Belgian Lead Youth Cup 3 , 07-03-2020 10:00, Blueberry Hill, Kortrijk

Discipline: Lead
Competitie: Belgian Lead Youth Cup 2020
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Provisional Timing:

8.00 - 9.00  Registrations
9.15 - 9.50  Briefing + Demo
10.00     Start Q1
+- 12.30   Start Q2

15.00 Opening Isolation
15.20 Closing Isolation
16.00 Final
18.00 Podium

Coaches information
https://drive.google.com/open?id=1Nk5_-7sedaMXcJ76Qx59PhuM0MAq29YS


















Junior Female

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Charlène Tilborghs 101 BEL
Morgane Daele 104 BEL
Lucie Delcoigne 103 BEL
Perrine Bieux 105 LUX Escal'Pades
Camille De Wit 102 BEL Klimclub Hungaria

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Perrine Bieux 105 LUX Escal'Pades
2 Charlène Tilborghs 101 BEL
3 Lucie Delcoigne 103 BEL
4 Camille De Wit 102 BEL Klimclub Hungaria
5 Morgane Daele 104 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Camille De Wit 102 BEL Klimclub Hungaria
2 Morgane Daele 104 BEL
3 Perrine Bieux 105 LUX Escal'Pades
4 Charlène Tilborghs 101 BEL
5 Lucie Delcoigne 103 BEL
07-03-2020 16:23
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lucie Delcoigne 103 BEL Top 33+ 34+ 100.0
2 Charlène Tilborghs 101 BEL Top Top 34 80.0
3 Morgane Daele 104 BEL Top 33+ 34 65.0
4 Camille De Wit 102 BEL Top 29+ 55.0 Klimclub Hungaria
5 Perrine Bieux 105 LUX 31+ 29+ 51.0 Escal'Pades

Aantal deelnemers: 8

Naam Rugnummer Team
Samuel Duron 205 Vertical Thinking
Lionel Bauduin 211
Robin Andries 207 Team ACCM
Mats Vancraeynest 208 Klimax
Aiko Herbos 210 Klimax
John-Alexandre Vink 209
Gabriel Olivares Quintanilla 203 New Rock / EEA
Sébastien Quatresooz 204 Team ACCM

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 8

# Naam Rugnummer Team
1 Samuel Duron 205 Vertical Thinking
2 Sébastien Quatresooz 204 Team ACCM
3 Gabriel Olivares Quintanilla 203 New Rock / EEA
4 John-Alexandre Vink 209
5 Aiko Herbos 210 Klimax
6 Lionel Bauduin 211
7 Mats Vancraeynest 208 Klimax
8 Robin Andries 207 Team ACCM
# Naam Rugnummer Team
1 Aiko Herbos 210 Klimax
2 Lionel Bauduin 211
3 Mats Vancraeynest 208 Klimax
4 Robin Andries 207 Team ACCM
5 Samuel Duron 205 Vertical Thinking
6 Sébastien Quatresooz 204 Team ACCM
7 Gabriel Olivares Quintanilla 203 New Rock / EEA
8 John-Alexandre Vink 209
07-03-2020 17:21
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Mats Vancraeynest 208 19+ Top 20+ 100.0 Klimax
2 Lionel Bauduin 211 Top Top 16+ 80.0
3 John-Alexandre Vink 209 13+ Top 16+ 65.0
4 Aiko Herbos 210 14+ 22+ 16+ 55.0 Klimax
5 Robin Andries 207 12+ 33+ 16+ 51.0 Team ACCM
6 Samuel Duron 205 13+ 20+ 43.0 Vertical Thinking
6 Gabriel Olivares Quintanilla 203 13+ 20+ 43.0 New Rock / EEA
6 Sébastien Quatresooz 204 12+ 25+ 43.0 Team ACCM

Youth A Female

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Maelle Desmare 309 CAB Liège /Gecko
Siri de Leus 307
Chloé Lambert 303 Entre Ciel et Terre
Ysaline Daele 310 New Rock / EEA
Juliette Meunier 311 Escal'Pades
Silke Dewitte 302 Klimax
Marlies Depraetere 304 Blueberry Club
Katrina Bowen 305 New Rock / EEA
Juliette Colpin-van Swam 301 CAB Liège /Gecko

