Jeugd Lead 1 U20 & U18 , 21-04-2024 11:00, MN Nieuwegein
Discipline: LeadCompetitie: 2024 JEUGD LEAD U20-U18
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:
Officials:
Technisch gedelegeerde (TD): Arnoud Prinz (0348 484 076)
Hoofjury (HJ): Davy Burgel
Hoofroutebouwer (HRB): Victor Meulendijks
Wedstrijdadministrator (WAS): Luc Beugels
In geval van calamiteiten vooraf aan de wedstrijd kun je contact opnemen met de TD.
Het tijdschema zoals hieronder staat is definitief. De starttijden die op de startlijsten staan zijn indicatief. Als klimmers afwezig zijn of als een route sneller geklommen wordt, ben je eerder aan de beurt. Hou goed je voorgangers in de gaten, zodat jij klaar staat als je aan de beurt bent. Sta je niet klaar, dan kun je de route niet meer klimmen.
15 minuten voor aanvang van de ronde word er een briefing gegeven.
De wedstrijd bestaat per wedstrijdcategorie uit twee flash kwalificatieroutes en één onsight finaleroute. Wedstrijdroutes kunnen tussen verschillende wedstrijdcategorieën gecombineerd worden.
Aan deze wedstrijd kunnen twee leeftijdscategorieën meedoen: Jeugd U20 [Geboortejaar 2005 en 2006 ] en Jeugd U18 [Geboortejaar 2007 en 2008].
Tijdschema:
09:30 uur Klimhal open
10:30 uur Sluiting aanmelding U18 Jongens
10:45 uur Start kwalificatie ronde U18 Jongens
11:30 uur Sluiting aanmelding U18 Meisjes
11:45 uur Start kwalificatie ronde U18 Meisjes
13:15 uur Einde kwalificatie ronde U18 (Jongens & Meisjes)
13:15 uur Sluiting aanmelding U20 (Jongens & Meisjes)
13:45 uur Start kwalificatie ronde U20 (Jongens & Meisjes)
15:30 uur Einde kwalificatie ronde U20
15:45 sluiting Iso U18 & U20
16:15 uur Start Finale ronde Jongens en Meisjes
17:30 uur Einde Finale ronde + prijsuitreiking
10:45 uur Start kwalificatie ronde U18 Jongens
11:30 uur Sluiting aanmelding U18 Meisjes
11:45 uur Start kwalificatie ronde U18 Meisjes
13:15 uur Einde kwalificatie ronde U18 (Jongens & Meisjes)
13:15 uur Sluiting aanmelding U20 (Jongens & Meisjes)
13:45 uur Start kwalificatie ronde U20 (Jongens & Meisjes)
15:30 uur Einde kwalificatie ronde U20
15:45 sluiting Iso U18 & U20
16:15 uur Start Finale ronde Jongens en Meisjes
17:30 uur Einde Finale ronde + prijsuitreiking
Let op! De individuele starttijden zijn richttijden. Je hebt recht op 30min rustpauze tussen de twee routes. Houd de deelnemer voor je goed in de gaten zodat je niet te laat bent om te starten.
De demo video's komen uiterlijk vrijdag avond online op de NKBV Nationale Competitie Youtube pagina. Tip: zet de notificatie aan, abonneer gratis op het kanaal en stel de notificatie in.
Voor alle onder auspiciën van de NKBV georganiseerde wedstrijden geldt dat:
- De deelnemer lid moet zijn van de NKBV of een andere landelijke bond aangesloten bij de IFSC.
- De deelnemer akkoord gaat met het dopingreglement.
- Het NWR (Nationaal Wedstrijd Reglement) van toepassing is.
Lijkt het je leuk om de wedstrijdsport te ondersteunen? Wordt wedstrijdzekeraar, de NKBV organiseert op verschillende data workshops. Meer info kijk op https://nkbv.nl/academie/
Vragen of interesse? Stuur een mail naar opleidingen@nkbv.nl
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €20,- en dient bij inschrijving te worden voldaan middels een iDeal betaling.
