Belgian Boulder 2017, 25-11-2017 09:00, Blok

Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Het Belgisch kampioenschap boulder is een open wedstrijd voor alle atleten uit de categorie Youth A, Junioren en Senioren. Deelnemers uit de categorie youth B dienen VERPLICHT een wild card aan te vragen en kunnen zich pas registreren na goedkeuring van CMBEL.
Le Belgian Boulder Championship est une compétition ouverte pour tous les athlètes des catégories Youth A, Junior et Senior. Les participants de la catégorie Youth B doivent OBLIGATOIREMENT demander une wild card et ne peuvent s’enregistrer qu’après approbation par le CMBEL.

Provisional program:
9.30u - 14.00u     Qualifications
17.00u - 19.30u   Finals

Specific starting hours will be announced one week before the competition.

Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 19

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Marie Colot 3 BEL Escal'Pades
Carole Vanderborght 14 BEL Escal'Pades
Magali Hayen 22 BEL
Chloé Caulier 1 BEL Stone Climbing Factory
Lisa Hardiquest 10 BEL Stone Climbing Factory
Laure-Anne Stevens 7 BEL Klimax
Ine van Zegbroeck 4 BEL Klimax
Celine Cuypers 20 BEL Klimax
Mathilde Therasse 11 BEL
Lucie Delcoigne 2 BEL Rêvolution Climbing Team
Héloïse Doumont 9 BEL Rêvolution Climbing Team
Camille De Wit 12 BEL Klimclub Hungaria
Morgane Daele 6 BEL Rêvolution Climbing Team
Charlène Tilborghs 5 BEL Klimax
Lucie Watillon 21 BEL Moondo Dispensatie
Elfe Claes 8 BEL Klimax
Zara Cooreman 15 BEL Brussels Monkeys Climbing
Esther Sartiaux 16 BEL Klimclub Hungaria
Nore Pellens 23 BEL Klimax Dispensatie

Ronde: Semi-Final Aantal deelnemers: 19

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Magali Hayen 22 BEL
2 Celine Cuypers 20 BEL Klimax
3 Esther Sartiaux 16 BEL Klimclub Hungaria
4 Zara Cooreman 15 BEL Brussels Monkeys Climbing
5 Carole Vanderborght 14 BEL Escal'Pades
6 Camille De Wit 12 BEL Klimclub Hungaria
7 Mathilde Therasse 11 BEL
8 Lisa Hardiquest 10 BEL Stone Climbing Factory
9 Héloïse Doumont 9 BEL Rêvolution Climbing Team
10 Elfe Claes 8 BEL Klimax
11 Laure-Anne Stevens 7 BEL Klimax
12 Morgane Daele 6 BEL Rêvolution Climbing Team
13 Charlène Tilborghs 5 BEL Klimax
14 Ine van Zegbroeck 4 BEL Klimax
15 Marie Colot 3 BEL Escal'Pades
16 Lucie Delcoigne 2 BEL Rêvolution Climbing Team
17 Chloé Caulier 1 BEL Stone Climbing Factory
18 Lucie Watillon 21 BEL Moondo
19 Nore Pellens 23 BEL Klimax
27-11-2017 18:54
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Chloé Caulier 1 BEL T4B4 T3B1 T1B1 T1B1 T1B1 5T10 5B8 T2B1 B1 T1B1 2T3 3B3 100.0 Stone Climbing Factory
2 Lucie Delcoigne 2 BEL T2B2 B5 B1 T1B1 T5B5 3T8 5B14 T4B2 B2 B1 T1B1 2T5 4B6 80.0 Rêvolution Climbing Team
3 Celine Cuypers 20 BEL T2B2 B1 T1B1 2T3 3B4 T2B1 T3B3 B4 2T5 3B8 65.0 Klimax
4 Marie Colot 3 BEL T2B1 B2 T1B1 2T3 3B4 B1 B1 B1 0T0 3B3 55.0 Escal'Pades
5 Magali Hayen 22 BEL B7 B1 B1 T2B2 T6B6 2T8 5B17 B2 B3 0T0 2B5 51.0
6 Lisa Hardiquest 10 BEL T2B2 T2B2 2T4 2B4 B1 B5 0T0 2B6 47.0 Stone Climbing Factory
7 Elfe Claes 8 BEL B4 B1 T1B1 1T1 3B6 43.0 Klimax
8 Nore Pellens 23 BEL B7 B2 B3 T2B2 1T2 4B14 40.0 Klimax
9 Lucie Watillon 21 BEL B2 B3 T2B2 1T2 3B7 37.0 Moondo
10 Charlène Tilborghs 5 BEL B2 T2B2 1T2 2B4 34.0 Klimax
11 Laure-Anne Stevens 7 BEL B3 T2B2 1T2 2B5 30.0 Klimax
11 Héloïse Doumont 9 BEL B3 T2B2 1T2 2B5 30.0 Rêvolution Climbing Team
13 Morgane Daele 6 BEL T2B2 1T2 1B2 26.0 Rêvolution Climbing Team
14 Ine van Zegbroeck 4 BEL T3B3 B2 B1 B5 1T3 4B11 24.0 Klimax
15 Zara Cooreman 15 BEL T5B5 B1 B3 1T5 3B9 22.0 Brussels Monkeys Climbing
16 Camille De Wit 12 BEL B2 B4 B3 0T0 3B9 20.0 Klimclub Hungaria
17 Mathilde Therasse 11 BEL B6 B2 0T0 2B8 18.0
18 Carole Vanderborght 14 BEL B2 0T0 1B2 16.0 Escal'Pades
19 Esther Sartiaux 16 BEL 0T0 0B0 14.0 Klimclub Hungaria

Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 45

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Rafael Coronado 111 LUX Escal'Pades
Jurgen Lis 153 BEL Klimax
Niels Heerwegh 148 NED City Lizard
Igor Depoorter 104 BEL Klimclub Hungaria
Aiko Herbos 121 BEL Klimax
Koen Baekelandt 151 BEL Bleau Climbing Team
Mats Vancraeynest 116 BEL Klimax
Arnaud Ansion 107 BEL Stone Climbing Factory
Florian Gourgue 119 BEL Stone Climbing Factory
Donatien Meeùs 124 BEL Stone Climbing Factory
Jeremy Lombaerts 118 BEL Brussels Monkeys Climbing
Nicolas Collin 100 BEL Stone Climbing Factory
Louis Debrulle 110 BEL Stone Climbing Factory
John-Alexandre Vink 143 BEL Rêvolution Climbing Team
Tao Claes 142 BEL Blok team
Victor Solignac 141 FRA
Thomas Salakenos 105 BEL Rêvolution Climbing Team
Olivier Vandersleyen 115 BEL
Arno Luypaert 114 BEL Moondo
Juan Massart 125 BEL
Luca Ferrari 113 BEL Stone Climbing Factory
Thibaut Vazé 132 BEL
Lionel Bauduin 112 BEL Brussels Monkeys Climbing
Robin Andries 134 BEL Team ACCM
Gabriel Olivares Quintanilla 128 BEL New Rock
Harry Engelborghs 133 BEL Stone Climbing Factory
Samuel Duron 137 BEL Vertical Thinking
Valère van Hoorde 127 BEL Vertical Thinking
Aurelien Massin 139 BEL SSF
Brecht Wittoek 122 BEL Klimclub Hungaria
Lukas Geukens 102 BEL Klimclub Hungaria
Pierre-Henry Lambert 126 BEL
Michaël Timmermans 120 BEL Stone Climbing Factory
Lukas Franckaert 140 BEL City Lizard
Stéphane Hanssens 101 BEL Rêvolution Climbing Team
Simon Lorenzi 103 BEL Rêvolution Climbing Team
Martin Ykman 129 BEL Stone Climbing Factory
Nicolas De Jaegher 123 BEL New Rock
Mathijs van Gorp 138 BEL Klimax
Sébastien Berthe 135 BEL Rêvolution Climbing Team
Jasper van Malderen 154 BEL Klimax Dispensatie
Ferre Beirens 155 BEL Vertical Thinking Dispensatie
Wolff Braeckman 150 BEL Vertical Thinking
Romain Wettach 117 BEL Team ACCM
Antoine Kauffmann 108 BEL Rêvolution Climbing Team

