Lead Series Noord Oost 3, Sun, 17 Mar 2024 11:00:00 +0100, Yosemite, Zwolle
Discipline: Lead
League: Lead Series Noord Oost 2024
Status: Processed
Description:
Volwassenen (vanaf 16 jaar (voor 2007) kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
Categorie START (4 routes met niveaus 5a, 5b, 5c en 6a) Categorie MID (4 routes met niveaus 5c, 6a, 6b, 6c) Categorie MAX (4 routes met niveaus 6b, 6c, 7a, 7b) Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar je klimt toprope!
Wedstrijdschema
11.00 klimhal open 11.45 sluiting aanmelding deelnemers 11.50 uitleg wedstrijd 12.00 start deelnemers 16.00 einde deelnemers
Prijsuitreiking is direct na de wedstrijd
Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst
hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens
log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt €12,50,- (incl. entree) en wordt op de wedstrijddag in de betreffende klimhal betaald (pin only!).
Number of competitors: 19
Ronde: Max - Senioren - Lead
- Routes:
Number of competitors: 19
#
Name
Bib number
Team
1
Lisa Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
2
Fokke Wiersma
BananaBenders
3
Anna Marie Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
4
Harry Zwerver
5
Petra Berghuis
Klimcentrum Bjoeks
6
Marijn Jansen
Klimcentrum Bjoeks
7
Herman van Luijn
Klimcentrum Bjoeks
8
Lucas Bootsma
Klimcentrum Bjoeks
9
Lars Deggeller
Klimcentrum Bjoeks
10
Jan Buseman
Klimcentrum Bjoeks
11
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
12
Marijn Ruigendijk
Klimcentrum Bjoeks
13
Renske van Dijk
14
Vincent van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
15
Lisa Buitenkamp
Klimcentrum Bjoeks
16
Florian Kloekke
Yosemite
17
Arjen Bos
Klimcentrum Bjoeks
18
Stijn Maat
Team Mountain Network
19
Vincent van Zundert
#
Name
Bib number
Team
1
Lisa Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
2
Fokke Wiersma
BananaBenders
3
Anna Marie Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
4
Harry Zwerver
5
Petra Berghuis
Klimcentrum Bjoeks
6
Marijn Jansen
Klimcentrum Bjoeks
7
Herman van Luijn
Klimcentrum Bjoeks
8
Lucas Bootsma
Klimcentrum Bjoeks
9
Lars Deggeller
Klimcentrum Bjoeks
10
Jan Buseman
Klimcentrum Bjoeks
11
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
12
Marijn Ruigendijk
Klimcentrum Bjoeks
13
Renske van Dijk
14
Vincent van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
15
Lisa Buitenkamp
Klimcentrum Bjoeks
16
Florian Kloekke
Yosemite
17
Arjen Bos
Klimcentrum Bjoeks
18
Stijn Maat
Team Mountain Network
19
Vincent van Zundert
#
Name
Bib number
Team
1
Lisa Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
2
Fokke Wiersma
BananaBenders
3
Anna Marie Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
4
Harry Zwerver
5
Petra Berghuis
Klimcentrum Bjoeks
6
Marijn Jansen
Klimcentrum Bjoeks
7
Herman van Luijn
Klimcentrum Bjoeks
8
