Belgian Boulder 2017, 25-11-2017 09:00, Blok
Discipline: Boulder
Competitie:
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving: Het Belgisch kampioenschap boulder is een
open wedstrijd voor alle atleten uit de categorie Youth A, Junioren en Senioren. Deelnemers uit de categorie youth B dienen VERPLICHT een wild card aan te vragen en kunnen zich pas registreren na goedkeuring van CMBEL.
Le Belgian Boulder Championship est une compétition ouverte pour tous les athlètes des catégories Youth A, Junior et Senior. Les participants de la catégorie Youth B doivent OBLIGATOIREMENT demander une wild card et ne peuvent s’enregistrer qu’après approbation par le CMBEL.
Provisional program:
9.30u - 14.00u Qualifications
17.00u - 19.30u Finals
Specific starting hours will be announced one week before the competition.
Ronde: Semi-Final
- Routes:
Aantal deelnemers: 19
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Magali Hayen
22
2
Celine Cuypers
20
BVKB - Klimax
3
Esther Sartiaux
16
Klimclub Hungaria
4
Zara Cooreman
15
Brussels Monkeys Climbing
5
Carole Vanderborght
14
Escal'Pades
6
Camille De Wit
12
Klimclub Hungaria
7
Mathilde Therasse
11
8
Lisa Hardiquest
10
Stone Climbing Factory
9
Héloïse Doumont
9
10
Elfe Claes
8
BVKB - Klimax
11
Laure-Anne Stevens
7
BVKB - Klimax
12
Morgane Daele
6
13
Charlène Tilborghs
5
BVKB - Klimax
14
Ine van Zegbroeck
4
BVKB - Klimax
15
Marie Colot
3
Escal'Pades
16
Lucie Delcoigne
2
17
Chloé Caulier
1
Stone Climbing Factory
18
Lucie Watillon
21
19
Nore Pellens
23
BVKB - Klimax
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Magali Hayen
22
2
Celine Cuypers
20
BVKB - Klimax
3
Esther Sartiaux
16
Klimclub Hungaria
4
Zara Cooreman
15
Brussels Monkeys Climbing
5
Carole Vanderborght
14
Escal'Pades
6
Camille De Wit
12
Klimclub Hungaria
7
Mathilde Therasse
11
8
Lisa Hardiquest
10
Stone Climbing Factory
9
Héloïse Doumont
9
10
Elfe Claes
8
BVKB - Klimax
11
Laure-Anne Stevens
7
BVKB - Klimax
12
Morgane Daele
6
13
Charlène Tilborghs
5
BVKB - Klimax
14
Ine van Zegbroeck
4
BVKB - Klimax
15
Marie Colot
3
Escal'Pades
16
Lucie Delcoigne
2
17
Chloé Caulier
1
Stone Climbing Factory
18
Lucie Watillon
21
19
Nore Pellens
23
BVKB - Klimax
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Magali Hayen
22
2
Celine Cuypers
20
BVKB - Klimax
3
Esther Sartiaux
16
Klimclub Hungaria
4
Zara Cooreman
15
Brussels Monkeys Climbing
5
Carole Vanderborght
14
Escal'Pades
6
Camille De Wit
12
Klimclub Hungaria