Ronde: Semi-Final Aantal deelnemers: 45

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Niels Heerwegh 148 NED City Lizard
2 John-Alexandre Vink 143 BEL Rêvolution Climbing Team
3 Tao Claes 142 BEL Blok team
4 Victor Solignac 141 FRA
5 Lukas Franckaert 140 BEL City Lizard
6 Aurelien Massin 139 BEL SSF
7 Mathijs van Gorp 138 BEL Klimax
8 Samuel Duron 137 BEL Vertical Thinking
9 Sébastien Berthe 135 BEL Rêvolution Climbing Team
10 Robin Andries 134 BEL Team ACCM
11 Harry Engelborghs 133 BEL Stone Climbing Factory
12 Thibaut Vazé 132 BEL
13 Martin Ykman 129 BEL Stone Climbing Factory
14 Gabriel Olivares Quintanilla 128 BEL New Rock
15 Valère van Hoorde 127 BEL Vertical Thinking
16 Pierre-Henry Lambert 126 BEL
17 Juan Massart 125 BEL
18 Donatien Meeùs 124 BEL Stone Climbing Factory
19 Nicolas De Jaegher 123 BEL New Rock
20 Brecht Wittoek 122 BEL Klimclub Hungaria
21 Aiko Herbos 121 BEL Klimax
22 Michaël Timmermans 120 BEL Stone Climbing Factory
23 Florian Gourgue 119 BEL Stone Climbing Factory
24 Jeremy Lombaerts 118 BEL Brussels Monkeys Climbing
25 Romain Wettach 117 BEL Team ACCM
26 Mats Vancraeynest 116 BEL Klimax
27 Olivier Vandersleyen 115 BEL
28 Arno Luypaert 114 BEL Moondo
29 Luca Ferrari 113 BEL Stone Climbing Factory
30 Lionel Bauduin 112 BEL Brussels Monkeys Climbing
31 Rafael Coronado 111 LUX Escal'Pades
32 Louis Debrulle 110 BEL Stone Climbing Factory
33 Antoine Kauffmann 108 BEL Rêvolution Climbing Team
34 Arnaud Ansion 107 BEL Stone Climbing Factory
35 Thomas Salakenos 105 BEL Rêvolution Climbing Team
36 Igor Depoorter 104 BEL Klimclub Hungaria
37 Simon Lorenzi 103 BEL Rêvolution Climbing Team
38 Lukas Geukens 102 BEL Klimclub Hungaria
39 Stéphane Hanssens 101 BEL Rêvolution Climbing Team
40 Nicolas Collin 100 BEL Stone Climbing Factory
41 Jurgen Lis 153 BEL Klimax
42 Koen Baekelandt 151 BEL Bleau Climbing Team
43 Wolff Braeckman 150 BEL Vertical Thinking
44 Ferre Beirens 155 BEL Vertical Thinking
45 Jasper van Malderen 154 BEL Klimax
27-11-2017 18:54
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Lukas Franckaert 140 BEL T3B3 B5 T4B1 B1 T1B1 3T8 5B11 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 4T5 4B4 100.0 City Lizard
2 Nicolas Collin 100 BEL T6B6 T3B3 B3 T2B2 B2 3T11 5B16 T1B1 T1B1 T2B2 T1B1 4T5 4B5 80.0 Stone Climbing Factory
3 Simon Lorenzi 103 BEL T3B3 T1B1 T3B3 T4B4 B3 4T11 5B14 B2 T1B1 T1B1 T1B1 3T3 4B5 65.0 Rêvolution Climbing Team
4 Thomas Salakenos 105 BEL T2B2 B4 T1B1 B5 T4B1 3T7 5B13 T1B1 T3B1 T2B2 B2 3T6 4B6 55.0 Rêvolution Climbing Team
5 Lukas Geukens 102 BEL T6B6 B2 T1B1 T2B1 3T9 4B10 B1 T1B1 T1B1 B1 2T2 4B4 51.0 Klimclub Hungaria
6 Stéphane Hanssens 101 BEL T5B5 T2B2 T2B2 T4B1 T2B2 5T15 5B12 B2 B1 T1B1 T2B1 2T3 4B5 47.0 Rêvolution Climbing Team
