Lead Series Noord Oost 2, 09-02-2024 18:00, Mountain Network Heerenveen
Discipline: Lead
Competitie: Lead Series Noord Oost 2024
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:
Volwassenen (vanaf 16 jaar (voor 2007) kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
Categorie START (4 routes met niveaus 5a, 5b, 5c en 6a) Categorie MID (4 routes met niveaus 5c, 6a, 6b, 6c) Categorie MAX (4 routes met niveaus 6b, 6c, 7a, 7b) Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!
Wedstrijdschema 18.00 uur hal open
18.45 sluiting aanmelding
18.50 briefing deelnemers
19.00 start klimtijd
22.00 einde klimtijd en prijsuitreiking
Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst
hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens
log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).
Ronde: Max - Senioren - Lead
- Routes:
Aantal deelnemers: 31
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Koen Vromans
2
Jaap Derks
3
Sjoerd Bongers
4
Lucas Bootsma
Klimcentrum Bjoeks
5
Joe Lakner
6
Daniela Andrei
7
Eiji Ensing
8
Lisa Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
9
Yesper Kroes
Team Mountain Network
10
Vincent van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
11
Marijn Jansen
Klimcentrum Bjoeks
12
Iza Kingma
Klimcentrum Bjoeks
13
Stijn Maat
Team Mountain Network
14
Chris Borns
15
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
16
Jimme Kamstra
17
Lars Deggeller
Klimcentrum Bjoeks
18
Sebastiaan Boogers
Klimcentrum Bjoeks
19
Arjen Bos
Klimcentrum Bjoeks
20
Redmer Falkena
Team Mountain Network
21
Jolle Lont
22
Jan Buseman
23
Tim Damhuis
Yosemite
24
Anna Marie Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
25
Harry Zwerver
26
Thijs van Oosten
27
Feline Cornelis
Klimcentrum Bjoeks
28
Jasper Wilts
Yosemite
29
Lotte van Drecht
30
Harm Bron
31
Vincent van Zundert
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Koen Vromans
2
Jaap Derks
3
Sjoerd Bongers
4
Lucas Bootsma
Klimcentrum Bjoeks
5
Joe Lakner
6
Daniela Andrei
7
Eiji Ensing
8
Lisa Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
9
Yesper Kroes
Team Mountain Network
10
Vincent van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
11
Marijn Jansen
Klimcentrum Bjoeks
12
Iza Kingma
Klimcentrum Bjoeks
13
Stijn Maat
Team Mountain Network
14
Chris Borns
15
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
16
Jimme Kamstra
17
Lars Deggeller
Klimcentrum Bjoeks
18
Sebastiaan Boogers
Klimcentrum Bjoeks
19
Arjen Bos
Klimcentrum Bjoeks
20
Redmer Falkena
Team Mountain Network
21
Jolle Lont
22
Jan Buseman
23
Tim Damhuis
Yosemite
24
Anna Marie Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
25
Harry Zwerver
26
Thijs van Oosten
27
Feline Cornelis
Klimcentrum Bjoeks
28
Jasper Wilts
Yosemite
29
Lotte van Drecht
30
Harm Bron
31
Vincent van Zundert
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Koen Vromans
2
Jaap Derks
3
Sjoerd Bongers
4
Lucas Bootsma
Klimcentrum Bjoeks
5
Joe Lakner
6
Daniela Andrei
7
Eiji Ensing
8
Lisa Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
9
Yesper Kroes
Team Mountain Network
10
Vincent van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
11
Marijn Jansen
Klimcentrum Bjoeks
12
Iza Kingma
Klimcentrum Bjoeks
13
Stijn Maat
Team Mountain Network
14
Chris Borns
15
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
16
Jimme Kamstra
17
Lars Deggeller
Klimcentrum Bjoeks
18
Sebastiaan Boogers
Klimcentrum Bjoeks
19