Meisjes U18
Aantal deelnemers: 15
Naam | Rugnummer | Nat. | Team | Ins# |
---|---|---|---|---|
Louise van Adrichem | 44 | NED | Klimmuur Centraal | |
Femke de Vuijst | 41 | NED | Team Mountain Network | |
Lisa Korevaar | 38 | NED | Klimcentrum Bjoeks | |
Nanne van Gerwen | 40 | NED | Team Neoliet | |
Yara Meye | 32 | NED | Climb Up | |
Mirre Wijnen | 37 | NED | Team Petzl | |
Sterre Hermans | 35 | NED | Team Neoliet | |
Milou van Oort | 34 | NED | Team Delfts Bleau | |
Julia Lyngvi | 45 | CAN | Team Mountain Network | 1 |
Esmee Bonsen | 31 | NED | IVY Climbing | |
Laurien Smeets | 36 | NED | Team Mountain Network | |
Philomijn Sinke | 33 | NED | Kei Boulderhal | |
Puck de Lijster | 42 | NED | Monte Cervino | |
Hannah Plomp | 39 | NED | Team Mountain Network | |
Jaden Tjon | 43 | NED | Team Neoliet |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 15
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|---|
11:45 | 1 | Esmee Bonsen | 31 | IVY Climbing | |
11:50 | 2 | Yara Meye | 32 | Climb Up | |
11:55 | 3 | Philomijn Sinke | 33 | Kei Boulderhal | |
12:00 | 4 | Milou van Oort | 34 | Team Delfts Bleau | |
12:05 | 5 | Sterre Hermans | 35 | Team Neoliet | |
12:10 | 6 | Laurien Smeets | 36 | Team Mountain Network | |
12:15 | 7 | Mirre Wijnen | 37 | Team Petzl | |
12:20 | 8 | Lisa Korevaar | 38 | Klimcentrum Bjoeks | |
12:25 | 9 | Hannah Plomp | 39 | Team Mountain Network | |
12:30 | 10 | Nanne van Gerwen | 40 | Team Neoliet | |
12:35 | 11 | Femke de Vuijst | 41 | Team Mountain Network | |
12:40 | 12 | Puck de Lijster | 42 | Monte Cervino | |
12:45 | 13 | Jaden Tjon | 43 | Team Neoliet | |
12:50 | 14 | Louise van Adrichem | 44 | Klimmuur Centraal | |
12:55 | 15 | Julia Lyngvi | 45 | Team Mountain Network |
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|---|
11:45 | 1 | Lisa Korevaar | 38 | Klimcentrum Bjoeks | |
11:50 | 2 | Hannah Plomp | 39 | Team Mountain Network | |
11:55 | 3 | Nanne van Gerwen | 40 | Team Neoliet | |
12:00 | 4 | Femke de Vuijst | 41 | Team Mountain Network | |
12:05 | 5 | Puck de Lijster | 42 | Monte Cervino | |
12:10 | 6 | Jaden Tjon | 43 | Team Neoliet | |
12:15 | 7 | Louise van Adrichem | 44 | Klimmuur Centraal | |
12:20 | 8 | Julia Lyngvi | 45 | Team Mountain Network | |
12:25 | 9 | Esmee Bonsen | 31 | IVY Climbing | |
12:30 | 10 | Yara Meye | 32 | Climb Up | |
12:35 | 11 | Philomijn Sinke | 33 | Kei Boulderhal | |
12:40 | 12 | Milou van Oort | 34 | Team Delfts Bleau | |
12:45 | 13 | Sterre Hermans | 35 | Team Neoliet | |
12:50 | 14 | Laurien Smeets | 36 | Team Mountain Network | |
12:55 | 15 | Mirre Wijnen | 37 | Team Petzl |
21-04-2024 17:55
# | Naam | Rugnummer | Nat. | 1 | 2 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yara Meye | 32 | NED | Top | Top | Top | 1000.0 | Climb Up | ||
2 | Milou van Oort | 34 | NED | 40 | 27+ | 40+ | 805.0 | Team Delfts Bleau | ||
