Jeugd Boulder 1 JAB , 01-01-2020 10:00, Cube Bouldergym, Enschede
Discipline: Boulder
Competitie: Jeugd Boulder JAB 19/20
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Aan deze wedstrijd kunnen drie leeftijdscategorieën meedoen: Junioren [Geboortejaar 2001 en 2002], Jeugd A [2003 en 2004] en Jeugd B [2005 en 2006].
LET OP DEZE WEDSTRIJD IS OP ZATERDAG 21 DECEMBER 2019! Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 6 wedstrijdcategorieën.
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee rondes. De kwalificatieronde bestaat uit 8 flash boulders. Per boulder mag je maximaal 5 pogingen doen. De definitieve tijd van de flash ronde wordt op de wedstrijddag mede bepaald door het aantal deelnemers per startgroep. Daarna volgt voor de 6 hoogst geplaatste klimmers per categorie een finale met 3 on sight boulders. Per boulder krijg je 5 minuten klimtijd en tussen de boulders krijg je 5 minuten rust. Het wedstrijdformat van deze ronde is vergelijkbaar met een IFSC World Cup 1/2 finale. Jongens en Meisjes klimmen gelijktijdig/parallel aan elkaar.
Het tijdschema: Kwalificatierondes: 09:00 uur Hal + aanmelding open
10:00 uur Start kwalificatie Jongens B
11:30 uur Einde kwalificatie Jongens B
11:30 uur Start kwalificatie Meisjes B
13:00 uur Einde kwalificatie Meisjes B
13:30 uur Start kwalificatie Jongens + Meisjes A
15:45 uur Einde kwalificatie Jongens + Meisjes A
16:00 uur Start kwalificatie Jongens + Meisjes Junioren
17:30 uur Einde kwalificatie Jongens + Meisjes Junioren
Finales: 16:00 uur Start Finale Jongens B
16:30 uur Start Finale Meisjes B
17:30 uur Prijsuitreiking Jongens + Meisjes B
17:45 uur Start Finale Jongens + Meisjes A
18:15 uur Start Finale Jongens + Meisjes Junioren
19:15 uur Prijsuitreiking A + Junioren
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €15,-.
Meisjes U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar. Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 21
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nena Brunekreef
303
Team Mountain Network
2
Lies van Raaij
305
Team Delfts Bleau
3
Renée Langenhuizen
307
Team Delfts Bleau
4
Edith Savenije
308
Top-It
5
Manon Knops
312
Top Climbing Twente
6
Mara Voorthuis
316
Kei Boulderhal
7
Lieke van Gemert
306
Team Mountain Network
8
Amber Schiffeleers
315
TOC Limburg
9
Lisa Klem
318
REVOLT
10
Suzanne Willemsen
319
Team Mountain Network
11
Marit Zeldenthuis
314
Climb Up
12
Gitte Meus
309
Team Mountain Network
13
Ileen Rouwenhorst
302
Team Delfts Bleau
14
Iris van 't Westeinde
300
Team Neoliet
15
Anya van Essen
313
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
301
Team Mountain Network
17
Gianna Evers
320
REVOLT
18
Gitta Posthumus
311
Ayers Rookies
19
Eke de Boer
310
North Bound Climbing
20
Klaar van den Beuken
317
Ayers Rookies
21
Julia Janssen
304
Top Climbing Twente
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nena Brunekreef
303
Team Mountain Network
2
Lies van Raaij
305
Team Delfts Bleau
3
Renée Langenhuizen
307
Team Delfts Bleau
4
Edith Savenije
308
Top-It
5
Manon Knops
312
Top Climbing Twente
6
Mara Voorthuis
316
Kei Boulderhal
7
Lieke van Gemert
306
Team Mountain Network
8
Amber Schiffeleers
315
TOC Limburg
9
Lisa Klem
318
REVOLT
10
Suzanne Willemsen
319
Team Mountain Network
11
Marit Zeldenthuis
314
Climb Up
12
Gitte Meus
309
Team Mountain Network
13
Ileen Rouwenhorst
302
Team Delfts Bleau
14
Iris van 't Westeinde
300
Team Neoliet
15
Anya van Essen
313
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
301
Team Mountain Network
17
Gianna Evers
320
REVOLT
18
Gitta Posthumus
311
Ayers Rookies
19
Eke de Boer
310
North Bound Climbing
20
Klaar van den Beuken
317
Ayers Rookies
21
Julia Janssen
304
Top Climbing Twente
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nena Brunekreef
303
Team Mountain Network
2
Lies van Raaij
305
Team Delfts Bleau
3
Renée Langenhuizen
307
Team Delfts Bleau
4
Edith Savenije
308
Top-It
5
Manon Knops
312
Top Climbing Twente
