Jeugd Boulder Serie Noord Holland 3, Sat, 20 Jan 2024 09:00:00 +0100, BAZ, Zaandam
Discipline: Boulder
League: Jeugd Boulder Serie Noord Holland 2023/2024
Status: Registration closed
Description: De wedstrijd bestaat per categorie uit één ronde waarin 6 boulders worden geklommen.
Bij deze wedstrijd kun je je in drie niveaucategorieën inschrijven: start, mid en max. Wanneer je alle boulders in de eerste poging topt (of 6 boulders in 7 pogingen) dan promoveer je naar de hogere categorie.
De niveaucategorieën zijn:- START: 6 boulders tussen de 3 en 5
- MID: 6 boulders tussen de 5 en 6
- MAX: 6 boulders tussen de 6 en 7
Weet je niet welke niveaucategorie geschikt is voor jou? Overleg dat met je trainer!
Leeftijden seizoen 2024: peildatum is het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio
- Jeugd U10 (leeftijd 8 of 9) geboortejaar 2015/2016
- Jeugd U12 (leeftijd 10 of 11) geboortejaar 2013/2014
- Jeugd U14 (leeftijd 12 of 13) geboortejaar 2011/2012
- Jeugd U16 (leeftijd 14 of 15) geboortejaar 2009/2010
- Jeugd U18 (leeftijd 16 of 17) geboortejaar 2007/2008
- Jeugd U20 (leeftijd 18 of 19) geboortejaar 2005/2006
De indeling in leeftijdscategorieën is dit seizoen als volgt:- U10 + U12: Je wordt of bent 8, 9, 10 of 11 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
- U14 + U16: Je wordt of bent 12, 13, 14, 15 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
- U18 + U20: Je wordt of bent 16, 17, 18, 19 in het jaar van de laatste wedstrijd van de Boulder Series in jouw regio (2024)
U staat voor 'under', 'onder' in het Nederlands.
Definitieve tijdschema:
09:00 Hal open, start inschrijving U10+U12, U14+U16, U18+U20
09:30 Sluiting inschrijving U10+U12, U14+U16, U18+U20
09:45 Briefing deelnemers
10:00 Start wedstrijd U10+U12, U14+U16, U18+U20
12:30 Einde wedstrijd U10+U12, U14+U16, U18+U20
Prijsuitreiking ongeveer 13.00
Let op:- Het deelnamegeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,00 (pin only!) en kan betaald worden op de wedstrijddag in de hal.
- Door mee te doen aan de wedstrijd ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de hal.
Vragen? Hulp nodig bij het inschrijven? Via de 'help' knop vind je veel informatie. Of stuur een email naar wedstrijden@nkbv.nl.
Meer informatie over
De Series kan je hier vinden.
Max U10 & U12
The competitionresults are not public.
Max U14 & U16
The competitionresults are not public.
