Belgian Boulder Youth Cup 3, 10-11-2018 00:00, KlimKaffee, Mechelen

Discipline: Boulder
Competitie: Belgian Boulder Youth Cup 2018
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving:
Timing

7:30 - 8:30
Registration Youth C/D

9:00 - 12:00
Competition Youth C/D - Boulders 1 tem 30

8:30 - 9:30
Registration Youth B

10:00 - 13:00
Qualification Youth B - Boulders 11 tem 40

12:00 - 13:00
Registration Youth A

13:30 -15:00
Qualification Youth A

16:00
Closing Isolation Youth B and A

16:30
Start Final

18:25
End Finals

Youth A Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Lucie Delcoigne 1 BEL
Charlène Tilborghs 2 NED Klimax
Erin Goedvree 3 NED Vertical Thinking
Camille De Wit 4 BEL Klimclub Hungaria
Matilde Delogu 5 ITA Stone Climbing Factory
Pauline Oury 6 BEL Escal'Pades
Juliette Meunier 7 BEL Escal'Pades
Morgane Daele 8 BEL
Perrine Bieux 9 LUX Escal'Pades
Katrina Bowen 10 BEL New Rock

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Morgane Daele 8 BEL
2 Pauline Oury 6 BEL Escal'Pades
3 Charlène Tilborghs 2 NED Klimax
4 Camille De Wit 4 BEL Klimclub Hungaria
5 Erin Goedvree 3 NED Vertical Thinking
6 Matilde Delogu 5 ITA Stone Climbing Factory
7 Juliette Meunier 7 BEL Escal'Pades
8 Perrine Bieux 9 LUX Escal'Pades
9 Katrina Bowen 10 BEL New Rock
10 Lucie Delcoigne 1 BEL
10-11-2018 18:46
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Camille De Wit 4 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 B1 T1B1 6T7 7B8 T3B1 T1B1 T1B1 3T5 3B3 100.0 Klimclub Hungaria
2 Lucie Delcoigne 1 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B5 T1B1 T4B1 T2B2 7T11 8B13 B7 T1B1 T1B1 2T2 3B9 80.0
3 Morgane Daele 8 BEL T1B1 T1B1 B1 T4B4 T3B1 T4B1 5T13 6B9 T1B1 T1B1 2T2 2B2 65.0
4 Charlène Tilborghs 2 NED T1B1 T1B1 B1 T1B1 T2B1 B1 T3B3 5T8 7B9 T2B2 T2B1 2T4 2B3 55.0 Klimax
5 Perrine Bieux 9 LUX T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B1 T1B1 B1 T3B3 6T8 8B10 B5 B1 T1B1 1T1 3B7 51.0 Escal'Pades
6 Pauline Oury 6 BEL T1B1 T1B1 B1 T1B1 B1 T4B4 T4B2 T1B1 6T12 8B12 B8 B1 T2B1 1T2 3B10 47.0 Escal'Pades
7 Juliette Meunier 7 BEL T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 T1B1 B1 T2B1 6T9 7B7 B3 B3 0T0 2B6 43.0 Escal'Pades
8 Erin Goedvree 3 NED T1B1 T4B3 B1 T1B1 3T6 4B6 B1 0T0 1B1 40.0 Vertical Thinking
9 Matilde Delogu 5 ITA T3B1 T4B3 2T7 2B4 37.0 Stone Climbing Factory
10 Katrina Bowen 10 BEL T5B5 B4 1T5 2B9 34.0 New Rock

Youth A Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 20

Naam Rugnummer Nat. Team
Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
Loïc Prégaldien 104 BEL CAB Liège /Gecko
Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock
François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
Zéphyr Defays 116 BEL Escal'Pades
Théo Grandjean 117 BEL Stone Climbing Factory
Félix Foret 118 BEL Entre Ciel et Terre
Thibault Claesen 120 BEL Stone Climbing Factory
Jan Gbur 122 POL Stone Climbing Factory
Emiel Weyn 123 BEL City Lizard

