Belgian Lead Championship 2019, 11-05-2019 00:00, Klimax, Puurs

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:

Provisional Timing:

8.00-9.00: Registrations
10.00: start Qualifications
15:00: Closing Isolation
16:00: Start Final

Senior Female

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Chloé Caulier 103 BEL Stone Climbing Factory
Morgane Daele 104 BEL
Liubov Lukina 102 RUS Klimclub Hungaria
Silke Dewitte 114 BEL Klimax Dispensatie
Celine Cuypers 109 BEL Klimax
Camille De Wit 110 BEL Klimclub Hungaria
Maëlys Gillart 106 BEL Stone Climbing Factory
Anak Verhoeven 119 BEL Klimax
Héloïse Doumont 108 BEL
Zara Cooreman 107 BEL Brussels Monkeys Climbing
Justine Vanwildemeersch 111 BEL New Rock
Jeanne Kreusch 118 BEL Dispensatie
Claudine Delsaux 120 BEL CAB Liège /Gecko
Katrina Bowen 105 BEL New Rock

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jeanne Kreusch 118 BEL
2 Anak Verhoeven 119 BEL Klimax
3 Zara Cooreman 107 BEL Brussels Monkeys Climbing
4 Chloé Caulier 103 BEL Stone Climbing Factory
5 Justine Vanwildemeersch 111 BEL New Rock
6 Héloïse Doumont 108 BEL
7 Maëlys Gillart 106 BEL Stone Climbing Factory
8 Camille De Wit 110 BEL Klimclub Hungaria
9 Katrina Bowen 105 BEL New Rock
10 Claudine Delsaux 120 BEL CAB Liège /Gecko
11 Morgane Daele 104 BEL
12 Liubov Lukina 102 RUS Klimclub Hungaria
13 Celine Cuypers 109 BEL Klimax
14 Silke Dewitte 114 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Camille De Wit 110 BEL Klimclub Hungaria
2 Katrina Bowen 105 BEL New Rock
3 Claudine Delsaux 120 BEL CAB Liège /Gecko
4 Morgane Daele 104 BEL
5 Liubov Lukina 102 RUS Klimclub Hungaria
6 Celine Cuypers 109 BEL Klimax
7 Silke Dewitte 114 BEL Klimax
8 Jeanne Kreusch 118 BEL
9 Anak Verhoeven 119 BEL Klimax
10 Zara Cooreman 107 BEL Brussels Monkeys Climbing
11 Chloé Caulier 103 BEL Stone Climbing Factory
12 Justine Vanwildemeersch 111 BEL New Rock
13 Héloïse Doumont 108 BEL
14 Maëlys Gillart 106 BEL Stone Climbing Factory
11-05-2019 20:01
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Anak Verhoeven 119 BEL Top Top Top 100.0 Klimax
2 Chloé Caulier 103 BEL 29+ Top 42+ 80.0 Stone Climbing Factory
3 Héloïse Doumont 108 BEL 34+ 34+ 41+ 65.0
4 Celine Cuypers 109 BEL 34+ 37+ 38+ 55.0 Klimax
5 Morgane Daele 104 BEL 29+ 33+ 34 51.0
6 Liubov Lukina 102 RUS 21+ 28 32+ 47.0 Klimclub Hungaria
7 Camille De Wit 110 BEL 28+ 28+ 28 43.0 Klimclub Hungaria
8 Silke Dewitte 114 BEL 18 27+ 27+ 40.0 Klimax
9 Maëlys Gillart 106 BEL 17+ 27+ 22 37.0 Stone Climbing Factory
10 Claudine Delsaux 120 BEL 18+ 21 34.0 CAB Liège /Gecko
11 Zara Cooreman 107 BEL 10+ 22+ 31.0 Brussels Monkeys Climbing
12 Jeanne Kreusch 118 BEL 10+ 20+ 28.0
13 Justine Vanwildemeersch 111 BEL 9+ 17 26.0 New Rock
14 Katrina Bowen 105 BEL 8+ 17 24.0 New Rock

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Team
Mathijs van Gorp 204 Klimax
Nicolas Collin 222 Stone Climbing Factory
Sven Lempereur 208
Brecht Wittoek 207 Klimclub Hungaria
Arno Luypaert 203 Team Club Alpin Brabant
Sam Lemmens 210 Klimclub Hungaria
Jurgen Lis 218 Klimax
Loic Debry 221
Sébastien Quatresooz 214 Team ACCM
Sébastien Berthe 224
Stijn de Gang 212 Klimax
Arnaud Ansion 206 Stone Climbing Factory
Alexis Guérin 217
Robin Andries 202 Team ACCM
Anon8640 - -
Lionel Bauduin 215 Brussels Monkeys Climbing
Loïc Timmermans 201 Stone Climbing Factory
Thomas Salakenos 211
Harold Peeters 226
Simon Lorenzi 209