Number of competitors: 10
Ronde: Max U18 & U20
- Routes:
Number of competitors: 10
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
Team |
1 |
Finn Karssen |
|
|
De Broekerberg |
2 |
Yannick Eleveld |
|
|
|
3 |
Jesse van den Hoek |
|
|
Klimmuur Centraal |
4 |
Levi Daniëls |
|
|
Impact |
5 |
Robin van Kleef |
|
|
De Broekerberg |
6 |
Mika Heistek |
|
|
BAZ |
7 |
Chris Mijnarends |
|
|
Top-It |
8 |
Bodey van Oosten |
|
|
BAZ |
9 |
Louise van Adrichem |
|
|
Klimmuur Centraal |
10 |
Gefen Caplan Lubetkin |
|
|
Team Fabriek |
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
Team |
1 |
Finn Karssen |
|
|
De Broekerberg |
2 |
Yannick Eleveld |
|
|
|
3 |
Jesse van den Hoek |
|
|
Klimmuur Centraal |
4 |
Levi Daniëls |
|
|
Impact |
5 |
Robin van Kleef |
|
|
De Broekerberg |
6 |
Mika Heistek |
|
|
BAZ |
7 |
Chris Mijnarends |
|
|
Top-It |
8 |
Bodey van Oosten |
|
|
BAZ |
9 |
Louise van Adrichem |
|
|
Klimmuur Centraal |
10 |
Gefen Caplan Lubetkin |
|
|
Team Fabriek |
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
Team |
1 |
Finn Karssen |
|
|
De Broekerberg |
2 |
Yannick Eleveld |
|
|
|
3 |
Jesse van den Hoek |
|
|
Klimmuur Centraal |
4 |
Levi Daniëls |
|
|
Impact |
5 |
Robin van Kleef |
|
|
De Broekerberg |
6 |
Mika Heistek |
|
|
BAZ |
7 |
Chris Mijnarends |
|
|
Top-It |
8 |
Bodey van Oosten |
|
|
BAZ |
9 |
Louise van Adrichem |
|
|
Klimmuur Centraal |
10 |
Gefen Caplan Lubetkin |
|
|
Team Fabriek |
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
Team |
1 |
Finn Karssen |
|
|
De Broekerberg |
2 |
Yannick Eleveld |
|
|
|
3 |
Jesse van den Hoek |
|
|
Klimmuur Centraal |
4 |
Levi Daniëls |
|
|
Impact |
5 |
Robin van Kleef |
|
|
De Broekerberg |
6 |
Mika Heistek |
|
|
BAZ |
7 |
Chris Mijnarends |
|
|
Top-It |
8 |
Bodey van Oosten |
|
|
BAZ |
9 |
Louise van Adrichem |
|
|
Klimmuur Centraal |
10 |
Gefen Caplan Lubetkin |
|
|
Team Fabriek |
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
Team |
1 |
Finn Karssen |
|
|
De Broekerberg |
2 |
Yannick Eleveld |
|
|
|
3 |
Jesse van den Hoek |
|
|
Klimmuur Centraal |
4 |
Levi Daniëls |
|
|
Impact |
5 |
Robin van Kleef |
|
|
De Broekerberg |
6 |
Mika Heistek |
|
|
BAZ |
7 |
Chris Mijnarends |
|
|
Top-It |
8 |
Bodey van Oosten |
|
|
BAZ |
9 |
Louise van Adrichem |
|
|
Klimmuur Centraal |
10 |
Gefen Caplan Lubetkin |
|
|
Team Fabriek |
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
Team |
1 |
Finn Karssen |
|
|
De Broekerberg |
2 |
Yannick Eleveld |
|
|
|
3 |
Jesse van den Hoek |
|
|
Klimmuur Centraal |
4 |
Levi Daniëls |
|
|
Impact |
5 |
Robin van Kleef |
|
|
De Broekerberg |
6 |
Mika Heistek |
|
|
BAZ |
7 |
Chris Mijnarends |
|
|
Top-It |
8 |
Bodey van Oosten |
|
|
BAZ |
9 |
Louise van Adrichem |
|
|
Klimmuur Centraal |
10 |
Gefen Caplan Lubetkin |
|
|
Team Fabriek |
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
Total |
League. Points |
Team |
|
|
1 |
Gefen Caplan Lubetkin |
|
ISR |
T1Z1 |
T3Z3 |
T3Z3 |
|
T1Z1 |
Z3 |
4T8 5Z11 |
1000.0 |
Team Fabriek |
|
|
2 |
Louise van Adrichem |
|
NED |
T1Z1 |
T2Z1 |
T2Z2 |
|
Z5 |
|
3T5 4Z9 |
805.0 |
Klimmuur Centraal |
|
|
3 |
Bodey van Oosten |
|
NED |
T1Z1 |
T1Z1 |
T1Z1 |
|
|
|
3T3 3Z3 |
650.0 |
BAZ |
|
|
3 |
Chris Mijnarends |
|
NED |
T1Z1 |
T1Z1 |
T1Z1 |
|
|
|
3T3 3Z3 |
650.0 |
Top-It |
|
|
5 |
Mika Heistek |
|
NED |
T1Z1 |
T1Z1 |
T2Z1 |
|
|
|
3T4 3Z3 |
545.0 |
BAZ |
|
|
6 |
Robin van Kleef |
|
NED |
T1Z1 |
T2Z1 |
Z4 |
|
|
|
2T3 3Z6 |
495.0 |
De Broekerberg |
|
|
7 |
Levi Daniëls |
|
NED |
T1Z1 |
Z1 |
|
|
|
|
1T1 2Z2 |
455.0 |
Impact |
|
|
8 |
Finn Karssen |
|
NED |
T1Z1 |
Z3 |
|
|
|
|
1T1 2Z4 |
398.0 |
De Broekerberg |
|
|
8 |
Yannick Eleveld |
|
NED |
T1Z1 |
Z3 |
|
|
|
|
1T1 2Z4 |
398.0 |
|
|
|
10 |
Jesse van den Hoek |
|
NED |
|
|
|
|
|
|
0T0 0Z0 |
350.0 |
Klimmuur Centraal |
|
|
Mid U10 & U12
The competitionresults are not public.