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 20

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Ferre Beirens 106 BEL Vertical Thinking
2 Zéphyr Defays 116 BEL Escal'Pades
3 Jan Gbur 122 POL Stone Climbing Factory
4 Emiel Weyn 123 BEL City Lizard
5 Niels Heerwegh 103 BEL City Lizard
6 Simon Vandenhaute 111 BEL Klimclub Hungaria
7 Aurelien Massin 115 BEL Top Rock - l’Elephant
8 Valère van Hoorde 109 BEL Vertical Thinking
9 Thibault Claesen 120 BEL Stone Climbing Factory
10 Félix Foret 118 BEL Entre Ciel et Terre
11 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL New Rock
12 François Mertens 114 BEL Entre Ciel et Terre
13 Jasper van Malderen 105 BEL Klimax
14 Samuel Duron 107 BEL Vertical Thinking
15 Théo Grandjean 117 BEL Stone Climbing Factory
16 Loïc Prégaldien 104 BEL CAB Liège /Gecko
17 Harry Engelborghs 110 BEL Stone Climbing Factory
18 Ferre Huylebroek 108 BEL Vertical Thinking
19 Dries de Pesseroey 102 BEL City Lizard
20 Ties Vancraeynest 112 BEL Klimax
10-11-2018 18:46
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Jasper van Malderen 105 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T2B2 T2B1 T1B1 B1 B1 6T8 8B9 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 100.0 Klimax
2 François Mertens 114 BEL T1B1 B1 T1B1 T1B1 T2B1 T1B1 B1 B1 5T6 8B8 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 80.0 Entre Ciel et Terre
3 Dries de Pesseroey 102 BEL T2B1 T1B1 T1B1 T2B1 B1 B2 4T6 6B7 T2B2 B2 B1 T1B1 2T3 4B6 65.0 City Lizard
4 Ties Vancraeynest 112 BEL T1B1 B1 T1B1 T2B2 T2B1 T1B1 B1 B1 5T7 8B9 T3B1 B1 B1 T1B1 2T4 4B4 55.0 Klimax
5 Samuel Duron 107 BEL T2B1 B1 T1B1 T3B3 T1B1 T2B1 B1 5T9 7B9 T1B1 T1B1 2T2 2B2 51.0 Vertical Thinking
6 Ferre Beirens 106 BEL T1B1 B1 T1B1 T4B4 T2B2 T2B1 B1 B1 5T10 8B12 B2 T3B1 1T3 2B3 47.0 Vertical Thinking
7 Gabriel Olivares Quintanilla 113 BEL T3B1 B2 T3B2 B3 T1B1 T2B1 B1 B1 4T9 8B12 B1 B1 B1 0T0 3B3 43.0 New Rock
8 Niels Heerwegh 103 BEL T1B1 B3 T1B1 T3B3 T2B2 T1B1 B2 5T8 7B13 B1 B1 0T0 2B2 40.0 City Lizard
9 Zéphyr Defays 116 BEL T1B1 T2B1 T1B1 T3B1 B2 B1 4T7 6B7 37.0 Escal'Pades
10 Ferre Huylebroek 108 BEL T1B1 T1B1 B2 T2B2 B1 B4 3T4 6B11 34.0 Vertical Thinking
11 Félix Foret 118 BEL T2B1 T3B1 T1B1 B3 3T6 4B6 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Harry Engelborghs 110 BEL T1B1 B5 B1 B2 T3B3 B2 2T4 6B14 28.0 Stone Climbing Factory
13 Simon Vandenhaute 111 BEL T2B2 B2 T2B2 B2 B2 2T4 5B10 26.0 Klimclub Hungaria
14 Théo Grandjean 117 BEL T1B1 B1 B1 T3B3 2T4 4B6 24.0 Stone Climbing Factory
15 Aurelien Massin 115 BEL B1 B2 T4B3 T4B4 2T8 4B10 22.0 Top Rock - l’Elephant
16 Jan Gbur 122 POL T3B3 B1 B2 1T3 3B6 20.0 Stone Climbing Factory
17 Loïc Prégaldien 104 BEL B1 B1 0T0 2B2 18.0 CAB Liège /Gecko
18 Valère van Hoorde 109 BEL B2 0T0 1B2 16.0 Vertical Thinking
19 Thibault Claesen 120 BEL B3 0T0 1B3 14.0 Stone Climbing Factory
20 Emiel Weyn 123 BEL 0T0 0B0 12.0 City Lizard