6
Mara Voorthuis
316
Kei Boulderhal
7
Lieke van Gemert
306
Team Mountain Network
8
Amber Schiffeleers
315
TOC Limburg
9
Lisa Klem
318
REVOLT
10
Suzanne Willemsen
319
Team Mountain Network
11
Marit Zeldenthuis
314
Climb Up
12
Gitte Meus
309
Team Mountain Network
13
Ileen Rouwenhorst
302
Team Delfts Bleau
14
Iris van 't Westeinde
300
Team Neoliet
15
Anya van Essen
313
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
301
Team Mountain Network
17
Gianna Evers
320
REVOLT
18
Gitta Posthumus
311
Ayers Rookies
19
Eke de Boer
310
North Bound Climbing
20
Klaar van den Beuken
317
Ayers Rookies
21
Julia Janssen
304
Top Climbing Twente
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nena Brunekreef
303
Team Mountain Network
2
Lies van Raaij
305
Team Delfts Bleau
3
Renée Langenhuizen
307
Team Delfts Bleau
4
Edith Savenije
308
Top-It
5
Manon Knops
312
Top Climbing Twente
6
Mara Voorthuis
316
Kei Boulderhal
7
Lieke van Gemert
306
Team Mountain Network
8
Amber Schiffeleers
315
TOC Limburg
9
Lisa Klem
318
REVOLT
10
Suzanne Willemsen
319
Team Mountain Network
11
Marit Zeldenthuis
314
Climb Up
12
Gitte Meus
309
Team Mountain Network
13
Ileen Rouwenhorst
302
Team Delfts Bleau
14
Iris van 't Westeinde
300
Team Neoliet
15
Anya van Essen
313
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
301
Team Mountain Network
17
Gianna Evers
320
REVOLT
18
Gitta Posthumus
311
Ayers Rookies
19
Eke de Boer
310
North Bound Climbing
20
Klaar van den Beuken
317
Ayers Rookies
21
Julia Janssen
304
Top Climbing Twente
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nena Brunekreef
303
Team Mountain Network
2
Lies van Raaij
305
Team Delfts Bleau
3
Renée Langenhuizen
307
Team Delfts Bleau
4
Edith Savenije
308
Top-It
5
Manon Knops
312
Top Climbing Twente
6
Mara Voorthuis
316
Kei Boulderhal
7
Lieke van Gemert
306
Team Mountain Network
8
Amber Schiffeleers
315
TOC Limburg
9
Lisa Klem
318
REVOLT
10
Suzanne Willemsen
319
Team Mountain Network
11
Marit Zeldenthuis
314
Climb Up
12
Gitte Meus
309
Team Mountain Network
13
Ileen Rouwenhorst
302
Team Delfts Bleau
14
Iris van 't Westeinde
300
Team Neoliet
15
Anya van Essen
313
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
301
Team Mountain Network
17
Gianna Evers
320
REVOLT
18
Gitta Posthumus
311
Ayers Rookies
19
Eke de Boer
310
North Bound Climbing
20
Klaar van den Beuken
317
Ayers Rookies
21
Julia Janssen
304
Top Climbing Twente
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nena Brunekreef
303
Team Mountain Network
2
Lies van Raaij
305
Team Delfts Bleau
3
Renée Langenhuizen
307
Team Delfts Bleau
4
Edith Savenije
308
Top-It
5
Manon Knops
312
Top Climbing Twente
6
Mara Voorthuis
316
Kei Boulderhal
7
Lieke van Gemert
306
Team Mountain Network
8
Amber Schiffeleers
315
TOC Limburg
9
Lisa Klem
318
REVOLT
10
Suzanne Willemsen
319
Team Mountain Network
11
Marit Zeldenthuis
314
Climb Up
12
Gitte Meus
309
Team Mountain Network
13
Ileen Rouwenhorst
302
Team Delfts Bleau
14
Iris van 't Westeinde
300
Team Neoliet
15
Anya van Essen
313
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
301
Team Mountain Network
17
Gianna Evers
320
REVOLT
18
Gitta Posthumus
311
Ayers Rookies
19
Eke de Boer
310
North Bound Climbing
20
Klaar van den Beuken
317
Ayers Rookies
21
Julia Janssen
304
Top Climbing Twente
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nena Brunekreef
303
Team Mountain Network
2
Lies van Raaij
305
Team Delfts Bleau
3
Renée Langenhuizen
307
Team Delfts Bleau
4
Edith Savenije
308
Top-It
5
Manon Knops
312
Top Climbing Twente
6
Mara Voorthuis
316
Kei Boulderhal
7
Lieke van Gemert
306
Team Mountain Network
8
Amber Schiffeleers
315
TOC Limburg
9
Lisa Klem
318
REVOLT
10
Suzanne Willemsen
319
Team Mountain Network
11
Marit Zeldenthuis
314
Climb Up
12
Gitte Meus
309
Team Mountain Network
13
Ileen Rouwenhorst
302
Team Delfts Bleau
14
Iris van 't Westeinde
300
Team Neoliet
15
Anya van Essen
313
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
