Belgian Boulder Youth Cup 1 - A & B catégories, 28-09-2019 12:05, Petite Ile, Brussels

Discipline: Boulder
Competitie: Belgian Boulder Youth Cup 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:

Info Sheet - Petite Ile https://drive.google.com/file/d/1xgTVam7SLWo_rPmc8sqUcuLe5H-mRJA4/view?usp=sharing

CMBEL POSTER : https://drive.google.com/file/d/1zL48dKuGQuCLHkZD3PQRESG1paOwau9c/view?usp=sharing

Petite Ile GYM POSTER : https://drive.google.com/file/d/1RL8k6HFOAGh96NsyIjzz8DU1t4quLFeu/view?usp=sharing

PROVISIONAL TIMING:

    Opening of the gym (also for warm-up)
    7h00

    Opening B Registrations
    7h30

    Closure B Registrations
    8h30

    Qualifications B
    9h00-10h30

    Break 30min
    10h30-11h00

    Opening A Registrations
    9h30

    Closure B Registrations
    10h30

    Qualifications A
    11h00-12h30

    Break 1h30
    12h30-14h

    Final B
    14h-15h10

    Final A
    14h55-16h05

Youth A Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Silke Dewitte 101 BEL Klimax
Ysaline Daele 102 BEL New Rock / EEA
Nore Pellens 103 BEL Klimax
Lucie Watillon 104 BEL Team Club Alpin Brabant
Ite Lemière 105 BEL Klimax
Noemie Mimi 106 LUX D-Summit Dudelange
Layla Doumont 107 BEL Stone Climbing Factory
Juliette Colpin-van Swam 108 BEL CAB Liège /Gecko
Chloé Lambert 109 BEL Entre Ciel et Terre
Pauline Oury 110 BEL Escal'Pades
Juliette Meunier 111 BEL Escal'Pades
Tine Walraevens 112 BEL Vertical Thinking
Erin Goedvree 113 NED Vertical Thinking
Katrina Bowen 114 BEL New Rock / EEA
Siri de Leus 115 BEL
Anon474 - - -

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Katrina Bowen 114 BEL New Rock / EEA
2 Pauline Oury 110 BEL Escal'Pades
3 Silke Dewitte 101 BEL Klimax
4 Siri de Leus 115 BEL
5 Anon474 - - -
6 Chloé Lambert 109 BEL Entre Ciel et Terre
7 Lucie Watillon 104 BEL Team Club Alpin Brabant
8 Noemie Mimi 106 LUX D-Summit Dudelange
9 Juliette Meunier 111 BEL Escal'Pades
10 Ite Lemière 105 BEL Klimax
11 Ysaline Daele 102 BEL New Rock / EEA
12 Nore Pellens 103 BEL Klimax
13 Tine Walraevens 112 BEL Vertical Thinking
14 Layla Doumont 107 BEL Stone Climbing Factory
15 Juliette Colpin-van Swam 108 BEL CAB Liège /Gecko
16 Erin Goedvree 113 NED Vertical Thinking
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Katrina Bowen 114 BEL New Rock / EEA
2 Pauline Oury 110 BEL Escal'Pades
3 Silke Dewitte 101 BEL Klimax
4 Siri de Leus 115 BEL
5 Anon474 - - -
6 Chloé Lambert 109 BEL Entre Ciel et Terre
7 Lucie Watillon 104 BEL Team Club Alpin Brabant
8 Noemie Mimi 106 LUX D-Summit Dudelange
9 Juliette Meunier 111 BEL Escal'Pades
10 Ite Lemière 105 BEL Klimax
11 Ysaline Daele 102 BEL New Rock / EEA
12 Nore Pellens 103 BEL Klimax
13 Tine Walraevens 112 BEL Vertical Thinking
14 Layla Doumont 107 BEL Stone Climbing Factory
15 Juliette Colpin-van Swam 108 BEL CAB Liège /Gecko
16 Erin Goedvree 113 NED Vertical Thinking
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Katrina Bowen 114 BEL New Rock / EEA
2 Pauline Oury 110 BEL Escal'Pades
3 Silke Dewitte 101 BEL Klimax
4 Siri de Leus 115 BEL
5 Anon474 - - -
6 Chloé Lambert 109 BEL Entre Ciel et Terre
7 Lucie Watillon 104 BEL Team Club Alpin Brabant
8 Noemie Mimi 106 LUX D-Summit Dudelange
9 Juliette Meunier 111 BEL Escal'Pades
10 Ite Lemière 105 BEL Klimax
11 Ysaline Daele 102 BEL New Rock / EEA
12 Nore Pellens 103 BEL Klimax
13 Tine Walraevens 112 BEL Vertical Thinking
14 Layla Doumont 107 BEL Stone Climbing Factory
15 Juliette Colpin-van Swam 108 BEL CAB Liège /Gecko
16 Erin Goedvree 113 NED Vertical Thinking
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Katrina Bowen 114 BEL New Rock / EEA
2 Pauline Oury 110 BEL Escal'Pades
3 Silke Dewitte 101 BEL Klimax
4 Siri de Leus 115 BEL
5 Anon474 - - -
6 Chloé Lambert 109 BEL Entre Ciel et Terre
7 Lucie Watillon 104 BEL Team Club Alpin Brabant
8 Noemie Mimi 106 LUX D-Summit Dudelange
9 Juliette Meunier 111 BEL Escal'Pades
10 Ite Lemière 105 BEL Klimax
11 Ysaline Daele 102 BEL New Rock / EEA
12 Nore Pellens 103 BEL Klimax
13 Tine Walraevens 112 BEL Vertical Thinking
14 Layla Doumont 107 BEL Stone Climbing Factory
15 Juliette Colpin-van Swam 108 BEL CAB Liège /Gecko
16 Erin Goedvree 113 NED Vertical Thinking
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Katrina Bowen 114 BEL New Rock / EEA
2 Pauline Oury 110 BEL Escal'Pades
3 Silke Dewitte 101 BEL Klimax
4 Siri de Leus 115 BEL
5 Anon474 - - -
6 Chloé Lambert 109 BEL Entre Ciel et Terre
7 Lucie Watillon 104 BEL Team Club Alpin Brabant
8 Noemie Mimi 106 LUX D-Summit Dudelange
9 Juliette Meunier 111 BEL Escal'Pades
10 Ite Lemière 105 BEL Klimax
11 Ysaline Daele 102 BEL New Rock / EEA
12 Nore Pellens 103 BEL Klimax
13 Tine Walraevens 112 BEL Vertical Thinking
14 Layla Doumont 107 BEL Stone Climbing Factory
15 Juliette Colpin-van Swam 108 BEL CAB Liège /Gecko
16 Erin Goedvree 113 NED Vertical Thinking
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Katrina Bowen 114 BEL New Rock / EEA
2 Pauline Oury 110 BEL Escal'Pades
3 Silke Dewitte 101 BEL Klimax
4 Siri de Leus 115 BEL
5 Anon474 - - -
6 Chloé Lambert 109 BEL Entre Ciel et Terre
7 Lucie Watillon 104 BEL Team Club Alpin Brabant
8 Noemie Mimi 106 LUX D-Summit Dudelange
9 Juliette Meunier 111 BEL Escal'Pades
10 Ite Lemière 105 BEL Klimax
11 Ysaline Daele 102 BEL New Rock / EEA
12 Nore Pellens 103 BEL Klimax
13 Tine Walraevens 112 BEL Vertical Thinking
14 Layla Doumont 107 BEL Stone Climbing Factory
15 Juliette Colpin-van Swam 108 BEL CAB Liège /Gecko
16 Erin Goedvree 113 NED Vertical Thinking
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Katrina Bowen 114 BEL New Rock / EEA
2 Pauline Oury 110 BEL Escal'Pades
3 Silke Dewitte 101 BEL Klimax
4 Siri de Leus 115 BEL
5 Anon474 - - -
6 Chloé Lambert 109 BEL Entre Ciel et Terre
7 Lucie Watillon 104 BEL Team Club Alpin Brabant
8 Noemie Mimi 106 LUX D-Summit Dudelange
9 Juliette Meunier 111 BEL Escal'Pades
10 Ite Lemière 105 BEL Klimax
11 Ysaline Daele 102 BEL New Rock / EEA
12 Nore Pellens 103 BEL Klimax
13 Tine Walraevens 112 BEL Vertical Thinking
14 Layla Doumont 107 BEL Stone Climbing Factory
15 Juliette Colpin-van Swam 108 BEL CAB Liège /Gecko
16 Erin Goedvree 113 NED Vertical Thinking
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Katrina Bowen 114 BEL New Rock / EEA
2 Pauline Oury 110 BEL Escal'Pades
3 Silke Dewitte 101 BEL Klimax
4 Siri de Leus 115 BEL
5 Anon474 - - -
6 Chloé Lambert 109 BEL Entre Ciel et Terre
7 Lucie Watillon 104 BEL Team Club Alpin Brabant
8 Noemie Mimi 106 LUX D-Summit Dudelange
9 Juliette Meunier 111 BEL Escal'Pades
10 Ite Lemière 105 BEL Klimax
11 Ysaline Daele 102 BEL New Rock / EEA
12 Nore Pellens 103 BEL Klimax
13 Tine Walraevens 112 BEL Vertical Thinking
14 Layla Doumont 107 BEL Stone Climbing Factory
15 Juliette Colpin-van Swam 108 BEL CAB Liège /Gecko
16 Erin Goedvree 113 NED Vertical Thinking
28-09-2019 16:25
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Lucie Watillon 104 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T1Z1 Z1 5T6 7Z7 T2Z2 T2Z1 T2Z2 T1Z1 4T7 4Z6 100.0 Team Club Alpin Brabant
2 Pauline Oury 110 BEL T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z2 T5Z5 4T9 5Z10 T2Z2 Z2 Z1 Z1 1T2 4Z6 80.0 Escal'Pades
3 Siri de Leus 115 BEL T1Z1 T3Z1 Z2 T5Z1 3T9 4Z5 T1Z1 - - Z4 1T1 2Z5 65.0
4 Juliette Meunier 111 BEL T1Z1 T3Z1 T3Z1 Z1 3T7 4Z4 T1Z1 - - Z5 1T1 2Z6 55.0 Escal'Pades
5 Ite Lemière 105 BEL Z2 T1Z1 Z2 1T1 3Z5 T2Z2 Z1 - - 1T2 2Z3 51.0 Klimax
6 Tine Walraevens 112 BEL T1Z1 Z1 T4Z1 Z1 2T5 4Z4 Z3 - - - 0T0 1Z3 47.0 Vertical Thinking
7 Ysaline Daele 102 BEL T1Z1 Z2 Z5 Z1 1T1 4Z9 - - - Z6 0T0 1Z6 43.0 New Rock / EEA
8 Erin Goedvree 113 NED T1Z1 T3Z1 2T4 2Z2 - - - - 0T0 0Z0 40.0 Vertical Thinking
9 Chloé Lambert 109 BEL Z5 T2Z2 Z4 1T2 3Z11 37.0 Entre Ciel et Terre
10 Silke Dewitte 101 BEL T1Z1 Z2 1T1 2Z3 34.0 Klimax
11 Layla Doumont 107 BEL Z3 Z1 0T0 2Z4 30.0 Stone Climbing Factory
11 Katrina Bowen 114 BEL Z2 Z2 0T0 2Z4 30.0 New Rock / EEA
13 Juliette Colpin-van Swam 108 BEL Z1 0T0 1Z1 26.0 CAB Liège /Gecko
14 Anon474 - - Z4 0T0 1Z4 24.0 -
15 Nore Pellens 103 BEL 0T0 0Z0 21.0 Klimax
15 Noemie Mimi 106 LUX 0T0 0Z0 21.0 D-Summit Dudelange

