Jeugd Lead Series Limburg 2, Sat, 11 Nov 2023 10:00:00 +0100, Alpamayo, Beringen (B)
Discipline: LeadLeague: Jeugd Lead Serie Limburg 2023
Status: Processed
Description:
De jeugdige klimmers kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
- Categorie START (4 routes met niveaus 4, 5a, 5b, 5c)
- Categorie MID (4 routes met niveaus 5b, 5c, 6a, 6b)
- Categorie MAX (4 routes met niveaus 6a, 6b, 6c, 7a)
Daarnaast zijn er voor de jeugd ook 2 leeftijdscategorieën met de volgende geboortejaren:
- U10, U12 & U14 (2010-2015)
- U16, U18 & U20 (2004-2009)
Het staat de organisatie vrij om bij te weinig inschrijvingen de leeftijdscategorieën samen te voegen tot één leeftijdscategorie van 2004-2015. Dit geldt voor de rest van de competitie; dus voor alle 4 de lead wedstrijden.
Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!
Wedstrijdschema (definitief):
10.00 hal open
10.15 einde aanmeldtijd START
10.30 briefing START
10.40 routes klimmen START
12:40 einde routes klimmen START en einde aanmeldtijd MID en MAX
12:50 briefing MID en MAX
13:00 routes klimmen MID en MAX
13.10 prijsuitreiking START
15.30 einde routes klimmen MID en MAX
16.00 prijsuitreiking MID en MAX
De wedstrijd zal plaatsvinden bij:
Alpamayo
be-MINE 21
3583 Beringen, België
3583 Beringen, België
Vragen? Hulp nodig bij het inschrijven? Via 'Help' in het menu vind je veel informatie! Je kunt ook je vraag stellen door een mail te sturen naar series.limburg@nkbv.info of telefonisch contact op te nemen met Bas Retera via +31646053771.
Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).
Max U10, U12 & U14, lead
The competitionresults are not public.Max U16, U18 & U20, lead
Number of competitors: 23
Name | Bib number | Nat. | Team | Reg# |
---|---|---|---|---|
Yvar Musiek | 401 | BEL | Olympia | |
Dieter Maurissen | 402 | BEL | Olympia | |
Brecht Mullens | 403 | NED | Olympia | |
Mattheo Lecomte | 404 | BEL | Alpamayo klim club vzw | |
Seppe willekens | 405 | BEL | Alpamayo klim club vzw | |
Nore Smit | 406 | BEL | Alpamayo klim club vzw | |
Toon Janssen | 407 | BEL | Alpamayo klim club vzw | |
Stijn Janssen | 408 | BEL | Alpamayo klim club vzw | |
Arsenii Rybchyk | 409 | UKR | Alpamayo klim club vzw | |
Sigi Vijgen | 410 | NED | Team Neoliet | 1 |
Boo Haspeslagh | 411 | BEL | Alpamayo klim club vzw | |
Flo Bresseleers | 412 | BEL | Alpamayo klim club vzw | |
Julie Dries | 413 | BEL | Olympia | |
Jonah Debout | 414 | BEL | Olympia | |
Janne Wuyts | 415 | BEL | Olympia | |
Julie Dillen | 416 | BEL | Alpamayo klim club vzw | |
Sophie Kuckelkorn | 417 | NED | Team Neoliet | |
Noor Lauwers | 418 | BEL | Alpamayo klim club vzw | |
Nora Koch | 419 | NED | Graviton Bouldergym | |
Hannelore Liberloo | 206 | BEL | Alpamayo klim club vzw | |
Rosalinde Stulemeijer | 205 | NED | Team Neoliet | |
Florens Hoff | 201 | NED | Team Neoliet | |
rien compernol | 203 | BEL | Alpamayo klim club vzw |
Ronde: Max - Routes: Number of competitors: 23
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Nora Koch | 419 | Graviton Bouldergym | |
2 | Flo Bresseleers | 412 | Alpamayo klim club vzw | |
3 | Boo Haspeslagh | 411 | Alpamayo klim club vzw | |
4 | Dieter Maurissen | 402 | Olympia | |
5 | Julie Dillen | 416 | Alpamayo klim club vzw | |
6 | Sophie Kuckelkorn | 417 | Team Neoliet | |
7 | Seppe willekens | 405 | Alpamayo klim club vzw | |
8 | Janne Wuyts | 415 | Olympia | |
9 | Noor Lauwers | 418 | Alpamayo klim club vzw | |
10 | Yvar Musiek | 401 | Olympia | |
11 | Brecht Mullens | 403 | Olympia | |
12 | Sigi Vijgen | 410 | Team Neoliet | |
13 | Nore Smit | 406 | Alpamayo klim club vzw | |
14 | Julie Dries | 413 | Olympia | |
15 | Arsenii Rybchyk | 409 | Alpamayo klim club vzw | |