Youth B Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
Nore Pellens 205 BEL Klimax
Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
Silke Dewitte 210 BEL Klimax
Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
Ite Lemière 214 BEL Klimax
Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
rose doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
Ysaline Daele 219 BEL New Rock
Louisa van Drom 220 BEL Kajoe

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Nore Pellens 205 BEL Klimax
2 Ysaline Daele 219 BEL New Rock
3 rose doucet 216 BEL CAB Liège /Gecko
4 Jeanne Kreusch 206 BEL Entre Ciel et Terre
5 Louisa van Drom 220 BEL Kajoe
6 Léa Depotter 218 BEL Stone Climbing Factory
7 Silke Dewitte 210 BEL Klimax
8 Charlotte Weynants 213 BEL Escal'Pades
9 Marjolein Vanstraelen 209 BEL Olympia
10 Birte Sterckx 212 BEL Crux Climbing Team
11 Clara Vogels 217 BEL CAB Liège /Gecko
12 Lieze Reweghs 211 BEL Crux Climbing Team
13 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL CAB Liège /Gecko
14 Lily Duranton 207 BEL Entre Ciel et Terre
15 Ite Lemière 214 BEL Klimax
16 Tine Walraevens 204 BEL Vertical Thinking
17 Lorraine Kervyn 208 BEL Entre Ciel et Terre
18 Zoë Goossens 203 NED Team Kids From The Block
10-11-2018 18:46
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Nore Pellens 205 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4969.28 # 24 tops T1B1 B3 T1B1 2T2 3B5 100.0 Klimax
2 Charlotte Weynants 213 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4585.35 # 20 tops T1B1 B3 T1B1 2T2 3B5 80.0 Escal'Pades
3 Tine Walraevens 204 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1677.62 # 14 tops T2B2 T1B1 2T3 2B3 65.0 Vertical Thinking
4 Ite Lemière 214 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2327.62 # 14 tops T1B1 B3 B1 1T1 3B5 55.0 Klimax
5 Zoë Goossens 203 NED 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1498.45 # 13 tops T4B4 B4 1T4 2B8 51.0 Team Kids From The Block
6 Silke Dewitte 210 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1565.12 # 11 tops T5B5 B3 1T5 2B8 47.0 Klimax
7 Lieze Reweghs 211 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1372.82 # 13 tops B1 0T0 1B1 43.0 Crux Climbing Team
8 Marjolein Vanstraelen 209 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1378.37 # 13 tops B2 0T0 1B2 40.0 Olympia
9 Ysaline Daele 219 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1224.21 # 11 tops 37.0 New Rock
10 Jeanne Kreusch 206 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 977.62 # 11 tops 34.0 Entre Ciel et Terre
11 Juliette Colpin-van Swam 215 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 810.95 # 10 tops 31.0 CAB Liège /Gecko
12 Lily Duranton 207 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 773.45 # 8 tops 28.0 Entre Ciel et Terre
13 Birte Sterckx 212 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 595.04 # 8 tops 26.0 Crux Climbing Team
14 Clara Vogels 217 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 585.95 # 8 tops 24.0 CAB Liège /Gecko
15 Louisa van Drom 220 BEL 1 1 1 1 1 1 1 514.52 # 7 tops 22.0 Kajoe
16 rose doucet 216 BEL 1 1 1 1 1 1 423.61 # 6 tops 20.0 CAB Liège /Gecko
17 Lorraine Kervyn 208 BEL 1 1 1 1 1 407.54 # 5 tops 18.0 Entre Ciel et Terre
18 Léa Depotter 218 BEL 1 1 1 1 1 312.5 # 5 tops 16.0 Stone Climbing Factory

Youth B Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 24

Naam Rugnummer Nat. Team
Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
Jitse Remes 308 BEL Klimax
Toon Lehaen 309 BEL Crux Climbing Team
Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
Sacha César 314 BEL Escal'Pades
Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
Sander Verheyden 323 BEL Olympia
Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 24

