Belgian Lead Youth Championship 2019, 23-03-2019 00:00, L'escale, Arlon

Discipline: Lead
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:

NOTE: DON'T FORGET TO BRING YOUR FEDERATION AFFILIATION CARD OR PROOF OF PAYMENT! if you are not affiliated, you can not participate in the national competitions.


Timing:

8:30-9:30 registration
9:15 briefing + demonstration Q1 routes
10:00 start Q1 round
12:30* start Q2 routes after demonstration Q2 routes
Each round starts with the paraclimber(s)
15:45 closing isolation (provisional)
16:00 observation finals (provisional)
16:15 start finals (provisional)
18:00 podium

*Start Q2 = provisional (demo Q2 can start later but not earlier than
12:30)
Youth D: toprope/moulinette
Youth C, B, A and Junior: voorklimmen/en tête

Print your starting list here: https://drive.google.com/open?id=1Z1cW32XtWI_m1AlyNqOXDt64feo16811

Coaches info: https://drive.google.com/open?id=0B0-mdiw6iJiISmFEUl84N0FmLWxtREhlZEFPTEx1YzZHaS1N

Jury President : Lieven Vlassenroot
Chief Route setter: Cyril Lapka
Assistent Route setter: Eric Berthe

Junior Female

Aantal deelnemers: 7

Naam Rugnummer Nat. Team
Nolwenn de Vocht 102 BEL Stone Climbing Factory
Zara Cooreman 104 BEL Brussels Monkeys Climbing
Ine van Zegbroeck 105 BEL Klimax
Gwendoline Joris 101 LUX Escal'Pades
Marie Colot 107 BEL Escal'Pades
Lisa Hardiquest 106 BEL Stone Climbing Factory
Anon7577 - - -

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 7

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ine van Zegbroeck 105 BEL Klimax
2 Zara Cooreman 104 BEL Brussels Monkeys Climbing
3 Lisa Hardiquest 106 BEL Stone Climbing Factory
4 Nolwenn de Vocht 102 BEL Stone Climbing Factory
5 Marie Colot 107 BEL Escal'Pades
6 Anon7577 - - -
7 Gwendoline Joris 101 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Marie Colot 107 BEL Escal'Pades
2 Anon7577 - - -
3 Gwendoline Joris 101 LUX Escal'Pades
4 Ine van Zegbroeck 105 BEL Klimax
5 Zara Cooreman 104 BEL Brussels Monkeys Climbing
6 Lisa Hardiquest 106 BEL Stone Climbing Factory
7 Nolwenn de Vocht 102 BEL Stone Climbing Factory
23-03-2019 18:29
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lisa Hardiquest 106 BEL 22+ 29.5 32 100.0 Stone Climbing Factory
2 Marie Colot 107 BEL 28 33+ 31+ 80.0 Escal'Pades
3 Ine van Zegbroeck 105 BEL 26 24+ 23 65.0 Klimax
4 Zara Cooreman 104 BEL 22 26 18 55.0 Brussels Monkeys Climbing
5 Anon7577 - - 25 9 51.0 -
6 Nolwenn de Vocht 102 BEL 10 14+ 47.0 Stone Climbing Factory
7 Gwendoline Joris 101 LUX 9+ 14+ 43.0 Escal'Pades

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Nat. Team
Rafael Coronado 201 LUX Escal'Pades
Mathijs van Gorp 208 BEL Klimax
Lionel Bauduin 205 BEL Brussels Monkeys Climbing
Robin Andries 211 BEL Team ACCM
Louis Debrulle 217 BEL Stone Climbing Factory
Brecht Wittoek 214 BEL Klimclub Hungaria
Aiko Herbos 209 BEL Klimax
Dorsan van Cutsem 215 BEL Entre Ciel et Terre
Tillo Legley 216 BEL Blueberry Club
Lukas Franckaert 210 BEL
Harold Peeters 202 BEL