7
Mathilde Therasse
11
8
Lisa Hardiquest
10
Stone Climbing Factory
9
Héloïse Doumont
9
10
Elfe Claes
8
BVKB - Klimax
11
Laure-Anne Stevens
7
BVKB - Klimax
12
Morgane Daele
6
13
Charlène Tilborghs
5
BVKB - Klimax
14
Ine van Zegbroeck
4
BVKB - Klimax
15
Marie Colot
3
Escal'Pades
16
Lucie Delcoigne
2
17
Chloé Caulier
1
Stone Climbing Factory
18
Lucie Watillon
21
19
Nore Pellens
23
BVKB - Klimax
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Magali Hayen
22
2
Celine Cuypers
20
BVKB - Klimax
3
Esther Sartiaux
16
Klimclub Hungaria
4
Zara Cooreman
15
Brussels Monkeys Climbing
5
Carole Vanderborght
14
Escal'Pades
6
Camille De Wit
12
Klimclub Hungaria
7
Mathilde Therasse
11
8
Lisa Hardiquest
10
Stone Climbing Factory
9
Héloïse Doumont
9
10
Elfe Claes
8
BVKB - Klimax
11
Laure-Anne Stevens
7
BVKB - Klimax
12
Morgane Daele
6
13
Charlène Tilborghs
5
BVKB - Klimax
14
Ine van Zegbroeck
4
BVKB - Klimax
15
Marie Colot
3
Escal'Pades
16
Lucie Delcoigne
2
17
Chloé Caulier
1
Stone Climbing Factory
18
Lucie Watillon
21
19
Nore Pellens
23
BVKB - Klimax
#
Naam
Rugnummer
Team
1
Magali Hayen
22
2
Celine Cuypers
20
BVKB - Klimax
3
Esther Sartiaux
16
Klimclub Hungaria
4
Zara Cooreman
15
Brussels Monkeys Climbing
5
Carole Vanderborght
14
Escal'Pades
6
Camille De Wit
12
Klimclub Hungaria
7
Mathilde Therasse
11
8
Lisa Hardiquest
10
Stone Climbing Factory
9
Héloïse Doumont
9
10
Elfe Claes
8
BVKB - Klimax
11
Laure-Anne Stevens
7
BVKB - Klimax
12
Morgane Daele
6
13
Charlène Tilborghs
5
BVKB - Klimax
14
Ine van Zegbroeck
4
BVKB - Klimax
15
Marie Colot
3
Escal'Pades
16
Lucie Delcoigne
2
17
Chloé Caulier
1
Stone Climbing Factory
18
Lucie Watillon
21
19
Nore Pellens
23
BVKB - Klimax
Publicatie tijd 27-11-2017 18:54
#
Naam
Rugnummer
1
2
3
4
5
Totaal
1
2
3
4
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Chloé Caulier
1
T4Z4
T3Z1
T1Z1
T1Z1
T1Z1
5T10 5Z8
T2Z1
Z1
T1Z1
2T3 3Z3
100.0
Stone Climbing Factory
2
Lucie Delcoigne
2
T2Z2
Z5
Z1
T1Z1
T5Z5
3T8 5Z14
T4Z2
Z2
Z1
T1Z1
2T5 4Z6
80.0
3
Celine Cuypers
20
T2Z2
Z1
T1Z1
2T3 3Z4
T2Z1
T3Z3
Z4
2T5 3Z8
65.0
BVKB - Klimax
4
Marie Colot
3
T2Z1
Z2
T1Z1
2T3 3Z4
Z1
Z1
Z1
0T0 3Z3
55.0
Escal'Pades
5
Magali Hayen
22
Z7
Z1
Z1
T2Z2
T6Z6
2T8 5Z17
Z2
Z3
0T0 2Z5
51.0
6
Lisa Hardiquest
10
T2Z2
T2Z2
2T4 2Z4
Z1
Z5
0T0 2Z6
47.0
Stone Climbing Factory
7
Elfe Claes
8
Z4
Z1
T1Z1
1T1 3Z6
43.0
BVKB - Klimax
8
Nore Pellens
23
Z7
Z2
Z3
T2Z2
1T2 4Z14
40.0
BVKB - Klimax
9
Lucie Watillon
21
Z2
Z3
T2Z2
1T2 3Z7
37.0
