Jeugd Boulder 3 U20 & U18 , Sun, 21 Jan 2024 10:00:00 +0100, Radium Boulders, Maastricht
Discipline: Boulder
League: 2024 JEUGD BOULDER U20-U18
Status: Processed
Description:
Deelnemers kunnen niet parkeren op het terrein. Er zijn een
aantal grote (betaalde) parkeerplekken bij de Baby Dump, Parking Fort Willemweg
en bij de Kwantum.
Wedstrijdinformatie:
Let op! De informatie wanneer je kan inschrijven staat hieronder vermeld per categorie!
De kwalificatieronde is een flash-formaat en bestaande uit twee parcoursen (A en B) van elk drie boulders per parcours.
De finale is een onsight-format van vier boulders in één parcours, met een vast quotum van zes deelnemers. En een totale inleestijd van 8 minuten.
Voor elke boulder krijg je 4 minuten klimtijd. En elk parcours wordt in een treintjes geklommen, met 15 seconden voorbereidingstijd. Dus je hebt maximaal 4 minuten om een boulder te toppen + 15 seconden om je voor te bereiden. En daarna heb je dezelfde tijd (4 minuut en 15 seconden) om te rusten. Na de laatste boulders ben je klaar met je parcours. Je hebt recht op minimaal 30 minuten rust als je aan het tweede parcours begint.
Het wedstrijdgebied wordt uitsluitend toegankelijk voor deelnemers en de toegewezen coaches. Coaches dienen zich via het WAS aan te melden voor het einde van de inschrijfdatum. Elke deelnemer heeft recht op één coach.
De kwalificatievideo's komen uiterlijk de dag voor de wedstrijd online op het YouTube kanaal van de Nationale Competitie. Wil je direct op de hoogte gehouden worden abonneer je op het kanaal en zet de notificatie aan.
Leeftijdscategorieën: U18 [Geboortejaar 2007 en 2008] en U20 [Geboortejaar 2005 en 2006] . Jongens en Meisjes vormen per leeftijdscategorie een eigen wedstrijdcategorie, in totaal zijn er 4 wedstrijdcategorieën.
Tijdschema (definitief 18/1 om 11:35).
Kwalificatierondes:
0Minimaal 30 minuten voor aanvang van de door jouw eerst te klimmen boulder (1 of 4), dien je aan te melden door het aftekenen van de startlijst en het ophalen van je rugnummer!
09:00 uur Hal + aanmelding open
10:00 uur Start kwalificatie categorie Meisjes U18 13:49 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes U18
13:53 uur Start kwalificatie categorie Meisjes U20 17:26 uur Einde kwalificatie categorie Meisjes U20
11:00 uur Start kwalificatie categorie Jongens U18 14:45 uur Einde kwalificatie categorie Jongens U18
14:57 uur Start kwalificatie categorie Jongens U20 17:05 uur Einde kwalificatie categorie Jongens U20
Finales: 17:41 uur Sluiting Isolatie alle categorieën
19:00 uur Presensatie + inlezen alle categorieën 19:12 uur Start finale U18 vervolgd door U20 20:40 uur Prijsuitreiking
Kan je door uitzonderlijke omstandigheden niet op tijd komen, bel dan naar 0348 484 076
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat: - De deelnemers lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC. - De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt. - De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement. Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €20,- en dient bij inschrijving te worden voldaan middels een iDeal betaling. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2024. Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport .
Maximum amount of participants: 45
Vanaf 11-12-2023: inschrijving open voor de beste 35 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 02-01-2024: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 35 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 06-01-2024: inschrijving open voor iedereen.
Number of competitors: 21
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 21
Time (Indicative)
#
Name
Bib number
Team
10:00
1
Esmee Bonsen
1
TOC Limburg
10:04
2
Mia Franken
2
Energiehaven
10:08
3
Esther van den Brom
4
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
10:12
4
Lara Mars
5
Energiehaven
10:17
5
Milou Klinkenbijl
6
Monk Eindhoven
10:21
6
Philomijn Sinke
7
Kei Boulderhal
10:25
7
Tess van Altena
8
Kei Boulderhal
10:29
8
Aimée Hof
9
Top Climbing Twente
10:34
9
Merel Pasman
10
Team Mountain Network
10:38
10
Yara Meye
11
Climb Up
10:42
11
Laurien Smeets
12
Team Mountain Network
10:46
12
Hannah Plomp
13
Team Mountain Network
10:51
13
Milou van Oort
14
Team Delfts Bleau
10:55
14
Robine Falcone
15
Impact
10:59
15
Lianne Briaire
16
Team Delfts Bleau
11:03
16
Femke de Vuijst
17
Team Mountain Network
11:08
17
Ophelia Kuiter
19
Team Fabriek
11:12
18
Julia Lyngvi
20
Team Mountain Network
11:16
19
Cleo Huis in ‘t Veld
21
School of Rock
11:20
20
Saskia van der Lubbe
22
Team Delfts Bleau
11:25
21
Yara van Winden
23
Team Delfts Bleau
#
Name
Bib number
Team
1
Esmee Bonsen
1
TOC Limburg
2
Mia Franken
2
Energiehaven
3
Esther van den Brom
4
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
4
Lara Mars
5
Energiehaven
5
Milou Klinkenbijl
6
Monk Eindhoven
6
Philomijn Sinke
7
Kei Boulderhal
7
Tess van Altena
8
Kei Boulderhal
8
Aimée Hof
9
Top Climbing Twente
9
Merel Pasman
10
Team Mountain Network
10
Yara Meye
11
Climb Up
11
Laurien Smeets
12
Team Mountain Network
12
Hannah Plomp
13
Team Mountain Network
13
Milou van Oort
14
Team Delfts Bleau
14
Robine Falcone
15
Impact
15
Lianne Briaire
16
Team Delfts Bleau
16
Femke de Vuijst
17
Team Mountain Network
17
Ophelia Kuiter
19
Team Fabriek
18
Julia Lyngvi
20
Team Mountain Network
19
Cleo Huis in ‘t Veld
21
School of Rock
20
Saskia van der Lubbe
22
Team Delfts Bleau
21
Yara van Winden
23
Team Delfts Bleau
#
Name
Bib number
Team
1
Esmee Bonsen
1
TOC Limburg
2
Mia Franken