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Marlies Depraetere 304 Blueberry Club
2 Ysaline Daele 310 New Rock / EEA
3 Juliette Colpin-van Swam 301 CAB Liège /Gecko
4 Juliette Meunier 311 Escal'Pades
5 Chloé Lambert 303 Entre Ciel et Terre
6 Maelle Desmare 309 CAB Liège /Gecko
7 Silke Dewitte 302 Klimax
8 Siri de Leus 307
9 Katrina Bowen 305 New Rock / EEA
# Naam Rugnummer Team
1 Maelle Desmare 309 CAB Liège /Gecko
2 Silke Dewitte 302 Klimax
3 Siri de Leus 307
4 Katrina Bowen 305 New Rock / EEA
5 Marlies Depraetere 304 Blueberry Club
6 Ysaline Daele 310 New Rock / EEA
7 Juliette Colpin-van Swam 301 CAB Liège /Gecko
8 Juliette Meunier 311 Escal'Pades
9 Chloé Lambert 303 Entre Ciel et Terre
07-03-2020 16:23
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Juliette Meunier 311 25+ 26+ 18+ 100.0 Escal'Pades
2 Ysaline Daele 310 24+ 23+ 18+ 80.0 New Rock / EEA
3 Siri de Leus 307 Top 23+ 18 65.0
4 Silke Dewitte 302 35+ 29+ 17+ 55.0 Klimax
5 Juliette Colpin-van Swam 301 25 23 9+ 51.0 CAB Liège /Gecko
6 Chloé Lambert 303 18+ 23+ 47.0 Entre Ciel et Terre
7 Marlies Depraetere 304 18+ 13 43.0 Blueberry Club
8 Maelle Desmare 309 13 17+ 40.0 CAB Liège /Gecko
9 Katrina Bowen 305 14 13 37.0 New Rock / EEA

Aantal deelnemers: 15

Naam Rugnummer Nat. Team
Nathan Rousselle 415 BEL Escal'Pades
Thibo Bourgeois 401 BEL Stone Climbing Factory
Ferre Beirens 404 BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet 408 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 417 BEL Vertical Thinking
Félix Foret 406 BEL Entre Ciel et Terre
Jasper van Malderen 411 BEL Klimax
Ties Vancraeynest 403 BEL Klimax
Kamiel Saenen 405 BEL Kajoe
Maxim Milet 410 BEL Kajoe
François Mertens 412 BEL Entre Ciel et Terre
Sander Verheyden 414 BEL Olympia
Jim Zeimes 407 LUX Escal'Pades
Hugo Zaffuto 418 BEL Top Rock - l’Elephant
Hannes van Duysen 402 BEL Vertical Thinking

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 15

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ties Vancraeynest 403 BEL Klimax
2 Sander Verheyden 414 BEL Olympia
3 Félix Foret 406 BEL Entre Ciel et Terre
4 Nathan Rousselle 415 BEL Escal'Pades
5 Arthur Bouquet 408 BEL Vertical Thinking
6 Hannes van Duysen 402 BEL Vertical Thinking
7 Ferre Beirens 404 BEL Vertical Thinking
8 Thibo Bourgeois 401 BEL Stone Climbing Factory
9 Jim Zeimes 407 LUX Escal'Pades
10 Kamiel Saenen 405 BEL Kajoe
11 Maxim Milet 410 BEL Kajoe
12 Jasper van Malderen 411 BEL Klimax
13 François Mertens 412 BEL Entre Ciel et Terre
14 Hugo Zaffuto 418 BEL Top Rock - l’Elephant
15 Ferre Huylebroek 417 BEL Vertical Thinking
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Jim Zeimes 407 LUX Escal'Pades
2 Kamiel Saenen 405 BEL Kajoe
3 Maxim Milet 410 BEL Kajoe
4 Jasper van Malderen 411 BEL Klimax
5 François Mertens 412 BEL Entre Ciel et Terre
6 Hugo Zaffuto 418 BEL Top Rock - l’Elephant
7 Ferre Huylebroek 417 BEL Vertical Thinking
8 Ties Vancraeynest 403 BEL Klimax
9 Sander Verheyden 414 BEL Olympia
10 Félix Foret 406 BEL Entre Ciel et Terre
11 Nathan Rousselle 415 BEL Escal'Pades
12 Arthur Bouquet 408 BEL Vertical Thinking
13 Hannes van Duysen 402 BEL Vertical Thinking
14 Ferre Beirens 404 BEL Vertical Thinking
15 Thibo Bourgeois 401 BEL Stone Climbing Factory
07-03-2020 17:04
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Ties Vancraeynest 403 BEL Top Top 27+ 100.0 Klimax
2 Hannes van Duysen 402 BEL Top 23+ 25+ 80.0 Vertical Thinking
3 Jasper van Malderen 411 BEL Top 28 18 65.0 Klimax
4 Jim Zeimes 407 LUX Top 19+ 16+ 55.0 Escal'Pades
5 François Mertens 412 BEL 23 23+ 16+ 51.0 Entre Ciel et Terre
6 Ferre Huylebroek 417 BEL 30+ 14+ 16+ 47.0 Vertical Thinking
7 Nathan Rousselle 415 BEL 23+ 16 16+ 43.0 Escal'Pades
8 Arthur Bouquet 408 BEL 19+ 13+ 16+ 40.0 Vertical Thinking
9 Félix Foret 406 BEL 19+ 11+ 36.0 Entre Ciel et Terre
9 Hugo Zaffuto 418 BEL 19+ 11+ 36.0 Top Rock - l’Elephant
11 Thibo Bourgeois 401 BEL 16+ 11+ 30.0 Stone Climbing Factory
11 Ferre Beirens 404 BEL 16+ 11+ 30.0 Vertical Thinking
13 Maxim Milet 410 BEL 19+ 6 26.0 Kajoe
14 Sander Verheyden 414 BEL 14 7+ 24.0 Olympia
15 Kamiel Saenen 405 BEL 16 6+ 22.0 Kajoe

