Lead Series Midden Nederland 1, 09-02-2024 18:45, Rocksteady, Bussum
Discipline: Lead
Competitie: Lead Serie Midden Nederland 2024
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:
Volwassenen (vanaf 16 jaar (t/m 2008) kunnen zich inschrijven in één van de volgende 3 categorieën:
Categorie START (4 routes met niveaus 5a, 5b, 5c en 6a) Categorie MID (4 routes met niveaus 5c, 6a, 6b, 6c) Categorie MAX (4 routes met niveaus 6b, 6c, 7a, 7b) Let op: Deze wedstrijd wordt Lead genoemd, maar alleen de MAX categorie klimt bij deze wedstrijd lead! START en MID klimmen toprope!
Definitief wedstrijdschema: 18:45 Aanmelding open 19.15 Sluiting aanmelding deelnemers 19.20 Uitleg wedstrijd 19.30 Start wedstrijd 22.00 Einde wedstrijd en prijsuitreiking
Let op: inschrijven kan alleen via deze website (niet via mail aan de hal of de organisatie). Inschrijven gaat alleen als je een wedstrijdaccount hebt. Als je nog géén wedstrijdaccount hebt, moet je eerst
hier een wedstrijdaccount aanmaken. Dit account staat los van je eventuele NKBV-account. Als je nog geen lid bent van de NKBV, vul dan lidnummer "0" (nul) in.
Vervolgens
log je in en kun je in de juiste categorie inschrijven.
Het inschrijfgeld voor deze wedstrijd bedraagt de normale entree prijs van de hal en kan alleen vooraf met de pin worden afgerekend aan de balie.
Voor vragen kan je mailen naar: deseriesmiddennederland@gmail.com
Ronde: Max - Senioren - Lead
- Routes:
Aantal deelnemers: 13
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Filip Frissen
67
Rock Steady
2
Nico Kroon
43
Team Neoliet
3
Michel Mouton
50
Klimmuur Utrecht
4
Nick Leensvaart
6
Team Yellowstone
5
Tim Zijm
44
6
Roderick Van der Poel
52
Rock Steady
7
Bas Lexmond
41
RSAC
8
Asya Zelenska
10
Rotterdam Rockstars
9
Feline Pothuizen
9
Rock Steady
10
Noah Verhoeff
16
Rock Steady
11
Hidde Pielage
20
12
Vadim Duterloo
23
13
Hugo Veldhuis
45
Top-It
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Filip Frissen
67
Rock Steady
2
Nico Kroon
43
Team Neoliet
3
Michel Mouton
50
Klimmuur Utrecht
4
Nick Leensvaart
6
Team Yellowstone
5
Tim Zijm
44
6
Roderick Van der Poel
52
Rock Steady
7
Bas Lexmond
41
RSAC
8
Asya Zelenska
10
Rotterdam Rockstars
9
Feline Pothuizen
9
Rock Steady
10
Noah Verhoeff
16
Rock Steady
11
Hidde Pielage
20
12
Vadim Duterloo
23
13
Hugo Veldhuis
45
Top-It
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Filip Frissen
67
Rock Steady
2
Nico Kroon
43
Team Neoliet
3
Michel Mouton
50
Klimmuur Utrecht
4
Nick Leensvaart
6
Team Yellowstone
5
Tim Zijm
44
6
Roderick Van der Poel
52
Rock Steady
7
Bas Lexmond
41
RSAC
8
Asya Zelenska
10
Rotterdam Rockstars
9
Feline Pothuizen
9
Rock Steady
10
Noah Verhoeff
16
Rock Steady
11