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Hannes Ackaert 325 BEL Bleau Climbing Team
2 Lars Vanhove 304 BEL Crux Climbing Team
3 Thor Gijsbers 320 BEL Klimclub Hungaria
4 Igor Tacq 306 BEL Entre Ciel et Terre
5 Sid Wille 322 BEL Klimclub Hungaria
6 Noah Harris 321 BEL Klimclub Hungaria
7 Hannes van Duysen 302 BEL Vertical Thinking
8 Maro Hilgert 313 BEL Kajoe
9 Victor Beaujean 307 BEL Entre Ciel et Terre
10 Jim Zeimes 315 LUX Escal'Pades
11 Lucas Hofmann 319 BEL CAB Liège /Gecko
12 Joppe van der Aa 318 BEL Klimax
13 Thibo Bourgeois 305 BEL Stone Climbing Factory
14 Sander Verheyden 323 BEL Olympia
15 Nathan Rousselle 316 BEL Escal'Pades
16 Toon Lehaen 309 BEL Crux Climbing Team
17 Malo Donéa 310 BEL CAB Liège /Gecko
18 Casimir de Mits 301 BEL Brussels Monkeys Climbing
19 Julien Ameye 312 BEL Blueberry Club
20 Jitse Remes 308 BEL Klimax
21 Matthias Verbert 324 BEL Kajoe
22 Arthur Bouquet 303 BEL Vertical Thinking
23 Sacha César 314 BEL Escal'Pades
24 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL Stone Climbing Factory
10-11-2018 18:47
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Punten Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Hannes van Duysen 302 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3359.49 # 28 tops T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 100.0 Vertical Thinking
2 Jitse Remes 308 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3152.1 # 25 tops T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 4T4 4B4 80.0 Klimax
3 Jim Zeimes 315 LUX 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3459.49 # 29 tops T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 4T6 4B6 65.0 Escal'Pades
4 Nathan Rousselle 316 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1967.83 # 20 tops T2B1 T1B1 T1B1 3T4 3B3 55.0 Escal'Pades
5 Matthias Verbert 324 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1678.07 # 17 tops T2B2 T1B1 B1 2T3 3B4 51.0 Kajoe
6 Arthur Bouquet 303 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2268.58 # 22 tops T2B2 T3B3 B1 2T5 3B6 47.0 Vertical Thinking
7 Lucas Hofmann 319 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1557.11 # 18 tops T3B1 B1 B1 1T3 3B3 43.0 CAB Liège /Gecko
8 Maro Hilgert 313 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1387.67 # 17 tops B1 0T0 1B1 40.0 Kajoe
9 Lars Vanhove 304 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1282.11 # 16 tops 37.0 Crux Climbing Team
10 Igor Tacq 306 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1259.6 # 15 tops 34.0 Entre Ciel et Terre
11 Victor Beaujean 307 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1053.9 # 13 tops 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Sid Wille 322 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1013.93 # 13 tops 28.0 Klimclub Hungaria
13 Noah Harris 321 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 857.47 # 12 tops 26.0 Klimclub Hungaria
14 Thor Gijsbers 320 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 829.66 # 12 tops 24.0 Klimclub Hungaria
15 Joppe van der Aa 318 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 754.66 # 11 tops 22.0 Klimax
16 Casimir de Mits 301 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 740.77 # 11 tops 20.0 Brussels Monkeys Climbing
17 Sacha César 314 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 587.24 # 9 tops 18.0 Escal'Pades
18 Julien Ameye 312 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 574.9 # 9 tops 16.0 Blueberry Club
19 Roberto Cervantes Blasquez 317 BEL 1 1 1 1 1 1 1 1 1 541.56 # 9 tops 14.0 Stone Climbing Factory
20 Malo Donéa 310 BEL 1 1 1 1 1 1 1 391.56 # 7 tops 11.0 CAB Liège /Gecko
20 Sander Verheyden 323 BEL 1 1 1 1 1 1 1 391.56 # 7 tops 11.0 Olympia
22 Thibo Bourgeois 305 BEL 1 1 1 1 1 317.72 # 5 tops 9.0 Stone Climbing Factory
23 Hannes Ackaert 325 BEL 1 1 1 1 1 1 308.23 # 6 tops 8.0 Bleau Climbing Team
24 Toon Lehaen 309 BEL 1 1 1 1 1 264.75 # 5 tops 7.0 Crux Climbing Team

Youth C/D Female (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C/D Male (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.