2
Energiehaven
3
Esther van den Brom
4
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
4
Lara Mars
5
Energiehaven
5
Milou Klinkenbijl
6
Monk Eindhoven
6
Philomijn Sinke
7
Kei Boulderhal
7
Tess van Altena
8
Kei Boulderhal
8
Aimée Hof
9
Top Climbing Twente
9
Merel Pasman
10
Team Mountain Network
10
Yara Meye
11
Climb Up
11
Laurien Smeets
12
Team Mountain Network
12
Hannah Plomp
13
Team Mountain Network
13
Milou van Oort
14
Team Delfts Bleau
14
Robine Falcone
15
Impact
15
Lianne Briaire
16
Team Delfts Bleau
16
Femke de Vuijst
17
Team Mountain Network
17
Ophelia Kuiter
19
Team Fabriek
18
Julia Lyngvi
20
Team Mountain Network
19
Cleo Huis in ‘t Veld
21
School of Rock
20
Saskia van der Lubbe
22
Team Delfts Bleau
21
Yara van Winden
23
Team Delfts Bleau
Time (Indicative)
#
Name
Bib number
Team
11:55
1
Esmee Bonsen
1
TOC Limburg
11:59
2
Mia Franken
2
Energiehaven
12:03
3
Esther van den Brom
4
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
12:07
4
Lara Mars
5
Energiehaven
12:12
5
Milou Klinkenbijl
6
Monk Eindhoven
12:16
6
Philomijn Sinke
7
Kei Boulderhal
12:20
7
Tess van Altena
8
Kei Boulderhal
12:24
8
Aimée Hof
9
Top Climbing Twente
12:29
9
Merel Pasman
10
Team Mountain Network
12:33
10
Yara Meye
11
Climb Up
12:37
11
Laurien Smeets
12
Team Mountain Network
12:41
12
Hannah Plomp
13
Team Mountain Network
12:46
13
Milou van Oort
14
Team Delfts Bleau
12:50
14
Robine Falcone
15
Impact
12:54
15
Lianne Briaire
16
Team Delfts Bleau
12:58
16
Femke de Vuijst
17
Team Mountain Network
13:03
17
Ophelia Kuiter
19
Team Fabriek
13:07
18
Julia Lyngvi
20
Team Mountain Network
13:11
19
Cleo Huis in ‘t Veld
21
School of Rock
13:15
20
Saskia van der Lubbe
22
Team Delfts Bleau
13:20
21
Yara van Winden
23
Team Delfts Bleau
#
Name
Bib number
Team
1
Esmee Bonsen
1
TOC Limburg
2
Mia Franken
2
Energiehaven
3
Esther van den Brom
4
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
4
Lara Mars
5
Energiehaven
5
Milou Klinkenbijl
6
Monk Eindhoven
6
Philomijn Sinke
7
Kei Boulderhal
7
Tess van Altena
8
Kei Boulderhal
8
Aimée Hof
9
Top Climbing Twente
9
Merel Pasman
10
Team Mountain Network
10
Yara Meye
11
Climb Up
11
Laurien Smeets
12
Team Mountain Network
12
Hannah Plomp
13
Team Mountain Network
13
Milou van Oort
14
Team Delfts Bleau
14
Robine Falcone
15
Impact
15
Lianne Briaire
16
Team Delfts Bleau
16
Femke de Vuijst
17
Team Mountain Network
17
Ophelia Kuiter
19
Team Fabriek
18
Julia Lyngvi
20
Team Mountain Network
19
Cleo Huis in ‘t Veld
21
School of Rock
20
Saskia van der Lubbe
22
Team Delfts Bleau
21
Yara van Winden
23
Team Delfts Bleau
#
Name
Bib number
Team
1
Esmee Bonsen
1
TOC Limburg
2
Mia Franken
2
Energiehaven
3
Esther van den Brom
4
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
4
Lara Mars
5
Energiehaven
5
Milou Klinkenbijl
6
Monk Eindhoven
6
Philomijn Sinke
7
Kei Boulderhal
7
Tess van Altena
8
Kei Boulderhal
8
Aimée Hof
9
Top Climbing Twente
9
Merel Pasman
10
Team Mountain Network
10
Yara Meye
11
Climb Up
11
Laurien Smeets
12
Team Mountain Network
12
Hannah Plomp
13
Team Mountain Network
13
Milou van Oort
14
Team Delfts Bleau
14
Robine Falcone
15
Impact
15
Lianne Briaire
16
Team Delfts Bleau
16
Femke de Vuijst
17
Team Mountain Network
17
Ophelia Kuiter
19
Team Fabriek
18
Julia Lyngvi
20
Team Mountain Network
19
Cleo Huis in ‘t Veld
21
School of Rock
20
Saskia van der Lubbe
22
Team Delfts Bleau
21
Yara van Winden
23
Team Delfts Bleau
Publication time 21-01-2024 20:50
#
Name
Bib number
1
2
3
4
5
6
Total
1
2
3
4
Total
League. Points
Team
1
Esmee Bonsen
1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T4 4Z4
T3Z3
T4Z2
T2Z1
T9Z9
4T18 4Z15
1000.0
TOC Limburg
2
Milou van Oort
14
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
5T6 5Z6
T2Z2
T2Z2
T1Z1
Z6
3T5 4Z11
805.0
Team Delfts Bleau
3
Yara Meye
11
T1Z1
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T7 6Z7
T1Z1
T2Z1
T2Z1
Z9
3T5 4Z12
690.0
Climb Up
4
Tess van Altena
8
T2Z2
Z4
T1Z1
T1Z1
Z6
T1Z1
4T5 6Z15
T2Z2
T3Z2
T1Z1
Z2
3T6 4Z7
610.0
Kei Boulderhal
5
Robine Falcone
15
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T4 4Z4
T8Z8
T1Z1
T3Z3
Z4
3T12 4Z16
545.0
Impact
6
Julia Lyngvi
20
T1Z1
T1Z1
T1Z1
3T3 3Z3
T6Z6
T5Z5
Z9
2T11 3Z20
495.0
Team Mountain Network
7
Femke de Vuijst
17
T1Z1
T3Z3
T1Z1
3T5 3Z5
455.0
Team Mountain Network
8
Cleo Huis in ‘t Veld
21
T4Z4
T1Z1
T1Z1
3T6 3Z6
398.0
School of Rock
8
Saskia van der Lubbe
22
T4Z4
T1Z1
T1Z1
3T6 3Z6
398.0
Team Delfts Bleau
10
Laurien Smeets
12
T5Z5
T1Z1
T1Z1
3T7 3Z7
350.0
Team Mountain Network
11
Aimée Hof
9
T1Z1
Z5
Z2
T1Z1
2T2 4Z9
325.0
Top Climbing Twente
12
Ophelia Kuiter
19
T2Z2
Z3
Z1
T1Z1
2T3 4Z7
300.0
Team Fabriek
13
Lianne Briaire
16
T1Z1
Z3
T1Z1
2T2 3Z5
280.0
Team Delfts Bleau
14
Hannah Plomp
13
Z12
T1Z1
T1Z1
2T2 3Z14
260.0
Team Mountain Network
15
Yara van Winden
23
T2Z2
T1Z1
2T3 2Z3
240.0
Team Delfts Bleau
16
Milou Klinkenbijl
6
T3Z2
T1Z1
2T4 2Z3
220.0
Monk Eindhoven
17
Merel Pasman
10
T4Z4
T3Z3
2T7 2Z7
205.0
Team Mountain Network
18
Philomijn Sinke
7
T10Z10
T1Z1
2T11 2Z11
185.0
Kei Boulderhal
19
Esther van den Brom
4
Z10
T1Z1
1T1 2Z11
170.0
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
20
Mia Franken
2
T1Z1
1T1 1Z1
150.0
Energiehaven
20
Lara Mars
5
T1Z1
1T1 1Z1
150.0
Energiehaven
Maximum amount of participants: 25
Vanaf 11-12-2023: inschrijving open voor de beste 15 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 02-01-2024: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 15 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 06-01-2024: inschrijving open voor iedereen.
