Jeugd Lead 1 JAB , 06-07-2019 00:00, Rock Steady, Bussum
Discipline: LeadCompetitie: JEUGD LEAD JAB 2019
Status: Inschrijving gesloten
Omschrijving: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.
Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2000 en 2001], Jeugd A [2002 en 2003] en Jeugd B [2004 en 2005]
Voorlopig tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:15 uur Briefing deelnemers
10:30 uur Start Kwalificatieroute 1 alle wedstrijdcategorieën
11:12 uur Start Kwalificatieroute 2 Jongens A + Jun
12:00 uur Sluiting aanmelding
12:12 uur Start Kwalificatieroute 2 Meisjes B
13:24 uur Start Kwalificatieroute 2 Meisjes A + Jun & Jongens B
15:00 uur Einde kwalificaties
15:30 uur Isolatie gesloten
15:45 uur Inlezen
16:00 uur Start Finale
18:25 uur Einde Finale
18:30 uur Prijsuitreiking
Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €15,-.
Meisjes U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Meisjes U18
Aantal deelnemers: 11
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Freja Smed | 303 | Climb Up | |
Gitte Meus | 306 | Team Mountain Network | |
Nina Schilderman | 300 | ES Onsight Klimteam | |
Li San Boorsma | 305 | ES Onsight Klimtalenten | |
Suzanne Willemsen | 309 | Team Mountain Network | |
Myrthe van de Pol | 301 | Ayers Rookies | |
Manon Knops | 307 | Top Climbing Twente | |
Sam Swalué | 311 | Top Climbing Twente | |
Myrthe Derks | 310 | Team Mountain Network | |
Sven van der Heijden | 302 | ||
Marit Zeldenthuis | 308 | Climb Up |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Myrthe Derks | 310 | Team Mountain Network |
2 | Sven van der Heijden | 302 | |
3 | Freja Smed | 303 | Climb Up |
4 | Gitte Meus | 306 | Team Mountain Network |
5 | Manon Knops | 307 | Top Climbing Twente |
6 | Marit Zeldenthuis | 308 | Climb Up |
7 | Sam Swalué | 311 | Top Climbing Twente |
8 | Myrthe van de Pol | 301 | Ayers Rookies |
9 | Suzanne Willemsen | 309 | Team Mountain Network |
10 | Li San Boorsma | 305 | ES Onsight Klimtalenten |
11 | Nina Schilderman | 300 | ES Onsight Klimteam |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Myrthe Derks | 310 | Team Mountain Network |
2 | Sven van der Heijden | 302 | |
3 | Freja Smed | 303 | Climb Up |
4 | Gitte Meus | 306 | Team Mountain Network |
5 | Manon Knops | 307 | Top Climbing Twente |
6 | Marit Zeldenthuis | 308 | Climb Up |
7 | Sam Swalué | 311 | Top Climbing Twente |
8 | Myrthe van de Pol | 301 | Ayers Rookies |
9 | Suzanne Willemsen | 309 | Team Mountain Network |
10 | Li San Boorsma | 305 | ES Onsight Klimtalenten |
11 | Nina Schilderman | 300 | ES Onsight Klimteam |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sam Swalué | 311 | Top | Top | Top | 100.0 | Top Climbing Twente | ||
2 | Sven van der Heijden | 302 | 30 | 21+ | 29 | 80.0 | |||
3 | Manon Knops | 307 | 22+ | Top | 27+ | 65.0 | Top Climbing Twente | ||
4 | Marit Zeldenthuis | 308 | 29+ | 11 | 18+ | 55.0 | Climb Up | ||
5 | Li San Boorsma | 305 | 22+ | 12+ | 18+ | 51.0 | ES Onsight Klimtalenten | ||
6 | Myrthe van de Pol | 301 | 22 | 12+ | 47.0 | Ayers Rookies | |||
7 | Gitte Meus | 306 | 23+ | 6+ | 43.0 | Team Mountain Network | |||
8 | Nina Schilderman | 300 | 20 | 12 | 40.0 | ES Onsight Klimteam | |||
9 | Freja Smed | 303 | 21+ | 10+ | 37.0 | Climb Up | |||
10 | Myrthe Derks | 310 | 15+ | 7 | 34.0 | Team Mountain Network | |||