Youth A Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
Jim Zeimes 201 LUX Escal'Pades
Dries de Pesseroey 202 BEL City Lizard
Félix Foret 203 BEL Entre Ciel et Terre
Ties Vancraeynest 204 BEL Klimax
Jasper van Malderen 205 BEL Klimax
Sander Verheyden 206 BEL Olympia
Lucas Hofmann 207 BEL CAB Liège /Gecko
Martin Dassesse 208 BEL CAB Liège /Gecko
Nathan Rousselle 209 BEL Escal'Pades
Matthias Verbert 210 BEL Kajoe
Thibo Bourgeois 211 BEL Stone Climbing Factory
Maxim Milet 212 BEL Kajoe
Ferre Beirens 213 BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet 214 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 215 BEL Vertical Thinking
Lukas Van Beveren 216 BEL Vertical Thinking
Tariq Coen 217 BEL Kajoe
Igor Dierckx 218 BEL Entre Ciel et Terre
Hugo Zaffuto 219 BEL Top Rock - l’Elephant
Kamiel Saenen 220 BEL Kajoe
Loïc Pirotte 221 BEL Top Rock - l’Elephant
Stefan Markovsky 222 BUL Klimclub Hungaria

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Igor Dierckx 218 BEL Entre Ciel et Terre
2 Stefan Markovsky 222 BUL Klimclub Hungaria
3 Tariq Coen 217 BEL Kajoe
4 Arthur Bouquet 214 BEL Vertical Thinking
5 Martin Dassesse 208 BEL CAB Liège /Gecko
6 Lukas Van Beveren 216 BEL Vertical Thinking
7 Sander Verheyden 206 BEL Olympia
8 Ferre Huylebroek 215 BEL Vertical Thinking
9 Maxim Milet 212 BEL Kajoe
10 Thibo Bourgeois 211 BEL Stone Climbing Factory
11 Nathan Rousselle 209 BEL Escal'Pades
12 Matthias Verbert 210 BEL Kajoe
13 Kamiel Saenen 220 BEL Kajoe
14 Ties Vancraeynest 204 BEL Klimax
15 Lucas Hofmann 207 BEL CAB Liège /Gecko
16 Ferre Beirens 213 BEL Vertical Thinking
17 Loïc Pirotte 221 BEL Top Rock - l’Elephant
18 Jasper van Malderen 205 BEL Klimax
19 Dries de Pesseroey 202 BEL City Lizard
20 Félix Foret 203 BEL Entre Ciel et Terre
21 Hugo Zaffuto 219 BEL Top Rock - l’Elephant
22 Jim Zeimes 201 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Igor Dierckx 218 BEL Entre Ciel et Terre
2 Stefan Markovsky 222 BUL Klimclub Hungaria
3 Tariq Coen 217 BEL Kajoe
4 Arthur Bouquet 214 BEL Vertical Thinking
5 Martin Dassesse 208 BEL CAB Liège /Gecko
6 Lukas Van Beveren 216 BEL Vertical Thinking
7 Sander Verheyden 206 BEL Olympia
8 Ferre Huylebroek 215 BEL Vertical Thinking
9 Maxim Milet 212 BEL Kajoe
10 Thibo Bourgeois 211 BEL Stone Climbing Factory
11 Nathan Rousselle 209 BEL Escal'Pades
12 Matthias Verbert 210 BEL Kajoe
13 Kamiel Saenen 220 BEL Kajoe
14 Ties Vancraeynest 204 BEL Klimax
15 Lucas Hofmann 207 BEL CAB Liège /Gecko
16 Ferre Beirens 213 BEL Vertical Thinking
17 Loïc Pirotte 221 BEL Top Rock - l’Elephant
18 Jasper van Malderen 205 BEL Klimax
19 Dries de Pesseroey 202 BEL City Lizard
20 Félix Foret 203 BEL Entre Ciel et Terre
21 Hugo Zaffuto 219 BEL Top Rock - l’Elephant
22 Jim Zeimes 201 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Igor Dierckx 218 BEL Entre Ciel et Terre
2 Stefan Markovsky 222 BUL Klimclub Hungaria
3 Tariq Coen 217 BEL Kajoe
4 Arthur Bouquet 214 BEL Vertical Thinking
5 Martin Dassesse 208 BEL CAB Liège /Gecko
6 Lukas Van Beveren 216 BEL Vertical Thinking
7 Sander Verheyden 206 BEL Olympia
8 Ferre Huylebroek 215 BEL Vertical Thinking
9 Maxim Milet 212 BEL Kajoe
10 Thibo Bourgeois 211 BEL Stone Climbing Factory
11 Nathan Rousselle 209 BEL Escal'Pades
12 Matthias Verbert 210 BEL Kajoe
13 Kamiel Saenen 220 BEL Kajoe
14 Ties Vancraeynest 204 BEL Klimax
15 Lucas Hofmann 207 BEL CAB Liège /Gecko
16 Ferre Beirens 213 BEL Vertical Thinking
17 Loïc Pirotte 221 BEL Top Rock - l’Elephant
18 Jasper van Malderen 205 BEL Klimax
19 Dries de Pesseroey 202 BEL City Lizard
20 Félix Foret 203 BEL Entre Ciel et Terre
21 Hugo Zaffuto 219 BEL Top Rock - l’Elephant
22 Jim Zeimes 201 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Igor Dierckx 218 BEL Entre Ciel et Terre
2 Stefan Markovsky 222 BUL Klimclub Hungaria
3 Tariq Coen 217 BEL Kajoe
4 Arthur Bouquet 214 BEL Vertical Thinking
5 Martin Dassesse 208 BEL CAB Liège /Gecko
6 Lukas Van Beveren 216 BEL Vertical Thinking
7 Sander Verheyden 206 BEL Olympia
8 Ferre Huylebroek 215 BEL Vertical Thinking
9 Maxim Milet 212 BEL Kajoe
10 Thibo Bourgeois 211 BEL Stone Climbing Factory
11 Nathan Rousselle 209 BEL Escal'Pades
12 Matthias Verbert 210 BEL Kajoe
13 Kamiel Saenen 220 BEL Kajoe
14 Ties Vancraeynest 204 BEL Klimax
15 Lucas Hofmann 207 BEL CAB Liège /Gecko
16 Ferre Beirens 213 BEL Vertical Thinking
17 Loïc Pirotte 221 BEL Top Rock - l’Elephant
18 Jasper van Malderen 205 BEL Klimax
19 Dries de Pesseroey 202 BEL City Lizard
20 Félix Foret 203 BEL Entre Ciel et Terre
21 Hugo Zaffuto 219 BEL Top Rock - l’Elephant
22 Jim Zeimes 201 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Igor Dierckx 218 BEL Entre Ciel et Terre
2 Stefan Markovsky 222 BUL Klimclub Hungaria
3 Tariq Coen 217 BEL Kajoe
4 Arthur Bouquet 214 BEL Vertical Thinking
5 Martin Dassesse 208 BEL CAB Liège /Gecko
6 Lukas Van Beveren 216 BEL Vertical Thinking
7 Sander Verheyden 206 BEL Olympia
8 Ferre Huylebroek 215 BEL Vertical Thinking
9 Maxim Milet 212 BEL Kajoe
10 Thibo Bourgeois 211 BEL Stone Climbing Factory
11 Nathan Rousselle 209 BEL Escal'Pades
