Boulder 1, Sat, 14 Oct 2023 11:00:00 +0200, Monk Hilversum
Discipline: Boulder
League: 2024 BOULDER
Status: Processed
Description:
De live score kan je beter volgen op onze
eventpagina .
Wedstrijd Informatie:
De kwalificatieronde is in flash-formaat en bestaande uit twee parcours (A en B) van elk drie boulders per parcours. De definitieve starttijden van route 1 en 4 (de eerste route parcour A en B) staan vermeld in het het WAS onder startlijst.
Minimaal 30 minuten voor aanvang van de door jouw eerst te klimmen boulder (1 of 4), dien je aan te melden door het ophalen van je rugnummer en het aftekenen van de startlijst.
De finale is in onsight-format van vier boulders in een parcour, met een vast quotum van zes deelnemers. Er wordt geklommen in twee wedstrijdcategorieën; Heren en Dames.
De kwalificatievideo's komen uiterlijk de dag voor de wedstrijd online op het YouTube kanaal van de Nationale Competitie. Wil je direct op de hoogte gehouden worden abonneer je op het kanaal en zet de notificatie aan. Let op de boulders worden op kleur geklommen!Definitieve tijdschema: HEREN 9:30u Briefing heren 10:00u
Boulderhal geopend + aanmelding
open
11:00u Start Kwalificatie Heren
15:36u
Einde kwalificatie Heren
DAMES
15:3 0u Briefing Dames 16:00u
Start Kwalificatie Dames
18:00u
Einde kwalificatie Dames
FINALE 18:00u Isolatie geopend Finalisten 18:15u
Isolatie gesloten Finalisten
19:15u Presentatie en
observatie 19:30u
Start finale 21:20u
Einde finale
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat: - De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC. - De deelnemer over een toepasselijke verzekering beschikt. - De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het Nationale Wedstrijd Reglement van toepassing is.
- Dispensatie is mogelijk volgens het Dispensatie reglement .
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt voor alle deelnemers €20,00,-. Minimum leeftijd voor deelname: vanaf geboortejaar 2008. Deze wedstrijd valt onder wedstrijd seizoen 2024. Op de hoogte blijven van het laatste wedstrijdnieuws? Meld je aan voor de nieuwsbrief wedstrijdsport .
Number of competitors: 19
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 19
Time (Indicative)
#
Name
Bib number
Team
16:00
1
Frederique Kerstens
3
Team Fabriek
16:04
2
Jaden Tjon
9
Team Kids From The Block
16:08
3
Tessa Robichon
5
Team Mountain Network
16:12
4
Yara Meye
2
Climb Up
16:17
5
Ophelia Kuiter
16
Team Fabriek
16:21
6
Tiba Vroom
15
Team Wildflower
16:25
7
Klaar van den Beuken
12
Ayers Rookies
16:29
8
Ysa Rakestraw
18
Monk Eindhoven
16:34
9
Doenja Sinke
11
Kei Boulderhal
16:38
10
Evy Loef
7
Team Delfts Bleau
16:42
11
Kirsten Rietveld
17
16:46
12
Evi Creyghton
19
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
16:51
13
Bente Schiffeleers
8
TOC Limburg
16:55
14
Amber Schiffeleers
1
IVY Climbing
16:59
15
Sanne Gijselman
6
Bossche Boulders
17:03
16
Lisa Klem
20
Boulderhal de Campus
17:08
17
Pleun Frank
13
17:12
18
Fiene Buitinga
4
Boulderhal de Campus
17:16
19
Elja Leijenhorst
10
#
Name
Bib number
Team
1
Frederique Kerstens
3
Team Fabriek
2
Jaden Tjon
9
Team Kids From The Block
3
Tessa Robichon
5