Number of competitors: 19
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 19
Time (Indicative)
#
Name
Bib number
Team
13:54
1
Vera Wijnands
31
Monk Eindhoven
13:58
2
Jytte Oerlemans
32
Team Kids From The Block
14:02
3
Loeta Aarden
33
Monk Amsterdam
14:06
4
Pippa van Wees
34
Monk Amsterdam
14:11
5
Zoeteke Vliek
35
Climb Up
14:15
6
Doenja Sinke
36
Kei Boulderhal
14:19
7
Louise Janssen-Boudon
37
De Boulder Beestjes
14:23
8
Belize Derksen
38
Team Kids From The Block
14:28
9
Fiona Mulder
39
Krachtstof Jeugd
14:32
10
Laura Brink
40
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
14:36
11
Isa Wolf
41
Team Fabriek
14:40
12
Bente Schiffeleers
43
TOC Limburg
14:45
13
Evy Loef
44
Team Delfts Bleau
14:49
14
Sara Slootweg
45
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
14:53
15
Frederique Kerstens
46
Team Fabriek
14:57
16
Loïsa van Laarhoven
47
15:02
17
Evi Creyghton
48
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15:06
18
Femke de Klerk
49
Bruut
15:10
19
Norah Arnold
50
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Team
1
Vera Wijnands
31
Monk Eindhoven
2
Jytte Oerlemans
32
Team Kids From The Block
3
Loeta Aarden
33
Monk Amsterdam
4
Pippa van Wees
34
Monk Amsterdam
5
Zoeteke Vliek
35
Climb Up
6
Doenja Sinke
36
Kei Boulderhal
7
Louise Janssen-Boudon
37
De Boulder Beestjes
8
Belize Derksen
38
Team Kids From The Block
9
Fiona Mulder
39
Krachtstof Jeugd
10
Laura Brink
40
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
11
Isa Wolf
41
Team Fabriek
12
Bente Schiffeleers
43
TOC Limburg
13
Evy Loef
44
Team Delfts Bleau
14
Sara Slootweg
45
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15
Frederique Kerstens
46
Team Fabriek
16
Loïsa van Laarhoven
47
17
Evi Creyghton
48
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
18
Femke de Klerk
49
Bruut
19
Norah Arnold
50
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Team
1
Vera Wijnands
31
Monk Eindhoven
2
Jytte Oerlemans
32
Team Kids From The Block
3
Loeta Aarden
33
Monk Amsterdam
4
Pippa van Wees
34
Monk Amsterdam
5
Zoeteke Vliek
35
Climb Up
6
Doenja Sinke
36
Kei Boulderhal
7
Louise Janssen-Boudon
37
De Boulder Beestjes
8
Belize Derksen
38
Team Kids From The Block
9
Fiona Mulder
39
Krachtstof Jeugd
10
Laura Brink
40
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
11
Isa Wolf
41
Team Fabriek
12
Bente Schiffeleers
43
TOC Limburg
13
Evy Loef
44
Team Delfts Bleau
14
Sara Slootweg
45
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15
Frederique Kerstens
46
Team Fabriek
16
Loïsa van Laarhoven
47
17
Evi Creyghton
48
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
18
Femke de Klerk
49
Bruut
19
Norah Arnold
50
Team Mountain Network
Time (Indicative)
#
Name
Bib number
Team
15:40
1
Vera Wijnands
31
Monk Eindhoven
15:44
2
Jytte Oerlemans
32
Team Kids From The Block
15:48
3
Loeta Aarden
33
Monk Amsterdam
15:52
4
Pippa van Wees
34
Monk Amsterdam
15:57
5
Zoeteke Vliek
35
Climb Up
16:01
6
Doenja Sinke
36
Kei Boulderhal
16:05
7
Louise Janssen-Boudon
37
De Boulder Beestjes
16:09
8
Belize Derksen
38
Team Kids From The Block
16:14
9
Fiona Mulder
39
Krachtstof Jeugd
16:18
10
Laura Brink
40
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
16:22
11
Isa Wolf
41
Team Fabriek
16:26
12
Bente Schiffeleers
43
TOC Limburg
16:31
13
Evy Loef
44
Team Delfts Bleau
16:35
14
Sara Slootweg
45
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
16:39
15
Frederique Kerstens
46
Team Fabriek
16:43
16
Loïsa van Laarhoven
47
16:48
17
Evi Creyghton
48
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
16:52
18
Femke de Klerk
49
Bruut
16:56
19
Norah Arnold
50
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Team
1
Vera Wijnands
31
Monk Eindhoven
2
Jytte Oerlemans
32
Team Kids From The Block
3
Loeta Aarden
33
Monk Amsterdam
4
Pippa van Wees
34
Monk Amsterdam
5
Zoeteke Vliek
35
Climb Up
6
Doenja Sinke
36
Kei Boulderhal
7
Louise Janssen-Boudon
37
De Boulder Beestjes
8
Belize Derksen
38
Team Kids From The Block
9
Fiona Mulder
39
Krachtstof Jeugd
10
Laura Brink
40
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
11
Isa Wolf
41
Team Fabriek
12
Bente Schiffeleers
43
TOC Limburg
13
Evy Loef
44
Team Delfts Bleau
14
Sara Slootweg
45
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15
Frederique Kerstens
46
Team Fabriek
16
Loïsa van Laarhoven
47
17
Evi Creyghton
48
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
18
Femke de Klerk
49
Bruut
19
Norah Arnold
50
Team Mountain Network
#
Name
Bib number
Team
1
Vera Wijnands
31
Monk Eindhoven
2
Jytte Oerlemans
32
Team Kids From The Block
3
Loeta Aarden
33
Monk Amsterdam
4
Pippa van Wees
34
Monk Amsterdam
5
Zoeteke Vliek
35
Climb Up
6
Doenja Sinke
36
Kei Boulderhal
7
Louise Janssen-Boudon
37
De Boulder Beestjes
8
Belize Derksen
38
Team Kids From The Block
9
Fiona Mulder
39
Krachtstof Jeugd
10
Laura Brink
40
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
11
Isa Wolf
41
Team Fabriek
12
Bente Schiffeleers
43
TOC Limburg
13
Evy Loef
44
Team Delfts Bleau
14
Sara Slootweg
45
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15
Frederique Kerstens
46
Team Fabriek
16
Loïsa van Laarhoven
47
17
Evi Creyghton
48
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
18
Femke de Klerk
49
Bruut
19
Norah Arnold
50
Team Mountain Network
Publication time 21-01-2024 20:50
#
Name
Bib number
1
2
3
4
5
6
Total
1
2
3
4
Total
League. Points
Team
1
Doenja Sinke
36
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T6Z6
T1Z1
6T11 6Z11
T2Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T5 4Z5
1000.0
Kei Boulderhal
2
Frederique Kerstens
46
T1Z1
Z5
T2Z2
T1Z1
Z10
T1Z1
4T5 6Z20
T1Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
3T3 4Z4
805.0
Team Fabriek
3
Bente Schiffeleers
43
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
5T7 5Z7
T3Z3
T3Z2
Z1
T2Z2
3T8 4Z8
690.0
TOC Limburg
4
Zoeteke Vliek
35
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z10
T1Z1
4T4 5Z14
T6Z6
T1Z1
Z5
Z5
2T7 4Z17
610.0
Climb Up
5
Isa Wolf
41
T1Z1
T3Z3
T1Z1
T4Z4
T1Z1
5T10 5Z10
T6Z6
T3Z2
Z1
Z3
2T9 4Z12
545.0
Team Fabriek
6
Evi Creyghton
48
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
4T4 4Z4
T1Z1
1T1 1Z1
495.0
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
7
Evy Loef
44
T3Z3
T1Z1
T1Z1
3T5 3Z5
455.0
Team Delfts Bleau
8
Pippa van Wees
34
T4Z4
T1Z1
T1Z1
3T6 3Z6
415.0
Monk Amsterdam
9
Loeta Aarden
33
T2Z2
Z1
T1Z1
2T3 3Z4
365.0
Monk Amsterdam
9
Sara Slootweg
45
T2Z2
Z1
T1Z1
2T3 3Z4
365.0
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
11
Loïsa van Laarhoven
47
T4Z4
Z1
T2Z2
2T6 3Z7
325.0
12
Norah Arnold
50
T3Z3
T1Z1
2T4 2Z4
300.0
Team Mountain Network
13
Jytte Oerlemans
32
T8Z8
T1Z1
2T9 2Z9
280.0
Team Kids From The Block
14
Laura Brink
40
Z4
T1Z1
1T1 2Z5
260.0
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15
Vera Wijnands
31
T1Z1
1T1 1Z1
222.0
Monk Eindhoven
15
Femke de Klerk
49
T1Z1
1T1 1Z1
222.0
Bruut
15
Belize Derksen
38
T1Z1
1T1 1Z1
222.0
Team Kids From The Block
18
Louise Janssen-Boudon
37
T2Z1
1T2 1Z1
185.0
De Boulder Beestjes
19
Fiona Mulder
39
T2Z2
1T2 1Z2
170.0
Krachtstof Jeugd
Maximum amount of participants: 45
Vanaf 11-12-2023: inschrijving open voor de beste 35 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 02-01-2024: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 35 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 06-01-2024: inschrijving open voor iedereen.