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Rafael Coronado 201 LUX Escal'Pades
2 Robin Andries 211 BEL Team ACCM
3 Mathijs van Gorp 208 BEL Klimax
4 Lukas Franckaert 210 BEL
5 Brecht Wittoek 214 BEL Klimclub Hungaria
6 Tillo Legley 216 BEL Blueberry Club
7 Harold Peeters 202 BEL
8 Louis Debrulle 217 BEL Stone Climbing Factory
9 Aiko Herbos 209 BEL Klimax
10 Dorsan van Cutsem 215 BEL Entre Ciel et Terre
11 Lionel Bauduin 205 BEL Brussels Monkeys Climbing
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Harold Peeters 202 BEL
2 Louis Debrulle 217 BEL Stone Climbing Factory
3 Aiko Herbos 209 BEL Klimax
4 Dorsan van Cutsem 215 BEL Entre Ciel et Terre
5 Lionel Bauduin 205 BEL Brussels Monkeys Climbing
6 Rafael Coronado 201 LUX Escal'Pades
7 Robin Andries 211 BEL Team ACCM
8 Mathijs van Gorp 208 BEL Klimax
9 Lukas Franckaert 210 BEL
10 Brecht Wittoek 214 BEL Klimclub Hungaria
11 Tillo Legley 216 BEL Blueberry Club
23-03-2019 18:20
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Louis Debrulle 217 BEL Top Top 32+ 100.0 Stone Climbing Factory
2 Rafael Coronado 201 LUX 25+ 32+ 32+ 80.0 Escal'Pades
3 Harold Peeters 202 BEL 31 23+ 23+ 65.0
4 Lukas Franckaert 210 BEL 25+ 23+ 23+ 55.0
5 Lionel Bauduin 205 BEL Top 34 22 51.0 Brussels Monkeys Climbing
6 Aiko Herbos 209 BEL 25+ 23 18+ 47.0 Klimax
7 Brecht Wittoek 214 BEL 15+ 23+ 15+ 43.0 Klimclub Hungaria
8 Robin Andries 211 BEL 17+ 18+ 40.0 Team ACCM
9 Mathijs van Gorp 208 BEL 15 18+ 37.0 Klimax
10 Dorsan van Cutsem 215 BEL 14+ 9+ 33.0 Entre Ciel et Terre
10 Tillo Legley 216 BEL 8 17+ 33.0 Blueberry Club

Youth A Female

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Perrine Bieux 311 LUX Escal'Pades
Lucie Watillon 301 BEL Team Club Alpin Brabant
Lucie Delcoigne 307 BEL
Morgane Daele 304 BEL
Siri de Leus 303 BEL
Juliette Meunier 302 BEL Escal'Pades
Katrina Bowen 310 BEL New Rock
Matilde Delogu 305 ITA Stone Climbing Factory
Camille De Wit 306 BEL Klimclub Hungaria
Anon7578 - - -

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Perrine Bieux 311 LUX Escal'Pades
2 Lucie Delcoigne 307 BEL
3 Juliette Meunier 302 BEL Escal'Pades
4 Siri de Leus 303 BEL
5 Morgane Daele 304 BEL
6 Matilde Delogu 305 ITA Stone Climbing Factory
7 Katrina Bowen 310 BEL New Rock
8 Lucie Watillon 301 BEL Team Club Alpin Brabant
9 Anon7578 - - -
10 Camille De Wit 306 BEL Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Matilde Delogu 305 ITA Stone Climbing Factory
2 Katrina Bowen 310 BEL New Rock
3 Lucie Watillon 301 BEL Team Club Alpin Brabant
4 Anon7578 - - -
5 Camille De Wit 306 BEL Klimclub Hungaria
6 Perrine Bieux 311 LUX Escal'Pades
7 Lucie Delcoigne 307 BEL
8 Juliette Meunier 302 BEL Escal'Pades
9 Siri de Leus 303 BEL
10 Morgane Daele 304 BEL
23-03-2019 18:20
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lucie Delcoigne 307 BEL Top 41 33 100.0
2 Lucie Watillon 301 BEL 27 Top 33 80.0 Team Club Alpin Brabant
3 Camille De Wit 306 BEL 28 29.5 31+ 65.0 Klimclub Hungaria
4 Anon7578 - - 32 37 31 55.0 -
5 Perrine Bieux 311 LUX Top 29.5 26+ 51.0 Escal'Pades
6 Morgane Daele 304 BEL 28 40+ 18 47.0
7 Juliette Meunier 302 BEL 26 29.5+ 43.0 Escal'Pades
8 Siri de Leus 303 BEL 13+ 30 40.0
9 Katrina Bowen 310 BEL 14 16 37.0 New Rock
10 Matilde Delogu 305 ITA 13 9 34.0 Stone Climbing Factory

