Lead Serie Noord Oost 1, Sun, 19 Jan 2020 13:00:00 +0100, Mountain Network Noardwand, Leeuwarden
Discipline: Lead
League: Lead Serie Noord/Oost 2020
Status: Processed
Description: De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit één ronde waarin 4 flash routes worden geklommen. Alle categorieën klimmen alle routes toprope.
Bij deze wedstrijd kun je je op 3 niveaus inschrijven:
Start niveau 4 t/m 6a
Mid niveau 5c t/m 6c
Max niveau 6b t/m 7b
De tijden zijn indicatief. Het definitieve tijdschema wordt na de sluiting van de inschrijving gepubliceerd.
Tjjdsschema:
13.00 klimhal open
13.45 sluiting aanmelding deelnemers
13.50 uitleg wedstrijd
14.00 aanvang wedstrijd
17.00 einde wedstrijd met aansluitend prijsuitreiking
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €10,- en kan alleen per pin betaald worden op de wedstrijddag in de betreffende klimhal.
Mocht je nog niet eerder in een Mountain-Network locatie hebben geklommen, vul dan alvast hun aanmeldformulier in op
https://my.mountain-network.eu/aanmelden/aanmelden.php .
Number of competitors: 22
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 22
#
Name
Bib number
Team
1
Marijn Jansen
2
Aage Joppe
3
Fokke Wiersma
BananaBenders
4
Pim Verhoog
5
Joey Klein Koerkamp
TSAC
6
Sander van Straten
7
Frank Stapel
TSAC
8
Sander Jansma
Klimcentrum Bjoeks
9
Joost Sikkema
Yosemite
10
Pieter Reitsma
Team Mountain Network
11
Dim Scheurink
TSAC
12
Femke Lukassen
TSAC
13
GD Runia
14
Daniëlle Kok
Team Mountain Network
15
Lex Bloemers
Yosemite
16
Sharon Nijkamp
Yosemite
17
Ties Siemann
Yosemite
18
Patrick van Lohuizen
19
Nina Schilderman
ES Onsight Klimteam
20
Sabine de Haan
BananaBenders
21
Renske van Dijk
22
Li San Boorsma
ES Onsight Klimteam
#
Name
Bib number
Team
1
Marijn Jansen
2
Aage Joppe
3
Fokke Wiersma
BananaBenders
4
Pim Verhoog
5
Joey Klein Koerkamp
TSAC
6
Sander van Straten
7
Frank Stapel
TSAC
8
Sander Jansma
Klimcentrum Bjoeks
9
Joost Sikkema
Yosemite
10
Pieter Reitsma
Team Mountain Network
11
Dim Scheurink
TSAC
12
Femke Lukassen
TSAC
13
GD Runia
14
Daniëlle Kok
Team Mountain Network
15
Lex Bloemers
Yosemite
16
Sharon Nijkamp
Yosemite
17
Ties Siemann
Yosemite
18
Patrick van Lohuizen
19
Nina Schilderman
ES Onsight Klimteam
20
Sabine de Haan
BananaBenders
21
Renske van Dijk
22
Li San Boorsma
ES Onsight Klimteam
#
Name
Bib number
Team
1
Marijn Jansen
2
Aage Joppe
3
Fokke Wiersma
BananaBenders
4
Pim Verhoog
5
Joey Klein Koerkamp
TSAC
6
Sander van Straten
7
Frank Stapel
TSAC
8
Sander Jansma
Klimcentrum Bjoeks
9
Joost Sikkema
Yosemite
10
Pieter Reitsma
Team Mountain Network
11
Dim Scheurink
TSAC
12
Femke Lukassen
TSAC
13
GD Runia
14
Daniëlle Kok
Team Mountain Network
15
Lex Bloemers
Yosemite
16
Sharon Nijkamp
Yosemite
17
Ties Siemann
Yosemite
18
Patrick van Lohuizen
19
Nina Schilderman
ES Onsight Klimteam
20
Sabine de Haan
BananaBenders
21
Renske van Dijk
22
Li San Boorsma
ES Onsight Klimteam
#
Name
Bib number
Team
1
Marijn Jansen
2
Aage Joppe
3
Fokke Wiersma
BananaBenders
4
Pim Verhoog
5
Joey Klein Koerkamp
TSAC
6
Sander van Straten
7
Frank Stapel
TSAC
8
Sander Jansma
Klimcentrum Bjoeks
9
Joost Sikkema
Yosemite
10
Pieter Reitsma
Team Mountain Network
11
Dim Scheurink
TSAC
12
Femke Lukassen
TSAC
13
GD Runia
14
Daniëlle Kok