301
Team Mountain Network
17
Gianna Evers
320
REVOLT
18
Gitta Posthumus
311
Ayers Rookies
19
Eke de Boer
310
North Bound Climbing
20
Klaar van den Beuken
317
Ayers Rookies
21
Julia Janssen
304
Top Climbing Twente
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Nena Brunekreef
303
Team Mountain Network
2
Lies van Raaij
305
Team Delfts Bleau
3
Renée Langenhuizen
307
Team Delfts Bleau
4
Edith Savenije
308
Top-It
5
Manon Knops
312
Top Climbing Twente
6
Mara Voorthuis
316
Kei Boulderhal
7
Lieke van Gemert
306
Team Mountain Network
8
Amber Schiffeleers
315
TOC Limburg
9
Lisa Klem
318
REVOLT
10
Suzanne Willemsen
319
Team Mountain Network
11
Marit Zeldenthuis
314
Climb Up
12
Gitte Meus
309
Team Mountain Network
13
Ileen Rouwenhorst
302
Team Delfts Bleau
14
Iris van 't Westeinde
300
Team Neoliet
15
Anya van Essen
313
Team Mountain Network
16
Fenna Schouten
301
Team Mountain Network
17
Gianna Evers
320
REVOLT
18
Gitta Posthumus
311
Ayers Rookies
19
Eke de Boer
310
North Bound Climbing
20
Klaar van den Beuken
317
Ayers Rookies
21
Julia Janssen
304
Top Climbing Twente
Publicatie tijd 21-12-2019 19:22
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Amber Schiffeleers
315
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
7T7 8Z8
T1Z1
T1Z1
T1Z1
3T3 3Z3
100.0
TOC Limburg
2
Lisa Klem
318
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
8T9 8Z8
T2Z1
T1Z1
T2Z1
3T5 3Z3
80.0
REVOLT
3
Edith Savenije
308
T2Z2
T1Z1
T3Z1
Z1
T4Z2
Z1
T2Z2
T1Z1
6T13 8Z11
T6Z3
T4Z2
T1Z1
3T11 3Z6
65.0
Top-It
4
Anya van Essen
313
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T4Z4
T1Z1
7T10 8Z11
T3Z3
T2Z2
Z1
2T5 3Z6
55.0
Team Mountain Network
5
Mara Voorthuis
316
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
Z1
T3Z1
T1Z1
T2Z2
7T11 8Z9
T2Z1
Z1
1T2 2Z2
51.0
Kei Boulderhal
6
Iris van 't Westeinde
300
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T4Z1
T1Z1
7T11 7Z7
T4Z3
Z3
1T4 2Z6
47.0
Team Neoliet
7
Manon Knops
312
T1Z1
T1Z1
T2Z1
Z1
Z1
Z1
T4Z4
T1Z1
5T9 8Z11
43.0
Top Climbing Twente
8
Gianna Evers
320
T1Z1
T1Z1
Z2
Z1
T2Z1
T2Z2
T3Z3
5T9 7Z11
40.0
REVOLT
9
Lies van Raaij
305
T2Z1
T1Z1
Z1
Z1
Z2
Z1
T2Z2
T1Z1
4T6 8Z10
37.0
Team Delfts Bleau
10
Klaar van den Beuken
317
T1Z1
T1Z1
Z1
T5Z1
Z1
Z2
T3Z2
4T10 7Z9
34.0
Ayers Rookies
11
Eke de Boer
310
T4Z2
T1Z1
Z4
Z1
Z3
T1Z1
3T6 6Z12
31.0
North Bound Climbing
12
Gitte Meus
309
Z5
T2Z1
T1Z1
T3Z3
3T6 4Z10
28.0
Team Mountain Network
13
Fenna Schouten
301
T5Z2
T1Z1
Z4
T4Z1
3T10 4Z8
26.0
Team Mountain Network
14
Lieke van Gemert
306
T4Z1
T1Z1
Z2
Z1
Z5
2T5 5Z10
24.0
Team Mountain Network
15
Ileen Rouwenhorst
302
T3Z2
T1Z1
Z4
Z3
2T4 4Z10
22.0
Team Delfts Bleau
16
Marit Zeldenthuis
314
T4Z1
T1Z1
Z3
Z2
2T5 4Z7
20.0
Climb Up
17
Renée Langenhuizen
307
T1Z1
Z5
Z1
T5Z5
2T6 4Z12
18.0
Team Delfts Bleau
18
Julia Janssen
304
T2Z1
Z3
T5Z1
2T7 3Z5
16.0
Top Climbing Twente
19
Suzanne Willemsen
319
Z3
T5Z2
1T5 2Z5
14.0
Team Mountain Network
20
Gitta Posthumus
311
T1Z1
1T1 1Z1
12.0
Ayers Rookies
21
Nena Brunekreef
303
Z4
0T0 1Z4
10.0
Team Mountain Network
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 10
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Debby Bogaard
102
Team Delfts Bleau
2
Simone Gerritsen
107
Monk Eindhoven
3
Merleyn Koops
109
GRIP Nijmegen
4
Mette van Liempd
110
Monk Eindhoven
5
Sam Swalué
106
6
Elja Leijenhorst
104
Team Delfts Bleau
7
Dunya Handor
108
Bruut
8
Maartje Wilmink
105
Team Delfts Bleau
9
Freja Smed
101
Climb Up
10
Marrit Elsinga
103
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Debby Bogaard
102
Team Delfts Bleau
2
Simone Gerritsen
107
Monk Eindhoven
3
Merleyn Koops
109
GRIP Nijmegen
4
Mette van Liempd
110
Monk Eindhoven
5
Sam Swalué
106
6
Elja Leijenhorst
104
Team Delfts Bleau
7
Dunya Handor
108
Bruut
8
Maartje Wilmink
105
Team Delfts Bleau
9
Freja Smed
101
Climb Up
10
Marrit Elsinga
103
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Debby Bogaard
102
Team Delfts Bleau
2
Simone Gerritsen
107