Team Mountain Network
4
Yara Meye
2
Climb Up
5
Ophelia Kuiter
16
Team Fabriek
6
Tiba Vroom
15
Team Wildflower
7
Klaar van den Beuken
12
Ayers Rookies
8
Ysa Rakestraw
18
Monk Eindhoven
9
Doenja Sinke
11
Kei Boulderhal
10
Evy Loef
7
Team Delfts Bleau
11
Kirsten Rietveld
17
12
Evi Creyghton
19
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
13
Bente Schiffeleers
8
TOC Limburg
14
Amber Schiffeleers
1
IVY Climbing
15
Sanne Gijselman
6
Bossche Boulders
16
Lisa Klem
20
Boulderhal de Campus
17
Pleun Frank
13
18
Fiene Buitinga
4
Boulderhal de Campus
19
Elja Leijenhorst
10
#
Name
Bib number
Team
1
Frederique Kerstens
3
Team Fabriek
2
Jaden Tjon
9
Team Kids From The Block
3
Tessa Robichon
5
Team Mountain Network
4
Yara Meye
2
Climb Up
5
Ophelia Kuiter
16
Team Fabriek
6
Tiba Vroom
15
Team Wildflower
7
Klaar van den Beuken
12
Ayers Rookies
8
Ysa Rakestraw
18
Monk Eindhoven
9
Doenja Sinke
11
Kei Boulderhal
10
Evy Loef
7
Team Delfts Bleau
11
Kirsten Rietveld
17
12
Evi Creyghton
19
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
13
Bente Schiffeleers
8
TOC Limburg
14
Amber Schiffeleers
1
IVY Climbing
15
Sanne Gijselman
6
Bossche Boulders
16
Lisa Klem
20
Boulderhal de Campus
17
Pleun Frank
13
18
Fiene Buitinga
4
Boulderhal de Campus
19
Elja Leijenhorst
10
Time (Indicative)
#
Name
Bib number
Team
16:00
1
Frederique Kerstens
3
Team Fabriek
16:04
2
Jaden Tjon
9
Team Kids From The Block
16:08
3
Tessa Robichon
5
Team Mountain Network
16:12
4
Yara Meye
2
Climb Up
16:17
5
Ophelia Kuiter
16
Team Fabriek
16:21
6
Tiba Vroom
15
Team Wildflower
16:25
7
Klaar van den Beuken
12
Ayers Rookies
16:29
8
Ysa Rakestraw
18
Monk Eindhoven
16:34
9
Doenja Sinke
11
Kei Boulderhal
16:38
10
Evy Loef
7
Team Delfts Bleau
16:42
11
Kirsten Rietveld
17
16:46
12
Evi Creyghton
19
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
16:51
13
Bente Schiffeleers
8
TOC Limburg
16:55
14
Amber Schiffeleers
1
IVY Climbing
16:59
15
Sanne Gijselman
6
Bossche Boulders
17:03
16
Lisa Klem
20
Boulderhal de Campus
17:08
17
Pleun Frank
13
17:12
18
Fiene Buitinga
4
Boulderhal de Campus
17:16
19
Elja Leijenhorst
10
#
Name
Bib number
Team
1
Frederique Kerstens
3
Team Fabriek
2
Jaden Tjon
9
Team Kids From The Block
3
Tessa Robichon
5
Team Mountain Network
4
Yara Meye
2
Climb Up
5
Ophelia Kuiter
16
Team Fabriek
6
Tiba Vroom
15
Team Wildflower
7
Klaar van den Beuken
12
Ayers Rookies
8
Ysa Rakestraw
18
Monk Eindhoven
9
Doenja Sinke
11
Kei Boulderhal
10
Evy Loef
7
Team Delfts Bleau
11
Kirsten Rietveld
17
12
Evi Creyghton
19
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
13
Bente Schiffeleers
8
TOC Limburg
14
Amber Schiffeleers
1
IVY Climbing
15
Sanne Gijselman
6
Bossche Boulders
16
Lisa Klem
20
Boulderhal de Campus
17
Pleun Frank
13
18
Fiene Buitinga
4
Boulderhal de Campus
19
Elja Leijenhorst
10
#
Name
Bib number
Team
1
Frederique Kerstens
3
Team Fabriek
2
Jaden Tjon
9
Team Kids From The Block
3
Tessa Robichon
5
Team Mountain Network
4
Yara Meye
2
Climb Up
5
Ophelia Kuiter
16
Team Fabriek
6
Tiba Vroom
15
Team Wildflower
7
Klaar van den Beuken
12
Ayers Rookies
8
Ysa Rakestraw
18
Monk Eindhoven
9
Doenja Sinke
11
Kei Boulderhal
10
Evy Loef
7