Youth B Female

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Lina Bauvir 501 CAB Liège /Gecko
Océane Allard 504
Charlotte Weynants 506 Escal'Pades
Gladys de Vocht 507 Stone Climbing Factory
Jeanne Kreusch 505 Entre Ciel et Terre
Julie Verbeelen 508 New Rock / EEA
Perrine Renette 503 Entre Ciel et Terre
Lorraine Kervyn 510 Entre Ciel et Terre
Estée Rodiers 511 Olympia
Marjolein Vanstraelen 502 Olympia
Margot Marchand 512 ESKIlibre
Valentine Foidart 509 ESKIlibre
Clara Vogels 514 CAB Liège /Gecko
Lucie Remion 515 CAB Liège /Gecko

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Julie Verbeelen 508 New Rock / EEA
2 Charlotte Weynants 506 Escal'Pades
3 Gladys de Vocht 507 Stone Climbing Factory
4 Margot Marchand 512 ESKIlibre
5 Valentine Foidart 509 ESKIlibre
6 Lorraine Kervyn 510 Entre Ciel et Terre
7 Perrine Renette 503 Entre Ciel et Terre
8 Lina Bauvir 501 CAB Liège /Gecko
9 Clara Vogels 514 CAB Liège /Gecko
10 Estée Rodiers 511 Olympia
11 Jeanne Kreusch 505 Entre Ciel et Terre
12 Océane Allard 504
13 Lucie Remion 515 CAB Liège /Gecko
14 Marjolein Vanstraelen 502 Olympia
# Naam Rugnummer Team
1 Lina Bauvir 501 CAB Liège /Gecko
2 Clara Vogels 514 CAB Liège /Gecko
3 Estée Rodiers 511 Olympia
4 Jeanne Kreusch 505 Entre Ciel et Terre
5 Océane Allard 504
6 Lucie Remion 515 CAB Liège /Gecko
7 Marjolein Vanstraelen 502 Olympia
8 Julie Verbeelen 508 New Rock / EEA
9 Charlotte Weynants 506 Escal'Pades
10 Gladys de Vocht 507 Stone Climbing Factory
11 Margot Marchand 512 ESKIlibre
12 Valentine Foidart 509 ESKIlibre
13 Lorraine Kervyn 510 Entre Ciel et Terre
14 Perrine Renette 503 Entre Ciel et Terre
07-03-2020 17:26
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Gladys de Vocht 507 Top 36 32+ 100.0 Stone Climbing Factory
2 Charlotte Weynants 506 Top 35+ 32+ 80.0 Escal'Pades
3 Jeanne Kreusch 505 Top 31+ 32+ 65.0 Entre Ciel et Terre
4 Lorraine Kervyn 510 Top 26 29+ 55.0 Entre Ciel et Terre
5 Julie Verbeelen 508 Top 34+ 22 51.0 New Rock / EEA
6 Perrine Renette 503 Top 25 22 47.0 Entre Ciel et Terre
7 Marjolein Vanstraelen 502 Top 29 19+ 43.0 Olympia
8 Estée Rodiers 511 32+ 25+ 19+ 40.0 Olympia
9 Océane Allard 504 30 18 37.0
10 Clara Vogels 514 29+ 14+ 34.0 CAB Liège /Gecko
11 Margot Marchand 512 29 2+ 31.0 ESKIlibre
12 Lina Bauvir 501 9+ 8+ 28.0 CAB Liège /Gecko
13 Lucie Remion 515 9 8+ 26.0 CAB Liège /Gecko
14 Valentine Foidart 509 24+ 2+ 24.0 ESKIlibre