Monk Eindhoven
3
Merleyn Koops
109
GRIP Nijmegen
4
Mette van Liempd
110
Monk Eindhoven
5
Sam Swalué
106
6
Elja Leijenhorst
104
Team Delfts Bleau
7
Dunya Handor
108
Bruut
8
Maartje Wilmink
105
Team Delfts Bleau
9
Freja Smed
101
Climb Up
10
Marrit Elsinga
103
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Debby Bogaard
102
Team Delfts Bleau
2
Simone Gerritsen
107
Monk Eindhoven
3
Merleyn Koops
109
GRIP Nijmegen
4
Mette van Liempd
110
Monk Eindhoven
5
Sam Swalué
106
6
Elja Leijenhorst
104
Team Delfts Bleau
7
Dunya Handor
108
Bruut
8
Maartje Wilmink
105
Team Delfts Bleau
9
Freja Smed
101
Climb Up
10
Marrit Elsinga
103
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Debby Bogaard
102
Team Delfts Bleau
2
Simone Gerritsen
107
Monk Eindhoven
3
Merleyn Koops
109
GRIP Nijmegen
4
Mette van Liempd
110
Monk Eindhoven
5
Sam Swalué
106
6
Elja Leijenhorst
104
Team Delfts Bleau
7
Dunya Handor
108
Bruut
8
Maartje Wilmink
105
Team Delfts Bleau
9
Freja Smed
101
Climb Up
10
Marrit Elsinga
103
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Debby Bogaard
102
Team Delfts Bleau
2
Simone Gerritsen
107
Monk Eindhoven
3
Merleyn Koops
109
GRIP Nijmegen
4
Mette van Liempd
110
Monk Eindhoven
5
Sam Swalué
106
6
Elja Leijenhorst
104
Team Delfts Bleau
7
Dunya Handor
108
Bruut
8
Maartje Wilmink
105
Team Delfts Bleau
9
Freja Smed
101
Climb Up
10
Marrit Elsinga
103
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Debby Bogaard
102
Team Delfts Bleau
2
Simone Gerritsen
107
Monk Eindhoven
3
Merleyn Koops
109
GRIP Nijmegen
4
Mette van Liempd
110
Monk Eindhoven
5
Sam Swalué
106
6
Elja Leijenhorst
104
Team Delfts Bleau
7
Dunya Handor
108
Bruut
8
Maartje Wilmink
105
Team Delfts Bleau
9
Freja Smed
101
Climb Up
10
Marrit Elsinga
103
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Debby Bogaard
102
Team Delfts Bleau
2
Simone Gerritsen
107
Monk Eindhoven
3
Merleyn Koops
109
GRIP Nijmegen
4
Mette van Liempd
110
Monk Eindhoven
5
Sam Swalué
106
6
Elja Leijenhorst
104
Team Delfts Bleau
7
Dunya Handor
108
Bruut
8
Maartje Wilmink
105
Team Delfts Bleau
9
Freja Smed
101
Climb Up
10
Marrit Elsinga
103
Team Mountain Network
Publicatie tijd 21-12-2019 19:22
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Sam Swalué
106
T2Z2
T1Z1
Z1
T1Z1
Z1
Z1
T1Z1
4T5 7Z8
T2Z2
Z4
1T2 2Z6
100.0
2
Mette van Liempd
110
T2Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
7T9 8Z8
Z12
T2Z1
1T2 2Z13
80.0
Monk Eindhoven
3
Elja Leijenhorst
104
T3Z2
T1Z1
Z1
T3Z1
3T7 4Z5
Z1
Z2
Z2
0T0 3Z5
65.0
Team Delfts Bleau
4
Simone Gerritsen
107
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z1
Z2
Z1
T2Z2
T1Z1
6T9 8Z10
Z1
Z3
0T0 2Z4
55.0
Monk Eindhoven
5
Maartje Wilmink
105
T1Z1
T1Z1
Z2
Z5
T1Z1
T4Z1
4T7 6Z11
Z1
0T0 1Z1
51.0
Team Delfts Bleau
6
Merleyn Koops
109
T2Z1
T1Z1
Z2
T4Z4
Z1
3T7 5Z9
Z1
0T0 1Z1
47.0
GRIP Nijmegen
7
Dunya Handor
108
T1Z1
T1Z1
Z1
Z1
Z1
2T2 5Z5
43.0
Bruut
8
Freja Smed
101
T2Z1
T1Z1
Z1
Z1
2T3 4Z4
40.0
Climb Up
9
Debby Bogaard
102
Z1
T1Z1
Z1
T4Z1
2T5 4Z4
37.0
Team Delfts Bleau
10
Marrit Elsinga
103
Z2
0T0 1Z2
34.0
Team Mountain Network
Jongens U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar. Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 24
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Iggy Stafford
415
Team Mountain Network
2
Ynze Visser
418
3
Mink Eilers
402
Team Delfts Bleau
4
Jasper de Boer
423
Cube Bouldergym
5
Kyan van Haasteren
416
GRIP Nijmegen
6
Gib Goudappel
404
Team Delfts Bleau
7
Paul Brand
413
8
Simon van de Sande
403
Monk Eindhoven
9
Ronin de Vreeze
417
Monk Amsterdam
10
Flemming Shalders
407
Team Fabriek
11
Gijs Kieboom
422
Climb Up
12
Kevin Peeters
419
Monk Rotterdam
13
Merijn Langkamp
411
GRIP Nijmegen
14
Tom Crouwel
409
Climb Up
15
Jan de Munck
412
Kunststof Jeugd
16
Roman Schaekers
406
Climb Up
17
David Klos
420
Top Climbing Twente
18
Youri van der Stap
414
Team Delfts Bleau
19
Eckart Pruijs
421
REVOLT
20
Mick Stringer
410
Team Fabriek
21
IJsbrand Meeter
408
Monk Amsterdam