Team Delfts Bleau
11
Kirsten Rietveld
17
12
Evi Creyghton
19
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
13
Bente Schiffeleers
8
TOC Limburg
14
Amber Schiffeleers
1
IVY Climbing
15
Sanne Gijselman
6
Bossche Boulders
16
Lisa Klem
20
Boulderhal de Campus
17
Pleun Frank
13
18
Fiene Buitinga
4
Boulderhal de Campus
19
Elja Leijenhorst
10
Publication time 15-10-2023 13:16
#
Name
Bib number
1
2
3
4
5
6
Total
1
2
3
4
Total
League. Points
Team
1
Pleun Frank
13
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
5T5 6Z6
T2Z2
Z3
T1Z1
Z6
2T3 4Z12
1000.0
2
Tiba Vroom
15
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z3
5T5 6Z8
T1Z1
Z5
T3Z2
Z2
2T4 4Z10
805.0
Team Wildflower
3
Lisa Klem
20
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T3Z1
6T9 6Z7
T1Z1
Z2
Z3
Z4
1T1 4Z10
690.0
Boulderhal de Campus
4
Doenja Sinke
11
T1Z1
T3Z2
T2Z2
T1Z1
T2Z2
Z2
5T9 6Z10
T3Z2
Z5
Z3
Z2
1T3 4Z12
610.0
Kei Boulderhal
5
Amber Schiffeleers
1
T1Z1
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
6T8 6Z6
T3Z3
Z8
Z1
Z2
1T3 4Z14
545.0
IVY Climbing
6
Yara Meye
2
T3Z2
T2Z1
T1Z1
T1Z1
T4Z4
Z1
5T11 6Z10
Z4
Z5
Z4
0T0 3Z13
495.0
Climb Up
7
Tessa Robichon
5
T1Z1
Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
4T4 6Z6
455.0
Team Mountain Network
8
Klaar van den Beuken
12
T1Z1
Z1
T2Z2
T1Z1
T2Z2
Z1
4T6 6Z8
415.0
Ayers Rookies
9
Elja Leijenhorst
10
T1Z1
Z2
T2Z2
T2Z2
T1Z1
Z1
4T6 6Z9
380.0
10
Sanne Gijselman
6
T1Z1
Z2
T3Z1
T1Z1
T1Z1
Z4
4T6 6Z10
350.0
Bossche Boulders
11
Frederique Kerstens
3
T2Z2
Z1
T5Z1
T3Z1
T1Z1
Z1
4T11 6Z7
325.0
Team Fabriek
12
Ysa Rakestraw
18
T1Z1
Z1
Z1
T1Z1
T2Z2
Z1
3T4 6Z7
300.0
Monk Eindhoven
13
Bente Schiffeleers
8
T2Z1
Z4
T1Z1
T1Z1
Z2
3T4 5Z9
280.0
TOC Limburg
14
Evi Creyghton
19
T4Z2
Z3
Z4
T5Z4
Z1
2T9 5Z14
260.0
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
15
Jaden Tjon
9
T2Z1
Z7
T3Z1
Z5
2T5 4Z14
240.0
Team Kids From The Block
16
Fiene Buitinga
4
Z1
Z1
T1Z1
Z1
1T1 4Z4
220.0
Boulderhal de Campus
17
Ophelia Kuiter
16
Z1
Z1
T1Z1
1T1 3Z3
205.0
Team Fabriek
18
Kirsten Rietveld
17
Z1
Z4
Z2
0T0 3Z7
185.0
19
Evy Loef
7
Z2
Z4
Z10
0T0 3Z16
170.0
Team Delfts Bleau
Number of competitors: 56
Ronde: Kwalificatie
- Routes:
Number of competitors: 56
Time (Indicative)
#
Name
Bib number
Nat.
Team
11:26
1
Taran Tai-Tin-Woei
49
Team Kids From The Block
11:30
2
Jelle Pieters
39
School of Rock
11:34
3
Jayden Stekelenburg
47
Climb Up
11:38
4
Wouter Merckens
64
11:43
5
Armen Shamelian
32
Sterk
11:47
6
Pelle Vonk
42
De Boulder Beestjes
11:51
7
Vincent van den Berg
48
REVOLT
11:55
8
Max van Klaveren
31
12:00
9
Twan Heuff
59
Monk Amsterdam
12:04
10
Jasper van Gelder
75
Team Neoliet
12:08
11
Luuk Spaargaren
33
Team Mountain Network
12:12
12
Olaf van Steenis
63
Juicy
12:17
13
Paul Brand
66
Monk Amsterdam
12:21
14
Don van Laere
70
Team Delfts Bleau
12:25
15
Jelle Zijlstra
29
Bruut
12:29
16
Jesse Honkoop
71
Team Mountain Network
12:34
17
IJsbrand Meeter
25
Monk Amsterdam
12:38
18
Tedyano Sordam
23
Bruut
12:42
19
Lencho Palstra
24
De Boulder Beestjes
12:46
20
Quinn Klaassen
55
Team Mountain Network
12:51
21
Tom Muskens
30
Bruut
12:55
22
Willem Meijer
69
Team Neoliet
12:59
23
Merijn Langkamp
44
GRIP Nijmegen
