Belgian Lead Youth Cup 2, 03-02-2018 08:00, Biover, Ghent

Discipline: Lead
Competitie: Belgium Lead Youth Cup 2018
Status: Officieel eindresultaat
Omschrijving:

Having complications with your registration? Contact us before the closure of the inscriptions on joris.aerts@klimenbergsportfederatie.be and jean@clubalpin.be.  Late registrations/ complains won't be accepted.

Program:

8:00-9:00 registration

9:15 briefing

9:30 demonstration

10:00 start route 1

12:30/13:00 Start route 2 (provisional)

15:20 closing isolation (provisional)

15:30 observation

16:00 finals

Junior Female

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Gwendoline Joris 202 LUX Escal'Pades
Laure-Anne Stevens 203 BEL Klimax
Anon8138 - - -
Elfe Claes 204 BEL Klimax

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Laure-Anne Stevens 203 BEL Klimax
2 Anon8138 - - -
3 Elfe Claes 204 BEL Klimax
4 Gwendoline Joris 202 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elfe Claes 204 BEL Klimax
2 Gwendoline Joris 202 LUX Escal'Pades
3 Laure-Anne Stevens 203 BEL Klimax
4 Anon8138 - - -
03-02-2018 18:54
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Laure-Anne Stevens 203 BEL Top 31 16+ 100.0 Klimax
2 Elfe Claes 204 BEL 24 31+ 16+ 80.0 Klimax
3 Anon8138 - - 36+ 26+ 16+ 65.0 -
4 Gwendoline Joris 202 LUX 29 26+ 55.0 Escal'Pades

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Tillo Legley 306 Blueberry Club
Brecht Wittoek 304 Klimclub Hungaria
Sam Lemmens 313 Klimclub Hungaria
Louis Debrulle 309 Stone Climbing Factory
Romain Wettach 303 Team ACCM
Mathijs van Gorp 307 Klimax
Harold Peeters 308
Ward Huylebroek 301 Bleau Climbing Team
Simon du Bois d'Enghien 311 Entre Ciel et Terre
Sander De Boever 312 Bleau Climbing Team
Wolf Demuynck 314 Blueberry Club
Dorsan van Cutsem 305 Entre Ciel et Terre
Lukas Franckaert 302 City Lizard
Justin Fernez 315

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Simon du Bois d'Enghien 311 Entre Ciel et Terre
2 Justin Fernez 315
3 Harold Peeters 308
4 Lukas Franckaert 302 City Lizard
5 Tillo Legley 306 Blueberry Club
6 Dorsan van Cutsem 305 Entre Ciel et Terre
7 Sam Lemmens 313 Klimclub Hungaria
8 Brecht Wittoek 304 Klimclub Hungaria
9 Ward Huylebroek 301 Bleau Climbing Team
10 Romain Wettach 303 Team ACCM
11 Louis Debrulle 309 Stone Climbing Factory
12 Wolf Demuynck 314 Blueberry Club
13 Sander De Boever 312 Bleau Climbing Team
14 Mathijs van Gorp 307 Klimax
# Naam Rugnummer Team
1 Brecht Wittoek 304 Klimclub Hungaria
2 Ward Huylebroek 301 Bleau Climbing Team
3 Romain Wettach 303 Team ACCM
4 Louis Debrulle 309 Stone Climbing Factory
5 Wolf Demuynck 314 Blueberry Club
6 Sander De Boever 312 Bleau Climbing Team
7 Mathijs van Gorp 307 Klimax
8 Simon du Bois d'Enghien 311 Entre Ciel et Terre
9 Justin Fernez 315
10 Harold Peeters 308
11 Lukas Franckaert 302 City Lizard
12 Tillo Legley 306 Blueberry Club
13 Dorsan van Cutsem 305 Entre Ciel et Terre
14 Sam Lemmens 313 Klimclub Hungaria
03-02-2018 18:56
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Louis Debrulle 309 Top Top 44 100.0 Stone Climbing Factory
2 Lukas Franckaert 302 Top 38 34+ 80.0 City Lizard
3 Harold Peeters 308 37 39+ 30+ 65.0
4 Sander De Boever 312 29+ 33 24+ 55.0 Bleau Climbing Team
5 Romain Wettach 303 30 26+ 20+ 51.0 Team ACCM
6 Brecht Wittoek 304 Top Top 20 47.0 Klimclub Hungaria
7 Simon du Bois d'Enghien 311 32 27+ 17+ 43.0 Entre Ciel et Terre
8 Sam Lemmens 313 33 24 17+ 40.0 Klimclub Hungaria
9 Mathijs van Gorp 307 14+ 27+ 37.0 Klimax
10 Dorsan van Cutsem 305 19+ 25 34.0 Entre Ciel et Terre
11 Tillo Legley 306 15 24 31.0 Blueberry Club
12 Ward Huylebroek 301 13 22 28.0 Bleau Climbing Team
13 Wolf Demuynck 314 12+ 12+ 25.0 Blueberry Club
13 Justin Fernez 315 11 20 25.0