22
Kamiel Ariëns
405
Team Delfts Bleau
23
Gideon Zuiker
401
GRIP Nijmegen
24
Daan Terng
400
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Iggy Stafford
415
Team Mountain Network
2
Ynze Visser
418
3
Mink Eilers
402
Team Delfts Bleau
4
Jasper de Boer
423
Cube Bouldergym
5
Kyan van Haasteren
416
GRIP Nijmegen
6
Gib Goudappel
404
Team Delfts Bleau
7
Paul Brand
413
8
Simon van de Sande
403
Monk Eindhoven
9
Ronin de Vreeze
417
Monk Amsterdam
10
Flemming Shalders
407
Team Fabriek
11
Gijs Kieboom
422
Climb Up
12
Kevin Peeters
419
Monk Rotterdam
13
Merijn Langkamp
411
GRIP Nijmegen
14
Tom Crouwel
409
Climb Up
15
Jan de Munck
412
Kunststof Jeugd
16
Roman Schaekers
406
Climb Up
17
David Klos
420
Top Climbing Twente
18
Youri van der Stap
414
Team Delfts Bleau
19
Eckart Pruijs
421
REVOLT
20
Mick Stringer
410
Team Fabriek
21
IJsbrand Meeter
408
Monk Amsterdam
22
Kamiel Ariëns
405
Team Delfts Bleau
23
Gideon Zuiker
401
GRIP Nijmegen
24
Daan Terng
400
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Iggy Stafford
415
Team Mountain Network
2
Ynze Visser
418
3
Mink Eilers
402
Team Delfts Bleau
4
Jasper de Boer
423
Cube Bouldergym
5
Kyan van Haasteren
416
GRIP Nijmegen
6
Gib Goudappel
404
Team Delfts Bleau
7
Paul Brand
413
8
Simon van de Sande
403
Monk Eindhoven
9
Ronin de Vreeze
417
Monk Amsterdam
10
Flemming Shalders
407
Team Fabriek
11
Gijs Kieboom
422
Climb Up
12
Kevin Peeters
419
Monk Rotterdam
13
Merijn Langkamp
411
GRIP Nijmegen
14
Tom Crouwel
409
Climb Up
15
Jan de Munck
412
Kunststof Jeugd
16
Roman Schaekers
406
Climb Up
17
David Klos
420
Top Climbing Twente
18
Youri van der Stap
414
Team Delfts Bleau
19
Eckart Pruijs
421
REVOLT
20
Mick Stringer
410
Team Fabriek
21
IJsbrand Meeter
408
Monk Amsterdam
22
Kamiel Ariëns
405
Team Delfts Bleau
23
Gideon Zuiker
401
GRIP Nijmegen
24
Daan Terng
400
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Iggy Stafford
415
Team Mountain Network
2
Ynze Visser
418
3
Mink Eilers
402
Team Delfts Bleau
4
Jasper de Boer
423
Cube Bouldergym
5
Kyan van Haasteren
416
GRIP Nijmegen
6
Gib Goudappel
404
Team Delfts Bleau
7
Paul Brand
413
8
Simon van de Sande
403
Monk Eindhoven
9
Ronin de Vreeze
417
Monk Amsterdam
10
Flemming Shalders
407
Team Fabriek
11
Gijs Kieboom
422
Climb Up
12
Kevin Peeters
419
Monk Rotterdam
13
Merijn Langkamp
411
GRIP Nijmegen
14
Tom Crouwel
409
Climb Up
15
Jan de Munck
412
Kunststof Jeugd
16
Roman Schaekers
406
Climb Up
17
David Klos
420
Top Climbing Twente
18
Youri van der Stap
414
Team Delfts Bleau
19
Eckart Pruijs
421
REVOLT
20
Mick Stringer
410
Team Fabriek
21
IJsbrand Meeter
408
Monk Amsterdam
22
Kamiel Ariëns
405
Team Delfts Bleau
23
Gideon Zuiker
401
GRIP Nijmegen
24
Daan Terng
400
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Iggy Stafford
415
Team Mountain Network
2
Ynze Visser
418
3
Mink Eilers
402
Team Delfts Bleau
4
Jasper de Boer
423
Cube Bouldergym
5
Kyan van Haasteren
416
GRIP Nijmegen
6
Gib Goudappel
404
Team Delfts Bleau
7
Paul Brand
413
8
Simon van de Sande
403
Monk Eindhoven
9
Ronin de Vreeze
417
Monk Amsterdam
10
Flemming Shalders
407
Team Fabriek
11
Gijs Kieboom
422
Climb Up
12
Kevin Peeters
419
Monk Rotterdam
13
Merijn Langkamp
411
GRIP Nijmegen
14
Tom Crouwel
409
Climb Up
15
Jan de Munck
412
Kunststof Jeugd
16
Roman Schaekers
406
Climb Up
17
David Klos
420
Top Climbing Twente
18
Youri van der Stap
414
Team Delfts Bleau
19
Eckart Pruijs
421
REVOLT
20
Mick Stringer
410
Team Fabriek
21
IJsbrand Meeter
408
Monk Amsterdam
22
Kamiel Ariëns
405
Team Delfts Bleau
23
Gideon Zuiker
401
GRIP Nijmegen
24
Daan Terng
400
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Iggy Stafford
415
Team Mountain Network
2
Ynze Visser
418
3
Mink Eilers
402
Team Delfts Bleau
4
Jasper de Boer
423
Cube Bouldergym
5
Kyan van Haasteren
416
GRIP Nijmegen
6
Gib Goudappel
404
Team Delfts Bleau
7
Paul Brand
413
8
Simon van de Sande
403
Monk Eindhoven
9
Ronin de Vreeze
417
Monk Amsterdam
10
Flemming Shalders
