Belgian Boulder Youth Cup 3, 10-11-2018 00:00, KlimKaffee, Mechelen

Discipline: Boulder
Competitie: Belgian Boulder Youth Cup 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:
Timing

7:30 - 8:30
Registration Youth C/D

9:00 - 12:00
Competition Youth C/D - Boulders 1 tem 30

8:30 - 9:30
Registration Youth B

10:00 - 13:00
Qualification Youth B - Boulders 11 tem 40

12:00 - 13:00
Registration Youth A

13:30 -15:00
Qualification Youth A

16:00
Closing Isolation Youth B and A

16:30
Start Final

18:25
End Finals

Youth A Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Lucie Delcoigne 1 BEL
Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
Erin Goedvree 3 NED Vertical Thinking
Camille De Wit 4 BEL Klimclub Hungaria
Anon1900 - - -
Pauline Oury 6 BEL Escal'Pades
Juliette Meunier 7 BEL Escal'Pades
Morgane Daele 8 BEL
Perrine Bieux 9 LUX Escal'Pades
Katrina Bowen 10 BEL New Rock / EEA

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Morgane Daele 8 BEL
2 Pauline Oury 6 BEL Escal'Pades
3 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
4 Camille De Wit 4 BEL Klimclub Hungaria
5 Erin Goedvree 3 NED Vertical Thinking
6 Anon1900 - - -
7 Juliette Meunier 7 BEL Escal'Pades
8 Perrine Bieux 9 LUX Escal'Pades
9 Katrina Bowen 10 BEL New Rock / EEA
10 Lucie Delcoigne 1 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Morgane Daele 8 BEL
2 Pauline Oury 6 BEL Escal'Pades
3 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
4 Camille De Wit 4 BEL Klimclub Hungaria
5 Erin Goedvree 3 NED Vertical Thinking
6 Anon1900 - - -
7 Juliette Meunier 7 BEL Escal'Pades
8 Perrine Bieux 9 LUX Escal'Pades
9 Katrina Bowen 10 BEL New Rock / EEA
10 Lucie Delcoigne 1 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Morgane Daele 8 BEL
2 Pauline Oury 6 BEL Escal'Pades
3 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
4 Camille De Wit 4 BEL Klimclub Hungaria
5 Erin Goedvree 3 NED Vertical Thinking
6 Anon1900 - - -
7 Juliette Meunier 7 BEL Escal'Pades
8 Perrine Bieux 9 LUX Escal'Pades
9 Katrina Bowen 10 BEL New Rock / EEA
10 Lucie Delcoigne 1 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Morgane Daele 8 BEL
2 Pauline Oury 6 BEL Escal'Pades
3 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
4 Camille De Wit 4 BEL Klimclub Hungaria
5 Erin Goedvree 3 NED Vertical Thinking
6 Anon1900 - - -
7 Juliette Meunier 7 BEL Escal'Pades
8 Perrine Bieux 9 LUX Escal'Pades
9 Katrina Bowen 10 BEL New Rock / EEA
10 Lucie Delcoigne 1 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Morgane Daele 8 BEL
2 Pauline Oury 6 BEL Escal'Pades
3 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
4 Camille De Wit 4 BEL Klimclub Hungaria
5 Erin Goedvree 3 NED Vertical Thinking
6 Anon1900 - - -
7 Juliette Meunier 7 BEL Escal'Pades
8 Perrine Bieux 9 LUX Escal'Pades
9 Katrina Bowen 10 BEL New Rock / EEA
10 Lucie Delcoigne 1 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Morgane Daele 8 BEL
2 Pauline Oury 6 BEL Escal'Pades
3 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
4 Camille De Wit 4 BEL Klimclub Hungaria
5 Erin Goedvree 3 NED Vertical Thinking
6 Anon1900 - - -
7 Juliette Meunier 7 BEL Escal'Pades
8 Perrine Bieux 9 LUX Escal'Pades
9 Katrina Bowen 10 BEL New Rock / EEA
10 Lucie Delcoigne 1 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Morgane Daele 8 BEL
2 Pauline Oury 6 BEL Escal'Pades
3 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
4 Camille De Wit 4 BEL Klimclub Hungaria
5 Erin Goedvree 3 NED Vertical Thinking
6 Anon1900 - - -
7 Juliette Meunier 7 BEL Escal'Pades
8 Perrine Bieux 9 LUX Escal'Pades
9 Katrina Bowen 10 BEL New Rock / EEA
10 Lucie Delcoigne 1 BEL
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Morgane Daele 8 BEL
2 Pauline Oury 6 BEL Escal'Pades
3 Charlène Tilborghs 2 BEL Klimax
4 Camille De Wit 4 BEL Klimclub Hungaria
5 Erin Goedvree 3 NED Vertical Thinking
6 Anon1900 - - -
7 Juliette Meunier 7 BEL Escal'Pades
8 Perrine Bieux 9 LUX Escal'Pades
9 Katrina Bowen 10 BEL New Rock / EEA
10 Lucie Delcoigne 1 BEL
10-11-2018 18:46
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Camille De Wit 4 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 Z1 T1Z1 6T7 7Z8 T3Z1 T1Z1 T1Z1 3T5 3Z3 100.0 Klimclub Hungaria
2 Lucie Delcoigne 1 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z5 T1Z1 T4Z1 T2Z2 7T11 8Z13 Z7 T1Z1 T1Z1 2T2 3Z9 80.0
3 Morgane Daele 8 BEL T1Z1 T1Z1 Z1 T4Z4 T3Z1 T4Z1 5T13 6Z9 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 65.0
4 Charlène Tilborghs 2 BEL T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 T3Z3 5T8 7Z9 T2Z2 T2Z1 2T4 2Z3 55.0 Klimax
5 Perrine Bieux 9 LUX T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 T3Z3 6T8 8Z10 Z5 Z1 T1Z1 1T1 3Z7 51.0 Escal'Pades
6 Pauline Oury 6 BEL T1Z1 T1Z1 Z1 T1Z1 Z1 T4Z4 T4Z2 T1Z1 6T12 8Z12 Z8 Z1 T2Z1 1T2 3Z10 47.0 Escal'Pades
7 Juliette Meunier 7 BEL T1Z1 T1Z1 T3Z1 T1Z1 T1Z1 Z1 T2Z1 6T9 7Z7 Z3 Z3 0T0 2Z6 43.0 Escal'Pades
8 Erin Goedvree 3 NED T1Z1 T4Z3 Z1 T1Z1 3T6 4Z6 Z1 0T0 1Z1 40.0 Vertical Thinking
9 Anon1900 - - T3Z1 T4Z3 2T7 2Z4 37.0 -
10 Katrina Bowen 10 BEL T5Z5 Z4 1T5 2Z9 34.0 New Rock / EEA

