Belgian Lead Youth Cup 3 , 07-03-2020 10:00, Blueberry Hill, Kortrijk

Discipline: Lead
Competitie: Belgian Lead Youth Cup 2020
Status: Open voor inschrijving (Inschrijving sluit op: 23-02-2020 23:59)
Officiele omschrijving: Provisional Timing:

8.00 - 9.00  Registrations
9.15 - 9.50  Briefing + Demo
10.00     Start Q1
+- 12.30   Start Q2

15.00 Opening Isolation
15.50 Closing Isolation
16.30 Presentation + Final
19.00 Podium














Aantal deelnemers: 3

Naam Rugnummer Nat. Team
Morgane Daele BEL
Lucie Delcoigne BEL
Perrine Bieux LUX Escal'Pades
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Team
Samuel Duron Vertical Thinking
Valère van Hoorde Vertical Thinking
Lionel Bauduin
Robin Andries Team ACCM
Mats Vancraeynest Klimax
Luca Ferrari Stone Climbing Factory
Aiko Herbos Klimax
John-Alexandre Vink
Gabriel Olivares Quintanilla New Rock
Sébastien Quatresooz Team ACCM
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 6

Naam Rugnummer Nat. Team
Tine Walraevens BEL Vertical Thinking
Erin Goedvree NED Vertical Thinking
Siri de Leus BEL
Chloé Lambert BEL Entre Ciel et Terre
Ysaline Daele BEL New Rock
Juliette Meunier BEL Escal'Pades
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Nat. Team
Nathan Rousselle BEL Escal'Pades
Thibo Bourgeois BEL Stone Climbing Factory
Ferre Beirens BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek BEL Vertical Thinking
Lukas Van Beveren BEL Vertical Thinking
Félix Foret BEL Entre Ciel et Terre
Jasper van Malderen BEL Klimax
Ties Vancraeynest BEL Klimax
Kamiel Saenen BEL Kajoe
Maxim Milet BEL Kajoe
François Mertens BEL Entre Ciel et Terre
Sander Verheyden BEL Olympia
Jim Zeimes LUX Escal'Pades
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Océane Allard
Charlotte Weynants Escal'Pades
Gladys de Vocht Stone Climbing Factory
Jeanne Kreusch Entre Ciel et Terre
Julie Verbeelen New Rock
Perrine Renette Entre Ciel et Terre
Lorraine Kervyn Entre Ciel et Terre
Estée Rodiers Olympia
Marjolein Vanstraelen Olympia
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Julien Ameye BEL Blueberry Club
Alexandre Noël BEL Escal'Pades
Korneel Vrij BEL Vertical Thinking
Jannis Wuyts BEL Kajoe
Maro Hilgert BEL Kajoe
Lars Vanhove BEL Crux Climbing Team
Simon Apsner LUX D-Summit Dudelange
Léopold Prinz LUX Escal'Pades
Célian Lescaut BEL Escal'Pades
Manu Rogiers BEL Bleau Climbing Team
Antonin Lüthi BEL Stone Climbing Factory
Zoran Santens BEL
Roberto Cervantes Blasquez BEL Stone Climbing Factory
Jitse Remes BEL Klimax
Fabijan Pipelers BEL Kajoe
David Geerts BEL Kajoe
Titouan Grossetete BEL Entre Ciel et Terre
Er is nog geen startlijst beschikbaar
Er is nog geen tussenstand beschikbaar

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.