Number of competitors: 41
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 41
Time (Indicative)
#
Name
Bib number
Nat.
Team
11:00
1
Pim Kamstra
61
Team Mountain Network
11:04
2
Jasper van Gelder
62
Team Neoliet
11:08
3
Olaf Dool
63
Team Delfts Bleau
11:12
4
Bouwe Visschedijk
64
Impact
11:17
5
Roko Sipsma
65
Monk Amsterdam
11:21
6
Sven de Vente
66
Team Mountain Network
11:25
7
Jelle Pieters
67
School of Rock
11:29
8
Oscar Muis
68
GRIP Nijmegen
11:34
9
Sivan Karens
69
Kei Boulderhal
11:38
10
Raff Sprokkereef
71
Team Mountain Network
11:42
11
Tom Frakking
72
School of Rock
11:46
12
Maarten Kuhlmann
73
11:51
13
Gijs van der Heijden
75
Monk Rotterdam
11:55
14
Thijn van Dongen
77
Energiehaven
11:59
15
Nathan Honkoop
78
Team Mountain Network
12:03
16
Tom Spek
79
School of Rock
12:08
17
Wouter Bok
80
Graviton Bouldergym
12:12
18
Martijn Mulder
81
Bossche Boulders
12:16
19
Auryn Ramer
82
Team Mountain Network
12:20
20
Pieter-Christiaan Vermeulen
83
Zuidhaven
12:25
21
Sepp ter Beke
84
Monk Eindhoven
12:29
22
Tobias Nijsten
86
Radium Boulders
12:33
23
Maxim van de Weerdt
87
Team Mountain Network
12:37
Break
12:54
24
Noah de Reijke
88
Energiehaven
12:59
25
Finn van Bakel
89
Monk Eindhoven
13:03
26
Silas Grimme
90
Team Mountain Network
13:07
27
Tim Bruns
91
Graviton Bouldergym
13:11
28
Tyler Brandt
92
Team Delfts Bleau
13:16
29
Robin Reijnders
93
Radium Boulders
13:20
30
Diesel Elzenaar
94
Team Delfts Bleau
13:24
31
Olivier de Jong
95
Team Mountain Network
13:28
32
Boyt Duiverman
96
Monk Rotterdam
13:33
33
Frank Wijnands
97
13:37
34
Jorn Smulders
98
Team Kids From The Block
13:41
35
Constantijn van Schaik
99
GRIP Nijmegen
13:45
36
Finn van den Elst
100
Top Climbing Twente
13:50
37
Twan Heuff
101
Monk Amsterdam
13:54
38
Casper Kilsdonk
102
Bruut
13:58
39
Elisey Hudym
103
Team Mountain Network
14:02
40
Storm de Berg
104
Team Kids From The Block
14:07
41
Scott Bouwman
105
Monk Rotterdam
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Pim Kamstra
61
Team Mountain Network
2
Jasper van Gelder
62
Team Neoliet
3
Olaf Dool
63
Team Delfts Bleau
4
Bouwe Visschedijk
64
Impact
5
Roko Sipsma
65
Monk Amsterdam
6
Sven de Vente
66
Team Mountain Network
7
Jelle Pieters
67
School of Rock
8
Oscar Muis
68
GRIP Nijmegen
9
Sivan Karens
69
Kei Boulderhal
10
Raff Sprokkereef
71
Team Mountain Network
11
Tom Frakking
72
School of Rock
12
Maarten Kuhlmann
73
13
Gijs van der Heijden
75
Monk Rotterdam
14
Thijn van Dongen
77
Energiehaven
15
Nathan Honkoop
78
Team Mountain Network
16
Tom Spek
79
School of Rock
17
Wouter Bok
80
Graviton Bouldergym
18
Martijn Mulder
81
Bossche Boulders
19
Auryn Ramer
82
Team Mountain Network
20
Pieter-Christiaan Vermeulen
83
Zuidhaven
21
Sepp ter Beke
84
Monk Eindhoven
22
Tobias Nijsten
86
Radium Boulders
23
Maxim van de Weerdt
87
Team Mountain Network
24
Noah de Reijke
88
Energiehaven
25
Finn van Bakel
89
Monk Eindhoven
26
Silas Grimme
90
Team Mountain Network
27
Tim Bruns
91
Graviton Bouldergym
28
Tyler Brandt
92
Team Delfts Bleau
29
Robin Reijnders
93
Radium Boulders
30
Diesel Elzenaar
94
Team Delfts Bleau
31
Olivier de Jong
95
Team Mountain Network
32
Boyt Duiverman
96
Monk Rotterdam
33
Frank Wijnands
97
34
Jorn Smulders
98
Team Kids From The Block
35
Constantijn van Schaik
99
GRIP Nijmegen
36
Finn van den Elst
100
Top Climbing Twente
37
Twan Heuff
101
Monk Amsterdam
38
Casper Kilsdonk
102
Bruut
39
Elisey Hudym
103
Team Mountain Network
40
Storm de Berg
104
Team Kids From The Block
41
Scott Bouwman
105
Monk Rotterdam
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Pim Kamstra
61
Team Mountain Network
2
Jasper van Gelder
62
Team Neoliet
3
Olaf Dool
63
Team Delfts Bleau
4
Bouwe Visschedijk
64
Impact
5
Roko Sipsma
65
Monk Amsterdam
6
Sven de Vente
66
Team Mountain Network
7
Jelle Pieters
67
School of Rock
8
Oscar Muis
68
GRIP Nijmegen
9
Sivan Karens
69
Kei Boulderhal
10
Raff Sprokkereef
71
Team Mountain Network
11
Tom Frakking
72
School of Rock
12
Maarten Kuhlmann
73
13
Gijs van der Heijden
75
Monk Rotterdam
14
Thijn van Dongen
77
Energiehaven
15
Nathan Honkoop
78
Team Mountain Network
16
Tom Spek
79
School of Rock
17
Wouter Bok
80
Graviton Bouldergym
18
Martijn Mulder
81
Bossche Boulders
19
Auryn Ramer
82
Team Mountain Network
20
Pieter-Christiaan Vermeulen
83
Zuidhaven
21
Sepp ter Beke
84
Monk Eindhoven
22
Tobias Nijsten
86
Radium Boulders
23
Maxim van de Weerdt
87
Team Mountain Network
24
Noah de Reijke
88
Energiehaven
25
Finn van Bakel
89
Monk Eindhoven
26
Silas Grimme
90
Team Mountain Network
27
Tim Bruns
91
Graviton Bouldergym
28
Tyler Brandt
92
Team Delfts Bleau
29
Robin Reijnders
93
Radium Boulders
30
Diesel Elzenaar
94
Team Delfts Bleau
31
Olivier de Jong
95
Team Mountain Network
32
Boyt Duiverman
96
Monk Rotterdam
33
Frank Wijnands
97
34
Jorn Smulders
98
Team Kids From The Block
35
Constantijn van Schaik
99
GRIP Nijmegen
36
Finn van den Elst
100
Top Climbing Twente
37
Twan Heuff
101
Monk Amsterdam
38
Casper Kilsdonk
102
Bruut
39
Elisey Hudym
103
Team Mountain Network
40
Storm de Berg
104
Team Kids From The Block
41
Scott Bouwman
105
Monk Rotterdam
Time (Indicative)
#
Name
Bib number
Nat.