12 Matthias Verbert 210 BEL Kajoe
13 Kamiel Saenen 220 BEL Kajoe
14 Ties Vancraeynest 204 BEL Klimax
15 Lucas Hofmann 207 BEL CAB Liège /Gecko
16 Ferre Beirens 213 BEL Vertical Thinking
17 Loïc Pirotte 221 BEL Top Rock - l’Elephant
18 Jasper van Malderen 205 BEL Klimax
19 Dries de Pesseroey 202 BEL City Lizard
20 Félix Foret 203 BEL Entre Ciel et Terre
21 Hugo Zaffuto 219 BEL Top Rock - l’Elephant
22 Jim Zeimes 201 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Igor Dierckx 218 BEL Entre Ciel et Terre
2 Stefan Markovsky 222 BUL Klimclub Hungaria
3 Tariq Coen 217 BEL Kajoe
4 Arthur Bouquet 214 BEL Vertical Thinking
5 Martin Dassesse 208 BEL CAB Liège /Gecko
6 Lukas Van Beveren 216 BEL Vertical Thinking
7 Sander Verheyden 206 BEL Olympia
8 Ferre Huylebroek 215 BEL Vertical Thinking
9 Maxim Milet 212 BEL Kajoe
10 Thibo Bourgeois 211 BEL Stone Climbing Factory
11 Nathan Rousselle 209 BEL Escal'Pades
12 Matthias Verbert 210 BEL Kajoe
13 Kamiel Saenen 220 BEL Kajoe
14 Ties Vancraeynest 204 BEL Klimax
15 Lucas Hofmann 207 BEL CAB Liège /Gecko
16 Ferre Beirens 213 BEL Vertical Thinking
17 Loïc Pirotte 221 BEL Top Rock - l’Elephant
18 Jasper van Malderen 205 BEL Klimax
19 Dries de Pesseroey 202 BEL City Lizard
20 Félix Foret 203 BEL Entre Ciel et Terre
21 Hugo Zaffuto 219 BEL Top Rock - l’Elephant
22 Jim Zeimes 201 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Igor Dierckx 218 BEL Entre Ciel et Terre
2 Stefan Markovsky 222 BUL Klimclub Hungaria
3 Tariq Coen 217 BEL Kajoe
4 Arthur Bouquet 214 BEL Vertical Thinking
5 Martin Dassesse 208 BEL CAB Liège /Gecko
6 Lukas Van Beveren 216 BEL Vertical Thinking
7 Sander Verheyden 206 BEL Olympia
8 Ferre Huylebroek 215 BEL Vertical Thinking
9 Maxim Milet 212 BEL Kajoe
10 Thibo Bourgeois 211 BEL Stone Climbing Factory
11 Nathan Rousselle 209 BEL Escal'Pades
12 Matthias Verbert 210 BEL Kajoe
13 Kamiel Saenen 220 BEL Kajoe
14 Ties Vancraeynest 204 BEL Klimax
15 Lucas Hofmann 207 BEL CAB Liège /Gecko
16 Ferre Beirens 213 BEL Vertical Thinking
17 Loïc Pirotte 221 BEL Top Rock - l’Elephant
18 Jasper van Malderen 205 BEL Klimax
19 Dries de Pesseroey 202 BEL City Lizard
20 Félix Foret 203 BEL Entre Ciel et Terre
21 Hugo Zaffuto 219 BEL Top Rock - l’Elephant
22 Jim Zeimes 201 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Igor Dierckx 218 BEL Entre Ciel et Terre
2 Stefan Markovsky 222 BUL Klimclub Hungaria
3 Tariq Coen 217 BEL Kajoe
4 Arthur Bouquet 214 BEL Vertical Thinking
5 Martin Dassesse 208 BEL CAB Liège /Gecko
6 Lukas Van Beveren 216 BEL Vertical Thinking
7 Sander Verheyden 206 BEL Olympia
8 Ferre Huylebroek 215 BEL Vertical Thinking
9 Maxim Milet 212 BEL Kajoe
10 Thibo Bourgeois 211 BEL Stone Climbing Factory
11 Nathan Rousselle 209 BEL Escal'Pades
12 Matthias Verbert 210 BEL Kajoe
13 Kamiel Saenen 220 BEL Kajoe
14 Ties Vancraeynest 204 BEL Klimax
15 Lucas Hofmann 207 BEL CAB Liège /Gecko
16 Ferre Beirens 213 BEL Vertical Thinking
17 Loïc Pirotte 221 BEL Top Rock - l’Elephant
18 Jasper van Malderen 205 BEL Klimax
19 Dries de Pesseroey 202 BEL City Lizard
20 Félix Foret 203 BEL Entre Ciel et Terre
21 Hugo Zaffuto 219 BEL Top Rock - l’Elephant
22 Jim Zeimes 201 LUX Escal'Pades
28-09-2019 16:26
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Ties Vancraeynest 204 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T1Z1 T3Z2 T3Z1 - 7T12 7Z9 T2Z1 Z2 Z1 T5Z4 2T7 4Z8 100.0 Klimax
2 Jasper van Malderen 205 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z4 Z1 Z2 - 4T5 7Z12 T2Z1 Z1 Z1 Z8 1T2 4Z11 80.0 Klimax
3 Jim Zeimes 201 LUX Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 Z2 - 3T3 6Z10 Z1 - Z3 Z3 0T0 3Z7 65.0 Escal'Pades
4 Ferre Beirens 213 BEL T1Z1 Z2 Z1 T3Z2 Z1 Z1 - 2T4 6Z8 Z3 - Z2 Z2 0T0 3Z7 55.0 Vertical Thinking
5 Dries de Pesseroey 202 BEL T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 Z4 Z4 Z1 - 4T6 7Z13 Z1 - Z2 Z9 0T0 3Z12 51.0 City Lizard
6 Stefan Markovsky 222 BUL T4Z4 T3Z3 Z1 Z1 - 2T7 4Z9 Z2 - Z3 - 0T0 2Z5 47.0 Klimclub Hungaria
7 Ferre Huylebroek 215 BEL T2Z2 T2Z1 T3Z2 Z2 - 3T7 4Z7 Z4 - Z4 - 0T0 2Z8 43.0 Vertical Thinking
8 Hugo Zaffuto 219 BEL T5Z1 T2Z1 T1Z1 Z4 - 3T8 4Z7 Z2 - - - 0T0 1Z2 40.0 Top Rock - l’Elephant
9 Lucas Hofmann 207 BEL Z1 T5Z2 Z3 Z5 Z1 - 1T5 5Z12 37.0 CAB Liège /Gecko
10 Félix Foret 203 BEL Z1 Z4 T3Z3 Z2 - 1T3 4Z10 34.0 Entre Ciel et Terre
11 Nathan Rousselle 209 BEL T1Z1 Z1 Z2 - 1T1 3Z4 31.0 Escal'Pades
12 Thibo Bourgeois 211 BEL Z2 Z5 T5Z5 - 1T5 3Z12 28.0 Stone Climbing Factory
13 Igor Dierckx 218 BEL Z1 Z1 Z1 - 0T0 3Z3 26.0 Entre Ciel et Terre
14 Arthur Bouquet 214 BEL Z4 Z1 Z2 - 0T0 3Z7 24.0 Vertical Thinking
15 Maxim Milet 212 BEL Z3 Z3 Z5 - 0T0 3Z11 22.0 Kajoe
16 Tariq Coen 217 BEL Z1 Z3 - 0T0 2Z4 19.0 Kajoe
16 Loïc Pirotte 221 BEL Z1 Z3 - 0T0 2Z4 19.0 Top Rock - l’Elephant
18 Sander Verheyden 206 BEL Z1 0T0 1Z1 16.0 Olympia
19 Martin Dassesse 208 BEL Z3 - 0T0 1Z3 12.0 CAB Liège /Gecko
19 Lukas Van Beveren 216 BEL Z3 - 0T0 1Z3 12.0 Vertical Thinking
19 Kamiel Saenen 220 BEL Z3 - 0T0 1Z3 12.0 Kajoe
22 Matthias Verbert 210 BEL - 0T0 0Z0 9.0 Kajoe