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Félix Foret 412 BEL Entre Ciel et Terre
Simon Vandenhaute 403 BEL Klimclub Hungaria
Jasper van Malderen 418 BEL Klimax
Ties Vancraeynest 404 BEL Klimax
Ferre Beirens 417 BEL Vertical Thinking
Samuel Duron 419 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 415 BEL Vertical Thinking
Florian Thill 402 LUX KSE
Gabriel Olivares Quintanilla 401 BEL New Rock
Samuel Demian 416 SVK
Luca Ferrari 414 BEL Stone Climbing Factory
Aurelien Massin 420 BEL CAB Liège /Gecko
John-Alexandre Vink 411 BEL
Loïc Prégaldien 421 BEL CAB Liège /Gecko
Sébastien Quatresooz 408 BEL Team ACCM
Jérôme Grandjean 407 BEL Escal'Pades

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Samuel Duron 419 BEL Vertical Thinking
2 Ties Vancraeynest 404 BEL Klimax
3 John-Alexandre Vink 411 BEL
4 Gabriel Olivares Quintanilla 401 BEL New Rock
5 Florian Thill 402 LUX KSE
6 Ferre Beirens 417 BEL Vertical Thinking
7 Luca Ferrari 414 BEL Stone Climbing Factory
8 Aurelien Massin 420 BEL CAB Liège /Gecko
9 Jasper van Malderen 418 BEL Klimax
10 Simon Vandenhaute 403 BEL Klimclub Hungaria
11 Sébastien Quatresooz 408 BEL Team ACCM
12 Ferre Huylebroek 415 BEL Vertical Thinking
13 Loïc Prégaldien 421 BEL CAB Liège /Gecko
14 Félix Foret 412 BEL Entre Ciel et Terre
15 Jérôme Grandjean 407 BEL Escal'Pades
16 Samuel Demian 416 SVK
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jasper van Malderen 418 BEL Klimax
2 Simon Vandenhaute 403 BEL Klimclub Hungaria
3 Sébastien Quatresooz 408 BEL Team ACCM
4 Ferre Huylebroek 415 BEL Vertical Thinking
5 Loïc Prégaldien 421 BEL CAB Liège /Gecko
6 Félix Foret 412 BEL Entre Ciel et Terre
7 Jérôme Grandjean 407 BEL Escal'Pades
8 Samuel Demian 416 SVK
9 Samuel Duron 419 BEL Vertical Thinking
10 Ties Vancraeynest 404 BEL Klimax
11 John-Alexandre Vink 411 BEL
12 Gabriel Olivares Quintanilla 401 BEL New Rock
13 Florian Thill 402 LUX KSE
14 Ferre Beirens 417 BEL Vertical Thinking
15 Luca Ferrari 414 BEL Stone Climbing Factory
16 Aurelien Massin 420 BEL CAB Liège /Gecko
23-03-2019 18:20
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Luca Ferrari 414 BEL 23+ 26+ 22+ 100.0 Stone Climbing Factory
2 Ties Vancraeynest 404 BEL Top Top 22 80.0 Klimax
3 Ferre Huylebroek 415 BEL 23 24+ 20+ 65.0 Vertical Thinking
4 Samuel Duron 419 BEL 28+ 21+ 20 55.0 Vertical Thinking
5 Gabriel Olivares Quintanilla 401 BEL 27+ 18+ 18 51.0 New Rock
6 Ferre Beirens 417 BEL 28 11 16+ 47.0 Vertical Thinking
7 Jasper van Malderen 418 BEL 26 25+ 16 43.0 Klimax
8 John-Alexandre Vink 411 BEL 29 15+ 15+ 40.0
9 Sébastien Quatresooz 408 BEL 23+ 17+ 37.0 Team ACCM
10 Félix Foret 412 BEL 23+ 15+ 34.0 Entre Ciel et Terre
11 Jérôme Grandjean 407 BEL 25+ 11 31.0 Escal'Pades
12 Florian Thill 402 LUX 25 11 28.0 KSE
13 Simon Vandenhaute 403 BEL 14+ 12 26.0 Klimclub Hungaria
14 Samuel Demian 416 SVK 12+ 11+ 24.0
15 Aurelien Massin 420 BEL 13 11 22.0 CAB Liège /Gecko
16 Loïc Prégaldien 421 BEL 11 0 20.0 CAB Liège /Gecko