Hidde Pielage
20
12
Vadim Duterloo
23
13
Hugo Veldhuis
45
Top-It
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Filip Frissen
67
Rock Steady
2
Nico Kroon
43
Team Neoliet
3
Michel Mouton
50
Klimmuur Utrecht
4
Nick Leensvaart
6
Team Yellowstone
5
Tim Zijm
44
6
Roderick Van der Poel
52
Rock Steady
7
Bas Lexmond
41
RSAC
8
Asya Zelenska
10
Rotterdam Rockstars
9
Feline Pothuizen
9
Rock Steady
10
Noah Verhoeff
16
Rock Steady
11
Hidde Pielage
20
12
Vadim Duterloo
23
13
Hugo Veldhuis
45
Top-It
Publicatie tijd 09-02-2024 23:55
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Bas Lexmond
41
Top
Top
40
33
1000.0
RSAC
2
Filip Frissen
67
Top
Top
34
30
805.0
Rock Steady
3
Tim Zijm
44
Top
Top
31
27
690.0
4
Roderick Van der Poel
52
Top
Top
16
28
610.0
Rock Steady
5
Vadim Duterloo
23
Top
21
30
26
545.0
6
Hidde Pielage
20
Top
Top
12
30
495.0
7
Nick Leensvaart
6
Top
21
15
13
455.0
Team Yellowstone
8
Nico Kroon
43
Top
20
14
16
415.0
Team Neoliet
9
Asya Zelenska
10
Top
17
31
12
380.0
Rotterdam Rockstars
10
Hugo Veldhuis
45
Top
20
14
13
350.0
Top-It
11
Feline Pothuizen
9
Top
18
12
16
325.0
Rock Steady
12
Noah Verhoeff
16
Top
14
14
8
300.0
Rock Steady
13
Michel Mouton
50
29
18
13
14
280.0
Klimmuur Utrecht
Ronde: Mid - Senioren Lead
- Routes:
Aantal deelnemers: 30
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Niels van der Veen
38
Rock Steady
2
Liv Vegter
11
3
Maarten van Son
65
Rock Steady
4
jeffrey brouwer
63
Rock Steady
5
Ischa Smeele
46
6
Nora Steeman
62
USAC
7
Nick Ottej
49
Rock Steady
8
Leonore Siepel
1
Top-It
9
Manon Stalenhoef
37
Team Neoliet
10
Tobias van Vliet
7
Team Yellowstone
11
Tommy Jones
29
12
Huibert Boer
31
Rock Steady
13
Gabriele Fiore
3
Rock Steady
14
jelle polak
59
15
Carmen Barselaar
40
Rock Steady
16
Ilse van Dijk
35
17
Merlin Weemaes
26
Rock Steady
18
Bobbie van Gorp
5
19
Ezra van der Meer
20
Lars Hildebrand
48
21
Nina Landsmeer
12
22
Armand Verstappen
51
Klimmuur Utrecht
23
Junwei Wu
53
Rock Steady
24
Marcel de Lange
47
Rock Steady
25
Rowan de Wijs
18
26
Max Verbeek
17
Rock Steady
27
Maarten Tromp Meesters
2
28
Florus van Ee
55
29
Tom Boer
30
Merijn Visser
54
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Niels van der Veen
38
Rock Steady
2
Liv Vegter
11
3
Maarten van Son
65
Rock Steady
4
jeffrey brouwer
63
Rock Steady
5
Ischa Smeele
46
6
Nora Steeman
62
USAC
7
Nick Ottej
49
Rock Steady
8
Leonore Siepel
1
Top-It
9
Manon Stalenhoef
37
Team Neoliet
10
Tobias van Vliet
7
Team Yellowstone
11
Tommy Jones
29
12
Huibert Boer
31
Rock Steady
13
Gabriele Fiore
3
Rock Steady
14
jelle polak
59
15
Carmen Barselaar
40
Rock Steady
16
Ilse van Dijk
35
17
Merlin Weemaes
26
Rock Steady
18
Bobbie van Gorp
5
19
Ezra van der Meer
20
