Belgian Boulder Youth Cup 2, 09-11-2019 12:05, L'elephant, Liège

Discipline: Boulder
Competitie: Belgian Boulder Youth Cup 2019
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: CMBEL Poster
https://drive.google.com/file/d/1yZQDGc8BJN2ZHRkHk_Zz9x8Dc15dOPiG/view?usp=sharing

FINAL TIMING

7.30 – 8.30 Registration Youth C

8.45 Briefing Youth C

9.00 -12.00 Youth C

10.30 - 11.30 Registrations Youth B

12.15 Briefing Youth B

12.30 - 14.00 Q Youth B

12.30 - 13.30 Registrations Youth A

14.15 Briefing Youth A

14.30 - 16.00 Q Youth A

17.00 closing Iso B and A (provisional)

17.30- 18.45 Finals for the B

19.15 - 20.30 Finals for the A

21.00: podium



Having difficulties with your registration?

Contact us before the closure of the registrations:

dominique@kbfvzw.be (NL)

or

jean@clubalpin.be (FR)  

Late registrations/ complains won't be accepted.


Youth A Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 10

Naam Rugnummer Nat. Team
Ysaline Daele 101 BEL New Rock
Juliette Colpin-van Swam 102 BEL CAB Liège /Gecko
Pauline Oury 103 BEL Escal'Pades
Juliette Meunier 104 BEL Escal'Pades
Erin Goedvree 105 NED Vertical Thinking
Siri de Leus 107 BEL
Chloé Lambert 108 BEL Entre Ciel et Terre
Eva Guiset 110 BEL Top Rock - l’Elephant
Silke Dewitte 111 BEL Klimax
Katrina Bowen 112 BEL New Rock

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 10

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Chloé Lambert 108 BEL Entre Ciel et Terre
2 Ysaline Daele 101 BEL New Rock
3 Eva Guiset 110 BEL Top Rock - l’Elephant
4 Katrina Bowen 112 BEL New Rock
5 Juliette Meunier 104 BEL Escal'Pades
6 Siri de Leus 107 BEL
7 Erin Goedvree 105 NED Vertical Thinking
8 Silke Dewitte 111 BEL Klimax
9 Pauline Oury 103 BEL Escal'Pades
10 Juliette Colpin-van Swam 102 BEL CAB Liège /Gecko
09-11-2019 20:42
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Pauline Oury 103 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 T2B2 7T9 7B8 T1B1 B4 B1 T4B4 2T5 4B10 100.0 Escal'Pades
2 Siri de Leus 107 BEL T2B2 T1B1 T5B5 T1B1 T3B1 5T12 5B10 B3 0T0 1B3 80.0
3 Juliette Meunier 104 BEL T3B3 T1B1 T2B2 T1B1 B1 T1B1 5T8 6B9 0T0 0B0 65.0 Escal'Pades
4 Ysaline Daele 101 BEL T3B3 T1B1 T1B1 T2B2 B2 4T7 5B9 0T0 0B0 55.0 New Rock
5 Chloé Lambert 108 BEL T5B2 T1B1 T3B1 B2 T1B1 4T10 5B7 0T0 0B0 51.0 Entre Ciel et Terre
6 Silke Dewitte 111 BEL T1B1 T3B3 T1B1 3T5 3B5 0T0 0B0 47.0 Klimax
7 Katrina Bowen 112 BEL B4 T1B1 T3B2 B2 2T4 4B9 0T0 0B0 43.0 New Rock
8 Juliette Colpin-van Swam 102 BEL B1 T5B5 T2B2 2T7 3B8 0T0 0B0 40.0 CAB Liège /Gecko
9 Erin Goedvree 105 NED B2 T1B1 1T1 2B3 37.0 Vertical Thinking
10 Eva Guiset 110 BEL 0T0 0B0 34.0 Top Rock - l’Elephant

