Belgian Lead Youth Cup 2, 03-02-2018 08:00, Biover, Ghent

Discipline: Lead
Competitie: Belgium Lead Youth Cup 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:

Having complications with your registration? Contact us before the closure of the inscriptions on joris.aerts@klimenbergsportfederatie.be and jean@clubalpin.be.  Late registrations/ complains won't be accepted.

Program:

8:00-9:00 registration

9:15 briefing

9:30 demonstration

10:00 start route 1

12:30/13:00 Start route 2 (provisional)

15:20 closing isolation (provisional)

15:30 observation

16:00 finals

Junior Female

Aantal deelnemers: 4

Naam Rugnummer Nat. Team
Gwendoline Joris 202 LUX Escal'Pades
Laure-Anne Stevens 203 BEL Klimax
Cathinka Tilborghs 201 BEL Klimax
Elfe Claes 204 BEL Klimax

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 4

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Laure-Anne Stevens 203 BEL Klimax
2 Cathinka Tilborghs 201 BEL Klimax
3 Elfe Claes 204 BEL Klimax
4 Gwendoline Joris 202 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Elfe Claes 204 BEL Klimax
2 Gwendoline Joris 202 LUX Escal'Pades
3 Laure-Anne Stevens 203 BEL Klimax
4 Cathinka Tilborghs 201 BEL Klimax
03-02-2018 18:54
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Laure-Anne Stevens 203 BEL Top 31 16+ 100.0 Klimax
2 Elfe Claes 204 BEL 24 31+ 16+ 80.0 Klimax
3 Cathinka Tilborghs 201 BEL 36+ 26+ 16+ 65.0 Klimax
4 Gwendoline Joris 202 LUX 29 26+ 55.0 Escal'Pades

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team
Tillo Legley 306 Blueberry Club
Brecht Wittoek 304 Klimclub Hungaria
Sam Lemmens 313 Klimclub Hungaria
Louis Debrulle 309 Stone Climbing Factory
Romain Wettach 303 Team ACCM
Mathijs van Gorp 307 Klimax
Harold Peeters 308 Rêvolution Climbing Team
Ward Huylebroek 301 Bleau Climbing Team
Simon du Bois d'Enghien 311 Entre Ciel et Terre
Sander De Boever 312 Bleau Climbing Team
Wolf Demuynck 314 Blueberry Club
Dorsan van Cutsem 305 Entre Ciel et Terre
Lukas Franckaert 302 City Lizard
Justin Fernez 315

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Simon du Bois d'Enghien 311 Entre Ciel et Terre
2 Justin Fernez 315
3 Harold Peeters 308 Rêvolution Climbing Team
4 Lukas Franckaert 302 City Lizard
5 Tillo Legley 306 Blueberry Club
6 Dorsan van Cutsem 305 Entre Ciel et Terre
7 Sam Lemmens 313 Klimclub Hungaria
8 Brecht Wittoek 304 Klimclub Hungaria
9 Ward Huylebroek 301 Bleau Climbing Team
10 Romain Wettach 303 Team ACCM
11 Louis Debrulle 309 Stone Climbing Factory
12 Wolf Demuynck 314 Blueberry Club
13 Sander De Boever 312 Bleau Climbing Team
14 Mathijs van Gorp 307 Klimax
# Naam Rugnummer Team
1 Brecht Wittoek 304 Klimclub Hungaria
2 Ward Huylebroek 301 Bleau Climbing Team
3 Romain Wettach 303 Team ACCM
4 Louis Debrulle 309 Stone Climbing Factory
5 Wolf Demuynck 314 Blueberry Club
6 Sander De Boever 312 Bleau Climbing Team
7 Mathijs van Gorp 307 Klimax
8 Simon du Bois d'Enghien 311 Entre Ciel et Terre
9 Justin Fernez 315
10 Harold Peeters 308 Rêvolution Climbing Team
11 Lukas Franckaert 302 City Lizard
12 Tillo Legley 306 Blueberry Club
13 Dorsan van Cutsem 305 Entre Ciel et Terre
14 Sam Lemmens 313 Klimclub Hungaria
03-02-2018 18:56
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Louis Debrulle 309 Top Top 44 100.0 Stone Climbing Factory
2 Lukas Franckaert 302 Top 38 34+ 80.0 City Lizard
3 Harold Peeters 308 37 39+ 30+ 65.0 Rêvolution Climbing Team
4 Sander De Boever 312 29+ 33 24+ 55.0 Bleau Climbing Team
5 Romain Wettach 303 30 26+ 20+ 51.0 Team ACCM
6 Brecht Wittoek 304 Top Top 20 47.0 Klimclub Hungaria
7 Simon du Bois d'Enghien 311 32 27+ 17+ 43.0 Entre Ciel et Terre
8 Sam Lemmens 313 33 24 17+ 40.0 Klimclub Hungaria
9 Mathijs van Gorp 307 14+ 27+ 37.0 Klimax
10 Dorsan van Cutsem 305 19+ 25 34.0 Entre Ciel et Terre
11 Tillo Legley 306 15 24 31.0 Blueberry Club
12 Ward Huylebroek 301 13 22 28.0 Bleau Climbing Team
13 Wolf Demuynck 314 12+ 12+ 25.0 Blueberry Club
13 Justin Fernez 315 11 20 25.0