3 | Mirre Wijnen | 37 | NED | 24+ | 20+ | 35+ | 690.0 | Team Petzl | ||
4 | Louise van Adrichem | 44 | NED | 42+ | 21+ | 35 | 610.0 | Klimmuur Centraal | ||
5 | Nanne van Gerwen | 40 | NED | 37 | 22+ | 31+ | 545.0 | Team Neoliet | ||
6 | Jaden Tjon | 43 | NED | 42+ | 28 | 29+ | 495.0 | Team Neoliet | ||
7 | Julia Lyngvi | 45 | CAN | 22 | 19 | 455.0 | Team Mountain Network | |||
8 | Femke de Vuijst | 41 | NED | 34+ | 11+ | 415.0 | Team Mountain Network | |||
9 | Sterre Hermans | 35 | NED | 23 | 17 | 380.0 | Team Neoliet | |||
10 | Lisa Korevaar | 38 | NED | 17+ | 17+ | 350.0 | Klimcentrum Bjoeks | |||
11 | Hannah Plomp | 39 | NED | 18+ | 13+ | 325.0 | Team Mountain Network | |||
12 | Puck de Lijster | 42 | NED | 17+ | 11+ | 300.0 | Monte Cervino | |||
13 | Philomijn Sinke | 33 | NED | 16+ | 11 | 280.0 | Kei Boulderhal | |||
14 | Esmee Bonsen | 31 | NED | DNS | DNS | 0.0 | IVY Climbing | DNS | ||
14 | Laurien Smeets | 36 | NED | DNS | DNS | 0.0 | Team Mountain Network | DNS |
Meisjes U20
Aantal deelnemers: 14
Naam | Rugnummer | Nat. | Team | Ins# |
---|---|---|---|---|
Zoeteke Vliek | 94 | NED | Climb Up | |
Loïsa van Laarhoven | 91 | NED | Team Mountain Network | |
Linda van Dijke | 86 | NED | Monte Cervino | |
Louise Janssen-Boudon | 81 | FRA | De Boulder Beestjes | |
Sofie Huizer | 85 | NED | Monte Cervino | |
Pippa van Wees | 89 | NED | Monk Amsterdam | |
Bente Schiffeleers | 93 | NED | TOC Limburg | |
Norah Arnold | 92 | NED | Team Mountain Network | |
Doenja Sinke | 84 | NED | Kei Boulderhal | |
Julie de Vlieger | 83 | NED | Team Neoliet | |
Evi Creyghton | 88 | NED | Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof | |
Loeta Aarden | 82 | NED | Monk Amsterdam | |
Asya Zelenska | 90 | NED | Rotterdam Rockstars | |
Frederique Kerstens | 87 | NED | Team Fabriek |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 14
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|---|
13:45 | 1 | Louise Janssen-Boudon | 81 | De Boulder Beestjes | |
13:50 | 2 | Loeta Aarden | 82 | Monk Amsterdam | |
13:55 | 3 | Julie de Vlieger | 83 | Team Neoliet | |
14:00 | 4 | Doenja Sinke | 84 | Kei Boulderhal | |
14:05 | 5 | Sofie Huizer | 85 | Monte Cervino | |
14:10 | 6 | Linda van Dijke | 86 | Monte Cervino | |
14:15 | 7 | Frederique Kerstens | 87 | Team Fabriek | |
14:20 | 8 | Evi Creyghton | 88 | Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof | |
14:25 | 9 | Pippa van Wees | 89 | Monk Amsterdam | |
14:30 | 10 | Asya Zelenska | 90 | Rotterdam Rockstars | |
14:35 | 11 | Loïsa van Laarhoven | 91 | Team Mountain Network | |
14:40 | 12 | Norah Arnold | 92 | Team Mountain Network | |
14:45 | 13 | Bente Schiffeleers | 93 | TOC Limburg | |
14:50 | 14 | Zoeteke Vliek | 94 | Climb Up |