Youth B Female

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Charlotte Weynants 503 Escal'Pades
Gladys de Vocht 504 Stone Climbing Factory
Tine Walraevens 502 Vertical Thinking
Jeanne Kreusch 501 Entre Ciel et Terre
Lorraine Kervyn 512 Entre Ciel et Terre
Marjolein Vanstraelen 506 Olympia
Ysaline Daele 510 New Rock
Silke Dewitte 511 Klimax
Juliette Colpin-van Swam 507 CAB Liège /Gecko
rose doucet 513 CAB Liège /Gecko
Clara Vogels 505 CAB Liège /Gecko

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Marjolein Vanstraelen 506 Olympia
2 Clara Vogels 505 CAB Liège /Gecko
3 rose doucet 513 CAB Liège /Gecko
4 Tine Walraevens 502 Vertical Thinking
5 Jeanne Kreusch 501 Entre Ciel et Terre
6 Juliette Colpin-van Swam 507 CAB Liège /Gecko
7 Charlotte Weynants 503 Escal'Pades
8 Silke Dewitte 511 Klimax
9 Gladys de Vocht 504 Stone Climbing Factory
10 Ysaline Daele 510 New Rock
11 Lorraine Kervyn 512 Entre Ciel et Terre
# Naam Rugnummer Team
1 Charlotte Weynants 503 Escal'Pades
2 Silke Dewitte 511 Klimax
3 Gladys de Vocht 504 Stone Climbing Factory
4 Ysaline Daele 510 New Rock
5 Lorraine Kervyn 512 Entre Ciel et Terre
6 Marjolein Vanstraelen 506 Olympia
7 Clara Vogels 505 CAB Liège /Gecko
8 rose doucet 513 CAB Liège /Gecko
9 Tine Walraevens 502 Vertical Thinking
10 Jeanne Kreusch 501 Entre Ciel et Terre
11 Juliette Colpin-van Swam 507 CAB Liège /Gecko
23-03-2019 18:21
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Charlotte Weynants 503 Top 26+ 29+ 100.0 Escal'Pades
2 Silke Dewitte 511 Top 27+ 28+ 80.0 Klimax
3 Jeanne Kreusch 501 31+ 25+ 23 65.0 Entre Ciel et Terre
4 Tine Walraevens 502 33+ 20.5 20+ 55.0 Vertical Thinking
5 Lorraine Kervyn 512 33+ 11+ 19 51.0 Entre Ciel et Terre
6 Juliette Colpin-van Swam 507 31+ 18+ 18 47.0 CAB Liège /Gecko
7 Gladys de Vocht 504 Top 27+ 1 43.0 Stone Climbing Factory
8 Marjolein Vanstraelen 506 30+ 19+ 40.0 Olympia
9 Ysaline Daele 510 31 17+ 37.0 New Rock
10 Clara Vogels 505 22+ 12+ 34.0 CAB Liège /Gecko
11 rose doucet 513 24.5 12 31.0 CAB Liège /Gecko

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Sacha César 621 BEL Escal'Pades
Jitse Remes 613 BEL Klimax
Julien Ameye 607 BEL Blueberry Club
Casimir de Mits 618 BEL Brussels Monkeys Climbing
Nathan Rousselle 614 BEL Escal'Pades
Hannes van Duysen 608 BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet 617 BEL Vertical Thinking
Thao Mersch 606 LUX KSE
Roberto Cervantes Blasquez 610 BEL Stone Climbing Factory
Léopold Prinz 615 LUX
Igor Tacq 612 BEL Entre Ciel et Terre
Victor Beaujean 622 BEL Entre Ciel et Terre
Jim Zeimes 616 LUX Escal'Pades
Pol Freres 619 LUX KSE
Maxim Milet 601 BEL Kajoe
Maro Hilgert 623 BEL Kajoe
Matthias Verbert 624 BEL Kajoe
Thibo Bourgeois 611 BEL Stone Climbing Factory
Hugo Zaffuto 602 BEL CAB Liège /Gecko
Martin dassesse 609 BEL CAB Liège /Gecko
Lucas Hofmann 605 BEL CAB Liège /Gecko
Thor Gijsbers 604 BEL Klimclub Hungaria