Arjen Bos
Klimcentrum Bjoeks
20
Redmer Falkena
Team Mountain Network
21
Jolle Lont
22
Jan Buseman
23
Tim Damhuis
Yosemite
24
Anna Marie Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
25
Harry Zwerver
26
Thijs van Oosten
27
Feline Cornelis
Klimcentrum Bjoeks
28
Jasper Wilts
Yosemite
29
Lotte van Drecht
30
Harm Bron
31
Vincent van Zundert
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Koen Vromans
2
Jaap Derks
3
Sjoerd Bongers
4
Lucas Bootsma
Klimcentrum Bjoeks
5
Joe Lakner
6
Daniela Andrei
7
Eiji Ensing
8
Lisa Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
9
Yesper Kroes
Team Mountain Network
10
Vincent van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
11
Marijn Jansen
Klimcentrum Bjoeks
12
Iza Kingma
Klimcentrum Bjoeks
13
Stijn Maat
Team Mountain Network
14
Chris Borns
15
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
16
Jimme Kamstra
17
Lars Deggeller
Klimcentrum Bjoeks
18
Sebastiaan Boogers
Klimcentrum Bjoeks
19
Arjen Bos
Klimcentrum Bjoeks
20
Redmer Falkena
Team Mountain Network
21
Jolle Lont
22
Jan Buseman
23
Tim Damhuis
Yosemite
24
Anna Marie Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
25
Harry Zwerver
26
Thijs van Oosten
27
Feline Cornelis
Klimcentrum Bjoeks
28
Jasper Wilts
Yosemite
29
Lotte van Drecht
30
Harm Bron
31
Vincent van Zundert
Publicatie tijd 10-02-2024 00:24
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Koen Vromans
NED
Top
Top
Top
Top
903.0
1
Marijn Jansen
NED
Top
Top
Top
Top
903.0
Klimcentrum Bjoeks
3
Lars Deggeller
NED
Top
Top
36
23
690.0
Klimcentrum Bjoeks
4
Chris Borns
NED
Top
Top
Top
21
578.0
4
Joe Lakner
USA
Top
Top
Top
21
578.0
6
Lucas Bootsma
NED
Top
Top
36
22
495.0
Klimcentrum Bjoeks
7
Sebastiaan Boogers
NED
Top
Top
30
22
455.0
Klimcentrum Bjoeks
8
Iza Kingma
NED
Top
Top
32
21
415.0
Klimcentrum Bjoeks
9
Jan Buseman
NED
Top
22
37
22
380.0
10
Stijn Maat
NED
Top
Top
31
18
350.0
Team Mountain Network
11
Jaap Derks
NED
DNS
Top
36
22
325.0
12
Chris van der Vossen
NED
Top
Top
26
19
300.0
Klimcentrum Bjoeks
13
Yesper Kroes
NED
Top
DNS
Top
20
270.0
Team Mountain Network
13
Lisa Korevaar
NED
Top
Top
29
17
270.0
Klimcentrum Bjoeks
15
Jimme Kamstra
NED
Top
20
29
22
240.0
16
Redmer Falkena
NED
Top
Top
25
17
220.0
Team Mountain Network
17
Sjoerd Bongers
NED
Top
Top
22
18
205.0
18
Vincent van Trigt
NED
Top
Top
27
3
170.0
Klimcentrum Bjoeks
18
Jolle Lont
NED
Top
Top
22
16
170.0
18
Daniela Andrei
ROM
DNS
Top
35
17
170.0
21
Jasper Wilts
NED
Top
Top
22
12
145.0
Yosemite
22
Harry Zwerver
NED
Top
Top
20
15
130.0
23
Anna Marie Korevaar
NED
Top
Top
16
16
120.0
Klimcentrum Bjoeks
24
Feline Cornelis
NED
Top
Top
16
15
105.0
Klimcentrum Bjoeks
25
Eiji Ensing
NED
DNS
DNS
27
23
95.0
26
Lotte van Drecht
NED
Top
Top
16
7
84.0
27
Tim Damhuis
NED
Top
Top
16
DNS
73.0
Yosemite
28
Thijs van Oosten
NED
Top
Top
DNS
DNS
56.0
28
Harm Bron
NED
Top
Top
DNS
DNS
56.0
28
Vincent van Zundert
NED
Top
Top
DNS
DNS
56.0
31
Arjen Bos
NED
Top
8
23
DNS
42.0
Klimcentrum Bjoeks
Ronde: Mid - Senioren Lead
- Routes:
Aantal deelnemers: 17
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Jacomien Kromhout
Yosemite
2
Suzan ten Zijthoff
3
Lisa Buitenkamp
Klimcentrum Bjoeks
4
Hans Engelbrecht
5
Manon Klink
6
Merel de Vos
Team Mountain Network
7
Damian Hommema
Klimcentrum Bjoeks
8
Davy De Groot
9
Irene Fikkers
NKBV Regio Noord
10
Inez Jacobs
Klimcentrum Bjoeks
11
Bennie Kalf
Yosemite
12
Juul Annegarn
Klimcentrum Bjoeks
13
Hilbrand Westra