Youth A Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 17

Naam Rugnummer Nat. Team
Dries de Pesseroey 201 BEL City Lizard
Ties Vancraeynest 202 BEL Klimax
Jasper van Malderen 203 BEL Klimax
Lucas Hofmann 204 BEL CAB Liège /Gecko
Martin dassesse 205 BEL CAB Liège /Gecko
Nathan Rousselle 206 BEL Escal'Pades
Thibo Bourgeois 207 BEL Stone Climbing Factory
Ferre Beirens 208 BEL Vertical Thinking
Arthur Bouquet 209 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 210 BEL Vertical Thinking
Jim Zeimes 212 LUX Escal'Pades
Loïc Pirotte 213 BEL Top Rock - l’Elephant
Maxim Milet 215 BEL Kajoe
Sander Verheyden 217 BEL Olympia
Félix Foret 218 BEL Entre Ciel et Terre
Kamiel Saenen 219 BEL Kajoe
Matthias Verbert 220 BEL Kajoe

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 17

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Martin dassesse 205 BEL CAB Liège /Gecko
2 Ties Vancraeynest 202 BEL Klimax
3 Matthias Verbert 220 BEL Kajoe
4 Kamiel Saenen 219 BEL Kajoe
5 Félix Foret 218 BEL Entre Ciel et Terre
6 Ferre Beirens 208 BEL Vertical Thinking
7 Ferre Huylebroek 210 BEL Vertical Thinking
8 Jasper van Malderen 203 BEL Klimax
9 Thibo Bourgeois 207 BEL Stone Climbing Factory
10 Sander Verheyden 217 BEL Olympia
11 Nathan Rousselle 206 BEL Escal'Pades
12 Maxim Milet 215 BEL Kajoe
13 Loïc Pirotte 213 BEL Top Rock - l’Elephant
14 Jim Zeimes 212 LUX Escal'Pades
15 Lucas Hofmann 204 BEL CAB Liège /Gecko
16 Dries de Pesseroey 201 BEL City Lizard
17 Arthur Bouquet 209 BEL Vertical Thinking
09-11-2019 20:42
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Ties Vancraeynest 202 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B5 T1B1 T3B3 T4B4 7T13 8B17 T3B3 T1B1 T2B1 T1B1 4T7 4B6 100.0 Klimax
2 Jasper van Malderen 203 BEL T2B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 6T8 6B6 T2B1 T3B1 B1 T3B1 3T8 4B4 80.0 Klimax
3 Jim Zeimes 212 LUX B1 T1B1 T1B1 T2B2 B5 T1B1 T5B5 5T10 7B16 T1B1 B1 B1 T3B1 2T4 4B4 65.0 Escal'Pades
4 Nathan Rousselle 206 BEL B2 T3B1 T2B2 T5B5 T2B2 4T12 5B12 T1B1 B1 B1 1T1 3B3 55.0 Escal'Pades
5 Ferre Beirens 208 BEL B1 T2B1 T1B1 B1 B2 2T3 5B6 B1 B1 T2B2 1T2 3B4 51.0 Vertical Thinking
6 Dries de Pesseroey 201 BEL T2B1 T2B1 T1B1 T5B3 B1 4T10 5B7 B2 B3 B1 0T0 3B6 47.0 City Lizard
7 Matthias Verbert 220 BEL B1 T1B1 B4 T3B3 B3 2T4 5B12 B3 B2 B1 0T0 3B6 43.0 Kajoe
8 Félix Foret 218 BEL B2 T4B1 T3B3 B2 B1 2T7 5B9 B2 0T0 1B2 40.0 Entre Ciel et Terre
9 Ferre Huylebroek 210 BEL B3 T2B2 T3B3 2T5 3B8 37.0 Vertical Thinking
10 Arthur Bouquet 209 BEL B4 T2B2 B3 B2 B5 1T2 5B16 34.0 Vertical Thinking
11 Thibo Bourgeois 207 BEL B3 T2B2 B1 1T2 3B6 31.0 Stone Climbing Factory
12 Lucas Hofmann 204 BEL B1 T4B2 B5 1T4 3B8 28.0 CAB Liège /Gecko
13 Loïc Pirotte 213 BEL B5 T5B5 1T5 2B10 26.0 Top Rock - l’Elephant
14 Kamiel Saenen 219 BEL T5B2 1T5 1B2 24.0 Kajoe
15 Martin dassesse 205 BEL B4 B3 0T0 2B7 22.0 CAB Liège /Gecko
16 Maxim Milet 215 BEL B4 B4 0T0 2B8 20.0 Kajoe
17 Sander Verheyden 217 BEL 0T0 0B0 18.0 Olympia