Mid U14 & U16
The competitionresults are not public.
Ronde: Mid U18 & U20
- Routes:
Number of competitors: 9
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
Team |
1 |
Roos Stroet |
|
|
Team Fabriek |
2 |
Ginger Meeter |
|
|
Klimmuur Centraal |
3 |
Liza Chernykh |
|
|
Team Fabriek |
4 |
Ronja van Dantzig |
|
|
Top-It |
5 |
Tygo Verhoeven |
|
|
Team Fabriek |
6 |
Robin Achtereekte |
|
|
Top-It |
7 |
Mauro Versteegen |
|
|
Team Fabriek |
8 |
Jelte Snoek |
|
|
|
9 |
Noa Heijmerink |
|
|
Monk Amsterdam |
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
Team |
1 |
Roos Stroet |
|
|
Team Fabriek |
2 |
Ginger Meeter |
|
|
Klimmuur Centraal |
3 |
Liza Chernykh |
|
|
Team Fabriek |
4 |
Ronja van Dantzig |
|
|
Top-It |
5 |
Tygo Verhoeven |
|
|
Team Fabriek |
6 |
Robin Achtereekte |
|
|
Top-It |
7 |
Mauro Versteegen |
|
|
Team Fabriek |
8 |
Jelte Snoek |
|
|
|
9 |
Noa Heijmerink |
|
|
Monk Amsterdam |
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
Team |
1 |
Roos Stroet |
|
|
Team Fabriek |
2 |
Ginger Meeter |
|
|
Klimmuur Centraal |
3 |
Liza Chernykh |
|
|
Team Fabriek |
4 |
Ronja van Dantzig |
|
|
Top-It |
5 |
Tygo Verhoeven |
|
|
Team Fabriek |
6 |
Robin Achtereekte |
|
|
Top-It |
7 |
Mauro Versteegen |
|
|
Team Fabriek |
8 |
Jelte Snoek |
|
|
|
9 |
Noa Heijmerink |
|
|
Monk Amsterdam |
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
Team |
1 |
Roos Stroet |
|
|
Team Fabriek |
2 |
Ginger Meeter |
|
|
Klimmuur Centraal |
3 |
Liza Chernykh |
|
|
Team Fabriek |
4 |
Ronja van Dantzig |
|
|
Top-It |
5 |
Tygo Verhoeven |
|
|
Team Fabriek |
6 |
Robin Achtereekte |
|
|
Top-It |
7 |
Mauro Versteegen |
|
|
Team Fabriek |
8 |
Jelte Snoek |
|
|
|
9 |
Noa Heijmerink |
|
|
Monk Amsterdam |
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
Team |
1 |
Roos Stroet |
|
|
Team Fabriek |
2 |
Ginger Meeter |
|
|
Klimmuur Centraal |
3 |
Liza Chernykh |
|
|
Team Fabriek |
4 |
Ronja van Dantzig |
|
|
Top-It |
5 |
Tygo Verhoeven |
|
|
Team Fabriek |
6 |
Robin Achtereekte |
|
|
Top-It |
7 |
Mauro Versteegen |
|
|
Team Fabriek |
8 |
Jelte Snoek |
|
|
|
9 |
Noa Heijmerink |
|
|
Monk Amsterdam |