Youth A Female

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Nat. Team
Camille De Wit 403 BEL Klimclub Hungaria
Emmy Delannoy 401 BEL
Nolwenn de Vocht 406 BEL Stone Climbing Factory
Ine van Zegbroeck 409 BEL Klimax
Morgane Daele 404 BEL Rêvolution Climbing Team
Perrine Bieux 408 LUX KSE
Charlène Tilborghs 402 BEL Klimax
Zara Cooreman 410 BEL Brussels Monkeys Climbing
Sophie Weber 407 LUX KSE

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Sophie Weber 407 LUX KSE
2 Emmy Delannoy 401 BEL
3 Morgane Daele 404 BEL Rêvolution Climbing Team
4 Ine van Zegbroeck 409 BEL Klimax
5 Camille De Wit 403 BEL Klimclub Hungaria
6 Zara Cooreman 410 BEL Brussels Monkeys Climbing
7 Perrine Bieux 408 LUX KSE
8 Nolwenn de Vocht 406 BEL Stone Climbing Factory
9 Charlène Tilborghs 402 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Zara Cooreman 410 BEL Brussels Monkeys Climbing
2 Perrine Bieux 408 LUX KSE
3 Nolwenn de Vocht 406 BEL Stone Climbing Factory
4 Charlène Tilborghs 402 BEL Klimax
5 Sophie Weber 407 LUX KSE
6 Emmy Delannoy 401 BEL
7 Morgane Daele 404 BEL Rêvolution Climbing Team
8 Ine van Zegbroeck 409 BEL Klimax
9 Camille De Wit 403 BEL Klimclub Hungaria
03-02-2018 18:56
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Zara Cooreman 410 BEL 22+ 31 26+ 100.0 Brussels Monkeys Climbing
2 Morgane Daele 404 BEL 35+ Top 25+ 80.0 Rêvolution Climbing Team
3 Charlène Tilborghs 402 BEL Top 26+ 23+ 65.0 Klimax
4 Camille De Wit 403 BEL 26+ 31 23+ 55.0 Klimclub Hungaria
5 Perrine Bieux 408 LUX Top 31 16+ 51.0 KSE
6 Ine van Zegbroeck 409 BEL 35 26+ 47.0 Klimax
7 Nolwenn de Vocht 406 BEL 16+ 31 43.0 Stone Climbing Factory
8 Sophie Weber 407 LUX 16+ 19 40.0 KSE
9 Emmy Delannoy 401 BEL 15+ 24 37.0