14
Anne-Sarah Boogers
15
Lara Farrer-Boermans
16
Date Burgerjon
17
Lotte Maat
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Jacomien Kromhout
Yosemite
2
Suzan ten Zijthoff
3
Lisa Buitenkamp
Klimcentrum Bjoeks
4
Hans Engelbrecht
5
Manon Klink
6
Merel de Vos
Team Mountain Network
7
Damian Hommema
Klimcentrum Bjoeks
8
Davy De Groot
9
Irene Fikkers
NKBV Regio Noord
10
Inez Jacobs
Klimcentrum Bjoeks
11
Bennie Kalf
Yosemite
12
Juul Annegarn
Klimcentrum Bjoeks
13
Hilbrand Westra
14
Anne-Sarah Boogers
15
Lara Farrer-Boermans
16
Date Burgerjon
17
Lotte Maat
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Jacomien Kromhout
Yosemite
2
Suzan ten Zijthoff
3
Lisa Buitenkamp
Klimcentrum Bjoeks
4
Hans Engelbrecht
5
Manon Klink
6
Merel de Vos
Team Mountain Network
7
Damian Hommema
Klimcentrum Bjoeks
8
Davy De Groot
9
Irene Fikkers
NKBV Regio Noord
10
Inez Jacobs
Klimcentrum Bjoeks
11
Bennie Kalf
Yosemite
12
Juul Annegarn
Klimcentrum Bjoeks
13
Hilbrand Westra
14
Anne-Sarah Boogers
15
Lara Farrer-Boermans
16
Date Burgerjon
17
Lotte Maat
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Jacomien Kromhout
Yosemite
2
Suzan ten Zijthoff
3
Lisa Buitenkamp
Klimcentrum Bjoeks
4
Hans Engelbrecht
5
Manon Klink
6
Merel de Vos
Team Mountain Network
7
Damian Hommema
Klimcentrum Bjoeks
8
Davy De Groot
9
Irene Fikkers
NKBV Regio Noord
10
Inez Jacobs
Klimcentrum Bjoeks
11
Bennie Kalf
Yosemite
12
Juul Annegarn
Klimcentrum Bjoeks
13
Hilbrand Westra
14
Anne-Sarah Boogers
15
Lara Farrer-Boermans
16
Date Burgerjon
17
Lotte Maat
Publicatie tijd 10-02-2024 00:24
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Merel de Vos
Top
Top
Top
17
832.0
Team Mountain Network
1
Hans Engelbrecht
Top
Top
Top
17
832.0
1
Lisa Buitenkamp
Top
Top
Top
17
832.0
Klimcentrum Bjoeks
4
Hilbrand Westra
Top
Top
34
13
578.0
4
Bennie Kalf
Top
Top
DNS
21
578.0
Yosemite
6
Manon Klink
Top
Top
16
17
495.0
7
Inez Jacobs
Top
Top
Top
8
435.0
Klimcentrum Bjoeks
7
Irene Fikkers
Top
Top
18
16
435.0
NKBV Regio Noord
9
Davy De Groot
Top
Top
Top
DNS
380.0
10
Suzan ten Zijthoff
Top
Top
16
16
350.0
11
Juul Annegarn
Top
Top
26
8
325.0
Klimcentrum Bjoeks
12
Lara Farrer-Boermans
Top
Top
DNS
10
300.0
13
Date Burgerjon
Top
Top
18
DNS
270.0
13
Lotte Maat
Top
Top
18
DNS
270.0
15
Anne-Sarah Boogers
Top
Top
DNS
9
230.0
15
Jacomien Kromhout
Top
Top
DNS
9
230.0
Yosemite
17
Damian Hommema
Top
DNS
DNS
DNS
205.0
Klimcentrum Bjoeks
Ronde: Start - Senioren Lead
- Routes:
Aantal deelnemers: 4
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Sanne Klein
Klimcentrum Bjoeks
2
Jan Adryan Terpstra
3
Martijn Langhorst
4
Lieke Stuiver
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Sanne Klein
Klimcentrum Bjoeks
2
Jan Adryan Terpstra
3
Martijn Langhorst
4
Lieke Stuiver
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Sanne Klein
Klimcentrum Bjoeks
2
Jan Adryan Terpstra
3
Martijn Langhorst
4
Lieke Stuiver
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Sanne Klein
Klimcentrum Bjoeks
2
Jan Adryan Terpstra
3
Martijn Langhorst
4
Lieke Stuiver
Publicatie tijd 10-02-2024 00:24
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Sanne Klein
Top
Top
Top
31
1000.0
Klimcentrum Bjoeks
2
Lieke Stuiver
Top
Top
Top
26
805.0
3
Jan Adryan Terpstra
Top
Top
Top
21
690.0
4
Martijn Langhorst
Top
Top
30
22
610.0
Team Uitslag
#
Team
Totaal
1
Klimcentrum Bjoeks
2735.0
2
Team Mountain Network
1452.0
3
Yosemite
953.0
4
NKBV Regio Noord
435.0