13:03
24
Julian Schenkel
45
Team Mountain Network
13:08
25
Jelte Oldenhof
40
13:12
26
Boris van Asselt
77
Team Kids From The Block
13:16
27
Ties Verhoeven
57
Team Neoliet
13:20
28
Mark Brand
51
Team Mountain Network
13:25
29
Roko Sipsma
53
Monk Amsterdam
13:29
30
Sem van den Akker
76
Team Kids From The Block
13:33
31
Yannis Lemmen
67
Team Fabriek
13:37
32
Jesper Landman
37
Team Neoliet
13:42
33
Gib Goudappel
50
Team Delfts Bleau
13:46
34
Abel Mensink
61
Team Delfts Bleau
13:50
35
Gionata Harwood
22
Monk Eindhoven
13:54
36
Iker Borsten
58
Kei Boulderhal
13:59
37
Nout Zanders
73
Climb Up
14:03
38
Eckart Pruijs
34
Boulderhal de Campus
14:07
39
Jens de Louw
46
Team Mountain Network
14:11
40
Wouter Wassenaar
26
14:16
41
Torben van Kolfschoten
35
Monk Amsterdam
14:20
42
Briq Middelburg
43
Boulderhal de Campus
14:24
43
Thijs Pieters
28
Team Neoliet
14:28
44
Bouwe Visschedijk
72
Impact
14:33
45
Mansur Riahy
38
14:37
46
Misha Schram
62
Monk Amsterdam
14:41
47
Iwan Pasveer
41
14:45
48
Tim Ponsen
74
Team Mountain Network
14:50
49
Nick Molle
60
14:54
50
Xavier Trip
65
Kei Boulderhal
14:58
51
Tom Crouwel
27
Climb Up
15:02
52
Youri van der Stap
54
Team Delfts Bleau
15:07
53
Pepijn Hogt
36
Kei Boulderhal
15:11
54
Mischa Radt
52
Team Mountain Network
15:15
55
Sven Scholten
56
Team Delfts Bleau
15:19
56
Koen Buchmeyer
68
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Taran Tai-Tin-Woei
49
Team Kids From The Block
2
Jelle Pieters
39
School of Rock
3
Jayden Stekelenburg
47
Climb Up
4
Wouter Merckens
64
5
Armen Shamelian
32
Sterk
6
Pelle Vonk
42
De Boulder Beestjes
7
Vincent van den Berg
48
REVOLT
8
Max van Klaveren
31
9
Twan Heuff
59
Monk Amsterdam
10
Jasper van Gelder
75
Team Neoliet
11
Luuk Spaargaren
33
Team Mountain Network
12
Olaf van Steenis
63
Juicy
13
Paul Brand
66
Monk Amsterdam
14
Don van Laere
70
Team Delfts Bleau
15
Jelle Zijlstra
29
Bruut
16
Jesse Honkoop
71
Team Mountain Network
17
IJsbrand Meeter
25
Monk Amsterdam
18
Tedyano Sordam
23
Bruut
19
Lencho Palstra
24
De Boulder Beestjes
20
Quinn Klaassen
55
Team Mountain Network
21
Tom Muskens
30
Bruut
22
Willem Meijer
69
Team Neoliet
23
Merijn Langkamp
44
GRIP Nijmegen
24
Julian Schenkel
45
Team Mountain Network
25
Jelte Oldenhof
40
26
Boris van Asselt
77
Team Kids From The Block
27
Ties Verhoeven
57
Team Neoliet
28
Mark Brand
51
Team Mountain Network
29
Roko Sipsma
53
Monk Amsterdam
30
Sem van den Akker
76
Team Kids From The Block
31
Yannis Lemmen
67
Team Fabriek
32
Jesper Landman
37
Team Neoliet
33
Gib Goudappel
50
Team Delfts Bleau
34
Abel Mensink
61
Team Delfts Bleau
35
Gionata Harwood
22
Monk Eindhoven
36
Iker Borsten
58
Kei Boulderhal
37
Nout Zanders
73
Climb Up
38
Eckart Pruijs
34
Boulderhal de Campus
39
Jens de Louw
46
Team Mountain Network
40
Wouter Wassenaar
26
41
Torben van Kolfschoten
35
Monk Amsterdam
42
Briq Middelburg
43
Boulderhal de Campus
43
Thijs Pieters
28
Team Neoliet
44
Bouwe Visschedijk
72
Impact
45
Mansur Riahy
38
46
Misha Schram
62
Monk Amsterdam
47
Iwan Pasveer
41
48
Tim Ponsen
74
Team Mountain Network
49
Nick Molle
60
50
Xavier Trip
65
Kei Boulderhal
51
Tom Crouwel
27
Climb Up
52
Youri van der Stap
54
Team Delfts Bleau
