Senioren Lead Serie Noord Oost 2, Sun, 17 Mar 2019 13:00:00 +0100, Mountain Network Heerenveen
Discipline: Lead
League: Senioren lead Serie Noord Oost
Status: Processed
Description:
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flash routes worden geklommen. Alle categorieën klimmen alle routes toprope Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven: Categorie Start routes met niveau 4 t/m 6a Categorie Mid routes met niveau 5c t/m 6c Categorie Max routes met niveau 6b t/m 7b
Let op in de MAX wordt er voorgeklommen De tijden zijn indicatief. Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.
Tjjdsschema: 11.00 klimhal open 11.45 sluiting aanmelding deelnemers 11.50 uitleg wedstrijd 12.00 start deelnemers 15.00 einde deelnemers
Prijsuitreiking is direct na de wedstrijd
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan alleen per pin betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.
Number of competitors: 14
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 14
#
Name
Bib number
Team
1
Peter Horning
Arqué
2
Ben Schilderman
ES Onsight Klimteam
3
Joey Klein Koerkamp
TSAC
4
Anika Smit
Klimcentrum Bjoeks
5
Janno van der Weerd
Yosemite
6
Joram Bijlard
7
Pieter Reitsma
Team Mountain Network
8
Floris Falke
Arqué
9
Jaap Derks
10
Brend English
Team Mountain Network
11
Idse de Boer
Team Mountain Network
12
Judith Meskers
13
Erik Lucas
Arqué
14
Sander Jansma
#
Name
Bib number
Team
1
Peter Horning
Arqué
2
Ben Schilderman
ES Onsight Klimteam
3
Joey Klein Koerkamp
TSAC
4
Anika Smit
Klimcentrum Bjoeks
5
Janno van der Weerd
Yosemite
6
Joram Bijlard
7
Pieter Reitsma
Team Mountain Network
8
Floris Falke
Arqué
9
Jaap Derks
10
Brend English
Team Mountain Network
11
Idse de Boer
Team Mountain Network
12
Judith Meskers
13
Erik Lucas
Arqué
14
Sander Jansma
#
Name
Bib number
Team
1
Peter Horning
Arqué
2
Ben Schilderman
ES Onsight Klimteam
3
Joey Klein Koerkamp
TSAC
4
Anika Smit
Klimcentrum Bjoeks
5
Janno van der Weerd
Yosemite
6
Joram Bijlard
7
Pieter Reitsma
Team Mountain Network
8
Floris Falke
Arqué
9
Jaap Derks
10
Brend English
Team Mountain Network
11
Idse de Boer
Team Mountain Network
12
Judith Meskers
13
Erik Lucas
Arqué
14
Sander Jansma
#
Name
Bib number
Team
1
Peter Horning
Arqué
2
Ben Schilderman
ES Onsight Klimteam
3
Joey Klein Koerkamp
TSAC
4
Anika Smit
Klimcentrum Bjoeks
5
Janno van der Weerd
Yosemite
6
Joram Bijlard
7
Pieter Reitsma
Team Mountain Network
8
Floris Falke
Arqué
9
Jaap Derks
10
Brend English
Team Mountain Network
11
Idse de Boer
Team Mountain Network
12
Judith Meskers
13
Erik Lucas
Arqué
14
Sander Jansma
Publication time 17-03-2019 15:29
#
Name
Bib number
1
2
3
4
League. Points
Team
1
Idse de Boer
Top
Top
Top
27
82.0
Team Mountain Network
1
Peter Horning
Top
Top
Top
27
82.0
Arqué
1
Brend English
Top
Top
Top
27
82.0
Team Mountain Network
4
Floris Falke
Top
Top
Top
25
55.0
Arqué
5
Sander Jansma
Top
Top
Top
24
51.0
6
Joey Klein Koerkamp
Top
Top
33
27
47.0
TSAC
7
Erik Lucas
Top
Top
Top
20
43.0
Arqué
8
Judith Meskers
Top
Top
37
20
40.0
9
Joram Bijlard
Top
Top
27
20
37.0
10
Jaap Derks
Top
Top
19
20
34.0
11
Anika Smit
Top
Top
28
15
31.0
Klimcentrum Bjoeks
12
Ben Schilderman
Top
Top
21
12
28.0
ES Onsight Klimteam
13
Pieter Reitsma
Top
15
12
18
26.0
Team Mountain Network
14
Janno van der Weerd
Top
13
18
12
24.0
Yosemite
Number of competitors: 15
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 15
#
Name
Bib number
Team
1
Ruben Stevenson
2
Ruben Hogervorst
Arqué
3
Marrit Elsinga
Team Mountain Network
4
Kalli van den Heuvel
ES Onsight Klimteam
5
Marije Rolsma
Team Mountain Network
6
Gouke Wielenga
7
Maartje Mulder
8
Willem Kingma
9