407
Team Fabriek
11
Gijs Kieboom
422
Climb Up
12
Kevin Peeters
419
Monk Rotterdam
13
Merijn Langkamp
411
GRIP Nijmegen
14
Tom Crouwel
409
Climb Up
15
Jan de Munck
412
Kunststof Jeugd
16
Roman Schaekers
406
Climb Up
17
David Klos
420
Top Climbing Twente
18
Youri van der Stap
414
Team Delfts Bleau
19
Eckart Pruijs
421
REVOLT
20
Mick Stringer
410
Team Fabriek
21
IJsbrand Meeter
408
Monk Amsterdam
22
Kamiel Ariëns
405
Team Delfts Bleau
23
Gideon Zuiker
401
GRIP Nijmegen
24
Daan Terng
400
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Iggy Stafford
415
Team Mountain Network
2
Ynze Visser
418
3
Mink Eilers
402
Team Delfts Bleau
4
Jasper de Boer
423
Cube Bouldergym
5
Kyan van Haasteren
416
GRIP Nijmegen
6
Gib Goudappel
404
Team Delfts Bleau
7
Paul Brand
413
8
Simon van de Sande
403
Monk Eindhoven
9
Ronin de Vreeze
417
Monk Amsterdam
10
Flemming Shalders
407
Team Fabriek
11
Gijs Kieboom
422
Climb Up
12
Kevin Peeters
419
Monk Rotterdam
13
Merijn Langkamp
411
GRIP Nijmegen
14
Tom Crouwel
409
Climb Up
15
Jan de Munck
412
Kunststof Jeugd
16
Roman Schaekers
406
Climb Up
17
David Klos
420
Top Climbing Twente
18
Youri van der Stap
414
Team Delfts Bleau
19
Eckart Pruijs
421
REVOLT
20
Mick Stringer
410
Team Fabriek
21
IJsbrand Meeter
408
Monk Amsterdam
22
Kamiel Ariëns
405
Team Delfts Bleau
23
Gideon Zuiker
401
GRIP Nijmegen
24
Daan Terng
400
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Iggy Stafford
415
Team Mountain Network
2
Ynze Visser
418
3
Mink Eilers
402
Team Delfts Bleau
4
Jasper de Boer
423
Cube Bouldergym
5
Kyan van Haasteren
416
GRIP Nijmegen
6
Gib Goudappel
404
Team Delfts Bleau
7
Paul Brand
413
8
Simon van de Sande
403
Monk Eindhoven
9
Ronin de Vreeze
417
Monk Amsterdam
10
Flemming Shalders
407
Team Fabriek
11
Gijs Kieboom
422
Climb Up
12
Kevin Peeters
419
Monk Rotterdam
13
Merijn Langkamp
411
GRIP Nijmegen
14
Tom Crouwel
409
Climb Up
15
Jan de Munck
412
Kunststof Jeugd
16
Roman Schaekers
406
Climb Up
17
David Klos
420
Top Climbing Twente
18
Youri van der Stap
414
Team Delfts Bleau
19
Eckart Pruijs
421
REVOLT
20
Mick Stringer
410
Team Fabriek
21
IJsbrand Meeter
408
Monk Amsterdam
22
Kamiel Ariëns
405
Team Delfts Bleau
23
Gideon Zuiker
401
GRIP Nijmegen
24
Daan Terng
400
Publicatie tijd 21-12-2019 19:22
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Paul Brand
413
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
8T10 8Z9
T3Z1
T2Z1
Z1
2T5 3Z3
100.0
2
Eckart Pruijs
421
T5Z1
T1Z1
T3Z3
T2Z1
T1Z1
Z1
Z1
T1Z1
6T13 8Z10
T2Z2
Z3
1T2 2Z5
80.0
REVOLT
3
Kevin Peeters
419
T1Z1
T3Z3
Z2
T1Z1
Z2
T5Z1
T2Z2
5T12 7Z12
T2Z2
1T2 1Z2
65.0
Monk Rotterdam
4
Ynze Visser
418
T2Z1
T1Z1
T2Z2
T4Z2
T2Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
8T15 8Z10
Z4
Z3
0T0 2Z7
55.0
5
Youri van der Stap
414
T1Z1
T2Z2
T1Z1
Z2
T1Z1
Z2
T2Z1
5T7 7Z10
Z3
Z4
0T0 2Z7
51.0
Team Delfts Bleau
6
Merijn Langkamp
411
T3Z3
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T4Z1
Z1
T1Z1
7T13 8Z10
Z1
0T0 1Z1
47.0
GRIP Nijmegen
7
Gijs Kieboom
422
Z1
T2Z1
T4Z1
T5Z1
T4Z1
Z2
T1Z1
5T16 7Z8
43.0
Climb Up
8
Simon van de Sande
403
T1Z1
T2Z2
T2Z1
Z1
Z5
T1Z1
4T6 6Z11
40.0
Monk Eindhoven
9
Gib Goudappel
404
T1Z1
Z1
T4Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
4T7 6Z6
37.0
Team Delfts Bleau
10
David Klos
420
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
4T4 5Z5
34.0
Top Climbing Twente
11
Flemming Shalders
407
T1Z1
T1Z1
Z3
T2Z2
T3Z1
4T7 5Z8
31.0
Team Fabriek
12
Mick Stringer
410
Z4
T2Z1
Z3
Z1
T1Z1
Z1
Z3
T1Z1
3T4 8Z15
28.0
Team Fabriek
13
Daan Terng
400
T1Z1
Z3
Z1
T3Z2
Z1
Z1
T1Z1
3T5 7Z10
26.0
14
Kamiel Ariëns
405
T1Z1
Z2
T1Z1
Z1
T1Z1
3T3 5Z6
24.0
Team Delfts Bleau
15
Mink Eilers
402
T4Z1
Z2
T1Z1
Z4
T3Z2
3T8 5Z10
22.0
Team Delfts Bleau
16
IJsbrand Meeter
408
T2Z1
Z1
Z2
Z3
Z2
T1Z1
2T3 6Z10
20.0
Monk Amsterdam
17
Tom Crouwel
409
T1Z1
Z1
Z2
Z2
T1Z1
2T2 5Z7
18.0
Climb Up
18
Roman Schaekers
406
T1Z1
Z1
Z1
Z1
T2Z2
2T3 5Z6
16.0
Climb Up
19
Gideon Zuiker
401
T1Z1
Z1
Z3
T1Z1
2T2 4Z6
14.0