Youth B Female (Boulder)

Aantal deelnemers: 18

Naam Rugnummer Nat. Team
Gladys de Vocht 301 BEL Stone Climbing Factory
Julie Verbeelen 302 BEL New Rock
Charlotte Weynants 303 BEL Escal'Pades
Julie Bonneu 304 BEL CAB Liège /Gecko
rose doucet 305 BEL CAB Liège /Gecko
Clara Vogels 306 BEL CAB Liège /Gecko
Lucie Remion 307 BEL CAB Liège /Gecko
Lea Kerski 308 FRA Escal'Pades
Jeanne Kreusch 309 BEL Entre Ciel et Terre
Perrine Renette 310 BEL Entre Ciel et Terre
Océane Allard 311 BEL
Lorraine Kervyn 312 BEL Entre Ciel et Terre
Léa Depotter 313 BEL Stone Climbing Factory
Birte Sterckx 314 BEL Crux Climbing Team
Lieze Reweghs 315 BEL Crux Climbing Team
Estée Rodiers 316 BEL Olympia
Marjolein Vanstraelen 317 BEL Olympia
Amandine Dandoy 318 BEL Entre Ciel et Terre

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 18

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Amandine Dandoy 318 BEL Entre Ciel et Terre
2 Lucie Remion 307 BEL CAB Liège /Gecko
3 Clara Vogels 306 BEL CAB Liège /Gecko
4 rose doucet 305 BEL CAB Liège /Gecko
5 Lea Kerski 308 FRA Escal'Pades
6 Lieze Reweghs 315 BEL Crux Climbing Team
7 Jeanne Kreusch 309 BEL Entre Ciel et Terre
8 Charlotte Weynants 303 BEL Escal'Pades
9 Julie Verbeelen 302 BEL New Rock
10 Estée Rodiers 316 BEL Olympia
11 Julie Bonneu 304 BEL CAB Liège /Gecko
12 Marjolein Vanstraelen 317 BEL Olympia
13 Perrine Renette 310 BEL Entre Ciel et Terre
14 Birte Sterckx 314 BEL Crux Climbing Team
15 Lorraine Kervyn 312 BEL Entre Ciel et Terre
16 Océane Allard 311 BEL
17 Léa Depotter 313 BEL Stone Climbing Factory
18 Gladys de Vocht 301 BEL Stone Climbing Factory
09-11-2019 19:29
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Charlotte Weynants 303 BEL T1B1 T1B1 T3B3 T1B1 T1B1 T5B4 6T12 6B11 T1B1 T1B1 T5B5 3T7 3B7 100.0 Escal'Pades
2 Marjolein Vanstraelen 317 BEL T1B1 T1B1 T4B3 T1B1 T1B1 T3B2 6T11 6B9 B1 T1B1 T3B3 B8 2T4 4B13 80.0 Olympia
3 Jeanne Kreusch 309 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T5B5 T1B1 B5 5T9 6B14 T1B1 T1B1 B7 2T2 3B9 65.0 Entre Ciel et Terre
4 Julie Verbeelen 302 BEL T1B1 T1B1 T3B2 T5B5 T3B3 T5B5 T1B1 7T19 7B18 T1B1 T2B1 2T3 2B2 55.0 New Rock
5 Gladys de Vocht 301 BEL T1B1 T1B1 T4B1 T2B2 T1B1 T2B2 6T11 6B8 T1B1 T3B1 2T4 2B2 51.0 Stone Climbing Factory
6 Lea Kerski 308 FRA T1B1 T1B1 T2B2 T4B4 T1B1 T1B1 6T10 6B10 T1B1 B1 1T1 2B2 47.0 Escal'Pades
7 Estée Rodiers 316 BEL T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 4T7 4B7 T3B1 1T3 1B1 43.0 Olympia
8 Perrine Renette 310 BEL T1B1 T1B1 T4B4 T1B1 T3B3 5T10 5B10 B2 B1 0T0 2B3 40.0 Entre Ciel et Terre
9 Julie Bonneu 304 BEL T1B1 T2B1 T2B2 3T5 3B4 37.0 CAB Liège /Gecko
10 Birte Sterckx 314 BEL T1B1 T2B1 T5B5 3T8 3B7 34.0 Crux Climbing Team
11 Lorraine Kervyn 312 BEL T1B1 T1B1 B1 2T2 3B3 31.0 Entre Ciel et Terre
12 Océane Allard 311 BEL T1B1 T1B1 B2 2T2 3B4 28.0
13 Clara Vogels 306 BEL T1B1 T1B1 2T2 2B2 23.0 CAB Liège /Gecko
13 Léa Depotter 313 BEL T1B1 T1B1 2T2 2B2 23.0 Stone Climbing Factory
13 Lieze Reweghs 315 BEL T1B1 T1B1 2T2 2B2 23.0 Crux Climbing Team
13 Amandine Dandoy 318 BEL T1B1 T1B1 2T2 2B2 23.0 Entre Ciel et Terre
17 Lucie Remion 307 BEL T2B2 T2B1 2T4 2B3 18.0 CAB Liège /Gecko
18 rose doucet 305 BEL T1B1 T5B1 2T6 2B2 16.0 CAB Liège /Gecko