53
Pepijn Hogt
36
Kei Boulderhal
54
Mischa Radt
52
Team Mountain Network
55
Sven Scholten
56
Team Delfts Bleau
56
Koen Buchmeyer
68
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Taran Tai-Tin-Woei
49
Team Kids From The Block
2
Jelle Pieters
39
School of Rock
3
Jayden Stekelenburg
47
Climb Up
4
Wouter Merckens
64
5
Armen Shamelian
32
Sterk
6
Pelle Vonk
42
De Boulder Beestjes
7
Vincent van den Berg
48
REVOLT
8
Max van Klaveren
31
9
Twan Heuff
59
Monk Amsterdam
10
Jasper van Gelder
75
Team Neoliet
11
Luuk Spaargaren
33
Team Mountain Network
12
Olaf van Steenis
63
Juicy
13
Paul Brand
66
Monk Amsterdam
14
Don van Laere
70
Team Delfts Bleau
15
Jelle Zijlstra
29
Bruut
16
Jesse Honkoop
71
Team Mountain Network
17
IJsbrand Meeter
25
Monk Amsterdam
18
Tedyano Sordam
23
Bruut
19
Lencho Palstra
24
De Boulder Beestjes
20
Quinn Klaassen
55
Team Mountain Network
21
Tom Muskens
30
Bruut
22
Willem Meijer
69
Team Neoliet
23
Merijn Langkamp
44
GRIP Nijmegen
24
Julian Schenkel
45
Team Mountain Network
25
Jelte Oldenhof
40
26
Boris van Asselt
77
Team Kids From The Block
27
Ties Verhoeven
57
Team Neoliet
28
Mark Brand
51
Team Mountain Network
29
Roko Sipsma
53
Monk Amsterdam
30
Sem van den Akker
76
Team Kids From The Block
31
Yannis Lemmen
67
Team Fabriek
32
Jesper Landman
37
Team Neoliet
33
Gib Goudappel
50
Team Delfts Bleau
34
Abel Mensink
61
Team Delfts Bleau
35
Gionata Harwood
22
Monk Eindhoven
36
Iker Borsten
58
Kei Boulderhal
37
Nout Zanders
73
Climb Up
38
Eckart Pruijs
34
Boulderhal de Campus
39
Jens de Louw
46
Team Mountain Network
40
Wouter Wassenaar
26
41
Torben van Kolfschoten
35
Monk Amsterdam
42
Briq Middelburg
43
Boulderhal de Campus
43
Thijs Pieters
28
Team Neoliet
44
Bouwe Visschedijk
72
Impact
45
Mansur Riahy
38
46
Misha Schram
62
Monk Amsterdam
47
Iwan Pasveer
41
48
Tim Ponsen
74
Team Mountain Network
49
Nick Molle
60
50
Xavier Trip
65
Kei Boulderhal
51
Tom Crouwel
27
Climb Up
52
Youri van der Stap
54
Team Delfts Bleau
53
Pepijn Hogt
36
Kei Boulderhal
54
Mischa Radt
52
Team Mountain Network
55
Sven Scholten
56
Team Delfts Bleau
56
Koen Buchmeyer
68
Time (Indicative)
#
Name
Bib number
Nat.
Team
11:26
1
Taran Tai-Tin-Woei
49
Team Kids From The Block
11:30
2
Jelle Pieters
39
School of Rock
11:34
3
Jayden Stekelenburg
47
Climb Up
11:38
4
Wouter Merckens
64
11:43
5
Armen Shamelian
32
Sterk
11:47
6
Pelle Vonk
42
De Boulder Beestjes
11:51
7
Vincent van den Berg
48
REVOLT
11:55
8
Max van Klaveren
31
12:00
9
Twan Heuff
59
Monk Amsterdam
12:04
10
Jasper van Gelder
75
Team Neoliet
12:08
11
Luuk Spaargaren
33
Team Mountain Network
12:12
12
Olaf van Steenis
63
Juicy
12:17
13
Paul Brand
66
Monk Amsterdam
12:21
14
Don van Laere
70
Team Delfts Bleau
12:25
15
Jelle Zijlstra
29
Bruut
12:29
16
Jesse Honkoop
71
Team Mountain Network
12:34
17
IJsbrand Meeter
25
Monk Amsterdam
12:38
18
Tedyano Sordam
23
Bruut
12:42
19
Lencho Palstra
24
De Boulder Beestjes
12:46
20
Quinn Klaassen
55
Team Mountain Network
12:51
21
Tom Muskens
30
Bruut
12:55
22
Willem Meijer
69
Team Neoliet
12:59
23
Merijn Langkamp
44
GRIP Nijmegen
13:03
24
Julian Schenkel
45
Team Mountain Network
13:08
25
Jelte Oldenhof
40
13:12
26