Youth A Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Nat. Team
Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
Loïc Prégaldien 104 BEL CAB Liège /Gecko
Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
Zéphyr Defays 116 BEL Escal'Pades
Théo Grandjean 117 BEL Stone Climbing Factory
Félix Foret 118 BEL Entre Ciel et Terre
Thibault Claesen 120 BEL Stone Climbing Factory
Jan Gbur 122 POL Stone Climbing Factory
Emiel Weyn 123 BEL City Lizard

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
2 Zéphyr Defays 116 BEL Escal'Pades
3 Jan Gbur 122 POL Stone Climbing Factory
4 Emiel Weyn 123 BEL City Lizard
5 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
6 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
7 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Thibault Claesen 120 BEL Stone Climbing Factory
10 Félix Foret 118 BEL Entre Ciel et Terre
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
13 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
14 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
15 Théo Grandjean 117 BEL Stone Climbing Factory
16 Loïc Prégaldien 104 BEL CAB Liège /Gecko
17 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
18 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
19 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
20 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
2 Zéphyr Defays 116 BEL Escal'Pades
3 Jan Gbur 122 POL Stone Climbing Factory
4 Emiel Weyn 123 BEL City Lizard
5 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
6 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
7 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Thibault Claesen 120 BEL Stone Climbing Factory
10 Félix Foret 118 BEL Entre Ciel et Terre
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
13 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
14 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
15 Théo Grandjean 117 BEL Stone Climbing Factory
16 Loïc Prégaldien 104 BEL CAB Liège /Gecko
17 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
18 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
19 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
20 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
2 Zéphyr Defays 116 BEL Escal'Pades
3 Jan Gbur 122 POL Stone Climbing Factory
4 Emiel Weyn 123 BEL City Lizard
5 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
6 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
7 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Thibault Claesen 120 BEL Stone Climbing Factory
10 Félix Foret 118 BEL Entre Ciel et Terre
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
13 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
14 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
15 Théo Grandjean 117 BEL Stone Climbing Factory
16 Loïc Prégaldien 104 BEL CAB Liège /Gecko
17 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
18 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
19 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
20 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
2 Zéphyr Defays 116 BEL Escal'Pades
3 Jan Gbur 122 POL Stone Climbing Factory
4 Emiel Weyn 123 BEL City Lizard
5 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
6 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
7 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Thibault Claesen 120 BEL Stone Climbing Factory
10 Félix Foret 118 BEL Entre Ciel et Terre
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
13 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
14 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
15 Théo Grandjean 117 BEL Stone Climbing Factory
16 Loïc Prégaldien 104 BEL CAB Liège /Gecko
17 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
18 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
19 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
20 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
2 Zéphyr Defays 116 BEL Escal'Pades
3 Jan Gbur 122 POL Stone Climbing Factory
4 Emiel Weyn 123 BEL City Lizard
5 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
6 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
7 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Thibault Claesen 120 BEL Stone Climbing Factory
10 Félix Foret 118 BEL Entre Ciel et Terre
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
13 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
14 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
15 Théo Grandjean 117 BEL Stone Climbing Factory
16 Loïc Prégaldien 104 BEL CAB Liège /Gecko
17 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
18 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