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Nat. | Team |
---|---|---|---|---|---|
13:45 | 1 | Evi Creyghton | 88 | Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof | |
13:50 | 2 | Pippa van Wees | 89 | Monk Amsterdam | |
13:55 | 3 | Asya Zelenska | 90 | Rotterdam Rockstars | |
14:00 | 4 | Loïsa van Laarhoven | 91 | Team Mountain Network | |
14:05 | 5 | Norah Arnold | 92 | Team Mountain Network | |
14:10 | 6 | Bente Schiffeleers | 93 | TOC Limburg | |
14:15 | 7 | Zoeteke Vliek | 94 | Climb Up | |
14:20 | 8 | Louise Janssen-Boudon | 81 | De Boulder Beestjes | |
14:25 | 9 | Loeta Aarden | 82 | Monk Amsterdam | |
14:30 | 10 | Julie de Vlieger | 83 | Team Neoliet | |
14:35 | 11 | Doenja Sinke | 84 | Kei Boulderhal | |
14:40 | 12 | Sofie Huizer | 85 | Monte Cervino | |
14:45 | 13 | Linda van Dijke | 86 | Monte Cervino | |
14:50 | 14 | Frederique Kerstens | 87 | Team Fabriek |
21-04-2024 17:55
# | Naam | Rugnummer | Nat. | 1 | 2 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doenja Sinke | 84 | NED | Top | 37 | 39 | 1000.0 | Kei Boulderhal | ||
2 | Bente Schiffeleers | 93 | NED | Top | 32 | 37 | 805.0 | TOC Limburg | ||
3 | Linda van Dijke | 86 | NED | 33 | 21+ | 28+ | 690.0 | Monte Cervino | ||
4 | Norah Arnold | 92 | NED | 25+ | 21 | 28+ | 610.0 | Team Mountain Network | ||
5 | Zoeteke Vliek | 94 | NED | 32+ | 23+ | 28 | 545.0 | Climb Up | ||
6 | Evi Creyghton | 88 | NED | 24+ | 21+ | 26 | 495.0 | Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof | ||
7 | Frederique Kerstens | 87 | NED | 24+ | 21 | 455.0 | Team Fabriek | |||
8 | Loïsa van Laarhoven | 91 | NED | 32 | 16+ | 415.0 | Team Mountain Network | |||
9 | Asya Zelenska | 90 | NED | 21 | 20 | 380.0 | Rotterdam Rockstars | |||
10 | Julie de Vlieger | 83 | NED | 22 | 18+ | 350.0 | Team Neoliet | |||
11 | Louise Janssen-Boudon | 81 | FRA | 21 | 18+ | 325.0 | De Boulder Beestjes | |||
12 | Sofie Huizer | 85 | NED | 18+ | 19 | 300.0 | Monte Cervino | |||
13 | Loeta Aarden | 82 | NED | 22 | 15+ | 280.0 | Monk Amsterdam | |||
14 | Pippa van Wees | 89 | NED | 19+ | 17 | 260.0 | Monk Amsterdam |
Jongens U18
Aantal deelnemers: 27
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Yoram Dijkstra | 26 | Yosemite Jeugd | |
Roko Sipsma | 6 | Monk Amsterdam | |
Auryn Ramer | 27 | Team Mountain Network | |
Raff Sprokkereef | 21 | Team Mountain Network | |
Silas Grimme | 24 | Team Mountain Network | |
Sven de Vente | 10 | Team Mountain Network | |
Casper Kilsdonk | 25 | Team Neoliet | |
Bouwe Visschedijk | 15 | Impact | |
Daniel Mennink | 14 | Team Neoliet | |
Finn van Bakel | 2 | Monk Eindhoven | |
Loek van de Mast | 8 | Team Neoliet | |
Ties van de Sande | 1 | Team Neoliet | |
Jasper van Gelder | 11 | Team Neoliet | |
Felix Kolls | 22 | Team Mountain Network | |
Nathan Honkoop | 3 | Team Mountain Network | |
