
Hannes van Duysen 525 BEL Vertical Thinking
Wouter van Bets 529 BEL Klimax
Maro Hilgert 527 BEL Kajoe
Pol Freres 504 LUX
Zoran Santens 506 BEL REVOLT
Malo Donéa 510 BEL Gecko Tank
Lucas Hofmann 524 BEL Gecko Tank
Thao Mersch 513 LUX
Joppe van der Aa 528 BEL Klimax
Thor Gijsbers 514 BEL Klimclub Hungaria
Noah Harris 530 BEL Klimclub Hungaria
Sid Wille 509 BEL Klimclub Hungaria
Martin dassesse 508 BEL Gecko Tank
Roberto Cervantes Blasquez 526 BEL Stone Climbing Factory
Tariq Coen 507 BEL Kajoe
Thibo Bourgeois 511 BEL Stone Climbing Factory
Anatole Lecompte 521 BEL Stone Climbing Factory

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 29

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Matthias Verbert 501 BEL Kajoe
2 Casimir de Mits 502 BEL Brussels Monkeys Climbing
3 Jitse Remes 503 BEL Klimax
4 Pol Freres 504 LUX
5 Stijn Van Royen 505 BEL Klimax
6 Zoran Santens 506 BEL REVOLT
7 Tariq Coen 507 BEL Kajoe
8 Martin dassesse 508 BEL Gecko Tank
9 Sid Wille 509 BEL Klimclub Hungaria
10 Malo Donéa 510 BEL Gecko Tank
11 Thibo Bourgeois 511 BEL Stone Climbing Factory
12 Nathan Rousselle 512 BEL Escal'Pades
13 Thao Mersch 513 LUX
14 Thor Gijsbers 514 BEL Klimclub Hungaria
15 Jim Zeimes 515 LUX Escal'Pades
16 Arthur Bouquet 516 BEL Vertical Thinking
17 Victor Beaujean 518 BEL Entre Ciel et Terre
18 Félix Hervé 519 LUX
19 Sacha César 520 BEL Escal'Pades
20 Anatole Lecompte 521 BEL Stone Climbing Factory
21 Jesse Honkoop 522 NED Team Mountain Network
22 Julien Ameye 523 BEL Blueberry Club
23 Lucas Hofmann 524 BEL Gecko Tank
24 Hannes van Duysen 525 BEL Vertical Thinking
25 Roberto Cervantes Blasquez 526 BEL Stone Climbing Factory
26 Maro Hilgert 527 BEL Kajoe
27 Joppe van der Aa 528 BEL Klimax
28 Wouter van Bets 529 BEL Klimax
29 Noah Harris 530 BEL Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Arthur Bouquet 516 BEL Vertical Thinking
2 Victor Beaujean 518 BEL Entre Ciel et Terre
3 Félix Hervé 519 LUX
4 Sacha César 520 BEL Escal'Pades
5 Anatole Lecompte 521 BEL Stone Climbing Factory
6 Jesse Honkoop 522 NED Team Mountain Network
7 Julien Ameye 523 BEL Blueberry Club
8 Lucas Hofmann 524 BEL Gecko Tank
9 Hannes van Duysen 525 BEL Vertical Thinking
10 Roberto Cervantes Blasquez 526 BEL Stone Climbing Factory
11 Maro Hilgert 527 BEL Kajoe
12 Joppe van der Aa 528 BEL Klimax
13 Wouter van Bets 529 BEL Klimax
14 Noah Harris 530 BEL Klimclub Hungaria
15 Matthias Verbert 501 BEL Kajoe
16 Casimir de Mits 502 BEL Brussels Monkeys Climbing
17 Jitse Remes 503 BEL Klimax
18 Pol Freres 504 LUX
19 Stijn Van Royen 505 BEL Klimax
20 Zoran Santens 506 BEL REVOLT
21 Tariq Coen 507 BEL Kajoe
22 Martin dassesse 508 BEL Gecko Tank
23 Sid Wille 509 BEL Klimclub Hungaria
24 Malo Donéa 510 BEL Gecko Tank
25 Thibo Bourgeois 511 BEL Stone Climbing Factory
26 Nathan Rousselle 512 BEL Escal'Pades
27 Thao Mersch 513 LUX
28 Thor Gijsbers 514 BEL Klimclub Hungaria
29 Jim Zeimes 515 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Jim Zeimes 515 LUX Top 75.0 Escal'Pades
1 Arthur Bouquet 516 BEL Top 75.0 Vertical Thinking
1 Hannes van Duysen 525 BEL Top 75.0 Vertical Thinking
1 Maro Hilgert 527 BEL Top 75.0 Kajoe
5 Jitse Remes 503 BEL 33 47.0 Klimax
5 Matthias Verbert 501 BEL 33 47.0 Kajoe
5 Joppe van der Aa 528 BEL 33 47.0 Klimax
8 Thor Gijsbers 514 BEL 32+ 40.0 Klimclub Hungaria
9 Jesse Honkoop 522 NED 29+ 36.0 Team Mountain Network
9 Julien Ameye 523 BEL 29+ 36.0 Blueberry Club
11 Félix Hervé 519 LUX 28+ 31.0
12 Casimir de Mits 502 BEL 25 26.0 Brussels Monkeys Climbing
12 Nathan Rousselle 512 BEL 25 26.0 Escal'Pades
12 Lucas Hofmann 524 BEL 25 26.0 Gecko Tank
15 Thao Mersch 513 LUX 24+ 22.0
16 Noah Harris 530 BEL 23 20.0 Klimclub Hungaria
17 Pol Freres 504 LUX 20+ 17.0
17 Anatole Lecompte 521 BEL 20+ 17.0 Stone Climbing Factory
19 Sacha César 520 BEL 20 13.0 Escal'Pades
19 Roberto Cervantes Blasquez 526 BEL 20 13.0 Stone Climbing Factory
21 Sid Wille 509 BEL 19+ 10.0 Klimclub Hungaria
22 Stijn Van Royen 505 BEL 19 9.0 Klimax
22 Thibo Bourgeois 511 BEL 19 9.0 Stone Climbing Factory
24 Malo Donéa 510 BEL 16+ 7.0 Gecko Tank
25 Victor Beaujean 518 BEL 16 6.0 Entre Ciel et Terre
25 Tariq Coen 507 BEL 16 6.0 Kajoe
27 Wouter van Bets 529 BEL 14+ 3.0 Klimax
27 Zoran Santens 506 BEL 14+ 3.0 REVOLT
27 Martin dassesse 508 BEL 14+ 3.0 Gecko Tank

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.