19 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
20 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
2 Zéphyr Defays 116 BEL Escal'Pades
3 Jan Gbur 122 POL Stone Climbing Factory
4 Emiel Weyn 123 BEL City Lizard
5 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
6 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
7 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Thibault Claesen 120 BEL Stone Climbing Factory
10 Félix Foret 118 BEL Entre Ciel et Terre
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
13 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
14 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
15 Théo Grandjean 117 BEL Stone Climbing Factory
16 Loïc Prégaldien 104 BEL CAB Liège /Gecko
17 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
18 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
19 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
20 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
2 Zéphyr Defays 116 BEL Escal'Pades
3 Jan Gbur 122 POL Stone Climbing Factory
4 Emiel Weyn 123 BEL City Lizard
5 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
6 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
7 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Thibault Claesen 120 BEL Stone Climbing Factory
10 Félix Foret 118 BEL Entre Ciel et Terre
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
13 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
14 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
15 Théo Grandjean 117 BEL Stone Climbing Factory
16 Loïc Prégaldien 104 BEL CAB Liège /Gecko
17 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
18 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
19 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
20 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
2 Zéphyr Defays 116 BEL Escal'Pades
3 Jan Gbur 122 POL Stone Climbing Factory
4 Emiel Weyn 123 BEL City Lizard
5 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
6 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
7 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Thibault Claesen 120 BEL Stone Climbing Factory
10 Félix Foret 118 BEL Entre Ciel et Terre
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock / EEA
12 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
13 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
14 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
15 Théo Grandjean 117 BEL Stone Climbing Factory
16 Loïc Prégaldien 104 BEL CAB Liège /Gecko
17 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
18 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
19 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
20 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
10-11-2018 18:46
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Jasper van Malderen 105 BEL T1Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 6T8 8Z9 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 100.0 Klimax
2 François Mertens 114 BEL T1Z1 Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 5T6 8Z8 T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 80.0 Entre Ciel et Terre
3 Dries de Pesseroey 102 BEL T2Z1 T1Z1 T1Z1 T2Z1 Z1 Z2 4T6 6Z7 T2Z2 Z2 Z1 T1Z1 2T3 4Z6 65.0 City Lizard
4 Ties Vancraeynest 112 BEL T1Z1 Z1 T1Z1 T2Z2 T2Z1 T1Z1 Z1 Z1 5T7 8Z9 T3Z1 Z1 Z1 T1Z1 2T4 4Z4 55.0 Klimax
5 Samuel Duron 107 BEL T2Z1 Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 T2Z1 Z1 5T9 7Z9 T1Z1 T1Z1 2T2 2Z2 51.0 Vertical Thinking
6 Ferre Beirens 106 BEL T1Z1 Z1 T1Z1 T4Z4 T2Z2 T2Z1 Z1 Z1 5T10 8Z12 Z2 T3Z1 1T3 2Z3 47.0 Vertical Thinking
7 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL T3Z1 Z2 T3Z2 Z3 T1Z1 T2Z1 Z1 Z1 4T9 8Z12 Z1 Z1 Z1 0T0 3Z3 43.0 New Rock / EEA
8 Niels Heerwegh 103 BEL T1Z1 Z3 T1Z1 T3Z3 T2Z2 T1Z1 Z2 5T8 7Z13 Z1 Z1 0T0 2Z2 40.0 City Lizard
9 Zéphyr Defays 116 BEL T1Z1 T2Z1 T1Z1 T3Z1 Z2 Z1 4T7 6Z7 37.0 Escal'Pades
10 Ferre Huylebroek 108 BEL T1Z1 T1Z1 Z2 T2Z2 Z1 Z4 3T4 6Z11 34.0 Vertical Thinking
11 Félix Foret 118 BEL T2Z1 T3Z1 T1Z1 Z3 3T6 4Z6 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Harry Engelborghs 110 BEL T1Z1 Z5 Z1 Z2 T3Z3 Z2 2T4 6Z14 28.0 Stone Climbing Factory
13 Simon Vandenhaute 111 BEL T2Z2 Z2 T2Z2 Z2 Z2 2T4 5Z10 26.0 Klimclub Hungaria
14 Théo Grandjean 117 BEL T1Z1 Z1 Z1 T3Z3 2T4 4Z6 24.0 Stone Climbing Factory
15 Aurelien Massin 115 BEL Z1 Z2 T4Z3 T4Z4 2T8 4Z10 22.0 Top Rock - l’Elephant
16 Jan Gbur 122 POL T3Z3 Z1 Z2 1T3 3Z6 20.0 Stone Climbing Factory
17 Loïc Prégaldien 104 BEL Z1 Z1 0T0 2Z2 18.0 CAB Liège /Gecko
18 Valère van Hoorde 109 BEL Z2 0T0 1Z2 16.0 Vertical Thinking
19 Thibault Claesen 120 BEL Z3 0T0 1Z3 14.0 Stone Climbing Factory
20 Emiel Weyn 123 BEL 0T0 0Z0 12.0 City Lizard