GRIP Nijmegen
20
Kyan van Haasteren
416
T2Z1
Z1
Z4
T1Z1
2T3 4Z7
12.0
GRIP Nijmegen
21
Ronin de Vreeze
417
T1Z1
Z1
Z5
Z2
1T1 4Z9
10.0
Monk Amsterdam
22
Jan de Munck
412
Z2
Z2
T5Z2
1T5 3Z6
9.0
Kunststof Jeugd
23
Jasper de Boer
423
T2Z2
1T2 1Z2
8.0
Cube Bouldergym
24
Iggy Stafford
415
Z1
Z1
0T0 2Z2
7.0
Team Mountain Network
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Aantal deelnemers: 18
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Luka Kuijper
215
2
Sven van der Heijden
211
Monk Amsterdam
3
Idse de Boer
208
North Bound Climbing
4
Gilles van Kemenade
217
5
Hidde Bakker
206
REVOLT
6
Abel Mensink
209
Team Delfts Bleau
7
Joris Kieboom
203
Climb Up
8
Simon Boes
219
GRIP Nijmegen
9
Thijme Maassen
221
10
Gregor Struwe
220
North Bound Climbing
11
Tycho van der Straaten
204
Ayers Rookies
12
Mischa Radt
218
Team Mountain Network
13
Jaron Stam
205
Team Mountain Network
14
Casper Lensselink
214
North Bound Climbing
15
Teun van der Graaf
213
Monk Eindhoven
16
Sven Goudriaan
212
Team Mountain Network
17
Sem van den Akker
201
Team Kids From The Block
18
Jens de Louw
202
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Luka Kuijper
215
2
Sven van der Heijden
211
Monk Amsterdam
3
Idse de Boer
208
North Bound Climbing
4
Gilles van Kemenade
217
5
Hidde Bakker
206
REVOLT
6
Abel Mensink
209
Team Delfts Bleau
7
Joris Kieboom
203
Climb Up
8
Simon Boes
219
GRIP Nijmegen
9
Thijme Maassen
221
10
Gregor Struwe
220
North Bound Climbing
11
Tycho van der Straaten
204
Ayers Rookies
12
Mischa Radt
218
Team Mountain Network
13
Jaron Stam
205
Team Mountain Network
14
Casper Lensselink
214
North Bound Climbing
15
Teun van der Graaf
213
Monk Eindhoven
16
Sven Goudriaan
212
Team Mountain Network
17
Sem van den Akker
201
Team Kids From The Block
18
Jens de Louw
202
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Luka Kuijper
215
2
Sven van der Heijden
211
Monk Amsterdam
3
Idse de Boer
208
North Bound Climbing
4
Gilles van Kemenade
217
5
Hidde Bakker
206
REVOLT
6
Abel Mensink
209
Team Delfts Bleau
7
Joris Kieboom
203
Climb Up
8
Simon Boes
219
GRIP Nijmegen
9
Thijme Maassen
221
10
Gregor Struwe
220
North Bound Climbing
11
Tycho van der Straaten
204
Ayers Rookies
12
Mischa Radt
218
Team Mountain Network
13
Jaron Stam
205
Team Mountain Network
14
Casper Lensselink
214
North Bound Climbing
15
Teun van der Graaf
213
Monk Eindhoven
16
Sven Goudriaan
212
Team Mountain Network
17
Sem van den Akker
201
Team Kids From The Block
18
Jens de Louw
202
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Luka Kuijper
215
2
Sven van der Heijden
211
Monk Amsterdam
3
Idse de Boer
208
North Bound Climbing
4
Gilles van Kemenade
217
5
Hidde Bakker
206
REVOLT
6
Abel Mensink
209
Team Delfts Bleau
7
Joris Kieboom
203
Climb Up
8
Simon Boes
219
GRIP Nijmegen
9
Thijme Maassen
221
10
Gregor Struwe
220
North Bound Climbing
11
Tycho van der Straaten
204
Ayers Rookies
12
Mischa Radt
218
Team Mountain Network
13
Jaron Stam
205
Team Mountain Network
14
Casper Lensselink
214
North Bound Climbing
15
Teun van der Graaf
213
Monk Eindhoven
16
Sven Goudriaan
212
Team Mountain Network
17
Sem van den Akker
201
Team Kids From The Block
18
Jens de Louw
202
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Luka Kuijper
215
2
Sven van der Heijden
211
Monk Amsterdam
3
Idse de Boer
208
North Bound Climbing
4
Gilles van Kemenade
217
5
Hidde Bakker
206
REVOLT
6
Abel Mensink
209
Team Delfts Bleau
7
Joris Kieboom
203
Climb Up
8
Simon Boes
219
GRIP Nijmegen
9
Thijme Maassen
221
10
Gregor Struwe
220
North Bound Climbing
11
Tycho van der Straaten
204
Ayers Rookies
12
Mischa Radt
218
Team Mountain Network
13
Jaron Stam
205
Team Mountain Network
14
Casper Lensselink
214
North Bound Climbing
15
Teun van der Graaf
213
Monk Eindhoven
16
Sven Goudriaan
212
Team Mountain Network
17
Sem van den Akker
201
Team Kids From The Block
18
Jens de Louw
202
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Luka Kuijper
215
2
Sven van der Heijden