Yesper Kroes | 9 | Team Mountain Network | |
Siebe den Breejen | 23 | Team Mountain Network | |
Chris Mijnarends | 7 | Top-It | |
Jelle Pieters | 18 | School of Rock | |
Pim Kamstra | 16 | Team Mountain Network | |
Luuk Spaargaren | 17 | Team Mountain Network | |
Olivier de Jong | 20 | Team Mountain Network | |
Jesse Huizenga | 19 | Team Mountain Network | |
Max Koenen | 4 | Monte Cervino | |
Finn Karssen | 12 | De Broekerberg | |
Maas Hekkenberg | 5 | Rotterdam Rockstars | |
Maarten Kuhlmann | 13 |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 27
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team | |
---|---|---|---|---|---|
10:45 | 1 | Ties van de Sande | 1 | Team Neoliet | |
10:50 | 2 | Finn van Bakel | 2 | Monk Eindhoven | |
10:55 | 3 | Nathan Honkoop | 3 | Team Mountain Network | |
11:00 | 4 | Max Koenen | 4 | Monte Cervino | |
11:05 | 5 | Maas Hekkenberg | 5 | Rotterdam Rockstars | |
11:10 | 6 | Roko Sipsma | 6 | Monk Amsterdam | |
11:15 | 7 | Chris Mijnarends | 7 | Top-It | |
11:20 | 8 | Loek van de Mast | 8 | Team Neoliet | |
11:25 | 9 | Yesper Kroes | 9 | Team Mountain Network | |
11:30 | 10 | Sven de Vente | 10 | Team Mountain Network | |
11:35 | 11 | Jasper van Gelder | 11 | Team Neoliet | |
11:40 | 12 | Finn Karssen | 12 | De Broekerberg | |
11:45 | 13 | Maarten Kuhlmann | 13 | ||
11:50 | 14 | Daniel Mennink | 14 | Team Neoliet | |
11:55 | Pauze | ||||
12:10 | 15 | Bouwe Visschedijk | 15 | Impact | |
12:15 | 16 | Pim Kamstra | 16 | Team Mountain Network | |
12:20 | 17 | Luuk Spaargaren | 17 | Team Mountain Network | |
12:25 | 18 | Jelle Pieters | 18 | School of Rock | |
12:30 | 19 | Jesse Huizenga | 19 | Team Mountain Network | |
12:35 | 20 | Olivier de Jong | 20 | Team Mountain Network | |
12:40 | 21 | Raff Sprokkereef | 21 | Team Mountain Network | |
12:45 | 22 | Felix Kolls | 22 | Team Mountain Network | |
12:50 | 23 | Siebe den Breejen | 23 | Team Mountain Network | |
12:55 | 24 | Silas Grimme | 24 | Team Mountain Network | |
13:00 | 25 | Casper Kilsdonk | 25 | Team Neoliet | |
13:05 | 26 | Yoram Dijkstra | 26 | Yosemite Jeugd | |
13:10 | 27 | Auryn Ramer | 27 | Team Mountain Network |
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team | |
---|---|---|---|---|---|
10:45 | 1 | Daniel Mennink | 14 | Team Neoliet | |
10:50 | 2 | Bouwe Visschedijk | 15 | Impact | |
10:55 | 3 | Pim Kamstra | 16 | Team Mountain Network | |
11:00 | 4 | Luuk Spaargaren | 17 | Team Mountain Network | |
11:05 | 5 | Jelle Pieters | 18 | School of Rock | |
11:10 | 6 | Jesse Huizenga | 19 | Team Mountain Network | |
11:15 | 7 | Olivier de Jong | 20 | Team Mountain Network | |
11:20 | 8 | Raff Sprokkereef | 21 | Team Mountain Network | |
11:25 | 9 | Felix Kolls | 22 | Team Mountain Network | |
11:30 | 10 | Siebe den Breejen | 23 | Team Mountain Network | |