Lucas Bootsma
Klimcentrum Bjoeks
9
Lars Deggeller
Klimcentrum Bjoeks
10
Jan Buseman
Klimcentrum Bjoeks
11
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
12
Marijn Ruigendijk
Klimcentrum Bjoeks
13
Renske van Dijk
14
Vincent van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
15
Lisa Buitenkamp
Klimcentrum Bjoeks
16
Florian Kloekke
Yosemite
17
Arjen Bos
Klimcentrum Bjoeks
18
Stijn Maat
Team Mountain Network
19
Vincent van Zundert
#
Name
Bib number
Team
1
Lisa Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
2
Fokke Wiersma
BananaBenders
3
Anna Marie Korevaar
Klimcentrum Bjoeks
4
Harry Zwerver
5
Petra Berghuis
Klimcentrum Bjoeks
6
Marijn Jansen
Klimcentrum Bjoeks
7
Herman van Luijn
Klimcentrum Bjoeks
8
Lucas Bootsma
Klimcentrum Bjoeks
9
Lars Deggeller
Klimcentrum Bjoeks
10
Jan Buseman
Klimcentrum Bjoeks
11
Chris van der Vossen
Klimcentrum Bjoeks
12
Marijn Ruigendijk
Klimcentrum Bjoeks
13
Renske van Dijk
14
Vincent van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
15
Lisa Buitenkamp
Klimcentrum Bjoeks
16
Florian Kloekke
Yosemite
17
Arjen Bos
Klimcentrum Bjoeks
18
Stijn Maat
Team Mountain Network
19
Vincent van Zundert
Publication time 17-03-2024 15:52
#
Name
Bib number
1
2
3
4
League. Points
Team
1
Marijn Jansen
Top
Top
Top
18
903.0
Klimcentrum Bjoeks
1
Fokke Wiersma
Top
Top
Top
18
903.0
BananaBenders
3
Herman van Luijn
Top
Top
Top
14
690.0
Klimcentrum Bjoeks
4
Lars Deggeller
Top
Top
24
10
610.0
Klimcentrum Bjoeks
5
Jan Buseman
Top
Top
22
10
545.0
Klimcentrum Bjoeks
6
Florian Kloekke
Top
30
30
10
495.0
Yosemite
7
Chris van der Vossen
Top
33
21
10
455.0
Klimcentrum Bjoeks
8
Renske van Dijk
Top
34
19
10
415.0
9
Stijn Maat
Top
33
18
10
380.0
Team Mountain Network
10
Vincent van Trigt
Top
34
19
7
350.0
Klimcentrum Bjoeks
11
Petra Berghuis
Top
33
24
6
325.0
Klimcentrum Bjoeks
12
Arjen Bos
Top
32
19
9
300.0
Klimcentrum Bjoeks
13
Lucas Bootsma
Top
Top
17
6
280.0
Klimcentrum Bjoeks
14
Harry Zwerver
Top
24
20
7
250.0
14
Lisa Korevaar
Top
33
17
8
250.0
Klimcentrum Bjoeks
16
Anna Marie Korevaar
Top
23
19
6
220.0
Klimcentrum Bjoeks
17
Marijn Ruigendijk
Top
24
15
6
205.0
Klimcentrum Bjoeks
18
Lisa Buitenkamp
Top
17
16
6
185.0
Klimcentrum Bjoeks
19
Vincent van Zundert
Top
19
11
4
170.0
Number of competitors: 17
Ronde: Mid - Senioren Lead
- Routes:
Number of competitors: 17
#
Name
Bib number
Team
1
Emiel Hoogeveen
Team Mountain Network
2
Bennie Kalf
Yosemite
3
Julian Oosterhof
Team Mountain Network
4
Laurens Oosting
Yosemite
5
Maartje Mulder
6
Niels Klaassen
7
Inez Jacobs
Klimcentrum Bjoeks
8
Hidde Zaaijer
Klimcentrum Bjoeks
9
Suzan ten Zijthoff
Yosemite
10
Wieke van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
11
Bas de Ruijter
Yosemite
12
Jacomien Kromhout
Yosemite
13
Emiel Das
Klimcentrum Bjoeks
14
Jeroen Woltjes
Yosemite
15
Joy Zwaan
Yosemite
16
Steven van Vondel
17
Miriam Voortman