10
Charlène Tilborghs
5
Z2
T2Z2
1T2 2Z4
34.0
BVKB - Klimax
11
Laure-Anne Stevens
7
Z3
T2Z2
1T2 2Z5
30.0
BVKB - Klimax
11
Héloïse Doumont
9
Z3
T2Z2
1T2 2Z5
30.0
13
Morgane Daele
6
T2Z2
1T2 1Z2
26.0
14
Ine van Zegbroeck
4
T3Z3
Z2
Z1
Z5
1T3 4Z11
24.0
BVKB - Klimax
15
Zara Cooreman
15
T5Z5
Z1
Z3
1T5 3Z9
22.0
Brussels Monkeys Climbing
16
Camille De Wit
12
Z2
Z4
Z3
0T0 3Z9
20.0
Klimclub Hungaria
17
Mathilde Therasse
11
Z6
Z2
0T0 2Z8
18.0
18
Carole Vanderborght
14
Z2
0T0 1Z2
16.0
Escal'Pades
19
Esther Sartiaux
16
0T0 0Z0
14.0
Klimclub Hungaria
Ronde: Semi-Final
- Routes:
Aantal deelnemers: 45
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Niels Heerwegh
148
City Lizard
2
John-Alexandre Vink
143
3
Tao Claes
142
Blok team
4
Victor Solignac
141
5
Lukas Franckaert
140
City Lizard
6
Aurelien Massin
139
Top Rock - l’Elephant
7
Mathijs van Gorp
138
BVKB - Klimax
8
Samuel Duron
137
Vertical Thinking
9
Sébastien Berthe
135
10
Robin Andries
134
Team ACCM
11
Harry Engelborghs
133
Stone Climbing Factory
12
Thibaut Vazé
132
13
Martin Ykman
129
Stone Climbing Factory
14
Gabriel Olivares Quintanilla
128
New Rock / EEA
15
Valère van Hoorde
127
Vertical Thinking
16
Pierre-Henry Lambert
126
17
Juan Massart
125
18
Donatien Meeus
124
Stone Climbing Factory
19
Nicolas De Jaegher
123
New Rock / EEA
20
Brecht Wittoek
122
Klimclub Hungaria
21
Aiko Herbos
121
BVKB - Klimax
22
Michaël Timmermans
120
Stone Climbing Factory
23
Florian Gourgue
119
Stone Climbing Factory
24
Jeremy Lombaerts
118
Brussels Monkeys Climbing
25
Romain Wettach
117
Team ACCM
26
Mats Vancraeynest
116
BVKB - Klimax
27
Olivier Vandersleyen
115
28
Arno Luypaert
114
29
Luca Ferrari
113
Stone Climbing Factory
30
Lionel Bauduin
112
Brussels Monkeys Climbing
31
Rafael Coronado
111
Escal'Pades
32
Louis Debrulle
110
Stone Climbing Factory
33
Antoine Kauffmann
108
34
Arnaud Ansion
107
Stone Climbing Factory
35
Thomas Salakenos
105
36
Igor Depoorter
104
Klimclub Hungaria
37
Simon Lorenzi
103
38
Lukas Geukens
102
Klimclub Hungaria
39
Stéphane Hanssens
101
40
Nicolas Collin
100
Stone Climbing Factory
41
Jurgen Lis
153
BVKB - Klimax
42
Koen Baekelandt
151
Bleau Climbing Team
43
Wolff Braeckman
150
Vertical Thinking
44
Ferre Beirens
155
Vertical Thinking
45
Jasper van Malderen
154
BVKB - Klimax
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Niels Heerwegh
148
City Lizard
2
John-Alexandre Vink
143
3
Tao Claes
142
Blok team
4
Victor Solignac
141
5
Lukas Franckaert
140