Lars Hildebrand
48
21
Nina Landsmeer
12
22
Armand Verstappen
51
Klimmuur Utrecht
23
Junwei Wu
53
Rock Steady
24
Marcel de Lange
47
Rock Steady
25
Rowan de Wijs
18
26
Max Verbeek
17
Rock Steady
27
Maarten Tromp Meesters
2
28
Florus van Ee
55
29
Tom Boer
30
Merijn Visser
54
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Niels van der Veen
38
Rock Steady
2
Liv Vegter
11
3
Maarten van Son
65
Rock Steady
4
jeffrey brouwer
63
Rock Steady
5
Ischa Smeele
46
6
Nora Steeman
62
USAC
7
Nick Ottej
49
Rock Steady
8
Leonore Siepel
1
Top-It
9
Manon Stalenhoef
37
Team Neoliet
10
Tobias van Vliet
7
Team Yellowstone
11
Tommy Jones
29
12
Huibert Boer
31
Rock Steady
13
Gabriele Fiore
3
Rock Steady
14
jelle polak
59
15
Carmen Barselaar
40
Rock Steady
16
Ilse van Dijk
35
17
Merlin Weemaes
26
Rock Steady
18
Bobbie van Gorp
5
19
Ezra van der Meer
20
Lars Hildebrand
48
21
Nina Landsmeer
12
22
Armand Verstappen
51
Klimmuur Utrecht
23
Junwei Wu
53
Rock Steady
24
Marcel de Lange
47
Rock Steady
25
Rowan de Wijs
18
26
Max Verbeek
17
Rock Steady
27
Maarten Tromp Meesters
2
28
Florus van Ee
55
29
Tom Boer
30
Merijn Visser
54
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Niels van der Veen
38
Rock Steady
2
Liv Vegter
11
3
Maarten van Son
65
Rock Steady
4
jeffrey brouwer
63
Rock Steady
5
Ischa Smeele
46
6
Nora Steeman
62
USAC
7
Nick Ottej
49
Rock Steady
8
Leonore Siepel
1
Top-It
9
Manon Stalenhoef
37
Team Neoliet
10
Tobias van Vliet
7
Team Yellowstone
11
Tommy Jones
29
12
Huibert Boer
31
Rock Steady
13
Gabriele Fiore
3
Rock Steady
14
jelle polak
59
15
Carmen Barselaar
40
Rock Steady
16
Ilse van Dijk
35
17
Merlin Weemaes
26
Rock Steady
18
Bobbie van Gorp
5
19
Ezra van der Meer
20
Lars Hildebrand
48
21
Nina Landsmeer
12
22
Armand Verstappen
51
Klimmuur Utrecht
23
Junwei Wu
53
Rock Steady
24
Marcel de Lange
47
Rock Steady
25
Rowan de Wijs
18
26
Max Verbeek
17
Rock Steady
27
Maarten Tromp Meesters
2
28
Florus van Ee
55
29
Tom Boer
30
Merijn Visser
54
Publicatie tijd 09-02-2024 23:55
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Nick Ottej
49
NED
Top
Top
Top
27
1000.0
Rock Steady
2
Maarten Tromp Meesters
2
NED
Top
Top
Top
26
805.0
3
Ischa Smeele
46
NED
Top
Top
Top
24
690.0
4
Lars Hildebrand
48
NED
Top
Top
Top
19
447.0
4
Florus van Ee
55
NED
Top
Top
Top
19
447.0
4
Niels van der Veen
38
NED
Top
Top
Top
19
447.0
Rock Steady
4
Max Verbeek
17
NED
Top
Top
Top
19
447.0
Rock Steady
4
jeffrey brouwer
63
NED
Top
Top
Top
19
447.0
Rock Steady
4
Maarten van Son
65
NED
Top
Top
Top
19
447.0
Rock Steady
4
Bobbie van Gorp
5
NED
Top
Top
Top
19
447.0
4
Merijn Visser
54
NED
Top
Top
Top
19
447.0
12
Tobias van Vliet
7
NED
Top
Top
Top
16
300.0
Team Yellowstone
13
Merlin Weemaes
26
NED
Top