Yosemite
#
Name
Bib number
Team
1
Emiel Hoogeveen
Team Mountain Network
2
Bennie Kalf
Yosemite
3
Julian Oosterhof
Team Mountain Network
4
Laurens Oosting
Yosemite
5
Maartje Mulder
6
Niels Klaassen
7
Inez Jacobs
Klimcentrum Bjoeks
8
Hidde Zaaijer
Klimcentrum Bjoeks
9
Suzan ten Zijthoff
Yosemite
10
Wieke van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
11
Bas de Ruijter
Yosemite
12
Jacomien Kromhout
Yosemite
13
Emiel Das
Klimcentrum Bjoeks
14
Jeroen Woltjes
Yosemite
15
Joy Zwaan
Yosemite
16
Steven van Vondel
17
Miriam Voortman
Yosemite
#
Name
Bib number
Team
1
Emiel Hoogeveen
Team Mountain Network
2
Bennie Kalf
Yosemite
3
Julian Oosterhof
Team Mountain Network
4
Laurens Oosting
Yosemite
5
Maartje Mulder
6
Niels Klaassen
7
Inez Jacobs
Klimcentrum Bjoeks
8
Hidde Zaaijer
Klimcentrum Bjoeks
9
Suzan ten Zijthoff
Yosemite
10
Wieke van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
11
Bas de Ruijter
Yosemite
12
Jacomien Kromhout
Yosemite
13
Emiel Das
Klimcentrum Bjoeks
14
Jeroen Woltjes
Yosemite
15
Joy Zwaan
Yosemite
16
Steven van Vondel
17
Miriam Voortman
Yosemite
#
Name
Bib number
Team
1
Emiel Hoogeveen
Team Mountain Network
2
Bennie Kalf
Yosemite
3
Julian Oosterhof
Team Mountain Network
4
Laurens Oosting
Yosemite
5
Maartje Mulder
6
Niels Klaassen
7
Inez Jacobs
Klimcentrum Bjoeks
8
Hidde Zaaijer
Klimcentrum Bjoeks
9
Suzan ten Zijthoff
Yosemite
10
Wieke van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
11
Bas de Ruijter
Yosemite
12
Jacomien Kromhout
Yosemite
13
Emiel Das
Klimcentrum Bjoeks
14
Jeroen Woltjes
Yosemite
15
Joy Zwaan
Yosemite
16
Steven van Vondel
17
Miriam Voortman
Yosemite
Publication time 17-03-2024 15:52
#
Name
Bib number
1
2
3
4
League. Points
Team
1
Niels Klaassen
Top
Top
Top
34
1000.0
2
Emiel Hoogeveen
Top
Top
Top
29
805.0
Team Mountain Network
3
Bas de Ruijter
Top
Top
Top
27
690.0
Yosemite
4
Hidde Zaaijer
Top
Top
Top
25
610.0
Klimcentrum Bjoeks
5
Maartje Mulder
Top
Top
Top
24
545.0
6
Inez Jacobs
Top
Top
Top
23
475.0
Klimcentrum Bjoeks
6
Jacomien Kromhout
Top
Top
Top
23
475.0
Yosemite
8
Suzan ten Zijthoff
Top
Top
Top
21
415.0
Yosemite
9
Emiel Das
Top
Top
Top
20
380.0
Klimcentrum Bjoeks
10
Joy Zwaan
Top
Top
Top
19
350.0
Yosemite
11
Julian Oosterhof
Top
Top
24
24
325.0
Team Mountain Network
12
Miriam Voortman
Top
Top
Top
18
300.0
Yosemite
13
Jeroen Woltjes
Top
Top
26
23
280.0
Yosemite
14
Laurens Oosting
Top
Top
Top
17
260.0
Yosemite
15
Bennie Kalf
Top
33
Top
19
240.0
Yosemite
16
Steven van Vondel
Top
Top
26
18
220.0
17
Wieke van Trigt
Top
38
DNS
18
205.0
Klimcentrum Bjoeks
Number of competitors: 14
Ronde: Start - Senioren Lead
- Routes:
Number of competitors: 14
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ineke Binnendijk-Voortman
Yosemite
2
Sergii Seliutin
Yosemite
3
Maaike van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
4
Frederik Verf