11:35 | 11 | Silas Grimme | 24 | Team Mountain Network | |
11:40 | 12 | Casper Kilsdonk | 25 | Team Neoliet | |
11:45 | 13 | Yoram Dijkstra | 26 | Yosemite Jeugd | |
11:50 | 14 | Auryn Ramer | 27 | Team Mountain Network | |
11:55 | Pauze | ||||
12:10 | 15 | Ties van de Sande | 1 | Team Neoliet | |
12:15 | 16 | Finn van Bakel | 2 | Monk Eindhoven | |
12:20 | 17 | Nathan Honkoop | 3 | Team Mountain Network | |
12:25 | 18 | Max Koenen | 4 | Monte Cervino | |
12:30 | 19 | Maas Hekkenberg | 5 | Rotterdam Rockstars | |
12:35 | 20 | Roko Sipsma | 6 | Monk Amsterdam | |
12:40 | 21 | Chris Mijnarends | 7 | Top-It | |
12:45 | 22 | Loek van de Mast | 8 | Team Neoliet | |
12:50 | 23 | Yesper Kroes | 9 | Team Mountain Network | |
12:55 | 24 | Sven de Vente | 10 | Team Mountain Network | |
13:00 | 25 | Jasper van Gelder | 11 | Team Neoliet | |
13:05 | 26 | Finn Karssen | 12 | De Broekerberg | |
13:10 | 27 | Maarten Kuhlmann | 13 |
21-04-2024 17:55
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luuk Spaargaren | 17 | Top | 38 | Top | 1000.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Jelle Pieters | 18 | Top | 22+ | 33 | 805.0 | School of Rock | ||
3 | Bouwe Visschedijk | 15 | 33+ | 29+ | 32+ | 690.0 | Impact | ||
4 | Auryn Ramer | 27 | 28+ | 23+ | 31+ | 610.0 | Team Mountain Network | ||
5 | Jasper van Gelder | 11 | 28+ | 22+ | 28 | 545.0 | Team Neoliet | ||
6 | Raff Sprokkereef | 21 | 29 | 23+ | 25+ | 495.0 | Team Mountain Network | ||
7 | Roko Sipsma | 6 | 28+ | 21+ | 455.0 | Monk Amsterdam | |||
8 | Pim Kamstra | 16 | 27 | 18+ | 415.0 | Team Mountain Network | |||
9 | Nathan Honkoop | 3 | 22+ | 18+ | 380.0 | Team Mountain Network | |||
10 | Maarten Kuhlmann | 13 | 26+ | 18 | 350.0 | ||||
11 | Yoram Dijkstra | 26 | 21+ | 21+ | 325.0 | Yosemite Jeugd | |||
12 | Loek van de Mast | 8 | 22+ | 16 | 300.0 | Team Neoliet | |||
13 | Daniel Mennink | 14 | 28+ | 2 | 280.0 | Team Neoliet | |||
14 | Jesse Huizenga | 19 | 22 | 16 | 260.0 | Team Mountain Network | |||
15 | Ties van de Sande | 1 | 22 | 15+ | 240.0 | Team Neoliet | |||
16 | Finn van Bakel | 2 | 22 | 15 | 220.0 | Monk Eindhoven | |||
17 | Casper Kilsdonk | 25 | 21+ | 15 | 205.0 | Team Neoliet | |||
18 | Chris Mijnarends | 7 | 12+ | 15+ | 185.0 | Top-It | |||
19 | Sven de Vente | 10 | 21+ | 14+ | 157.0 | Team Mountain Network | |||
19 | Yesper Kroes | 9 | 21+ | 14+ | 157.0 | Team Mountain Network | |||
19 | Olivier de Jong | 20 | 21+ | 14+ | 157.0 | Team Mountain Network | |||
22 | Siebe den Breejen | 23 | 17+ | 15 | 130.0 | Team Mountain Network | |||
23 | Maas Hekkenberg | 5 | 21 | 14+ | 120.0 | Rotterdam Rockstars | |||
24 | Felix Kolls | 22 | 15+ | 11+ | 105.0 | Team Mountain Network | |||
25 | Finn Karssen | 12 | 11 | 12 | 95.0 | De Broekerberg | |||
26 | Max Koenen | 4 | 8+ | 12 | 84.0 | Monte Cervino | |||