Youth A Female

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Camille De Wit 403 BEL Klimclub Hungaria
Emmy Delannoy 401 BEL
Nolwenn de Vocht 406 BEL Stone Climbing Factory
Ine van Zegbroeck 409 BEL Klimax
Morgane Daele 404 BEL
Perrine Bieux 408 LUX KSE
Charlène Tilborghs 402 BEL Klimax
Zara Cooreman 410 BEL Brussels Monkeys Climbing
Sophie Weber 407 LUX KSE

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sophie Weber 407 LUX KSE
2 Emmy Delannoy 401 BEL
3 Morgane Daele 404 BEL
4 Ine van Zegbroeck 409 BEL Klimax
5 Camille De Wit 403 BEL Klimclub Hungaria
6 Zara Cooreman 410 BEL Brussels Monkeys Climbing
7 Perrine Bieux 408 LUX KSE
8 Nolwenn de Vocht 406 BEL Stone Climbing Factory
9 Charlène Tilborghs 402 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zara Cooreman 410 BEL Brussels Monkeys Climbing
2 Perrine Bieux 408 LUX KSE
3 Nolwenn de Vocht 406 BEL Stone Climbing Factory
4 Charlène Tilborghs 402 BEL Klimax
5 Sophie Weber 407 LUX KSE
6 Emmy Delannoy 401 BEL
7 Morgane Daele 404 BEL
8 Ine van Zegbroeck 409 BEL Klimax
9 Camille De Wit 403 BEL Klimclub Hungaria
03-02-2018 18:56
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Zara Cooreman 410 BEL 22+ 31 26+ 100.0 Brussels Monkeys Climbing
2 Morgane Daele 404 BEL 35+ Top 25+ 80.0
3 Charlène Tilborghs 402 BEL Top 26+ 23+ 65.0 Klimax
4 Camille De Wit 403 BEL 26+ 31 23+ 55.0 Klimclub Hungaria
5 Perrine Bieux 408 LUX Top 31 16+ 51.0 KSE
6 Ine van Zegbroeck 409 BEL 35 26+ 47.0 Klimax
7 Nolwenn de Vocht 406 BEL 16+ 31 43.0 Stone Climbing Factory
8 Sophie Weber 407 LUX 16+ 19 40.0 KSE
9 Emmy Delannoy 401 BEL 15+ 24 37.0

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Nat. Team
Luca Ferrari 516 BEL Stone Climbing Factory
Gabriel Olivares Quintanilla 501 BEL New Rock / EEA
Loïc Prégaldien 524 BEL
Robin Andries 527 BEL Team ACCM
Hannes Perilleux 520 BEL Olympia
Aiko Herbos 529 BEL Klimax
Mats Vancraeynest 526 BEL Klimax
Harry Engelborghs 511 BEL Stone Climbing Factory
Rafael Coronado 523 LUX Escal'Pades
Brieuc De Backer 517 BEL Entre Ciel et Terre
John-Alexandre Vink 505 BEL
Samuel Duron 525 BEL Vertical Thinking
Simon Vandenhaute 522 BEL Klimclub Hungaria
Timon Haerens 510 BEL Olympia
Martin Ykman 506 BEL Stone Climbing Factory
Simon Dierickx 521 BEL Kajoe
Florian Thill 507 LUX KSE
Niels Declercq 508 BEL Kajoe
Roman Brusselmans 504 BEL New Rock / EEA
Josué Cammaert 514 BEL
Valère van Hoorde 512 BEL Vertical Thinking
Zéphyr Defays 509 BEL Escal'Pades
Arthur Tallieu 502 BEL ESKIlibre
Mathias Malevé 519 BEL ESKIlibre

