NJK LEAD 2021, 25-09-2021 10:00, MN Amsterdam
Discipline: LeadCompetitie:
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Je kunt je plaatsen voor het NJK Lead 2021 via Jeugd Lead 1 JAB en CDE
Tijdschema:
10.00 uur MN Amsterdam open + Isolatie open voor alle categorieën
11.00 uur Sluiting isolatie Jeugd C + B + A
11.15 uur Sluiting Isolatie Meisjes Junioren
11.30 uur Start halve finale
13.30 uur Sluiting isolatie Jongens Junioren
14.00 uur Einde halve finale Jeugd C + B + A
14:06 uur Halve finale Junioren
15.12 uur Einde halve finale Junioren
15.30 uur Uitslag halve finale en isolatie finale open
15.45 uur Isolatie gesloten finalisten
16:15 uur Inlezen finale
16.30 uur Start Finale voor alle categorieën
18.45 uur Einde Finale
19.00 uur Prijsuitreiking
Voor het NJK LEAD 2021 geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- De deelnemer de Nederlandse nationaliteit heeft.
- Dispensatie is mogelijk op basis van het Dispensatieregelement.
Meisjes U14
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Meisjes U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Meisjes U18
Aantal deelnemers: 12
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Belize Derksen | 309 | Team Neoliet | |
Sophie Trenning | 308 | Team Mountain Network | |
Lisa Klem | 307 | Boulderhal de Campus | |
Anya van Essen | 301 | Team Mountain Network | |
Amber Schiffeleers | 300 | TOC Limburg | |
Mara Voorthuis | 306 | Kei Boulderhal | |
Doenja Sinke | 305 | Kei Boulderhal | |
Edith Savenije | 304 | Top-It | |
Sanne Gijselman | 303 | Team Neoliet | |
Liz Buur | 311 | Ayers Rookies | |
Lieke van Gemert | 310 | Team Mountain Network | |
Klaar van den Beuken | 302 | Ayers Rookies |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Klaar van den Beuken | 302 | Ayers Rookies | |
2 | Lisa Klem | 307 | Boulderhal de Campus | |
3 | Amber Schiffeleers | 300 | TOC Limburg | |
4 | Doenja Sinke | 305 | Kei Boulderhal | |
5 | Mara Voorthuis | 306 | Kei Boulderhal | |
6 | Lieke van Gemert | 310 | Team Mountain Network | |
7 | Belize Derksen | 309 | Team Neoliet | |
8 | Sophie Trenning | 308 | Team Mountain Network | |
9 | Anya van Essen | 301 | Team Mountain Network | |
10 | Liz Buur | 311 | Ayers Rookies | |
11 | Edith Savenije | 304 | Top-It | |
12 | Sanne Gijselman | 303 | Team Neoliet |
25-09-2021 18:17
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anya van Essen | 301 | 35 | Top | 100.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Amber Schiffeleers | 300 | Top | 29+ | 80.0 | TOC Limburg | ||
3 | Edith Savenije | 304 | 20 t:2:36 | 26+ | 65.0 | Top-It | ||
4 | Lisa Klem | 307 | 20 t:2:07 | 22+ | 55.0 | Boulderhal de Campus | ||
5 | Doenja Sinke | 305 | 24 | 21+ | 51.0 | Kei Boulderhal | ||
6 | Klaar van den Beuken | 302 | 20 t:2:32 | 21 | 47.0 | Ayers Rookies | ||
7 | Mara Voorthuis | 306 | 20 t:2:43 | 43.0 | Kei Boulderhal | |||
8 | Belize Derksen | 309 | 20 t:3:11 | 40.0 | Team Neoliet | |||
9 | Sanne Gijselman | 303 | 20 t:3:21 | 37.0 | Team Neoliet | |||
10 | Sophie Trenning | 308 | 14+ | 33.0 | Team Mountain Network | |||
10 | Lieke van Gemert | 310 | 14+ | 33.0 | Team Mountain Network | |||
12 | Liz Buur | 311 | 10 | 28.0 | Ayers Rookies |
Meisjes U20
Aantal deelnemers: 6
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Joy Rubingh | 105 | Team Paraklimmers | |
Noreen Lieftinck | 103 | REVOLT | |
Myrthe van de Pol | 100 | Ayers Rookies | |
Freja Smed | 102 | Climb Up | |
Iris van 't Westeinde | 101 | Team Neoliet | |
Demi Veldhuizen | 104 | Team Mountain Network |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 6
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Noreen Lieftinck | 103 | REVOLT | |
2 | Demi Veldhuizen | 104 | Team Mountain Network | |
3 | Freja Smed | 102 | Climb Up | |
4 | Myrthe van de Pol | 100 | Ayers Rookies | |
5 | Joy Rubingh | 105 | Team Paraklimmers | |
6 | Iris van 't Westeinde | 101 | Team Neoliet |
25-09-2021 18:16
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Myrthe van de Pol | 100 | 29+ | 31+ | 100.0 | Ayers Rookies | ||
2 | Freja Smed | 102 | 29+ | 29+ | 80.0 | Climb Up | ||
3 | Iris van 't Westeinde | 101 | 32 | 28 | 65.0 | Team Neoliet | ||
4 | Noreen Lieftinck | 103 | 25+ | 55.0 | REVOLT | |||
5 | Joy Rubingh | 105 | 19+ | 51.0 | Team Paraklimmers | |||
6 | Demi Veldhuizen | 104 | 10 | 47.0 | Team Mountain Network |
Jongens U14
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Jongens U16
De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.Log in om je in te schrijven of meer resultaten te zien.