Team Mountain Network
15
Lex Bloemers
Yosemite
16
Sharon Nijkamp
Yosemite
17
Ties Siemann
Yosemite
18
Patrick van Lohuizen
19
Nina Schilderman
ES Onsight Klimteam
20
Sabine de Haan
BananaBenders
21
Renske van Dijk
22
Li San Boorsma
ES Onsight Klimteam
Publication time 19-01-2020 17:55
#
Name
Bib number
1
2
3
4
League. Points
Team
1
Marijn Jansen
Top
Top
Top
26
100.0
2
Sander Jansma
Top
Top
Top
24
73.0
Klimcentrum Bjoeks
2
Aage Joppe
Top
Top
Top
24
73.0
4
Frank Stapel
Top
Top
Top
23
55.0
TSAC
5
Joey Klein Koerkamp
Top
Top
Top
21
49.0
TSAC
5
Fokke Wiersma
Top
Top
Top
21
49.0
BananaBenders
7
Daniëlle Kok
Top
Top
Top
9
43.0
Team Mountain Network
8
Pieter Reitsma
Top
Top
36
15
39.0
Team Mountain Network
8
Pim Verhoog
Top
Top
37
12
39.0
10
Sander van Straten
Top
Top
46
9
34.0
11
Sabine de Haan
Top
Top
39
9
31.0
BananaBenders
12
Li San Boorsma
Top
Top
34
10
28.0
ES Onsight Klimteam
13
Dim Scheurink
Top
Top
31
11
26.0
TSAC
14
Femke Lukassen
Top
Top
34
8
24.0
TSAC
15
Joost Sikkema
Top
Top
35
0
22.0
Yosemite
16
Lex Bloemers
Top
Top
26
9
20.0
Yosemite
17
Patrick van Lohuizen
Top
Top
33
DNS
18.0
18
Nina Schilderman
Top
Top
1
1
15.0
ES Onsight Klimteam
18
Ties Siemann
Top
Top
29
DNS
15.0
Yosemite
20
Renske van Dijk
Top
Top
24
DNS
12.0
21
GD Runia
Top
Top
0
0
10.0
22
Sharon Nijkamp
Top
Top
DNS
DNS
9.0
Yosemite
Number of competitors: 16
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 16
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ryanne Bekius
Team Mountain Network
2
Esther Dijkstra
3
Michelle Derks
Yosemite
4
Iris Kranendonk
Yosemite
5
Leoni von Ristok
6
Dorien Hennink
Yosemite
7
Marrit Elsinga
Team Mountain Network
8
Bennie Kalf
Yosemite
9
Maartje Mulder
Yosemite
10
Marije Rolsma
Team Mountain Network
11
Jesper Albers
Yosemite
12
Wybren van der Meer
Team Mountain Network
13
Maike van Aartsen
14
Arne Jan Faas
Yosemite
15
Sebastiaan Nijland
Yosemite
16
Andre De Boer
VerticalLife
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ryanne Bekius
Team Mountain Network
2
Esther Dijkstra
3
Michelle Derks
Yosemite
4
Iris Kranendonk
Yosemite
5
Leoni von Ristok
6
Dorien Hennink
Yosemite
7
Marrit Elsinga
Team Mountain Network
8
Bennie Kalf
Yosemite
9
Maartje Mulder
Yosemite
10
Marije Rolsma
Team Mountain Network
11
Jesper Albers
Yosemite
12
Wybren van der Meer
Team Mountain Network
13
Maike van Aartsen
14
Arne Jan Faas
Yosemite
15
Sebastiaan Nijland
Yosemite
16
Andre De Boer
VerticalLife
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ryanne Bekius
Team Mountain Network
2
Esther Dijkstra
3
Michelle Derks
Yosemite
4
Iris Kranendonk
Yosemite
5
Leoni von Ristok
6
Dorien Hennink
Yosemite
7
Marrit Elsinga
Team Mountain Network
8
Bennie Kalf
Yosemite
9
Maartje Mulder
Yosemite
10
Marije Rolsma
Team Mountain Network
11
Jesper Albers
Yosemite
12
Wybren van der Meer
Team Mountain Network
13
Maike van Aartsen
14
Arne Jan Faas
Yosemite
15
Sebastiaan Nijland
Yosemite
16
Andre De Boer
VerticalLife
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ryanne Bekius
Team Mountain Network
2
Esther Dijkstra
3
Michelle Derks
Yosemite
4
Iris Kranendonk
Yosemite
5
Leoni von Ristok
6
Dorien Hennink
Yosemite
7
Marrit Elsinga
Team Mountain Network
8
Bennie Kalf
Yosemite
9
Maartje Mulder
Yosemite
10
Marije Rolsma