City Lizard
6
Aurelien Massin
139
Top Rock - l’Elephant
7
Mathijs van Gorp
138
BVKB - Klimax
8
Samuel Duron
137
Vertical Thinking
9
Sébastien Berthe
135
10
Robin Andries
134
Team ACCM
11
Harry Engelborghs
133
Stone Climbing Factory
12
Thibaut Vazé
132
13
Martin Ykman
129
Stone Climbing Factory
14
Gabriel Olivares Quintanilla
128
New Rock / EEA
15
Valère van Hoorde
127
Vertical Thinking
16
Pierre-Henry Lambert
126
17
Juan Massart
125
18
Donatien Meeus
124
Stone Climbing Factory
19
Nicolas De Jaegher
123
New Rock / EEA
20
Brecht Wittoek
122
Klimclub Hungaria
21
Aiko Herbos
121
BVKB - Klimax
22
Michaël Timmermans
120
Stone Climbing Factory
23
Florian Gourgue
119
Stone Climbing Factory
24
Jeremy Lombaerts
118
Brussels Monkeys Climbing
25
Romain Wettach
117
Team ACCM
26
Mats Vancraeynest
116
BVKB - Klimax
27
Olivier Vandersleyen
115
28
Arno Luypaert
114
29
Luca Ferrari
113
Stone Climbing Factory
30
Lionel Bauduin
112
Brussels Monkeys Climbing
31
Rafael Coronado
111
Escal'Pades
32
Louis Debrulle
110
Stone Climbing Factory
33
Antoine Kauffmann
108
34
Arnaud Ansion
107
Stone Climbing Factory
35
Thomas Salakenos
105
36
Igor Depoorter
104
Klimclub Hungaria
37
Simon Lorenzi
103
38
Lukas Geukens
102
Klimclub Hungaria
39
Stéphane Hanssens
101
40
Nicolas Collin
100
Stone Climbing Factory
41
Jurgen Lis
153
BVKB - Klimax
42
Koen Baekelandt
151
Bleau Climbing Team
43
Wolff Braeckman
150
Vertical Thinking
44
Ferre Beirens
155
Vertical Thinking
45
Jasper van Malderen
154
BVKB - Klimax
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Niels Heerwegh
148
City Lizard
2
John-Alexandre Vink
143
3
Tao Claes
142
Blok team
4
Victor Solignac
141
5
Lukas Franckaert
140
City Lizard
6
Aurelien Massin
139
Top Rock - l’Elephant
7
Mathijs van Gorp
138
BVKB - Klimax
8
Samuel Duron
137
Vertical Thinking
9
Sébastien Berthe
135
10
Robin Andries
134
Team ACCM
11
Harry Engelborghs
133
Stone Climbing Factory
12
Thibaut Vazé
132
13
Martin Ykman
129
Stone Climbing Factory
14
Gabriel Olivares Quintanilla
128
New Rock / EEA
15
Valère van Hoorde
127
Vertical Thinking
16
Pierre-Henry Lambert
126
17
Juan Massart
125
18
Donatien Meeus
124
Stone Climbing Factory
19
Nicolas De Jaegher
123
New Rock / EEA
20
Brecht Wittoek
122
Klimclub Hungaria
21
Aiko Herbos
121
BVKB - Klimax
22
Michaël Timmermans
120
Stone Climbing Factory
23
Florian Gourgue
119
Stone Climbing Factory
24
Jeremy Lombaerts
118
Brussels Monkeys Climbing
25
Romain Wettach
117
Team ACCM