Team
11:00
1
Pim Kamstra
61
Team Mountain Network
11:04
2
Jasper van Gelder
62
Team Neoliet
11:08
3
Olaf Dool
63
Team Delfts Bleau
11:12
4
Bouwe Visschedijk
64
Impact
11:17
5
Roko Sipsma
65
Monk Amsterdam
11:21
6
Sven de Vente
66
Team Mountain Network
11:25
7
Jelle Pieters
67
School of Rock
11:29
8
Oscar Muis
68
GRIP Nijmegen
11:34
9
Sivan Karens
69
Kei Boulderhal
11:38
10
Raff Sprokkereef
71
Team Mountain Network
11:42
11
Tom Frakking
72
School of Rock
11:46
12
Maarten Kuhlmann
73
11:51
13
Gijs van der Heijden
75
Monk Rotterdam
11:55
14
Thijn van Dongen
77
Energiehaven
11:59
15
Nathan Honkoop
78
Team Mountain Network
12:03
16
Tom Spek
79
School of Rock
12:08
17
Wouter Bok
80
Graviton Bouldergym
12:12
18
Martijn Mulder
81
Bossche Boulders
12:16
19
Auryn Ramer
82
Team Mountain Network
12:20
20
Pieter-Christiaan Vermeulen
83
Zuidhaven
12:25
21
Sepp ter Beke
84
Monk Eindhoven
12:29
22
Tobias Nijsten
86
Radium Boulders
12:33
23
Maxim van de Weerdt
87
Team Mountain Network
12:37
Break
12:54
24
Noah de Reijke
88
Energiehaven
12:59
25
Finn van Bakel
89
Monk Eindhoven
13:03
26
Silas Grimme
90
Team Mountain Network
13:07
27
Tim Bruns
91
Graviton Bouldergym
13:11
28
Tyler Brandt
92
Team Delfts Bleau
13:16
29
Robin Reijnders
93
Radium Boulders
13:20
30
Diesel Elzenaar
94
Team Delfts Bleau
13:24
31
Olivier de Jong
95
Team Mountain Network
13:28
32
Boyt Duiverman
96
Monk Rotterdam
13:33
33
Frank Wijnands
97
13:37
34
Jorn Smulders
98
Team Kids From The Block
13:41
35
Constantijn van Schaik
99
GRIP Nijmegen
13:45
36
Finn van den Elst
100
Top Climbing Twente
13:50
37
Twan Heuff
101
Monk Amsterdam
13:54
38
Casper Kilsdonk
102
Bruut
13:58
39
Elisey Hudym
103
Team Mountain Network
14:02
40
Storm de Berg
104
Team Kids From The Block
14:07
41
Scott Bouwman
105
Monk Rotterdam
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Pim Kamstra
61
Team Mountain Network
2
Jasper van Gelder
62
Team Neoliet
3
Olaf Dool
63
Team Delfts Bleau
4
Bouwe Visschedijk
64
Impact
5
Roko Sipsma
65
Monk Amsterdam
6
Sven de Vente
66
Team Mountain Network
7
Jelle Pieters
67
School of Rock
8
Oscar Muis
68
GRIP Nijmegen
9
Sivan Karens
69
Kei Boulderhal
10
Raff Sprokkereef
71
Team Mountain Network
11
Tom Frakking
72
School of Rock
12
Maarten Kuhlmann
73
13
Gijs van der Heijden
75
Monk Rotterdam
14
Thijn van Dongen
77
Energiehaven
15
Nathan Honkoop
78
Team Mountain Network
16
Tom Spek
79
School of Rock
17
Wouter Bok
80
Graviton Bouldergym
18
Martijn Mulder
81
Bossche Boulders
19
Auryn Ramer
82
Team Mountain Network
20
Pieter-Christiaan Vermeulen
83
Zuidhaven
21
Sepp ter Beke
84
Monk Eindhoven
22
Tobias Nijsten
86
Radium Boulders
23
Maxim van de Weerdt
87
Team Mountain Network
24
Noah de Reijke
88
Energiehaven
25
Finn van Bakel
89
Monk Eindhoven
26
Silas Grimme
90
Team Mountain Network
27
Tim Bruns
91
Graviton Bouldergym
28
Tyler Brandt
92
Team Delfts Bleau
29
Robin Reijnders
93
Radium Boulders
30
Diesel Elzenaar
94
Team Delfts Bleau
31
Olivier de Jong
95
Team Mountain Network
32
Boyt Duiverman
96
Monk Rotterdam
33
Frank Wijnands
97
34
Jorn Smulders
98
Team Kids From The Block
35
Constantijn van Schaik
99
GRIP Nijmegen
36
Finn van den Elst
100
Top Climbing Twente
37
Twan Heuff
101
Monk Amsterdam
38
Casper Kilsdonk
102
Bruut
39
Elisey Hudym
103
Team Mountain Network
40
Storm de Berg
104
Team Kids From The Block
41
Scott Bouwman
105
Monk Rotterdam
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Pim Kamstra
61
Team Mountain Network
2
Jasper van Gelder
62
Team Neoliet
3
Olaf Dool
63
Team Delfts Bleau
4
Bouwe Visschedijk
64
Impact
5
Roko Sipsma
65
Monk Amsterdam
6
Sven de Vente
66
Team Mountain Network
7
Jelle Pieters
67
School of Rock
8
Oscar Muis
68
GRIP Nijmegen
9
Sivan Karens
69
Kei Boulderhal
10
Raff Sprokkereef
71
Team Mountain Network
11
Tom Frakking
72
School of Rock
12
Maarten Kuhlmann
73
13
Gijs van der Heijden
75
Monk Rotterdam
14
Thijn van Dongen
77
Energiehaven
15
Nathan Honkoop
78
Team Mountain Network
16
Tom Spek
79
School of Rock
17
Wouter Bok
80
Graviton Bouldergym
18
Martijn Mulder
81
Bossche Boulders
19
Auryn Ramer
82