Youth B Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Julie Verbeelen 301 BEL New Rock / EEA
Gladys de Vocht 302 BEL Stone Climbing Factory
Charlotte Weynants 303 BEL Escal'Pades
Estée Rodiers 304 BEL Olympia
Marjolein Vanstraelen 305 BEL Olympia
Julie Bonneu 306 BEL CAB Liège /Gecko
Rose Doucet 307 BEL CAB Liège /Gecko
Clara Vogels 308 BEL CAB Liège /Gecko
Lucie Remion 309 BEL CAB Liège /Gecko
Lea Kerski 310 FRA Escal'Pades
Léa Depotter 311 BEL Stone Climbing Factory
Jeanne Kreusch 312 BEL Entre Ciel et Terre
Lorraine Kervyn 313 BEL Entre Ciel et Terre
Perrine Renette 314 BEL Entre Ciel et Terre
Marthe Miljoen 315 BEL Dispensatie
Nele Vermeeren 316 BEL Dispensatie
Leonie Lenz 317 GER Dispensatie
Anon364 - - - Dispensatie
Birte Sterckx 319 BEL Crux Climbing Team
Océane Allard 320 BEL
Maya Dendoncker 321 BEL Dispensatie

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maya Dendoncker 321 BEL
2 Estée Rodiers 304 BEL Olympia
3 Leonie Lenz 317 GER
4 Lucie Remion 309 BEL CAB Liège /Gecko
5 Lorraine Kervyn 313 BEL Entre Ciel et Terre
6 Léa Depotter 311 BEL Stone Climbing Factory
7 Birte Sterckx 319 BEL Crux Climbing Team
8 Anon364 - - -
9 Jeanne Kreusch 312 BEL Entre Ciel et Terre
10 Gladys de Vocht 302 BEL Stone Climbing Factory
11 Rose Doucet 307 BEL CAB Liège /Gecko
12 Marjolein Vanstraelen 305 BEL Olympia
13 Julie Verbeelen 301 BEL New Rock / EEA
14 Marthe Miljoen 315 BEL
15 Perrine Renette 314 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lea Kerski 310 FRA Escal'Pades
17 Clara Vogels 308 BEL CAB Liège /Gecko
18 Océane Allard 320 BEL
19 Charlotte Weynants 303 BEL Escal'Pades
20 Julie Bonneu 306 BEL CAB Liège /Gecko
21 Nele Vermeeren 316 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maya Dendoncker 321 BEL
2 Estée Rodiers 304 BEL Olympia
3 Leonie Lenz 317 GER
4 Lucie Remion 309 BEL CAB Liège /Gecko
5 Lorraine Kervyn 313 BEL Entre Ciel et Terre
6 Léa Depotter 311 BEL Stone Climbing Factory
7 Birte Sterckx 319 BEL Crux Climbing Team
8 Anon364 - - -
9 Jeanne Kreusch 312 BEL Entre Ciel et Terre
10 Gladys de Vocht 302 BEL Stone Climbing Factory
11 Rose Doucet 307 BEL CAB Liège /Gecko
12 Marjolein Vanstraelen 305 BEL Olympia
13 Julie Verbeelen 301 BEL New Rock / EEA
14 Marthe Miljoen 315 BEL
15 Perrine Renette 314 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lea Kerski 310 FRA Escal'Pades
17 Clara Vogels 308 BEL CAB Liège /Gecko
18 Océane Allard 320 BEL
19 Charlotte Weynants 303 BEL Escal'Pades
20 Julie Bonneu 306 BEL CAB Liège /Gecko
21 Nele Vermeeren 316 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maya Dendoncker 321 BEL
2 Estée Rodiers 304 BEL Olympia
3 Leonie Lenz 317 GER
4 Lucie Remion 309 BEL CAB Liège /Gecko
5 Lorraine Kervyn 313 BEL Entre Ciel et Terre
6 Léa Depotter 311 BEL Stone Climbing Factory
7 Birte Sterckx 319 BEL Crux Climbing Team
8 Anon364 - - -
9 Jeanne Kreusch 312 BEL Entre Ciel et Terre
10 Gladys de Vocht 302 BEL Stone Climbing Factory
11 Rose Doucet 307 BEL CAB Liège /Gecko
12 Marjolein Vanstraelen 305 BEL Olympia
13 Julie Verbeelen 301 BEL New Rock / EEA
14 Marthe Miljoen 315 BEL
15 Perrine Renette 314 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lea Kerski 310 FRA Escal'Pades
17 Clara Vogels 308 BEL CAB Liège /Gecko
18 Océane Allard 320 BEL
19 Charlotte Weynants 303 BEL Escal'Pades
20 Julie Bonneu 306 BEL CAB Liège /Gecko
21 Nele Vermeeren 316 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maya Dendoncker 321 BEL
2 Estée Rodiers 304 BEL Olympia
3 Leonie Lenz 317 GER
4 Lucie Remion 309 BEL CAB Liège /Gecko
5 Lorraine Kervyn 313 BEL Entre Ciel et Terre
6 Léa Depotter 311 BEL Stone Climbing Factory
7 Birte Sterckx 319 BEL Crux Climbing Team
8 Anon364 - - -
9 Jeanne Kreusch 312 BEL Entre Ciel et Terre
10 Gladys de Vocht 302 BEL Stone Climbing Factory
11 Rose Doucet 307 BEL CAB Liège /Gecko
12 Marjolein Vanstraelen 305 BEL Olympia
13 Julie Verbeelen 301 BEL New Rock / EEA
14 Marthe Miljoen 315 BEL
15 Perrine Renette 314 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lea Kerski 310 FRA Escal'Pades
17 Clara Vogels 308 BEL CAB Liège /Gecko
18 Océane Allard 320 BEL
19 Charlotte Weynants 303 BEL Escal'Pades
20 Julie Bonneu 306 BEL CAB Liège /Gecko
21 Nele Vermeeren 316 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maya Dendoncker 321 BEL
2 Estée Rodiers 304 BEL Olympia
3 Leonie Lenz 317 GER
4 Lucie Remion 309 BEL CAB Liège /Gecko
5 Lorraine Kervyn 313 BEL Entre Ciel et Terre
6 Léa Depotter 311 BEL Stone Climbing Factory
7 Birte Sterckx 319 BEL Crux Climbing Team
8 Anon364 - - -
9 Jeanne Kreusch 312 BEL Entre Ciel et Terre
10 Gladys de Vocht 302 BEL Stone Climbing Factory
11 Rose Doucet 307 BEL CAB Liège /Gecko
12 Marjolein Vanstraelen 305 BEL Olympia
