Senioren Lead Serie Noord Oost 1, 10-02-2019 13:00, Arqué Enschede
Discipline: Lead
Competitie: Senioren lead Serie Noord Oost
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flash routes worden geklommen. Alle categorieën klimmen alle routes toprope Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven: Categorie Start routes met niveau 4 t/m 6a Categorie Mid routes met niveau 5c t/m 6c Categorie Max routes met niveau 6b t/m 7b De tijden zijn indicatief. Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.
Tjjdsschema: 13.00 klimhal open 13.45 sluiting aanmelding deelnemers 13.50 uitleg wedstrijd 14.00 start deelnemers 17.00 einde deelnemers
Prijsuitreiking is direct na de wedstrijd
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan zowel contant als per pin betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 7
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Brend English
Team Mountain Network
2
Erik Lucas
Arqué
3
Idse de Boer
Team Mountain Network
4
Floris Falke
Arqué
5
Gijsbert van der Klis
Arqué
6
Sander Jansma
Klimcentrum Bjoeks
7
Jan Martin Roelofs
Arqué
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Brend English
Team Mountain Network
2
Erik Lucas
Arqué
3
Idse de Boer
Team Mountain Network
4
Floris Falke
Arqué
5
Gijsbert van der Klis
Arqué
6
Sander Jansma
Klimcentrum Bjoeks
7
Jan Martin Roelofs
Arqué
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Brend English
Team Mountain Network
2
Erik Lucas
Arqué
3
Idse de Boer
Team Mountain Network
4
Floris Falke
Arqué
5
Gijsbert van der Klis
Arqué
6
Sander Jansma
Klimcentrum Bjoeks
7
Jan Martin Roelofs
Arqué
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Brend English
Team Mountain Network
2
Erik Lucas
Arqué
3
Idse de Boer
Team Mountain Network
4
Floris Falke
Arqué
5
Gijsbert van der Klis
Arqué
6
Sander Jansma
Klimcentrum Bjoeks
7
Jan Martin Roelofs
Arqué
Publicatie tijd 10-02-2019 16:32
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Sander Jansma
Top
Top
Top
Top
90.0
Klimcentrum Bjoeks
1
Erik Lucas
Top
Top
Top
Top
90.0
Arqué
3
Floris Falke
Top
Top
Top
25
65.0
Arqué
4
Brend English
Top
Top
Top
23
55.0
Team Mountain Network
5
Idse de Boer
Top
Top
Top
22
49.0
Team Mountain Network
5
Jan Martin Roelofs
Top
Top
Top
22
49.0
Arqué
7
Gijsbert van der Klis
Top
Top
35
24
43.0
Arqué
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 11
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kalli van den Heuvel
ES Onsight Klimteam
2
Ben Schilderman
ES Onsight Klimteam
3
Luka Horning
4
Ritchie Ottens
Arqué
5
Ties Siemann
Yosemite
6
Ruben Hogervorst
Arqué
7
Tim Hattenberg
Team Mountain Network
8
Ruurd Nijdam
Arqué
9
Marrit Elsinga
Team Mountain Network
10
Iris Kranendonk
Yosemite
11
Bennie Kalf
Yosemite
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kalli van den Heuvel
ES Onsight Klimteam
2
Ben Schilderman
ES Onsight Klimteam
3
Luka Horning
4
Ritchie Ottens
Arqué
5
Ties Siemann
Yosemite
6
Ruben Hogervorst
Arqué
7
Tim Hattenberg
Team Mountain Network
8
Ruurd Nijdam
Arqué
9
Marrit Elsinga
Team Mountain Network
10
Iris Kranendonk
Yosemite
11
Bennie Kalf
Yosemite
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kalli van den Heuvel
ES Onsight Klimteam
2
Ben Schilderman
ES Onsight Klimteam
3
Luka Horning
4
Ritchie Ottens
Arqué
5
Ties Siemann
Yosemite
6
Ruben Hogervorst
Arqué
7
Tim Hattenberg
Team Mountain Network
8
Ruurd Nijdam
Arqué
9
Marrit Elsinga
Team Mountain Network
10
Iris Kranendonk
Yosemite
11
Bennie Kalf
Yosemite
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Kalli van den Heuvel
ES Onsight Klimteam
2
Ben Schilderman
ES Onsight Klimteam
3
Luka Horning
4
Ritchie Ottens
Arqué
5
Ties Siemann
Yosemite
6
Ruben Hogervorst
Arqué
7
Tim Hattenberg
Team Mountain Network
8
Ruurd Nijdam
Arqué
9
Marrit Elsinga
Team Mountain Network
10
Iris Kranendonk
Yosemite
11
Bennie Kalf
Yosemite
Publicatie tijd 10-02-2019 16:32
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Ruurd Nijdam
Top
Top
Top
32
90.0
Arqué
1
Kalli van den Heuvel
Top
Top
Top
32
90.0
ES Onsight Klimteam
3
Luka Horning
Top
Top
Top
28
65.0
4
Ben Schilderman
Top
Top
27
21
55.0
ES Onsight Klimteam
5
Ritchie Ottens
Top
Top
21
21
51.0
Arqué
6
Ties Siemann
Top
Top
17
21
47.0
Yosemite
7
Ruben Hogervorst
Top
Top
24
20
43.0
Arqué
8
Marrit Elsinga
Top
31
22
20
40.0
Team Mountain Network
9
Iris Kranendonk
Top
23
14
20
37.0
Yosemite
10
Bennie Kalf
24
27
14
20
34.0
Yosemite
11
Tim Hattenberg
12
12
9
4
31.0
Team Mountain Network
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 5
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Armand Verstappen
Klimmuur Utrecht
2
Astrid van der Velde
ES Onsight Klimteam
3
Jon van Hoeve
Yosemite
4
Kaylee Mast
ES Onsight Klimteam
5
Stef Mast
ES Onsight Klimteam
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Armand Verstappen
Klimmuur Utrecht
2
Astrid van der Velde
ES Onsight Klimteam
3
Jon van Hoeve
Yosemite
4
Kaylee Mast
ES Onsight Klimteam
5
Stef Mast
ES Onsight Klimteam
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Armand Verstappen
Klimmuur Utrecht
2
Astrid van der Velde
ES Onsight Klimteam
3
Jon van Hoeve
Yosemite
4
Kaylee Mast
ES Onsight Klimteam
5
Stef Mast
ES Onsight Klimteam
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Armand Verstappen
Klimmuur Utrecht
2
Astrid van der Velde
ES Onsight Klimteam
3
Jon van Hoeve
Yosemite
4
Kaylee Mast
ES Onsight Klimteam
5
Stef Mast
ES Onsight Klimteam
Publicatie tijd 10-02-2019 16:30
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Armand Verstappen
Top
Top
27
26
100.0
Klimmuur Utrecht
2
Kaylee Mast
Top
Top
18
19
73.0
ES Onsight Klimteam
2
Jon van Hoeve
Top
Top
6
21
73.0
Yosemite
4
Stef Mast
6
Top
2
5
55.0
ES Onsight Klimteam
5
Astrid van der Velde
7
5
1
4
51.0
ES Onsight Klimteam