Top
Top
13
270.0
Rock Steady
13
Nora Steeman
62
NED
Top
Top
Top
13
270.0
USAC
15
Tommy Jones
29
NED
Top
Top
Top
11
240.0
16
Junwei Wu
53
CHN
Top
Top
29
14
220.0
Rock Steady
17
Liv Vegter
11
NED
Top
Top
Top
6
205.0
18
jelle polak
59
NED
Top
Top
14
17
185.0
19
Leonore Siepel
1
NED
Top
Top
37
7
170.0
Top-It
20
Huibert Boer
31
NED
Top
Top
14
7
150.0
Rock Steady
20
Carmen Barselaar
40
NED
Top
Top
14
7
150.0
Rock Steady
22
Gabriele Fiore
3
ITA
Top
Top
12
13
130.0
Rock Steady
23
Rowan de Wijs
18
NED
Top
Top
15
5
120.0
24
Marcel de Lange
47
NED
Top
Top
13
7
105.0
Rock Steady
25
Manon Stalenhoef
37
NED
Top
Top
14
5
95.0
Team Neoliet
26
Ilse van Dijk
35
NED
Top
Top
8
4
84.0
27
Armand Verstappen
51
NED
13
Top
13
7
73.0
Klimmuur Utrecht
28
Nina Landsmeer
12
NED
Top
27
13
0
63.0
29
Ezra van der Meer
NED
52.0
29
Tom Boer
NED
52.0
Ronde: Start - Senioren Lead
- Routes:
Aantal deelnemers: 26
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Natan Boel
15
Rotterdam Rockstars
2
Kyla Grant
19
Rock Steady
3
Daan Van Bijsterveld
60
4
Alex Van Gulik
14
5
Kevin Kuilder
39
6
Nikki Roon
36
Climb Up
7
Renske Merks
27
8
Femke Vlaswinkel
21
Rock Steady
9
Erik Vink
57
Rock Steady
10
Rob Eenink
34
11
Lucas Wolfe
30
Rock Steady
12
Laura Hoeffnagel
24
13
Lotte Slis
42
14
Jelger Roelofs
68
Rock Steady
15
Bastiaan Peek
56
16
Jaco Koster
8
Rock Steady
17
Imre Damming
22
Rock Steady
18
Nils van der Weiden
28
19
Esther Kat
61
Rock Steady
20
Jérôme Cezac
32
21
Ffion van Gulik
13
22
Ronald Huttinga
64
Rock Steady
23
Esmay Frankin
25
Rock Steady
24
Jolanda Boutesteijn
33
25
Leontien Bus
66
Rock Steady
26
Mark Opmeer
4
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Natan Boel
15
Rotterdam Rockstars
2
Kyla Grant
19
Rock Steady
3
Daan Van Bijsterveld
60
4
Alex Van Gulik
14
5
Kevin Kuilder
39
6
Nikki Roon
36
Climb Up
7
Renske Merks
27
8
Femke Vlaswinkel
21
Rock Steady
9
Erik Vink
57
Rock Steady
10
Rob Eenink
34
11
Lucas Wolfe
30
Rock Steady
12
Laura Hoeffnagel
24
13
Lotte Slis
42
14
Jelger Roelofs
68
Rock Steady
15
Bastiaan Peek
56
16
Jaco Koster
8
Rock Steady
17
Imre Damming
22
Rock Steady
18
Nils van der Weiden
28
19
Esther Kat
61
Rock Steady
20
Jérôme Cezac
32
21
Ffion van Gulik
13
22
Ronald Huttinga
64
Rock Steady
23
Esmay Frankin
25
Rock Steady
24
Jolanda Boutesteijn
33
25
Leontien Bus
66
Rock Steady
26
Mark Opmeer
4
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Natan Boel
15
Rotterdam Rockstars
2
Kyla Grant
19
Rock Steady
3
Daan Van Bijsterveld
60
4
Alex Van Gulik
14
5
Kevin Kuilder
39
6
Nikki Roon
36
Climb Up
7
Renske Merks
27
8
Femke Vlaswinkel
21
Rock Steady
9
Erik Vink
57
Rock Steady
10
Rob Eenink
34
11
Lucas Wolfe
30
Rock Steady
12
Laura Hoeffnagel
24
13