26
Mats Vancraeynest
116
BVKB - Klimax
27
Olivier Vandersleyen
115
28
Arno Luypaert
114
29
Luca Ferrari
113
Stone Climbing Factory
30
Lionel Bauduin
112
Brussels Monkeys Climbing
31
Rafael Coronado
111
Escal'Pades
32
Louis Debrulle
110
Stone Climbing Factory
33
Antoine Kauffmann
108
34
Arnaud Ansion
107
Stone Climbing Factory
35
Thomas Salakenos
105
36
Igor Depoorter
104
Klimclub Hungaria
37
Simon Lorenzi
103
38
Lukas Geukens
102
Klimclub Hungaria
39
Stéphane Hanssens
101
40
Nicolas Collin
100
Stone Climbing Factory
41
Jurgen Lis
153
BVKB - Klimax
42
Koen Baekelandt
151
Bleau Climbing Team
43
Wolff Braeckman
150
Vertical Thinking
44
Ferre Beirens
155
Vertical Thinking
45
Jasper van Malderen
154
BVKB - Klimax
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Niels Heerwegh
148
City Lizard
2
John-Alexandre Vink
143
3
Tao Claes
142
Blok team
4
Victor Solignac
141
5
Lukas Franckaert
140
City Lizard
6
Aurelien Massin
139
Top Rock - l’Elephant
7
Mathijs van Gorp
138
BVKB - Klimax
8
Samuel Duron
137
Vertical Thinking
9
Sébastien Berthe
135
10
Robin Andries
134
Team ACCM
11
Harry Engelborghs
133
Stone Climbing Factory
12
Thibaut Vazé
132
13
Martin Ykman
129
Stone Climbing Factory
14
Gabriel Olivares Quintanilla
128
New Rock / EEA
15
Valère van Hoorde
127
Vertical Thinking
16
Pierre-Henry Lambert
126
17
Juan Massart
125
18
Donatien Meeus
124
Stone Climbing Factory
19
Nicolas De Jaegher
123
New Rock / EEA
20
Brecht Wittoek
122
Klimclub Hungaria
21
Aiko Herbos
121
BVKB - Klimax
22
Michaël Timmermans
120
Stone Climbing Factory
23
Florian Gourgue
119
Stone Climbing Factory
24
Jeremy Lombaerts
118
Brussels Monkeys Climbing
25
Romain Wettach
117
Team ACCM
26
Mats Vancraeynest
116
BVKB - Klimax
27
Olivier Vandersleyen
115
28
Arno Luypaert
114
29
Luca Ferrari
113
Stone Climbing Factory
30
Lionel Bauduin
112
Brussels Monkeys Climbing
31
Rafael Coronado
111
Escal'Pades
32
Louis Debrulle
110
Stone Climbing Factory
33
Antoine Kauffmann
108
34
Arnaud Ansion
107
Stone Climbing Factory
35
Thomas Salakenos
105
36
Igor Depoorter
104
Klimclub Hungaria
37
Simon Lorenzi
103
38
Lukas Geukens
102
Klimclub Hungaria
39
Stéphane Hanssens
101
40
Nicolas Collin
100
Stone Climbing Factory
41
Jurgen Lis
153
BVKB - Klimax
42
Koen Baekelandt
151
Bleau Climbing Team
43
Wolff Braeckman
150
Vertical Thinking
44
Ferre Beirens
155
Vertical Thinking
45
Jasper van Malderen
154
BVKB - Klimax
#
Naam
Rugnummer
Nat.
Team
1
Niels Heerwegh
148
City Lizard