13 Julie Verbeelen 301 BEL New Rock / EEA
14 Marthe Miljoen 315 BEL
15 Perrine Renette 314 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lea Kerski 310 FRA Escal'Pades
17 Clara Vogels 308 BEL CAB Liège /Gecko
18 Océane Allard 320 BEL
19 Charlotte Weynants 303 BEL Escal'Pades
20 Julie Bonneu 306 BEL CAB Liège /Gecko
21 Nele Vermeeren 316 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maya Dendoncker 321 BEL
2 Estée Rodiers 304 BEL Olympia
3 Leonie Lenz 317 GER
4 Lucie Remion 309 BEL CAB Liège /Gecko
5 Lorraine Kervyn 313 BEL Entre Ciel et Terre
6 Léa Depotter 311 BEL Stone Climbing Factory
7 Birte Sterckx 319 BEL Crux Climbing Team
8 Anon364 - - -
9 Jeanne Kreusch 312 BEL Entre Ciel et Terre
10 Gladys de Vocht 302 BEL Stone Climbing Factory
11 Rose Doucet 307 BEL CAB Liège /Gecko
12 Marjolein Vanstraelen 305 BEL Olympia
13 Julie Verbeelen 301 BEL New Rock / EEA
14 Marthe Miljoen 315 BEL
15 Perrine Renette 314 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lea Kerski 310 FRA Escal'Pades
17 Clara Vogels 308 BEL CAB Liège /Gecko
18 Océane Allard 320 BEL
19 Charlotte Weynants 303 BEL Escal'Pades
20 Julie Bonneu 306 BEL CAB Liège /Gecko
21 Nele Vermeeren 316 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maya Dendoncker 321 BEL
2 Estée Rodiers 304 BEL Olympia
3 Leonie Lenz 317 GER
4 Lucie Remion 309 BEL CAB Liège /Gecko
5 Lorraine Kervyn 313 BEL Entre Ciel et Terre
6 Léa Depotter 311 BEL Stone Climbing Factory
7 Birte Sterckx 319 BEL Crux Climbing Team
8 Anon364 - - -
9 Jeanne Kreusch 312 BEL Entre Ciel et Terre
10 Gladys de Vocht 302 BEL Stone Climbing Factory
11 Rose Doucet 307 BEL CAB Liège /Gecko
12 Marjolein Vanstraelen 305 BEL Olympia
13 Julie Verbeelen 301 BEL New Rock / EEA
14 Marthe Miljoen 315 BEL
15 Perrine Renette 314 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lea Kerski 310 FRA Escal'Pades
17 Clara Vogels 308 BEL CAB Liège /Gecko
18 Océane Allard 320 BEL
19 Charlotte Weynants 303 BEL Escal'Pades
20 Julie Bonneu 306 BEL CAB Liège /Gecko
21 Nele Vermeeren 316 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Maya Dendoncker 321 BEL
2 Estée Rodiers 304 BEL Olympia
3 Leonie Lenz 317 GER
4 Lucie Remion 309 BEL CAB Liège /Gecko
5 Lorraine Kervyn 313 BEL Entre Ciel et Terre
6 Léa Depotter 311 BEL Stone Climbing Factory
7 Birte Sterckx 319 BEL Crux Climbing Team
8 Anon364 - - -
9 Jeanne Kreusch 312 BEL Entre Ciel et Terre
10 Gladys de Vocht 302 BEL Stone Climbing Factory
11 Rose Doucet 307 BEL CAB Liège /Gecko
12 Marjolein Vanstraelen 305 BEL Olympia
13 Julie Verbeelen 301 BEL New Rock / EEA
14 Marthe Miljoen 315 BEL
15 Perrine Renette 314 BEL Entre Ciel et Terre
16 Lea Kerski 310 FRA Escal'Pades
17 Clara Vogels 308 BEL CAB Liège /Gecko
18 Océane Allard 320 BEL
19 Charlotte Weynants 303 BEL Escal'Pades
20 Julie Bonneu 306 BEL CAB Liège /Gecko
21 Nele Vermeeren 316 BEL
28-09-2019 16:26
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Charlotte Weynants 303 BEL T2Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z2 6T9 6Z8 T1Z1 Z4 Z4 - 1T1 3Z9 100.0 Escal'Pades
2 Gladys de Vocht 302 BEL Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 4T6 5Z7 T1Z1 - - Z4 1T1 2Z5 80.0 Stone Climbing Factory
3 Jeanne Kreusch 312 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 5Z5 T1Z1 - Z5 - 1T1 2Z6 65.0 Entre Ciel et Terre
4 Perrine Renette 314 BEL T1Z1 T5Z1 T2Z1 T1Z1 4T9 4Z4 T1Z1 - - - 1T1 1Z1 55.0 Entre Ciel et Terre
5 Nele Vermeeren 316 BEL T3Z1 T1Z1 T1Z1 T3Z3 4T8 4Z6 T3Z1 - - - 1T3 1Z1 51.0
6 Lea Kerski 310 FRA T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 5T5 5Z5 Z4 Z1 Z1 Z2 0T0 4Z8 47.0 Escal'Pades
7 Julie Verbeelen 301 BEL Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 3T3 5Z5 Z1 Z4 - Z2 0T0 3Z7 43.0 New Rock / EEA
8 Marjolein Vanstraelen 305 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T4Z1 5T8 5Z5 Z1 - - - 0T0 1Z1 40.0 Olympia
9 Estée Rodiers 304 BEL T1Z1 T1Z1 T5Z5 T1Z1 4T8 4Z8 Z1 - - - 0T0 1Z1 37.0 Olympia
10 Marthe Miljoen 315 BEL T2Z1 T2Z1 T5Z1 T4Z2 4T13 4Z5 Z1 - - - 0T0 1Z1 34.0
11 Anon364 - - T1Z1 T2Z1 T1Z1 3T4 3Z3 31.0 -
12 Léa Depotter 311 BEL T3Z1 T2Z1 T2Z1 3T7 3Z3 28.0 Stone Climbing Factory
13 Océane Allard 320 BEL T5Z1 T3Z1 T1Z1 3T9 3Z3 26.0
14 Lorraine Kervyn 313 BEL Z1 T1Z1 T1Z1 Z2 2T2 4Z5 24.0 Entre Ciel et Terre
15 Lucie Remion 309 BEL T2Z1 T5Z1 Z2 Z1 2T7 4Z5 22.0 CAB Liège /Gecko
16 Birte Sterckx 319 BEL T5Z1 T4Z4 Z1 Z2 2T9 4Z8 20.0 Crux Climbing Team
17 Julie Bonneu 306 BEL T2Z1 T1Z1 Z1 2T3 3Z3 18.0 CAB Liège /Gecko
18 Clara Vogels 308 BEL T1Z1 T2Z2 Z1 2T3 3Z4 16.0 CAB Liège /Gecko
19 Rose Doucet 307 BEL T3Z3 Z1 T3Z1 2T6 3Z5 14.0 CAB Liège /Gecko
20 Maya Dendoncker 321 BEL Z1 T1Z1 Z3 1T1 3Z5 12.0
21 Leonie Lenz 317 GER Z1 Z1 Z1 0T0 3Z3 10.0