27 | Silas Grimme | 24 | DNS | DNS | 0.0 | Team Mountain Network | DNS |
Jongens U20
Aantal deelnemers: 21
Naam | Rugnummer | Team | Ins# |
---|---|---|---|
Quinn Klaassen | 58 | Team Mountain Network | |
Sebastiaan Boogers | 68 | ||
Jesse van den Hoek | 71 | Team Mountain Network | |
Jesse Honkoop | 70 | Team Mountain Network | |
Tijn Meulman | 66 | Team Neoliet | 1 |
Simon Kunneman | 61 | GRIP Nijmegen | |
Thijs Pieters | 65 | School of Rock | |
Noah Droogers | 63 | Monte Cervino | |
Mischa Rodenburg | 55 | Team Mountain Network | |
Nando van Creij | 62 | Klimmuur Utrecht | |
Jesper Landman | 59 | Team Neoliet | |
Jochem Kissels | 60 | TOC Limburg | |
Dinant Betsch | 54 | Team Neoliet | |
Yannis Lemmen | 56 | Team Fabriek | |
Jayden Stekelenburg | 57 | Climb Up | |
Merijn de Baar | 69 | Team Neoliet | |
Sven Jansen | 52 | Team Neoliet | |
Nout Zanders | 53 | Climb Up | |
Sam van Riessen | 51 | Team Mountain Network | |
Bram Ockeloen | 67 | Team Neoliet | |
Simon Jamnig | 64 |
Ronde: Kwalificatie - Routes: Aantal deelnemers: 21
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
13:45 | 1 | Sam van Riessen | 51 | Team Mountain Network |
13:50 | 2 | Sven Jansen | 52 | Team Neoliet |
13:55 | 3 | Nout Zanders | 53 | Climb Up |
14:00 | 4 | Dinant Betsch | 54 | Team Neoliet |
14:05 | 5 | Mischa Rodenburg | 55 | Team Mountain Network |
14:10 | 6 | Yannis Lemmen | 56 | Team Fabriek |
14:15 | 7 | Jayden Stekelenburg | 57 | Climb Up |
14:20 | 8 | Quinn Klaassen | 58 | Team Mountain Network |
14:25 | 9 | Jesper Landman | 59 | Team Neoliet |
14:30 | 10 | Jochem Kissels | 60 | TOC Limburg |
14:35 | 11 | Simon Kunneman | 61 | GRIP Nijmegen |
14:40 | 12 | Nando van Creij | 62 | Klimmuur Utrecht |
14:45 | 13 | Noah Droogers | 63 | Monte Cervino |
14:50 | 14 | Simon Jamnig | 64 | |
14:55 | 15 | Thijs Pieters | 65 | School of Rock |
15:00 | 16 | Tijn Meulman | 66 | Team Neoliet |
15:05 | 17 | Bram Ockeloen | 67 | Team Neoliet |
15:10 | 18 | Sebastiaan Boogers | 68 | |
15:15 | 19 | Merijn de Baar | 69 | Team Neoliet |
15:20 | 20 | Jesse Honkoop | 70 | Team Mountain Network |
15:25 | 21 | Jesse van den Hoek | 71 | Team Mountain Network |
Tijd (Indicatief) | # | Naam | Rugnummer | Team |
---|---|---|---|---|
13:45 | 1 | Simon Kunneman | 61 | GRIP Nijmegen |
13:50 | 2 | Nando van Creij | 62 | Klimmuur Utrecht |
13:55 | 3 | Noah Droogers | 63 | Monte Cervino |
14:00 | 4 | Simon Jamnig | 64 | |
14:05 | 5 | Thijs Pieters | 65 | School of Rock |
14:10 | 6 | Tijn Meulman | 66 | Team Neoliet |
14:15 | 7 | Bram Ockeloen | 67 | Team Neoliet |
14:20 | 8 | Sebastiaan Boogers | 68 | |
14:25 | 9 | Merijn de Baar | 69 | Team Neoliet |
14:30 | 10 | Jesse Honkoop | 70 | Team Mountain Network |
14:35 | 11 | Jesse van den Hoek | 71 | Team Mountain Network |