Boris van Asselt
77
Team Kids From The Block
13:16
27
Ties Verhoeven
57
Team Neoliet
13:20
28
Mark Brand
51
Team Mountain Network
13:25
29
Roko Sipsma
53
Monk Amsterdam
13:29
30
Sem van den Akker
76
Team Kids From The Block
13:33
31
Yannis Lemmen
67
Team Fabriek
13:37
32
Jesper Landman
37
Team Neoliet
13:42
33
Gib Goudappel
50
Team Delfts Bleau
13:46
34
Abel Mensink
61
Team Delfts Bleau
13:50
35
Gionata Harwood
22
Monk Eindhoven
13:54
36
Iker Borsten
58
Kei Boulderhal
13:59
37
Nout Zanders
73
Climb Up
14:03
38
Eckart Pruijs
34
Boulderhal de Campus
14:07
39
Jens de Louw
46
Team Mountain Network
14:11
40
Wouter Wassenaar
26
14:16
41
Torben van Kolfschoten
35
Monk Amsterdam
14:20
42
Briq Middelburg
43
Boulderhal de Campus
14:24
43
Thijs Pieters
28
Team Neoliet
14:28
44
Bouwe Visschedijk
72
Impact
14:33
45
Mansur Riahy
38
14:37
46
Misha Schram
62
Monk Amsterdam
14:41
47
Iwan Pasveer
41
14:45
48
Tim Ponsen
74
Team Mountain Network
14:50
49
Nick Molle
60
14:54
50
Xavier Trip
65
Kei Boulderhal
14:58
51
Tom Crouwel
27
Climb Up
15:02
52
Youri van der Stap
54
Team Delfts Bleau
15:07
53
Pepijn Hogt
36
Kei Boulderhal
15:11
54
Mischa Radt
52
Team Mountain Network
15:15
55
Sven Scholten
56
Team Delfts Bleau
15:19
56
Koen Buchmeyer
68
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Taran Tai-Tin-Woei
49
Team Kids From The Block
2
Jelle Pieters
39
School of Rock
3
Jayden Stekelenburg
47
Climb Up
4
Wouter Merckens
64
5
Armen Shamelian
32
Sterk
6
Pelle Vonk
42
De Boulder Beestjes
7
Vincent van den Berg
48
REVOLT
8
Max van Klaveren
31
9
Twan Heuff
59
Monk Amsterdam
10
Jasper van Gelder
75
Team Neoliet
11
Luuk Spaargaren
33
Team Mountain Network
12
Olaf van Steenis
63
Juicy
13
Paul Brand
66
Monk Amsterdam
14
Don van Laere
70
Team Delfts Bleau
15
Jelle Zijlstra
29
Bruut
16
Jesse Honkoop
71
Team Mountain Network
17
IJsbrand Meeter
25
Monk Amsterdam
18
Tedyano Sordam
23
Bruut
19
Lencho Palstra
24
De Boulder Beestjes
20
Quinn Klaassen
55
Team Mountain Network
21
Tom Muskens
30
Bruut
22
Willem Meijer
69
Team Neoliet
23
Merijn Langkamp
44
GRIP Nijmegen
24
Julian Schenkel
45
Team Mountain Network
25
Jelte Oldenhof
40
26
Boris van Asselt
77
Team Kids From The Block
27
Ties Verhoeven
57
Team Neoliet
28
Mark Brand
51
Team Mountain Network
29
Roko Sipsma
53
Monk Amsterdam
30
Sem van den Akker
76
Team Kids From The Block
31
Yannis Lemmen
67
Team Fabriek
32
Jesper Landman
37
Team Neoliet
33
Gib Goudappel
50
Team Delfts Bleau
34
Abel Mensink
61
Team Delfts Bleau
35
Gionata Harwood
22
Monk Eindhoven
36
Iker Borsten
58
Kei Boulderhal
37
Nout Zanders
73
Climb Up
38
Eckart Pruijs
34
Boulderhal de Campus
39
Jens de Louw
46
Team Mountain Network
40
Wouter Wassenaar
26
41
Torben van Kolfschoten
35
Monk Amsterdam
42
Briq Middelburg
43
Boulderhal de Campus
43
Thijs Pieters
28
Team Neoliet
44
Bouwe Visschedijk
72
Impact
45
Mansur Riahy
38
46
Misha Schram
62
Monk Amsterdam
47
Iwan Pasveer
41
48
Tim Ponsen
74
Team Mountain Network
49
Nick Molle
60
50
Xavier Trip
65
Kei Boulderhal
51
Tom Crouwel
27
Climb Up
52
Youri van der Stap
54
Team Delfts Bleau
53
Pepijn Hogt
36
Kei Boulderhal
54
Mischa Radt
52
Team Mountain Network
55