Youth B Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Adama War 401 BEL New Rock / EEA
Simon Apsner 402 LUX
Antonin Lüthi 403 BEL Stone Climbing Factory
Jitse Remes 404 BEL Klimax
Jannis Wuyts 405 BEL Kajoe
Alexandre Noël 406 BEL Escal'Pades
Maro Hilgert 407 BEL Kajoe
Julien Ameye 408 BEL Blueberry Club
Malo Donéa 409 BEL CAB Liège /Gecko
Lars Vanhove 410 BEL Crux Climbing Team
Célian Lescaut 411 BEL Escal'Pades
David Geerts 412 BEL Kajoe
Roberto Cervantes Blasquez 413 BEL Stone Climbing Factory
Korneel Vrij 414 BEL Vertical Thinking
Elias de Roover 415 BEL Kajoe
Igor Tacq 416 BEL Entre Ciel et Terre
Victor Beaujean 417 BEL Entre Ciel et Terre
Corentin Laporte 418 BEL Dispensatie
Fabijan Pipelers 419 BEL Kajoe
Tristan Noels 420 BEL Klimclub Hungaria
Thor Gijsbers 421 BEL Klimclub Hungaria
Noah Harris 422 BEL Klimclub Hungaria
Sid Wille 423 BEL Klimclub Hungaria
Kasper Tallon 424 BEL Dispensatie