Youth B Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
Nore Pellens 205 BEL Klimax
Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
Silke Dewitte 210 BEL Klimax
Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
Ite Lemière 214 BEL Klimax
Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
Louisa van Drom 220 BEL Kajoe

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock / EEA
3 Rose Doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
10-11-2018 18:46
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Nore Pellens 205 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4969.28 # 24 tops T1Z1 Z3 T1Z1 2T2 3Z5 100.0 Klimax
2 Charlotte Weynants 213 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4585.35 # 20 tops T1Z1 Z3 T1Z1 2T2 3Z5 80.0 Escal'Pades
3 Tine Walraevens 204 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1677.62 # 14 tops T2Z2 T1Z1 2T3 2Z3 65.0 Vertical Thinking
4 Ite Lemière 214 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2327.62 # 14 tops T1Z1 Z3 Z1 1T1 3Z5 55.0 Klimax
5 Zoë Goossens 203 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1498.45 # 13 tops T4Z4 Z4 1T4 2Z8 51.0 Team Kids From The Block
6 Silke Dewitte 210 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1565.12 # 11 tops T5Z5 Z3 1T5 2Z8 47.0 Klimax
7 Lieze Reweghs 211 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1372.82 # 13 tops Z1 0T0 1Z1 43.0 Crux Climbing Team
8 Marjolein Vanstraelen 209 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1378.37 # 13 tops Z2 0T0 1Z2 40.0 Olympia
9 Ysaline Daele 219 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1224.21 # 11 tops 37.0 New Rock / EEA
10 Jeanne Kreusch 206 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 977.62 # 11 tops 34.0 Entre Ciel et Terre
11 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 810.95 # 10 tops 31.0 CAB Liège /Gecko
12 Lily Duranton 207 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 773.45 # 8 tops 28.0 Entre Ciel et Terre
13 Birte Sterckx 212 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 595.04 # 8 tops 26.0 Crux Climbing Team
14 Clara Vogels 217 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 585.95 # 8 tops 24.0 CAB Liège /Gecko
15 Louisa van Drom 220 BEL 1 1 1 1 1 1 1 514.52 # 7 tops 22.0 Kajoe
16 Rose Doucet 216 BEL 1 1 1 1 1 1 423.61 # 6 tops 20.0 CAB Liège /Gecko
17 Lorraine Kervyn 208 BEL 1 1 1 1 1 407.54 # 5 tops 18.0 Entre Ciel et Terre
18 Léa Depotter 218 BEL 1 1 1 1 1 312.5 # 5 tops 16.0 Stone Climbing Factory