2
John-Alexandre Vink
143
3
Tao Claes
142
Blok team
4
Victor Solignac
141
5
Lukas Franckaert
140
City Lizard
6
Aurelien Massin
139
Top Rock - l’Elephant
7
Mathijs van Gorp
138
BVKB - Klimax
8
Samuel Duron
137
Vertical Thinking
9
Sébastien Berthe
135
10
Robin Andries
134
Team ACCM
11
Harry Engelborghs
133
Stone Climbing Factory
12
Thibaut Vazé
132
13
Martin Ykman
129
Stone Climbing Factory
14
Gabriel Olivares Quintanilla
128
New Rock / EEA
15
Valère van Hoorde
127
Vertical Thinking
16
Pierre-Henry Lambert
126
17
Juan Massart
125
18
Donatien Meeus
124
Stone Climbing Factory
19
Nicolas De Jaegher
123
New Rock / EEA
20
Brecht Wittoek
122
Klimclub Hungaria
21
Aiko Herbos
121
BVKB - Klimax
22
Michaël Timmermans
120
Stone Climbing Factory
23
Florian Gourgue
119
Stone Climbing Factory
24
Jeremy Lombaerts
118
Brussels Monkeys Climbing
25
Romain Wettach
117
Team ACCM
26
Mats Vancraeynest
116
BVKB - Klimax
27
Olivier Vandersleyen
115
28
Arno Luypaert
114
29
Luca Ferrari
113
Stone Climbing Factory
30
Lionel Bauduin
112
Brussels Monkeys Climbing
31
Rafael Coronado
111
Escal'Pades
32
Louis Debrulle
110
Stone Climbing Factory
33
Antoine Kauffmann
108
34
Arnaud Ansion
107
Stone Climbing Factory
35
Thomas Salakenos
105
36
Igor Depoorter
104
Klimclub Hungaria
37
Simon Lorenzi
103
38
Lukas Geukens
102
Klimclub Hungaria
39
Stéphane Hanssens
101
40
Nicolas Collin
100
Stone Climbing Factory
41
Jurgen Lis
153
BVKB - Klimax
42
Koen Baekelandt
151
Bleau Climbing Team
43
Wolff Braeckman
150
Vertical Thinking
44
Ferre Beirens
155
Vertical Thinking
45
Jasper van Malderen
154
BVKB - Klimax
Publicatie tijd 27-11-2017 18:54
#
Naam
Rugnummer
Nat.
1
2
3
4
5
Totaal
1
2
3
4
Totaal
Comp. Punten
Team
1
Lukas Franckaert
140
BEL
T3Z3
Z5
T4Z1
Z1
T1Z1
3T8 5Z11
T1Z1
T1Z1
T1Z1
T2Z1
4T5 4Z4
100.0
City Lizard
2
Nicolas Collin
100
BEL
T6Z6
T3Z3
Z3
T2Z2
Z2
3T11 5Z16
T1Z1
T1Z1
T2Z2
T1Z1
4T5 4Z5
80.0
Stone Climbing Factory
3
Simon Lorenzi
103
BEL
T3Z3
T1Z1
T3Z3
T4Z4
Z3
4T11 5Z14
Z2
T1Z1
T1Z1
T1Z1
3T3 4Z5
65.0
4
Thomas Salakenos
105
BEL
T2Z2
Z4
T1Z1
Z5
T4Z1
3T7 5Z13
T1Z1
T3Z1
T2Z2
Z2
3T6 4Z6
55.0
5
Lukas Geukens
102
BEL
T6Z6
Z2
T1Z1
T2Z1
3T9 4Z10
Z1
T1Z1
T1Z1
Z1
2T2 4Z4
51.0
Klimclub Hungaria
6
Stéphane Hanssens
101
BEL
T5Z5
T2Z2
T2Z2
T4Z1
T2Z2
5T15 5Z12
Z2
Z1
T1Z1
T2Z1
2T3 4Z5
47.0
7
Igor Depoorter
104
BEL
T5Z5
T1Z1
Z3
Z1
2T6 4Z10
43.0
Klimclub Hungaria
8
Arnaud Ansion
107
BEL
T6Z6
Z2
T6Z3
Z2
2T12 4Z13
40.0
Stone Climbing Factory
9
Luca Ferrari
113