Team Mountain Network
5
Jurrian Heikes
Yosemite
6
Yana Krasnova
Yosemite
7
Lieke Stuiver
8
Sanne Klein
Klimcentrum Bjoeks
9
Danee Wensink
10
Rolf van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
11
Joppe Ireland
Klimcentrum Bjoeks
12
Jantsje de Boer
Team Mountain Network
13
Bo Hilbrink
Yosemite
14
Hilde Brinkman
Yosemite
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ineke Binnendijk-Voortman
Yosemite
2
Sergii Seliutin
Yosemite
3
Maaike van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
4
Frederik Verf
Team Mountain Network
5
Jurrian Heikes
Yosemite
6
Yana Krasnova
Yosemite
7
Lieke Stuiver
8
Sanne Klein
Klimcentrum Bjoeks
9
Danee Wensink
10
Rolf van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
11
Joppe Ireland
Klimcentrum Bjoeks
12
Jantsje de Boer
Team Mountain Network
13
Bo Hilbrink
Yosemite
14
Hilde Brinkman
Yosemite
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ineke Binnendijk-Voortman
Yosemite
2
Sergii Seliutin
Yosemite
3
Maaike van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
4
Frederik Verf
Team Mountain Network
5
Jurrian Heikes
Yosemite
6
Yana Krasnova
Yosemite
7
Lieke Stuiver
8
Sanne Klein
Klimcentrum Bjoeks
9
Danee Wensink
10
Rolf van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
11
Joppe Ireland
Klimcentrum Bjoeks
12
Jantsje de Boer
Team Mountain Network
13
Bo Hilbrink
Yosemite
14
Hilde Brinkman
Yosemite
#
Name
Bib number
Nat.
Team
1
Ineke Binnendijk-Voortman
Yosemite
2
Sergii Seliutin
Yosemite
3
Maaike van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
4
Frederik Verf
Team Mountain Network
5
Jurrian Heikes
Yosemite
6
Yana Krasnova
Yosemite
7
Lieke Stuiver
8
Sanne Klein
Klimcentrum Bjoeks
9
Danee Wensink
10
Rolf van Trigt
Klimcentrum Bjoeks
11
Joppe Ireland
Klimcentrum Bjoeks
12
Jantsje de Boer
Team Mountain Network
13
Bo Hilbrink
Yosemite
14
Hilde Brinkman
Yosemite
Publication time 17-03-2024 15:52
#
Name
Bib number
Nat.
1
2
3
4
League. Points
Team
1
Frederik Verf
NED
Top
Top
Top
37
1000.0
Team Mountain Network
2
Yana Krasnova
UKR
Top
Top
Top
36
805.0
Yosemite
3
Lieke Stuiver
NED
Top
Top
Top
35
615.0
3
Joppe Ireland
NED
Top
Top
Top
35
615.0
Klimcentrum Bjoeks
3
Hilde Brinkman
NED
Top
Top
Top
35
615.0
Yosemite
6
Sergii Seliutin
UKR
Top
Top
Top
34
495.0
Yosemite
7
Danee Wensink
NED
Top
Top
Top
33
455.0
8
Jurrian Heikes
NED
Top
Top
Top
32
415.0
Yosemite
9
Jantsje de Boer
NED
Top
Top
Top
31
380.0
Team Mountain Network
10
Sanne Klein
NED
Top
Top
Top
30
350.0
Klimcentrum Bjoeks
11
Maaike van Trigt
NED
Top
Top
Top
15
325.0
Klimcentrum Bjoeks
12
Ineke Binnendijk-Voortman
NED
Top
Top
19
27
300.0
Yosemite
13
Rolf van Trigt
NED
Top
Top
17
22
280.0
Klimcentrum Bjoeks
14
Bo Hilbrink
NED
Top
Top
12
12
260.0
Yosemite
Team Results
#
Team
Total
1
Klimcentrum Bjoeks
2208.0
2
Team Mountain Network
2185.0
3
Yosemite
2110.0
4
BananaBenders
903.0