Belgian Lead Youth Cup 2 (Selection), 09-02-2019 00:00, Blueberry Hill, Kortrijk

Discipline: Lead
Competitie: Belgian Lead Youth Cup 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:

Starting order: https://drive.google.com/open?id=1MYibxaGO23qgpOeA4HnwCNcu260VSmjO

Coaches info B:https://drive.google.com/open?id=1xjH1B_mA9mtJhxPFR7zFCtnGzkkfVW3t

Coaches info C:https://drive.google.com/open?id=1Vvq2WDO-0q4KN9LFoVHHiijc2an6WREw

Coaches info D:https://drive.google.com/open?id=19laUL-xXRddpuHUmF9F9Xp7_UWdkvEAT

Timing

08h00 - 09h00: Registrations
09h15: Briefing
09h30: Start competition

18h00: Award Ceremony (provisional)

More details in Coaches info




Youth B Female

Aantal deelnemers: 11

Naam Rugnummer Team
Gladys de Vocht 406 Stone Climbing Factory
Jeanne Kreusch 411 Entre Ciel et Terre
Lorraine Kervyn 403 Entre Ciel et Terre
Lily Duranton 401 Entre Ciel et Terre
Silke Dewitte 413 Klimax
Marjolein Vanstraelen 408 Olympia
Ite Lemière 410 Klimax
Ysaline Daele 405 New Rock
Charlotte Weynants 407 Escal'Pades
Juliette Colpin-van Swam 402 CAB Liège /Gecko
Clara Vogels 409 CAB Liège /Gecko

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 11

# Naam Rugnummer Team
1 Silke Dewitte 413 Klimax
2 Marjolein Vanstraelen 408 Olympia
3 Lorraine Kervyn 403 Entre Ciel et Terre
4 Jeanne Kreusch 411 Entre Ciel et Terre
5 Clara Vogels 409 CAB Liège /Gecko
6 Gladys de Vocht 406 Stone Climbing Factory
7 Juliette Colpin-van Swam 402 CAB Liège /Gecko
8 Lily Duranton 401 Entre Ciel et Terre
9 Ysaline Daele 405 New Rock
10 Ite Lemière 410 Klimax
11 Charlotte Weynants 407 Escal'Pades
# Naam Rugnummer Team
1 Juliette Colpin-van Swam 402 CAB Liège /Gecko
2 Lily Duranton 401 Entre Ciel et Terre
3 Ysaline Daele 405 New Rock
4 Ite Lemière 410 Klimax
5 Charlotte Weynants 407 Escal'Pades
6 Silke Dewitte 413 Klimax
7 Marjolein Vanstraelen 408 Olympia
8 Lorraine Kervyn 403 Entre Ciel et Terre
9 Jeanne Kreusch 411 Entre Ciel et Terre
10 Clara Vogels 409 CAB Liège /Gecko
11 Gladys de Vocht 406 Stone Climbing Factory
09-02-2019 17:39
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Charlotte Weynants 407 Top 32+ 34+ 100.0 Escal'Pades
2 Gladys de Vocht 406 31+ 30+ 34+ 80.0 Stone Climbing Factory
3 Jeanne Kreusch 411 Top 30+ 22 65.0 Entre Ciel et Terre
4 Ite Lemière 410 Top 24+ 21+ 55.0 Klimax
5 Marjolein Vanstraelen 408 21+ 30+ 19+ 51.0 Olympia
6 Silke Dewitte 413 Top 32+ 13+ 47.0 Klimax
7 Lorraine Kervyn 403 18+ 26+ 13+ 42.0 Entre Ciel et Terre
7 Ysaline Daele 405 23+ 24 13+ 42.0 New Rock
9 Lily Duranton 401 18+ 24 37.0 Entre Ciel et Terre
10 Juliette Colpin-van Swam 402 7+ 23+ 34.0 CAB Liège /Gecko
11 Clara Vogels 409 7+ 13 31.0 CAB Liège /Gecko

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Sacha César 509 BEL Escal'Pades
Nathan Rousselle 524 BEL Escal'Pades
Julien Ameye 520 BEL Blueberry Club
Matthias Verbert 518 BEL Kajoe
Jitse Remes 512 BEL Klimax
Félix Hervé 517 LUX
Casimir de Mits 525 BEL Brussels Monkeys Climbing
Victor Beaujean 515 BEL Entre Ciel et Terre
Jim Zeimes 506 LUX Escal'Pades
Thao Mersch 516 LUX KSE
Hannes van Duysen 503 BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet 507 BEL Vertical Thinking
Malo Donéa 514 BEL CAB Liège /Gecko
Joppe van der Aa 513 BEL Klimax
Maxim Milet 523 BEL Kajoe
Maro Hilgert 521 BEL Kajoe
Zoran Santens 511 BEL
Thor Gijsbers 504 BEL Klimclub Hungaria
Noah Harris 510 BEL Klimclub Hungaria
Sid Wille 501 BEL Klimclub Hungaria
Thibo Bourgeois 508 BEL Stone Climbing Factory
Hannes Ackaert 505 BEL Bleau Climbing Team
Martin dassesse 522 BEL CAB Liège /Gecko