Team Mountain Network
11
Jesper Albers
Yosemite
12
Wybren van der Meer
Team Mountain Network
13
Maike van Aartsen
14
Arne Jan Faas
Yosemite
15
Sebastiaan Nijland
Yosemite
16
Andre De Boer
VerticalLife
Publication time 19-01-2020 17:54
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
League. Points
Team
1
Marrit Elsinga
NED
Top
Top
Top
30
100.0
Team Mountain Network
2
Dorien Hennink
NED
Top
Top
Top
29
80.0
Yosemite
3
Maartje Mulder
NED
Top
Top
30
29
65.0
Yosemite
4
Iris Kranendonk
NED
Top
Top
23
29
53.0
Yosemite
4
Leoni von Ristok
GER
Top
Top
23
29
53.0
6
Andre De Boer
NED
Top
Top
26
21
47.0
VerticalLife
7
Michelle Derks
NED
Top
Top
21
27
43.0
Yosemite
8
Esther Dijkstra
NED
Top
Top
23
21
39.0
8
Maike van Aartsen
NED
Top
Top
25
20
39.0
10
Marije Rolsma
NED
Top
Top
21
25
33.0
Team Mountain Network
10
Sebastiaan Nijland
NED
Top
Top
21
25
33.0
Yosemite
12
Jesper Albers
NED
Top
35
22
26
28.0
Yosemite
13
Arne Jan Faas
NED
Top
Top
16
20
26.0
Yosemite
14
Bennie Kalf
NED
Top
Top
13
19
24.0
Yosemite
15
Ryanne Bekius
NED
Top
33
18
19
22.0
Team Mountain Network
16
Wybren van der Meer
NED
33
33
20
23
20.0
Team Mountain Network
Number of competitors: 10
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 10
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Eddy Elsinga
Team Mountain Network
2
Sem Atsma
3
Laurens Oosting
Yosemite
4
Mirjam van Rodijnen
Yosemite
5
Laurentia Schreuder
6
Minou Schuurman
Yosemite
7
Pytsje van der Hem
Team Mountain Network
8
Bodil Everding
Team Mountain Network
9
Jon van Hoeve
Yosemite
10
Sjûke van der Ploeg
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Eddy Elsinga
Team Mountain Network
2
Sem Atsma
3
Laurens Oosting
Yosemite
4
Mirjam van Rodijnen
Yosemite
5
Laurentia Schreuder
6
Minou Schuurman
Yosemite
7
Pytsje van der Hem
Team Mountain Network
8
Bodil Everding
Team Mountain Network
9
Jon van Hoeve
Yosemite
10
Sjûke van der Ploeg
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Eddy Elsinga
Team Mountain Network
2
Sem Atsma
3
Laurens Oosting
Yosemite
4
Mirjam van Rodijnen
Yosemite
5
Laurentia Schreuder
6
Minou Schuurman
Yosemite
7
Pytsje van der Hem
Team Mountain Network
8
Bodil Everding
Team Mountain Network
9
Jon van Hoeve
Yosemite
10
Sjûke van der Ploeg
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Eddy Elsinga
Team Mountain Network
2
Sem Atsma
3
Laurens Oosting
Yosemite
4
Mirjam van Rodijnen
Yosemite
5
Laurentia Schreuder
6
Minou Schuurman
Yosemite
7
Pytsje van der Hem
Team Mountain Network
8
Bodil Everding
Team Mountain Network
9
Jon van Hoeve
Yosemite
10
Sjûke van der Ploeg
Team Mountain Network
Publication time 19-01-2020 17:54
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
League. Points
Team
1
Jon van Hoeve
NED
Top
Top
Top
34
100.0
Yosemite
2
Sem Atsma
NED
Top
Top
33
Top
80.0
3
Minou Schuurman
NED
Top
Top
Top
31
60.0
Yosemite
3
Sjûke van der Ploeg
NED
Top
Top
Top
31
60.0
Team Mountain Network
5
Pytsje van der Hem
NED
Top
Top
33
33
51.0
Team Mountain Network
6
Laurens Oosting
NED
Top
Top
18
31
45.0
Yosemite
6
Mirjam van Rodijnen
NED
Top
Top
33
22
45.0
Yosemite
8
Bodil Everding
GER
Top
Top
28
23
40.0
Team Mountain Network
9
Laurentia Schreuder
NED
Top
Top
20
23
37.0
10
Eddy Elsinga
NED
22
26
17
15
34.0
Team Mountain Network