11 | Suzanne Willemsen | 309 | 18 | 6+ | 31.0 | Team Mountain Network |
Meisjes U20
Aantal deelnemers: 4
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Merleyn Koops | 101 | ||
Marrit Elsinga | 102 | Team Mountain Network | |
Manon Boereboom | 104 | Team Neoliet | |
Eva Duyvesteyn | 100 | Climb Up |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 4
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Merleyn Koops | 101 | |
2 | Manon Boereboom | 104 | Team Neoliet |
3 | Marrit Elsinga | 102 | Team Mountain Network |
4 | Eva Duyvesteyn | 100 | Climb Up |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Merleyn Koops | 101 | |
2 | Manon Boereboom | 104 | Team Neoliet |
3 | Marrit Elsinga | 102 | Team Mountain Network |
4 | Eva Duyvesteyn | 100 | Climb Up |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Manon Boereboom | 104 | 23 | 12 | 21 | 100.0 | Team Neoliet | ||
2 | Merleyn Koops | 101 | 23+ | 10 | 10+ | 80.0 | |||
3 | Eva Duyvesteyn | 100 | 16 | 10+ | 10+ | 65.0 | Climb Up | ||
4 | Marrit Elsinga | 102 | 12+ | 6 | 55.0 | Team Mountain Network |
Jongens U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Jongens U18
Aantal deelnemers: 16
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Sven Goudriaan | 415 | Team Mountain Network | |
Paul Brand | 414 | ||
Thijn Elbers | 400 | GRIP Nijmegen | |
Joris Kieboom | 413 | Climb Up | |
Jens de Louw | 407 | Team Mountain Network | |
Jaron Stam | 416 | Team Mountain Network | |
Benjamin Kling | 409 | Team Neoliet | |
Tom Crouwel | 412 | Climb Up | |
Kiaro Jenniskens | 411 | Climb Up | |
Wouter Remmerswaal | 405 | Climb Up | |
Daan Krom | 406 | Klimhal Amsterdam | |
Joren Leeuwenburg | 410 | Team Neoliet | |
Merijn Langkamp | 402 | ||
Roman Schaekers | 404 | Climb Up | |
Bob van der Vuurst | 403 | Team Mountain Network | |
Idse de Boer | 401 | Team Mountain Network |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 16
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Thijn Elbers | 400 | GRIP Nijmegen |
2 | Kiaro Jenniskens | 411 | Climb Up |
3 | Merijn Langkamp | 402 | |
4 | Bob van der Vuurst | 403 | Team Mountain Network |
5 | Joren Leeuwenburg | 410 | Team Neoliet |
6 | Benjamin Kling | 409 | Team Neoliet |
7 | Sven Goudriaan | 415 | Team Mountain Network |
8 | Idse de Boer | 401 | Team Mountain Network |
9 | Jens de Louw | 407 | Team Mountain Network |
10 | Wouter Remmerswaal | 405 | Climb Up |
11 | Daan Krom | 406 | Klimhal Amsterdam |
12 | Paul Brand | 414 | |
13 | Tom Crouwel | 412 | Climb Up |
14 | Jaron Stam | 416 | Team Mountain Network |
15 | Joris Kieboom | 413 | Climb Up |
16 | Roman Schaekers | 404 | Climb Up |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Thijn Elbers | 400 | GRIP Nijmegen |
2 | Kiaro Jenniskens | 411 | Climb Up |
3 | Merijn Langkamp | 402 | |
4 | Bob van der Vuurst | 403 | Team Mountain Network |
5 | Joren Leeuwenburg | 410 | Team Neoliet |
6 | Benjamin Kling | 409 | Team Neoliet |
7 | Sven Goudriaan | 415 | Team Mountain Network |
8 | Idse de Boer | 401 | Team Mountain Network |
9 | Jens de Louw | 407 | Team Mountain Network |
10 | Wouter Remmerswaal | 405 | Climb Up |
11 | Daan Krom | 406 | Klimhal Amsterdam |
12 | Paul Brand | 414 | |
13 | Tom Crouwel | 412 | Climb Up |
14 | Jaron Stam | 416 | Team Mountain Network |
15 | Joris Kieboom | 413 | Climb Up |