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Julien Ameye 604 BEL Blueberry Club
Alexandre Noël 603 BEL Escal'Pades
Korneel Vrij 622 BEL Vertical Thinking
Lars Vanhove 610 BEL Crux Climbing Team
Simon Apsner 607 LUX D-Summit Dudelange
Léopold Prinz 617 LUX Escal'Pades
Manu Rogiers 606 BEL Bleau Climbing Team
Antonin Lüthi 620 BEL Stone Climbing Factory
Zoran Santens 613 BEL
Jitse Remes 616 BEL Klimax
Titouan Grossetete 623 BEL Entre Ciel et Terre
Igor Tacq 614 BEL Entre Ciel et Terre
Victor Beaujean 605 BEL Entre Ciel et Terre
Tristan Noels 611 BEL Klimclub Hungaria
Thor Gijsbers 618 BEL Klimclub Hungaria
Malo Donéa 602 BEL CAB Liège /Gecko

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Antonin Lüthi 620 BEL Stone Climbing Factory
2 Malo Donéa 602 BEL CAB Liège /Gecko
3 Léopold Prinz 617 LUX Escal'Pades
4 Lars Vanhove 610 BEL Crux Climbing Team
5 Alexandre Noël 603 BEL Escal'Pades
6 Titouan Grossetete 623 BEL Entre Ciel et Terre
7 Zoran Santens 613 BEL
8 Manu Rogiers 606 BEL Bleau Climbing Team
9 Simon Apsner 607 LUX D-Summit Dudelange
10 Julien Ameye 604 BEL Blueberry Club
11 Victor Beaujean 605 BEL Entre Ciel et Terre
12 Korneel Vrij 622 BEL Vertical Thinking
13 Igor Tacq 614 BEL Entre Ciel et Terre
14 Tristan Noels 611 BEL Klimclub Hungaria
15 Jitse Remes 616 BEL Klimax
16 Thor Gijsbers 618 BEL Klimclub Hungaria
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Simon Apsner 607 LUX D-Summit Dudelange
2 Julien Ameye 604 BEL Blueberry Club
3 Victor Beaujean 605 BEL Entre Ciel et Terre
4 Korneel Vrij 622 BEL Vertical Thinking
5 Igor Tacq 614 BEL Entre Ciel et Terre
6 Tristan Noels 611 BEL Klimclub Hungaria
7 Jitse Remes 616 BEL Klimax
8 Thor Gijsbers 618 BEL Klimclub Hungaria
9 Antonin Lüthi 620 BEL Stone Climbing Factory
10 Malo Donéa 602 BEL CAB Liège /Gecko
11 Léopold Prinz 617 LUX Escal'Pades
12 Lars Vanhove 610 BEL Crux Climbing Team
13 Alexandre Noël 603 BEL Escal'Pades
14 Titouan Grossetete 623 BEL Entre Ciel et Terre
15 Zoran Santens 613 BEL
16 Manu Rogiers 606 BEL Bleau Climbing Team
07-03-2020 17:24
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 1 Comp. Punten Team
1 Jitse Remes 616 BEL Top Top Top Top 100.0 Klimax
2 Alexandre Noël 603 BEL Top Top Top 30 80.0 Escal'Pades
3 Antonin Lüthi 620 BEL 29+ Top Top 65.0 Stone Climbing Factory
4 Lars Vanhove 610 BEL 29 Top Top 55.0 Crux Climbing Team
5 Simon Apsner 607 LUX 27+ 25.5+ 21 51.0 D-Summit Dudelange
6 Thor Gijsbers 618 BEL 26+ Top 20 47.0 Klimclub Hungaria
7 Korneel Vrij 622 BEL 26+ 19+ 20 43.0 Vertical Thinking
8 Léopold Prinz 617 LUX 18 21+ 20 40.0 Escal'Pades
9 Titouan Grossetete 623 BEL 19+ 20+ 37.0 Entre Ciel et Terre
10 Igor Tacq 614 BEL 18 20+ 34.0 Entre Ciel et Terre
11 Tristan Noels 611 BEL 24 12+ 31.0 Klimclub Hungaria
12 Manu Rogiers 606 BEL 17+ 13 28.0 Bleau Climbing Team
13 Julien Ameye 604 BEL 12+ 17+ 26.0 Blueberry Club
14 Victor Beaujean 605 BEL 17+ 12+ 24.0 Entre Ciel et Terre
15 Zoran Santens 613 BEL 13+ 9+ 21.0
15 Malo Donéa 602 BEL 4+ 12+ 21.0 CAB Liège /Gecko

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.