Youth B Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Nat. Team
Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
Jitse Remes 308 BEL Klimax
Anon1755 - - -
Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
Sacha César 314 BEL Escal'Pades
Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
Sander Verheyden 323 BEL Olympia
Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Anon1755 - - -
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
10-11-2018 18:47
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Hannes van Duysen 302 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3359.49 # 28 tops T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 100.0 Vertical Thinking
2 Jitse Remes 308 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3152.1 # 25 tops T1Z1 T1Z1 T1Z1 T1Z1 4T4 4Z4 80.0 Klimax
3 Jim Zeimes 315 LUX 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3459.49 # 29 tops T1Z1 T1Z1 T3Z3 T1Z1 4T6 4Z6 65.0 Escal'Pades
4 Nathan Rousselle 316 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1967.83 # 20 tops T2Z1 T1Z1 T1Z1 3T4 3Z3 55.0 Escal'Pades
5 Matthias Verbert 324 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1678.07 # 17 tops T2Z2 T1Z1 Z1 2T3 3Z4 51.0 Kajoe
6 Arthur Bouquet 303 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2268.58 # 22 tops T2Z2 T3Z3 Z1 2T5 3Z6 47.0 Vertical Thinking
7 Lucas Hofmann 319 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1557.11 # 18 tops T3Z1 Z1 Z1 1T3 3Z3 43.0 CAB Liège /Gecko
8 Maro Hilgert 313 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1387.67 # 17 tops Z1 0T0 1Z1 40.0 Kajoe
9 Lars Vanhove 304 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1282.11 # 16 tops 37.0 Crux Climbing Team
10 Igor Tacq 306 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1259.6 # 15 tops 34.0 Entre Ciel et Terre
11 Victor Beaujean 307 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1053.9 # 13 tops 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Sid Wille 322 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1013.93 # 13 tops 28.0 Klimclub Hungaria
13 Noah Harris 321 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 857.47 # 12 tops 26.0 Klimclub Hungaria
14 Thor Gijsbers 320 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 829.66 # 12 tops 24.0 Klimclub Hungaria
15 Joppe van der Aa 318 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 754.66 # 11 tops 22.0 Klimax
16 Casimir de Mits 301 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 740.77 # 11 tops 20.0 Brussels Monkeys Climbing
17 Sacha César 314 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 587.24 # 9 tops 18.0 Escal'Pades
18 Julien Ameye 312 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 574.9 # 9 tops 16.0 Blueberry Club
19 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 541.56 # 9 tops 14.0 Stone Climbing Factory
20 Malo Donéa 310 BEL 1 1 1 1 1 1 1 391.56 # 7 tops 11.0 CAB Liège /Gecko
20 Sander Verheyden 323 BEL 1 1 1 1 1 1 1 391.56 # 7 tops 11.0 Olympia
22 Thibo Bourgeois 305 BEL 1 1 1 1 1 317.72 # 5 tops 9.0 Stone Climbing Factory
23 Hannes Ackaert 325 BEL 1 1 1 1 1 1 308.23 # 6 tops 8.0 Bleau Climbing Team
24 Anon1755 - - 1 1 1 1 1 264.75 # 5 tops 7.0 -

Youth C/D Female (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C/D Male (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.