7 Igor Depoorter 104 BEL T5B5 T1B1 B3 B1 2T6 4B10 43.0 Klimclub Hungaria
8 Arnaud Ansion 107 BEL T6B6 B2 T6B3 B2 2T12 4B13 40.0 Stone Climbing Factory
9 Luca Ferrari 113 BEL T2B1 B6 B1 1T2 3B8 37.0 Stone Climbing Factory
10 Olivier Vandersleyen 115 BEL B1 B3 T3B1 1T3 3B5 34.0
11 Antoine Kauffmann 108 BEL T3B3 B5 1T3 2B8 31.0 Rêvolution Climbing Team
12 Jeremy Lombaerts 118 BEL T4B4 1T4 1B4 28.0 Brussels Monkeys Climbing
13 Koen Baekelandt 151 BEL T5B5 B1 B5 1T5 3B11 26.0 Bleau Climbing Team
14 Brecht Wittoek 122 BEL T7B3 1T7 1B3 24.0 Klimclub Hungaria
15 Louis Debrulle 110 BEL T8B8 B5 B3 1T8 3B16 22.0 Stone Climbing Factory
16 Sébastien Berthe 135 BEL T14B14 B2 B1 1T14 3B17 20.0 Rêvolution Climbing Team
17 Jurgen Lis 153 BEL B2 B2 0T0 2B4 17.0 Klimax
17 Romain Wettach 117 BEL B2 B2 0T0 2B4 17.0 Team ACCM
19 Rafael Coronado 111 LUX B4 B2 0T0 2B6 14.0 Escal'Pades
20 Tao Claes 142 BEL B2 B7 0T0 2B9 12.0 Blok team
21 Florian Gourgue 119 BEL B6 B4 0T0 2B10 10.0 Stone Climbing Factory
21 Victor Solignac 141 FRA B2 B8 0T0 2B10 10.0
23 Nicolas De Jaegher 123 BEL B4 B8 0T0 2B12 8.0 New Rock
24 Mats Vancraeynest 116 BEL B2 0T0 1B2 6.0 Klimax
24 Donatien Meeùs 124 BEL B2 0T0 1B2 6.0 Stone Climbing Factory
24 Martin Ykman 129 BEL B2 0T0 1B2 6.0 Stone Climbing Factory
24 Ferre Beirens 155 BEL B2 0T0 1B2 6.0 Vertical Thinking
28 Arno Luypaert 114 BEL B3 0T0 1B3 2.0 Moondo
28 Samuel Duron 137 BEL B3 0T0 1B3 2.0 Vertical Thinking
28 Michaël Timmermans 120 BEL B3 0T0 1B3 2.0 Stone Climbing Factory
31 Thibaut Vazé 132 BEL B4 0T0 1B4 0.0
31 Gabriel Olivares Quintanilla 128 BEL B4 0T0 1B4 0.0 New Rock
31 Jasper van Malderen 154 BEL B4 0T0 1B4 0.0 Klimax
34 Niels Heerwegh 148 NED B5 0T0 1B5 0.0 City Lizard
34 Aiko Herbos 121 BEL B5 0T0 1B5 0.0 Klimax
36 Juan Massart 125 BEL B6 0T0 1B6 0.0
36 Lionel Bauduin 112 BEL B6 0T0 1B6 0.0 Brussels Monkeys Climbing
36 Pierre-Henry Lambert 126 BEL B6 0T0 1B6 0.0
36 Wolff Braeckman 150 BEL B6 0T0 1B6 0.0 Vertical Thinking
40 Harry Engelborghs 133 BEL B8 0T0 1B8 0.0 Stone Climbing Factory
41 Valère van Hoorde 127 BEL B9 0T0 1B9 0.0 Vertical Thinking
42 Aurelien Massin 139 BEL B11 0T0 1B11 0.0 SSF
43 Robin Andries 134 BEL B12 0T0 1B12 0.0 Team ACCM
44 John-Alexandre Vink 143 BEL 0T0 0B0 0.0 Rêvolution Climbing Team
44 Mathijs van Gorp 138 BEL 0T0 0B0 0.0 Klimax

Team Uitslag

# Team Totaal
1 Stone Climbing Factory 304.0
2 Rêvolution Climbing Team 303.0
3 Klimax 171.0
4 Klimclub Hungaria 152.0
5 City Lizard 100.0
6 Escal'Pades 85.0
7 Brussels Monkeys Climbing 50.0
8 Moondo 39.0
9 Bleau Climbing Team 26.0
10 Team ACCM 17.0
11 Blok team 12.0
12 New Rock 8.0
12 Vertical Thinking 8.0
14 SSF 0.0