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Nat. Team
Luca Ferrari 516 BEL Stone Climbing Factory
Gabriel Olivares Quintanilla 501 BEL New Rock
Loïc Prégaldien 524 BEL
Robin Andries 527 BEL Team ACCM
Hannes Perilleux 520 BEL Olympia
Aiko Herbos 529 BEL Klimax
Mats Vancraeynest 526 BEL Klimax
Harry Engelborghs 511 BEL Stone Climbing Factory
Rafael Coronado 523 LUX Escal'Pades
Brieuc De Backer 517 BEL Entre Ciel et Terre
John-Alexandre Vink 505 BEL Rêvolution Climbing Team
Samuel Duron 525 BEL Vertical Thinking
Simon Vandenhaute 522 BEL Klimclub Hungaria
Timon Haerens 510 BEL Olympia
Martin Ykman 506 BEL Stone Climbing Factory
Simon Dierickx 521 BEL Kajoe
Florian Thill 507 LUX KSE
Niels Declercq 508 BEL Kajoe
Roman Brusselmans 504 BEL New Rock
Josué cammaert 514 BEL
Valère van Hoorde 512 BEL Vertical Thinking
Zéphyr Defays 509 BEL Escal'Pades
Arthur Tallieu 502 BEL ESKIlibre
Mathias Malevé 519 BEL ESKIlibre

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Niels Declercq 508 BEL Kajoe
2 Martin Ykman 506 BEL Stone Climbing Factory
3 Gabriel Olivares Quintanilla 501 BEL New Rock
4 Mats Vancraeynest 526 BEL Klimax
5 Valère van Hoorde 512 BEL Vertical Thinking
6 Simon Dierickx 521 BEL Kajoe
7 Roman Brusselmans 504 BEL New Rock
8 Robin Andries 527 BEL Team ACCM
9 Rafael Coronado 523 LUX Escal'Pades
10 Hannes Perilleux 520 BEL Olympia
11 Aiko Herbos 529 BEL Klimax
12 Brieuc De Backer 517 BEL Entre Ciel et Terre
13 Loïc Prégaldien 524 BEL
14 Zéphyr Defays 509 BEL Escal'Pades
15 Luca Ferrari 516 BEL Stone Climbing Factory
16 Florian Thill 507 LUX KSE
17 Arthur Tallieu 502 BEL ESKIlibre
18 Harry Engelborghs 511 BEL Stone Climbing Factory
19 John-Alexandre Vink 505 BEL Rêvolution Climbing Team
20 Josué cammaert 514 BEL
21 Samuel Duron 525 BEL Vertical Thinking
22 Simon Vandenhaute 522 BEL Klimclub Hungaria
23 Timon Haerens 510 BEL Olympia
24 Mathias Malevé 519 BEL ESKIlibre
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Loïc Prégaldien 524 BEL
2 Zéphyr Defays 509 BEL Escal'Pades
3 Luca Ferrari 516 BEL Stone Climbing Factory
4 Florian Thill 507 LUX KSE