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Niels Declercq 508 BEL Kajoe
2 Martin Ykman 506 BEL Stone Climbing Factory
3 Gabriel Olivares Quintanilla 501 BEL New Rock / EEA
4 Mats Vancraeynest 526 BEL Klimax
5 Valère van Hoorde 512 BEL Vertical Thinking
6 Simon Dierickx 521 BEL Kajoe
7 Roman Brusselmans 504 BEL New Rock / EEA
8 Robin Andries 527 BEL Team ACCM
9 Rafael Coronado 523 LUX Escal'Pades
10 Hannes Perilleux 520 BEL Olympia
11 Aiko Herbos 529 BEL Klimax
12 Brieuc De Backer 517 BEL Entre Ciel et Terre
13 Loïc Prégaldien 524 BEL
14 Zéphyr Defays 509 BEL Escal'Pades
15 Luca Ferrari 516 BEL Stone Climbing Factory
16 Florian Thill 507 LUX KSE
17 Arthur Tallieu 502 BEL ESKIlibre
18 Harry Engelborghs 511 BEL Stone Climbing Factory
19 John-Alexandre Vink 505 BEL
20 Josué Cammaert 514 BEL
21 Samuel Duron 525 BEL Vertical Thinking
22 Simon Vandenhaute 522 BEL Klimclub Hungaria
23 Timon Haerens 510 BEL Olympia
24 Mathias Malevé 519 BEL ESKIlibre
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Loïc Prégaldien 524 BEL
2 Zéphyr Defays 509 BEL Escal'Pades
3 Luca Ferrari 516 BEL Stone Climbing Factory
4 Florian Thill 507 LUX KSE
5 Arthur Tallieu 502 BEL ESKIlibre
6 Harry Engelborghs 511 BEL Stone Climbing Factory
7 John-Alexandre Vink 505 BEL
8 Josué Cammaert 514 BEL
9 Samuel Duron 525 BEL Vertical Thinking
10 Simon Vandenhaute 522 BEL Klimclub Hungaria
11 Timon Haerens 510 BEL Olympia
12 Mathias Malevé 519 BEL ESKIlibre
13 Niels Declercq 508 BEL Kajoe
14 Martin Ykman 506 BEL Stone Climbing Factory
15 Gabriel Olivares Quintanilla 501 BEL New Rock / EEA
16 Mats Vancraeynest 526 BEL Klimax
17 Valère van Hoorde 512 BEL Vertical Thinking
18 Simon Dierickx 521 BEL Kajoe
19 Roman Brusselmans 504 BEL New Rock / EEA
20 Robin Andries 527 BEL Team ACCM
21 Rafael Coronado 523 LUX Escal'Pades
22 Hannes Perilleux 520 BEL Olympia
23 Aiko Herbos 529 BEL Klimax
24 Brieuc De Backer 517 BEL Entre Ciel et Terre
03-02-2018 18:56
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Rafael Coronado 523 LUX Top Top 39+ 100.0 Escal'Pades
2 Luca Ferrari 516 BEL 40+ Top 36+ 80.0 Stone Climbing Factory
3 Aiko Herbos 529 BEL 40+ 20+ 20 65.0 Klimax
4 Martin Ykman 506 BEL 27+ 20+ 19 55.0 Stone Climbing Factory
5 Mats Vancraeynest 526 BEL 37 26+ 18 51.0 Klimax
6 Brieuc De Backer 517 BEL 24+ 21+ 17+ 47.0 Entre Ciel et Terre
7 Hannes Perilleux 520 BEL 27 20+ 17 43.0 Olympia
8 Gabriel Olivares Quintanilla 501 BEL 27 29+ 11+ 40.0 New Rock / EEA
9 Robin Andries 527 BEL 31+ 12+ 37.0 Team ACCM
10 Roman Brusselmans 504 BEL 24 20 34.0 New Rock / EEA
11 John-Alexandre Vink 505 BEL 24+ 12+ 31.0
12 Samuel Duron 525 BEL 23 17 28.0 Vertical Thinking
13 Simon Vandenhaute 522 BEL 16+ 12+ 26.0 Klimclub Hungaria
14 Simon Dierickx 521 BEL 16 12+ 24.0 Kajoe
15 Loïc Prégaldien 524 BEL 22 11 21.0
15 Florian Thill 507 LUX 22 11 21.0 KSE
17 Timon Haerens 510 BEL 16+ 11 18.0 Olympia
18 Harry Engelborghs 511 BEL 13+ 11 16.0 Stone Climbing Factory
19 Valère van Hoorde 512 BEL 13+ 9 14.0 Vertical Thinking
20 Josué Cammaert 514 BEL 13+ 8 12.0
21 Zéphyr Defays 509 BEL 10 8.5+ 10.0 Escal'Pades
22 Arthur Tallieu 502 BEL 12 8+ 9.0 ESKIlibre
22 Mathias Malevé 519 BEL 12 8+ 9.0 ESKIlibre
24 Niels Declercq 508 BEL 12+ 2+ 7.0 Kajoe

Youth B Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth B Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.