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jim Zeimes 616 LUX Escal'Pades
2 Jitse Remes 613 BEL Klimax
3 Maxim Milet 601 BEL Kajoe
4 Nathan Rousselle 614 BEL Escal'Pades
5 Lucas Hofmann 605 BEL CAB Liège /Gecko
6 Pol Freres 619 LUX KSE
7 Hugo Zaffuto 602 BEL CAB Liège /Gecko
8 Julien Ameye 607 BEL Blueberry Club
9 Léopold Prinz 615 LUX
10 Casimir de Mits 618 BEL Brussels Monkeys Climbing
11 Victor Beaujean 622 BEL Entre Ciel et Terre
12 Maro Hilgert 623 BEL Kajoe
13 Thor Gijsbers 604 BEL Klimclub Hungaria
14 Hannes van Duysen 608 BEL Vertical Thinking
15 Sacha César 621 BEL Escal'Pades
16 Roberto Cervantes Blasquez 610 BEL Stone Climbing Factory
17 Thao Mersch 606 LUX KSE
18 Matthias Verbert 624 BEL Kajoe
19 Igor Tacq 612 BEL Entre Ciel et Terre
20 Martin dassesse 609 BEL CAB Liège /Gecko
21 Thibo Bourgeois 611 BEL Stone Climbing Factory
22 Arthur Bouquet 617 BEL Vertical Thinking
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maro Hilgert 623 BEL Kajoe
2 Thor Gijsbers 604 BEL Klimclub Hungaria
3 Hannes van Duysen 608 BEL Vertical Thinking
4 Sacha César 621 BEL Escal'Pades
5 Roberto Cervantes Blasquez 610 BEL Stone Climbing Factory
6 Thao Mersch 606 LUX KSE
7 Matthias Verbert 624 BEL Kajoe
8 Igor Tacq 612 BEL Entre Ciel et Terre
9 Martin dassesse 609 BEL CAB Liège /Gecko
10 Thibo Bourgeois 611 BEL Stone Climbing Factory
11 Arthur Bouquet 617 BEL Vertical Thinking
12 Jim Zeimes 616 LUX Escal'Pades
13 Jitse Remes 613 BEL Klimax
14 Maxim Milet 601 BEL Kajoe
15 Nathan Rousselle 614 BEL Escal'Pades
16 Lucas Hofmann 605 BEL CAB Liège /Gecko
17 Pol Freres 619 LUX KSE
18 Hugo Zaffuto 602 BEL CAB Liège /Gecko
19 Julien Ameye 607 BEL Blueberry Club
20 Léopold Prinz 615 LUX
21 Casimir de Mits 618 BEL Brussels Monkeys Climbing
22 Victor Beaujean 622 BEL Entre Ciel et Terre
23-03-2019 18:21
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Hannes van Duysen 608 BEL Top 34+ 35+ 100.0 Vertical Thinking
2 Jitse Remes 613 BEL Top 25 21+ 80.0 Klimax
3 Nathan Rousselle 614 BEL 33 20+ 21+ 65.0 Escal'Pades
4 Maro Hilgert 623 BEL 40 19+ 21+ 55.0 Kajoe
5 Hugo Zaffuto 602 BEL 43+ 12 19 51.0 CAB Liège /Gecko
6 Jim Zeimes 616 LUX 33 20 18+ 47.0 Escal'Pades
7 Arthur Bouquet 617 BEL Top 20 17+ 43.0 Vertical Thinking
8 Matthias Verbert 624 BEL Top 19 14+ 40.0 Kajoe
9 Casimir de Mits 618 BEL 36 14+ 37.0 Brussels Monkeys Climbing
10 Lucas Hofmann 605 BEL 35+ 13 34.0 CAB Liège /Gecko
11 Pol Freres 619 LUX 29+ 14+ 31.0 KSE
12 Léopold Prinz 615 LUX 35+ 9 28.0
13 Thao Mersch 606 LUX 20+ 9+ 26.0 KSE
14 Sacha César 621 BEL 29+ 9 24.0 Escal'Pades
15 Thor Gijsbers 604 BEL 19 11 22.0 Klimclub Hungaria
16 Thibo Bourgeois 611 BEL 29+ 8+ 20.0 Stone Climbing Factory
17 Julien Ameye 607 BEL 19+ 9 18.0 Blueberry Club
18 Victor Beaujean 622 BEL 9 9 16.0 Entre Ciel et Terre
19 Roberto Cervantes Blasquez 610 BEL 19 7 14.0 Stone Climbing Factory
20 Martin dassesse 609 BEL 17+ 8+ 12.0 CAB Liège /Gecko
21 Maxim Milet 601 BEL 4 8+ 10.0 Kajoe
22 Igor Tacq 612 BEL 17+ 0 9.0 Entre Ciel et Terre

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.