5 Arthur Tallieu 502 BEL ESKIlibre
6 Harry Engelborghs 511 BEL Stone Climbing Factory
7 John-Alexandre Vink 505 BEL Rêvolution Climbing Team
8 Josué cammaert 514 BEL
9 Samuel Duron 525 BEL Vertical Thinking
10 Simon Vandenhaute 522 BEL Klimclub Hungaria
11 Timon Haerens 510 BEL Olympia
12 Mathias Malevé 519 BEL ESKIlibre
13 Niels Declercq 508 BEL Kajoe
14 Martin Ykman 506 BEL Stone Climbing Factory
15 Gabriel Olivares Quintanilla 501 BEL New Rock
16 Mats Vancraeynest 526 BEL Klimax
17 Valère van Hoorde 512 BEL Vertical Thinking
18 Simon Dierickx 521 BEL Kajoe
19 Roman Brusselmans 504 BEL New Rock
20 Robin Andries 527 BEL Team ACCM
21 Rafael Coronado 523 LUX Escal'Pades
22 Hannes Perilleux 520 BEL Olympia
23 Aiko Herbos 529 BEL Klimax
24 Brieuc De Backer 517 BEL Entre Ciel et Terre
03-02-2018 18:56
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Rafael Coronado 523 LUX Top Top 39+ 100.0 Escal'Pades
2 Luca Ferrari 516 BEL 40+ Top 36+ 80.0 Stone Climbing Factory
3 Aiko Herbos 529 BEL 40+ 20+ 20 65.0 Klimax
4 Martin Ykman 506 BEL 27+ 20+ 19 55.0 Stone Climbing Factory
5 Mats Vancraeynest 526 BEL 37 26+ 18 51.0 Klimax
6 Brieuc De Backer 517 BEL 24+ 21+ 17+ 47.0 Entre Ciel et Terre
7 Hannes Perilleux 520 BEL 27 20+ 17 43.0 Olympia
8 Gabriel Olivares Quintanilla 501 BEL 27 29+ 11+ 40.0 New Rock
9 Robin Andries 527 BEL 31+ 12+ 37.0 Team ACCM
10 Roman Brusselmans 504 BEL 24 20 34.0 New Rock
11 John-Alexandre Vink 505 BEL 24+ 12+ 31.0 Rêvolution Climbing Team
12 Samuel Duron 525 BEL 23 17 28.0 Vertical Thinking
13 Simon Vandenhaute 522 BEL 16+ 12+ 26.0 Klimclub Hungaria
14 Simon Dierickx 521 BEL 16 12+ 24.0 Kajoe
15 Loïc Prégaldien 524 BEL 22 11 21.0
15 Florian Thill 507 LUX 22 11 21.0 KSE
17 Timon Haerens 510 BEL 16+ 11 18.0 Olympia
18 Harry Engelborghs 511 BEL 13+ 11 16.0 Stone Climbing Factory
19 Valère van Hoorde 512 BEL 13+ 9 14.0 Vertical Thinking
20 Josué cammaert 514 BEL 13+ 8 12.0
21 Zéphyr Defays 509 BEL 10 8.5+ 10.0 Escal'Pades
22 Arthur Tallieu 502 BEL 12 8+ 9.0 ESKIlibre
22 Mathias Malevé 519 BEL 12 8+ 9.0 ESKIlibre
24 Niels Declercq 508 BEL 12+ 2+ 7.0 Kajoe