16 | Roman Schaekers | 404 | Climb Up |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paul Brand | 414 | Top | Top | Top | 100.0 | |||
2 | Jens de Louw | 407 | Top | 31+ | Top | 80.0 | Team Mountain Network | ||
3 | Joris Kieboom | 413 | 14 | 15+ | 23+ | 65.0 | Climb Up | ||
4 | Idse de Boer | 401 | 8 | 22 | 23 | 55.0 | Team Mountain Network | ||
5 | Roman Schaekers | 404 | 27+ | 13+ | 22 | 51.0 | Climb Up | ||
6 | Merijn Langkamp | 402 | 16 | 20 | 21 | 47.0 | |||
7 | Tom Crouwel | 412 | 16 | 15+ | 21 | 43.0 | Climb Up | ||
8 | Sven Goudriaan | 415 | 15 | 15 | 12 | 40.0 | Team Mountain Network | ||
9 | Jaron Stam | 416 | 16 | 13 | 37.0 | Team Mountain Network | |||
10 | Bob van der Vuurst | 403 | 8 | 15+ | 34.0 | Team Mountain Network | |||
11 | Wouter Remmerswaal | 405 | 14 | 14 | 31.0 | Climb Up | |||
12 | Benjamin Kling | 409 | 7 | 15 | 28.0 | Team Neoliet | |||
13 | Thijn Elbers | 400 | 13 | 13 | 26.0 | GRIP Nijmegen | |||
14 | Joren Leeuwenburg | 410 | 9 | 13 | 24.0 | Team Neoliet | |||
15 | Daan Krom | 406 | 10 | 10 | 22.0 | Klimhal Amsterdam | |||
16 | Kiaro Jenniskens | 411 | 6 | 12 | 20.0 | Climb Up |
Jongens U20
Aantal deelnemers: 11
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Antonie Moes | 207 | Top-It | |
Jurgen Otten | 200 | ||
Casper Lensselink | 208 | Team Mountain Network | |
Jens Peeters | 205 | Monte Cervino | |
Jent Imelman | 210 | Monte Cervino | |
Sil Rutten | 209 | Team Neoliet | |
Pepijn Hogt | 202 | Kei Boulderhal | |
Pieter Vijn | 206 | Climb Up | |
Ties van Veggel | 201 | ||
Jesse de Zeeuw | 204 | Climb Up | |
Joram van Buuren | 203 | Team Neoliet |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 11
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Antonie Moes | 207 | Top-It |
2 | Joram van Buuren | 203 | Team Neoliet |
3 | Sil Rutten | 209 | Team Neoliet |
4 | Pieter Vijn | 206 | Climb Up |
5 | Jens Peeters | 205 | Monte Cervino |
6 | Casper Lensselink | 208 | Team Mountain Network |
7 | Jent Imelman | 210 | Monte Cervino |
8 | Pepijn Hogt | 202 | Kei Boulderhal |
9 | Jurgen Otten | 200 | |
10 | Jesse de Zeeuw | 204 | Climb Up |
11 | Ties van Veggel | 201 |
# | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|
1 | Antonie Moes | 207 | Top-It |
2 | Joram van Buuren | 203 | Team Neoliet |
3 | Sil Rutten | 209 | Team Neoliet |
4 | Pieter Vijn | 206 | Climb Up |
5 | Jens Peeters | 205 | Monte Cervino |
6 | Casper Lensselink | 208 | Team Mountain Network |
7 | Jent Imelman | 210 | Monte Cervino |
8 | Pepijn Hogt | 202 | Kei Boulderhal |
9 | Jurgen Otten | 200 | |
10 | Jesse de Zeeuw | 204 | Climb Up |
11 | Ties van Veggel | 201 |
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Casper Lensselink | 208 | 18+ | 12+ | 26+ | 100.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Antonie Moes | 207 | Top | 22+ | 23+ | 80.0 | Top-It | ||
3 | Sil Rutten | 209 | Top | 23 | 23 | 65.0 | Team Neoliet | ||
4 | Jent Imelman | 210 | 18 | 15+ | 22+ | 55.0 | Monte Cervino | ||
5 | Jurgen Otten | 200 | 17 | 22+ | 21 | 51.0 | |||
6 | Jens Peeters | 205 | 13+ | 21 | 47.0 | Monte Cervino | |||
7 | Pieter Vijn | 206 | 14 | 18 | 43.0 | Climb Up | |||
8 | Ties van Veggel | 201 | 17 | 15 | 40.0 | ||||
9 | Pepijn Hogt | 202 | 13+ | 15 | 37.0 | Kei Boulderhal | |||
10 | Joram van Buuren | 203 | 9 | 10 | 34.0 | Team Neoliet | |||
11 | Jesse de Zeeuw | 204 | 8 | 10 | 31.0 | Climb Up |