14:40 | 12 | Sam van Riessen | 51 | Team Mountain Network |
14:45 | 13 | Sven Jansen | 52 | Team Neoliet |
14:50 | 14 | Nout Zanders | 53 | Climb Up |
14:55 | 15 | Dinant Betsch | 54 | Team Neoliet |
15:00 | 16 | Mischa Rodenburg | 55 | Team Mountain Network |
15:05 | 17 | Yannis Lemmen | 56 | Team Fabriek |
15:10 | 18 | Jayden Stekelenburg | 57 | Climb Up |
15:15 | 19 | Quinn Klaassen | 58 | Team Mountain Network |
15:20 | 20 | Jesper Landman | 59 | Team Neoliet |
15:25 | 21 | Jochem Kissels | 60 | TOC Limburg |
21-04-2024 17:55
# | Naam | Rugnummer | 1 | 2 | 1 | Comp. Punten | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jesse Honkoop | 70 | Top | 24 | 30 | 1000.0 | Team Mountain Network | ||
2 | Thijs Pieters | 65 | Top | 35+ | 29+ | 805.0 | School of Rock | ||
3 | Jochem Kissels | 60 | 33+ | 35+ | 29+ | 690.0 | TOC Limburg | ||
4 | Jayden Stekelenburg | 57 | 34 | 28+ | 29+ | 610.0 | Climb Up | ||
5 | Quinn Klaassen | 58 | 29+ | 23 | 28 | 545.0 | Team Mountain Network | ||
6 | Jesper Landman | 59 | 29+ | 24 | 27+ | 495.0 | Team Neoliet | ||
7 | Merijn de Baar | 69 | 29+ | 23 | 19 | 455.0 | Team Neoliet | ||
8 | Simon Jamnig | 64 | 29 | 23+ | 415.0 | ||||
9 | Simon Kunneman | 61 | 28+ | 23 | 380.0 | GRIP Nijmegen | |||
10 | Mischa Rodenburg | 55 | 29 | 18+ | 350.0 | Team Mountain Network | |||
11 | Noah Droogers | 63 | 28+ | 21+ | 325.0 | Monte Cervino | |||
12 | Yannis Lemmen | 56 | 24 | 22 | 300.0 | Team Fabriek | |||
13 | Bram Ockeloen | 67 | 25+ | 21+ | 280.0 | Team Neoliet | |||
14 | Nando van Creij | 62 | 29 | 11+ | 260.0 | Klimmuur Utrecht | |||
15 | Nout Zanders | 53 | 18+ | 21 | 240.0 | Climb Up | |||
16 | Sam van Riessen | 51 | 22 | 14+ | 220.0 | Team Mountain Network | |||
17 | Jesse van den Hoek | 71 | 21+ | 15 | 205.0 | Team Mountain Network | |||
18 | Dinant Betsch | 54 | 18+ | 16 | 185.0 | Team Neoliet | |||
19 | Sven Jansen | 52 | 15+ | 12 | 170.0 | Team Neoliet | |||
20 | Sebastiaan Boogers | 68 | DNS | DNS | 0.0 | DNS | |||
20 | Tijn Meulman | 66 | DNS | DNS | 0.0 | Team Neoliet | DNS |
Team Uitslag
# | Team | Totaal |
---|---|---|
1 | Team Mountain Network | 4090.0 |
2 | Team Neoliet | 2915.0 |
3 | Climb Up | 2395.0 |
4 | Monte Cervino | 1699.0 |
5 | School of Rock | 1610.0 |
6 | TOC Limburg | 1495.0 |
7 | Kei Boulderhal | 1280.0 |
8 | Monk Amsterdam | 995.0 |
9 | Team Delfts Bleau | 805.0 |
10 | Team Fabriek | 755.0 |
11 | Team Petzl | 690.0 |
11 | Impact | 690.0 |
13 | Klimmuur Centraal | 610.0 |
14 | Rotterdam Rockstars | 500.0 |
15 | Wedstrijdteam Kunststof & Krachtstof | 495.0 |
16 | GRIP Nijmegen | 380.0 |
17 | Klimcentrum Bjoeks | 350.0 |
18 | De Boulder Beestjes | 325.0 |
18 | Yosemite Jeugd | 325.0 |
20 | Klimmuur Utrecht | 260.0 |
21 | Monk Eindhoven | 220.0 |
22 | Top-It | 185.0 |
23 | De Broekerberg | 95.0 |
24 | IVY Climbing | 0.0 |