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sid Wille 423 BEL Klimclub Hungaria
2 Korneel Vrij 414 BEL Vertical Thinking
3 Elias de Roover 415 BEL Kajoe
4 Fabijan Pipelers 419 BEL Kajoe
5 Adama War 401 BEL New Rock / EEA
6 Tristan Noels 420 BEL Klimclub Hungaria
7 Maro Hilgert 407 BEL Kajoe
8 Julien Ameye 408 BEL Blueberry Club
9 Roberto Cervantes Blasquez 413 BEL Stone Climbing Factory
10 Thor Gijsbers 421 BEL Klimclub Hungaria
11 Lars Vanhove 410 BEL Crux Climbing Team
12 Simon Apsner 402 LUX
13 Jitse Remes 404 BEL Klimax
14 Antonin Lüthi 403 BEL Stone Climbing Factory
15 Alexandre Noël 406 BEL Escal'Pades
16 Malo Donéa 409 BEL CAB Liège /Gecko
17 Célian Lescaut 411 BEL Escal'Pades
18 Jannis Wuyts 405 BEL Kajoe
19 Victor Beaujean 417 BEL Entre Ciel et Terre
20 Noah Harris 422 BEL Klimclub Hungaria
21 Igor Tacq 416 BEL Entre Ciel et Terre
22 David Geerts 412 BEL Kajoe
23 Corentin Laporte 418 BEL
24 Kasper Tallon 424 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sid Wille 423 BEL Klimclub Hungaria
2 Korneel Vrij 414 BEL Vertical Thinking
3 Elias de Roover 415 BEL Kajoe
4 Fabijan Pipelers 419 BEL Kajoe
5 Adama War 401 BEL New Rock / EEA
6 Tristan Noels 420 BEL Klimclub Hungaria
7 Maro Hilgert 407 BEL Kajoe
8 Julien Ameye 408 BEL Blueberry Club
9 Roberto Cervantes Blasquez 413 BEL Stone Climbing Factory
10 Thor Gijsbers 421 BEL Klimclub Hungaria
11 Lars Vanhove 410 BEL Crux Climbing Team
12 Simon Apsner 402 LUX
13 Jitse Remes 404 BEL Klimax
14 Antonin Lüthi 403 BEL Stone Climbing Factory
15 Alexandre Noël 406 BEL Escal'Pades
16 Malo Donéa 409 BEL CAB Liège /Gecko
17 Célian Lescaut 411 BEL Escal'Pades
18 Jannis Wuyts 405 BEL Kajoe
19 Victor Beaujean 417 BEL Entre Ciel et Terre
20 Noah Harris 422 BEL Klimclub Hungaria
21 Igor Tacq 416 BEL Entre Ciel et Terre
22 David Geerts 412 BEL Kajoe
23 Corentin Laporte 418 BEL
24 Kasper Tallon 424 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sid Wille 423 BEL Klimclub Hungaria
2 Korneel Vrij 414 BEL Vertical Thinking
3 Elias de Roover 415 BEL Kajoe
4 Fabijan Pipelers 419 BEL Kajoe
5 Adama War 401 BEL New Rock / EEA
6 Tristan Noels 420 BEL Klimclub Hungaria
7 Maro Hilgert 407 BEL Kajoe
8 Julien Ameye 408 BEL Blueberry Club
9 Roberto Cervantes Blasquez 413 BEL Stone Climbing Factory
10 Thor Gijsbers 421 BEL Klimclub Hungaria
11 Lars Vanhove 410 BEL Crux Climbing Team
12 Simon Apsner 402 LUX
13 Jitse Remes 404 BEL Klimax
14 Antonin Lüthi 403 BEL Stone Climbing Factory
15 Alexandre Noël 406 BEL Escal'Pades
16 Malo Donéa 409 BEL CAB Liège /Gecko
17 Célian Lescaut 411 BEL Escal'Pades
18 Jannis Wuyts 405 BEL Kajoe
19 Victor Beaujean 417 BEL Entre Ciel et Terre
20 Noah Harris 422 BEL Klimclub Hungaria
21 Igor Tacq 416 BEL Entre Ciel et Terre
22 David Geerts 412 BEL Kajoe
23 Corentin Laporte 418 BEL
24 Kasper Tallon 424 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sid Wille 423 BEL Klimclub Hungaria
2 Korneel Vrij 414 BEL Vertical Thinking
3 Elias de Roover 415 BEL Kajoe
4 Fabijan Pipelers 419 BEL Kajoe
5 Adama War 401 BEL New Rock / EEA
6 Tristan Noels 420 BEL Klimclub Hungaria
7 Maro Hilgert 407 BEL Kajoe
8 Julien Ameye 408 BEL Blueberry Club
9 Roberto Cervantes Blasquez 413 BEL Stone Climbing Factory
10 Thor Gijsbers 421 BEL Klimclub Hungaria
11 Lars Vanhove 410 BEL Crux Climbing Team
12 Simon Apsner 402 LUX
13 Jitse Remes 404 BEL Klimax
14 Antonin Lüthi 403 BEL Stone Climbing Factory
15 Alexandre Noël 406 BEL Escal'Pades
16 Malo Donéa 409 BEL CAB Liège /Gecko
17 Célian Lescaut 411 BEL Escal'Pades
18 Jannis Wuyts 405 BEL Kajoe
19 Victor Beaujean 417 BEL Entre Ciel et Terre
20 Noah Harris 422 BEL Klimclub Hungaria
21 Igor Tacq 416 BEL Entre Ciel et Terre
22 David Geerts 412 BEL Kajoe
23 Corentin Laporte 418 BEL
24 Kasper Tallon 424 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sid Wille 423 BEL Klimclub Hungaria
2 Korneel Vrij 414 BEL Vertical Thinking
3 Elias de Roover 415 BEL Kajoe
4 Fabijan Pipelers 419 BEL Kajoe
5 Adama War 401 BEL New Rock / EEA
6 Tristan Noels 420 BEL Klimclub Hungaria
7 Maro Hilgert 407 BEL Kajoe
8 Julien Ameye 408 BEL Blueberry Club
9 Roberto Cervantes Blasquez 413 BEL Stone Climbing Factory
10 Thor Gijsbers 421 BEL Klimclub Hungaria
11 Lars Vanhove 410 BEL Crux Climbing Team
12 Simon Apsner 402 LUX
13 Jitse Remes 404 BEL Klimax
14 Antonin Lüthi 403 BEL Stone Climbing Factory
15 Alexandre Noël 406 BEL Escal'Pades
16 Malo Donéa 409 BEL CAB Liège /Gecko
17 Célian Lescaut 411 BEL Escal'Pades
18 Jannis Wuyts 405 BEL Kajoe
19 Victor Beaujean 417 BEL Entre Ciel et Terre
20 Noah Harris 422 BEL Klimclub Hungaria
21 Igor Tacq 416 BEL Entre Ciel et Terre
22 David Geerts 412 BEL Kajoe
23 Corentin Laporte 418 BEL
24 Kasper Tallon 424 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sid Wille 423 BEL Klimclub Hungaria
2 Korneel Vrij 414 BEL Vertical Thinking
3 Elias de Roover 415 BEL Kajoe
4 Fabijan Pipelers 419 BEL Kajoe