Youth B Female

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Tine Walraevens 614 BEL Vertical Thinking
Nore Pellens 613 BEL Klimax
Lucie Watillon 606 BEL
Silke Dewitte 604 BEL Klimax
Ite Lemière 603 BEL Klimax
Siri de Leus 605 BEL Rêvolution Climbing Team
Juliette Meunier 609 BEL Escal'Pades
Pauline Oury 607 BEL Escal'Pades
Erin Goedvree 612 NED Vertical Thinking
Juliette Colpin-van Swam 608 BEL Gecko Tank
Joanne Lorrain 601 BEL De Klimschool
Zoé Marchand 602 BEL ESKIlibre
Jeanne Foidart 611 BEL

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Juliette Meunier 609 BEL Escal'Pades
2 Juliette Colpin-van Swam 608 BEL Gecko Tank
3 Siri de Leus 605 BEL Rêvolution Climbing Team
4 Silke Dewitte 604 BEL Klimax
5 Erin Goedvree 612 NED Vertical Thinking
6 Zoé Marchand 602 BEL ESKIlibre
7 Jeanne Foidart 611 BEL
8 Pauline Oury 607 BEL Escal'Pades
9 Lucie Watillon 606 BEL
10 Nore Pellens 613 BEL Klimax
11 Ite Lemière 603 BEL Klimax
12 Tine Walraevens 614 BEL Vertical Thinking
13 Joanne Lorrain 601 BEL De Klimschool
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Pauline Oury 607 BEL Escal'Pades
2 Lucie Watillon 606 BEL
3 Nore Pellens 613 BEL Klimax
4 Ite Lemière 603 BEL Klimax
5 Tine Walraevens 614 BEL Vertical Thinking
6 Joanne Lorrain 601 BEL De Klimschool
7 Juliette Meunier 609 BEL Escal'Pades
8 Juliette Colpin-van Swam 608 BEL Gecko Tank
9 Siri de Leus 605 BEL Rêvolution Climbing Team
10 Silke Dewitte 604 BEL Klimax
11 Erin Goedvree 612 NED Vertical Thinking
12 Zoé Marchand 602 BEL ESKIlibre
13 Jeanne Foidart 611 BEL
03-02-2018 18:56
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lucie Watillon 606 BEL Top Top 39 100.0
2 Pauline Oury 607 BEL 30 34+ 31+ 80.0 Escal'Pades
3 Nore Pellens 613 BEL 31 25+ 27+ 65.0 Klimax
4 Ite Lemière 603 BEL 26+ 34 22 55.0 Klimax
5 Juliette Meunier 609 BEL 26+ 15+ 22 51.0 Escal'Pades
6 Silke Dewitte 604 BEL 29+ 27 16+ 47.0 Klimax
7 Tine Walraevens 614 BEL 26+ 25+ 16+ 43.0 Vertical Thinking
8 Siri de Leus 605 BEL 18+ 26+ 14+ 40.0 Rêvolution Climbing Team
9 Erin Goedvree 612 NED 24+ 15+ 37.0 Vertical Thinking
10 Juliette Colpin-van Swam 608 BEL 19 10 34.0 Gecko Tank
11 Zoé Marchand 602 BEL 19 9+ 31.0 ESKIlibre
12 Joanne Lorrain 601 BEL 1 10 28.0 De Klimschool
13 Jeanne Foidart 611 BEL 18 9+ 26.0

Aantal deelnemers: 22

Naam Rugnummer Nat. Team
François Mertens 706 BEL Entre Ciel et Terre
Jim Zeimes 705 LUX Escal'Pades
Hannes van Duysen 704 BEL Vertical Thinking
Ferre Beirens 702 BEL Vertical Thinking
Alexey Koshelev 711 BEL Stone Climbing Factory
Théo Grandjean 714 BEL Stone Climbing Factory
Thibault Claesen 719 BEL Stone Climbing Factory
Jasper van Malderen 715 BEL Klimax
Ties Vancraeynest 709 BEL Klimax
Arthur Bouquet 703 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 708 BEL Vertical Thinking
Sacha César 713 BEL Escal'Pades
Félix Hervé 718 LUX KSE
Lucas Hofmann 722 BEL Gecko Tank
Matthias Verbert 717 BEL Kajoe
Thibo Bourgeois 721 BEL Stone Climbing Factory
Martin dassesse 716 BEL Gecko Tank
Téo Melin 720 BEL Gecko Tank
Louis Lang 712 LUX
Maxime Duculot 701 BEL ESKIlibre
Justin Bossaers 710 BEL ESKIlibre
Maxim Milet 707 BEL Kajoe