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 505 BEL Bleau Climbing Team
2 Casimir de Mits 525 BEL Brussels Monkeys Climbing
3 Martin dassesse 522 BEL CAB Liège /Gecko
4 Victor Beaujean 515 BEL Entre Ciel et Terre
5 Nathan Rousselle 524 BEL Escal'Pades
6 Maro Hilgert 521 BEL Kajoe
7 Thao Mersch 516 LUX KSE
8 Zoran Santens 511 BEL
9 Malo Donéa 514 BEL CAB Liège /Gecko
10 Matthias Verbert 518 BEL Kajoe
11 Félix Hervé 517 LUX
12 Arthur Bouquet 507 BEL Vertical Thinking
13 Thibo Bourgeois 508 BEL Stone Climbing Factory
14 Julien Ameye 520 BEL Blueberry Club
15 Noah Harris 510 BEL Klimclub Hungaria
16 Sid Wille 501 BEL Klimclub Hungaria
17 Hannes van Duysen 503 BEL Vertical Thinking
18 Jim Zeimes 506 LUX Escal'Pades
19 Sacha César 509 BEL Escal'Pades
20 Thor Gijsbers 504 BEL Klimclub Hungaria
21 Joppe van der Aa 513 BEL Klimax
22 Jitse Remes 512 BEL Klimax
23 Maxim Milet 523 BEL Kajoe
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Thibo Bourgeois 508 BEL Stone Climbing Factory
2 Julien Ameye 520 BEL Blueberry Club
3 Noah Harris 510 BEL Klimclub Hungaria
4 Sid Wille 501 BEL Klimclub Hungaria
5 Hannes van Duysen 503 BEL Vertical Thinking
6 Jim Zeimes 506 LUX Escal'Pades
7 Sacha César 509 BEL Escal'Pades
8 Thor Gijsbers 504 BEL Klimclub Hungaria
9 Joppe van der Aa 513 BEL Klimax
10 Jitse Remes 512 BEL Klimax
11 Maxim Milet 523 BEL Kajoe
12 Hannes Ackaert 505 BEL Bleau Climbing Team
13 Casimir de Mits 525 BEL Brussels Monkeys Climbing
14 Martin dassesse 522 BEL CAB Liège /Gecko
15 Victor Beaujean 515 BEL Entre Ciel et Terre
16 Nathan Rousselle 524 BEL Escal'Pades
17 Maro Hilgert 521 BEL Kajoe
18 Thao Mersch 516 LUX KSE
19 Zoran Santens 511 BEL
20 Malo Donéa 514 BEL CAB Liège /Gecko
21 Matthias Verbert 518 BEL Kajoe
22 Félix Hervé 517 LUX
23 Arthur Bouquet 507 BEL Vertical Thinking
09-02-2019 17:39
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Hannes van Duysen 503 BEL Top Top Top 100.0 Vertical Thinking
2 Jitse Remes 512 BEL Top Top 34 80.0 Klimax
3 Arthur Bouquet 507 BEL Top 37+ 33+ 65.0 Vertical Thinking
4 Jim Zeimes 506 LUX Top 39 29 55.0 Escal'Pades
5 Nathan Rousselle 524 BEL Top 36+ 27 51.0 Escal'Pades
6 Matthias Verbert 518 BEL Top 36+ 13+ 47.0 Kajoe
7 Casimir de Mits 525 BEL 32 34+ 13 43.0 Brussels Monkeys Climbing
8 Maro Hilgert 521 BEL Top 34+ 11+ 40.0 Kajoe
9 Thibo Bourgeois 508 BEL 37+ 29 37.0 Stone Climbing Factory
10 Maxim Milet 523 BEL 32 34 34.0 Kajoe
11 Thor Gijsbers 504 BEL 30+ 21+ 31.0 Klimclub Hungaria
12 Thao Mersch 516 LUX 30 20+ 28.0 KSE
13 Sacha César 509 BEL 24+ 21 26.0 Escal'Pades
14 Joppe van der Aa 513 BEL 6+ 34+ 24.0 Klimax
15 Sid Wille 501 BEL 20 20 22.0 Klimclub Hungaria
16 Malo Donéa 514 BEL 19+ 19+ 20.0 CAB Liège /Gecko
17 Noah Harris 510 BEL 20 19 18.0 Klimclub Hungaria
18 Victor Beaujean 515 BEL 18+ 19+ 15.0 Entre Ciel et Terre
18 Martin dassesse 522 BEL 18+ 19+ 15.0 CAB Liège /Gecko
20 Hannes Ackaert 505 BEL 7 19 12.0 Bleau Climbing Team
21 Félix Hervé 517 LUX 18 18+ 10.0
22 Julien Ameye 520 BEL 6+ 19 9.0 Blueberry Club
23 Zoran Santens 511 BEL 6+ 18+ 8.0

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.