Team Mountain Network
20
Pieter-Christiaan Vermeulen
83
Zuidhaven
21
Sepp ter Beke
84
Monk Eindhoven
22
Tobias Nijsten
86
Radium Boulders
23
Maxim van de Weerdt
87
Team Mountain Network
24
Noah de Reijke
88
Energiehaven
25
Finn van Bakel
89
Monk Eindhoven
26
Silas Grimme
90
Team Mountain Network
27
Tim Bruns
91
Graviton Bouldergym
28
Tyler Brandt
92
Team Delfts Bleau
29
Robin Reijnders
93
Radium Boulders
30
Diesel Elzenaar
94
Team Delfts Bleau
31
Olivier de Jong
95
Team Mountain Network
32
Boyt Duiverman
96
Monk Rotterdam
33
Frank Wijnands
97
34
Jorn Smulders
98
Team Kids From The Block
35
Constantijn van Schaik
99
GRIP Nijmegen
36
Finn van den Elst
100
Top Climbing Twente
37
Twan Heuff
101
Monk Amsterdam
38
Casper Kilsdonk
102
Bruut
39
Elisey Hudym
103
Team Mountain Network
40
Storm de Berg
104
Team Kids From The Block
41
Scott Bouwman
105
Monk Rotterdam
Publication time 21-01-2024 20:50
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
5
6
Total
1
2
3
4
Total
League. Points
Team
1
Twan Heuff
101
NED
Z1
T1Z1
T2Z2
Z2
T3Z3
T2Z1
4T8 6Z10
Z1
0T0 1Z1
1000.0
Monk Amsterdam
2
Maarten Kuhlmann
73
NED
T2Z2
Z1
T1Z1
T2Z1
3T5 4Z5
Z1
0T0 1Z1
805.0
3
Auryn Ramer
82
NED
T3Z3
T5Z3
Z4
T1Z1
3T9 4Z11
Z3
0T0 1Z3
690.0
Team Mountain Network
4
Jasper van Gelder
62
NED
T2Z2
T2Z1
Z1
T2Z1
3T6 4Z5
Z5
0T0 1Z5
610.0
Team Neoliet
5
Bouwe Visschedijk
64
NED
Z3
T5Z5
Z3
T1Z1
T3Z3
T2Z1
4T11 6Z16
0T0 0Z0
545.0
Impact
6
Tom Frakking
72
NED
T6Z6
T2Z2
Z1
T2Z1
3T10 4Z10
0T0 0Z0
495.0
School of Rock
7
Diesel Elzenaar
94
NED
T6Z6
T2Z1
T3Z1
Z3
3T11 4Z11
455.0
Team Delfts Bleau
8
Nathan Honkoop
78
NED
T4Z4
T1Z1
T2Z1
3T7 3Z6
415.0
Team Mountain Network
9
Roko Sipsma
65
NED
Z1
T1Z1
Z3
Z1
T1Z1
2T2 5Z7
380.0
Monk Amsterdam
10
Raff Sprokkereef
71
NED
Z4
T6Z6
Z2
T1Z1
Z1
2T7 5Z14
350.0
Team Mountain Network
11
Sivan Karens
69
NED
T2Z2
T3Z1
Z1
Z1
2T5 4Z5
325.0
Kei Boulderhal
12
Jelle Pieters
67
NED
T3Z3
Z1
T2Z1
Z3
2T5 4Z8
300.0
School of Rock
13
Thijn van Dongen
77
NED
T6Z6
T4Z2
Z3
Z3
2T10 4Z14
280.0
Energiehaven
14
Olaf Dool
63
NED
T1Z1
Z2
T1Z1
2T2 3Z4
260.0
Team Delfts Bleau
15
Tom Spek
79
NED
Z10
T1Z1
T2Z2
2T3 3Z13
240.0
School of Rock
16
Storm de Berg
104
NED
T3Z3
Z1
T1Z1
2T4 3Z5
220.0
Team Kids From The Block
17
Noah de Reijke
88
NED
T3Z3
T1Z1
Z2
2T4 3Z6
205.0
Energiehaven
18
Finn van den Elst
100
NED
T4Z4
T1Z1
Z3
2T5 3Z8
185.0
Top Climbing Twente
19
Elisey Hudym
103
UKR
T2Z2
Z6
T3Z1
2T5 3Z9
170.0
Team Mountain Network
20
Finn van Bakel
89
NED
T3Z3
Z2
Z1
Z1
1T3 4Z7
155.0
Monk Eindhoven
21
Wouter Bok
80
NED
Z10
T3Z2
Z1
Z2
1T3 4Z15
145.0
Graviton Bouldergym
22
Pim Kamstra
61
NED
T5Z5
Z4
Z3
Z1
1T5 4Z13
130.0
Team Mountain Network
23
Tim Bruns
91
NED
T6Z6
Z1
Z1
Z2
1T6 4Z10
120.0
Graviton Bouldergym
24
Constantijn van Schaik
99
NED
Z1
Z3
T1Z1
1T1 3Z5
105.0
GRIP Nijmegen
25
Silas Grimme
90
NED
T2Z2
Z1
Z1
1T2 3Z4
95.0
Team Mountain Network
26
Jorn Smulders
98
NED
T8Z8
Z6
Z6
1T8 3Z20
84.0
Team Kids From The Block
27
Oscar Muis
68
NED
Z1
T2Z2
1T2 2Z3
73.0
GRIP Nijmegen
28
Boyt Duiverman
96
NED
T2Z2
Z3
1T2 2Z5
63.0
Monk Rotterdam
29
Olivier de Jong
95
NED
T8Z8
Z1
1T8 2Z9
56.0
Team Mountain Network
30
Frank Wijnands
97
NED
T7Z3
1T7 1Z3
48.0
31
Tyler Brandt
92
NED
Z4
Z1
Z1
Z4
0T0 4Z10
42.0
Team Delfts Bleau
32
Maxim van de Weerdt
87
NED
Z1
Z2
Z1
0T0 3Z4
37.0
Team Mountain Network
33
Martijn Mulder
81
NED
Z3
Z1
Z1
0T0 3Z5
33.0
Bossche Boulders
34
Sven de Vente
66
NED
Z5
Z1
Z1
0T0 3Z7
30.0
Team Mountain Network
35
Casper Kilsdonk
102
NED
Z12
Z1
Z5
0T0 3Z18
27.0
Bruut
36
Pieter-Christiaan Vermeulen
83
NED
Z1
Z1
0T0 2Z2
24.0
Zuidhaven
37
Robin Reijnders
93
NED
Z5
Z7
0T0 2Z12
21.0
Radium Boulders
38
Gijs van der Heijden
75
NED
Z2
0T0 1Z2
19.0
Monk Rotterdam
39
Sepp ter Beke
84
NED
0T0 0Z0
15.0
Monk Eindhoven
39
Scott Bouwman
105
NED
0T0 0Z0
15.0
Monk Rotterdam
39
Tobias Nijsten
86
NED
0T0 0Z0
15.0
Radium Boulders
Maximum amount of participants: 25
Vanaf 11-12-2023: inschrijving open voor de beste 15 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 02-01-2024: inschrijving open voor nieuwe deelnemers en de beste 15 van Jeugd Boulder 2 U20 & U18 .