Ronde: Final - Routes: Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Team
1 Jurgen Lis 218 Klimax
2 Loic Debry 221
3 Arnaud Ansion 206 Stone Climbing Factory
4 Loïc Timmermans 201 Stone Climbing Factory
5 Alexis Guérin 217
6 Stijn de Gang 212 Klimax
7 Sébastien Quatresooz 214 Team ACCM
8 Thomas Salakenos 211
9 Sven Lempereur 208
10 Mathijs van Gorp 204 Klimax
11 Brecht Wittoek 207 Klimclub Hungaria
12 Sébastien Berthe 224
13 Nicolas Collin 222 Stone Climbing Factory
14 Robin Andries 202 Team ACCM
15 Anon8640 - -
16 Simon Lorenzi 209
17 Harold Peeters 226
18 Sam Lemmens 210 Klimclub Hungaria
19 Arno Luypaert 203 Team Club Alpin Brabant
20 Lionel Bauduin 215 Brussels Monkeys Climbing
# Naam Rugnummer Team
1 Brecht Wittoek 207 Klimclub Hungaria
2 Sébastien Berthe 224
3 Nicolas Collin 222 Stone Climbing Factory
4 Robin Andries 202 Team ACCM
5 Anon8640 - -
6 Simon Lorenzi 209
7 Harold Peeters 226
8 Sam Lemmens 210 Klimclub Hungaria
9 Arno Luypaert 203 Team Club Alpin Brabant
10 Lionel Bauduin 215 Brussels Monkeys Climbing
11 Jurgen Lis 218 Klimax
12 Loic Debry 221
13 Arnaud Ansion 206 Stone Climbing Factory
14 Loïc Timmermans 201 Stone Climbing Factory
15 Alexis Guérin 217
16 Stijn de Gang 212 Klimax
17 Sébastien Quatresooz 214 Team ACCM
18 Thomas Salakenos 211
19 Sven Lempereur 208
20 Mathijs van Gorp 204 Klimax
11-05-2019 20:01
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Nicolas Collin 222 32+ 26+ 37 100.0 Stone Climbing Factory
2 Loïc Timmermans 201 32+ 26+ 33+ 80.0 Stone Climbing Factory
3 Sébastien Berthe 224 30+ 24 33+ 65.0
4 Harold Peeters 226 30+ 27 31 55.0
5 Simon Lorenzi 209 33 26 30.5 51.0
6 Arno Luypaert 203 30+ 24 28+ 47.0 Team Club Alpin Brabant
7 Sven Lempereur 208 30+ 19+ 28+ 43.0
8 Jurgen Lis 218 30+ 19+ 28 40.0 Klimax
9 Thomas Salakenos 211 24+ 24 37.0
10 Arnaud Ansion 206 24+ 20 34.0 Stone Climbing Factory
11 Alexis Guérin 217 29+ 18+ 31.0
12 Lionel Bauduin 215 29+ 16 28.0 Brussels Monkeys Climbing
13 Loic Debry 221 24+ 19 26.0
14 Mathijs van Gorp 204 24+ 11 23.0 Klimax
14 Sam Lemmens 210 24+ 11 23.0 Klimclub Hungaria
16 Brecht Wittoek 207 22 17 20.0 Klimclub Hungaria
17 Robin Andries 202 22+ 9 18.0 Team ACCM
18 Anon8640 - 23 8 16.0 -
19 Sébastien Quatresooz 214 15+ 10 14.0 Team ACCM
20 Stijn de Gang 212 15 9 12.0 Klimax
Er zijn nog geen deelnemers
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen uitslag beschikbaar

Veterans Male

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Nicolas Daneau 403 BEL Entre Ciel et Terre
Benjamin Fallet 406 BEL
Joakim J Genin 401 NED
Olivier Anseau 407 BEL Bleau Climbing Team
Eric Berthe 405 BEL Escal'Pades
Steven Cappoen 402 BEL Klimax
Matthias Faes 404 BEL

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Joakim J Genin 401 NED
2 Nicolas Daneau 403 BEL Entre Ciel et Terre
3 Benjamin Fallet 406 BEL
4 Olivier Anseau 407 BEL Bleau Climbing Team
5 Eric Berthe 405 BEL Escal'Pades
6 Matthias Faes 404 BEL
7 Steven Cappoen 402 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Eric Berthe 405 BEL Escal'Pades
2 Matthias Faes 404 BEL
3 Steven Cappoen 402 BEL Klimax
4 Joakim J Genin 401 NED
5 Nicolas Daneau 403 BEL Entre Ciel et Terre
6 Benjamin Fallet 406 BEL
7 Olivier Anseau 407 BEL Bleau Climbing Team
11-05-2019 20:01
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Benjamin Fallet 406 BEL 28+ 28 36+ 100.0
2 Eric Berthe 405 BEL 29+ 34+ 35+ 80.0 Escal'Pades
3 Matthias Faes 404 BEL 28+ 28 34 65.0
4 Joakim J Genin 401 NED 33 28+ 33+ 55.0
5 Steven Cappoen 402 BEL 29 28 33+ 51.0 Klimax
6 Nicolas Daneau 403 BEL 28+ 21 47.0 Entre Ciel et Terre
7 Olivier Anseau 407 BEL 11+ 20+ 43.0 Bleau Climbing Team

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Stone Climbing Factory 331.0
2 Klimax 309.0
3 Klimclub Hungaria 133.0
4 Escal'Pades 80.0
5 Brussels Monkeys Climbing 75.0
6 New Rock 50.0
7 Team Club Alpin Brabant 47.0
7 Entre Ciel et Terre 47.0
9 Bleau Climbing Team 43.0
10 CAB Liège /Gecko 34.0
11 Team ACCM 32.0