211
Monk Amsterdam
3
Idse de Boer
208
North Bound Climbing
4
Gilles van Kemenade
217
5
Hidde Bakker
206
REVOLT
6
Abel Mensink
209
Team Delfts Bleau
7
Joris Kieboom
203
Climb Up
8
Simon Boes
219
GRIP Nijmegen
9
Thijme Maassen
221
10
Gregor Struwe
220
North Bound Climbing
11
Tycho van der Straaten
204
Ayers Rookies
12
Mischa Radt
218
Team Mountain Network
13
Jaron Stam
205
Team Mountain Network
14
Casper Lensselink
214
North Bound Climbing
15
Teun van der Graaf
213
Monk Eindhoven
16
Sven Goudriaan
212
Team Mountain Network
17
Sem van den Akker
201
Team Kids From The Block
18
Jens de Louw
202
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Luka Kuijper
215
2
Sven van der Heijden
211
Monk Amsterdam
3
Idse de Boer
208
North Bound Climbing
4
Gilles van Kemenade
217
5
Hidde Bakker
206
REVOLT
6
Abel Mensink
209
Team Delfts Bleau
7
Joris Kieboom
203
Climb Up
8
Simon Boes
219
GRIP Nijmegen
9
Thijme Maassen
221
10
Gregor Struwe
220
North Bound Climbing
11
Tycho van der Straaten
204
Ayers Rookies
12
Mischa Radt
218
Team Mountain Network
13
Jaron Stam
205
Team Mountain Network
14
Casper Lensselink
214
North Bound Climbing
15
Teun van der Graaf
213
Monk Eindhoven
16
Sven Goudriaan
212
Team Mountain Network
17
Sem van den Akker
201
Team Kids From The Block
18
Jens de Louw
202
Team Mountain Network
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Luka Kuijper
215
2
Sven van der Heijden
211
Monk Amsterdam
3
Idse de Boer
208
North Bound Climbing
4
Gilles van Kemenade
217
5
Hidde Bakker
206
REVOLT
6
Abel Mensink
209
Team Delfts Bleau
7
Joris Kieboom
203
Climb Up
8
Simon Boes
219
GRIP Nijmegen
9
Thijme Maassen
221
10
Gregor Struwe
220
North Bound Climbing
11
Tycho van der Straaten
204
Ayers Rookies
12
Mischa Radt
218
Team Mountain Network
13
Jaron Stam
205
Team Mountain Network
14
Casper Lensselink
214
North Bound Climbing
15
Teun van der Graaf
213
Monk Eindhoven
16
Sven Goudriaan
212
Team Mountain Network
17
Sem van den Akker
201
Team Kids From The Block
18
Jens de Louw
202
Team Mountain Network
Publicatie tijd 21-12-2019 19:22
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
6
7
8
Totaal
1
2
3
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Mischa Radt
218
T3Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
7T9 8Z9
T1Z1
T1Z1
T2Z1
3T4 3Z3
100.0
Team Mountain Network
2
Jens de Louw
202
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
8T8 8Z8
Z1
T5Z1
T3Z2
2T8 3Z4
80.0
Team Mountain Network
3
Hidde Bakker
206
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
8T9 8Z8
Z1
T2Z2
Z1
1T2 3Z4
65.0
REVOLT
4
Simon Boes
219
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T2Z1
T1Z1
8T10 8Z8
Z1
T6Z4
Z5
1T6 3Z10
55.0
GRIP Nijmegen
5
Gregor Struwe
220
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
7T8 8Z8
Z3
T4Z2
1T4 2Z5
51.0
North Bound Climbing
6
Abel Mensink
209
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
8T11 8Z10
Z1
Z4
0T0 2Z5
47.0
Team Delfts Bleau
7
Sem van den Akker
201
T3Z1
T1Z1
T4Z4
T1Z1
T1Z1
T3Z2
Z1
T1Z1
7T14 8Z12
43.0
Team Kids From The Block
8
Thijme Maassen
221
T1Z1
T1Z1
T2Z2
Z1
T1Z1
T4Z1
T1Z1
6T10 7Z8
40.0
9
Idse de Boer
208
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T2Z1
T2Z2
6T10 6Z9
37.0
North Bound Climbing
10
Tycho van der Straaten
204
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
Z1
Z1
T1Z1
5T6 7Z8
34.0
Ayers Rookies
11
Teun van der Graaf
213
T2Z1
T1Z1
T2Z1
Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
5T7 7Z7
31.0
Monk Eindhoven
12
Joris Kieboom
203
T1Z1
T2Z1
T2Z1
T2Z1
Z2
T2Z1
5T9 6Z7
28.0
Climb Up
13
Casper Lensselink
214
T1Z1
T2Z1
Z1
Z1
T1Z1
3T4 5Z5
26.0
North Bound Climbing
14
Sven Goudriaan
212
T2Z1
T1Z1
Z1
Z1
T4Z1
3T7 5Z5
24.0
Team Mountain Network
15
Luka Kuijper
215
T1Z1
Z1
Z1
Z1
Z1
T1Z1
2T2 6Z6
22.0
16
Sven van der Heijden
211
T1Z1
Z1
Z1
T1Z1
2T2 4Z4
20.0
Monk Amsterdam
17
Gilles van Kemenade
217
T2Z1
Z3
Z1
T4Z1
2T6 4Z6
18.0
18
Jaron Stam
205
T1Z1
Z2
T4Z1
2T5 3Z4
16.0
Team Mountain Network