Vanaf 06-01-2024: inschrijving open voor iedereen.
Number of competitors: 26
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 26
Time (Indicative)
#
Name
Bib number
Nat.
Team
14:57
1
Jochem Kissels
111
TOC Limburg
15:01
2
Jayden Stekelenburg
112
Climb Up
15:05
3
Pelle van Oosterhout
113
Team Wildflower
15:09
4
Jesper Landman
114
Team Neoliet
15:14
5
Quinn Klaassen
115
Team Mountain Network
15:18
6
Mischa Rodenburg
116
Team Mountain Network
15:22
7
Iker van Raaij
117
Team Delfts Bleau
15:26
8
Thijs Pieters
118
School of Rock
15:31
9
Mick Broeks
119
Team Fabriek
15:35
10
Nout Zanders
120
Climb Up
15:39
11
Simon Kunneman
121
GRIP Nijmegen
15:43
12
Yannis Lemmen
122
Team Fabriek
15:48
13
King Jorna
123
15:52
14
Ties Verhoeven
124
Team Neoliet
15:56
15
Jip Molenaar
125
Team Delfts Bleau
16:00
16
Pelle Vonk
126
De Boulder Beestjes
16:05
17
Boris van Asselt
127
Team Kids From The Block
16:09
18
Jitse Remes
128
The Island
16:13
19
Lucas Altink
129
GRIP Nijmegen
16:17
20
Simon Jamnig
130
16:22
21
Joah Koerts
131
Team Kids From The Block
16:26
22
Thijs van Roermund
132
BAZ
16:30
23
David Meester
133
Energiehaven
16:34
24
Jesse Honkoop
134
Team Mountain Network
16:39
25
Ties Petersen
135
Monk Eindhoven
16:43
26
Joris Muis
136
GRIP Nijmegen
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jochem Kissels
111
TOC Limburg
2
Jayden Stekelenburg
112
Climb Up
3
Pelle van Oosterhout
113
Team Wildflower
4
Jesper Landman
114
Team Neoliet
5
Quinn Klaassen
115
Team Mountain Network
6
Mischa Rodenburg
116
Team Mountain Network
7
Iker van Raaij
117
Team Delfts Bleau
8
Thijs Pieters
118
School of Rock
9
Mick Broeks
119
Team Fabriek
10
Nout Zanders
120
Climb Up
11
Simon Kunneman
121
GRIP Nijmegen
12
Yannis Lemmen
122
Team Fabriek
13
King Jorna
123
14
Ties Verhoeven
124
Team Neoliet
15
Jip Molenaar
125
Team Delfts Bleau
16
Pelle Vonk
126
De Boulder Beestjes
17
Boris van Asselt
127
Team Kids From The Block
18
Jitse Remes
128
The Island
19
Lucas Altink
129
GRIP Nijmegen
20
Simon Jamnig
130
21
Joah Koerts
131
Team Kids From The Block
22
Thijs van Roermund
132
BAZ
23
David Meester
133
Energiehaven
24
Jesse Honkoop
134
Team Mountain Network
25
Ties Petersen
135
Monk Eindhoven
26
Joris Muis
136
GRIP Nijmegen
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jochem Kissels
111
TOC Limburg
2
Jayden Stekelenburg
112
Climb Up
3
Pelle van Oosterhout
113
Team Wildflower
4
Jesper Landman
114
Team Neoliet
5
Quinn Klaassen
115
Team Mountain Network
6
Mischa Rodenburg
116
Team Mountain Network
7
Iker van Raaij
117
Team Delfts Bleau
8
Thijs Pieters
118
School of Rock
9
Mick Broeks
119
Team Fabriek
10
Nout Zanders
120
Climb Up
11
Simon Kunneman
121
GRIP Nijmegen
12
Yannis Lemmen
122
Team Fabriek
13
King Jorna
123
14
Ties Verhoeven
124
Team Neoliet
15
Jip Molenaar
125
Team Delfts Bleau
16
Pelle Vonk
126
De Boulder Beestjes
17
Boris van Asselt
127
Team Kids From The Block
18
Jitse Remes
128
The Island
19
Lucas Altink
129
GRIP Nijmegen
20
Simon Jamnig
130
21
Joah Koerts
131
Team Kids From The Block
22
Thijs van Roermund
132
BAZ
23
David Meester
133
Energiehaven
24
Jesse Honkoop
134
Team Mountain Network
25
Ties Petersen
135
Monk Eindhoven
26
Joris Muis
136
GRIP Nijmegen
Time (Indicative)
#
Name
Bib number
Nat.