Ruurd Nijdam
Arqué
10
Michelle Derks
Yosemite
11
Renee Bossina
12
Esther Dijkstra
Team Mountain Network
13
Iris Kranendonk
Yosemite
14
Bennie Kalf
Yosemite
15
Sharon Nijkamp
Yosemite
#
Name
Bib number
Team
1
Ruben Stevenson
2
Ruben Hogervorst
Arqué
3
Marrit Elsinga
Team Mountain Network
4
Kalli van den Heuvel
ES Onsight Klimteam
5
Marije Rolsma
Team Mountain Network
6
Gouke Wielenga
7
Maartje Mulder
8
Willem Kingma
9
Ruurd Nijdam
Arqué
10
Michelle Derks
Yosemite
11
Renee Bossina
12
Esther Dijkstra
Team Mountain Network
13
Iris Kranendonk
Yosemite
14
Bennie Kalf
Yosemite
15
Sharon Nijkamp
Yosemite
#
Name
Bib number
Team
1
Ruben Stevenson
2
Ruben Hogervorst
Arqué
3
Marrit Elsinga
Team Mountain Network
4
Kalli van den Heuvel
ES Onsight Klimteam
5
Marije Rolsma
Team Mountain Network
6
Gouke Wielenga
7
Maartje Mulder
8
Willem Kingma
9
Ruurd Nijdam
Arqué
10
Michelle Derks
Yosemite
11
Renee Bossina
12
Esther Dijkstra
Team Mountain Network
13
Iris Kranendonk
Yosemite
14
Bennie Kalf
Yosemite
15
Sharon Nijkamp
Yosemite
#
Name
Bib number
Team
1
Ruben Stevenson
2
Ruben Hogervorst
Arqué
3
Marrit Elsinga
Team Mountain Network
4
Kalli van den Heuvel
ES Onsight Klimteam
5
Marije Rolsma
Team Mountain Network
6
Gouke Wielenga
7
Maartje Mulder
8
Willem Kingma
9
Ruurd Nijdam
Arqué
10
Michelle Derks
Yosemite
11
Renee Bossina
12
Esther Dijkstra
Team Mountain Network
13
Iris Kranendonk
Yosemite
14
Bennie Kalf
Yosemite
15
Sharon Nijkamp
Yosemite
Publication time 17-03-2019 15:29
#
Name
Bib number
1
2
3
4
League. Points
Team
1
Kalli van den Heuvel
Top
Top
Top
22
100.0
ES Onsight Klimteam
2
Willem Kingma
Top
Top
47
26
80.0
3
Renee Bossina
Top
Top
Top
21
65.0
4
Ruurd Nijdam
Top
Top
35
Top
55.0
Arqué
5
Sharon Nijkamp
Top
Top
Top
16
51.0
Yosemite
6
Marrit Elsinga
Top
Top
Top
9
47.0
Team Mountain Network
7
Iris Kranendonk
Top
Top
33
19
43.0
Yosemite
8
Gouke Wielenga
Top
Top
35
11
40.0
9
Michelle Derks
Top
Top
12
25
37.0
Yosemite
10
Ruben Stevenson
Top
Top
28
12
34.0
11
Ruben Hogervorst
Top
Top
39
4
31.0
Arqué
12
Esther Dijkstra
Top
Top
31
5
28.0
Team Mountain Network
13
Maartje Mulder
Top
Top
23
9
26.0
14
Marije Rolsma
Top
Top
25
4
24.0
Team Mountain Network
15
Bennie Kalf
31
21
23
5
22.0
Yosemite
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 8
#
Name
Bib number
Team
1
Sander Koster
Arqué
2
Mirjam van Rodijnen
Yosemite
3
Armand Verstappen
4
Jon van Hoeve
Yosemite
5
Anne Meerholz
Arqué
6
Lex Bloemers
Yosemite
7
Menno Olthof
Arqué
8
Eddy Elsinga
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Team
1
Sander Koster
Arqué
2
Mirjam van Rodijnen
Yosemite
3
Armand Verstappen
4
Jon van Hoeve
Yosemite
5
Anne Meerholz
Arqué
6
Lex Bloemers
Yosemite
7
Menno Olthof
Arqué
8
Eddy Elsinga
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Team
1
Sander Koster
Arqué
2
Mirjam van Rodijnen
Yosemite
3
Armand Verstappen
4
Jon van Hoeve
Yosemite
5
Anne Meerholz
Arqué
6
Lex Bloemers
Yosemite
7
Menno Olthof
Arqué
8
Eddy Elsinga
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Team
1
Sander Koster
Arqué
2
Mirjam van Rodijnen
Yosemite
3
Armand Verstappen
4
Jon van Hoeve
Yosemite
5
Anne Meerholz
Arqué
6
Lex Bloemers
Yosemite
7
Menno Olthof
Arqué
8
Eddy Elsinga
Team Mountain Network
Publication time 17-03-2019 15:28
#
Name
Bib number
1
2
3
4
League. Points
Team
1
Menno Olthof
Top
Top
Top
22
100.0
Arqué
2
Lex Bloemers
Top
24
Top
Top
80.0
Yosemite
3
Armand Verstappen
Top
23
Top
Top
65.0
4
Sander Koster
23
Top
31
Top
55.0
Arqué
5
Jon van Hoeve
Top
22
39
9
49.0
Yosemite
5
Anne Meerholz
20
33
39
16
49.0
Arqué
7
Mirjam van Rodijnen
Top
24
19
8
43.0
Yosemite
8
Eddy Elsinga
30
13
21
6
40.0
Team Mountain Network