Jongens U18
Aantal deelnemers: 12
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Stijn van Utteren | 410 | De Broekerberg | |
Tedyano Sordam | 401 | Bruut | |
Thijs Pieters | 400 | Team Neoliet | |
Wouter Muntendam | 409 | Team Neoliet | |
Jesper Landman | 408 | Team Neoliet | |
Steef Broeder | 407 | GRIP Nijmegen | |
Bram Ockeloen | 411 | Team Neoliet | |
David Klos | 406 | Top Climbing Twente | |
Jesse Honkoop | 405 | Team Mountain Network | |
Jayden Stekelenburg | 404 | Climb Up | |
Gideon Zuiker | 403 | GRIP Nijmegen | |
Gijs Kieboom | 402 | Climb Up |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 12
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Bram Ockeloen | 411 | Team Neoliet | |
2 | Thijs Pieters | 400 | Team Neoliet | |
3 | Jesse Honkoop | 405 | Team Mountain Network | |
4 | Jayden Stekelenburg | 404 | Climb Up | |
5 | Tedyano Sordam | 401 | Bruut | |
6 | Steef Broeder | 407 | GRIP Nijmegen | |
7 | Stijn van Utteren | 410 | De Broekerberg | |
8 | Gijs Kieboom | 402 | Climb Up | |
9 | Wouter Muntendam | 409 | Team Neoliet | |
10 | Jesper Landman | 408 | Team Neoliet | |
11 | Gideon Zuiker | 403 | GRIP Nijmegen | |
12 | David Klos | 406 | Top Climbing Twente |
25-09-2021 18:17
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gijs Kieboom | 402 | 29 | 35+ | 100.0 | Climb Up | ||
2 | Jesse Honkoop | 405 | 28+ | 34 | 80.0 | Team Mountain Network | ||
3 | Tedyano Sordam | 401 | 33+ | 33+ | 65.0 | Bruut | ||
4 | Gideon Zuiker | 403 | 22+ | 32 | 55.0 | GRIP Nijmegen | ||
5 | Bram Ockeloen | 411 | 23+ | 27+ | 51.0 | Team Neoliet | ||
6 | Thijs Pieters | 400 | 21.5+ | 27+ | 47.0 | Team Neoliet | ||
7 | Jayden Stekelenburg | 404 | 21+ | 43.0 | Climb Up | |||
8 | David Klos | 406 | 19+ | 40.0 | Top Climbing Twente | |||
9 | Steef Broeder | 407 | 17 | 37.0 | GRIP Nijmegen | |||
10 | Wouter Muntendam | 409 | 11+ | 34.0 | Team Neoliet | |||
11 | Jesper Landman | 408 | 8 | 31.0 | Team Neoliet | |||
12 | Stijn van Utteren | 410 | DNS | 28.0 | De Broekerberg |
Jongens U20
Aantal deelnemers: 11
Naam | Rugnummer | Team | Opm. | Ins# |
---|---|---|---|---|
Leto Cavé | 209 | Team Mountain Network | Disp | |
Mischa Radt | 210 | Team Mountain Network | Disp | |
Timon Vos | 204 | |||
Joris Kieboom | 208 | Climb Up | ||
Merijn Langkamp | 206 | GRIP Nijmegen | ||
Iwan Pasveer | 202 | Team Mountain Network | ||
Paul Brand | 201 | T.N.T. Climbing | ||
Jens de Louw | 200 | Team Mountain Network | ||
Tom Crouwel | 207 | Climb Up | ||
Idse de Boer | 203 | North Bound Climbing | ||
Eckart Pruijs | 205 | Boulderhal de Campus |
Ronde: 1/2 Finale Aantal deelnemers: 11
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Merijn Langkamp | 206 | GRIP Nijmegen | |
2 | Eckart Pruijs | 205 | Boulderhal de Campus | |
3 | Timon Vos | 204 | ||
4 | Joris Kieboom | 208 | Climb Up | |
5 | Jens de Louw | 200 | Team Mountain Network | |
6 | Idse de Boer | 203 | North Bound Climbing | |
7 | Paul Brand | 201 | T.N.T. Climbing | |
8 | Leto Cavé | 209 | Team Mountain Network | |
9 | Tom Crouwel | 207 | Climb Up | |
10 | Iwan Pasveer | 202 | Team Mountain Network | |
11 | Mischa Radt | 210 | Team Mountain Network |
25-09-2021 18:26
# | Naam | Rugnummer | 1 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mischa Radt | 210 | 34 | 34+ | 100.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Leto Cavé | 209 | 31+ | 34+ | 80.0 | Team Mountain Network | ||
3 | Paul Brand | 201 | 36 | 32+ | 65.0 | T.N.T. Climbing | ||
4 | Jens de Louw | 200 | 30+ | 30+ | 55.0 | Team Mountain Network | ||
5 | Iwan Pasveer | 202 | 30 | 23+ | 51.0 | Team Mountain Network | ||
6 | Eckart Pruijs | 205 | 22+ | 47.0 | Boulderhal de Campus | |||
7 | Joris Kieboom | 208 | 19+ | 40.0 | Climb Up | |||
7 | Merijn Langkamp | 206 | 19+ | 40.0 | GRIP Nijmegen | |||
7 | Idse de Boer | 203 | 19+ | 40.0 | North Bound Climbing | |||
10 | Timon Vos | 204 | 14+ | 33.0 | ||||
10 | Tom Crouwel | 207 | 14+ | 33.0 | Climb Up |