Sven Scholten
56
Team Delfts Bleau
56
Koen Buchmeyer
68
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Taran Tai-Tin-Woei
49
Team Kids From The Block
2
Jelle Pieters
39
School of Rock
3
Jayden Stekelenburg
47
Climb Up
4
Wouter Merckens
64
5
Armen Shamelian
32
Sterk
6
Pelle Vonk
42
De Boulder Beestjes
7
Vincent van den Berg
48
REVOLT
8
Max van Klaveren
31
9
Twan Heuff
59
Monk Amsterdam
10
Jasper van Gelder
75
Team Neoliet
11
Luuk Spaargaren
33
Team Mountain Network
12
Olaf van Steenis
63
Juicy
13
Paul Brand
66
Monk Amsterdam
14
Don van Laere
70
Team Delfts Bleau
15
Jelle Zijlstra
29
Bruut
16
Jesse Honkoop
71
Team Mountain Network
17
IJsbrand Meeter
25
Monk Amsterdam
18
Tedyano Sordam
23
Bruut
19
Lencho Palstra
24
De Boulder Beestjes
20
Quinn Klaassen
55
Team Mountain Network
21
Tom Muskens
30
Bruut
22
Willem Meijer
69
Team Neoliet
23
Merijn Langkamp
44
GRIP Nijmegen
24
Julian Schenkel
45
Team Mountain Network
25
Jelte Oldenhof
40
26
Boris van Asselt
77
Team Kids From The Block
27
Ties Verhoeven
57
Team Neoliet
28
Mark Brand
51
Team Mountain Network
29
Roko Sipsma
53
Monk Amsterdam
30
Sem van den Akker
76
Team Kids From The Block
31
Yannis Lemmen
67
Team Fabriek
32
Jesper Landman
37
Team Neoliet
33
Gib Goudappel
50
Team Delfts Bleau
34
Abel Mensink
61
Team Delfts Bleau
35
Gionata Harwood
22
Monk Eindhoven
36
Iker Borsten
58
Kei Boulderhal
37
Nout Zanders
73
Climb Up
38
Eckart Pruijs
34
Boulderhal de Campus
39
Jens de Louw
46
Team Mountain Network
40
Wouter Wassenaar
26
41
Torben van Kolfschoten
35
Monk Amsterdam
42
Briq Middelburg
43
Boulderhal de Campus
43
Thijs Pieters
28
Team Neoliet
44
Bouwe Visschedijk
72
Impact
45
Mansur Riahy
38
46
Misha Schram
62
Monk Amsterdam
47
Iwan Pasveer
41
48
Tim Ponsen
74
Team Mountain Network
49
Nick Molle
60
50
Xavier Trip
65
Kei Boulderhal
51
Tom Crouwel
27
Climb Up
52
Youri van der Stap
54
Team Delfts Bleau
53
Pepijn Hogt
36
Kei Boulderhal
54
Mischa Radt
52
Team Mountain Network
55
Sven Scholten
56
Team Delfts Bleau
56
Koen Buchmeyer
68
Publication time 15-10-2023 13:16
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
5
6
Total
1
2
3
4
Total
League. Points
Team
1
Don van Laere
70
NED
Z5
T1Z1
T3Z1
T2Z1
Z1
T1Z1
4T7 6Z10
T6Z6
T1Z1
T5Z2
T4Z4
4T16 4Z13
1000.0
Team Delfts Bleau
2
Paul Brand
66
NED
Z1
T1Z1
T3Z3
T1Z1
T1Z1
4T6 5Z7
T4Z4
Z3
T1Z1
2T5 3Z8
805.0
Monk Amsterdam
3
Mark Brand
51
NED
T1Z1
T3Z1
Z1
2T4 3Z3
Z1
Z5
0T0 2Z6
690.0
Team Mountain Network
4
Tedyano Sordam
23
NED
Z9
Z1
T11Z8
Z1
Z2
1T11 5Z21
Z3
Z3
0T0 2Z6
610.0
Bruut
5
Jens de Louw
46
NED
Z1
T7Z4
Z1
T5Z1
2T12 4Z7
Z1
0T0 1Z1
545.0
Team Mountain Network
6
Abel Mensink
61
NED
Z6
T7Z3
Z1
T1Z1
2T8 4Z11
DNS
DNS
DNS
DNS
0T0 0Z0
495.0
Team Delfts Bleau
7
Misha Schram
62
NED
Z3
Z9
T1Z1
Z1
1T1 4Z14
455.0
Monk Amsterdam
8
Briq Middelburg
43
NED
Z3
Z4
Z1
T2Z1
1T2 4Z9
415.0
Boulderhal de Campus
9
Youri van der Stap
54
NED
Z1
Z13
Z1
T4Z1
1T4 4Z16
380.0
Team Delfts Bleau
10
Vincent van den Berg
48
NED
Z1
T6Z3
Z1
Z2
1T6 4Z7
350.0
REVOLT
11
Iwan Pasveer
41
NED
Z1
T1Z1
Z1
1T1 3Z3
325.0
12
Luuk Spaargaren
33
NED
Z3
Z2
T3Z1
1T3 3Z6
300.0
Team Mountain Network
13
Jesper Landman
37
NED
T10Z10
Z1
Z1
1T10 3Z12