Youth B Male (Boulder)

Aantal deelnemers: 23

Naam Rugnummer Nat. Team
Antonin Lüthi 402 BEL Stone Climbing Factory
Adama War 403 BEL New Rock
Simon P Apsner 404 LUX
Alexandre Noël 405 BEL Escal'Pades
Malo Donéa 407 BEL CAB Liège /Gecko
Célian Lescaut 408 BEL Escal'Pades
Roberto Cervantes Blasquez 409 BEL Stone Climbing Factory
Korneel Vrij 410 BEL Vertical Thinking
Igor Tacq 411 BEL Entre Ciel et Terre
Victor Beaujean 412 BEL Entre Ciel et Terre
Lars Vanhove 413 BEL Crux Climbing Team
Maro Hilgert 414 BEL Kajoe
Jannis Wuyts 415 BEL Kajoe
Tristan Noels 416 BEL Klimclub Hungaria
Thor Gijsbers 417 BEL Klimclub Hungaria
Noah Harris 418 BEL Klimclub Hungaria
Sid Wille 419 BEL Klimclub Hungaria
Fabijan Pipelers 420 BEL Kajoe
David Geerts 421 BEL Kajoe
Mathieu Robat 422 BEL Stone Climbing Factory
Léopold Prinz 423 LUX Escal'Pades
Elias De Roover 424 BEL Kajoe
Zoran Santens 425 BEL