BEL
T2Z1
Z6
Z1
1T2 3Z8
37.0
Stone Climbing Factory
10
Olivier Vandersleyen
115
BEL
Z1
Z3
T3Z1
1T3 3Z5
34.0
11
Antoine Kauffmann
108
BEL
T3Z3
Z5
1T3 2Z8
31.0
12
Jeremy Lombaerts
118
BEL
T4Z4
1T4 1Z4
28.0
Brussels Monkeys Climbing
13
Koen Baekelandt
151
BEL
T5Z5
Z1
Z5
1T5 3Z11
26.0
Bleau Climbing Team
14
Brecht Wittoek
122
BEL
T7Z3
1T7 1Z3
24.0
Klimclub Hungaria
15
Louis Debrulle
110
BEL
T8Z8
Z5
Z3
1T8 3Z16
22.0
Stone Climbing Factory
16
Sébastien Berthe
135
BEL
T14Z14
Z2
Z1
1T14 3Z17
20.0
17
Jurgen Lis
153
BEL
Z2
Z2
0T0 2Z4
17.0
BVKB - Klimax
17
Romain Wettach
117
BEL
Z2
Z2
0T0 2Z4
17.0
Team ACCM
19
Rafael Coronado
111
LUX
Z4
Z2
0T0 2Z6
14.0
Escal'Pades
20
Tao Claes
142
BEL
Z2
Z7
0T0 2Z9
12.0
Blok team
21
Florian Gourgue
119
BEL
Z6
Z4
0T0 2Z10
10.0
Stone Climbing Factory
21
Victor Solignac
141
FRA
Z2
Z8
0T0 2Z10
10.0
23
Nicolas De Jaegher
123
BEL
Z4
Z8
0T0 2Z12
8.0
New Rock / EEA
24
Mats Vancraeynest
116
BEL
Z2
0T0 1Z2
6.0
BVKB - Klimax
24
Donatien Meeus
124
BEL
Z2
0T0 1Z2
6.0
Stone Climbing Factory
24
Martin Ykman
129
BEL
Z2
0T0 1Z2
6.0
Stone Climbing Factory
24
Ferre Beirens
155
BEL
Z2
0T0 1Z2
6.0
Vertical Thinking
28
Arno Luypaert
114
BEL
Z3
0T0 1Z3
2.0
28
Samuel Duron
137
BEL
Z3
0T0 1Z3
2.0
Vertical Thinking
28
Michaël Timmermans
120
BEL
Z3
0T0 1Z3
2.0
Stone Climbing Factory
31
Thibaut Vazé
132
BEL
Z4
0T0 1Z4
0.0
31
Gabriel Olivares Quintanilla
128
BEL
Z4
0T0 1Z4
0.0
New Rock / EEA
31
Jasper van Malderen
154
BEL
Z4
0T0 1Z4
0.0
BVKB - Klimax
34
Niels Heerwegh
148
BEL
Z5
0T0 1Z5
0.0
City Lizard
34
Aiko Herbos
121
BEL
Z5
0T0 1Z5
0.0
BVKB - Klimax
36
Juan Massart
125
BEL
Z6
0T0 1Z6
0.0
36
Lionel Bauduin
112
BEL
Z6
0T0 1Z6
0.0
Brussels Monkeys Climbing
36
Pierre-Henry Lambert
126
BEL
Z6
0T0 1Z6
0.0
36
Wolff Braeckman
150
BEL
Z6
0T0 1Z6
0.0
Vertical Thinking
40
Harry Engelborghs
133
BEL
Z8
0T0 1Z8
0.0
Stone Climbing Factory
41
Valère van Hoorde
127
BEL
Z9
0T0 1Z9
0.0
Vertical Thinking
42
Aurelien Massin
139
BEL
Z11
0T0 1Z11
0.0
Top Rock - l’Elephant
43
Robin Andries
134
BEL
Z12
0T0 1Z12
0.0
Team ACCM
44
John-Alexandre Vink
143
BEL
0T0 0Z0
0.0
44
Mathijs van Gorp
138
BEL
0T0 0Z0
0.0
BVKB - Klimax
Team Uitslag
#
Team
Totaal
1
Stone Climbing Factory
304.0
2
BVKB - Klimax
171.0
3
Klimclub Hungaria
152.0
4
City Lizard
100.0
5
Escal'Pades
85.0
6
Brussels Monkeys Climbing
50.0
7
Bleau Climbing Team
26.0
8
Team ACCM
17.0
9
Blok team
12.0
10
New Rock / EEA
8.0
10
Vertical Thinking
8.0
12
Top Rock - l’Elephant
0.0