Lotte Slis
42
14
Jelger Roelofs
68
Rock Steady
15
Bastiaan Peek
56
16
Jaco Koster
8
Rock Steady
17
Imre Damming
22
Rock Steady
18
Nils van der Weiden
28
19
Esther Kat
61
Rock Steady
20
Jérôme Cezac
32
21
Ffion van Gulik
13
22
Ronald Huttinga
64
Rock Steady
23
Esmay Frankin
25
Rock Steady
24
Jolanda Boutesteijn
33
25
Leontien Bus
66
Rock Steady
26
Mark Opmeer
4
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Natan Boel
15
Rotterdam Rockstars
2
Kyla Grant
19
Rock Steady
3
Daan Van Bijsterveld
60
4
Alex Van Gulik
14
5
Kevin Kuilder
39
6
Nikki Roon
36
Climb Up
7
Renske Merks
27
8
Femke Vlaswinkel
21
Rock Steady
9
Erik Vink
57
Rock Steady
10
Rob Eenink
34
11
Lucas Wolfe
30
Rock Steady
12
Laura Hoeffnagel
24
13
Lotte Slis
42
14
Jelger Roelofs
68
Rock Steady
15
Bastiaan Peek
56
16
Jaco Koster
8
Rock Steady
17
Imre Damming
22
Rock Steady
18
Nils van der Weiden
28
19
Esther Kat
61
Rock Steady
20
Jérôme Cezac
32
21
Ffion van Gulik
13
22
Ronald Huttinga
64
Rock Steady
23
Esmay Frankin
25
Rock Steady
24
Jolanda Boutesteijn
33
25
Leontien Bus
66
Rock Steady
26
Mark Opmeer
4
Publicatie tijd 09-02-2024 23:55
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
Comp. Punten
Team
1
Leontien Bus
66
NED
Top
Top
Top
Top
1000.0
Rock Steady
2
Nils van der Weiden
28
NED
Top
Top
Top
30
805.0
3
Kyla Grant
19
NED
Top
Top
Top
25
690.0
Rock Steady
4
Mark Opmeer
4
NED
Top
Top
30
28
610.0
5
Lucas Wolfe
30
NED
Top
Top
30
23
498.0
Rock Steady
5
Natan Boel
15
NED
Top
Top
Top
16
498.0
Rotterdam Rockstars
5
Kevin Kuilder
39
NED
Top
Top
30
23
498.0
8
Jelger Roelofs
68
NED
Top
Top
32
16
415.0
Rock Steady
9
Femke Vlaswinkel
21
NED
Top
Top
18
23
380.0
Rock Steady
10
Renske Merks
27
NED
Top
Top
Top
15
350.0
11
Laura Hoeffnagel
24
NED
Top
Top
17
23
325.0
12
Jérôme Cezac
32
FRA
Top
Top
30
15
290.0
12
Erik Vink
57
NED
Top
Top
15
23
290.0
Rock Steady
14
Bastiaan Peek
56
NED
Top
Top
12
23
260.0
15
Rob Eenink
34
NED
Top
Top
22
15
240.0
16
Jolanda Boutesteijn
33
NED
Top
Top
16
16
220.0
17
Ronald Huttinga
64
NED
Top
Top
11
23
195.0
Rock Steady
17
Esmay Frankin
25
NED
Top
Top
18
15
195.0
Rock Steady
19
Jaco Koster
8
NED
Top
Top
16
15
157.0
Rock Steady
19
Esther Kat
61
NED
Top
Top
18
14
157.0
Rock Steady
19
Ffion van Gulik
13
NED
Top
Top
16
15
157.0
22
Lotte Slis
42
NED
Top
Top
11
16
130.0
23
Imre Damming
22
NED
Top
Top
12
14
120.0
Rock Steady
24
Daan Van Bijsterveld
60
NED
Top
Top
12
13
105.0
25
Alex Van Gulik
14
NED
Top
Top
0
12
95.0
26
Nikki Roon
36
NED
Top
Top
0
0
84.0
Climb Up
Team Uitslag
#
Team
Totaal
1
Rock Steady
2805.0
2
RSAC
1000.0
3
Rotterdam Rockstars
878.0
4
Team Yellowstone
755.0
5
Top-It
520.0
6
Team Neoliet
510.0
7
Klimmuur Utrecht
353.0
8
USAC
270.0
9
Climb Up
84.0