Ronde: Qualification Aantal deelnemers: 23

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Malo Donéa 407 BEL CAB Liège /Gecko
2 Simon P Apsner 404 LUX
3 Noah Harris 418 BEL Klimclub Hungaria
4 Korneel Vrij 410 BEL Vertical Thinking
5 Fabijan Pipelers 420 BEL Kajoe
6 Thor Gijsbers 417 BEL Klimclub Hungaria
7 Tristan Noels 416 BEL Klimclub Hungaria
8 Jannis Wuyts 415 BEL Kajoe
9 Zoran Santens 425 BEL
10 Lars Vanhove 413 BEL Crux Climbing Team
11 Adama War 403 BEL New Rock
12 David Geerts 421 BEL Kajoe
13 Célian Lescaut 408 BEL Escal'Pades
14 Victor Beaujean 412 BEL Entre Ciel et Terre
15 Roberto Cervantes Blasquez 409 BEL Stone Climbing Factory
16 Maro Hilgert 414 BEL Kajoe
17 Igor Tacq 411 BEL Entre Ciel et Terre
18 Antonin Lüthi 402 BEL Stone Climbing Factory
19 Sid Wille 419 BEL Klimclub Hungaria
20 Alexandre Noël 405 BEL Escal'Pades
21 Mathieu Robat 422 BEL Stone Climbing Factory
22 Elias De Roover 424 BEL Kajoe
23 Léopold Prinz 423 LUX Escal'Pades
09-11-2019 19:29
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 3 4 5 6 7 8 Totaal 1 2 3 4 Totaal Comp. Punten Team
1 Lars Vanhove 413 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T4B4 B1 T3B1 7T12 8B11 T1B1 B12 B1 T2B2 2T3 4B16 100.0 Crux Climbing Team
2 Maro Hilgert 414 BEL T1B1 T1B1 T5B5 T1B1 T1B1 T1B1 T2B1 B4 7T12 8B15 T5B5 T1B1 2T6 2B6 80.0 Kajoe
3 Célian Lescaut 408 BEL T1B1 T1B1 T4B4 T5B5 T1B1 T2B2 6T14 6B14 T1B1 B1 B1 1T1 3B3 65.0 Escal'Pades
4 Alexandre Noël 405 BEL T1B1 T1B1 T3B3 T2B2 T1B1 T2B2 T4B1 T1B1 8T15 8B12 T3B3 B6 B1 1T3 3B10 55.0 Escal'Pades
5 Simon P Apsner 404 LUX T1B1 T1B1 T3B3 T4B1 T5B5 B2 T1B1 B4 6T15 8B18 T2B2 B1 1T2 2B3 51.0
6 Adama War 403 BEL T2B2 T1B1 T2B2 B1 T2B2 T2B1 T1B1 T3B1 7T13 8B11 T6B6 B6 1T6 2B12 47.0 New Rock
7 Antonin Lüthi 402 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 T5B1 B4 7T11 8B11 T7B7 1T7 1B7 43.0 Stone Climbing Factory
8 Igor Tacq 411 BEL T1B1 T1B1 T2B2 T2B2 T1B1 T1B1 B1 6T8 7B9 0T0 0B0 40.0 Entre Ciel et Terre
9 Thor Gijsbers 417 BEL T1B1 T1B1 T3B1 T1B1 B1 T2B2 B1 5T8 7B8 37.0 Klimclub Hungaria
10 David Geerts 421 BEL T3B3 T2B1 T5B2 T2B1 T4B3 5T16 5B10 34.0 Kajoe
11 Sid Wille 419 BEL T1B1 T1B1 T1B1 T1B1 B4 B3 B1 4T4 7B12 31.0 Klimclub Hungaria
12 Léopold Prinz 423 LUX T2B2 T2B1 T1B1 B1 T1B1 B2 B1 4T6 7B9 28.0 Escal'Pades
13 Korneel Vrij 410 BEL T4B1 T1B1 T3B1 B3 T2B2 4T10 5B8 26.0 Vertical Thinking
14 Noah Harris 418 BEL T1B1 T1B1 B1 B3 T4B1 3T6 5B7 24.0 Klimclub Hungaria
15 Fabijan Pipelers 420 BEL T2B1 T1B1 B4 B2 2T3 4B8 22.0 Kajoe
16 Roberto Cervantes Blasquez 409 BEL T2B1 B1 T4B4 B2 2T6 4B8 20.0 Stone Climbing Factory
17 Victor Beaujean 412 BEL T2B2 B1 T2B2 2T4 3B5 18.0 Entre Ciel et Terre
18 Tristan Noels 416 BEL T2B2 B1 T5B3 2T7 3B6 16.0 Klimclub Hungaria
19 Zoran Santens 425 BEL T3B1 B1 B1 B5 B1 1T3 5B9 14.0
20 Elias De Roover 424 BEL T2B1 1T2 1B1 12.0 Kajoe
21 Mathieu Robat 422 BEL T4B2 1T4 1B2 10.0 Stone Climbing Factory
22 Malo Donéa 407 BEL B1 B1 0T0 2B2 9.0 CAB Liège /Gecko
23 Jannis Wuyts 415 BEL B1 0T0 1B1 8.0 Kajoe

Youth C/D Female (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.

Youth C/D Male (Boulder) : De wedstrijdresultaten zijn niet openbaar.