280.0
Team Neoliet
14
Jesse Honkoop
71
NED
Z1
Z6
Z1
Z2
0T0 4Z10
260.0
Team Mountain Network
15
Boris van Asselt
77
NED
Z4
Z4
Z2
Z2
0T0 4Z12
240.0
Team Kids From The Block
16
Sem van den Akker
76
NED
Z5
Z6
Z1
Z1
0T0 4Z13
220.0
Team Kids From The Block
17
Jelle Pieters
39
NED
Z5
Z7
Z1
Z2
0T0 4Z15
205.0
School of Rock
18
Torben van Kolfschoten
35
NED
Z2
Z8
Z1
Z5
0T0 4Z16
185.0
Monk Amsterdam
19
Ties Verhoeven
57
NED
Z1
Z11
Z3
Z3
0T0 4Z18
163.0
Team Neoliet
19
Thijs Pieters
28
NED
Z6
Z6
Z3
Z3
0T0 4Z18
163.0
Team Neoliet
21
Roko Sipsma
53
NED
Z4
Z14
Z1
Z1
0T0 4Z20
145.0
Monk Amsterdam
22
Xavier Trip
65
NED
Z5
Z12
Z1
Z4
0T0 4Z22
130.0
Kei Boulderhal
23
Lencho Palstra
24
NED
Z1
Z1
Z2
0T0 3Z4
113.0
De Boulder Beestjes
23
Armen Shamelian
32
NED
Z2
Z1
Z1
0T0 3Z4
113.0
Sterk
25
Twan Heuff
59
NED
Z5
Z1
Z1
0T0 3Z7
95.0
Monk Amsterdam
26
Wouter Wassenaar
26
NED
Z3
Z3
Z2
0T0 3Z8
73.0
26
Mansur Riahy
38
NED
Z2
Z3
Z3
0T0 3Z8
73.0
26
Tom Crouwel
27
NED
Z4
Z1
Z3
0T0 3Z8
73.0
Climb Up
29
Eckart Pruijs
34
NED
Z4
Z1
Z4
0T0 3Z9
56.0
Boulderhal de Campus
30
Iker Borsten
58
NED
Z5
Z1
Z4
0T0 3Z10
48.0
Kei Boulderhal
31
Jelle Zijlstra
29
NED
Z5
Z3
Z5
0T0 3Z13
36.0
Bruut
31
Olaf van Steenis
63
NED
Z10
Z1
Z2
0T0 3Z13
36.0
Juicy
31
Yannis Lemmen
67
NED
Z2
Z6
Z5
0T0 3Z13
36.0
Team Fabriek
31
Jayden Stekelenburg
47
NED
Z9
Z1
Z3
0T0 3Z13
36.0
Climb Up
35
Pepijn Hogt
36
NED
Z1
Z1
0T0 2Z2
24.0
Kei Boulderhal
35
Quinn Klaassen
55
NED
Z1
Z1
0T0 2Z2
24.0
Team Mountain Network
35
Tim Ponsen
74
NED
Z1
Z1
0T0 2Z2
24.0
Team Mountain Network
38
Mischa Radt
52
NED
Z2
Z1
0T0 2Z3
19.0
Team Mountain Network
39
Nick Molle
60
NED
Z1
Z3
0T0 2Z4
15.0
39
Koen Buchmeyer
68
NED
Z1
Z3
0T0 2Z4
15.0
39
Jasper van Gelder
75
NED
Z2
Z2
0T0 2Z4
15.0
Team Neoliet
39
Sven Scholten
56
NED
Z3
Z1
0T0 2Z4
15.0
Team Delfts Bleau
43
Gionata Harwood
22
ITA
Z4
Z1
0T0 2Z5
12.0
Monk Eindhoven
43
Merijn Langkamp
44
NED
Z1
Z4
0T0 2Z5
12.0
GRIP Nijmegen
45
Nout Zanders
73
NED
Z4
Z4
0T0 2Z8
11.0
Climb Up
46
Max van Klaveren
31
NED
Z12
Z4
0T0 2Z16
10.0
47
Bouwe Visschedijk
72
NED
Z1
0T0 1Z1
8.0
Impact
47
Pelle Vonk
42
NED
Z1
0T0 1Z1
8.0
De Boulder Beestjes
47
Jelte Oldenhof
40
NED
Z1
0T0 1Z1
8.0
47
Julian Schenkel
45
NED
Z1
0T0 1Z1
8.0
Team Mountain Network
47
Taran Tai-Tin-Woei
49
NED
Z1
0T0 1Z1
8.0
Team Kids From The Block
47
IJsbrand Meeter
25
NED
Z1
0T0 1Z1
8.0
Monk Amsterdam
47
Gib Goudappel
50
NED
Z1
0T0 1Z1
8.0
Team Delfts Bleau
54
Tom Muskens
30
NED
Z6
0T0 1Z6
6.0
Bruut
55
Wouter Merckens
64
NED
Z8
0T0 1Z8
6.0
56
Willem Meijer
69
NED
0T0 0Z0
6.0
Team Neoliet
Team Results
#
Team
Total
1
Team Delfts Bleau
2045.0
2
Team Mountain Network
1990.0
3
Monk Amsterdam
1445.0
4
Boulderhal de Campus
1381.0
5
Kei Boulderhal
812.0
6
Team Wildflower
805.0
7
Team Kids From The Block
708.0
8
Bruut
652.0
9
Climb Up
615.0
10
Team Neoliet
606.0
11
Team Fabriek
566.0
12
IVY Climbing
545.0
13
Ayers Rookies
415.0
14
Bossche Boulders
350.0
14
REVOLT
350.0
16
Monk Eindhoven
312.0
17
TOC Limburg
280.0
18
Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof
260.0
19
School of Rock
205.0
20
De Boulder Beestjes
121.0
21
Sterk
113.0
22
Juicy
36.0
23
GRIP Nijmegen
12.0
24
Impact
8.0