16 | Mattheo Lecomte | 404 | Alpamayo klim club vzw | |
17 | Stijn Janssen | 408 | Alpamayo klim club vzw | |
18 | Jonah Debout | 414 | Olympia | |
19 | Toon Janssen | 407 | Alpamayo klim club vzw | |
20 | Hannelore Liberloo | 206 | Alpamayo klim club vzw | |
21 | Rosalinde Stulemeijer | 205 | Team Neoliet | |
22 | Florens Hoff | 201 | Team Neoliet | |
23 | rien compernol | 203 | Alpamayo klim club vzw |
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Nora Koch | 419 | Graviton Bouldergym | |
2 | Flo Bresseleers | 412 | Alpamayo klim club vzw | |
3 | Boo Haspeslagh | 411 | Alpamayo klim club vzw | |
4 | Dieter Maurissen | 402 | Olympia | |
5 | Julie Dillen | 416 | Alpamayo klim club vzw | |
6 | Sophie Kuckelkorn | 417 | Team Neoliet | |
7 | Seppe willekens | 405 | Alpamayo klim club vzw | |
8 | Janne Wuyts | 415 | Olympia | |
9 | Noor Lauwers | 418 | Alpamayo klim club vzw | |
10 | Yvar Musiek | 401 | Olympia | |
11 | Brecht Mullens | 403 | Olympia | |
12 | Sigi Vijgen | 410 | Team Neoliet | |
13 | Nore Smit | 406 | Alpamayo klim club vzw | |
14 | Julie Dries | 413 | Olympia | |
15 | Arsenii Rybchyk | 409 | Alpamayo klim club vzw | |
16 | Mattheo Lecomte | 404 | Alpamayo klim club vzw | |
17 | Stijn Janssen | 408 | Alpamayo klim club vzw | |
18 | Jonah Debout | 414 | Olympia | |
19 | Toon Janssen | 407 | Alpamayo klim club vzw | |
20 | Hannelore Liberloo | 206 | Alpamayo klim club vzw | |
21 | Rosalinde Stulemeijer | 205 | Team Neoliet | |
22 | Florens Hoff | 201 | Team Neoliet | |
23 | rien compernol | 203 | Alpamayo klim club vzw |
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Nora Koch | 419 | Graviton Bouldergym | |
2 | Flo Bresseleers | 412 | Alpamayo klim club vzw | |
3 | Boo Haspeslagh | 411 | Alpamayo klim club vzw | |
4 | Dieter Maurissen | 402 | Olympia | |
5 | Julie Dillen | 416 | Alpamayo klim club vzw | |
6 | Sophie Kuckelkorn | 417 | Team Neoliet | |
7 | Seppe willekens | 405 | Alpamayo klim club vzw | |
8 | Janne Wuyts | 415 | Olympia | |
9 | Noor Lauwers | 418 | Alpamayo klim club vzw | |
10 | Yvar Musiek | 401 | Olympia | |
11 | Brecht Mullens | 403 | Olympia | |
12 | Sigi Vijgen | 410 | Team Neoliet | |
13 | Nore Smit | 406 | Alpamayo klim club vzw | |
14 | Julie Dries | 413 | Olympia | |
15 | Arsenii Rybchyk | 409 | Alpamayo klim club vzw | |
16 | Mattheo Lecomte | 404 | Alpamayo klim club vzw | |
17 | Stijn Janssen | 408 | Alpamayo klim club vzw | |
18 | Jonah Debout | 414 | Olympia | |
19 | Toon Janssen | 407 | Alpamayo klim club vzw | |
20 | Hannelore Liberloo | 206 | Alpamayo klim club vzw | |
21 | Rosalinde Stulemeijer | 205 | Team Neoliet | |
22 | Florens Hoff | 201 | Team Neoliet | |
23 | rien compernol | 203 | Alpamayo klim club vzw |
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Nora Koch | 419 | Graviton Bouldergym | |
2 | Flo Bresseleers | 412 | Alpamayo klim club vzw | |
3 | Boo Haspeslagh | 411 | Alpamayo klim club vzw | |
4 | Dieter Maurissen | 402 | Olympia | |
5 | Julie Dillen | 416 | Alpamayo klim club vzw | |
6 | Sophie Kuckelkorn | 417 | Team Neoliet | |
7 | Seppe willekens | 405 | Alpamayo klim club vzw | |
8 | Janne Wuyts | 415 | Olympia | |
9 | Noor Lauwers | 418 | Alpamayo klim club vzw | |
10 | Yvar Musiek | 401 | Olympia | |
11 | Brecht Mullens | 403 | Olympia | |
12 | Sigi Vijgen | 410 | Team Neoliet | |
13 | Nore Smit | 406 | Alpamayo klim club vzw | |
14 | Julie Dries | 413 | Olympia | |
15 | Arsenii Rybchyk | 409 | Alpamayo klim club vzw | |
16 | Mattheo Lecomte | 404 | Alpamayo klim club vzw | |
17 | Stijn Janssen | 408 | Alpamayo klim club vzw | |
18 | Jonah Debout | 414 | Olympia | |
19 | Toon Janssen | 407 | Alpamayo klim club vzw | |