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
Team |
1 |
Roos Stroet |
|
|
Team Fabriek |
2 |
Ginger Meeter |
|
|
Klimmuur Centraal |
3 |
Liza Chernykh |
|
|
Team Fabriek |
4 |
Ronja van Dantzig |
|
|
Top-It |
5 |
Tygo Verhoeven |
|
|
Team Fabriek |
6 |
Robin Achtereekte |
|
|
Top-It |
7 |
Mauro Versteegen |
|
|
Team Fabriek |
8 |
Jelte Snoek |
|
|
|
9 |
Noa Heijmerink |
|
|
Monk Amsterdam |
# |
Name |
Bib number |
Nat. |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
Total |
League. Points |
Team |
|
|
1 |
Mauro Versteegen |
|
NED |
T1Z1 |
T1Z1 |
T1Z1 |
T2Z2 |
T1Z1 |
Z2 |
5T6 6Z8 |
1000.0 |
Team Fabriek |
|
|
2 |
Noa Heijmerink |
|
NED |
T1Z1 |
T1Z1 |
T1Z1 |
T4Z4 |
T5Z5 |
Z3 |
5T12 6Z15 |
805.0 |
Monk Amsterdam |
|
|
3 |
Jelte Snoek |
|
NED |
T1Z1 |
T1Z1 |
T1Z1 |
T1Z1 |
T1Z1 |
|
5T5 5Z5 |
690.0 |
|
|
|
4 |
Ronja van Dantzig |
|
NED |
T1Z1 |
T1Z1 |
T1Z1 |
|
T4Z3 |
T2Z2 |
5T9 5Z8 |
610.0 |
Top-It |
|
|
5 |
Liza Chernykh |
|
UKR |
T1Z1 |
T1Z1 |
T1Z1 |
T3Z3 |
T3Z3 |
|
5T9 5Z9 |
545.0 |
Team Fabriek |
|
|
6 |
Roos Stroet |
|
NED |
T1Z1 |
T1Z1 |
T1Z1 |
|
T1Z1 |
Z1 |
4T4 5Z5 |
495.0 |
Team Fabriek |
|
|
7 |
Tygo Verhoeven |
|
NED |
T1Z1 |
T1Z1 |
T1Z1 |
|
T1Z1 |
Z2 |
4T4 5Z6 |
455.0 |
Team Fabriek |
|
|
8 |
Robin Achtereekte |
|
NED |
T1Z1 |
T1Z1 |
T1Z1 |
|
|
Z2 |
3T3 4Z5 |
415.0 |
Top-It |
|
|
9 |
Ginger Meeter |
|
NED |
|
|
|
T1Z1 |
T3Z3 |
|
2T4 2Z4 |
380.0 |
Klimmuur Centraal |
|
|
Start U10 & U12
The competitionresults are not public.
Start U14 & U16
The competitionresults are not public.
Ronde: Start U18 & U20
- Routes:
Number of competitors: 1
# |
Name |
Bib number |
Team |
1 |
Lotte de Vries |
|
|
# |
Name |
Bib number |
Team |
1 |
Lotte de Vries |
|
|
# |
Name |
Bib number |
Team |
1 |
Lotte de Vries |
|
|
# |
Name |
Bib number |
Team |
1 |
Lotte de Vries |
|
|
# |
Name |
Bib number |
Team |
1 |
Lotte de Vries |
|
|
# |
Name |
Bib number |
Team |
1 |
Lotte de Vries |
|
|
# |
Name |
Bib number |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
Total |
League. Points |
Team |
|
|
1 |
Lotte de Vries |
|
T1Z1 |
T1Z1 |
T1Z1 |
|
T2Z1 |
Z2 |
4T5 5Z6 |
1000.0 |
|
|
|