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 22

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes van Duysen 704 BEL Vertical Thinking
2 François Mertens 706 BEL Entre Ciel et Terre
3 Sacha César 713 BEL Escal'Pades
4 Alexey Koshelev 711 BEL Stone Climbing Factory
5 Maxime Duculot 701 BEL ESKIlibre
6 Théo Grandjean 714 BEL Stone Climbing Factory
7 Maxim Milet 707 BEL Kajoe
8 Lucas Hofmann 722 BEL Gecko Tank
9 Ferre Huylebroek 708 BEL Vertical Thinking
10 Martin dassesse 716 BEL Gecko Tank
11 Thibo Bourgeois 721 BEL Stone Climbing Factory
12 Matthias Verbert 717 BEL Kajoe
13 Jim Zeimes 705 LUX Escal'Pades
14 Jasper van Malderen 715 BEL Klimax
15 Thibault Claesen 719 BEL Stone Climbing Factory
16 Ties Vancraeynest 709 BEL Klimax
17 Ferre Beirens 702 BEL Vertical Thinking
18 Justin Bossaers 710 BEL ESKIlibre
19 Félix Hervé 718 LUX KSE
20 Téo Melin 720 BEL Gecko Tank
21 Louis Lang 712 LUX
22 Arthur Bouquet 703 BEL Vertical Thinking
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Matthias Verbert 717 BEL Kajoe
2 Jim Zeimes 705 LUX Escal'Pades
3 Jasper van Malderen 715 BEL Klimax
4 Thibault Claesen 719 BEL Stone Climbing Factory
5 Ties Vancraeynest 709 BEL Klimax
6 Ferre Beirens 702 BEL Vertical Thinking
7 Justin Bossaers 710 BEL ESKIlibre
8 Félix Hervé 718 LUX KSE
9 Téo Melin 720 BEL Gecko Tank
10 Louis Lang 712 LUX
11 Arthur Bouquet 703 BEL Vertical Thinking
12 Hannes van Duysen 704 BEL Vertical Thinking
13 François Mertens 706 BEL Entre Ciel et Terre
14 Sacha César 713 BEL Escal'Pades
15 Alexey Koshelev 711 BEL Stone Climbing Factory
16 Maxime Duculot 701 BEL ESKIlibre
17 Théo Grandjean 714 BEL Stone Climbing Factory
18 Maxim Milet 707 BEL Kajoe
19 Lucas Hofmann 722 BEL Gecko Tank
20 Ferre Huylebroek 708 BEL Vertical Thinking
21 Martin dassesse 716 BEL Gecko Tank
22 Thibo Bourgeois 721 BEL Stone Climbing Factory
03-02-2018 18:57
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 1 Comp. Punten Team
1 Hannes van Duysen 704 BEL Top Top Top 41 100.0 Vertical Thinking
2 Ties Vancraeynest 709 BEL Top Top Top 36 80.0 Klimax
3 François Mertens 706 BEL 43+ Top 42+ 65.0 Entre Ciel et Terre
4 Jasper van Malderen 715 BEL 40 Top 42+ 55.0 Klimax
5 Ferre Huylebroek 708 BEL Top 34+ 39+ 51.0 Vertical Thinking
6 Arthur Bouquet 703 BEL 16 Top 39+ 47.0 Vertical Thinking
7 Matthias Verbert 717 BEL 31+ 35 37+ 43.0 Kajoe
8 Jim Zeimes 705 LUX 39+ 35+ 28+ 40.0 Escal'Pades
9 Ferre Beirens 702 BEL 29+ 35 37.0 Vertical Thinking
10 Lucas Hofmann 722 BEL 29 27 34.0 Gecko Tank
11 Alexey Koshelev 711 BEL 29 26 31.0 Stone Climbing Factory
12 Théo Grandjean 714 BEL 28+ 26+ 28.0 Stone Climbing Factory
13 Sacha César 713 BEL 22 22 26.0 Escal'Pades
14 Thibo Bourgeois 721 BEL 20+ 17 24.0 Stone Climbing Factory
15 Téo Melin 720 BEL 18+ 17 22.0 Gecko Tank
16 Félix Hervé 718 LUX 12+ 15 19.0 KSE
16 Martin dassesse 716 BEL 15+ 10+ 19.0 Gecko Tank
18 Thibault Claesen 719 BEL 15 10+ 16.0 Stone Climbing Factory
19 Louis Lang 712 LUX 11+ 10+ 14.0
20 Justin Bossaers 710 BEL 10+ 10 12.0 ESKIlibre
21 Maxim Milet 707 BEL 10 9+ 10.0 Kajoe
22 Maxime Duculot 701 BEL 10 7 9.0 ESKIlibre

Youth C Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Female : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth D Male : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.