20 | Hannelore Liberloo | 206 | Alpamayo klim club vzw | |
21 | Rosalinde Stulemeijer | 205 | Team Neoliet | |
22 | Florens Hoff | 201 | Team Neoliet | |
23 | rien compernol | 203 | Alpamayo klim club vzw |
11-11-2023 16:38
# | Name | Bib number | Nat. | 1 | 2 | 3 | 4 | League. Points | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yvar Musiek | 401 | BEL | Top | Top | Top | Top | 903.0 | Olympia | ||
1 | Stijn Janssen | 408 | BEL | Top | Top | Top | Top | 903.0 | Alpamayo klim club vzw | ||
3 | Toon Janssen | 407 | BEL | Top | Top | Top | 44 | 690.0 | Alpamayo klim club vzw | ||
4 | Flo Bresseleers | 412 | BEL | Top | Top | 30 | Top | 610.0 | Alpamayo klim club vzw | ||
5 | Mattheo Lecomte | 404 | BEL | Top | Top | Top | 29 | 545.0 | Alpamayo klim club vzw | ||
6 | Brecht Mullens | 403 | NED | Top | Top | Top | 28 | 495.0 | Olympia | ||
7 | Jonah Debout | 414 | BEL | Top | Top | 29 | 46 | 455.0 | Olympia | ||
8 | Dieter Maurissen | 402 | BEL | Top | Top | 20 | 32 | 415.0 | Olympia | ||
9 | Arsenii Rybchyk | 409 | UKR | Top | 19 | Top | 30 | 380.0 | Alpamayo klim club vzw | ||
10 | Boo Haspeslagh | 411 | BEL | Top | Top | 28 | 17 | 350.0 | Alpamayo klim club vzw | ||
11 | Seppe willekens | 405 | BEL | Top | Top | 31 | 16 | 325.0 | Alpamayo klim club vzw | ||
12 | Sophie Kuckelkorn | 417 | NED | Top | Top | 26 | 16 | 300.0 | Team Neoliet | ||
13 | Janne Wuyts | 415 | BEL | Top | Top | 14 | 17 | 280.0 | Olympia | ||
14 | Julie Dries | 413 | BEL | Top | Top | 18 | 16 | 250.0 | Olympia | ||
14 | Julie Dillen | 416 | BEL | Top | Top | 18 | 16 | 250.0 | Alpamayo klim club vzw | ||
16 | Nora Koch | 419 | NED | Top | Top | 17 | 16 | 220.0 | Graviton Bouldergym | ||
17 | Sigi Vijgen | 410 | NED | Top | Top | 18 | 15 | 205.0 | Team Neoliet | ||
18 | rien compernol | 203 | BEL | Top | Top | 13 | 14 | 185.0 | Alpamayo klim club vzw | ||
19 | Nore Smit | 406 | BEL | Top | Top | 12 | 14 | 170.0 | Alpamayo klim club vzw | ||
20 | Noor Lauwers | 418 | BEL | Top | 16 | 10 | 16 | 143.0 | Alpamayo klim club vzw | ||
20 | Hannelore Liberloo | 206 | BEL | Top | 16 | 10 | 16 | 143.0 | Alpamayo klim club vzw | ||
20 | Rosalinde Stulemeijer | 205 | NED | Top | 15 | 11 | 16 | 143.0 | Team Neoliet | ||
23 | Florens Hoff | 201 | NED | Top | 12 | 6 | 9 | 120.0 | Team Neoliet |
Mid U10, U12 & U14, lead
The competitionresults are not public.Mid U16, U18 & U20, lead
Number of competitors: 3
Name | Bib number | Nat. | Team | Reg# |
---|---|---|---|---|
Melanie Vanlook | 202 | BEL | ||
Quinn Fonk | 207 | NED | Team Neoliet | |
Anne Schobbe | 208 | NED | Radium Boulders |
Ronde: Mid - Routes: Number of competitors: 3
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Anne Schobbe | 208 | Radium Boulders | |
2 | Quinn Fonk | 207 | Team Neoliet | |
3 | Melanie Vanlook | 202 |
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Anne Schobbe | 208 | Radium Boulders | |
2 | Quinn Fonk | 207 | Team Neoliet | |
3 | Melanie Vanlook | 202 |
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Anne Schobbe | 208 | Radium Boulders | |
2 | Quinn Fonk | 207 | Team Neoliet | |
3 | Melanie Vanlook | 202 |
# | Name | Bib number | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|
1 | Anne Schobbe | 208 | Radium Boulders | |
2 | Quinn Fonk | 207 | Team Neoliet | |
3 | Melanie Vanlook | 202 |
11-11-2023 16:38
# | Name | Bib number | Nat. | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | League. Points | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Quinn Fonk | 207 | NED | Top | Top | Top | 13 | 15 | 1000.0 | Team Neoliet | ||
2 | Melanie Vanlook | 202 | BEL | Top | Top | Top | 13 | 14 | 805.0 | |||
3 | Anne Schobbe | 208 | NED | Top | Top | Top | 13 | 8 | 690.0 | Radium Boulders |