5 Adama War 401 BEL New Rock / EEA
6 Tristan Noels 420 BEL Klimclub Hungaria
7 Maro Hilgert 407 BEL Kajoe
8 Julien Ameye 408 BEL Blueberry Club
9 Roberto Cervantes Blasquez 413 BEL Stone Climbing Factory
10 Thor Gijsbers 421 BEL Klimclub Hungaria
11 Lars Vanhove 410 BEL Crux Climbing Team
12 Simon Apsner 402 LUX
13 Jitse Remes 404 BEL Klimax
14 Antonin Lüthi 403 BEL Stone Climbing Factory
15 Alexandre Noël 406 BEL Escal'Pades
16 Malo Donéa 409 BEL CAB Liège /Gecko
17 Célian Lescaut 411 BEL Escal'Pades
18 Jannis Wuyts 405 BEL Kajoe
19 Victor Beaujean 417 BEL Entre Ciel et Terre
20 Noah Harris 422 BEL Klimclub Hungaria
21 Igor Tacq 416 BEL Entre Ciel et Terre
22 David Geerts 412 BEL Kajoe
23 Corentin Laporte 418 BEL
24 Kasper Tallon 424 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sid Wille 423 BEL Klimclub Hungaria
2 Korneel Vrij 414 BEL Vertical Thinking
3 Elias de Roover 415 BEL Kajoe
4 Fabijan Pipelers 419 BEL Kajoe
5 Adama War 401 BEL New Rock / EEA
6 Tristan Noels 420 BEL Klimclub Hungaria
7 Maro Hilgert 407 BEL Kajoe
8 Julien Ameye 408 BEL Blueberry Club
9 Roberto Cervantes Blasquez 413 BEL Stone Climbing Factory
10 Thor Gijsbers 421 BEL Klimclub Hungaria
11 Lars Vanhove 410 BEL Crux Climbing Team
12 Simon Apsner 402 LUX
13 Jitse Remes 404 BEL Klimax
14 Antonin Lüthi 403 BEL Stone Climbing Factory
15 Alexandre Noël 406 BEL Escal'Pades
16 Malo Donéa 409 BEL CAB Liège /Gecko
17 Célian Lescaut 411 BEL Escal'Pades
18 Jannis Wuyts 405 BEL Kajoe
19 Victor Beaujean 417 BEL Entre Ciel et Terre
20 Noah Harris 422 BEL Klimclub Hungaria
21 Igor Tacq 416 BEL Entre Ciel et Terre
22 David Geerts 412 BEL Kajoe
23 Corentin Laporte 418 BEL
24 Kasper Tallon 424 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sid Wille 423 BEL Klimclub Hungaria
2 Korneel Vrij 414 BEL Vertical Thinking
3 Elias de Roover 415 BEL Kajoe
4 Fabijan Pipelers 419 BEL Kajoe
5 Adama War 401 BEL New Rock / EEA
6 Tristan Noels 420 BEL Klimclub Hungaria
7 Maro Hilgert 407 BEL Kajoe
8 Julien Ameye 408 BEL Blueberry Club
9 Roberto Cervantes Blasquez 413 BEL Stone Climbing Factory
10 Thor Gijsbers 421 BEL Klimclub Hungaria
11 Lars Vanhove 410 BEL Crux Climbing Team
12 Simon Apsner 402 LUX
13 Jitse Remes 404 BEL Klimax
14 Antonin Lüthi 403 BEL Stone Climbing Factory
15 Alexandre Noël 406 BEL Escal'Pades
16 Malo Donéa 409 BEL CAB Liège /Gecko
17 Célian Lescaut 411 BEL Escal'Pades
18 Jannis Wuyts 405 BEL Kajoe
19 Victor Beaujean 417 BEL Entre Ciel et Terre
20 Noah Harris 422 BEL Klimclub Hungaria
21 Igor Tacq 416 BEL Entre Ciel et Terre
22 David Geerts 412 BEL Kajoe
23 Corentin Laporte 418 BEL
24 Kasper Tallon 424 BEL
28-09-2019 16:26
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Jitse Remes 404 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z3 5T5 7Z9 T3Z1 - Z1 - 1T3 2Z2 100.0 Klimax
2 Corentin Laporte 418 BEL T2Z1 T2Z2 T1Z1 T2Z1 T2Z1 5T9 5Z6 Z1 - Z4 - 0T0 2Z5 80.0
3 Alexandre Noël 406 BEL Z2 T2Z1 T1Z1 Z1 Z2 2T3 5Z7 Z2 - Z6 - 0T0 2Z8 65.0 Escal'Pades
4 Maro Hilgert 407 BEL T4Z1 Z2 T1Z1 Z1 2T5 4Z5 - - Z2 Z8 0T0 2Z10 55.0 Kajoe
5 Sid Wille 423 BEL Z1 T2Z1 T2Z2 Z2 Z2 2T4 5Z8 Z1 - - - 0T0 1Z1 51.0 Klimclub Hungaria
6 Adama War 401 BEL T2Z1 Z2 T4Z4 Z3 2T6 4Z10 - - Z1 - 0T0 1Z1 47.0 New Rock / EEA
7 Lars Vanhove 410 BEL T2Z1 Z1 T5Z5 Z1 2T7 4Z8 Z1 - - - 0T0 1Z1 43.0 Crux Climbing Team
8 Célian Lescaut 411 BEL T2Z1 T1Z1 Z1 Z5 2T3 4Z8 Z2 - - - 0T0 1Z2 40.0 Escal'Pades
9 Antonin Lüthi 403 BEL Z2 Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 3T5 5Z6 Z5 - - - 0T0 1Z5 37.0 Stone Climbing Factory
10 Thor Gijsbers 421 BEL Z2 Z1 T3Z2 Z1 1T3 4Z6 34.0 Klimclub Hungaria
11 Igor Tacq 416 BEL Z3 T1Z1 Z4 1T1 3Z8 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Fabijan Pipelers 419 BEL Z1 Z2 T3Z1 1T3 3Z4 28.0 Kajoe
13 Julien Ameye 408 BEL Z1 Z1 T3Z3 1T3 3Z5 26.0 Blueberry Club
14 Victor Beaujean 417 BEL T1Z1 Z2 1T1 2Z3 24.0 Entre Ciel et Terre
15 David Geerts 412 BEL Z1 T2Z1 1T2 2Z2 22.0 Kajoe
16 Roberto Cervantes Blasquez 413 BEL Z1 T2Z2 1T2 2Z3 20.0 Stone Climbing Factory
17 Simon Apsner 402 LUX Z1 Z2 Z1 Z1 0T0 4Z5 18.0
18 Noah Harris 422 BEL Z1 Z2 Z2 Z1 0T0 4Z6 16.0 Klimclub Hungaria
19 Korneel Vrij 414 BEL Z1 Z2 Z3 0T0 3Z6 14.0 Vertical Thinking
20 Malo Donéa 409 BEL Z3 Z1 0T0 2Z4 12.0 CAB Liège /Gecko
21 Jannis Wuyts 405 BEL Z1 0T0 1Z1 10.0 Kajoe
21 Kasper Tallon 424 BEL Z1 0T0 1Z1 10.0
23 Tristan Noels 420 BEL Z3 0T0 1Z3 8.0 Klimclub Hungaria
24 Elias de Roover 415 BEL 0T0 0Z0 7.0 Kajoe

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Escal'Pades 405.0
2 Klimax 386.0
3 Entre Ciel et Terre 248.0
4 Stone Climbing Factory 223.0
5 Vertical Thinking 209.0
6 New Rock / EEA 163.0
7 Klimclub Hungaria 156.0
8 CAB Liège /Gecko 127.0
9 Kajoe 105.0
10 Team Club Alpin Brabant 100.0
11 Olympia 93.0
12 Crux Climbing Team 63.0
13 Top Rock - l’Elephant 59.0
14 City Lizard 51.0
15 Blueberry Club 26.0
16 D-Summit Dudelange 21.0