Team
14:57
1
Jochem Kissels
111
TOC Limburg
15:01
2
Jayden Stekelenburg
112
Climb Up
15:05
3
Pelle van Oosterhout
113
Team Wildflower
15:09
4
Jesper Landman
114
Team Neoliet
15:14
5
Quinn Klaassen
115
Team Mountain Network
15:18
6
Mischa Rodenburg
116
Team Mountain Network
15:22
7
Iker van Raaij
117
Team Delfts Bleau
15:26
8
Thijs Pieters
118
School of Rock
15:31
9
Mick Broeks
119
Team Fabriek
15:35
10
Nout Zanders
120
Climb Up
15:39
11
Simon Kunneman
121
GRIP Nijmegen
15:43
12
Yannis Lemmen
122
Team Fabriek
15:48
13
King Jorna
123
15:52
14
Ties Verhoeven
124
Team Neoliet
15:56
15
Jip Molenaar
125
Team Delfts Bleau
16:00
16
Pelle Vonk
126
De Boulder Beestjes
16:05
17
Boris van Asselt
127
Team Kids From The Block
16:09
18
Jitse Remes
128
The Island
16:13
19
Lucas Altink
129
GRIP Nijmegen
16:17
20
Simon Jamnig
130
16:22
21
Joah Koerts
131
Team Kids From The Block
16:26
22
Thijs van Roermund
132
BAZ
16:30
23
David Meester
133
Energiehaven
16:34
24
Jesse Honkoop
134
Team Mountain Network
16:39
25
Ties Petersen
135
Monk Eindhoven
16:43
26
Joris Muis
136
GRIP Nijmegen
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jochem Kissels
111
TOC Limburg
2
Jayden Stekelenburg
112
Climb Up
3
Pelle van Oosterhout
113
Team Wildflower
4
Jesper Landman
114
Team Neoliet
5
Quinn Klaassen
115
Team Mountain Network
6
Mischa Rodenburg
116
Team Mountain Network
7
Iker van Raaij
117
Team Delfts Bleau
8
Thijs Pieters
118
School of Rock
9
Mick Broeks
119
Team Fabriek
10
Nout Zanders
120
Climb Up
11
Simon Kunneman
121
GRIP Nijmegen
12
Yannis Lemmen
122
Team Fabriek
13
King Jorna
123
14
Ties Verhoeven
124
Team Neoliet
15
Jip Molenaar
125
Team Delfts Bleau
16
Pelle Vonk
126
De Boulder Beestjes
17
Boris van Asselt
127
Team Kids From The Block
18
Jitse Remes
128
The Island
19
Lucas Altink
129
GRIP Nijmegen
20
Simon Jamnig
130
21
Joah Koerts
131
Team Kids From The Block
22
Thijs van Roermund
132
BAZ
23
David Meester
133
Energiehaven
24
Jesse Honkoop
134
Team Mountain Network
25
Ties Petersen
135
Monk Eindhoven
26
Joris Muis
136
GRIP Nijmegen
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Jochem Kissels
111
TOC Limburg
2
Jayden Stekelenburg
112
Climb Up
3
Pelle van Oosterhout
113
Team Wildflower
4
Jesper Landman
114
Team Neoliet
5
Quinn Klaassen
115
Team Mountain Network
6
Mischa Rodenburg
116
Team Mountain Network
7
Iker van Raaij
117
Team Delfts Bleau
8
Thijs Pieters
118
School of Rock
9
Mick Broeks
119
Team Fabriek
10
Nout Zanders
120
Climb Up
11
Simon Kunneman
121
GRIP Nijmegen
12
Yannis Lemmen
122
Team Fabriek
13
King Jorna
123
14
Ties Verhoeven
124
Team Neoliet
15
Jip Molenaar
125
Team Delfts Bleau
16
Pelle Vonk
126
De Boulder Beestjes
17
Boris van Asselt
127
Team Kids From The Block
18
Jitse Remes
128
The Island
19
Lucas Altink
129
GRIP Nijmegen
20
Simon Jamnig
130
21
Joah Koerts
131
Team Kids From The Block
22
Thijs van Roermund
132
BAZ
23
David Meester
133
Energiehaven
24
Jesse Honkoop
134
Team Mountain Network
25
Ties Petersen
135
Monk Eindhoven
26
Joris Muis
136
GRIP Nijmegen
Publication time 21-01-2024 20:50
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
5
6
Total
1
2
3
4
Total
League. Points
Team
1
Jitse Remes
128
BEL
T1Z1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
6T7 6Z6
T10Z10
T2Z2
T1Z1
T1Z1
4T14 4Z14
1000.0
The Island
2
Jesper Landman
114
NED
T1Z1
T2Z2
Z1
T1Z1
T2Z2
Z3
4T6 6Z10
Z1
Z5
0T0 2Z6
805.0
Team Neoliet
3
Yannis Lemmen
122
NED
Z4
T6Z6
T5Z2
T4Z3
T1Z1
Z1
4T16 6Z17
Z5
Z3
0T0 2Z8
690.0
Team Fabriek
4
Thijs Pieters
118
NED
Z1
T2Z2
T2Z1
Z1
T2Z2
T1Z1
4T7 6Z8
Z1
0T0 1Z1
610.0
School of Rock
5
Jesse Honkoop
134
NED
Z3
T2Z2
T1Z1
T3Z2
T1Z1
T1Z1
5T8 6Z10
Z5
0T0 1Z5
545.0
Team Mountain Network
6
Jayden Stekelenburg
112
NED
T2Z1
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
5T6 6Z6
Z7
0T0 1Z7
495.0
Climb Up
7
Boris van Asselt
127
NED
Z2
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
Z2
3T3 6Z8
455.0
Team Kids From The Block
8
Simon Jamnig
130
NED
Z2
T2Z2
T3Z3
Z1
T5Z3
3T10 5Z11
415.0
9
Ties Verhoeven
124
NED
T1Z1
Z1
T1Z1
T2Z1
3T4 4Z4
380.0
Team Neoliet
10
Mick Broeks
119
NED
T6Z6
T1Z1
Z2
T1Z1
3T8 4Z10
350.0
Team Fabriek
11
Iker van Raaij
117
NED
T3Z1
T3Z1
T2Z1
3T8 3Z3
325.0
Team Delfts Bleau
12
Lucas Altink
129
NED
Z3
T6Z6
Z1
Z4
T3Z3
Z2
2T9 6Z19
300.0
GRIP Nijmegen
13
Jochem Kissels
111
NED
Z1
T2Z2
Z3
Z1
T2Z2
2T4 5Z9
280.0
TOC Limburg
14
Ties Petersen
135
NED
Z2
T7Z7
Z2
T1Z1
Z2
2T8 5Z14
260.0
Monk Eindhoven
15
Jip Molenaar
125
NED
T2Z2
T2Z2
Z1
Z1
2T4 4Z6
240.0
Team Delfts Bleau
16
Mischa Rodenburg
116
NED
T4Z4
Z1
Z1
T1Z1
2T5 4Z7
220.0
Team Mountain Network
17
Nout Zanders
120
NED
T4Z4
Z3
Z2
T2Z1
2T6 4Z10
195.0
Climb Up
17
Joris Muis
136
NED
T4Z4
Z1
Z4
T2Z1
2T6 4Z10
195.0
GRIP Nijmegen
19
Pelle Vonk
126
NED
T6Z6
Z1
Z1
T2Z1
2T8 4Z9
170.0
De Boulder Beestjes
20
Simon Kunneman
121
NED
T3Z3
Z1
Z4
T5Z4
2T8 4Z12
155.0
GRIP Nijmegen
21
Quinn Klaassen
115
NED
T4Z4
Z1
Z1
Z7
Z1
1T4 5Z14
145.0
Team Mountain Network
22
Thijs van Roermund
132
NED
T3Z3
Z1
Z2
Z1
1T3 4Z7
130.0
BAZ
23
King Jorna
123
NED
T4Z4
Z1
Z2
Z2
1T4 4Z9
120.0
24
Joah Koerts
131
NED
T3Z3
Z3
Z3
1T3 3Z9
105.0
Team Kids From The Block
25
Pelle van Oosterhout
113
NED
Z1
Z1
T4Z3
1T4 3Z5
95.0
Team Wildflower
26
David Meester
133
NED
Z2
DNS
Z6
0T0 2Z8
84.0
Energiehaven
Team Results
#
Team
Total
1
Team Mountain Network
2950.0
2
Team Delfts Bleau
2698.0
3
Team Fabriek
2690.0
4
Monk Amsterdam
2160.0
5
Kei Boulderhal
2120.0
6
Climb Up
1990.0
7
TOC Limburg
1970.0
8
School of Rock
1803.0
9
Team Neoliet
1795.0
10
Team Kids From The Block
1282.0
11
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
1120.0
12
Impact
1090.0
13
The Island
1000.0
14
Monk Eindhoven
872.0
15
Energiehaven
869.0
16
GRIP Nijmegen
650.0
17
Top Climbing Twente
510.0
18
De Boulder Beestjes
355.0
19
Graviton Bouldergym
265.0
20
Bruut
249.0
21
Krachtstof Jeugd
170.0
22
BAZ
130.0
23
Monk Rotterdam
97.0
24
Team Wildflower
95.0
25
Radium Boulders
36.0
26
Bossche Boulders
33.0
27
Zuidhaven
24.0